Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-02, 13:31

Úgy fest, hogy Hernyótól nem lesz könnyű megszabadulni. A Sanghai 7 milliós fizut kínált neki, de visszautasította, ezen kívül pedig a Benfica ajánlatát is visszadobta. A Hamburg és a Leverkusen mutat még némi érdeklődést iránta, persze lényegesen alacsonyabb fizetéssel.

Szerk: Mindeközben Kobra...
Bevásárlóközpont - Page 26 Co2Ll3lXgAAd3Xt

Laughing
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-02, 12:47

megnéztem egy videót pjaca-ról amíg a magánjetem a terminálhoz gurult, ez a gyerek kurva jó vétel volt! cheers
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-02, 09:30

Krisz írta:
jackie_d írta:
btw: meddig tart még a mercato?

Augusztus 31 23:00. Erre lehet egy sorban válaszolni I love you Laughing

flower
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-02, 00:34

jackie_d írta:
btw: meddig tart még a mercato?

Augusztus 31 23:00. Erre lehet egy sorban válaszolni I love you Laughing
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-01, 23:28

btw: meddig tart még a mercato?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-01, 10:49

CsT írta:
A hétvégén meglehetősen csendes volt a sajtó Pogba ügyben, se egy új frizura, se egy régi szobatárs nem volt aki tudná, hogy igazol. Very Happy Very Happy

hmm a Sky szerint viszont első körben 15 millát ajánlottunk Wiccelért, amit a Zenyit vissza is utasított....Conte szerint Matic nem eladó.
Ahány forrás, annyiféle info. Sad Sad

Nyugi, azóta már bedobták Verrattit is...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-01, 08:23

zetterberg40 írta:
CsT írta:
Még mindig nincs egyesség Pogba ügyben, a malacképűnek meg kell dolgozni a pénzéért, biztos kurva ideges lehet már!!  bom bom

Ezzel a 48 órával megint igazat mondtak az újságírók. Ja mégsem.

Ettől függetlenül ezen a héten szerintem bejelentik a távozását.

Witsellel kapcsolatban még kapcsolatfelvétel sem történt a Zenittel, ami mondjuk jó. Ellenben ha hinni lehet a híreknek, Matic az elsőszámú jelölt, aki távozni akar a Dinamoból.

A hétvégén meglehetősen csendes volt a sajtó Pogba ügyben, se egy új frizura, se egy régi szobatárs nem volt aki tudná, hogy igazol. Very Happy Very Happy

hmm a Sky szerint viszont első körben 15 millát ajánlottunk Wiccelért, amit a Zenyit vissza is utasított....Conte szerint Matic nem eladó.
Ahány forrás, annyiféle info. Sad Sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-01, 07:55

CsT írta:
Még mindig nincs egyesség Pogba ügyben, a malacképűnek meg kell dolgozni a pénzéért, biztos kurva ideges lehet már!!  bom bom

Ezzel a 48 órával megint igazat mondtak az újságírók. Ja mégsem.

Ettől függetlenül ezen a héten szerintem bejelentik a távozását.

Witsellel kapcsolatban még kapcsolatfelvétel sem történt a Zenittel, ami mondjuk jó. Ellenben ha hinni lehet a híreknek, Matic az elsőszámú jelölt, aki távozni akar a Dinamoból.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-01, 07:53

Nyilván Icardi a felét (se) éri reálisan a 70 millának, de jelenleg mindenki tudja, hogy a Nápolynak kell 1 csatár és van 90 millájuk.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-08-01, 06:26

Krisz írta:
Buffon utolsó 2 évről beszélt. Remélem Marotta már eltette a pénzt Donnara, mondjuk még azelőtt kéne megvenni, hogy rászakad a kínai pénz a Milanra.

ha Pali megy, én megvenném még most, oszt ott hagynám kőcsönbe

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-31, 23:55

Buffon utolsó 2 évről beszélt. Remélem Marotta már eltette a pénzt Donnara, mondjuk még azelőtt kéne megvenni, hogy rászakad a kínai pénz a Milanra.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-31, 14:18

Krisz írta:
...

Szerintem a 90 millabol 60-70t elverni Icardira kb akkora faszsag mint nekunk Pogba 120bol 90et Higanyra. En Milik mellett vennék egy normalis kapust a helyükben és melyitenem a keretet.

Ha 70 Icardira megy, akkor semmit nem nyertek, pancserek, mit céloznak meg jövőre, a coppát?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-31, 14:05

Tankcsapda írta:
A Napoli igyekszik kihasználni a 90 milla adta lehetőségeket. 70 milla Icardiért, amibe belevonnák Gabbiadinit is olyan 20 millióért, és Miliket is megpróbálják megszerezni. Nem igazán gyengülnek Higuaín távozásával, ha ez összejön nekik.

Hát Icardi nálam maximum egy Higuain light. Nem az a kifejezett győztes tipus, már csak a koranal fogva is hullamzobb a teljesitmenye es kevesebb golt lo. Ami Miliket illeti a Nápolyi 433at jatszik, tehat csak egy cstarnak jut benne hely. Tehát vagy nem jatszanak egyszerre vagy mas lesz a felállás. Egy 442 Insignevel es Callejonnal a szeleken sokkal kevesbe kiegyensulyozott felallas, mivel egyik sem egy vedekezo zseni. Tehat ha a vélt két új igazolás egyszerre jatszik akkor sem hiszem hogy erosebbek lennenek a tavalyinál. Sőt.

Szerintem a 90 millabol 60-70t elverni Icardira kb akkora faszsag mint nekunk Pogba 120bol 90et Higanyra. En Milik mellett vennék egy normalis kapust a helyükben és melyitenem a keretet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-31, 13:34

A Napoli igyekszik kihasználni a 90 milla adta lehetőségeket. 70 milla Icardiért, amibe belevonnák Gabbiadinit is olyan 20 millióért, és Miliket is megpróbálják megszerezni. Nem igazán gyengülnek Higuaín távozásával, ha ez összejön nekik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-30, 18:17

Hát ez kész.....

Bevásárlóközpont - Page 26 13886475_1071951589559442_4297576095611105820_n
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-30, 12:14

CsT írta:
Még mindig nincs egyesség Pogba ügyben, a malacképűnek meg kell dolgozni a pénzéért, biztos kurva ideges lehet már!!  bom bom
Kételkedem benne,h bármi valóság alapja volna a távozásának!!Ahogy már soakn írták itt,a pénzen kivül semmmi,de semmi oka a távozásra,1JUVE szintűnél"gyengébb"csapatba.ahol bl sincs,és el is küldték anno!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-30, 11:41

CsT írta:
Még mindig nincs egyesség Pogba ügyben, a malacképűnek meg kell dolgozni a pénzéért, biztos kurva ideges lehet már!!  bom bom

Palika olyan szinten kezdett el trollkodni az instán és twitteren, hogy megkérdőjelezem a távozását.

Ha pusztán marketing szempontból nézzük a Pogba sztori konkrétan uralja a híreket. Nagyobb média figyelmet kapunk, mint a Real-Barca együtt. Ha ezek után marad, akkor valószínűleg egy fantasztikus marketing kampány volt a háttérben.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-30, 08:07

Még mindig nincs egyesség Pogba ügyben, a malacképűnek meg kell dolgozni a pénzéért, biztos kurva ideges lehet már!! bom bom
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 23:25

http://www.football-italia.net/88453/will-pogba-pick-fools-gold-or-logic

well said

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 18:09

OFF

A nápolyi behúzta Diawarát, szóval remélhetőleg Nagy Ádinak tényleg lesz esélye a Bologna kezdőjébe kerülni. A Terek Groznij elleni meccsen végig pályán volt, az első félidőben támadóbb pozícióban, míg a második félidőben a védelem előtt játszva. Hajrá Ádi!

ON

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 17:30

CsT írta:
Nem tudom mi igaz belőle, de olvastam egy olyat, hogy Lirola 2 évre kölcsönbe a Sassuolo-hoz kerül, akiknek lesz rá vételi opciójuk, nekünk viszont visszavásárlási opciónk....gondolom Marrotta így játssza ki a megszüntetett "közös tulajdon" dolgot. Mondjuk az jó, hogy végre egy viszonylag jó csapathoz adunk valakit és nem a Messinának meg a Lancianónak. Az utolsó fiatal akiben láttam valamit Mattiello volt, kár, hogy Gólam ripityára törte a lábát.

Ez már hivatalos:

http://www.sassuolocalcio.it/articles/?id=9&aid=2361/calciomercato-il-sassuolo-ingaggia-pol-lirola-dalla-juventus

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 17:26

Nem tudom mi igaz belőle, de olvastam egy olyat, hogy Lirola 2 évre kölcsönbe a Sassuolo-hoz kerül, akiknek lesz rá vételi opciójuk, nekünk viszont visszavásárlási opciónk....gondolom Marrotta így játssza ki a megszüntetett "közös tulajdon" dolgot. Mondjuk az jó, hogy végre egy viszonylag jó csapathoz adunk valakit és nem a Messinának meg a Lancianónak. Az utolsó fiatal akiben láttam valamit Mattiello volt, kár, hogy Gólam ripityára törte a lábát.

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 17:02

zetterberg40 írta:
CsT írta:
Nocsak Matuidi az új kiszemeltünk! tongue tongue tongue Csupán abba kellene belemennie, hogy kb évi 6 millával kevesebbet keressen! Very Happy Very Happy

Csak annyit mondok, hogy a zsírfejű az ügynöke. Pogba után remélem a vezetőség is úgy gondolja, tárgyaljon ezzel a dagadékkal az, akinek hat anyja van.

Az utánpótlásunkban levő csodagyereket (Moise Kean) is már vinné Torinoból. Tényleg hanyagolni kellene az üzletelést vele.

Hát az biztos, hogy az ügyfelei nem sokáig vannak egy helyen. Kérdés a vezetőség hogy éli meg ezt a Pogba-ügyet...hiszen távozik de rekord összegért. Lehet nekik nem is annyira vészes Pogba eladása mint nekünk? Fasz tudja, azt se értem miért örül a szurkolók 95%-a Higuainnak...főleg úgy 90 milla volt és a leigazolása egyértelműen Pogba távozását jelentette.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 16:04

CsT írta:
Nocsak Matuidi az új kiszemeltünk! tongue tongue tongue Csupán abba kellene belemennie, hogy kb évi 6 millával kevesebbet keressen! Very Happy Very Happy

Csak annyit mondok, hogy a zsírfejű az ügynöke. Pogba után remélem a vezetőség is úgy gondolja, tárgyaljon ezzel a dagadékkal az, akinek hat anyja van.

Az utánpótlásunkban levő csodagyereket (Moise Kean) is már vinné Torinoból. Tényleg hanyagolni kellene az üzletelést vele.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 15:58

Nocsak Matuidi az új kiszemeltünk! tongue tongue tongue Csupán abba kellene belemennie, hogy kb évi 6 millával kevesebbet keressen! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 13:10

Krisz írta:
jackie_d írta:


amíg van növekedés addig fenntartható, utána nyilván nem annyira
ugyanolyan mint bármely ország gazdasága, csak "kicsiben":
a magas államadósság nem probléma ha van növekedés és olcsón lehet finanszírozni a működést
márpedig ha a klub rendszeres bl final szereplő és stabilak a bevételei, akkor olcsón kap hitelt
sz'al nincs a "görgetéssel" semmi gond amíg stabil a működés

az meg ugye nyilvánvaló, hogy megéri futballklubot üzemeltetni, különben senki sem csinálná  Wink

Igen, ezt értem, de én ezt inkább egy nagy lufinak érzem, ami egyszer kipukkan. Na mindegy megyek olvasok inkább valamit amihez értek Smile

ja, a végtelenségig nem lehet nőni
a kipukkanás meg kb. egy az argentín válsághoz hasonló reorganizáció lesz, ahol valaki benyeli a szart, de az élet menni fog tovább...

a marketinges postodra még mindig nem bírok tömören válaszolni...
igazából csak arra akartam rámutatni, hogy szerintem nem lehet egymondatos "hero is needed" vagy "cl is needed" állításokat tenni
a marketing túl absztrakt ehhez, az egész az "utólagos okoskodás tudománya", a legnagyonbb guruk is jórészt csak mázlisták... pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 12:46

jackie_d írta:
Krisz írta:
Ez az egész minden csak nem fenntartható.
Tehát egyik zsebből a másikba úgy pakolják a pénzt, hogy ezzel annyival kevesebbet kell adózniuk, hogy évi -200 millákat lehet generálni meg 400 millát maguk előtt görgetni? Mennyit adóznak ezek? Amikor Katarba érkeztem hamar szembesültem hogy milyen dimenziói vannak egyesek gazdagságának, felfogni továbbra sem tudom...

amíg van növekedés addig fenntartható, utána nyilván nem annyira
ugyanolyan mint bármely ország gazdasága, csak "kicsiben":
a magas államadósság nem probléma ha van növekedés és olcsón lehet finanszírozni a működést
márpedig ha a klub rendszeres bl final szereplő és stabilak a bevételei, akkor olcsón kap hitelt
sz'al nincs a "görgetéssel" semmi gond amíg stabil a működés

az meg ugye nyilvánvaló, hogy megéri futballklubot üzemeltetni, különben senki sem csinálná  Wink

Igen, ezt értem, de én ezt inkább egy nagy lufinak érzem, ami egyszer kipukkan. Na mindegy megyek olvasok inkább valamit amihez értek Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 12:18

Krisz írta:
Ez az egész minden csak nem fenntartható.
Tehát egyik zsebből a másikba úgy pakolják a pénzt, hogy ezzel annyival kevesebbet kell adózniuk, hogy évi -200 millákat lehet generálni meg 400 millát maguk előtt görgetni? Mennyit adóznak ezek? Amikor Katarba érkeztem hamar szembesültem hogy milyen dimenziói vannak egyesek gazdagságának, felfogni továbbra sem tudom...

amíg van növekedés addig fenntartható, utána nyilván nem annyira
ugyanolyan mint bármely ország gazdasága, csak "kicsiben":
a magas államadósság nem probléma ha van növekedés és olcsón lehet finanszírozni a működést
márpedig ha a klub rendszeres bl final szereplő és stabilak a bevételei, akkor olcsón kap hitelt
sz'al nincs a "görgetéssel" semmi gond amíg stabil a működés

az meg ugye nyilvánvaló, hogy megéri futballklubot üzemeltetni, különben senki sem csinálná Wink
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 12:04

Krisz írta:

Igazából abban megegyezhetünk, hogy a brand a lényeg, az hozza a lóvét. Csak az a vita tárgya, hogy a brand építés érdekében melyik a fontosabb, az egyén (szupersztár) vagy a kollektív csapat (BL győzelem). Én csak a stadionról tudok szakmázni, az ilyen dolgokról meg csak jpé meg amit látok magam körül. Ez alapján pedig szerintem ez a család irány elvetélt. Az elkötelezett fociszurkolókon kívül a tömeg sokkal csapongóbb és inkább az egyének motiválják. Tehát a szegmens amire hajtunk jóval kisebb és nem kiaknázatlan (pl. a "full sajátnevelés" Bárca). A maradék tömegnek a sztár kell vagy a top és nem fogunk BL-t nyerni minden évben de 90 millás csatár nélkül is BL döntőt játszottunk és tavaly is megvolt a legjobb 16. Ahhoz hogy folyamatosan a középpontban legyünk fontos lenne, hogy ne csak a BL-ben lássák a csapatot az is kellene, hogy bajnokikat is nézzenek. Na itt van a nagy bukta, mert a Serie A sehol nincs és senkit nem érdekel, ezért alig közvetítik, miközben mindenhonnan a PL ömlik (esetleg a spanyol). Nem látom, hogy ez a stratégia egy erősebb bajnokság nélkül hogy lehet sikeres. De mondom nem vagyok marketinges.

Pogba eladása leginkább ezért fájó. Nem pótolhatatlan játékos, szerintem nincs olyan, hogy pótolhatatlan. Lehet, hogy egy Ronaldot játéktudásban nem lehet pótolni, de a Real megoldhatja a helyettesítését olyasvalakivel, aki kevéssel gyengébb egyénileg, ám csapatjátékos. Manapság már nincsenek olyan kikristályosodott feltételek egy poszt megfelelő betöltésére, mint korábban, ezért is lehet könnyebben megoldani. De Pogbahoz hasonló szinten nagyon kevés játékost lehet értékessé tenni, minden bizonnyal ezen a téren a legjobb ötben benne van.
Ettől függetlenül a BL-győzelemhez nem nélkülözhetetlen. Talán igaz, hogy Allannal is jól járnánk, és nem olyat keresnénk, aki kreativitásban is magas szintet képvisel. Viszont nekem őszintén szólva nem tetszik az, hogy Matuidi és Witsel a két legfőbb jelöltünk. Kovacic, Herrera jók lennének, Verratti lenne talán a legjobb, de ő szerintem álomkategória.

Egyébként Mandzukic távozására is van esély, a Wolfsburg és a West Ham is érdeklődik.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 11:56

Krisz írta:
CsT írta:
Nem fogalmatlan, de szerintem lassú, ahogy Khedira is. Én inkább egy kis pattogós dinamikus játékosra szavaznék. Pl Herrera a Portóból.
Vagy Allan-nak nincs ilyen megszabott ára, még azt letehetné Marrotta és akkor elmondhatjuk, hogy porig égettük és sóval behintettük Afrikát. Very Happy

Kötve hiszem, hogy még egy játékost ki akarnánk vásárolni, Allan meg csak így lenne mozdítható, sőt egy-két évig bármely Nápolyi játékos így lesz. Smile

Sebességben amúgy ott van Lemina és Sturaro, esetleg Asamoah, ha bízik benne a vezetőség (olyat úgysem találunk aki lefutja Balet). Én amúgy csípem Maticot is, Kondogbiát meg főleg, de ha Pereyra ára nagyjából tartotta magát (kb annyiért áruljuk amennyiért vettük) egy elég nyomorult év után, akkor Kondogbia ára sem fog sokat esni. Jövőre pedig meg valószínűleg megvesszük Berardit (a mostani mercato után nem csodálom, hogy nem akart idén jönni) és kifizetjük Benatiat, ami kb 40 milla. Ha nem nyerünk BL-t akkor szerintem elég nagy kiárusítás lesz.

ha elmegy Pogba, Pereyra, Hernanes, a Zaza/Mandzu párosból valaki, akkor még pozitívban is zárhatjuk a mercatot, még egy középpályás érkezésével is, szóval a kiárusítástól nem hiszem hogy valós vesész, max Pogba maradása esetén
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime2016-07-29, 11:27

jackie_d írta:
Krisz írta:


Ezt gondoltam, de akkor hol? Ezt nem látom át.

panama, seychelles, vanuatu...
a (félig) viccet félretéve a tulajdonosi kör azon cégcsoportjainál amelyek kedvezőbb adózás alá esnek, vagy szörnyen magas költségek mellett működnek
a pontos struktúrát nyilván egy outsider nem látja át, ellenkező esetben az érintett tax office-ok hamar kicsinálnák őket


Krisz írta:


Na ez meg tipikusan az a közgazdász BS Ponzi scheme amitől égnek áll a hajam.

nem, ez nem ponzi, "economy of sustainable growth"  Wink
Ez az egész minden csak nem fenntartható.
Tehát egyik zsebből a másikba úgy pakolják a pénzt, hogy ezzel annyival kevesebbet kell adózniuk, hogy évi -200 millákat lehet generálni meg 400 millát maguk előtt görgetni? Mennyit adóznak ezek? Amikor Katarba érkeztem hamar szembesültem hogy milyen dimenziói vannak egyesek gazdagságának, felfogni továbbra sem tudom...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 26 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
26 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: