Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 11:27

jackie_d írta:
Krisz írta:


Ezt gondoltam, de akkor hol? Ezt nem látom át.

panama, seychelles, vanuatu...
a (félig) viccet félretéve a tulajdonosi kör azon cégcsoportjainál amelyek kedvezőbb adózás alá esnek, vagy szörnyen magas költségek mellett működnek
a pontos struktúrát nyilván egy outsider nem látja át, ellenkező esetben az érintett tax office-ok hamar kicsinálnák őket


Krisz írta:


Na ez meg tipikusan az a közgazdász BS Ponzi scheme amitől égnek áll a hajam.

nem, ez nem ponzi, "economy of sustainable growth"  Wink
Ez az egész minden csak nem fenntartható.
Tehát egyik zsebből a másikba úgy pakolják a pénzt, hogy ezzel annyival kevesebbet kell adózniuk, hogy évi -200 millákat lehet generálni meg 400 millát maguk előtt görgetni? Mennyit adóznak ezek? Amikor Katarba érkeztem hamar szembesültem hogy milyen dimenziói vannak egyesek gazdagságának, felfogni továbbra sem tudom...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 11:22

CsT írta:
Nem fogalmatlan, de szerintem lassú, ahogy Khedira is. Én inkább egy kis pattogós dinamikus játékosra szavaznék. Pl Herrera a Portóból.
Vagy Allan-nak nincs ilyen megszabott ára, még azt letehetné Marrotta és akkor elmondhatjuk, hogy porig égettük és sóval behintettük Afrikát. Very Happy

Kötve hiszem, hogy még egy játékost ki akarnánk vásárolni, Allan meg csak így lenne mozdítható, sőt egy-két évig bármely Nápolyi játékos így lesz. Smile

Sebességben amúgy ott van Lemina és Sturaro, esetleg Asamoah, ha bízik benne a vezetőség (olyat úgysem találunk aki lefutja Balet). Én amúgy csípem Maticot is, Kondogbiát meg főleg, de ha Pereyra ára nagyjából tartotta magát (kb annyiért áruljuk amennyiért vettük) egy elég nyomorult év után, akkor Kondogbia ára sem fog sokat esni. Jövőre pedig meg valószínűleg megvesszük Berardit (a mostani mercato után nem csodálom, hogy nem akart idén jönni) és kifizetjük Benatiat, ami kb 40 milla. Ha nem nyerünk BL-t akkor szerintem elég nagy kiárusítás lesz.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 11:20

Krisz írta:
jackie_d írta:
-a profit nem feltétlenül a fociklubnál realizálódik...

Ezt gondoltam, de akkor hol? Ezt nem látom át.

panama, seychelles, vanuatu...
a (félig) viccet félretéve a tulajdonosi kör azon cégcsoportjainál amelyek kedvezőbb adózás alá esnek, vagy szörnyen magas költségek mellett működnek
a pontos struktúrát nyilván egy outsider nem látja át, ellenkező esetben az érintett tax office-ok hamar kicsinálnák őket


Krisz írta:
jackie_d írta:

-amíg a befektetett tőke költsége (kamat) alacsonyabb, mint a működéséből származó profit, addig bármennyit érdemes befektetni
magyarul: amíg megfelelő mértékben tud növekedni a piac, vagy a piaci részesedés addig megéri pumpálni a lét
a fejlődő országok népességét elnézve pedig van még a fociban potenciál...

Na ez meg tipikusan az a közgazdász BS Ponzi scheme amitől égnek áll a hajam.

nem, ez nem ponzi, "economy of sustainable growth" Wink
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 11:19

CsT írta:


Nem fogalmatlan, de szerintem lassú, ahogy Khedira is. Én inkább egy kis pattogós dinamikus játékosra szavaznék. Pl Herrera a Portóból.
Vagy Allan-nak nincs ilyen megszabott ára, még azt letehetné Marrotta és akkor elmondhatjuk, hogy porig égettük és sóval behintettük Afrikát. Very Happy

Paredest mondják még nagyon
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 11:08

Krisz írta:
jackie_d írta:


nem, csak nem akartam megbántani a pici szívedet azzal hogy "ostobaságot írsz" pirat
röviden: úgy tűnik, a csapat marketing stratégiája hogy global brand-et építsen, a perceived image pedig "egy család vagyunk" kellene hogy legyen
sz'al épphogy nem az egyéni sztárok bálványozása (mint. pl messi, vagy cr), hanem az egyé tartozás a fő üzenet
a fő szegmens (multinak dolgozó, jól kereső kelet/dél-kelet ázsiai huszonévesek) fogyasztói csak a BL sikereket látják
megszerzésük releatív olcsó/könnyű (nyári bohócmeccsek, sikerek), megtartásuk kötődés hiányában annál nehezebb (simán csapatot vált, ha egy évig nem hall rólunk)
sz'al a növekedéshez épphogy kurvára fontos a BL
szerintem I love you

Igazából abban megegyezhetünk, hogy a brand a lényeg, az hozza a lóvét. Csak az a vita tárgya, hogy a brand építés érdekében melyik a fontosabb, az egyén (szupersztár) vagy a kollektív csapat (BL győzelem). Én csak a stadionról tudok szakmázni, az ilyen dolgokról meg csak jpé meg amit látok magam körül. Ez alapján pedig szerintem ez a család irány elvetélt. Az elkötelezett fociszurkolókon kívül a tömeg sokkal csapongóbb és inkább az egyének motiválják. Tehát a szegmens amire hajtunk jóval kisebb és nem kiaknázatlan (pl. a "full sajátnevelés" Bárca). A maradék tömegnek a sztár kell vagy a top és nem fogunk BL-t nyerni minden évben de 90 millás csatár nélkül is BL döntőt játszottunk és tavaly is megvolt a legjobb 16. Ahhoz hogy folyamatosan a középpontban legyünk fontos lenne, hogy ne csak a BL-ben lássák a csapatot az is kellene, hogy bajnokikat is nézzenek. Na itt van a nagy bukta, mert a Serie A sehol nincs és senkit nem érdekel, ezért alig közvetítik, miközben mindenhonnan a PL ömlik (esetleg a spanyol). Nem látom, hogy ez a stratégia egy erősebb bajnokság nélkül hogy lehet sikeres. De mondom nem vagyok marketinges.

mindig olyanokat írsz, amire nem lehet egy mondatban válaszolni, kinek van erre ideje... Mad
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 11:04

ez a (juventus.com-os bejelentésben olvasható) kétértelműség vajon mennyire szándékos?

"From flicking through interactive screens about former and current Juve greats to gazing at the club’s burgeoning trophy cabinet, the South American showed his determination to bring home yet more silverware and moments of magic during his stay in Turin."

elkapta a security, vagymi?

jocolor
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 10:57

tjunior írta:
zetterberg40 írta:
Remélhetőleg ma már végleg lezárul ez a Pogba-cirkusz és léphetünk tovább.

Az mondjuk aggasztó, hogy Witsel neve ennyire tartja magát. Komoly csalódás lenne, kb mint tavaly Hernanes az utolsó napokban.

Jó azért ne beszéljünk már úgy Witselról mint egy fogalmatlan nímandról. Szerintem úgy kell nézni a dolgot, hogy Pogba már pótolva van Pjaniccal, nagyjából, a kp most inkább izom kell arra jó Witsel, a fineszt megoldja a bosnyák és marci.
Ha végigpörgetem a transfermarkton a középső középpályásokat az első reálisan mozdítható ember Matuidi, neki viszont horror fizetése van a PSGnél, utána Kondogbia következik majd Witsel.

Nem fogalmatlan, de szerintem lassú, ahogy Khedira is. Én inkább egy kis pattogós dinamikus játékosra szavaznék. Pl Herrera a Portóból.
Vagy Allan-nak nincs ilyen megszabott ára, még azt letehetné Marrotta és akkor elmondhatjuk, hogy porig égettük és sóval behintettük Afrikát. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 10:56

jackie_d írta:
-a profit nem feltétlenül a fociklubnál realizálódik...

Ezt gondoltam, de akkor hol? Ezt nem látom át.

jackie_d írta:

-amíg a befektetett tőke költsége (kamat) alacsonyabb, mint a működéséből származó profit, addig bármennyit érdemes befektetni
magyarul: amíg megfelelő mértékben tud növekedni a piac, vagy a piaci részesedés addig megéri pumpálni a lét
a fejlődő országok népességét elnézve pedig van még a fociban potenciál...

Na ez meg tipikusan az a közgazdász BS Ponzi scheme amitől égnek áll a hajam.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 10:52

jackie_d írta:
Krisz írta:
Megint hülye hetero vagy és incselkedsz? I love you
A lényeg az volt, hogy profit szempontjából fontosabb a brand mint a BL, mivel az hogy a sok pisis divatdrukker Pogba mezt vesz meg mennyit likeolja az instagramunk több pénzt hoz mint amit az UEFA utal nekünk. Az üzleti döntéseinket pedig ez kellene hogy vezérelje az identitásunk megőrzése mellett.

nem, csak nem akartam megbántani a pici szívedet azzal hogy "ostobaságot írsz" pirat
röviden: úgy tűnik, a csapat marketing stratégiája hogy global brand-et építsen, a perceived image pedig "egy család vagyunk" kellene hogy legyen
sz'al épphogy nem az egyéni sztárok bálványozása (mint. pl messi, vagy cr), hanem az egyé tartozás a fő üzenet
a fő szegmens (multinak dolgozó, jól kereső kelet/dél-kelet ázsiai huszonévesek) fogyasztói csak a BL sikereket látják
megszerzésük releatív olcsó/könnyű (nyári bohócmeccsek, sikerek), megtartásuk kötődés hiányában annál nehezebb (simán csapatot vált, ha egy évig nem hall rólunk)
sz'al a növekedéshez épphogy kurvára fontos a BL
szerintem I love you

Igazából abban megegyezhetünk, hogy a brand a lényeg, az hozza a lóvét. Csak az a vita tárgya, hogy a brand építés érdekében melyik a fontosabb, az egyén (szupersztár) vagy a kollektív csapat (BL győzelem). Én csak a stadionról tudok szakmázni, az ilyen dolgokról meg csak jpé meg amit látok magam körül. Ez alapján pedig szerintem ez a család irány elvetélt. Az elkötelezett fociszurkolókon kívül a tömeg sokkal csapongóbb és inkább az egyének motiválják. Tehát a szegmens amire hajtunk jóval kisebb és nem kiaknázatlan (pl. a "full sajátnevelés" Bárca). A maradék tömegnek a sztár kell vagy a top és nem fogunk BL-t nyerni minden évben de 90 millás csatár nélkül is BL döntőt játszottunk és tavaly is megvolt a legjobb 16. Ahhoz hogy folyamatosan a középpontban legyünk fontos lenne, hogy ne csak a BL-ben lássák a csapatot az is kellene, hogy bajnokikat is nézzenek. Na itt van a nagy bukta, mert a Serie A sehol nincs és senkit nem érdekel, ezért alig közvetítik, miközben mindenhonnan a PL ömlik (esetleg a spanyol). Nem látom, hogy ez a stratégia egy erősebb bajnokság nélkül hogy lehet sikeres. De mondom nem vagyok marketinges.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 10:41

zetterberg40 írta:
Remélhetőleg ma már végleg lezárul ez a Pogba-cirkusz és léphetünk tovább.

Az mondjuk aggasztó, hogy Witsel neve ennyire tartja magát. Komoly csalódás lenne, kb mint tavaly Hernanes az utolsó napokban.

Jó azért ne beszéljünk már úgy Witselról mint egy fogalmatlan nímandról. Szerintem úgy kell nézni a dolgot, hogy Pogba már pótolva van Pjaniccal, nagyjából, a kp most inkább izom kell arra jó Witsel, a fineszt megoldja a bosnyák és marci.
Ha végigpörgetem a transfermarkton a középső középpályásokat az első reálisan mozdítható ember Matuidi, neki viszont horror fizetése van a PSGnél, utána Kondogbia következik majd Witsel.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 09:19

Remélhetőleg ma már végleg lezárul ez a Pogba-cirkusz és léphetünk tovább.

Az mondjuk aggasztó, hogy Witsel neve ennyire tartja magát. Komoly csalódás lenne, kb mint tavaly Hernanes az utolsó napokban.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 09:15

Mostanában néha betévedek a zindex fórumra, leginkább Murzik miatt, aki jó dolgokat ír. Tegnap linkelte pl ezt a cikket, az alábbi kiegészítéssel:

http://footballspa.gazzetta.it/2016/07/26/higuain-e-limpennata-delle-spese-il-rischio-calcolato-della-juve/

"Ebben a tegnap megjelent cikkben épp azt elemezték, hogy miért vállal a klub ekkora kockázatot Higuain leigazolásával. Amint azt írtuk, kb. évi 35 millióval terheli meg a költségvetést az argentin és további évi 40m-val a az eddig leigazolt új játékosok (ez kb. azonos a korábban posztolt táblázattal). Erre +75m-ós teherre csak részlegesen nyújt megoldást az eddig eladott játékosok utáni évi 20m, és az elvileg Pogba után felszabaduló 10m euro. A cikkíró szerint a klub most megkockáztatta, hogy egy európai top-csapatot építsen és ennek segítségével próbáljon áttörést elérni úgy a reklám, mint a szponzori piacon, nem beszélve az ezzel szorosan összefüggő eredményekről. Megemlíti, hogy a Barca, Real, MUTD idén 650m-körüli éves eredményeket produkáltak (szemben a mi 350m-ós rekordunkkal) és ez a különbség még valószínűleg nőni is fog a jövőben. Így egyetlen esélyünk, hogy calculated risk-ként megerősített csapattal felvegyük velük a versenyt és megpróbáljunk eredményeket elérni."
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 09:10

Krisz írta:
tjunior írta:
A MU megveszi Pogbát, akkor már 200 millió mínuszban lesznek az évben, tavaly csal 45 millió mínusz volt, előtte -146 azelőtt -76 ,  az FFPt három évre nézik ha jól tévedek, oké komoly bevételei vannak a MUnak de 3 év alatt 400 milliós mínusz csak az átigazolásoknál? Semmi értelme az egész szabályozásnak 232.rész.

Én igazából azt nem értem, hogy maga a klub egyáltalán hogy működhet még, mikor eleve van többszáz milliós minusza. És ezt görgetik maguk előtt, és tovább növelik. Egy dolog, hogy totál agyfasz az FFP-vel, de gazdaságilag hogyan működhet ez és miért éri meg a befeketetőknek.

Edit: Ez is csak bemutatja a tényeket, de nem magyarázza meg hogy miért éri meg
Egyébként az idei februári pénzügyi jelentésben 322 millió fontos minuszt jelentettek...

pedig nem bonyolult:
-a profit nem feltétlenül a fociklubnál realizálódik...
-amíg a befektetett tőke költsége (kamat) alacsonyabb, mint a működéséből származó profit, addig bármennyit érdemes befektetni
magyarul: amíg megfelelő mértékben tud növekedni a piac, vagy a piaci részesedés addig megéri pumpálni a lét
a fejlődő országok népességét elnézve pedig van még a fociban potenciál...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 09:10

Krisz írta:
De Laurentiis meg simán leárulózta Higanyt. Na meg egy ilyen válasz nyilvánosan: Higuain rubentino. Che cazzo di domanda è?

Tegnap a bemutatón Higany is odapirított ADL-nek:

“My relationship with him was never good because his way of thinking was not like mine,” Higuain told journalists. “My choice was also influenced because he pushed me to make it.

“The problem was the relationship with him. I wouldn’t have wanted to spend another minute with him!

“After three years I understood it was over for the reasons I have given. I am grateful to my fans and team mates. I am not grateful to De Laurentiis.


Azért ez sem gyenge.

Néztem pár videót a bemutatóról. Nem valami szimpatikus csóka ez a Gonzalo.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 08:56

Krisz írta:
Megint hülye hetero vagy és incselkedsz? I love you
A lényeg az volt, hogy profit szempontjából fontosabb a brand mint a BL, mivel az hogy a sok pisis divatdrukker Pogba mezt vesz meg mennyit likeolja az instagramunk több pénzt hoz mint amit az UEFA utal nekünk. Az üzleti döntéseinket pedig ez kellene hogy vezérelje az identitásunk megőrzése mellett.

nem, csak nem akartam megbántani a pici szívedet azzal hogy "ostobaságot írsz" pirat
röviden: úgy tűnik, a csapat marketing stratégiája hogy global brand-et építsen, a perceived image pedig "egy család vagyunk" kellene hogy legyen
sz'al épphogy nem az egyéni sztárok bálványozása (mint. pl messi, vagy cr), hanem az egyé tartozás a fő üzenet
a fő szegmens (multinak dolgozó, jól kereső kelet/dél-kelet ázsiai huszonévesek) fogyasztói csak a BL sikereket látják
megszerzésük releatív olcsó/könnyű (nyári bohócmeccsek, sikerek), megtartásuk kötődés hiányában annál nehezebb (simán csapatot vált, ha egy évig nem hall rólunk)
sz'al a növekedéshez épphogy kurvára fontos a BL
szerintem I love you
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 07:09

Krisz írta:
virracocha írta:
Ha megy Pogesz, márpedig menni fog, akkor én Kondogbiát hoznám. Hatalmas potenciál van benne, az, hogy volt egy szar éve a hullarablóknál az nem jelent semmit, sőt valahol ez alap.

Én örülnék neki, de idén már 239846 játékost adtak el nekünk, Kondogbia neve még csak említésre sem került. Pedig kukáztunk már aranylabdás ínter rejectet. Very Happy

Fantázia,potenciál lenne benne, még esély is mert jelenleg azt se tudni ki az Ellenség edzője bounce bounce De szerintem nekünk csak valami kurva nagy összegért adnák el, ami nekünk már nincs mert elvertük 1 játékosra basszameg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-29, 07:07

Krisz írta:
CsT írta:
Én totál megértem a nápolyi szurkolókat, mi is ugyanígy tennénk ha pl Bonucci az Ellenség-be igazolna...persze szürreális, de akkor is.

Amikor Vidal az utolsó pillanatban kitalálta hogy lelépne, mikor Marotta elengedte Pirlot és Tevezt, akkor azt hiszem kicsit kék volt a feje. Ráadásul ez az egész mercatot, alapozást és a csapatépítést hazavágta - amiért októberig szoptunk. Az ő, a klub és Allegri reakciója az volt, hogy köszi a 4 évet, meg egyebek és sok sikert a Bayernben. Biztos volt köpködés, mi is kiakadtunk, de nem ez a szánalmas vergődés volt, ráadásul nem hivatalos klub szinten. De akár megnézheted Pjanicot is. Még az örökké picsogó Romások is kultúráltan kezelték az egészet.

Ez a különbség a két csapat között. Egyszerűen nem ez az ő szintjük, valahol az EL helyekért kéne harcolniuk a Lazioval karöltve, nekünk meg a Milannal a bajnoki címért. Komolyan kezdem azt hinni, hogy Higany azért tűnt akkora szar alaknak, mert átjárta a kukások mentalitása. Remélem 29 évesen még nem elég öreg ahhoz, hogy magába szívja a Juventust (gyorsan).

Azért a Rómánál picsogtak egy páran Naingólam,Strootman...hogy ők aztán soha a Juvéba meg hasonló. Bár szerintem a Rómánál tudták, hogy valamelyik nagy névnek távozni kell az egyenlegük miatt. Meg hát azért a Roma-Juve, Juve-Bayern nem olyan ellentét mint a Nápoly-Juve főleg a zafrikaiak szemszögéből. Én amúgy köpködtem Vidalt és a mai napig is köpködöm, mert ő mindig rohadt nagy juventinonak vallotta magát....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 23:45

virracocha írta:
Ha megy Pogesz, márpedig menni fog, akkor én Kondogbiát hoznám. Hatalmas potenciál van benne, az, hogy volt egy szar éve a hullarablóknál az nem jelent semmit, sőt valahol ez alap.

Én örülnék neki, de idén már 239846 játékost adtak el nekünk, Kondogbia neve még csak említésre sem került. Pedig kukáztunk már aranylabdás ínter rejectet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 22:54

Ha megy Pogesz, márpedig menni fog, akkor én Kondogbiát hoznám. Hatalmas potenciál van benne, az, hogy volt egy szar éve a hullarablóknál az nem jelent semmit, sőt valahol ez alap.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 22:35

CsT írta:
Én totál megértem a nápolyi szurkolókat, mi is ugyanígy tennénk ha pl Bonucci az Ellenség-be igazolna...persze szürreális, de akkor is.

Amikor Vidal az utolsó pillanatban kitalálta hogy lelépne, mikor Marotta elengedte Pirlot és Tevezt, akkor azt hiszem kicsit kék volt a feje. Ráadásul ez az egész mercatot, alapozást és a csapatépítést hazavágta - amiért októberig szoptunk. Az ő, a klub és Allegri reakciója az volt, hogy köszi a 4 évet, meg egyebek és sok sikert a Bayernben. Biztos volt köpködés, mi is kiakadtunk, de nem ez a szánalmas vergődés volt, ráadásul nem hivatalos klub szinten. De akár megnézheted Pjanicot is. Még az örökké picsogó Romások is kultúráltan kezelték az egészet.

Ez a különbség a két csapat között. Egyszerűen nem ez az ő szintjük, valahol az EL helyekért kéne harcolniuk a Lazioval karöltve, nekünk meg a Milannal a bajnoki címért. Komolyan kezdem azt hinni, hogy Higany azért tűnt akkora szar alaknak, mert átjárta a kukások mentalitása. Remélem 29 évesen még nem elég öreg ahhoz, hogy magába szívja a Juventust (gyorsan).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 21:56

Én totál megértem a nápolyi szurkolókat, mi is ugyanígy tennénk ha pl Bonucci az Ellenség-be igazolna...persze szürreális, de akkor is.

Én sem értem mi ez a Higany őrület Torinóban én leköpni sem mentem volna ki...

Pogbát meg nem értem csak pénzért visszamegy oda ahol már egyszer nem kellett? Szerintem ez a MU jelenleg nincs benne a top 10-ben se. Tőlünk meg nagyon messze vannak ha egymás mellé raknánk egy Juve-MU kezdőt melyik posztot nyernék meg az angolok? Szerintem egyiket se.... Ha elmenne a Barca/Real-ba megérteném....de így?? Biztos a mangalicafejű beszélte tele Pogba agyát, de aki menni akar az menjen, nincs értelme erőszakkal itt tartani, jó le kell húzni az angolokat és kész. A lényeg, hogy legyen már vége ennek a sagának mert rohadt unalmas már. Remélem Pogba megkímél minket a jajj de jó volt itt,
és a többi csöpögős bla bla dumától...Marrotta meg hozzon valaki használhatót a helyére. Én abszolút nem érzem BL-re esélyesnek a csapatot....

Tudom, hogy most én vagyok a károgó/ultranegatív/picsogó köcsög, de számomra ez így egy szar mercato és kész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 21:27

tjunior írta:
A MU megveszi Pogbát, akkor már 200 millió mínuszban lesznek az évben, tavaly csal 45 millió mínusz volt, előtte -146 azelőtt -76 ,  az FFPt három évre nézik ha jól tévedek, oké komoly bevételei vannak a MUnak de 3 év alatt 400 milliós mínusz csak az átigazolásoknál? Semmi értelme az egész szabályozásnak 232.rész.

Én igazából azt nem értem, hogy maga a klub egyáltalán hogy működhet még, mikor eleve van többszáz milliós minusza. És ezt görgetik maguk előtt, és tovább növelik. Egy dolog, hogy totál agyfasz az FFP-vel, de gazdaságilag hogyan működhet ez és miért éri meg a befeketetőknek.

Edit: Ez is csak bemutatja a tényeket, de nem magyarázza meg hogy miért éri meg
Egyébként az idei februári pénzügyi jelentésben 322 millió fontos minuszt jelentettek...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 20:43

A MU megveszi Pogbát, akkor már 200 millió mínuszban lesznek az évben, tavaly csal 45 millió mínusz volt, előtte -146 azelőtt -76 , az FFPt három évre nézik ha jól tévedek, oké komoly bevételei vannak a MUnak de 3 év alatt 400 milliós mínusz csak az átigazolásoknál? Semmi értelme az egész szabályozásnak 232.rész.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 20:09

Nápolyban megint tőlük megszokott eleganciával reagálták le Higany eladását.

Bevásárlóközpont - Page 27 13731816_1240994405959472_4060512417364038112_o

De Laurentiis meg simán leárulózta Higanyt. Na meg egy ilyen válasz nyilvánosan: Higuain rubentino. Che cazzo di domanda è?

#csürhe #stílus #kukás
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 18:17

jackie_d írta:
Krisz írta:
Beszelgettem az olasz kollegaimmal (1 romason kívül mindegyik juves) és ők inkább pozitivan látják ezt a Higany - Pogba cserét. Nem csoda hogy a szekhaz előtt Gonzaloztak az emberek.

nekem is ez a tapasztalatom, a talján cimbik örülnek a cserének... scratch

Krisz írta:
Mielőtt bedobja valaki, hogy Pogba árából BL győztes csapatot építünk, azt érdemes leszögezni, hogy nem a BL győzelem generálja azt a profitot ami miatt le vagyunk maradva a nagyoktól (Barca, Real, Bayern, MU), hanem a brand. A Pogba féle szupersztárok emelnek többet a branden vagy a BL győzelem? A sztárok. Az ő eladásával nincs olyan a csapatban aki ezt a szerepet be tudná tölteni. Esetleg Dybala - meglátjuk.

jó hogy mondtad, azonnal hívom marottát hogy hagyjuk a picsába a bl-t... pirat

na megyek bőgök tovább

Megint hülye hetero vagy és incselkedsz? I love you
A lényeg az volt, hogy profit szempontjából fontosabb a brand mint a BL, mivel az hogy a sok pisis divatdrukker Pogba mezt vesz meg mennyit likeolja az instagramunk több pénzt hoz mint amit az UEFA utal nekünk. Az üzleti döntéseinket pedig ez kellene hogy vezérelje az identitásunk megőrzése mellett.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 18:13

s4tch írta:
Krisz írta:
Hát ha Mourinho ossze tudja rakni ezt a keretet, akkor a MU még nálunk is brutálisabb lesz. Persze ez azt jelenti, hogy 1 év EL bohockodas lesz a nagy szinpad helyett.

ez a manchester egy lófasz a mostani juventushoz képest. de gea, martial, pogba és zlatan - ennyi játékosuk van. ebből zlatan a koránál fogva csupán egy évre írt alá, és a csúcs éveiben sem villogott a bl-ben. pogba helyzete is érdekes: a mourinho által erősen favorizált 4-2-3-1-ben védekező középpályást kellene, hogy játsszon. azt meg láttuk az eb-n, ez a kötött poszt mennyire fekszik neki. teljesen csubakka lenne ez a transzfer, a pénzen kívül nem látok mögötte semmiféle rációt.

Krisz írta:
...Ha nincs kedve itt játszani akkor mi nyugodtan kirakhatjuk 2 évre a lelátóra és akkor tutira búcsút mondhat az aranylabdanak és a VB aranynak. Ehelyett mi gyakorlatilag bepucsítottunk. ...

ha kirakod a lelátóra, akkor fizetheted a bérét, és lemondhatsz 120 milláról. lotito lehet, hogy ezt választotta volna, de szerencsére neki semmi köze a juvéhoz.

egyébként egy 120 millás rekord transzfert valahogy nem érzek bepucsításnak. teveznek, pirlónak valóban lefeküdtünk. viszont pogbának/raiolának pont nem: az összes hír arról szól, hogy marottáék a végsőkig ragaszkodnak a nettó 120 millerhez, máskülönben nem fogják aláírni a papírokat.

az meg megér egy misét, hogy mi értelme van a távozni szándékozó játékost erővel marasztalni. annyira nem látok rá pogba pici lelkére, hogy tudjam, egy 10-es skálán mennyire van besózva a segge, ezt marottáék feltehetően jobban tudják.

+Mikhytarian, Schweini, Darmian, Blind, Depay na meg akiket még nem ismerek. A probléma a MUnál eddig is az volt, hogy ezeket nem tudták összerakni egy normális csapatba. Mourinho a mocskos ínterrel is szopott egy évet, aztán BL-t nyert a csürhével. Szerintem ő lesz az aki összerakja megint a csapatot, lehet pár év és kirakják, de ha hasonló kalibert szereznek a helyére (nem egy Moyest) akkor azt a lendületet már tovább lehet vinni. Mourinho az ínterrel 433at próbált az első évben, azért is vetette meg a hatalmas bukta Quaresmat - ami végül nem jött be. Azért ő nem az az edző aki nem képes változtatni a felálláson ha a keret azt igényli. Egyébként Pogba szerintem sem jó a gépállat szerepre, viszont a másik pozíció nem feltétlenül igényel verőember típust, lehet egy Fabregas féle játékossal is játszani, erre meg szerintem alkalmas lenne. Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy Mourinho ha ránéz a keretre a mercato után és az nem alkalmas egy bizonyos felállásra akkor simán más felállást talál ki.

Ami a lelátót illeti, nyilván nem Lotito vagyunk, de az megint a ló túloldala, hogy még 3 évig élő szerződéssel csak úgy be lehet inteni a csapatnak. Akkor amikor tavaly 4 évet hosszabbítottunk az inkább csak egy?
A lelátóra pakolás nyilván egy legutolsó dolog (közötte még van egy csomó lépés amivel szankcionálni lehet), amire nem kerül sor. Egy olyan játékos mint Pogba egyszerűen nem engedheti meg magának hogy 1 évet kihagyjon és ezt a kockázatot ő maga sem fogja bevállalni. De hogy ne csak üres fenyegetés legyen nekünk olyan pozícióban kell lennünk, hogy ezt akár megtehessük (Ha 5 éve van a szerződésből és nem 3 akkor akár 1 év Krasicozás után is van 4 évünk a szerződésből és annak a kivásárlása még nem olyan egyszerű, mint mondjuk Vidal vagy Dybala esetében). Moggi nyilván ennyi pénzért kétszer eladná, de ha mondjuk az nem lenne opció, biztos vagyok benne, hogy tudná olyan nyomás alá helyezni, hogy ne nyavalyogjon. Egyébként egy olyan ambíciókkal rendelkező játékost, mint Pogba pont hogy logikus lenne akár erővel is marasztalni - ő nem a 29 éves Trezeguet. Ha aranylabdát meg VB aranyat akar, ahhoz játszania kell (hogy beválogassák) és jól (+ csapatszinten eredményesen) kell játszania, hogy megszavazzák (ha meg csak pofára megy a szavazás akkor a brandjét kell tartani) neki a plecsnit. Az érdekei összefonódnak a klubbéval.
Amúgy ha most hagynánk kifutni neki egy 5 éves szerződést akkor mit veszítünk? Még 5 évig játszott nálunk kimagasló szinten, amiért megkapta a fizetését. Emelte a brandünk értékét és eladtunk egy rakás Pogba mezt, majd lelép annyiért amennyiért vettük. Esetleg az is megeshet, hogy 3 év múlva már olyan pozícióban leszünk hogy versenyképes fizetést tudunk neki ajánlani.
Persze ez az egész bekezdés egy 5 éves hosszabbítás feltételez ami nem történt meg.


A hozzászólást Krisz összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-07-28, 18:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 15:33

Krisz írta:
Beszelgettem az olasz kollegaimmal (1 romason kívül mindegyik juves) és ők inkább pozitivan látják ezt a Higany - Pogba cserét. Nem csoda hogy a szekhaz előtt Gonzaloztak az emberek.

nekem is ez a tapasztalatom, a talján cimbik örülnek a cserének... scratch

Krisz írta:
Mielőtt bedobja valaki, hogy Pogba árából BL győztes csapatot építünk, azt érdemes leszögezni, hogy nem a BL győzelem generálja azt a profitot ami miatt le vagyunk maradva a nagyoktól (Barca, Real, Bayern, MU), hanem a brand. A Pogba féle szupersztárok emelnek többet a branden vagy a BL győzelem? A sztárok. Az ő eladásával nincs olyan a csapatban aki ezt a szerepet be tudná tölteni. Esetleg Dybala - meglátjuk.

jó hogy mondtad, azonnal hívom marottát hogy hagyjuk a picsába a bl-t... pirat

na megyek bőgök tovább
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 14:58

Krisz írta:
Hát ha Mourinho ossze tudja rakni ezt a keretet, akkor a MU még nálunk is brutálisabb lesz. Persze ez azt jelenti, hogy 1 év EL bohockodas lesz a nagy szinpad helyett.

ez a manchester egy lófasz a mostani juventushoz képest. de gea, martial, pogba és zlatan - ennyi játékosuk van. ebből zlatan a koránál fogva csupán egy évre írt alá, és a csúcs éveiben sem villogott a bl-ben. pogba helyzete is érdekes: a mourinho által erősen favorizált 4-2-3-1-ben védekező középpályást kellene, hogy játsszon. azt meg láttuk az eb-n, ez a kötött poszt mennyire fekszik neki. teljesen csubakka lenne ez a transzfer, a pénzen kívül nem látok mögötte semmiféle rációt.

Krisz írta:
...Ha nincs kedve itt játszani akkor mi nyugodtan kirakhatjuk 2 évre a lelátóra és akkor tutira búcsút mondhat az aranylabdanak és a VB aranynak. Ehelyett mi gyakorlatilag bepucsítottunk. ...

ha kirakod a lelátóra, akkor fizetheted a bérét, és lemondhatsz 120 milláról. lotito lehet, hogy ezt választotta volna, de szerencsére neki semmi köze a juvéhoz.

egyébként egy 120 millás rekord transzfert valahogy nem érzek bepucsításnak. teveznek, pirlónak valóban lefeküdtünk. viszont pogbának/raiolának pont nem: az összes hír arról szól, hogy marottáék a végsőkig ragaszkodnak a nettó 120 millerhez, máskülönben nem fogják aláírni a papírokat.

az meg megér egy misét, hogy mi értelme van a távozni szándékozó játékost erővel marasztalni. annyira nem látok rá pogba pici lelkére, hogy tudjam, egy 10-es skálán mennyire van besózva a segge, ezt marottáék feltehetően jobban tudják.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 14:55

Ez így van, de azért nem teljesen úgy működik, hogy egyik pillanatban van kedve játszani (dolgozni), a másikban nincs és eligazol. Aláírt egy szerződést határozott időre, rengeteg pénzért.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 14:24

"Pogba tutira jól érezte magát nálunk, szóval egy szerződés hosszabbítás mondjuk Higany fizetesevel nem hiszem, hogy elrugaszkodott ötlet lett volna. Ha 3 helyett 5 ev van vissza a szerződéséből, akkor Raiola is hiába pattog. Ha nincs kedve itt játszani akkor mi nyugodtan kirakhatjuk 2 évre a lelátóra és akkor tutira búcsút mondhat az aranylabdanak és a VB aranynak. Ehelyett mi gyakorlatilag bepucsítottunk."

Szerintem bármelyik értelmes klubtól nagyon messze van az a filozófia, hogy a játékosokat magukhoz kell láncolni, és ha nincs kedvük játszani, akkor a lelátóra kell őket száműzni. Ha Pogba, vagy akárki más el akar igazolni, akkor csak annyit tehetünk, hogy a legjobb feltételeket próbáljuk kialkudni. Nem mindenki akar a Juventusból visszavonulni, és ez valahol érthető is.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime2016-07-28, 10:36

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Beszelgettem az olasz kollegaimmal (1 romason kívül mindegyik juves) és ők inkább pozitivan látják ezt a Higany - Pogba cserét. Nem csoda hogy a szekhaz előtt Gonzaloztak az emberek.

Érdekes, hogy ők teljesen máshogy fogadnak egy-egy játékost. Emlékszem Pirlo érkezésére és ekézésére, miközben Olaszországban mindenki nagyon pozitívan tekintett rá.

Átnyálazva a tegnap esti híreket, eléggé egységes az az álláspont, miszerint a Pogba-saga 48 órán belül végleg lezárul, az USA-ban lesznek az orvosi vizsgálatok. 110 millió+bónuszok, és a zsírfejűt is a tehenesek fizetik ki. Higany esetében az elejétől kezdve igazuk volt a firkászoknak, meglátjuk, hogy ezzel a 48 órás dologgal mennyire beszélnek a levegőbe.

Egyébként az is erősen tartja magát, hogy nemcsak Raiola erőszakoskodásáról van szó, hanem maga Pogba is távozni akar -> jelezte a klub felé a távozási szándékát.
Talán egyedüliként én nem anyáztam Vidalt, amiért tavaly váltani akart és váltott is. Ha idén ugyanez megvalósul Pogba esetében is, az én szememben ő sokkal mélyebbre kerül, mint a chilei alkoholista. Vidal 28 évesen váltott, mondhatni egy tényleg erősebb csapat kedvéért, amely minden évben a BL esélyesek közé tartozik. Ezzel szemben ha Pogba megy, akkor sokkal inkább visszalép, mintsem előre. Félreértés ne essék, én sosem vártam, hogy itt lesz 10 évig, vagy hogy innen vonul nyugdíjba. De ha annyira motiválja a BL-serleg és az aranylabda, akkor nem a MU-t választja. Lehet Manchesterben akármennyi pénz, ott még annyira sem garancia semmi, mint itt, Műringyó ide, Műringyó oda (szerintem amúgy legfeljebb 3 éven belül onnan is kivágják). Persze ő tudja, sírni nem kell utána. Klub >>> bármelyik játékos. Lesz élet utána is.

Nagyrészt egyetértek, Pogba eladasaban az zavar leginkább, hogy Higanyra költöttük. De.

Pogba tutira jól érezte magát nálunk, szóval egy szerződés hosszabbítás mondjuk Higany fizetesevel nem hiszem, hogy elrugaszkodott ötlet lett volna. Ha 3 helyett 5 ev van vissza a szerződéséből, akkor Raiola is hiába pattog. Ha nincs kedve itt játszani akkor mi nyugodtan kirakhatjuk 2 évre a lelátóra és akkor tutira búcsút mondhat az aranylabdanak és a VB aranynak. Ehelyett mi gyakorlatilag bepucsítottunk.

Mielőtt bedobja valaki, hogy Pogba árából BL győztes csapatot építünk, azt érdemes leszögezni, hogy nem a BL győzelem generálja azt a profitot ami miatt le vagyunk maradva a nagyoktól (Barca, Real, Bayern, MU), hanem a brand. A Pogba féle szupersztárok emelnek többet a branden vagy a BL győzelem? A sztárok. Az ő eladásával nincs olyan a csapatban aki ezt a szerepet be tudná tölteni. Esetleg Dybala - meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
27 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: