Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+35
LeRoi10
Tankcsapda
sneco7
bombahoppa
rcb3n21
juventute
rakkenroll
tjunior
neuropa
mbence
boric
.bb.
exchaby
kilopo
simoon
balazs91
_DREAM_
buktar
farturo
Krisz
Joseph Ducreux
leitnor
laac
Juve=scudetto
_Tyler
s4tch
juve 1974
EsztéNégy
tcs19
DartagnanX
pietro10
zetterberg40
virracocha
cortamelasombra
baggiofan
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 21:25

LeRoi10 írta:
Cristiano Zanetti

Kifejezetten bírtam a tagot, szolid kis játékos volt.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 21:09

'98-ban még kis taknyos óvodás voltam és Zidane volt a mindenem. 5. évemet taposva a foci leginkább csak a játékból állt, egyedül Zidane volt az akit ha lehetett néztem és ismertem. A VB alatt fater meglepetésből elvitt a piacra, hogy megvegyük életem első mezét. Francia válogatott mez nem volt sehol sem, egyik sátornál ajánlotta egy öreg a Zidane-os kék Juve mezt, mondván szinte ugyanolyan csak más a szám rajta Very Happy. Már akkor is könnyen beadtam a derekam, úgy, hogy végül is egy Juve mez lett életem elsője. Ősszel aztán megkaptam az éves szezonbeharangozó magazint amiben az 5 top bajnokság minden csapata, kerete, játékosa, azok statisztikái is benne voltak. Elkezdtem követni a Juventust és máig itt vagyok. Később kapus lettem a helyi csapatban, muszáj is volt beszereztetnem egy Buffon mezt. Az volt a 3. mezem. 2000-ben közben becsúszott egy olasz válogatott Del Piero mez is.

Amikor bejött az internet 10-12 évesen magamtól elkezdtem olasz szavakat megtanulni amik alapján több infót találhatok a csapatról. Később megtudtam, hogy a Juvénak már volt egy talán még nagyobb francia mágusa, Platini. Valahogy a francia vonal nagyon bejött mert Trez számomra akkoriban nagyobb király volt mint Del Piero. Jött a Calciopoli, nyilván mindenki engem basztatott vele de nem tudtam elhagyni a csapatot. Még jobban követtem, még több infót akartam róla tudni. Aztán jöttek a hírek valami Marchisio gyerekről akit aztán kölcsönadtak az Empoliba. Nem tudom a mai napig miért de valahogy a kedvencem lett. Minden sport1-en közvetített Empoli meccset megnéztem miatta. Fifában rendre játszattam Cristiano Zanettivel párban Very Happy. Szép lassan eljutottunk idáig.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 20:53

bombahoppa írta:
...

Gyárilag fradista vagyok.

Off, de magyarázatra szorul, ha az embernek a nagyapja neve által saját névre szóló Hollóházi porcelán kávéskészlete van 78-ból. Limited edition: Fradi Baráti Kör

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 20:40

jackie_d írta:


Szerintem az tökmindegy miért kezd el valaki szurkolni egy csapatnak, legyen az földrajzi kötődés vagy csak mert tetszik neki a cuki rózsaszín mez, HA onnantól kezdve kitart a csapat mellett örökké. Ha viszont valaki csapong csapatok között folyamatosan esetleg gyakran valtogatva az a divatszurkoló. A divat is gyakorlatilag a folyamatosan változó folyamatot reprezentálja.

No. 2. Preferito: U.S. Città di Palermo


_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 20:33

zetterberg40 írta:
jackie_d írta:
igen az vagy, meg egyben divatszurkoló is tongue
akinek nincs földrajzi, szakmai vagy családi kötődése az szerintem definíció szerint "divatszurkoló", te is, én is, kb. mindenki
azért szurkolsz a csapatnak mert valami tetszik benne (általában a siker), az ízlésedet viszont a környezeted = divat alakítja
szerintem anno ugyanolyanok voltunk mint a mostani "divatszurkolók", csak szeretjük jobbnak gondolni magunkat

Tényleg, az volt már hogy kinek hogyan jött a Juve és miért? Smile

Én pl. nokedli koromban Del Piero mezt kaptam az apámtól, szóval leginkább az ő hatására Razz

Van egy Del Piero mezem. Sonys.

Aláírással. + Lippi. Zidane. Montero. Toricelli.

Illegál, de eredeti.

Gyárilag fradista vagyok.

_________________
a televizenyős düggönypakli


A hozzászólást bombahoppa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-03-23, 20:44-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 17:19

Nálam tényleg elég beteges a dolog. első emlékeim valahol a 92-es(?) Bek döntőnél indultak ahol a Sampnak szurkoltam, mert tetszett Vialli játéka, aki ugye a következő szezonban átigazolt a Juvéhoz. Akkoriban valamiért kedveltem a német válogatottat (ma őket rühellem a legjobban a világon, tényleg Divat vagyok Very Happy) Aztán láttam valami Bayern-Juve meccset ahol 4-1-re nyert idegenben a Juve, ott volt Vialli meg akkor voltak bőséggel németek is a Juvéban (Möller,Hassler,Reuter, aztán Kohler) és valahogy leragadtam náluk, pedig akkor minden csicska haverom Milanos volt. Smile Arra is emlékszem, hogy egy Juve meccsen, Knézy mondta az akkor becserélt Del Pieróról, hogy érdemes lesz figyelni erre a fiúra! Smile
A földrajzi kötődéses szurkolás is érdekes, én is szurkoltam fiatalabb koromban a közeli város csapatának (ahol azért 70-80%-ban itteni játékosok játszottak), minden meccsen ott voltam, aztán jött egy új tulaj hozott mindenféle szedett vedett játékost meg légióst...akkor ez a csapat számomra tök semleges lett, sőt inkább ellenük szurkoltam, most megint kezdik egyre jobban beépíteni az itteni játékosokat és én újra elkezdtem meccsre járni. Smile
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 12:58

Krisz írta:
jackie_d írta:

akinek nincs földrajzi, szakmai vagy családi kötődése az szerintem definíció szerint "divatszurkoló", te is, én is, kb. mindenki
azért szurkolsz a csapatnak mert valami tetszik benne (általában a siker), az ízlésedet viszont a környezeted = divat alakítja
szerintem anno ugyanolyanok voltunk mint a mostani "divatszurkolók", csak szeretjük jobbnak gondolni magunkat

Szerintem az tökmindegy miért kezd el valaki szurkolni egy csapatnak, legyen az földrajzi kötődés vagy csak mert tetszik neki a cuki rózsaszín mez, HA onnantól kezdve kitart a csapat mellett örökké. Ha viszont valaki csapong csapatok között folyamatosan esetleg gyakran valtogatva az a divatszurkoló. A divat is gyakorlatilag a folyamatosan változó folyamatot reprezentálja.

Én is úgy gondolom, hogy valamilyen szinten mindenki divatból lesz egy csapat szurkolója, viszont aki 3-4 évente csapatot vált, az már divatszurkoló. Tehát mindkettőtöknek igaza van!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 12:25

tjunior írta:
Ha már mindenki elmeséli hogy lett Juve szurkoló had én is. 90-91. A tévében valami Milan meccs volt, Knézy meg elkezdett valamit magyarázni a Juventusról, fingom nem volt a csapatról, de a neve tetszett. Másnap az utcai fociban már én voltam a Juventusszal farao A többi történelem.

kb nálam is hasonlóan indult, csak '86-os vb, miután rommá vertek minket a franciák (is), platini lett a kedvenc játékosom, neki drukkoltam, az ő nevét kerestem újságokban, stb. aztán amikor visszavonult, a juve maradt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 12:16

Én Davids miatt kezdtem Juve meccset nézni, aztán később mindenki miatt.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 12:10

'85, BEK döntő. A faterrel alig vártuk már a meccs kezdését -még fekete-fehér tévénk volt, a partiumban elég nehéz volt akkoriban színes TV-hez hozzájutni-, erre bemondják, hogy balhé miatt csúszás lesz, de lehet le sem játsszák. Akkor, bármilyen furcsa, mindkét csapatot megkedveltem -igen, még a Pool-t is, csak a Juvét jobban, mert a nevük és a játékosaik neve jobban csengett, no meg a mezük is sokkal jobban tetszett-, mert képesek voltak az akkori körülmények között egyáltalán lejátszani a meccset. De igazából én is a '90-es években lettem Juve szurkoló, tizenévesen, pedig akkoriban nagyon nyomult a hollandos Milan.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 11:47

Ha már mindenki elmeséli hogy lett Juve szurkoló had én is. 90-91. A tévében valami Milan meccs volt, Knézy meg elkezdett valamit magyarázni a Juventusról, fingom nem volt a csapatról, de a neve tetszett. Másnap az utcai fociban már én voltam a Juventusszal farao A többi történelem.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 10:48

nekem moggi a keresztapám, így nem volt választásom
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 10:38

zetterberg40 írta:


Tényleg, az volt már hogy kinek hogyan jött a Juve és miért? Smile

Én pl. nokedli koromban Del Piero mezt kaptam az apámtól, szóval leginkább az ő hatására Razz

96os BL döntő.  Faterom nagy Ajax szurkoló volt, és az ő hatására nekik ültem le szurkolni, de gyorsan megtetszett a Juve meg Ravanelli gólja, onnantól megrendíthetetlen a kapcsolat. I love you
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 10:31

jackie_d írta:

akinek nincs földrajzi, szakmai vagy családi kötődése az szerintem definíció szerint "divatszurkoló", te is, én is, kb. mindenki
azért szurkolsz a csapatnak mert valami tetszik benne (általában a siker), az ízlésedet viszont a környezeted = divat alakítja
szerintem anno ugyanolyanok voltunk mint a mostani "divatszurkolók", csak szeretjük jobbnak gondolni magunkat

Szerintem az tökmindegy miért kezd el valaki szurkolni egy csapatnak, legyen az földrajzi kötődés vagy csak mert tetszik neki a cuki rózsaszín mez, HA onnantól kezdve kitart a csapat mellett örökké. Ha viszont valaki csapong csapatok között folyamatosan esetleg gyakran valtogatva az a divatszurkoló. A divat is gyakorlatilag a folyamatosan változó folyamatot reprezentálja.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 10:28

jackie_d írta:
igen az vagy, meg egyben divatszurkoló is tongue
akinek nincs földrajzi, szakmai vagy családi kötődése az szerintem definíció szerint "divatszurkoló", te is, én is, kb. mindenki
azért szurkolsz a csapatnak mert valami tetszik benne (általában a siker), az ízlésedet viszont a környezeted = divat alakítja
szerintem anno ugyanolyanok voltunk mint a mostani "divatszurkolók", csak szeretjük jobbnak gondolni magunkat

Tényleg, az volt már hogy kinek hogyan jött a Juve és miért? Smile

Én pl. nokedli koromban Del Piero mezt kaptam az apámtól, szóval leginkább az ő hatására Razz
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-23, 09:10

CsT írta:
Fasz tudja, én valahogy hiszek neki, ő nem a "mindig is Juve szurkoló voltam" kártyát játszotta ki.
szerintem ez csak azt bizonyítja, hogy értelmesebb mint az átlag és jobban tudja kezelni a médiát
de attól még ugyanolyan kurva  Laughing

CsT írta:
Madridban két rossz meccs után bárkit kifütyülnek (lásd Casillas) azért azt nehezen képzelem el, hogy Buffont bármikor is füttyszó kísérné Torinóban.
pedig de, akkor amikor volt egy hosszabb balfasz időszaka...
a'sszem valamelyik beszámolómban említettem is

CsT írta:
A divatszurkolóknál jobban talán semmit sem utálok. Very Happy Persze én egy régimódi szentimentális köcsög vagyok. Very Happy
igen az vagy, meg egyben divatszurkoló is tongue
akinek nincs földrajzi, szakmai vagy családi kötődése az szerintem definíció szerint "divatszurkoló", te is, én is, kb. mindenki
azért szurkolsz a csapatnak mert valami tetszik benne (általában a siker), az ízlésedet viszont a környezeted = divat alakítja
szerintem anno ugyanolyanok voltunk mint a mostani "divatszurkolók", csak szeretjük jobbnak gondolni magunkat
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-22, 20:29

Kár volt istenítenem Kebabot, közben meg is sérült. Sad
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-22, 20:24

jackie_d írta:
CsT írta:
Közben egy kis Khedira ars poetica! Smile

és persze ugyanezt fogja majd mondani kínában is, csak juve helyett shenzennel...
minden focista kurva Wink

Fasz tudja, én valahogy hiszek neki, ő nem a "mindig is Juve szurkoló voltam" kártyát játszotta ki. Madridban két rossz meccs után bárkit kifütyülnek (lásd Casillas) azért azt nehezen képzelem el, hogy Buffont bármikor is füttyszó kísérné Torinóban. A divatszurkolóknál jobban talán semmit sem utálok. Very Happy Persze én egy régimódi szentimentális köcsög vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-22, 13:25

nem igy fogalmaznék mivel elsősorban nem a focistát tartom a ludasnak. Minden szövegnek át kell mennie a marketing-gépezeten/szűrőn, ezért én már egyáltalán nem adok a futballisták médianyilatkozataira. Többnyire elolvasom őket, és ha nem túl giccses/sablonos akkor még valahol meg is melengeti a szivemet, viszont ellenpélda(bírálat) nélkül az egész súlytalan Smile
Kivételt jelent az afféle abszurd helyzet, amikor ez átcsap iróniába, lásd Pelle nyilatkozatát a kinai álomról Very Happy csak az iróniának - a skizofréniához hasonlóan - a legnagyobb előnye egyben a legnagyobb hátránya is

az igaziak azok a státuszok, tweetek amiket záros határidőn belül törölnek Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-22, 08:33

CsT írta:
Közben egy kis Khedira ars poetica! Smile

és persze ugyanezt fogja majd mondani kínában is, csak juve helyett shenzennel...
minden focista kurva Wink
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-21, 17:15

Közben egy kis Khedira ars poetica! Smile

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 17424579_1308970085857590_2976849939446888546_n
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-20, 11:25

tjunior írta:
Szerintem a Ligánál a meccsek kijelölésénél van külön osztály Juve-bérencekkel, akik összevetik a játékosok, bioritmusát, horoszkópját az évszázados időjárási adatokkal és a madarak vonulásával, hogy minél jobban kedvezzenek nekünk. flower

ráadásul arról a szövetségről beszélünk, amelyik megint úgy ment neki a klubnak (illetve agnellinek), hogy a "civil" igazságszolgáltatás ingerküszöbét nem érte el az ügy, és a szövetség - ahogy anno conte esetében - megint nem tartja szem előtt az ártatlanság vélelmét.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-20, 11:05

Istenem, de mérhetetlenül szánalmasak ezek a véglények...

Tisztára mintha magyarok lennének, szerintem Hofinak tuti van valami stand-upja ami ide vág.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-20, 09:04

Szerintem a Ligánál a meccsek kijelölésénél van külön osztály Juve-bérencekkel, akik összevetik a játékosok, bioritmusát, horoszkópját az évszázados időjárási adatokkal és a madarak vonulásával, hogy minél jobban kedvezzenek nekünk. flower
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-20, 08:15

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Lorenzo Insigne and Dries Mertens converted two soft penalties, and the second appeared to be a Marek Hamsik dive on to the trailing leg of a defender.

A Hamsikos az rohadt komoly, de az Insignés is vicces. Tényleg röhej, hogy ilyenkor minden rendben és síri csend honol.
Az izé Atalanta elleni tizijét csak annyiból említeném, hogy ez a mi esetünkben (Reina vs Pulika) egyértelmű kamu, itt pedig meg sem kérdőjelezik.

Summa: beteges ez az olasz közeg.

ehhez azt is tegyük hozzá, hogy megint kapott a napoli két tizit (az egyiket kihagyták), tehát az utolsó két körben ítéltek nekik négyet, többet, mint amennyit a juve számára az egész szezonban. ebből a négyből 3 olyan volt, hogy ha mi kapjuk, felrobban a legtöbb újság szerkesztősége.

kicsit várom már az európai szuperligát, ahová ezeket a roma-, napoli-kalibereket meg sem hívják.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-20, 08:11

ezt lassan nem hiszem el:

Idézet :
“It’s an enormous difference when it comes to playing at 12.30pm in December or January to March. If it had been a sunnier day today, it would’ve been like Hell.

“They gave us a few games at 12.30, it might be a coincidence, but it is really annoying. There’s no respect for Napoli, nor for Roma, who went out of the Europa League due to the fixture list.

“Roma dominated Lyon for three out of four halves over two legs and the complete responsibility for their exit is down to the Lega Serie A.”

innen: http://www.football-italia.net/99891/sarri-napoli-cant-keep-doing

szóval:
- baj van a sorsolással
- akkora a baj a sorsolással, hogy a roma egyenesen ezért esett ki az európa-ligából
- baj van a déli időponttal, márpedig az, hogy _meleg_lehetett_volna (kellemes, 18 fokos idő volt)

tavaly ugye az volt a baj a sorsolással, hogy a juventus előtt kellett játszania a napolinak. aztán meg az, hogy a juve után.

ezeknél tényleg életforma a picsogás.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-19, 18:38

Sallai megszerezte első gólját a Palermoban. Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-14, 08:17

zetterberg40 írta:
Krisz írta:
Lorenzo Insigne and Dries Mertens converted two soft penalties, and the second appeared to be a Marek Hamsik dive on to the trailing leg of a defender.

A Hamsikos az rohadt komoly, de az Insignés is vicces. Tényleg röhej, hogy ilyenkor minden rendben és síri csend honol.
Az izé Atalanta elleni tizijét csak annyiból említeném, hogy ez a mi esetünkben (Reina vs Pulika) egyértelmű kamu, itt pedig meg sem kérdőjelezik.

Summa: beteges ez az olasz közeg.

Időtlen idők óta szecskázzuk fel az egész mezőnyt. Ez baromi frusztráló tud lenni. Könnyebb az összeesküvés elméletes baromságokat nyomni, mint szembenézni azzal, hogy lúzerek vagyunk. Lásd Milan legutóbb, Roma mióta létezik és Afrika.

Amíg velünk vannak elfoglalva, csak másodikak lehetnek. Tartsák meg a jó szokásukat.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-13, 22:17

Krisz írta:
Lorenzo Insigne and Dries Mertens converted two soft penalties, and the second appeared to be a Marek Hamsik dive on to the trailing leg of a defender.

A Hamsikos az rohadt komoly, de az Insignés is vicces. Tényleg röhej, hogy ilyenkor minden rendben és síri csend honol.
Az izé Atalanta elleni tizijét csak annyiból említeném, hogy ez a mi esetünkben (Reina vs Pulika) egyértelmű kamu, itt pedig meg sem kérdőjelezik.

Summa: beteges ez az olasz közeg.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-13, 07:03

ADL csubakka

At this point, a banner appeared in the stands that read: ‘Penalty for Juve.’

“There are banners that speak more clearly than me,” was his response.


Lorenzo Insigne and Dries Mertens converted two soft penalties, and the second appeared to be a Marek Hamsik dive on to the trailing leg of a defender.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime2017-03-12, 21:53

Valaki nézte az Inda meccset? Mi a fasz történt? Very Happy 8 kapura ment lövés 7 gól ?!?!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17
» Lazio - Juve 14.01.25. 20:45 SportKlub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: