Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 18:31

Közben a klub bejelentette, hogy elmarad a két mexikói meccs.

http://www.juventus.com/en/news/news/2017/juventus-trip-to-mexico-cancelled.php
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 18:20

Krisz írta:
...Cserekapusnak Leali is megteszi...

hmm, szerintem nagyon nem. leali a görögöknél valami minősíthetetlenül szar volt. én nem mennék neki úgy az idénynek, hogy a ~40 éves kapus az egyetlen épkézláb opció.

ugyanez vonatkozik a jobb hátvédre is: lichti, cuadrado, barza, vagy akár de sciglio is csak cserejátékosok lehetnek egy olyan csapatban, amelyik két bl-döntőt játszott 3 éven belül.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 18:18

LeRoi10 írta:

Persze, én úgy értettem, hogy Marottáék eddigi munkájának nem sok eredménye van. És arra sem lehet fogni, hogy az eladásokon dolgozott volna. 46 millióért Costát, várhatóan 45-50 millióért Bernardeschi, 30 milliós Schick 25 milliós kivásárlási árral nem kiemelkedően jó üzletek, ilyen feltételekkel bárkinek odaadnák őket szerintem.  

Moggi papa 80. szülinapján elmondta, hogy ő úgy tudja Keita már aláírt, jövőre ingyen csatlakozik hozzánk.

Kicsit olyan mintha bizonytalanak lennénk, hogy hol nyúljunk bele a keretbe, vagy hogy egyáltalán kell-e (kell!), aztán ha Moggisan behúzzuk Costat, Bernátot meg DSt péntekig akkor persze never mind. Egyébként az nagyon érdekes, hogy DMek még pletyka szinten se nagyon repkednek velünk kapcsolatban - ez azért is szomorú, mert az már októberben is látszott hogy kelleni fog.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 17:46

Krisz írta:


Na ezek azok amik szerintem totál másodlagosak. Cserekapusnak Leali is megteszi, az ifik kölcsönadása a Pro Vercellibe vagy az Albinoleffebe nem oszt nem szoroz valami csóró csapat úgyis akad majd, a kreténjeinket meg bőven elsózhatjuk augusztusban.
Persze, én úgy értettem, hogy Marottáék eddigi munkájának nem sok eredménye van. És arra sem lehet fogni, hogy az eladásokon dolgozott volna. 46 millióért Costát, várhatóan 45-50 millióért Bernardeschi, 30 milliós Schick 25 milliós kivásárlási árral nem kiemelkedően jó üzletek, ilyen feltételekkel bárkinek odaadnák őket szerintem.  

Moggi papa 80. szülinapján elmondta, hogy ő úgy tudja Keita már aláírt, jövőre ingyen csatlakozik hozzánk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 17:31

LeRoi10 írta:
Lemina, Rincon, Sturaro, Lichti továbbra is a keret tagja, Auderon kívül még egy ifinek sem találtunk kölcsöncsapatot, nincs cserekapusunk

Na ezek azok amik szerintem totál másodlagosak. Cserekapusnak Leali is megteszi, az ifik kölcsönadása a Pro Vercellibe vagy az Albinoleffebe nem oszt nem szoroz valami csóró csapat úgyis akad majd, a kreténjeinket meg bőven elsózhatjuk augusztusban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 17:26

s4tch írta:
mondjuk ezzel kurvára nem járnánk jól. piggy a bajnokságban baromi megbízható, morata közelében sincsen.

Szerintem nem ezért nem járnánk jól - Morata nagyon rövid idő alatt felnőne a feladathoz - de nincs szükségünk Moratara Schick miatt. Én korszakos játékost látok benne. Mire a malacot leselejtezzük ő pont be fog érni.

Mbappé persze más káposzta ő már most eléggé top kategória, de persze nincs esélyünk rá.

Én igazából a DMet várom türelmetlenül, azt sem bánom (nagyon) ha idén még Cuadrado és Lichti elviszi jobb bunkóban, csak legyen egy igazi elit vadállatunk.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 17:18

Annak ellenére, hogy már elvileg hónapok, hetek óta dolgozunk bizonyos játékosok leigazolásán, kicsit olyan érzésem van, hogy Marottáék kapkodnak. Hétvégén indul a csapat Amerikába, úgy, hogy előre még mindig 4 emberünk van, továbbra sincs rohamnégerünk a középpályára, Lemina, Rincon, Sturaro, Lichti továbbra is a keret tagja, Auderon kívül még egy ifinek sem találtunk kölcsöncsapatot, nincs cserekapusunk és nincs kezdő jobbhátvédünk. Igazolhatunk mi még akár tizet is a kövi hónapban, ez akkor sincs így túlságosan jól. 
Pozitív, hogy összeszokott alapkezdőnk van, attól nem kell fosni, hogy beragadunk a starton mint tavalyelőtt, de az új igazolások idén sem csinálnak teljes alapozást úgy néz ki.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 16:33

tjunior írta:
Ha nem kötelező az opció elfogadom, de ha kötelező, nem szoktam ilyet mondani mert nagyon jó szakembernek tartom Marrottát, de ezzel a biznisszel úgy átbaszták a palánkon mint ahogy Seccot nem baszták át Amaurival...

Ezt én is adom. Főleg mert nekik sokkal nagyobb szükségük volt erre az üzletre, mint nekünk Costara (ha nem jön Bernát, akkor nyilván kell egy high profile szélső, de ebben az esetben még cikibb a dolog szvsz).
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 16:19

Hamesz a Müntyené, ezt csak az alábbiak miatt hozom fel:

Hameszt 75 milláért vette a Madrid, aláírom "kissé" túlárazottan, de hát ott a címlapokra is gondolni kell. Megbukni nem bukott meg, de nem hozta amit vártak tőle, 3 év után 10+35ért (állítólag) megy Drezdába.
Na most itt van Koszta 30 milláért vette a Schalke, megbukni nem bukott meg, de nem azt hozta amit vártak tőlé ,2 év után 6+40 ért (állítólag) jön ide.
Kérdés. Hogy a pékfaszába nőt meg 50%al a csávó ára 2 max közepes szezon után??? Hameszé meg jelentősen csökkent, de ha a túlárazást is beleszámoljuk kb stagnált, de hogy nem nőt az kurvaélet.
Ha nem kötelező az opció elfogadom, de ha kötelező, nem szoktam ilyet mondani mert nagyon jó szakembernek tartom Marrottát, de ezzel a biznisszel úgy átbaszták a palánkon mint ahogy Seccot nem baszták át Amaurival...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 14:56

tjunior írta:
Ha már álmodozás én egy ilyen keringőt tudnék elképzelni.

Mbappé - Madrid - Morata - Juve - Higuain Chelsea

mondjuk ezzel kurvára nem járnánk jól. piggy a bajnokságban baromi megbízható, morata közelében sincsen. viszont moratát már csak a bl-impaktja miatt is szívesen látnám.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 14:54

Ma megjelent edzés fotókon egyébkén Pjaca (amikor képen van) a többiekkel csinálja rendesen, nem csak kocog. Októberre tették a visszatérését, de ez elég biztató.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 14:46

Ha már álmodozás én egy ilyen keringőt tudnék elképzelni.

Mbappé - Madrid - Morata - Juve - Higuain Chelsea
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 14:24

https://mobile.twitter.com/MarcelloChirico/status/884466986461396992

De szép is lenne Higanyt rá cserélni. Persze bullshit, és nem a transzferösszeg miatt, mert annyit már tud tejelni a klub, de fizetésben nem tudunk olyat kínálni neki mint a leggazdagabbak.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 14:22

Beszarok tényleg... Persze tudom, hogy Dani Alves bekavart, de mi már 45 napja tárgyalunk Duglásért és arra jutunk, hogy kötelező opcióval 46 milláért megvesszük, erre a Bayern a háttérben, sunyiban 10+35 millióért (nem biztos, hogy hivatalos de erről írnak a lapok) lebizniszeli Hámeszt. Hát most már a végét egy kicsit bekaphatja Marotta. Imádom meg minden, de most ez kicsit felbaszott. 

Bentancurról még koratavasszal többféle Bocás fórumot is olvastam. Voltak olyanok, akik nem értették egyáltalán mi ez a hype. Sokat hibázó, kiegyensúlyozatlan fizikálisan gyenge srácnak írták sokan akinek minden 6. meccse azért jól sikerül. Persze olyanok is voltak akik szerint tényleg fasza, de már akkor is meglepett ez a sok negatív vélemény. Mindenesetre kíváncsi leszek. 

Most már egyre kevesebbet követem az eseményeket, már annyira elegem van ebből az egész mercatóból. De látom itt már többeket is kikészít. Akkor majd a kardomba dőlök ha az Ellenség tényleg 100 millióért behúzza a Ninja és Manolas/De Vrij párost. Akkor a Napoli mellett lesz még egy kurva komoly kihívónk. Plusz ott a fekete ló Lóma és az érdekes Milan. Előnyből indultunk de el kell ismerni, hogy amíg a Napoli, Milan, Ellenség erősödött és erősödik mi inkább csak visszaléptünk. Mondom ezt majd akkor is ha már Douglas és DS itt lesz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 14:01

Ben-el nekem is az a gondom, hogy leginkább Pjanics posztja ha 2 kp-s rendszerben gondolkodunk. Ami rendben is lenne, ha lenne egy kidobónk mellette, de nincs.

Dybcsit beáldozni? Hát a fasz tudja....Egy Fabinhó, Ricardo Perreira párosért talán egy Koszta,Matuidi kettősért én nagyon nem.....

Hámeszt be is jelentette a Bayern Monaco....ott nem kellett 45 nap Very Happy Így viszont sokkal valószínűbb, hogy Bappét viszi a Margit.

Higuaint én már 50-60 misiért elengedném, persze Beppe nem fogja, hisz a szavaival élve ő az "élete igazolása".
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 14:00

CsT írta:

cheers cheers

akkor nyomassad a morfiumot amíg engedik Very Happy amúgy hívhatjuk Bekúr-nak is Smile

Egy kalap alatt a meniscust is megcsinálták, lol.

Közben hivatalos: James ->Bayern
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 13:56

zetterberg40 írta:
Túl a műtéten faszikáim!

Bentancurnak a legjobb becenév, amit eddig olvastam az a Ben Hur  Laughing

cheers cheers

akkor nyomassad a morfiumot amíg engedik Very Happy amúgy hívhatjuk Bekúr-nak is Smile
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 13:45

engem az azért aggaszt Bentacurral kapcsolatban, hogy gyakorlatilag egybehangzóan azt állítja mindenki, aki ismeri, követi az argentin bajnokságot, hgy jó játékos, de semmi különös. márpedig semmi különös játékosból van egy csomó már most is. illetve nekem ő inkább Pjanic (és Marchisio) posztján játszónak tűnik, mint egy nekünk most nagyon kellő izomembernek.
a jobbhátvédról: Alvesnek minden rosszat kívánok, kezdetnek megbaszhatja az anyját. kiáltó volt a különbség közte és Lichti között. Lichtin 2 éve elment a BL-döntő első félideje, míg Alves úgy vette le Neymart a pláyról idén, hogy azzal meg is nyertük a párharcot. ezt nem fogjuk tudni pótolni, ha meg De Sciglioval tesszük, akkor Allegritől az eddigi pályafutása egyik legnagyobb csodája kellene
vkp: egyértelmű, hogy Fabinho kellene, vicc, hogy egy Costáért vagy Bernareschiért adunk annyit, amiért Fabinho megszerezhető lenne
támadók: hát ha Conte megszabadítana minket a malactól, elfelejetném neki a 10 eurós gyáva, önfelmentő nyöszörgését. Mbappe leigazolása egyébként nagyon nagy lépés lenne brandépítés szempontjából, de a nullánál is kevesebb esélyét látom a dolognak. én személy szerint nem dőlnék a kardomba, ha Dybalát áldoznánk be, hogy legyen pénz az igazolásokra, nálam nagyon elvágta magát a cardiffi csődtömeg teljeyítményével, meg az idei középszerű játékával, amiben csak egy igazán kiemelkedő meccs volt. Pjacát én leírtam, pedig a legnagyobb híve voltam, de szerintem ő nálunk nem viszi semmire. Orsolinivel kapcsolatban azt nem értem, miért nem lehet neki megadni a lehetőséget, csereként kaphatna 20-25 meccset az idén, és kiderülne, hogy van-e benne valami. a kölcsönadások szerintem nem építenek sokat a játékosokon, egy Bolognában nem lehet megtanulni, hogy hogyan kell a Juvéban érvényesülni. Ráadásul az elmőlt évek kölcsönadásainál még arra sem figyeltünk, hogy meglegyen egy-egy játékosnak a 3 éve amit 15 és 21 éves kora között nálunk töltött - így gyakorlatilag csak Narchisio van a keretben, mint homegrown játékos
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 13:43

Túl a műtéten faszikáim!

Bentancurnak a legjobb becenév, amit eddig olvastam az a Ben Hur  Laughing
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 13:07

CsT írta:

Van kraft a csávóban, ügyes volt az U20-as vb-n, de tényleg nagyon csenevész. Kérdés sikerül-e rápakolni az izmot, Giovinco-al kapcsolatban is mindig reménykedtünk, hogy nő 15 centit Very Happy

http://i2.mirror.co.uk/incoming/article8560020.ece/ALTERNATES/s615/Pogba-manchester-united-and-Juventus-main.jpg

Hát, ha Pogeszra sikerült, meg Dybcsire, akkor Ben-re is menni fog. Ha nem, akkor megkapja Pigu személyi edzőjét. Súlyban nagy gyarapodás garantált Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 13:04

#1 Én nem attól tartok, hogy nem lesz/lenne pénz verőemberre meg jobb bunkóra, hanem hogy elbasszuk a mercato nagy részét, hogy legyen 12 szélsőnk és mire észbe kapunk a jókat már leigazolták mások.
#2 Beni szerintem is penge és az 50 kilója se feltétlenül probléma, de annyira lyukas ezen a poszton a keretünk, hogy ide kész játékos kéne, legalább annyira kész, mint Vidal volt mikor idejött Germániából - Beni meg most érkezett Európába, szerintem ehhez még éretlen.
#3 Egyébként jobb bunkóval gondolom nem is számolt a menedzsment, mert akkor valószínűleg már tavasszal elkezdenek tárgyalni, mint ahogy vélhetően a Milan is tette Contival. Alves nyugodtan nyeljen kolbászt. Most hogy kicsit letisztult a kép a sok BStől nekem az az érzésem, hogy a kései ébredés miatt ide csak maszatolni fogunk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 12:58

Amúgy a Monacos Bakayoko-val mi a szitu? Pár hete már ráhúzták a cselzi mezt, de azóta sem történt semmi, ahogy Matic se ment még a MU-ba....lehet itt van a kutya elásva? Én őt is elviselném itt (mármint a négert).
Akiről még olvasni lehet az Emre Can.....hát ő egy fiatalabb kiadású Kebab (még kinézetre is)....vele is csak többen lennénk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 12:39

Petike007 írta:


Fabinho mindenképpen angol csapatba vágyik (csak a lóvé), vagy Real/Barca.

Ben-nel kapcsolatban senki nem gondolja, hogy mennyire nagy spíler lesz? Pedig valójában ha rápakolnak 8-10 kg izmot, (A torinói húslevesnek ez állandó mellékhatása), akkor lesz egy nagyon top kategóriás kp-nk. Mind technikában, mind dinamizmusban. Szerintem hatalmas erősítés a csávó, köszönjük Karcsika hisztijének.

4-2-3-1-ben a két kp, ha folyamatosan rotálva van, akár még elég is lehet. (Marci, Kebab, Pjanics, Ben). Jobbhátvéd, meg lehet Mandzukics. Ő úgyis bárhol eljátszik. Jobbhátvéd még nem volt jocolor
Van kraft a csávóban, ügyes volt az U20-as vb-n, de tényleg nagyon csenevész. Kérdés sikerül-e rápakolni az izmot, Giovinco-al kapcsolatban is mindig reménykedtünk, hogy nő 15 centit Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 12:22

fabinhóval kapcsolatban az as (madridi lap) legutóbb az atletit említette. a lényeg, hogy a csávó a piacon van, mi meg inkább kibaszunk 90-100 millát két, nem épp top10 szélsőre, akik közül bernardeschi a legjobb teljesítményét nem is szélsőként nyújtja.

vagy adjuk el dybalát, vagy nagy szopás lehet ebből.

_Tyler írta:
nekem mindig rá kell szólnom magamra, hogy ne pánikoljak: Alves távozásáal ugye kellene egy jobbunkó és a középpályára egy Nainggolan-szerű vadember. erre egyik posztra sincs még emberünk, és ha a hinni lehet a pletykáknak, nem is jó szimpatikus mozgunk. Matuidi szerintem nem szerez elég labdát, nekem kicsit olyan, mint Tolisso, csak öregebb. szerintem olyan valaki kell Pjanic mellé, aki átlagban hozza a 3-4 szerelést meccsenként

pont ez bassza az én csőrömet is. meg ilyenek:

- van pénz, állítólag az exor is bedob pár tíz millát a közösbe, de ez a szélső-téma 100 milláért azért elég húzós még a pénzeszsákok számára is.
- a szélsőkről: costa utoljára lucescu alatt játszott jól, a sebességén kívül nem tudom, milyen skilljei vannak. bernardeschi meg egy fejlődőben lévő tehetség, hozzá képest berardi is a kiegyensúlyozottság csúcsa.
- cuadrado lehetséges eladásáról már írtam, szerintem hatalmas baromság lenne.
- de sciglio max. licht helyettesének lenne jó, erre azt olvasom, hogy ds érkezik, és akkor nézünk oda másik ember után, ha alves után licht is távozik. cyclops
- a bl-döntőn átszaladtak rajtunk, világos, hogy kell egy dm. matuidi a belét kihajtja, van is benne még 2-3 jó év, de magas a fizetése, és nem passzol úgy, ahogy fabinho, verratti vagy más, ezen a poszton top játékosok. a játékintelligenciája sem épp magas, hozzá képest khedira is atomfizikus.
- a neto-szczesny cserét sem értem, pláne úgy, hogy a lengyel drágább, nem jobb, és állítólag nettó 4,5 millát fizetnénk neki évente cyclops
- az utóbbi években mindig engedtünk el kulcsjátékost, és marotta mindig törekedett a pénzügyi egyensúlyra, így nagyon meglepne, ha nem adnánk el valakit. legyen dybala, ha választhatnék.

az egyetlen szimpatikus pletyka az utóbbi időben az, hogy conte vinné higanyt 100 milláért, mi meg egyből küldenénk a pénzt monacóba mbappéért. na, ezt adnám.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2144
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 12:14

CsT írta:

Ezért lett volna kötelező ziccer Gonalons, a legjobb labdaszerzési mutatókkal rendelkezett a topligákban még ha dupla annyiért jött volna mint amennyit a Lóma adott érte akkor is baromi jó vétel lehetett volna. Ezért érzem luxusnak Kosztát, előre a Schick,Bernát,Orsolini hármas bőven elég lett volna + Pjaca téltől. Akkor a brazil árát rá lehetett volna fordítani Fabinho-ra vagy XY DM-re esetleg értelmes jobb hátvédre. Picit úgy érzem megint nem ott oltjuk a tüzet, ahol legjobban ég.

Fabinho mindenképpen angol csapatba vágyik (csak a lóvé), vagy Real/Barca.

Ben-nel kapcsolatban senki nem gondolja, hogy mennyire nagy spíler lesz? Pedig valójában ha rápakolnak 8-10 kg izmot, (A torinói húslevesnek ez állandó mellékhatása), akkor lesz egy nagyon top kategóriás kp-nk. Mind technikában, mind dinamizmusban. Szerintem hatalmas erősítés a csávó, köszönjük Karcsika hisztijének.

4-2-3-1-ben a két kp, ha folyamatosan rotálva van, akár még elég is lehet. (Marci, Kebab, Pjanics, Ben). Jobbhátvéd, meg lehet Mandzukics. Ő úgyis bárhol eljátszik. Jobbhátvéd még nem volt jocolor
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 12:06

_Tyler írta:


nekem mindig rá kell szólnom magamra, hogy ne pánikoljak: Alves távozásáal ugye kellene egy jobbunkó és a középpályára egy Nainggolan-szerű vadember. erre egyik posztra sincs még emberünk, és ha a hinni lehet a pletykáknak, nem is jó szimpatikus mozgunk. Matuidi szerintem nem szerez elég labdát, nekem kicsit olyan, mint Tolisso, csak öregebb. szerintem olyan valaki kell Pjanic mellé, aki átlagban hozza a 3-4 szerelést meccsenként
De Sciglio-ról a Tuttojuvén írták, hogy mekkora marhaság, hogy a milan 15-20-25 millióra tartja: évek óta nem játszik elfogadhatóan, a milanban sem biztos csapattag, és jövőre lejár a szerződése. a reális ára szerintük (és szerintem is) 6 millió körül van, de mindenkép 10 millió alatt
Ezért lett volna kötelező ziccer Gonalons, a legjobb labdaszerzési mutatókkal rendelkezett a topligákban még ha dupla annyiért jött volna mint amennyit a Lóma adott érte akkor is baromi jó vétel lehetett volna. Ezért érzem luxusnak Kosztát, előre a Schick,Bernát,Orsolini hármas bőven elég lett volna + Pjaca téltől. Akkor a brazil árát rá lehetett volna fordítani Fabinho-ra vagy XY DM-re esetleg értelmes jobb hátvédre. Picit úgy érzem megint nem ott oltjuk a tüzet, ahol legjobban ég.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 11:31

s4tch írta:


és cuadrado az, aki bőven az elvárható szint fölött tett azért, hogy itt játszhasson, gyakorlatilag mindkét klubnál nyomult azért, hogy maradhasson az egy éves kölcsön után. az ilyen motivált, lojális játékosokra is nagy szükség van a jéghideg profik mellett. a gazzetta által megszellőztetett, amúgy kamuszagú de sciglio-cuadrado csereügylet a legnagyobb faszság lenne, amit vidal eladása óta műveltünk.

costa brazil, kb. annyira lesz lojális, mint dani alves. ja, és kötelező lesz megvenni a kölcsön végén: drága, sokat keres, nehéz lesz eladni, úgyhogy nincs más választása, muszáj lesz kurvajól játszania.

mondanom sem kell, nekem nem tetszik az idei mercato.

nekem mindig rá kell szólnom magamra, hogy ne pánikoljak: Alves távozásáal ugye kellene egy jobbunkó és a középpályára egy Nainggolan-szerű vadember. erre egyik posztra sincs még emberünk, és ha a hinni lehet a pletykáknak, nem is jó szimpatikus mozgunk. Matuidi szerintem nem szerez elég labdát, nekem kicsit olyan, mint Tolisso, csak öregebb. szerintem olyan valaki kell Pjanic mellé, aki átlagban hozza a 3-4 szerelést meccsenként
De Sciglio-ról a Tuttojuvén írták, hogy mekkora marhaság, hogy a milan 15-20-25 millióra tartja: évek óta nem játszik elfogadhatóan, a milanban sem biztos csapattag, és jövőre lejár a szerződése. a reális ára szerintük (és szerintem is) 6 millió körül van, de mindenkép 10 millió alatt
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 10:59

_Tyler írta:
 viszont costával ellentétben kihajtja a belét, és a védekezéshez is hozzáteszi a magáét. ráadásul egy cukipofa, costa meg nem az

és cuadrado az, aki bőven az elvárható szint fölött tett azért, hogy itt játszhasson, gyakorlatilag mindkét klubnál nyomult azért, hogy maradhasson az egy éves kölcsön után. az ilyen motivált, lojális játékosokra is nagy szükség van a jéghideg profik mellett. a gazzetta által megszellőztetett, amúgy kamuszagú de sciglio-cuadrado csereügylet a legnagyobb faszság lenne, amit vidal eladása óta műveltünk.

costa brazil, kb. annyira lesz lojális, mint dani alves. ja, és kötelező lesz megvenni a kölcsön végén: drága, sokat keres, nehéz lesz eladni, úgyhogy nincs más választása, muszáj lesz kurvajól játszania.

mondanom sem kell, nekem nem tetszik az idei mercato.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 10:48

tjunior írta:
A fő kérdés az, hogy az opció kötelező-e? Se Comannál, se Benónél nem volt az ha jól tévedek, remélem itt sem. 6 milla kölcsönbe, az korrekt, ennyi rizikót megér, de 46 millió elég fájdalmasan hangzik.
Viszont a kötelező opció nélkül mi üzlet lenne benne a Bayernnek? Az egyik legpiacképesebb játékosukat "csak" kölcsönadni nem buli...

UPDATE: Úgy tűnik a Bayern hasonló koncepcióban akarja megszerezni Hámeszt.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-07-11, 11:18-kor.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 446
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 09:29

Malloy írta:


Mondjuk Pumuklit sem az esze miatt szeretjük...
 viszont costával ellentétben kihajtja a belét, és a védekezéshez is hozzáteszi a magáét. ráadásul egy cukipofa, costa meg nem az
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-07-11, 08:58

A fő kérdés az, hogy az opció kötelező-e? Se Comannál, se Benónél nem volt az ha jól tévedek, remélem itt sem. 6 milla kölcsönbe, az korrekt, ennyi rizikót megér, de 46 millió elég fájdalmasan hangzik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: