Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 16:55

LeRoi10 írta:
Imádom Caldarát, nagy rajongója vagyok. Korához képest nagyon érett srác, profin nyilatkozik, tavaly pedig a liga egyik legjobb védője volt mindenféle tekintetben, de szerintem maradjon csak Bergamóban. Sok a kockázat Chielliniben és Benatiában, de Rugani már évek óta ott csücsöl a lehetőséget várva. Ahhoz képest, hogy sosem volt pörgésben, rendre csak össze-vissza játszott, egyáltalán nem volt rossz tavaly.

Szerintem Bonuccit rögtön egy az egyben, legnagyobb valószínűséggel csak 2 ember tudná csak pótolni : Manolas és De Vrij. Kár belemenni bármelyikük megszérzésébe. Benatia kurva jó védő, labdabiztosság terén ő van legközelebb Bonuhoz. Szerintem szépen menjünk csak bele a szezonba a mostani 4 védővel + 1 új olcsó rutinos kiegészítő emberrel (pl. Gentiletti, Rossettini) / fiatallal (Romagna, Goldaniga) akiben Allegri képes is lenne bízni egy kisebb csapat ellen vagy ha már mindenki lesérült. Rugani fasza, ne féljünk akkor sem ha ő kezdene egy BL kieséses meccsen. Legalább eldőlne, hogy lesz-e belőle az, akit mindenki remél. Caldara pedig jöjjön jövőre Barza helyére, Európa ligás, heti 2 meccses tapasztalattal.

Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Én inkább hoznám, szerintem Chiellini és Benatia ennél már csak sérülékenyebb lesz, és tavaly Barzagli is többet volt sérült a korábbiakhoz képest.

El lehet képzelni, mekkora faszjankó lehetett a távozó patkány, ha Chiellini tesója ezt írja róla:
http://www.football-italia.net/105753/
chiellini-sister-slams-bonucci
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 16:49

zetterberg40 írta:
Caldara kapcsán volt kapcsolatfelvétel. Agresti szerint nem engedi vissza előbb az Atalanta, más források szerint küldik vissza idén nyáron. Előbbinek hiszek, de jó lenne, ha ezen nem menne a szarakodás.
Imádom Caldarát, nagy rajongója vagyok. Korához képest nagyon érett srác, profin nyilatkozik, tavaly pedig a liga egyik legjobb védője volt mindenféle tekintetben, de szerintem maradjon csak Bergamóban. Sok a kockázat Chielliniben és Benatiában, de Rugani már évek óta ott csücsöl a lehetőséget várva. Ahhoz képest, hogy sosem volt pörgésben, rendre csak össze-vissza játszott, egyáltalán nem volt rossz tavaly.

Szerintem Bonuccit rögtön egy az egyben, legnagyobb valószínűséggel csak 2 ember tudná csak pótolni : Manolas és De Vrij. Kár belemenni bármelyikük megszérzésébe. Benatia kurva jó védő, labdabiztosság terén ő van legközelebb Bonuhoz. Szerintem szépen menjünk csak bele a szezonba a mostani 4 védővel + 1 új olcsó rutinos kiegészítő emberrel (pl. Gentiletti, Rossettini) / fiatallal (Romagna, Goldaniga) akiben Allegri képes is lenne bízni egy kisebb csapat ellen vagy ha már mindenki lesérült. Rugani fasza, ne féljünk akkor sem ha ő kezdene egy BL kieséses meccsen. Legalább eldőlne, hogy lesz-e belőle az, akit mindenki remél. Caldara pedig jöjjön jövőre Barza helyére, Európa ligás, heti 2 meccses tapasztalattal.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 16:32

Caldara kapcsán volt kapcsolatfelvétel. Agresti szerint nem engedi vissza előbb az Atalanta, más források szerint küldik vissza idén nyáron. Előbbinek hiszek, de jó lenne, ha ezen nem menne a szarakodás.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 16:22

CsT írta:

A kölcsön + opció lenne a megoldás, kérdés a szőrmók belemegy-e.

A legutóbbi hírek szerint hallani sem akar róla.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 15:50

Bár most kurva nehéz, nézzük pozitívan a dolgokat. bonucci (nem lehetne megoldani, hogy hasonlóan mint az Ellenség szónál ennél patkányt írjon a rendszer? Very Happy) igazából a 3 védős szisztémában volt nagy király, amit mi már nem igazán alkalmazunk, a balhéi nem fognak hiányozni, meg a Toro mezes fiáról posztolt képek se. Az árából inkább a DM-et oldjuk meg, tényleg fölösleges lenne kidobni azt a pénzt Manolóra vagy Döfrejre.
Ez a Sikk ügy is 22-es csapdája, azt írják 45-60 alatt jöhet rendbe a szívbetegsége....ezzel a teljes alapozást ki kell hagynia, meg nem vagyok orvos, de szívbetegséggel leigazolni valakit 30 milláért.....több mint faszság lenne. Persze bízni kell a pozitív végkifejletben, de ott volt pl Lucas Silva vagy De La Red, ők is úgy indultak, hogy nem vészes, aztán mindkettőnek abba kellett hagynia a játékot vagy azok akik a pályán hagyták abba....
A kölcsön + opció lenne a megoldás, kérdés a szőrmók belemegy-e.
Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 648
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 15:33

Bevásárlóközpont - Page 2 20106210
Ez kinek a gyűjteménye? Sűrgősen hagyjon fel a mezvásárlásokkal...

Amúgy meg, egy játékos sem nagyobb a klubnál(kivéve ADP Very Happy) Szerintem pótolható, rengeteget hibázott,sokszor fontos meccseken, felkészül Rugani és remélem Caldarat idehozzuk, 4 védős rendszerben, felesleges egy drága védőt idehozni, Chiello, Barza és Benatia mellé.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 15:28

Bevásárlóközpont - Page 2 Giphy
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 14:34

CsT írta:
...
Erről az FFP-ről meg nagyon ködös infók vannak, de azért megkérdezném, hogy hoogyan költhet a milan el 200 millát adhat 3-4-5 millás fizut 8 új játékosnak, amikor a bevételük 120-150 millával kevesebb volt évenként az elmúlt időszakban és pl jövőre se lesz BL bevételük...
Még ma bejelentik, hogy Bonuccit 5 milláért kölcsönadjuk, a többit 5 év alatt fizeti ki a Milan, mi pedig most egyben letesszük DS 12 millióját, a bónuszokkal együtt, hogy a Milan becsússzon a léc alá. Very Happy
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 14:28

zetterberg40 írta:
Szerintem Pogbát tudtuk a leginkább pótolni, már amennyire lehetett. Pjanics jó igazolás volt, bár nem ugyanazt a játékstílust képviseli a két játékos, de minőségi vétel. 

Orsolini kölcsönszerződése hivatalos az Atalantahoz. 2 év kölcsön, opció ott, visszavásárlási opció itt.

Elfogadom, akkor 1/3 a mutató. Meglátjuk, hogy 1/2, vagy 1/4 lesz-e.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 14:24

A pénzről szól minden, ez a lényeg. Amikor mi voltunk 6-7. helyen folyton azt tolták a képünkbe, hogy nem vonzó a Juve mert nincs lehetőség trófeát nyerni, nincs BL...etc. Pedig az volt a gond, hogy nem volt pénzünk. Lásd a milánynak, Ellenség-nek, united-nek van és hiába a hatodik-hetedik hely, hiába nincs BL mégis tudnak Pogbákat, Kondogbiákat vagy éppen bonuccikat igazolni, mert van zsé. Nekünk abban a helyzetben Poulsenre meg Matrira volt lehetőség. Persze Agnelli-ék remekül felfuttatták klubot, szponzorok, új stadion stb, csak máshol meg jön egy kínai/arab/orosz tulaj aki tele van mint a déli busz, és 2-3 év alatt eljut arra a pénzügyi szintre amire mi tudatos építkezéssel 7-8 év alatt. Mert lehet itt szépíteni, hogy honvágy (Karcsi), Bl trófea (buzividal), kihívás (Pogab) vagy balhé (patkány) miatt távozunk, de az az igazság, hogy mindezen játékosoknak legalább dupla annyit fizut adtak máshol mint itt.
Erről az FFP-ről meg nagyon ködös infók vannak, de azért megkérdezném, hogy hoogyan költhet a milan el 200 millát adhat 3-4-5 millás fizut 8 új játékosnak, amikor a bevételük 120-150 millával kevesebb volt évenként az elmúlt időszakban és pl jövőre se lesz BL bevételük...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 12:50

Szerintem Pogbát tudtuk a leginkább pótolni, már amennyire lehetett. Pjanics jó igazolás volt, bár nem ugyanazt a játékstílust képviseli a két játékos, de minőségi vétel. 

Orsolini kölcsönszerződése hivatalos az Atalantahoz. 2 év kölcsön, opció ott, visszavásárlási opció itt.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 12:46

Krisz írta:

...de én a projektet még nem temetném...

Sajnos én elkezdtem és éppen azért, amit te is írsz. Jelenleg elég fos a helyzet, de még lehet javítani a nyáron. Én viszont nem látom az esélyét ennek az elmúlt 2 évből kiindulva. 
Tevezt sikerült legalább pótolni, esetleg előre lépni? - Nem, legalábbis nem abban a marcatoban, csak tavaly jött a malac.
Vidalt sikerült legalább pótolni, esetleg előre lépni? - Nem.
Pogbat? - Nem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 11:45

Petike007 írta:

...

Igazad van, szerintem is nagy veszélyeket hordoz már a következő szezon.

Egyébként erre az ffp-re is mintha csak a Juve ügyelne komolyabban, mások vígan kikerülik vagy csak tesznek rá magasról.

Ezek a kínaiak is mit csinálnak a milannál? Donna fizetése 6m, a patkányé meg 6,5+bónuszok lesz és akkor az image rights-ról még külön fognak tárgyalni. Gyakorlatilag egy csapásra magasabb fizut képes adni a milan mint a Juve, holott utóbbi 6 éve megállás nélkül szállítja a kupákat, szigorúan ezekhez kötve képes kicsinyenként fizut emelni, a milan azóta a béla segge alatt és mégis.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 11:37

Petike007 írta:

Nem terveztünk a mának éltünk rábasztunk. Kibaszott mérges vagyok a senkiházi Marrottára. Tönkre tette amit a Calciopoli után felépített a csapat. Ahogy benne volt az építésben, úg a rombolásban is. Tököm kivan. És emiatt nem mentem ma igazából dolgozni. Home Office van Sad

Ez a Bonucci téma vállalhatatlan, de én a projektet még nem temetném. Már csak azért sem mert a mercato nem ért még véget. Én nem gondolom, hogy nem terveznénk előre és a fiatalítást is meg lehet oldani evy gombnyomással: kell egy kapus, ok - fiatal RBt most fogunk elvileg igazolni (+Lirola is kepbe kerulhet), Rugani, Caldara, Szandi - Pjanic, mellé kell egy vadállat IDÉN - Cuadrado, Costa, Dybala, Bernát?, Pjaca, Orsolini? - Schick?
Nekem ez nem tűnik fényéveknek.

A mostani helyzet viszont kaotikusnak tűnik, mi sokkal profibban, rendezettebben szoktuk kezelni a dolgokat a pályán és pályán kívül is. Egyébként transfer politikát Marottanak el kell adnia a Boardnak is, tehát amit most csinál az elvileg igazodik az ő nézeteikkel is (vagy pont fordítva, Marotta igazodik hozzá). Előbb-utóbb megszólal majd Marotta és Agnelli is, akkor talán jobban meg fogjuk érteni mi miért történik - még akkor is ha a teljes igazságot soha nem tárják elénk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 11:35

zetterberg40 írta:


Nagyon úgy tűnik.
Sőt, tovább megyek még 1-2 nap alatt le is zavarjuk, hogy a kínai túrára már el tudjon menni....holott mi "egyeztetési" hibák miatt lemondjuk Mexicói buzulást....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 11:26

Azért nemzethalált nem kell vizionálni ebbe az egészbe, még akkor sem ha ez az egész elég komoly mélyütés is. Ideje lenne már a vezetőségnek levonni a következtetést a sokadik ilyen eset után ( Vidal-Pogba-Bonucci). Hisztis picsákkal nem szabad úriemberként viselkedni, mert akkor az ember fejére nőnek. Ha másért nem, Marrotta elég jól vágja a bizniszt, Milan 40 milla vagy City mondjuk 70, melyik a jobb üzlet?
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 11:11

zetterberg40 írta:


A pénz elveszi a játékosok eszét -> szar modern foci.
Erre kapcsolódóan mellékszálként jegyeztem meg, egy Juvenak semmi esélye a bl-ben, nem versenyezhet a legnagyobbakkal. Ordas mákkal összejöhet, de kicsi az esélye.
Ez a mostani eset meg azt mutatja, amit írsz, képtelenek kezelni a helyzetet, de ezt írtam is egy mai posztban. Ki kell mondani, ennél a klubnál a játékos diktál. Ez a patkány sehova nem hajlandó menni Olaszország határain kívül, Marottáék meg még a kedvében is járnak.

Történelmi lehetőségünk volt. Gyenge milánóiak, gazdaságilag gyenge roma, afrika. 

Ezzel szemben nálunk két BL döntő, a világ legjobb középpályája, és védelme, plusz a világon volt valaha élt legjobb kapus.

Ebből jutottunk el oda, hogy nincs védelmünk. Van egy együtt majdnem 70 éves Barza+Chiello páros, akiből Giorgio többet sérült, mint egészséges. Nincs jobb hátvédünk, és aki felmerül az is a 6. helyezett csapat cseréje.

Nincsen épkézláb középpályánk. A Kebab-Marci-Pjanic háromas melyik top klubba férne be. Tegyük a szívünkre a kezünket Marcsi is egy közepes játékos, de a mi fiunk, így szeretjük. De koránt sincsen nemzetközi top szinten. Kebab egy hasznos kiegészítő ember, ennyi. Pjanic egy jó játékos, de fizikális elnyomják, így a kettó fakó mellett nem él meg. Ergo a KP egy nagy lófasz, amit mutat is, hogy egy izmosabb kp lásd BL döntő teljes terrorban tartja az egész csapatot.

Ami anno kellett volna, egy klasszis csatár. Na most ez úgy néz ki pipa, de sajnos egy 30 éves pipita ne megoldás. Az idei évünket a tavalyi ultra szar mercatonk alapozta meg. 

Tovább kellett volna rabolni a riválisakt, ahogy a bajorok teszik és tették. Ezzel szemben agyatlanul, koncepició nélkül kapkodunk. És a saját értékeinket sem tudjuk megőrizni. Szomorú, de a klub eredményeiben szintet váltott, lett egy kijelentés, hogy brandet építünk stb. De milyen brand, ahol a legjobbak évente elmennek, ahol a FP akire az ázsiai tinifiúk és lányok bugyija nedves lesz elmegy, az érvényes szerződése ellenére stb.

Ez lófasz nem brand.

Kurvára igaza volt Conténak. Nem szimpi amit azóta csinál, de igaza van. És ha Allegri azt mondja, hogy elege van abból, hogy évente kell új csapatot építeni, csá gyíkok leléptem a Bárcába, akkor baszhatjuk. Mehetünk vissza a balettbe ugrálni a 6-7. helyre.

A keretünk kiöregedő, a Milan ezzel szemben egy fiatal és rendkívül tehetséges keretet rakott össze, annyiból mint mi megvettük Pigut és Costát. HA ehhez hozzájön Biglia és Bonu, akkor van vezér minden csapatrészbe. Míg nálunk 3 éven belül járóbottal megy mindenki náluk akkora lesznek a csúcson, és messze értékesebb lesz a jövőbeli keretük mint a miénk most, vagy valaha a közelmúltban volt. Nekünk meg lesz egy jó korban lévő Lemina Stuani párosunk.

Nem terveztünk a mának éltünk rábasztunk. Kibaszott mérges vagyok a senkiházi Marrottára. Tönkre tette amit a Calciopoli után felépített a csapat. Ahogy benne volt az építésben, úg a rombolásban is. Tököm kivan. És emiatt nem mentem ma igazából dolgozni. Home Office van Sad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 11:09

zetterberg40 írta:
...A bankár újabb infokat közölt, bonucci valóságos ketyegő bomba volt februártól, elvileg a rutinosabb csapattagok is kérhették az eltávolítását. Túl sokat képzelt magáról, úgy gondolta mindent megengedhet magának. 
Szép...ettől még mindig hibás a klub is, nem tartják kezükben a dolgokat. Egyszer-egyszer előfordul, de slkadjára ez blama.

elképesztő történet, minden oldalról.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 11:00

CsT írta:
Meg a milán kedvében is? Mert a mellőzött Desijjót elhozzuk másfélszeres áron....

Nagyon úgy tűnik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:58

zetterberg40 írta:


A pénz elveszi a játékosok eszét -> szar modern foci.
Erre kapcsolódóan mellékszálként jegyeztem meg, egy Juvenak semmi esélye a bl-ben, nem versenyezhet a legnagyobbakkal. Ordas mákkal összejöhet, de kicsi az esélye.
Ez a mostani eset meg azt mutatja, amit írsz, képtelenek kezelni a helyzetet, de ezt írtam is egy mai posztban. Ki kell mondani, ennél a klubnál a játékos diktál. Ez a patkány sehova nem hajlandó menni Olaszország határain kívül, Marottáék meg még a kedvében is járnak.
Meg a milán kedvében is? Mert a mellőzött Desijjót elhozzuk másfélszeres áron....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:54

Petike007 írta:

A Milan erősebb kutya lenne mint mi? Szerintem csak simán inkompetens a vezetőség nálunk.

A pénz elveszi a játékosok eszét -> szar modern foci.
Erre kapcsolódóan mellékszálként jegyeztem meg, egy Juvenak semmi esélye a bl-ben, nem versenyezhet a legnagyobbakkal. Ordas mákkal összejöhet, de kicsi az esélye.
Ez a mostani eset meg azt mutatja, amit írsz, képtelenek kezelni a helyzetet, de ezt írtam is egy mai posztban. Ki kell mondani, ennél a klubnál a játékos diktál. Ez a patkány sehova nem hajlandó menni Olaszország határain kívül, Marottáék meg még a kedvében is járnak.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:50

David Luiz - 62 millió
Kyle Walker - 56 millió
John Stones - 55 millió
Mangala-   47 millió
Mustafi -  40 millió

Így Bonucci lesz minden idők 5. legdrágább védő igazolása, holtversenyben Mustafival. VICC. Főleg, hogy milyen nevek előzik meg. Ebből is látszik, hogy nagycsapatok nem engedik el a védőiket. Vagy nem is akarják a top védők elhagyni a top csapatokat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:44

tjunior írta:

Nekem amúgy ebből van már elegem. Mitől borult meg mégis? Igen, a gyerek beteg lett, de a klub nem állt mögé, nem támogatta ahogy kell és természetes? Akkor meg mi a baja? Ha Bonucciban is megtörik valami, akkor hogy lehet itt bárkire is építeni? Tudom, hogy nagy szavak, de ez a kurva sok pénz tényleg szétkúrta a focit. Emberek teljesen elszállva a való világtól, jó dolgukban már nem tudják már mit akarnak.
Vidal effektus 2.0, valszeg úgy gondolta ő a világ legjobb védője és bármit megtehet úgyse szólnak neki, ha meg szólnak akkor bárhová elmehet hála az arab/kínai/orosz csilliárdosoknak akár dupla fizuért.. Marrotta "bárkit elengedünk ha kéri" hozzáállása meg olaj a tűzre. Jól lenne már példát statuálni mert ennek így nagyon rossz vége lesz....hogy akármi/akárki nem tetszik majd valakinek az egyből ingyen/diszkontáron pár nap alatt lelép innen.  Szóval Marrotta menjen be az öltözőbe és egy viperával verje félholtra Kebabot vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:37

zetterberg40 írta:


Erre mondják, hogy szar modern foci, nem igaz?
A bl-ben is az erősebb kutya baszik 95%-ban, a maradék a mák, ami kb 10 évente van egyszer jó esetben.

A Milan erősebb kutya lenne mint mi? Szerintem csak simán inkompetens a vezetőség nálunk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:35

tjunior írta:
Nekem amúgy ebből van már elegem. Mitől borult meg mégis? Igen, a gyerek beteg lett, de a klub nem állt mögé, nem támogatta ahogy kell és természetes? Akkor meg mi a baja? Ha Bonucciban is megtörik valami, akkor hogy lehet itt bárkire is építeni? Tudom, hogy nagy szavak, de ez a kurva sok pénz tényleg szétkúrta a focit. Emberek teljesen elszállva a való világtól, jó dolgukban már nem tudják már mit akarnak.

Erre mondják, hogy szar modern foci, nem igaz?
A bl-ben is az erősebb kutya baszik 95%-ban, a maradék a mák, ami kb 10 évente van egyszer jó esetben.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:33

tjunior írta:
Nekem amúgy ebből van már elegem. Mitől borult meg mégis? Igen, a gyerek beteg lett, de a klub nem állt mögé, nem támogatta ahogy kell és természetes? Akkor meg mi a baja? Ha Bonucciban is megtörik valami, akkor hogy lehet itt bárkire is építeni? Tudom, hogy nagy szavak, de ez a kurva sok pénz tényleg szétkúrta a focit. Emberek teljesen elszállva a való világtól, jó dolgukban már nem tudják már mit akarnak.
Ha ezek után még eladjuk Sturarot vagy Pumuklit akkor tökönszúrom magam az biztos.  Ráadásul kép is volt fent róla, hogy Marotta tegnap Carnevalival (Sassol) is tárgyalt Cassatáról. Szép meg fontos dolog az is, de nem igaz, hogy a főnöknek kell leülnie tárgyalni ilyen helyzetben. 

DS-ről közben 12 millió ojrót írnak. Bármennyire is tehetséges, rutinos a kora ellenére. Az olasz 6. padjáról igazoljuk 1 éves szerződéssel. Vicc. A Romagnoli+DS+25 milliós csomagra is húztam a számat az elején (ha csak az árat  nézzük, nem azt, hogy Bonu Milan játékos lesz), erre a végére kihozzuk Bonuccit 28 milliór+DS-re Very Happy Hát bassza meg mindenki még mindig!


A hozzászólást LeRoi10 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-07-14, 10:35-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 10:22

CsT írta:

Látható volt, hogy Bonuban megtört valami. De a milanhoz igazolni hihetetlen patkány dolog tőle. Mert ha elmegy A Cicibe,DinamoLondonba nekem egy szavam se lenne. Vagy ha milan valami irreális pénzt fizetne érte (pl mint mi a malacért) akkor gazdaságilag megérteném. Így viszont ez Csubakka védelem.....
Én továbbra is a vezetőség megszólalására várom, a "miért oda" és "miért ennyiért" kérdésekre.

https://www.transfermarkt.com/detailsuche/spielerdetail/suche/6190718
Nekem amúgy ebből van már elegem. Mitől borult meg mégis? Igen, a gyerek beteg lett, de a klub nem állt mögé, nem támogatta ahogy kell és természetes? Akkor meg mi a baja? Ha Bonucciban is megtörik valami, akkor hogy lehet itt bárkire is építeni? Tudom, hogy nagy szavak, de ez a kurva sok pénz tényleg szétkúrta a focit. Emberek teljesen elszállva a való világtól, jó dolgukban már nem tudják már mit akarnak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 09:18

tjunior írta:

A Porto meccs előtt, ami azért elég fontos volt, felzavarták a lelátóra, sok mindent más nem lehet tenni egy játékossal ha ebből nem tanul, esetleg még pénzbüntetés. Kíváncsi lennék Buffon nyilatkozatára erről az egészről, de a teljes igazságot úgy sem fogjuk megtudni, csak verziókat.
Látható volt, hogy Bonuban megtört valami. De a milanhoz igazolni hihetetlen patkány dolog tőle. Mert ha elmegy A Cicibe,DinamoLondonba nekem egy szavam se lenne. Vagy ha milan valami irreális pénzt fizetne érte (pl mint mi a malacért) akkor gazdaságilag megérteném. Így viszont ez Csubakka védelem.....
Én továbbra is a vezetőség megszólalására várom, a "miért oda" és "miért ennyiért" kérdésekre.

https://www.transfermarkt.com/detailsuche/spielerdetail/suche/6190718
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 09:17

Rég írtam már ide, de most is csak annyit tudok hozzátenni, hogy Marrotta bekaphatja.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 08:52

zetterberg40 írta:
Csikk tegnapi kivizsgálása Rómában zajlott, ahol a Juve és a Samp szakemberei mellett a CONI képviseletében is volt ott valami szaki. A gyereknek úgy fest, valamiféle szívproblémája van, ami 1,5-2 hónapos kezelést, megfigyelést igényel. Elvileg folytathatja a pályafutását, de a probléma nem elbagatellizálandó. Januárig leginkább csak kölcsönvenné és megfigyelné a klub, és őszintén szólva így nem lep meg, hogy egyelőre semmiképp sem hajlandó érte pénzt adni a klub. Sajnálatos sztori.

A bankár újabb infokat közölt, bonucci valóságos ketyegő bomba volt februártól, elvileg a rutinosabb csapattagok is kérhették az eltávolítását. Túl sokat képzelt magáról, úgy gondolta mindent megengedhet magának. 
Szép...ettől még mindig hibás a klub is, nem tartják kezükben a dolgokat. Egyszer-egyszer előfordul, de slkadjára ez blama.
A Porto meccs előtt, ami azért elég fontos volt, felzavarták a lelátóra, sok mindent más nem lehet tenni egy játékossal ha ebből nem tanul, esetleg még pénzbüntetés. Kíváncsi lennék Buffon nyilatkozatára erről az egészről, de a teljes igazságot úgy sem fogjuk megtudni, csak verziókat.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2017-07-14, 08:40

Ezen a nyáron nagyjából 100 millió a kiadásunk eddig. Cuad+Benatia+Bentancur+Malac 2. fele. 
Bevétel: kb 50 millió + Bonucci.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: