Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-11, 21:29

Buffon legutóbbi nyilatkozata alapján Szczesnyt biztosra vehetjük.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-11, 15:25

zetterberg40 írta:
A francia l'equipe mennyire hiteles? Tolisso->Bayern dolgot fixnek tekintik (Nerozzi szintén lehozta), Verratti pedig közölte, menni akar Párizsból. Utóbbira mondjuk kizárólag akkor látok esélyt, ha konkrétan azt is közli a Psg-vel, hogy csak ide hajlandó igazolni.

Hetek óta a Bayernt írják róla a lapok, mint legesélyesebb kérőt, sok esély nincs rá, hogy másképp legyen. Viszont a Fabinho-vonalat még meglovagolhatnánk, nem tudnék most jobb igazolást a középpályára - esetleg William Carvalhot, nagy kár, hogy iránta nem érdeklődünk. N'Zonzit ismételten pletykálják, szerintem kicsit kevés lenne most már, bár a magassága egyértelműen előny lehet.

Verrattira csak akkor van esély, ha egy piacképes játékost nagy pénzért értékesítünk. Plusz szerintem ebben az esetben Pjanicnak mennie kellene. Verratti ilyen árcédula mellett nemigen lenne csere, ketten együtt pedig erőben nagyon kevesek lennének, Pjanicot padra ültetni pedig luxus. Pont ezért nem gondolom, hogy Verratti érkezne.

Ha már Bayern, leigazolták Serge Gnabryt 10 millió €-ért. Egyrészt ez egy ritka jó üzlet, szerintem semmivel nem rosszabb, mint az előző évi, a Citybe 50 millióért távozott Sané, másrészt pedig ha még Sánchezt is odaviszik, akkor rettenetesen telített lesz elől a Bayern. Lewandowski-Robben-Ribéry-Müller-Coman-Douglas Costa-Gnabry-Sánchez, 3 posztra lenne 8 játékos, a Müller-Costa-Coman trióból jó eséllyel kettő távozhat, ergo akár olcsóbban is megszerezhetők lennének, bár Comant részünkről kihúzhatjuk.

A másik hasonló a Real. Annak, hogy ennyire erős a cseresor, is megvan a hátránya, miszerint egyesek távoznának. A Danilo-Kovacic-James-Morata-Bale ötöst lehetne megcélozni. Moratat mondjuk az elején kihúzhatjuk, fél lábbal Manchesterben. Jamest én húznám ki a listából, valahogy nem látom azt, hogy vele előrébb lehetnénk. Jó játékos, de nem elég gyors, és Realosok mondják rá, hogy kissé lusta. Balet azért mertem beleírni, mert neki a Zidane által sikerre vitt formációban nincs helye, emellett tudnánk olyat ajánlani neki, amit a Real nem. Ronaldo mellett ő legalább 2-3 szezonra még biztosan háttérbe lesz szorítva, nálunk ez biztosan nem történne meg. Ő az egyetlen brit, akit el tudnék viselni a csapatban, és aki talán illene is a csapatba. Danilo és Kovacic mélyítené a keretet, bár utóbbinál megint a Pjaniccsal való összeférhetetlenséget tudom felhozni negatívumként.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-11, 09:23

zetterberg40 írta:
A francia l'equipe mennyire hiteles? Tolisso->Bayern dolgot fixnek tekintik (Nerozzi szintén lehozta), Verratti pedig közölte, menni akar Párizsból. Utóbbira mondjuk kizárólag akkor látok esélyt, ha konkrétan azt is közli a Psg-vel, hogy csak ide hajlandó igazolni.
Én nem tarom hitelesebbnek pl a Gazettánál, de a Juve-Tolisso szerelmi szál nagyon elhalt az utóbbi időben. Sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-11, 08:15

A francia l'equipe mennyire hiteles? Tolisso->Bayern dolgot fixnek tekintik (Nerozzi szintén lehozta), Verratti pedig közölte, menni akar Párizsból. Utóbbira mondjuk kizárólag akkor látok esélyt, ha konkrétan azt is közli a Psg-vel, hogy csak ide hajlandó igazolni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-11, 07:47

Krisz írta:

Ez a Schick gyerek szerintem nagy fogás, remélem nem passzoljuk le kölcsönbe.
Nekem mindig Morata jut eszembe róla. Gyors, erős, labdabiztos és még cselezni is tud. Simán kinézem azt is, hogy Allegri egy jobb oldali, bal lábas Mandzukic-klónt nevel belőle.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-10, 22:04

schick marad szerintem.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-10, 21:57

zetterberg40 írta:
Nerozzi szerint Schickért jó eséllyel nem kell aktiválniuk Marottaeknak a kivásárlási záradékot, a részleteket egyeztetik a felek. Szép munka lenne 25 millió alatt elhozni.
Azt is írja, Szandiért valóban nyomul Conte, de nem eladó, úgyhogy remélhetőleg a játékos nem nyomja be a pogbát.

Ez a Schick gyerek szerintem nagy fogás, remélem nem passzoljuk le kölcsönbe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-10, 21:05

Nerozzi szerint Schickért jó eséllyel nem kell aktiválniuk Marottaeknak a kivásárlási záradékot, a részleteket egyeztetik a felek. Szép munka lenne 25 millió alatt elhozni.
Azt is írja, Szandiért valóban nyomul Conte, de nem eladó, úgyhogy remélhetőleg a játékos nem nyomja be a pogbát.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-09, 23:10

CsT írta:
A fiatalokról:

Maxi azért nem egy mélyvízbe dobós típus, a fiatalokat nagyon lassan de nagyon jól építi be. Viszont itt ahol eredménykényszer van és 3 fronton kell helytállni 1 max 2 fiatal beépítése lehetséges szerintem szezononként.
Az egyik lehetne Schick. Ő már lehúzott egy szezon a bajnokságban, nem is rosszul ráadásul kell is valaki a pusi mögé. A másik akinek lehet erre esélye az Orsolini, bár ő még csak a serie B-ben pallérozódik, főleg Paca sérülése miatt lehet neki helye a keretben.
A többiek viszont még nem idevalóak szerintem. Caldara kurva jó lesz, de jelenleg kurva jó helyen van, szerezhet rutint az EL-ben, hogy aztán kész játékosként jöjjön jövőre Barzamaci helyére. Gyakorlatilag ugyanez érvényes Spinazzolára is, ő Asa helyét vehetné át jövőre. Lirola ígéretesen indult, aztán kicsit eltűnt a szezon végére, ő még nem idevaló. Bentancur is mehetne kölcsönbe, bár ügyes, fizikailag azért van hova fejlődni meg ugye dél amerikai, valszeg taktikailag nem igazán képzett, a posztja is telített mert leginkább Pjanics cseréje lehetne, inkább jövőre lehet realitása ha Kebap elmegy Usázni. Kean meg még nagyon hülyegyerek nekem, meg ha mutat valami akkor szerintem a tésztás egyből elpasszolja valahova. Szóval ő is mehet egy szezont Livornóba még nyugodtan.
A legfrissebb/hírek szerint Bentancur és Orsolini is jön velünk Amerikába és a csapattal kezdik a felkészülést. Allegri dönt a sorsukról. 
Mandragora a térde miatt Genoába kerülhet kölcsönbe, ott játszhatna is szépen.
Lirola teljesen rendben volt végig, neki is volt egy komolyabb sérülése 3 hónapot kihagyott de  a szezon végére visszaverekedte magát a kezdőbe. Ő mindenképpen marad még egy évet.
Spinazzola ügynökével a napokban tárgyalunk. Maxi valószínűleg őt is megnézné. Könnyen lehet még az is, hogy pár hétre visszatér és utána még egy évet lehúz az Atalantában.
A kérdés, hogy milyen csapatokba sikerül lepasszolni a primaverás/B-s gyerekeket. Cassata, Clemenza, Kastanos, Cerri, Macek, Romagna, Vitale. Bennük van potenciál de valószínűleg talán 1 vagy 2 fog még felnőtt tétmeccsen kettőnél többet Juve mezben játszani.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-09, 21:13

A fiatalokról:

Maxi azért nem egy mélyvízbe dobós típus, a fiatalokat nagyon lassan de nagyon jól építi be. Viszont itt ahol eredménykényszer van és 3 fronton kell helytállni 1 max 2 fiatal beépítése lehetséges szerintem szezononként.
Az egyik lehetne Schick. Ő már lehúzott egy szezon a bajnokságban, nem is rosszul ráadásul kell is valaki a pusi mögé. A másik akinek lehet erre esélye az Orsolini, bár ő még csak a serie B-ben pallérozódik, főleg Paca sérülése miatt lehet neki helye a keretben.
A többiek viszont még nem idevalóak szerintem. Caldara kurva jó lesz, de jelenleg kurva jó helyen van, szerezhet rutint az EL-ben, hogy aztán kész játékosként jöjjön jövőre Barzamaci helyére. Gyakorlatilag ugyanez érvényes Spinazzolára is, ő Asa helyét vehetné át jövőre. Lirola ígéretesen indult, aztán kicsit eltűnt a szezon végére, ő még nem idevaló. Bentancur is mehetne kölcsönbe, bár ügyes, fizikailag azért van hova fejlődni meg ugye dél amerikai, valszeg taktikailag nem igazán képzett, a posztja is telített mert leginkább Pjanics cseréje lehetne, inkább jövőre lehet realitása ha Kebap elmegy Usázni. Kean meg még nagyon hülyegyerek nekem, meg ha mutat valami akkor szerintem a tésztás egyből elpasszolja valahova. Szóval ő is mehet egy szezont Livornóba még nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-09, 20:05

CsT írta:
Zombival egy gondom van, nem gyorsít az amúgy sem gyors csapatunkon.

Lehet, hogy nem villámléptű, de a játék tempójának diktálásában kétségtelenül nagyon jó. A spanyol bajnokság egyik legjobb passere és a bl csoportkörben is asszem neki volt a legtöbb előre irányuló passza. A termete miatt meg kicsit a pubira emlékeztet, ahogy a hosszú lábaival odaér hátrányos helyzetből. Úgyhogy összességében ebből a szempontból nem lepne meg, ha Allegri sunázná. Ráadásul ezzel a pedigrével pontosan illik ebbe a két fős (4231) középpályás rendszerbe Pjanics mellé. 

Persze elsősorban én is Fabinhot szeretném.

Update: most látom, ma Agresti is lehozta Zombit mint elsődleges kp célpontot. Valamint 10 perce írta twitteren, hogy holnap lesz míting Schick ügyben. A klub aktiválja a 25 milliós kivásárlási záradékot és az is eldől, jön-e egyből avagy marad egy évet Genovában.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-09, 19:28

zetterberg40 írta:


A lómás Juan Jesus: "Szczesny thinks he's joining Juve"

---

Olvasom Tyli legújabb írását: én is bedobtam pár napja, hogy a Tolisso, Fabinho kettős együtt lenne a legjobb, előbbi rohamozhatna a kapuhoz közelebb, utóbbi meg inkább fedezné és segítené a védekezést. Kár, hogy nem reális (Fabinho szvsz valamelyik manchesteri csapatba kerül, leginkább Mendes személye miatt).

Abban ugyancsak egyetértek, hogy Zombi lehet a vezetőség titkos jelöltje. Vele szintén az a gondom, hogy közelebb van a 30-hoz mint a 20-hoz, tehát nem hosszútávú befektetés, cserében még drága is. Egyébként jó játékos, erőben ott van, baromira labdabiztos, de én fiatalabb arcot várnék, akiben ott van az is, hogy még egy szintet fejlődik. Lesarkítva, nemcsak egy holding midfieldert (Zombi szvsz az) várok a középpályára, hanem aki támadásban is hozzátesz. 

Emre Cant pedig sosem értettem, miért tartják sokra.
Zombival egy gondom van, nem gyorsít az amúgy sem gyors csapatunkon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-09, 19:27

Keita ügynöke szerint a játékos megegyezett a milánnal, már csak a csapatokon a sor. Kezd elegem lenni a milányból....remélem nálunk azért van ilyen kurva nagy csend mert Marrotta valami benga nagy üzletet készít elő. Shocked
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-09, 16:34

CsT írta:
Paraticit pedig Csecsnyi ügynökével látták valahol

A lómás Juan Jesus: "Szczesny thinks he's joining Juve"

---

Olvasom Tyli legújabb írását: én is bedobtam pár napja, hogy a Tolisso, Fabinho kettős együtt lenne a legjobb, előbbi rohamozhatna a kapuhoz közelebb, utóbbi meg inkább fedezné és segítené a védekezést. Kár, hogy nem reális (Fabinho szvsz valamelyik manchesteri csapatba kerül, leginkább Mendes személye miatt).

Abban ugyancsak egyetértek, hogy Zombi lehet a vezetőség titkos jelöltje. Vele szintén az a gondom, hogy közelebb van a 30-hoz mint a 20-hoz, tehát nem hosszútávú befektetés, cserében még drága is. Egyébként jó játékos, erőben ott van, baromira labdabiztos, de én fiatalabb arcot várnék, akiben ott van az is, hogy még egy szintet fejlődik. Lesarkítva, nemcsak egy holding midfieldert (Zombi szvsz az) várok a középpályára, hanem aki támadásban is hozzátesz. 

Emre Cant pedig sosem értettem, miért tartják sokra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-08, 19:12

Di Marzio szerint Conti ügynöke hamarosan találkozik a Milan előljáróival és nyélbe is verik az üzletet.....na ezt kurvára sajnálom.
Szintén szerinte Neto távozni akar, Paraticit pedig Csecsnyi ügynökével látták valahol....ezt is kurvára sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-08, 18:35

CsT írta:


Jardim bevallása szerint megkereste őt az izé, de nem élt a lehetőséggel! Smile Pacsi neki!

Egyébként ahogy átfutottam a reggel "híreket". A fél csapatunk távozni fog, Bonu,Szandi a Chelsea-be, Higuain a MU-ba, bezzeg Khedirát nem viszi senki! Smile

Viszont a Tolisso szál elhalni látszik!? Suspect

Higuaín-MU? Na őket még le lehetne húzni rendesen, és a vételára is visszajönne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-08, 10:56

zetterberg40 írta:
Ezt csak most látom: Lippi '94-99 közötti regnálása óta Allegri az első, aki 3 évnél hosszabb ideig maradt a Juve edzője. Baromira örülök ennek, talán a legfontosabb láncszem jelenleg. Sokadszorra mea culpa Maxnak, sosem gondoltam, hogy egyrészt ennyire megkedvelem, másrészt ennyit kihoz a csapatból. Egyébként meg az, hogy nemcsak egy, hanem két évvel hosszabbított, szerintem a kölcsönös bizalom jele a klub és az edző részéről. 

Érdekesség, hogy Jardim is pont tegnap hosszabbított a Monacoval, ráadásul szintén 2020-ig.

Jardim bevallása szerint megkereste őt az izé, de nem élt a lehetőséggel! Smile Pacsi neki!

Egyébként ahogy átfutottam a reggel "híreket". A fél csapatunk távozni fog, Bonu,Szandi a Chelsea-be, Higuain a MU-ba, bezzeg Khedirát nem viszi senki! Smile

Viszont a Tolisso szál elhalni látszik!? Suspect
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-08, 10:48

Ezt csak most látom: Lippi '94-99 közötti regnálása óta Allegri az első, aki 3 évnél hosszabb ideig maradt a Juve edzője. Baromira örülök ennek, talán a legfontosabb láncszem jelenleg. Sokadszorra mea culpa Maxnak, sosem gondoltam, hogy egyrészt ennyire megkedvelem, másrészt ennyit kihoz a csapatból. Egyébként meg az, hogy nemcsak egy, hanem két évvel hosszabbított, szerintem a kölcsönös bizalom jele a klub és az edző részéről. 

Érdekesség, hogy Jardim is pont tegnap hosszabbított a Monacoval, ráadásul szintén 2020-ig.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 22:46

Nagyon is fontos kérdés a kapusposzt...de csak 2018-ban lesz az. Buffon még egy szezonra benevez, és még jobban fogja hajtani a BL-trófeát, és a társakat is még jobban űzni fogja ez a gondolat. Ha Neto menni akar, nem kell tartóztatni, különben is, ha nem most, akkor jövőre menni fog, mert azt nem fogja elfogadni, hogy megint valakit hozzanak elé. Szczesny jobb, mint Neto, de nagyon remélem, hogy nem ő lesz a Buffon-utód, nagyot csalódnék.
Ugyanazt a minőséget sajnos nehéz lesz biztosítani, mert a legjobbak (De Gea, Courtois, Neuer, Lloris, Oblak) elég nehezen mozdíthatók. Oblak esetleg, de ő is hatalmas összegért cserébe jönne. Donnarummat szerintem nyáron értékesíti Raiola, szinte biztos vagyok benne, hogy nem mi leszünk a befutó érte. Olasz kapus talán csak Meret jöhet szóba, így ha őt akarjuk elhozni, akkor 2018-ra tegyük az érkezését. Ha nem olasz, akkor sincsenek alapvetően nagy nevek, de a már valaki által említett Sergio Riconál jobbat nem tudok elképzelni. Bizonyított, még elég fiatal, szóval nem itt fog ő megállni. Németek esetén Bernd Leno és Timo Horn jöhetnek szóba, de az ő leigazolásuk lutri lenne. Ha rutinos kapust akarunk, akkor akár Navast is elhozhatnánk, amennyiben a Real beváltja az ígéretét, és robbant egyet kapusposztra. Azért egy Buffon-Navas párost elnéznék nyártól, csak hogy kicsit nagyot gondoljak... Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 22:15

EsztéNégy írta:
Berardihoz van még bármi közünk amúgy? Most azt olvasom, hogy EDF a Lómába tart, és viheti magával a srácot is...

Vigye! Ő lesz az új Totti! Smile
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 21:36

EsztéNégy írta:
Berardihoz van még bármi közünk amúgy? Most azt olvasom, hogy EDF a Lómába tart, és viheti magával a srácot is...
Ha jól tudom tavaly óta semmi. Róla már lemondtunk. Nyugodtan mehet is, szerintem Salah-hoz képest visszalépés lesz.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 21:30

Berardihoz van még bármi közünk amúgy? Most azt olvasom, hogy EDF a Lómába tart, és viheti magával a srácot is...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 21:16

Spinazzola kezdett az olasz válogatottban Bonuccival, Barzaglival, Marchisioval. Naná, hogy Marchisio megsérült a 20. percben.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 21:02

s4tch írta:
ide olyan győztes típusú játékosok kellenek, mint mandzukic

Az utolsó két instagram posztja... wub

Közben a primavera csapat tizik után kikapott a Fio ellen az elődöntőben. Kean kihagyott büntetője: https://twitter.com/AntonioCorsa/status/872527223059820546  Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 16:36

CsT írta:
Asszem Pallotta nyilatkozta tegnap, hogy Csecsnyi neki azt mondta marad Lómában....szóval még én is bízok! Smile

ez a kapus-téma lehet, hogy kicsit túldimenzionált. pl. a barcelona victor valdesszel nyert 3 bl-t, ebből egyet még bőven a messi-korszak előtt.

ide olyan győztes típusú játékosok kellenek, mint mandzukic, vidal, pirlo vagy tevez. kár, hogy a mostani garnitúrában a döntőkben rendre besülő higuain is húzóembernek számít (és ez nem higany kritikája, mindennel együtt elég jó szezont futott)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 16:01

s4tch írta:
figyelted a firkászokat? a hivatalos bejelentés előtt vagy egy órával lehozták, hogy UFFICIALE, 2019-ig hosszabbított allegri. ennyire megbízhatóak: egy tényszerűen megtörtént szerződés részleteit sem tudják pontosan kideríteni. gondolhatod, hol tartanak az átigazolási pletykákkal kapcsolatban...

Oké, ez tényleg vicces, örülök a tévedésüknek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10624
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 15:25

Petike007 írta:


Azt is lehozták, hogy távozik. Remélem Csecsnyivel is ennyire mellél lőnek...

Asszem Pallotta nyilatkozta tegnap, hogy Csecsnyi neki azt mondta marad Lómában....szóval még én is bízok! Smile
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2143
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 15:11

s4tch írta:


figyelted a firkászokat? a hivatalos bejelentés előtt vagy egy órával lehozták, hogy UFFICIALE, 2019-ig hosszabbított allegri. ennyire megbízhatóak: egy tényszerűen megtörtént szerződés részleteit sem tudják pontosan kideríteni. gondolhatod, hol tartanak az átigazolási pletykákkal kapcsolatban...

Azt is lehozták, hogy távozik. Remélem Csecsnyivel is ennyire mellél lőnek...
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 15:03

zetterberg40 írta:
Hivatalos: Allegri 2020-ig hosszabbított.

Ezzel így teljesen elégedett vagyok. A 2019-ig való hosszabbítást kevésnek éreztem volna, így viszont a következő három évre valamelyest be van biztosítva a klub. Szuper.

figyelted a firkászokat? a hivatalos bejelentés előtt vagy egy órával lehozták, hogy UFFICIALE, 2019-ig hosszabbított allegri. ennyire megbízhatóak: egy tényszerűen megtörtént szerződés részleteit sem tudják pontosan kideríteni. gondolhatod, hol tartanak az átigazolási pletykákkal kapcsolatban...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 14:55

Hivatalos: Allegri 2020-ig hosszabbított.

Ezzel így teljesen elégedett vagyok. A 2019-ig való hosszabbítást kevésnek éreztem volna, így viszont a következő három évre valamelyest be van biztosítva a klub. Szuper.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime2017-06-07, 11:20

s4tch írta:
contit kurvára sajnálnám, ha lemaradnánk róla. a mercatót meg majd augusztus végén értékelem, a nagy guruknak egy szavát sem lehet hinni egy ideje.

Sok víz lefolyik még a Dunán augusztus végéig, de eddig tényleg csak a két hullarabló brigád kapcsán emlegetik a srácot.

Eszem ágában sincs védeni gdm-t és társait, hiszen az elsődleges céljuk a kattintásszám növelése, de azért az jól látszik, hogy ha egy pletyka tartja magát heteken keresztül, foglalkoznak vele, az rendszerint igaz. GDM képes a semmiről írni, de sajnos Pogba kapcsán is igaza lett, idén pedig a Milan összes igazolását egytől egyig pontosan előre lehozta. Alapvetően az a becsapós, hogy sokszor a klubok legkisebb szintű érdeklődését is leírja egy játékos irányába, holott nyilvánvaló, hogy egy klub egyszerre több vasat tart a tűzben (és akkor itt újra visszatértünk a kattintásszámos részhez).

Egyébként vannak olyanok, akiknek lehet adni a szavára, érdemes követni, amit írnak. Ezek leginkább a klubközeli újságírók vagy akiknek megvannak a kapcsolataik. Értelemszerűen ők nem hányják napi szinten a neveket, jellemzően jóval ritkábban közölnek híreket, amikor már megalapozott információkkal rendelkeznek - legalábbis nekem az jön le ezen arcok tevékenységéből. Ilyen szerintem Max Nerozzi (ő szintén úgy érzi, Bonu menni fog, de kihangsúlyozta, hogy ez egyelőre neki is csak egy személyes megérzése), Romeo Agresti, Antonio Corsa, illetve a Gazzettanál is akad hiteles forrás (Fabiana Della Valle).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
24 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: