Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
s4tch
CsT
LeRoi10
_Tyler
_DREAM_
laac
kilopo
EsztéNégy
bombahoppa
virracocha
simoon
tjunior
Petike007
sneco7
rakkenroll
exchaby
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze



Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 11:20

s4tch írta:
contit kurvára sajnálnám, ha lemaradnánk róla. a mercatót meg majd augusztus végén értékelem, a nagy guruknak egy szavát sem lehet hinni egy ideje.

Sok víz lefolyik még a Dunán augusztus végéig, de eddig tényleg csak a két hullarabló brigád kapcsán emlegetik a srácot.

Eszem ágában sincs védeni gdm-t és társait, hiszen az elsődleges céljuk a kattintásszám növelése, de azért az jól látszik, hogy ha egy pletyka tartja magát heteken keresztül, foglalkoznak vele, az rendszerint igaz. GDM képes a semmiről írni, de sajnos Pogba kapcsán is igaza lett, idén pedig a Milan összes igazolását egytől egyig pontosan előre lehozta. Alapvetően az a becsapós, hogy sokszor a klubok legkisebb szintű érdeklődését is leírja egy játékos irányába, holott nyilvánvaló, hogy egy klub egyszerre több vasat tart a tűzben (és akkor itt újra visszatértünk a kattintásszámos részhez).

Egyébként vannak olyanok, akiknek lehet adni a szavára, érdemes követni, amit írnak. Ezek leginkább a klubközeli újságírók vagy akiknek megvannak a kapcsolataik. Értelemszerűen ők nem hányják napi szinten a neveket, jellemzően jóval ritkábban közölnek híreket, amikor már megalapozott információkkal rendelkeznek - legalábbis nekem az jön le ezen arcok tevékenységéből. Ilyen szerintem Max Nerozzi (ő szintén úgy érzi, Bonu menni fog, de kihangsúlyozta, hogy ez egyelőre neki is csak egy személyes megérzése), Romeo Agresti, Antonio Corsa, illetve a Gazzettanál is akad hiteles forrás (Fabiana Della Valle).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 10:31

s4tch írta:
az ffp nem csak az átigazolásokról szól, sőt, nem is elsősorban az átigazolási piacot, hanem a klubok pénzügyi fegyelmét hivatott féken tartani. a klub gazdálkodását komplexen kell nézni, nem csak simán a játékospiaci egyenleget. valami ilyesmi a két oldal, aminek egyensúlyban kell lennie:
- kiadási oldal: játékos igazolások, bérek, játékos amortizáció, pénzügyi költségek (kamatok, kifizetett osztalék)
- bevételi oldal: játékos eladások, tévés jogdíjak, jegybevétel, hirdetési bevétel, merch, különböző versenysorozatokból beszedett lé (pl. bl-döntőért kapott pénz, serie a, coppa italia győzelemért járó összegek), befektetett eszközök értékesítéséből származó bevétel

fölösleges a transfermarktot nézni, keveset mond az ffp-ről. a milánói kluboknál ugyanúgy fék a játékosok relatíve magas bére, mint az elmaradó bevételek.

Faszom, kellene rá egy képlet Smile + Van egy olyan érzése, hogy ezt csak mi tartjuk be, más csapatoknál soha nem olvasni ilyenek, hogy ennyit-annyit költhetnek! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 10:28

CsT írta:
Ez az FFP néha nekem is magas, hogy mi számít bele és mi nem. Például csak a transzeferdíj vagy a fizu is nyom a latba? Én például azt sem értem, hogy költhet az ellenség vagy a lóma majdnem ugyanannyit mint mi, holott se saját stadion (a bérelt is csak félig van), se BL, se marketing....se semmi.

Higuain ezért volt szar befektetés, Bl-t nem nyertünk vele, eladni nem tudjuk, majd 2 év múlva szép csendben pár milláért elmegy mint Tevez....
A Róma meg Marokkó bőven add azért el játékosokat is, ezt itt nem kell ecsetelni  lol! .
A Milan szerintem Madonna árát költi, a dögöknél meg álmodozás megy, igazolni senkit nem igazoltak még, 1 éve is kivágtak egy 7. helyért 150 milliót, nem értem hogy gondolhatják, hogy megint megtehetik.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 10:24

s4tch írta:
az ffp nem csak az átigazolásokról szól, sőt, nem is elsősorban az átigazolási piacot, hanem a klubok pénzügyi fegyelmét hivatott féken tartani. a klub gazdálkodását komplexen kell nézni, nem csak simán a játékospiaci egyenleget. valami ilyesmi a két oldal, aminek egyensúlyban kell lennie:
- kiadási oldal: játékos igazolások, bérek, játékos amortizáció, pénzügyi költségek (kamatok, kifizetett osztalék)
- bevételi oldal: játékos eladások, tévés jogdíjak, jegybevétel, hirdetési bevétel, merch, különböző versenysorozatokból beszedett lé (pl. bl-döntőért kapott pénz, serie a, coppa italia győzelemért járó összegek), befektetett eszközök értékesítéséből származó bevétel

fölösleges a transfermarktot nézni, keveset mond az ffp-ről. a milánói kluboknál ugyanúgy fék a játékosok relatíve magas bére, mint az elmaradó bevételek.

Azt tudom, hogy a FFP az összképet veszi figyelembe, nyilván ezért tud kiskapukon keresztül a PSG vagy a City ilyen összegeket költeni. A transfermarkt annyiból nem haszontalan, hogy egy elszállt mercato igencsak hatással van a klub pénzügyi mérlegére, másba úgysem tudunk kapaszkodni nagyon.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 10:18

az ffp nem csak az átigazolásokról szól, sőt, nem is elsősorban az átigazolási piacot, hanem a klubok pénzügyi fegyelmét hivatott féken tartani. a klub gazdálkodását komplexen kell nézni, nem csak simán a játékospiaci egyenleget. valami ilyesmi a két oldal, aminek egyensúlyban kell lennie:
- kiadási oldal: játékos igazolások, bérek, játékos amortizáció, pénzügyi költségek (kamatok, kifizetett osztalék)
- bevételi oldal: játékos eladások, tévés jogdíjak, jegybevétel, hirdetési bevétel, merch, különböző versenysorozatokból beszedett lé (pl. bl-döntőért kapott pénz, serie a, coppa italia győzelemért járó összegek), befektetett eszközök értékesítéséből származó bevétel

fölösleges a transfermarktot nézni, keveset mond az ffp-ről. a milánói kluboknál ugyanúgy fék a játékosok relatíve magas bére, mint az elmaradó bevételek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 09:50

Ez az FFP néha nekem is magas, hogy mi számít bele és mi nem. Például csak a transzeferdíj vagy a fizu is nyom a latba? Én például azt sem értem, hogy költhet az ellenség vagy a lóma majdnem ugyanannyit mint mi, holott se saját stadion (a bérelt is csak félig van), se BL, se marketing....se semmi.

Higuain ezért volt szar befektetés, Bl-t nem nyertünk vele, eladni nem tudjuk, majd 2 év múlva szép csendben pár milláért elmegy mint Tevez....
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 09:37

2 éve az elveszített BL döntő után eléggé szórtuk a pénzt, elment 150 millió, persze kellett is, a távozók és a fiatalítás miatt. Lehet hogy rosszul tudom, de a gond az, hogy az akkori -70 milliós mercato beleszámít a mostani FFPbe is, mert azt 3 évre nézik és a mostani, az 15/16, 16/17 és 17/18 szezonokra szól. Mondom, lehet teljes hülyeséget beszélek. 
Az az igazság, hogy megint el kellene költeni 150 millió a mercaton, simán, Benatiara, Pumuklira és Bentancurra így is már elment majd 50 milla, Schick, Top kp, Conti, ezt a hármast sem úsznánk meg 80-90 millió alatt...és már el is ment a 150 milla. Comanból és Zazából jött be pénz, és még Leminából lehet kisajtolni valamit, de Ceglie,, Lichtiból, Dani Alvesből nem lehet,  Netóból, Asamoahból, Rinconból max pár milliót, amivel nem vagyunk előrébb.
Ami a lényeg, ha nem áldozunk be kulcsembert a mercatónk bőven elszaladhat -70, -80 de akár 100 millió környékére is, abban meg nagyon nem vagyok biztos, hogy ezzel nem sértjük meg az FFPt, növekedő bevételek ide vagy oda. Ha meg Bonu menni akar, nincs miről beszélni.

Ja, és én malacot áldoznám be, de őt meg senki sem veszi meg.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 09:09

contit kurvára sajnálnám, ha lemaradnánk róla. a mercatót meg majd augusztus végén értékelem, a nagy guruknak egy szavát sem lehet hinni egy ideje.

bonucci tavaly saját bevallása szerint is erősen fontolgatta a city ajánlatát, végül matteo betegsége miatt döntöttek a maradás mellett. végre leszokhatnánk arról, hogy minden évben elengedünk néhány kulcsembert.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 08:56

Ha Jackie nem vette volna szezon előtt azt a Bonu mezt, akkor most nem lenne izgulni valónk...

Ráadásul az a tuz-os, jó kapcsolatoklal rendelkező bankár gyerek is jó ideje arra utal, hogy menni fog.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 08:22

LeRoi10 írta:
Conti játszani szeretne és a Milant választja. Mondjuk annyira nem volt nehéz választás, hiszen a hírek szerint csak az Ellenség és a Milan lépett hivatalosan is érte. Az Atalanta 21+ 3-4 millió bónusz körül kér, a Milan első ajánlata 15+3 millió. Kár érte.

Érdekesség, hogyha Bonucci megy, akkor De Vrij lehet a következő célpont a helyére. Lenne még egy fasza térdű spílerünk.
 Mondjuk itt egy utolsó éves Dani Alvessel ( esetleg egy kivénhedt Lichtivel) kellene megosztoznia a játékperceken, ha ez neki túl nagy kihívás....persze ha nem megyünk érte akkor nehéz minket választania, plusz ezeknek a híreknek az igazságtartalma konvergál a nullához.
De Vrij meg baromi jó, de a sérülékeny középhátvéd szerepköre nálunk már be van töltve, sőt tartalék is van rá, Cselló és Benő. A mostani szezonban 6szor volt sérült (transfermarkt), tavaly csak azért egyszer, mert az egész szezont ki kellett hagynia sérülés miatt, előtte 3szor...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 06:47

Rodriguez is orvosin a Milan-nál és pár napon belül jöhet Conti és Biglia is. Remélem ha Conti odamegy, mi nem kukázzuk ki a kislány Desijjót......
Kean-t pedig úgy tűnik a Verona kapja majd meg.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-07, 00:11

Conti játszani szeretne és a Milant választja. Mondjuk annyira nem volt nehéz választás, hiszen a hírek szerint csak az Ellenség és a Milan lépett hivatalosan is érte. Az Atalanta 21+ 3-4 millió bónusz körül kér, a Milan első ajánlata 15+3 millió. Kár érte.

Érdekesség, hogyha Bonucci megy, akkor De Vrij lehet a következő célpont a helyére. Lenne még egy fasza térdű spílerünk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 22:04

CsT írta:
És vajon a Bayern kit szeretne Xabi Alonso helyére? hmmmm

Uhh. 

Sicc-ről ez a legújabb yt összeállítás üt: https://youtu.be/0Q9VVIy03-4
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 22:00

zetterberg40 írta:


Én ezt az álláspontot elfogadom, ugyanakkor azt továbbra is tartom, hogy az ilyen 30 közeli arcokat maximum habként vesz a tortára a Real, Bayern duó. A csapat gerince náluk még mindig fiatalabb mint a miénk, akiket évekkel korábban, fiatalon, jó korban szednek össze. 

Nézd meg hány évesen igazolták Neuert, Thiagot, Javi Martinezt, Lewandowskit, Boatenget, és akkor a Robben, Ribery duót most hagyjuk is figyelmen kívül, mert ők már régebbi motorosok, pedig amúgy ők is a húszas éveik közepén kerültek a Bayernbe.

A Real ugyanez, kár is sorolni a neveket.

Vitathatatlan, hogy a 30 közeli játékosokat alaposan át kellene gondolni. Akár hozzá lehet azt is tenni, hogy nem úgy, mint Higuaínt, de ebbe most ne menjünk bele. Valószínűleg meg lehetne számolni az ujjainkon azokat a játékosokat, akik jöhetnének 28-30 évvel - és reális célpontok is lehetnek egyben.
Di María, Alexis Sánchez, Müller (az ő esetében a Bayern-kispad eléggé demoralizáló lehet, ráadásul "csak" 27 éves), Rakitic, Matic, Matuidi, Özil...nagyon nem lehet válogatni szerintem. Közülük én szinte egyedül csak Di Maríanak örülnék, szóval ha nemcsak pletyka az érdeklődésünk, akkor őt elhozhatnánk. BL-t is nyert már, ami szintén nem hátrány.
Egyébként 25 év fölé ne menjünk szerintem az új nevekkel (részemről kivéve a már említett Di Maríat). A tapasztalat bőven megvan, viszont kell a fiatalos lendület is, elvégre a szombati kezdőnkben volt 7 játékos, aki betöltötte a harmincat, Higuaín pedig 29 éves. Ezen a csapaton eleve fiatalítani kell, másfelől hosszabb távon is jobb lenne, ha már most elkezdenénk olyan játékosokat beépíteni, akik 5-7 évre is fontos láncszemek lehetnének.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 15:09

Közben Pioli ----> Fior

És vajon a Bayern kit szeretne Xabi Alonso helyére? hmmmm
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 14:37

Szívem szerint én is Bonu mellé és nem a helyére építeném be Rugát, de valami azt súgja, idén új kihívás után néz.

Ha érkezne egy, de még inkább kettő rohamnéger a középpálya közepére, valamint legalább egy szélső, akkor szerintem több formáció is megvalósítható és variálható lenne hosszabb távon. Egy Tolisso, Fabinho kettőssel és egy jó szélsővel bármi lehetne: 4312 (Allegri kedvence, vagy gyémánt kp) 4231, 442, 451, 433, 3412, akármi. De egy Tolisso, Fabinho, (legyen mondjuk) Di Maria triót még úgy sem tudunk hozni, ha Bonucci jó pénzért megy, szóval nem túl reális.

Közben a Dortmund új edzője az ajaxos Peter Bosz lett, az Arsenal meg bejelentette Kolasinacot ingyen, ahogy azt már jó pár hete lehozták mindenütt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 13:00

Ha Bonut kibasszuk akkor megint ott leszünk ahol a part szakad. Ő jelenleg a legfontosabb ember a csapatban. Nélküle azért nem olyan bivaly ez a védelem hiszen Barzamaci már közelebb van a 40-hez mint a 30-hoz, Cselló is a 35-hüz, a Rugani,Benatia páros pedig azért még/már nem az a szint. Szerintem a BayernMadridBarcának pont ez az előnye, hogy a stabil kezdőit megtartja míg nálunk folyamatosan elmegy 2-3 ember. Lásd Isco 2 éve picsog, hogy többet akar játszani/távozna aztán basznak rá, nálunk meg Vidal gondolt egyet és másnap már bőrgatyában pózolt.
Én a formáció miatt nem aggódom, azt Maxi megoldja, lásd Pjanic és Mandzu leghasznosabb posztját is megtalálta.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 10:59

tjunior írta:
Oké igazolunk, de milyen rendszerbe? Lövésem nincs mit akarhat Max, ez a 4-2-3-1 tavaszra jó húzás volt, de vajon ezen az úton megyünk tovább? 

ez is egy jó felvetés. ha fm-szemüvegen keresztül megnézed a bl-döntőt, alapvetően 3 ponton kellett volna változtatni: barza, khedira és alves. alvest visszaviszed jobb hátvédnek, verratti toisso vagy fabinho pjanic mellé, sanchez a jobb szélső, és nagyjából készen vagyunk. ez az optimista verzió.

a pesszimista verzió szerint fejben gyakorlatilag mindenki összeomlott, és a védelmünk bal oldala hozta össze az első, illetve a harmadik gólt, ezért a pjanic, sandro, chiellini hármast is ki kéne baszni.

a döntő második félideje nem túl szerencsés tanácsadó.

nálam egyébként dybala és higuain buktak a legnagyobbat. dybala egy tetves labdát nem tudott lekezelni, higany meg 5 percig volt a pályán, és szokásához híven alulteljesített egy döntőben. ja, és allegrit ne felejtsük, semmi válasza nem volt zidane változtatására.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3302
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 10:45

Oké igazolunk, de milyen rendszerbe? Lövésem nincs mit akarhat Max, ez a 4-2-3-1 tavaszra jó húzás volt, de vajon ezen az úton megyünk tovább? 
A gond az hogy két csatáros játék kellene a Dybala-Higuain páros miatt, viszont a csapat jelenleg alkalmatlan erre, a 3-5-2 elő lehet venni időnként,inkább kis csapatok ellen de ennyi. 4-4-2őt Del Nerivel játszottunk utoljára, Max meg talán soha az életében nem használta ezt a csapatainál. Három csatár? Dybalának nincs helye. Akkor reménykedjünk hogy a kicsi beleszokik a mostani szerepébe?

Ami a konkrét személyeket illeti, Bentancur jön, kíváncsi leszek kölcsönadják-e. Kell egy TOP kp, ez nem is vitás, érte kell mélyen a zsebbe nyúlni, Fabinho/Tolisso/Bakayoko/nemtudomki/tökmindegycsakállatlegyen. Schick nekem tetszik, jó felépítésű, technikás srác, tényleg kicsit Ibrára emlékeztet. Contit ha nem szerezzük meg rettenetesen ideges leszek. Dybala mögé is kellene valaki. Én ezeknek a Bernardeschi híreknek nem hiszek, Manszu most hosszabbított, a másik oldalon meg ott van Cuadrado/Dénes.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 10:38

s4tch írta:


... az ÖSSZES igazolást úgy kell nézni, hogy vajon az aktuális ember beférne-e a realba, bayernbe? el tudjuk-e képzelni bernardeschit, ahogy elhúz a szélen marcelo mellett, vagy seggre ülteti ramost? benne van, hogy húzóember legyen, vagy egy bl-döntőben beállítva változást hozzon? elég erős egyéniség ahhoz, hogy ne szarja össze magát nyomás alatt? ha nem, hagyjuk a picsába.
....

1etértek, én ezt így foglalom össze : Multikulti világ van, túl kell tolni, nem a célt kell nézni, hanem azon túl




2017-06-03, 22:57


@bombahoppa wrote:Összefoglalva : elfiorentináztuk.
taglalva: Ezt nálam Anyelliék sokkal jobban tudják. A versenytársakat ki kell nyírni. Mindenáron. Ezt Itáliában már tudjuk. Ideje Európában is. Bármennyire tetszik nekem a kukázás, ideje a konkurrenciától venni, nem kukázni játékost. Tetszik, nem tetszik 50+ millás gyereket kell venni a bajern, Margit, Barca, cselszi stb. csapatoktól. 

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 10:29

s4tch írta:
nálam erősítés lenne: fabinho, tolisso, conti, alexis, schick
mehetne: licht, rincon, stu, lemina, kwadcsi

egyébként szerintem bonuccit idén nyáron valami brutális összegért eladjuk.

Ezzel viszont egyetértek, Bonuval kapcsolatban is hasonlóan érzek ( Sad ). Mondjuk Ruganinak most már tényleg a kezdőbe kell férnie.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 10:08

nálam erősítés lenne: fabinho, tolisso, conti, alexis, schick
mehetne: licht, rincon, stu, lemina, kwadcsi

egyébként szerintem bonuccit idén nyáron valami brutális összegért eladjuk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 09:59

zetterberg40 írta:


Én ezt az álláspontot elfogadom, ugyanakkor azt továbbra is tartom, hogy az ilyen 30 közeli arcokat maximum habként vesz a tortára a Real, Bayern duó. A csapat gerince náluk még mindig fiatalabb mint a miénk, akiket évekkel korábban, fiatalon, jó korban szednek össze. 

Nézd meg hány évesen igazolták Neuert, Thiagot, Javi Martinezt, Lewandowskit, Boatenget, és akkor a Robben, Ribery duót most hagyjuk is figyelmen kívül, mert ők már régebbi motorosok, pedig amúgy ők is a húszas éveik közepén kerültek a Bayernbe.

A Real ugyanez, kár is sorolni a neveket.
Én is azt mondom, hogyha jövőre akarunk megbaszni mindenkit, akkor Di Maria vagy Alexis kell, nem Bernardeszki meg Koszta (függetlenül attól, hogy őket is szívesen látnám itt). Kosztával pont az a baj, hogy taktikailag nem eléggé fejlett (brazil Very Happy) állítólag Ancelotti is ezért nem favorizálja. Ja és egy Bayernes ismerősöm szerint 5 milla körüli fizuja van, szóval az sem biztos, hogy sokkal olcsóbb transzfer lenne mint Di Maria. Di Maria-ról el tudnám képzelni, hogy Allegrivel újra csúcsra lenne járatna, a többi gauchóval az összeszokás is könnyebben menne. Viszont középre izomklasszist jelenleg nem tudunk hozni, mert az kb Vidal,Pogba,Casemiro,Kanté....nemigen mozdíthatók Very Happy Viszont oda Fabinho,Tolisso simán erősítés lenne, ráadásul az is bennük van, hogy 1-2 év múlva ők lesznek a mostani Vidalok. 1 DM, 2 szélső + Schick, Bentancur és kész is lennénk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 09:45

Egyébként ma vagy holnap várható a vezetőség és Allegri közötti találkozó a szerződéshosszabbítás kapcsán. Több helyen azt írják, az utolsó pillanatban bepróbálkozott még a PSG a Halnál, de nincs gáz, marad. Viszont a hírek szerint csupán egy évvel hosszabbítja meg az amúgy 2018-ban lejáró szerződését. Ha igaz, akkor én azért nem leszek teljesen elégedett. Azt várom/vártam, hogy legalább 2020-ig marad. Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 09:18

s4tch írta:
másrészt az ÖSSZES igazolást úgy kell nézni, hogy vajon az aktuális ember beférne-e a realba, bayernbe? el tudjuk-e képzelni bernardeschit, ahogy elhúz a szélen marcelo mellett, vagy seggre ülteti ramost? benne van, hogy húzóember legyen, vagy egy bl-döntőben beállítva változást hozzon? elég erős egyéniség ahhoz, hogy ne szarja össze magát nyomás alatt? ha nem, hagyjuk a picsába.

Én ezt az álláspontot elfogadom, ugyanakkor azt továbbra is tartom, hogy az ilyen 30 közeli arcokat maximum habként vesz a tortára a Real, Bayern duó. A csapat gerince náluk még mindig fiatalabb mint a miénk, akiket évekkel korábban, fiatalon, jó korban szednek össze. 

Nézd meg hány évesen igazolták Neuert, Thiagot, Javi Martinezt, Lewandowskit, Boatenget, és akkor a Robben, Ribery duót most hagyjuk is figyelmen kívül, mert ők már régebbi motorosok, pedig amúgy ők is a húszas éveik közepén kerültek a Bayernbe.

A Real ugyanez, kár is sorolni a neveket.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 09:02

egyrészt a faszom a bl-döntős teljesítményeinkbe. a barcelona ellen jobban helyt álltunk...

másrészt az ÖSSZES igazolást úgy kell nézni, hogy vajon az aktuális ember beférne-e a realba, bayernbe? el tudjuk-e képzelni bernardeschit, ahogy elhúz a szélen marcelo mellett, vagy seggre ülteti ramost? benne van, hogy húzóember legyen, vagy egy bl-döntőben beállítva változást hozzon? elég erős egyéniség ahhoz, hogy ne szarja össze magát nyomás alatt? ha nem, hagyjuk a picsába.

nálam bernardeschi csak a padra ülhetne, costa kiegyensúlyozatlan, di maria viszont egy állat, munkabírásban és csúcsteljesítményben is. ezzel együtt támadót nem hoznék sokat, schick mellett alexisre tenném fel a házat.

viszont dybala és higany nagyon komoly csalódás volt szombaton. persze egy rossz meccs nem teszi semmissé, amit mondjuk dybala játszott a barcelona ellen, de hogy egy labdát ne tudjon átvenni, mert be van szarva, az nem fér bele.

nekem továbbra is a középpálya a fétisem. ott _csak_ pjanic az, akire a következő 3 évben bátran lehet építeni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 08:49

CsT írta:

Én félek, hogy Netoval közölték (vagy rájött), hogy ő nem lesz új Buffon, így inkább elmegy valahová ahol kezdő lehet....

Szerintem nagyjából ez a helyzet. 

Azt is írják, hogy a szerződése utolsó évében Szczesny fizetése automatikusan további fél millióval emelkedni fog. Az a fél milla már kb nem oszt, nem szoroz, de szerintem 3 éven át mindenképpen számolhatunk a lengyellel. 4 milliós fizetéssel nem fogják a padon rohasztani, eleve az is durva, hogy az első szezonjában durván 10 meccsért fog ennyit keresni. Vagy tényleg olyasmi lenne a terv, amit nagyjából Jackie vázolt? Egyre több pihenőt kap Gigi, ezzel párhuzamosan a Csecs megkapja közel a meccsek felét. Mindenesetre ezt bármilyen formában nehéz elképzelni.

Nálam inkább Douglas Costa mint Di Maria. Egyrészt utóbbit nem tartom sokra a Realos csúcséve óta, másrészt 30 éves lesz a következő szezon derekán. Leginkább csak a kora miatt a brazil, benne hátha van még annyi, hogy több szezonon át hozzon egy jó szintet. Mariska ha összességében nem is kerülne annyiba, mint a Malac, akkor is egy valag pénzébe kerülne a klubnak. Ha lead a párizsi fizujából mondjuk Malacék 7.5 milliójára az átlag négy éves szerződés mellett és számolunk alsó hangon 40-45 milliós transzferdíjjal, akkor már egy 100 milliós bizniszről van szó. Costa minden bizonnyal költséghatékonyabb opció lenne, de ahogy írtam, én Bernardeschit preferálnám (tudom, legtöbbször a pálya közepén játszott a Fioban az elmúlt szezonban).
Még ha nagy név is Di Maria, a hosszútávú versenyképességet nem a 29-30 éves arcok biztosítják, hanem a 25 év körüliek vagy valamivel fiatalabbak, akik már közel kiforrottak, vagy ott van bennük a jókora potenciál. Szerintem ez a következő lépés a klub számára.

Amúgy meg ki a tököm az a Virgil Van Dijk, hogy a Chelsea, City, Pool trió már 50 millió font környékére verte fel a licitháborút miatta? De a lómai Salakért is 35 millió fontos ajánlatokat nyom a Pool... Ezek a hülye angolok tényleg mindenkit megvesznek kilóra.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 07:59

Krisz írta:


Remelem csak a lapok berántották a bullshit generátort. Csecsnyi annyira felesleges, hogy Neto is nyugodtan védhetne helyette.

Én félek, hogy Netoval közölték (vagy rájött), hogy ő nem lesz új Buffon, így inkább elmegy valahová ahol kezdő lehet....
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8123
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 07:12

CsT írta:

Első blikkre én lazán lerendeztem magamban, hogy Neto pozíciójára jön. Viszont a 4 millás fizunál kezdtem el gondolkozni, hogy ő valóban amolyan köztes megoldás lehet, tehát ha sikerül klasszis kapust hozni akkor cserekapus lesz, ha nem akkor viszont kezdő. Nem örülök neki, de őszintén nem tudom ki lenne megfelelő Buffon utód, aki mozdítható is. Nekem még lenne egy titkos favoritom, ő pedig Sergio Rico a Sevilla kapusa aki még fiatal (22-23 éves) de már viszonylag nagy nemzetközi tapasztalattal rendelkezik. Meret-et nem nagyon láttam még, de vele kapcsolatban mindig ott a kérdés a fejemben, hogyha akkora tehetség, akkor miért a Serie B-ben tolta végig a szezont.

Remelem csak a lapok berántották a bullshit generátort. Csecsnyi annyira felesleges, hogy Neto is nyugodtan védhetne helyette.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 06:54

A másik nagyon sok helyen felbukkanó pletyka az Douglas Costa, aminek az lehet az alapja, hogy Alexis Sanchez követné az ivócimboráját (megintcsak rohadjon meg buzividal) Münchenbe.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10595
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime2017-06-06, 06:47

zetterberg40 írta:


14m+2m bónusz az ára, 4 millás fizuval.
Nem mondom, hogy nem fejlődött az olasz bajnokságban töltött két éve alatt, de ez nálam még mindig a döbbenet kategória. Szczesny mint Buffon utód...ízlelgessük...
Ugyanitt kíváncsi lennék Jackie véleményére, ha már Buffon legnagyobb kritikusa. 
Azt tudom még elképzelni, hogy egy átmeneti megoldásként tekintenek rá, mivel a legszűkebb elitbe tartozók közül senki sem mozdítható (De Gea, Courtois, Neuer), a már most jó Donna szintén nem, Oblakot talán számításba sem veszik, Meret-re pedig a kora miatt nem bíznának ilyen feladatot. Vagy fogalmam sincs.
Ez odabasz.
Első blikkre én lazán lerendeztem magamban, hogy Neto pozíciójára jön. Viszont a 4 millás fizunál kezdtem el gondolkozni, hogy ő valóban amolyan köztes megoldás lehet, tehát ha sikerül klasszis kapust hozni akkor cserekapus lesz, ha nem akkor viszont kezdő. Nem örülök neki, de őszintén nem tudom ki lenne megfelelő Buffon utód, aki mozdítható is. Nekem még lenne egy titkos favoritom, ő pedig Sergio Rico a Sevilla kapusa aki még fiatal (22-23 éves) de már viszonylag nagy nemzetközi tapasztalattal rendelkezik. Meret-et nem nagyon láttam még, de vele kapcsolatban mindig ott a kérdés a fejemben, hogyha akkora tehetség, akkor miért a Serie B-ben tolta végig a szezont.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 25 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
25 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: