Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 23:02

a verratti-sztoriról twitteren olvastam, hogy a psg ragaszkodott az ügynökváltáshoz, raiola szépen levezényel egy újabb aláírást (9 millát fog keresni verratti), aztán a háttéralku szerint jövő nyáron mehet a srác, ha nagyon be lesz sózva.

kár, hogy 120 millát és egy nettó 10 millás fizetést nem engedhet meg magának a juve.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 22:17

OFFISÖL:
Verratti ügynöke holnaptól Mino Raiola. Ha a PSG meg akarja tartani, akkor mélyen a zsebükbe kell nyúlni. Még úgy is, hogy 2021-ig van szerződése. Bár lehet innen jön a Neymar kivásárlási pletyka is, hogy ha Barca nem áll le Verrattival, akkor kivásárolják Neymart Very Happy  Mindenesetre Mino megkeverheti a szart. 

A Facebookon megjelent kis animáció szerintem Bernit jelöli, már holnap áteshet az orvosin. Remélem megkapja a 10-es mezt. Kicsit túl van misztifikálva a dolog, de ha valaki meg tudja becsülni, akkor az ő. Évekkel ezelőtt is már elmondta (amikor még nem sokan tudták a nevét), hogy mindig is Baggiora és Del Pierora verte otthon. Baggio 10-es mezét már megszolgálta, most már jöhet a zebracsíkos 10-es.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 22:15

Krisz írta:

Ez annyira pesszimista hozzáállás... ha a világ olyan dinamika mentén mozogna ahogy írod akkor minden statikus lenne. Nem lenne változás, innováció, fejlődés, az Uber nem szorongatná a taxitársaságok nyakát stb. A kulcs itt is a stratégia, üzleti modell. Ez az új brand lehet pont ezt hozza majd vagy kurva nagy bukta lesz, meglátjuk.

Nevezzük bárminek, majd meglátjuk, mi lesz. Szerintem az a realitás, hogy a következő 5 évben (10 év múlva talán lesz sansz) esélyünk sincs igazán megközelíteni őket, és a Juve sokkal inkább függ a sikeres bl-szerepléstől mint a Chelsea. Nálunk amint beüt egy rossz év, az nagyon komoly érvágást jelent majd, márpedig ennyi bajnoki cím után ez is törvényszerű.

Keita csak nekem nem kellene? Ló nincs szamár is jó, illetve csak hogy jöjjön valaki, na annak semmi értelme. Ha jön Bernát, Pumukli marad, akkor semmi szükség rá. Csikk szerintem klasszisokkal nagyobb tehetség. Sokkal inkább csinálnám azt, amit az izé készül véghezvinni. Minden szinten megvan az egyezség, kap 30 nap teljesen sportmentes pihenőt a játékos, ami után orvosi, különös tekintettel a szívproblémájára. Ha átmegy a teszteken, done deal. Ezt Marottáék miért nem próbálták meg?

Hivatalos: Verratti új ügynöke a pizzás.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 21:36

közben vidal lájkolt egy indás kommentet a saját insta profilján, úgyhogy ezek a pletykák is be fognak indulni

mindenesetre ezek egytől-egyig legjobb indulattal is csak másodvonalas játékosok: de sciglio, szczesny, bernardeschi, emre can, keita, matic, és ide venném costát is. ismerve a klub körüli pletykákat és marotta stratégiáját, régen túl vagyunk a szokásos beszerzős időszak érdemi részén, így egyre inkább benne van a pakliban, hogy egyetlen klasszist sem fogunk venni idén, miközben a kezdőből elment kettő. egyelőre roppant furán néz ki ez a mercato.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 20:52

CsT írta:
Mr.X jelölt: Gareth Bale Very Happy

Ó jee, pont ő kell nekünk. Lesz egy Mr.X nagyon úgy néz ki:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1895488757145011&id=171522852874952

Meglepődnék ha olyan valaki lenne, mint Bernát aki hónapok óta a címlapon van. Mondjuk anno a Milannak se nagyon jött be ez a Mr X téma...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 20:47

zetterberg40 írta:


Én erre nem vennék mérget, még ha törvényszerű, logikus is amit írsz. Ezeknek annyi pénzük van, hogy minden észszerűségen túlmegy. Annyira nyomják azt a bajnokságot, hogy majd ha apadna a különbség, megint kötnek egy új csilliós tv-s szerződést, mezszponzorit, edzőmezre szponzorit, a takarítószemélyzet ruhájára, bármire. A dinamo is pl szemrebbenés nélkül rúgta fel az adidas-szal kötött megállapodást, mert a Nike-val összehoztak egy sokszorosan jobbat.

Pl asszem a Conte előtti szar szezonukban csak a pl-ért járó pénz többet tett ki nekik, mint a Juve esetében a tv-s pénz+adidas+Jeep.

Ez annyira pesszimista hozzáállás... ha a világ olyan dinamika mentén mozogna ahogy írod akkor minden statikus lenne. Nem lenne változás, innováció, fejlődés, az Uber nem szorongatná a taxitársaságok nyakát stb. A kulcs itt is a stratégia, üzleti modell. Ez az új brand lehet pont ezt hozza majd vagy kurva nagy bukta lesz, meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 20:15

Mr.X jelölt: Gareth Bale Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 19:55

Krisz írta:


Ők a csúcson már lassabb ütemben növekednek mint aki lettebbről indul. Ha jó a stratégiánk idővel utol érhetjük őket. Egyébként ők a legtöbbet abból profitálnak, hogy a PLben játszanak. Tehát az erős bajnokság közös érdek, ezért is mondogattam, hogy a többi olasz csapat nemzetközi vergődése miatt nem örülni kell, hanem pont fordítva. Az a pár vagy 10-20 milla a big picturehöz képest jelentéktelen.

Én erre nem vennék mérget, még ha törvényszerű, logikus is amit írsz. Ezeknek annyi pénzük van, hogy minden észszerűségen túlmegy. Annyira nyomják azt a bajnokságot, hogy majd ha apadna a különbség, megint kötnek egy új csilliós tv-s szerződést, mezszponzorit, edzőmezre szponzorit, a takarítószemélyzet ruhájára, bármire. A dinamo is pl szemrebbenés nélkül rúgta fel az adidas-szal kötött megállapodást, mert a Nike-val összehoztak egy sokszorosan jobbat.

Pl asszem a Conte előtti szar szezonukban csak a pl-ért járó pénz többet tett ki nekik, mint a Juve esetében a tv-s pénz+adidas+Jeep.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 19:38

zetterberg40 írta:
Nem látom, hogy érhetné utol a Juve az angolokat.

Ők a csúcson már lassabb ütemben növekednek mint aki lettebbről indul. Ha jó a stratégiánk idővel utol érhetjük őket. Egyébként ők a legtöbbet abból profitálnak, hogy a PLben játszanak. Tehát az erős bajnokság közös érdek, ezért is mondogattam, hogy a többi olasz csapat nemzetközi vergődése miatt nem örülni kell, hanem pont fordítva. Az a pár vagy 10-20 milla a big picturehöz képest jelentéktelen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 19:34

zetterberg40 írta:
Vagy csak vállalják a rizikót, bízva benne, hogy 2 hónapon belül rendben lesz a pihenőt követően. 

Morata most már tényleg együtt dolgozhat Contevel. 80 millió euróért (plusz bónuszok) igazol a Chelseabe. 9 milliós fizu. Elképesztő árak már ezek. A Real a cseretámadójáért kap ennyit. Nem látom, hogy érhetné utol a Juve az angolokat.
Sehogy. Sad Csak egy példa: a második vonalas Wolverhampton 18 milláért szerződtette Rúben Nevest a Portóból....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 19:25

Vagy csak vállalják a rizikót, bízva benne, hogy 2 hónapon belül rendben lesz a pihenőt követően. 

Morata most már tényleg együtt dolgozhat Contevel. 80 millió euróért (plusz bónuszok) igazol a Chelseabe. 9 milliós fizu. Elképesztő árak már ezek. A Real a cseretámadójáért kap ennyit. Nem látom, hogy érhetné utol a Juve az angolokat.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 18:56

zetterberg40 írta:
Jön a slusszpoén: az izé minden erővel Csikk szerződtetésére állt rá. Gyorsan egyezségre akarnak jutni a Samppal.
Legalább kiderül mi is volt az igazság. Remélem nem szopattuk be szegény srácot, bár nyilván az lenne a jó hír, hogy nincs is semmi baja, az egészség az első. De akkor sem lenne szép húzás szívbetegségre hivatkozva kihátrálni a dealből. Nekem még az is fura, hogy az orvosi után Schick elment nyaralni a Maldív-szigetekre. Ha nálam 1 vizsgálaton szív problémákat mutatnak ki, - főleg profi sportolóként, akiknek bármilyen vizsgálatra van pénzük és lehetőségük- akkor kérek még 2 vizsgálatot, nem a napon süttetem magam. 

Schick helyett Keita  a célpont. Teljesen rendben lenne. 

Közben egy kevésbé komoly oldalon Del Piero rejtélyes nyilatkozata miatt Ninját képzelik el, mint Mr. X.  Remélem még mindenki emlékszik a Mr. X-es mercatóra amikor leigazoltuk már Agüerot, de az újságok szerint még tárgyaltunk Suárezzel és még legalább 4 top csatárral. Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 16:57

Jön a slusszpoén: az izé minden erővel Csikk szerződtetésére állt rá. Gyorsan egyezségre akarnak jutni a Samppal.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 16:48

Csecs Vidal mezét kapta.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 16:40

Krisz írta:


Jön Kante vagy Verratti vagy mind2, ne viccelj!
Tutto szerint Thomas Müller confused confused confused
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 15:36

zetterberg40 írta:
https://mobile.twitter.com/KN1897/status/887619548274446336

Lol, ez fájt.

Egyébként a középpályára emlegetett három névvel kapcsolatban:
- Matics: egyrészt a dinamo pipa, amiért Szandit nem kapták meg, ezért ha adják is, kvázi bosszúból felárral; másrészt egy sokkal jobb játékost szereztek a helyére Bakayoko személyében.
- Emre Can: ha egyáltalán eladják, akkor azért, mert ők is egy jobb játékost szereznek a helyére Naby Keita személyében. Egy év van a szerződéséből, de a 30 milliót mindenképpen legombolnák érte.
- Matuidi: a Psg továbbra sem hajlandó tárgyalni a Juveval, de ha valami csoda folytán mégis, 25-öt elkérnének egy 30 éves, technikailag gyenge futógépért.

Ennek azt gondolom van egyféle "szépsége".
Ráadásul ez 3 olyan játékos aki nálunk gyengébb csapatnak nem kell, mégis horror áron adnák őket....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 15:25

CsT írta:
Csecs hivatalos. 2021-ig, 12,2M + 3,1M (bizonyos feltételek esetén) két év alatt fizetjük. Fizujáról egyenlőre nem olvastam, de talán jobb is.

Tegnap az angol sajtóban '70 ezer font/hét' összeget írtak. Az valahol 3,5-4 millió között van euróban per év.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 15:21

Csecs hivatalos. 2021-ig, 12,2M + 3,1M (bizonyos feltételek esetén) két év alatt fizetjük. Fizujáról egyenlőre nem olvastam, de talán jobb is.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 15:13

https://mobile.twitter.com/KN1897/status/887619548274446336

Lol, ez fájt.

Egyébként a középpályára emlegetett három névvel kapcsolatban:
- Matics: egyrészt a dinamo pipa, amiért Szandit nem kapták meg, ezért ha adják is, kvázi bosszúból felárral; másrészt egy sokkal jobb játékost szereztek a helyére Bakayoko személyében.
- Emre Can: ha egyáltalán eladják, akkor azért, mert ők is egy jobb játékost szereznek a helyére Naby Keita személyében. Egy év van a szerződéséből, de a 30 milliót mindenképpen legombolnák érte.
- Matuidi: a Psg továbbra sem hajlandó tárgyalni a Juveval, de ha valami csoda folytán mégis, 25-öt elkérnének egy 30 éves, technikailag gyenge futógépért.

Ennek azt gondolom van egyféle "szépsége".
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 14:44

Krisz írta:


Jön Kante vagy Verratti vagy mind2, ne viccelj!

Vagy Mbappé és Donna? Very Happy A realitás kb Bernát meg Emre Can...

Amúgy ha újra választhatnék szakmát, olasz sportújságíró vagy átigazolási szakértő lennénk....

3 percen belül olvastam ezt a három hírt:

1.Cuadrado - Manolasz csere

2.Marrotta hamarosan ajánlatot tesz Garay-ért (és Cancelóért)

3.A klub bízik Ruganiban, nem igazol belső védőt a patkány helyére.

Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 14:05

CsT írta:

Szerintem nem lesz, egyedül DM posztra kellene nagy név, oda meg nincs ki....aki volt már eligazolt vagy egyéb okok miatt nem lehetséges (EU-s hely)

Persze ez relatív, nekem pl Matics v Zonzi nem nagy név attól függetlenül, hogy 40-45 kerülnének.

Jön Kante vagy Verratti vagy mind2, ne viccelj!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 13:51

Krisz írta:
Del Piero szamit valami über nagy igazolasra a Bonucci biznisz után, egy olyan névre aki eddig még nem került szóba. Én is várom...

A vecchiasignoran láttam, hogy Bernátnak szánják a 10es mezt. Szerintem nagyon jo spíler baromi sokoldalú és remek igazolas, de nem tudom franchise playerként elképzelni. Hát majd meglátjuk.
Szerintem nem lesz, egyedül DM posztra kellene nagy név, oda meg nincs ki....aki volt már eligazolt vagy egyéb okok miatt nem lehetséges (EU-s hely)

Persze ez relatív, nekem pl Matics v Zonzi nem nagy név attól függetlenül, hogy 40-45 kerülnének.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 12:11

Del Piero szamit valami über nagy igazolasra a Bonucci biznisz után, egy olyan névre aki eddig még nem került szóba. Én is várom...

A vecchiasignoran láttam, hogy Bernátnak szánják a 10es mezt. Szerintem nagyon jo spíler baromi sokoldalú és remek igazolas, de nem tudom franchise playerként elképzelni. Hát majd meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 10:42


_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 09:51

Csecsnyi medicaljanak képeit láttátok? Megvan az uj malacunk. Egyebkent malac kulonben nezett ki ennel tavaly. Buffon 40 evesen sokkal kulonben nez ki a strandon, nagyon remelem hogy nem Csecst szánják az utódjának.

Bevásárlóközpont - Page 29 Fb_img10

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 09:05

Krisz írta:
GdS: "Kean resta alla Juve fino a gennaio: sarà il vice Higuain. Marotta lo ha già comunicato al ragazzo. Confermato pure Cuadrado"

Na most nem tudom a GDS mennyire van kepben (szennylap lett az is), de ez pont az a szitu amit en is emlitettem par hszszel lejjebb.

Lehet onnan van az infójuk! Smile

Amúgy nem tudom jó-e az ha Kean marad, rohadt fiatal, tavaly sok olyan meccs volt, ahol kaphatott volna 10-15 percet de Maxi nem dobta be. Ha lesz +2 szélsőnk, sztem NoGood is többször kaphat szerepet elől, ha a malac pihen.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 09:03

Bernát sem ér már ide a túra előtt, Agrestitől meg futólag valami olyasmit olvastam, hogy Emre Canra lehet reálisan nézve a legtöbb esély a lejáró szerződése miatt. Szerintem nála Kebap jobb, úgyhogy én nem várok csodaigazolást. Marotta is azt mondta, a tavalyi mercato volt a csúcs, idén olyan nem lesz.

Allegriben van minden reményem a következő szezont illetően.

(Verratti ügynököt válthat. Ne találjátok ki elsőre, ki lehet az új képviselője...wait for it...wait for it...hát a dagadt pizzás)
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 08:56

De Sciglio orvosin.
A pár újra egymásra talál, bízzunk benne hogy a szerelem szárnyakat ad Mattiának, mást úgysem tehetünk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 08:42

GdS: "Kean resta alla Juve fino a gennaio: sarà il vice Higuain. Marotta lo ha già comunicato al ragazzo. Confermato pure Cuadrado"

Na most nem tudom a GDS mennyire van kepben (szennylap lett az is), de ez pont az a szitu amit en is emlitettem par hszszel lejjebb.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 07:50

LeRoi10 írta:

Én már úgy vagyok vele, hogy hozzánk szurkolókhoz nagyon kevés infó jut el. 1-2 kevésbé ismert olasz újságíró szerint lesz egy nagyon nagy dobásunk még a nyáron. Nem Bernire gondolnak. Szerintem simán benne van, hogy  a háttérben Marottáék valakin már keményen dolgoznak de jobb titokban tartani.  Bonut és Higuaint vagy éppen idén Hámeszt sem 2 nap alatt boltolták le a felek, mégis csak az utolsó napokban került a hírek közé. 

Majd szeptember 1-én levonjuk a következtetéseket. Egyáltalán nem állunk szarul, ezzel a kerettel is bőven el tudjuk kezdeni az idényt. Ha valaki augusztus végén jön, akkor is lesz idő beépíteni.
Higuaint pár nap alatt lezongorázta Beppe, igaz ott egyszerűbb volt a sztori mert a csapatoknak nem kellett megegyezni. A patkány ügye viszont gyors volt, Fassone szerinte nem is volt képben, nem is hittek benne, de Montella tanácsára megpróbálták (gondolom kapott egy fülest valahonnan) és bejött. De ott a buziVidal ügy amely szintén napok alatt megköttetett.
Sajnos jellemző, hogy amikor eladunk akkor nincs több hetes huzavona 4-5 millióról csak amikor veszünk....és általában ebből mi jövünk ki rosszul.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime2017-07-19, 00:04

Tankcsapda írta:
Nekem a prioritásokkal van bajom. Bernardeschivel, Szczesnyvel bajlódunk, amikor nincs kész a középpálya, lutri a jobbhátvéd poszt, jelen állás szerint Higuaín elsődleges alternatívája a balra vezényelt Mandzukic, és a tervek szerint már felkészülési meccseket játszottunk volna a héten Mexikóban. Nem mondom, hogy ne lehetne kilábalni ebből a káosszerű helyzetből, de így piszkosul nehéz lesz.
Én már úgy vagyok vele, hogy hozzánk szurkolókhoz nagyon kevés infó jut el. 1-2 kevésbé ismert olasz újságíró szerint lesz egy nagyon nagy dobásunk még a nyáron. Nem Bernire gondolnak. Szerintem simán benne van, hogy  a háttérben Marottáék valakin már keményen dolgoznak de jobb titokban tartani.  Bonut és Higuaint vagy éppen idén Hámeszt sem 2 nap alatt boltolták le a felek, mégis csak az utolsó napokban került a hírek közé. 

Majd szeptember 1-én levonjuk a következtetéseket. Egyáltalán nem állunk szarul, ezzel a kerettel is bőven el tudjuk kezdeni az idényt. Ha valaki augusztus végén jön, akkor is lesz idő beépíteni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
29 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: