Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Korábbi játékosok

Go down 
+19
_DREAM_
Téjlor89
vektra
EsztéNégy
tjunior
exchaby
Malloy
Petike007
bombahoppa
Krisz
rakkenroll
simoon
kilopo
virracocha
CsT
zetterberg40
LeRoi10
Tankcsapda
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3303
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 10:21

jackie_d írta:

úgy értem: mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot a JUVE-tól, de inkább lelépett
mindkettőtől elvártuk volna (szurkolóként) hogy maradjon, de mégsem, inkább leléptek

az hogy utána hova mentek az nekem majdnem mindegy (persze az izé azért rosszabb)
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű
Te amúgy tényleg nem érted mi a különbség? Egy klublegenda a vezetőséggel egyeztetve (mond hogy nem így volt) elhagyja a klubot AZTÁN kap egy ajánlatot, nem a leggyűlöltebb riválishoz megy országon belül hanem külföldre. Illetve Asamoah aki ELUTASÍTOTTA a klub szerződését a leggyűlöltebb klub kedvéért.
Valamiért nem tudod ezt a sztorit elengedni. A számításod rossz, inkább folyamatábrát rajzolj.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 10:13

jackie_d írta:

az ugrott be, hogy ennek lehet valamiféle kultúrális háttere
külföldön talán jobban szétválik a szakma és az érzemlem mint itthon, emiatt lehetünk mi (te+én) "megengedőbbek"
de lehet hogy csak hülye vagyok és túlgondolkodom  jocolor

Szerintem ez nem annyira a külföld, ez céges kultúra. A multiknál meg ugye a droidok érzelmeivel mennek a dolgok. Egy kisebb cégnél mindenki ismer mindenkit, sokkal családiasabb az egész, nyilvánvalóan több érzelem cserél gazdát. Nekem pl fogalmam sincs hogy mi van a céggel ahol dolgozom, azon az irodán kívül ahol vagyok, kb ha linkedinen szembe jön valami hír vagy valamilyen oknál fogva megnyitok egy hírlevelet. Lehet mondani, hogy azért focistaként ez kicsit máshogy megy, azonosulsz valamennyire a klubbal, viszont a nap végén továbbra is arról szól az egész hogy te az alkalmazottja vagy egy cégnek.
A főnököm pl élvezi ezt a droid közeget (én hányok tőle), lelkiismeretesen oda is teszi magát, hálás a cégnek, büszkén osztja meg ha a cég nyer valami bullshit nemzetközi díjat, szem előtt tartja a cég érdekeit (és prioritásként a beosztottakkal szemben), viszont hogy ha a saját érdekei (család, pénz, karrier) azt diktálja, szemvillanás alatt elmenne a konkurenciához. Asamoah + Juve ill. a főnököm+a multi esete között annyi a különbség hogy az ő esetét nem bírálják külső szemlélők, miközben a profizmus ugyanaz mindkét párnál (és sértődés nincs senkinél, mert ez így működik).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 10:10

Amúgy ha már korábbi játékosok topik, Gabriel Appelt Pires neve ismerősen cseng még? Most igazolta le a Benfica 10M-ért, anno hatalmas tehetségnek volt kikiáltva nálunk, legalább akkorának mint Daud és Lanzafame. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 10:08

rakkenroll írta:

A kulcsszó azon van, hogy : számomra. Mert szerintem nem kell ide matematika, sem racionalitás, sem logika. Buffit valmiért nem csíped, Asát meg igen. Ez csupán érzelmi kérdés.
és azt a valamit pont a matematika, racionalitás és logika segít elmagyarázni... tongue
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 10:04

CsT írta:

Ez nekem már nagyon magas.....

A klubikon bérelt helye zavart téged viszont akiket Kebab bérelt helye zavar azokat nem érted, sőt buzik! Smile

A bonucci -nak azért volt előélete az ultrákkal, többször közöttük szurkolt ....stb, szóval ha ünnepli is a gólját talán nem ilyen látványosan kellett volna, ha meg igen, akkor ne azok legyenek már a buzik akiknek ez nem tetszett és kifütyülik.

Valahol minden ilyen foci-munkahely(cég) összehasonlítás sántít, mert a sport nagyon szerves része az érzelem és a kötődés még a gazdaságnak abszolút nem. Azért nem ugyanaz a Juvéból az indába igazolni mint a Sony-tól a Samsunghoz.
kebab "bérelt helye" teljesítmény-alapú, míg gigi-é aszkriptív (csak azért mert ő gigi), sz'al nem teljesítmény-alapú
amint teljesítmény-alapúvá akarjuk tenni lelép...

de, szerintem ők a buzik... innen már csak egy kis lépés hogy a saját csapatuk ellen szurkoljanak, mint anno a lazio drukkerek
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 10:03

jackie_d írta:

úgy értem: mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot a JUVE-tól, de inkább lelépett
mindkettőtől elvártuk volna (szurkolóként) hogy maradjon, de mégsem, inkább leléptek

az hogy utána hova mentek az nekem majdnem mindegy (persze az izé azért rosszabb)
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű
A kulcsszó azon van, hogy : számomra. Mert szerintem nem kell ide matematika, sem racionalitás, sem logika. Buffit valmiért nem csíped, Asát meg igen. Ez csupán érzelmi kérdés.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:58

Krisz írta:

Asamoah nem volt klublegenda, sőt alapvetően peremember volt, aki sanszosan még hátrébb szorul ha Spinazzola magához tér. Nekem ez olyan mintha a kidobott ruháidat meglátnád egy csövesen és elkezdesz háborogni.
Maga a hasonlat nagyon jó hbang , de ha egy olyan csövesen látod meg aki mondjuk tegnap le akart szúrni akkor azért háborogsz, nem? Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:57

Krisz írta:


Szerintem meg meg lehet érteni, esetleg becsülni a gesztust, de számon kérni hogy elmaradt... na az a faszság.

Én amúgy azt is megértem, ha valaki kicsit odavág a gólörömben a közönségnek ha egész meccsen szapulták (pl a Malac, Bonuccinál ilyenre nem emlékszem). 
Egyébként is Bonucci járja a kanosszát, szóval nem lehet panasz a köcsögre. Én amúgy sokkal jobban megenyhültem volna vele kapcsolatban a szezon kezdetére ha tényleg abszolút fülét farkát behúzva jön vissza és eltűri a beszólásokat, nem pedig odaszól a fanoknak az HQban rettentő fellengzős módon egy bohózat szezon után. Meg amúgy is inkább Caldara fáj, mint hogy ő visszajött - én nem tudom félretenni a hosszabb távú következményeket.
szerintem ez egy mesterségesen generált fals érzelem...

a közönség basztatása teljsen korrekt, sőt kifejezetten élvezetes, egészen addig amíg meg nem kergetnek meccs alatt/után (velem megesett Laughing)

milyen odaszólásra gondolsz? lehet lemaradtam valamiről
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:57

jackie_d írta:

na ez az amit soha nem fogok megérteni: nem örülni a gólnak
létezik ilyen más sportágban? én még nem láttam...

szerintem valami ostoba focista az újítási kényszerérzetében nem bírt mást kitalálni csak ezt
a többi barom meg elkezdte majmolni, nehogy lemaradjon...

nálam ha valaki látványosan nem örülne a közösen elért eredménynek, ráadásul nyíltan egy konkurrens céghez fűződő érzelmei miatt, akkor azt úgy basznám ki mint a macskát szarni...
Ez nekem már nagyon magas.....

A klubikon bérelt helye zavart téged viszont akiket Kebab bérelt helye zavar azokat nem érted, sőt buzik! Smile

A bonucci -nak azért volt előélete az ultrákkal, többször közöttük szurkolt ....stb, szóval ha ünnepli is a gólját talán nem ilyen látványosan kellett volna, ha meg igen, akkor ne azok legyenek már a buzik akiknek ez nem tetszett és kifütyülik.

Valahol minden ilyen foci-munkahely(cég) összehasonlítás sántít, mert a sport nagyon szerves része az érzelem és a kötődés még a gazdaságnak abszolút nem. Azért nem ugyanaz a Juvéból az indába igazolni mint a Sony-tól a Samsunghoz.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:53

Krisz írta:

Az én véleményem például, hogy profi játékosok klubváltását nem szabad érzelmi alapon értékelni még ha Mordorba is mennek. Szerintem Asamoah esete elég tiszta, lejárt a szerződése, többet ajánlottak neki (mind pénzben, mind szerepkörben) és azt választotta, ha minket érdekelt volna különösebben, akkor nem hagyjuk, hogy lepörögjön a szerződése. Én is simán átmennék egy konkurens céghez ahol ilyen lehetőséget kapnék (most amúgy egy szívtelen amerikai multiról beszélek, egy olasz top klub sincs túl messze ettől).
az ugrott be, hogy ennek lehet valamiféle kultúrális háttere
külföldön talán jobban szétválik a szakma és az érzemlem mint itthon, emiatt lehetünk mi (te+én) "megengedőbbek"
de lehet hogy csak hülye vagyok és túlgondolkodom  jocolor
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:47

jackie_d írta:

na ez az amit soha nem fogok megérteni: nem örülni a gólnak
létezik ilyen más sportágban? én még nem láttam...

szerintem valami ostoba focista az újítási kényszerérzetében nem bírt mást kitalálni csak ezt
a többi barom meg elkezdte majmolni, nehogy lemaradjon...

nálam ha valaki látványosan nem örülne a közösen elért eredménynek, ráadásul nyíltan egy konkurrens céghez fűződő érzelmei miatt, akkor azt úgy basznám ki mint a macskát szarni...

Szerintem meg meg lehet érteni, esetleg becsülni a gesztust, de számon kérni hogy elmaradt... na az a faszság.

Én amúgy azt is megértem, ha valaki kicsit odavág a gólörömben a közönségnek ha egész meccsen szapulták (pl a Malac, Bonuccinál ilyenre nem emlékszem). 
Egyébként is Bonucci járja a kanosszát, szóval nem lehet panasz a köcsögre. Én amúgy sokkal jobban megenyhültem volna vele kapcsolatban a szezon kezdetére ha tényleg abszolút fülét farkát behúzva jön vissza és eltűri a beszólásokat, nem pedig odaszól a fanoknak az HQban rettentő fellengzős módon egy bohózat szezon után. Meg amúgy is inkább Caldara fáj, mint hogy ő visszajött - én nem tudom félretenni a hosszabb távú következményeket.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:45

Krisz írta:

Asamoah nem volt klublegenda, sőt alapvetően peremember volt, aki sanszosan még hátrébb szorul ha Spinazzola magához tér. Nekem ez olyan mintha a kidobott ruháidat meglátnád egy csövesen és elkezdesz háborogni.
Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:44

tjunior írta:

Egyetlen aprócska momentumot felejtettél ki, Buffon azután kapott ajánlatot miután lelépett. Baromira nem mindegy. Mintahogy Buffon bármilyen ajánlatott is kapott volna a dögöktől nem fogadja el, remélem ebben egyetértünk. Nagyon nem mindegy hogy PSG vagy Ellenség.
úgy értem: mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot a JUVE-tól, de inkább lelépett
mindkettőtől elvártuk volna (szurkolóként) hogy maradjon, de mégsem, inkább leléptek

az hogy utána hova mentek az nekem majdnem mindegy (persze az izé azért rosszabb)
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:38

tjunior írta:

Egyetlen aprócska momentumot felejtettél ki, Buffon azután kapott ajánlatot miután lelépett. Baromira nem mindegy. Mintahogy Buffon bármilyen ajánlatott is kapott volna a dögöktől nem fogadja el, remélem ebben egyetértünk. Nagyon nem mindegy hogy PSG vagy Ellenség.
Asamoah nem volt klublegenda, sőt alapvetően peremember volt, aki sanszosan még hátrébb szorul ha Spinazzola magához tér. Nekem ez olyan mintha a kidobott ruháidat meglátnád egy csövesen és elkezdesz háborogni.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:33

CsT írta:

Persze a vezetőségnek/menedzsmentnek a teljesítmény a fontos, de a szurkoló érzelmi szempontból közelít egy csapathoz/játékoshoz. Szerintem annyival tartozott volna bonucci, hogy odaáll és azt mondja bocs a látványos gólörömért köcsögök.
na ez az amit soha nem fogok megérteni: nem örülni a gólnak
létezik ilyen más sportágban? én még nem láttam...

szerintem valami ostoba focista az újítási kényszerérzetében nem bírt mást kitalálni csak ezt
a többi barom meg elkezdte majmolni, nehogy lemaradjon...

nálam ha valaki látványosan nem örülne a közösen elért eredménynek, ráadásul nyíltan egy konkurrens céghez fűződő érzelmei miatt, akkor azt úgy basznám ki mint a macskát szarni...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3303
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:26

jackie_d írta:

ilyen szempontból igen
viszont ha úgy tekinted hogy mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot, de inkább lelépett, akkor meg nem
szerintem a klublegendaság meg egyenesen súlyosbító körülmény ebben az esetben
Egyetlen aprócska momentumot felejtettél ki, Buffon azután kapott ajánlatot miután lelépett. Baromira nem mindegy. Mintahogy Buffon bármilyen ajánlatott is kapott volna a dögöktől nem fogadja el, remélem ebben egyetértünk. Nagyon nem mindegy hogy PSG vagy Ellenség.
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:24

s4tch írta:


dehát ez egy szurkolói fórum. aki itt objektív szakembernek hazudja magát, az rosszabb, mint egy látens buzi. már azzal eleve elástuk az objektivitást, hogy szurkolunk egy csapatnak. hogy ezt az érzelmek és a szikár tények között épp hol éli meg valaki, az teljesen mindegy.

így tehát nyugodtan át lehet adni a teret az érzelmeknek.

Ez rendben van, ezt én is így gondolom, de azért óvatosan az érzelmek gátjának felrobbantásával...

Szerintem egyáltalán nem baj, ha valakit lecsitítanak ha nagyon elszakadt a valóságtól (most nyilván nem erről a vitáról beszélek). Én pl remélem hogy ez a fórum nem változik át 13 évesek játszóterévé ami arról szól majd hogy folyamatosan azért a játékosért verik az asztalt aki éppen a legutóbb nyomott le egy ronaldinnnyó cselt a Valladolidban. Én éveken keresztül baszogattam jackiet amikor belekezdett a "random lúzer cserekapus" szopkodásába Buffonnal szemben ő meg bizonyos időközönként beleáll a Khedira ócsárolókba.

Az én véleményem például, hogy profi játékosok klubváltását nem szabad érzelmi alapon értékelni még ha Mordorba is mennek. Szerintem Asamoah esete elég tiszta, lejárt a szerződése, többet ajánlottak neki (mind pénzben, mind szerepkörben) és azt választotta, ha minket érdekelt volna különösebben, akkor nem hagyjuk, hogy lepörögjön a szerződése. Én is simán átmennék egy konkurens céghez ahol ilyen lehetőséget kapnék (most amúgy egy szívtelen amerikai multiról beszélek, egy olasz top klub sincs túl messze ettől). Bonucci esete szerintem meg sokkal másabb, mert itt a játékos kb kizsarolta magának mindkét transzfert a klub érdekeit totálisan háttérbe szorítva - ez nálam felvet morális kérdéseket.
Buffonnak nyilván jót tett a környezetváltás, ez mindig jó hatással van a motivációra, főleg valakinél aki annyira belesüppedt a kényelembe mint ő, engem egyáltalán nem zavar ha ezt kimondja ha megkérdezik, sokkal jobban idegesítene ha valami standard kamuszöveget lökne. Meg amúgy miért zavar minket valaki aki elment valahova levezetni, legyen az a PSG? Tuchel a hétvégén le is ültette a padra és Areola védett, ugyanaz a szerep, mint az előző szezonban csak dupla pénzért. Nekem egyedül az bassza a csőröm, hogy sokkal szebb, kerekebb (idillibb) lett volna ha idény végén visszavonul (egy BL győzelemmel meg aztán főleg).
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:23

CsT írta:

Ok tegyük fel van egy jó barátod aki a munkatársad is, elmegy dolgozni a konkurens céghez és elvisz előled egy melót és közelről a pofádba röhög, majd 1 év múlva visszajön a céghez mert kurvára nem jöttek be a számításai, akkor te egy meleg öleléssel fogadod? Smile
szerintem ez a példa több helyen is sántít:
- a barzagliék a munktársai, nem mi
- nem vitt el semmilyen melót, nem szoptunk az eligazolása miatt
- nem röhögött a pofánkba, csak örült a másik helyen elért sikereinek

helyesen pirat: elment egy kisebb konkurrenshez dolgozni, valami apró részsikert elértek velünk szemben amit megünnepeltek, de nem érezte jól magát és inkább visszajött, a management-nek nincs vele baja, továbbra is jól dolgozik

nekem ez így teljesen rendben van, egy sör mellett kidumálnánk és kész
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 09:15

s4tch írta:


dehát ez egy szurkolói fórum. aki itt objektív szakembernek hazudja magát, az rosszabb, mint egy látens buzi. már azzal eleve elástuk az objektivitást, hogy szurkolunk egy csapatnak. hogy ezt az érzelmek és a szikár tények között épp hol éli meg valaki, az teljesen mindegy.

marotta, paratici, nedved és allegri a szakemberek. szerintük buffonnak harcolni kellett volna a kezdőért, asamoah nem ért többet évi 2 millánál, bonucci meg pont annyira jó védő, mint egy éve, így odaadták neki ugyanazt a szerződést, mint amiből bonbon egy éve kilépett. ehhez képest bármi mellett vagy ellen megpróbálni ésszel érvelni agyatlanság, ugyanis nem vagyunk sem szaktudás, sem tapasztalat, sem megfelelő mennyiségű és minőségű információ birtokában. így tehát nyugodtan át lehet adni a teret az érzelmeknek.
racionalitást írtam cicus, nem objektivitást (légyszi' most ne sértődj meg tongue)
a logikát/következetességet hiányolom, nem az érzelmek hiányát

(sánta) példa: van két gyereked, az egyik idegesítőbb/butaságot csinált/kurva lett/stb. de ettől te még ugyanúgy szereted őket, vagy legalább érzelmileg nem teszel közöttük különbséget
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 08:57

tjunior írta:

Sőt mind a ketten labdarúgók így meg aztán tényleg hasonló a két eset. Mondjuk az egyik egy klublegenda aki a szerződése lejárta után kapott egy ajánlatot. A másik meg egy peremember aki elutasította a klub szerződését a leggyűlöltebb rivális kedvéért, szerintem a körtét hasonlítod az almához.
ilyen szempontból igen
viszont ha úgy tekinted hogy mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot, de inkább lelépett, akkor meg nem
szerintem a klublegendaság meg egyenesen súlyosbító körülmény ebben az esetben
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 08:54

CsT írta:

Ezt neked kellene tudni, te voltál ott! Smile Smile
+1 Laughing

nemt'om, nem látok az ultrák fejébe, de mintha a végefelé jóvel kevesebbet fügyültek volna
lehet hogy csak elfáradt a szájuk
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-29, 00:02

jackie_d írta:
a racionalitás teljesen háttérbe szorul, mindenről (könnyen befolyásolható) érzelmi alapon alkotunk véleményt

dehát ez egy szurkolói fórum. aki itt objektív szakembernek hazudja magát, az rosszabb, mint egy látens buzi. már azzal eleve elástuk az objektivitást, hogy szurkolunk egy csapatnak. hogy ezt az érzelmek és a szikár tények között épp hol éli meg valaki, az teljesen mindegy.

marotta, paratici, nedved és allegri a szakemberek. szerintük buffonnak harcolni kellett volna a kezdőért, asamoah nem ért többet évi 2 millánál, bonucci meg pont annyira jó védő, mint egy éve, így odaadták neki ugyanazt a szerződést, mint amiből bonbon egy éve kilépett. ehhez képest bármi mellett vagy ellen megpróbálni ésszel érvelni agyatlanság, ugyanis nem vagyunk sem szaktudás, sem tapasztalat, sem megfelelő mennyiségű és minőségű információ birtokában. így tehát nyugodtan át lehet adni a teret az érzelmeknek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3303
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 23:09

jackie_d írta:

sz’al akkor mégiscsak hasonló a két eset, mindketten saját elhatározásukból léptek le
Sőt mind a ketten labdarúgók így meg aztán tényleg hasonló a két eset. Mondjuk az egyik egy klublegenda aki a szerződése lejárta után kapott egy ajánlatot. A másik meg egy peremember aki elutasította a klub szerződését a leggyűlöltebb rivális kedvéért, szerintem a körtét hasonlítod az almához.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 22:53

jackie_d írta:
L

ezen gondolkodtam én is, nem lehet hogy ezt úgy értette hogy “a szurkolók úgyis útálni fognak, amíg nem játszom kurva jól, sz’al csak a pályán tudom meggyőzni őket, nem nagy szavakkal”?
ha igen, akkor ebben szerintem nincs semmi rossz...

ja volt valahol egy video, ami szerint a meccs végén bocsánatot kérően integetett az ultráknak

ha tényleg akkor most mi van?scratch
Ezt neked kellene tudni, te voltál ott! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 22:45

L
CsT írta:


Lehetne ha térden csúszva jönne a bonucci nem pedig pökhendi módon közhelyeket puffogtatva (a pályán kell bizonyítanom....bla bla bla).
ezen gondolkodtam én is, nem lehet hogy ezt úgy értette hogy “a szurkolók úgyis útálni fognak, amíg nem játszom kurva jól, sz’al csak a pályán tudom meggyőzni őket, nem nagy szavakkal”?
ha igen, akkor ebben szerintem nincs semmi rossz...

ja volt valahol egy video, ami szerint a meccs végén bocsánatot kérően integetett az ultráknak

ha tényleg akkor most mi van?scratch
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 22:43

EsztéNégy írta:
Srácok, ezek ugyanúgy emberek mint ti vagy én. Annyi történt, hogy az egyikük kipróbálta magát az egyik cégnél, ahol szarul érezte magát, és visszament a másikhoz. Milyen térden csúszva könyörgést várunk? A menedzsmentet nyilván a teljesítmény érdekli, azt meg pl. az előző meccsen már hozta. Most tényleg könyörögjön fél évig, hogy pár idióta vezérszurkoló ismét megkedvelje?
Ok tegyük fel van egy jó barátod aki a munkatársad is, elmegy dolgozni a konkurens céghez és elvisz előled egy melót és közelről a pofádba röhög, majd 1 év múlva visszajön a céghez mert kurvára nem jöttek be a számításai, akkor te egy meleg öleléssel fogadod? Smile

Persze a vezetőségnek/menedzsmentnek a teljesítmény a fontos, de a szurkoló érzelmi szempontból közelít egy csapathoz/játékoshoz. Szerintem annyival tartozott volna bonucci, hogy odaáll és azt mondja bocs a látványos gólörömért köcsögök.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 22:36

s4tch írta:
érzelmekről beszélgetünk. nem hiszem, hogy itt bármiféle érvelésnek lenne helye.

szerintem:
- asamoah rohadjon meg
- buffon nem érdekel semmilyen szinten addig, amíg aktív játékos
- bonucci rohadjon meg, de mivel már megint a mi kutyánk kölke, ezért rohadjon meg, és mellette teljesítsen jól
igazad van és szerintem pont ez a baj
a racionalitás teljesen háttérbe szorul, mindenről (könnyen befolyásolható) érzelmi alapon alkotunk véleményt
megfontoltságra, mérlegelésre, következetességre szinte semmi igény, egyszerű hangzatos “jelszavak” (patkány, áruló, stb.) ismételgetése teljesen kielégítő
és ez sajnos ugyanúgy kezd igaz lenni a buziblogra is, mint ahogy már régóta igaz a szégyenteljes hazai közéletre
sz’al ezzel van bajom, doktor úr rabbit

nekem elsősorban a teljesítmény számít és az is relatív értelemben (mennyit hoz ki valaki magából)
az hogy honnan jött, hova ment, mit csinált előtte max. másodlagos

sz’al asa-t szerettem, mert szorgalmas/megbízható volt, stb. nem örülök hogy elment az izébe, de ha nem miatta bukjuk a bajnokságot akkor leszarom
buffon már bosszantott az állandó bratyizásaival, a vonalkapusságával + hogy bérelt helye volt. klubikonként (potenciális) riválishoz igazolni nem szép dolog, sz’al bassza meg
bonucci anno bassza meg a távozás körülményei miatt, de újra itt van, ugyanúgy lenyomta az edzéseket mint a körbeszopkodott marchisio, remekül játszik, sz’al leszarom hogy elhúzott egy évre
valami ilyesmi...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 21:56

tjunior írta:

az ugye megvan hogy Asamoahának szerződést ajánlottunk?
sz’al akkor mégiscsak hasonló a két eset, mindketten saját elhatározásukból léptek le
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 21:40

érzelmekről beszélgetünk. nem hiszem, hogy itt bármiféle érvelésnek lenne helye.

szerintem:
- asamoah rohadjon meg
- buffon nem érdekel semmilyen szinten addig, amíg aktív játékos
- bonucci rohadjon meg, de mivel már megint a mi kutyánk kölke, ezért rohadjon meg, és mellette teljesítsen jól
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 21:21

Srácok, ezek ugyanúgy emberek mint ti vagy én. Annyi történt, hogy az egyikük kipróbálta magát az egyik cégnél, ahol szarul érezte magát, és visszament a másikhoz. Milyen térden csúszva könyörgést várunk? A menedzsmentet nyilván a teljesítmény érdekli, azt meg pl. az előző meccsen már hozta. Most tényleg könyörögjön fél évig, hogy pár idióta vezérszurkoló ismét megkedvelje?

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime2018-08-28, 20:27

jackie_d írta:
a kettős mérce soha nem lehet indokolt, csak kifogás a gondolkodás hiányára tonguepirat
Hat igen, lebuktam... ha ezt nekem szantad, akkor telitalalat... nem gondolkodok, mert ha gondolkodok, akkor letezek, ha meg mar vagyok, akkor gondolkodok... es ha mar gondolkodok, akkor rajovok, hogy az egesznek semmi ertelme... a miertre nincs valasz... maximum 42!... ezert inkabb nem gondolkodok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korábbi játékosok - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korábbi játékosok
Vissza az elejére 
13 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: