Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
Segédedző

Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 34 I_icon_minitime2017-12-12, 22:53

Nézi még valaki az Inda-zöldfeketejuvelogóscsapat meccset? Félelmetes, hogy Icardi nélkül lószart sem az Inda támadásban még egy harmadosztályú csapat ellen sem. Rengeteg közepeske-csengécske átlövés és folyamatos centerezgetés. Meglátjuk Icardi meddig bírja majd ezt.

EDIT: Beállt egy Parodi nevű srác. Névről ismerős volt, a mi kölcsönjátékosunk. Az utolsó 2 percben 2 brutálisan nagyot mentett! Juventus ügynökök mindenhol.... Very Happy
EDIT2: Aztán persze pont ő hagyja ki a 7. körben. Sajnálom, de jól megszenvedett az Inda.

Location : Budapest

TémanyitásTárgy: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 34 I_icon_minitime2017-12-10, 20:40

tjunior írta:

Mi már inkább a tünet voltunk mint a betegség. Nem nagyon értem hogy gondolhatták azt komolyan hogy a kezdő tizeneggyel, meg 2 ha jóindulatú vagyok 3 (Rog) középpályás cserével végigküldik a szezont 3 fronton  lol! . Miben bíztak? Kifordul magából a fizika meg a biológia?

A kakukktojás 14 emberes ínter tripla nyomán.

Az ínter amúgy jobban "aggaszt". Az ő keretük egy fokkal mélyebb és jóformán csak a bajnokság van nekik (a kupa áprilisig aligha tényező), ráadásul januárban vehetnek még kiegészítő embereket, miközben a Nápolyi aligha fog költekezni. Oké hogy tegnap lejátszottuk őket a pályáról, de ettől függetlenül ebben a tempoban és ezzel az erőfeszítéssel bőven hozni tudják a rutin meccseket.

» Lazio - Juve 14.01.25. 20:45 SportKlub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-