Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-09, 22:01

tjunior írta:
azért én tartok attól, hogy Dybala belefingik a nulláslisztbe a VB után

ma röppent fel ismét, hogy a psg hívogatja, úgyhogy aktuális a para. szerintem ha messi nem sérül meg, dybala olyan 20-22 percet játszik majd a vébén. nem most fogja felverni az árát... ez neki egy kellemes nyaralás messi szoknyája mellett.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-09, 21:05

s4tch írta:
nainggolan 30 múlt, jobb már nem lesz, dohányzik, iszik, és egy idióta. nem véletlenül kérnek érte "csak" 40-et. nyilván kúrnám, de max. 2 jó éve lehet hátra, ennyi idő kedvéért meg túlzás lenne 40 körüli összegért, + nettó 4-5 millás fizetésért. nekem van egy olyan érzésem, hogy a középpálya erősítése can érkezésével le is fog zárulni, esetleg eladjuk pjanicot 80 körül, majd megpróbáljuk az sms/pogba kettős valamelyikével helyettesíteni, de egyikben sem lenne köszönet.

a szélső védő az a poszt, ami most nagyon lóg a levegőben. ds az egyetlen fix ember, ez azért kellemetlen. azt elképzelhetőnek tartom, hogy szandi marad, behúzzuk cancelót, és spinazzola felépüléséig ds, barza és stu oldják meg a két argentin helyettesítését.

affraid
azért én tartok attól, hogy Dybala belefingik a nulláslisztbe a VB után
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-09, 19:03

nainggolan 30 múlt, jobb már nem lesz, dohányzik, iszik, és egy idióta. nem véletlenül kérnek érte "csak" 40-et. nyilván kúrnám, de max. 2 jó éve lehet hátra, ennyi idő kedvéért meg túlzás lenne 40 körüli összegért, + nettó 4-5 millás fizetésért. nekem van egy olyan érzésem, hogy a középpálya erősítése can érkezésével le is fog zárulni, esetleg eladjuk pjanicot 80 körül, majd megpróbáljuk az sms/pogba kettős valamelyikével helyettesíteni, de egyikben sem lenne köszönet.

a szélső védő az a poszt, ami most nagyon lóg a levegőben. ds az egyetlen fix ember, ez azért kellemetlen. azt elképzelhetőnek tartom, hogy szandi marad, behúzzuk cancelót, és spinazzola felépüléséig ds, barza és stu oldják meg a két argentin helyettesítését.

affraid
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-09, 17:40

Gollamért 40 milliót akar állítólag a Lóma. Az annyira hihetetlenül semmi, hogy összedobhatnánk Marottának.

Más. Szandiról egyáltalán nem hallani pletykát. Remélem nem a VB után akarjuk eladni, hogy majd szépen a felinflálódott piacról kelljen utódot találni...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 21:45

Perin bezsebelve, így tulajdonképpen megvan az első igazi nyári igazolás. A 12 + 3 millió kicsit kevesebb, mint amire számítottam, Marrottaéknak ez egy piros pont. Versenyeztetik a kapusokat, ebben megvan a veszély, de szerintem vállalni kell a kockázatot. Úgy gondolom, Szczesny fog az első 1-2 szezonban nagyobb szerepet kapni, de Perin át fogja venni a helyét, ha minőségi teljesítményt fog nyújtani.
Nem gyanús, hogy Cant állandóan bejelentgetnénk, és hosszú ideje semmi? Mindenesetre előbb el is kellene adni valakit. Tartok tőle, hogy Marchisiotól fogunk megválni, és Bentancurt kölcsönadjuk, holott inkább a Khedira-Sturaro párostól kellene valahogy megszabadulni. Jó lenne, ha a német Mourinhonál ismét bevetné magát, hátha lenne még egy hely a ManU középpályájára. Pedig én még reménykedtem is abban, hogy Sztyuániból egy egészséges squad player lehet, mára ő lett a keret vakfoltja...de csak mert volt egy Padoinunk.
Amiket olvasgattam a napokban:
- Canceloért erősen érdeklődünk. Szerintem a 40 millió sok érte, de piszok nehéz lesz olcsó jobbhátvédet találni, és na, az sem lenne baj, ha Darmianról lemaradnánk.
- Higuaín lesz a vezéráldozat. Mondjuk ezt baromira nem bánnám, ha meg 65 milliót kifizetnének érte, akkor kihozzuk a maximumot az eladásából.
- Nem olyan biztos, hogy csak az újságírók kavarnak az Icardi-Higuaín csere körül. Továbbra is pletykálják, tettek utalást arra, hogy a Zinternél sem bánnák (Moratti nyilatkozata sem csak a levegőbe beszélés, amikor ecsetelte, jól járna-e a szeretett klubja).
- Az orosz Golovint is figyeljük. Tavaly nem sokra volt attól az Arsenal, hogy szerződtessék. Majd a VB-n figyelhetjük, hogy kitűnik-e ebből a közepesnél gyengébb orosz válogatottból.
- Dybala szeretné, ha Pogba visszatérne. Ha őt vagy SMS-t megszereznénk úgy, hogy Pjanicot nem kellene beáldozni, akkor örülnék neki. Pjanic a Real-Barca-City trió radarján a hírek szerint. Mi van, ha Pjanic lelépne valamelyik klubért?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 20:10

CsT írta:

Most akkor harcoljanak meg a kezdő posztért! cheers
TAZ  wub

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 19:34

zetterberg40 írta:
Perin hivatalos: 12 millió (3 év alatt fizetendő) + 3 millió bónusz. 4 évre írt alá.

Bónuszokkal együtt 30 millióból megoldották Marottáék a Buffon utáni kapuskérdést. Csecs és Perin is jó korban van. Szerintem ez szuper, úgyis mára az a trend, hogy két közel azonos képességű kapus kell a keretbe.
Most akkor harcoljanak meg a kezdő posztért! cheers
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 18:55

Perin hivatalos: 12 millió (3 év alatt fizetendő) + 3 millió bónusz. 4 évre írt alá.

Bónuszokkal együtt 30 millióból megoldották Marottáék a Buffon utáni kapuskérdést. Csecs és Perin is jó korban van. Szerintem ez szuper, úgyis mára az a trend, hogy két közel azonos képességű kapus kell a keretbe.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 18:39

Notice something about the rumoured signings this mercato? Perin, Can, Cancelo, Caldara, Spinazzola..all either 24 or 25. Add that to other core pieces such as Rugani (24), Dybala (24), De Sciglio (25), Bernardeschi (24)..I see a trend here. Good work if all these players arrive.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 18:28

Hivatalos Pool-twitter: 

Emre Can and Jon Flanagan will both leave the club upon the expiry of their contracts this summer.


A Poolnak gyakorlatilag a komplett középpályás sora kicserélődik: Keita és Fabinho után Fekirt is behúzzák.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 10:01

Bevásárlóközpont - Page 13 26a34b5dbd90b0826f5b973d045c9c41-94139-1528444273
Na csak ideért.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 07:49

CsT írta:

Bár a 40 millát azért enyhén irreálisnak tartom, bár ha hallhatnám a háttérben az indaisták keserves sírását akkor talán megérné! Smile
igen, a hullarablók picsogása egy plusz pont. Ez a 40 millió még 3 éve is őrült összeg lett volna, manapság reális. Ahol egy Cristante 30 ott Cancelo simán megér 40et.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 07:43

tjunior írta:

Cancelo legalább akkora fogás lenne a posztján mint Sms a sajátján.
Bár a 40 millát azért enyhén irreálisnak tartom, bár ha hallhatnám a háttérben az indaisták keserves sírását akkor talán megérné! Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 06:55

LeRoi10 írta:
Azt már tudtuk, hogy az Inda júliusig nem képes fizetni, így Canceloról is lemondhatnak. A friss hír, hogy Cancelo nem akar a Wolverhamptonban játszani, (vajon miért?). Spanyol források szerint 40 millióért elérhető és a Juve a legnagyobb kérője. Hiszem ha látom. 
A Genoa sportigazgatója szerint Perin után Chiesa is nálunk köthet ki, más források szerint Pjaca is az üzlet része lehet. 

Nem teljesen ide tartozik, de egy külföldi juve oldalon olvastam, hogy Allegrinek azért kéne takarodnia, mert utálja az olasz játékosokat Very Happy Very Happy Buffont elzavarta, Marchisiot, Bernit (?), Sturarot és Ruganit is hanyagolja. Szóval takarodjon, mert Perint is biztosan el fogja cseszni! Very Happy akarom mondani Szczesny!
Cancelo legalább akkora fogás lenne a posztján mint Sms a sajátján.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-08, 01:27

Azt már tudtuk, hogy az Inda júliusig nem képes fizetni, így Canceloról is lemondhatnak. A friss hír, hogy Cancelo nem akar a Wolverhamptonban játszani, (vajon miért?). Spanyol források szerint 40 millióért elérhető és a Juve a legnagyobb kérője. Hiszem ha látom. 
A Genoa sportigazgatója szerint Perin után Chiesa is nálunk köthet ki, más források szerint Pjaca is az üzlet része lehet. 

Nem teljesen ide tartozik, de egy külföldi juve oldalon olvastam, hogy Allegrinek azért kéne takarodnia, mert utálja az olasz játékosokat Very Happy Very Happy Buffont elzavarta, Marchisiot, Bernit (?), Sturarot és Ruganit is hanyagolja. Szóval takarodjon, mert Perint is biztosan el fogja cseszni! Very Happy akarom mondani Szczesny!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 22:38

s4tch írta:


ha beni = bernardeschi: a játékpercekre vetített gólpasszok tekintetében ő és costa is benne vannak az európai élmezőnyben. bernardeschi csak azért nem tuti kezdő jövőre, mert szertelenül védekezik.
Jah nem, én Bekúrra gondoltam! Very Happy Smile Bernátot nem adnám még egy horda négerrel rendezendő orgiáért sem!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 21:58

CsT írta:
Nekem amúgy Beni is kérdéses, benne is van kraft (ahogy Pjacában is) de lófaszt se mutatott, a hal se szívesen fekszik le vele...

ha beni = bernardeschi: a játékpercekre vetített gólpasszok tekintetében ő és costa is benne vannak az európai élmezőnyben. bernardeschi csak azért nem tuti kezdő jövőre, mert szertelenül védekezik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 20:21

tjunior írta:
Kosztát megvettük officsálé
Perin meg holnap aztán végképp, tutkó, eskü átesik az orvosin.
Ki tudja, lehet csak hotelt akar venni Torinóban! Wink Itt amúgy is gonoszak ezek a hotelszobák, egyes csapatoktól scudettókat vesznek el! Very Happy


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-06-07, 22:39-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 20:11

Kosztát megvettük officsálé
Perin meg holnap aztán végképp, tutkó, eskü átesik az orvosin.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 10:00

Nekem amúgy Beni is kérdéses, benne is van kraft (ahogy Pjacában is) de lófaszt se mutatott, a hal se szívesen fekszik le vele...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:57

_DREAM_ írta:


Tényleg, Pjaca jön vissza őszre?
Pár napja azt nyilatkozta, hogy most csak a vb-re koncentrál, szerintem nagyrészt attól függ Mandzu marad-e a csapatnál, alapesetben 4-3-3-mal számolva Koszta,Berni,Dybusz,Puli és Mandzu is előtte lenne szerintem a sorban....
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:54

_DREAM_ írta:


Tényleg, Pjaca jön vissza őszre?

Igen.

Amúgy benne bízik még valaki?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:51

CsT írta:

A VB kb arra jó, hogy néhány kiugró meccsért valakinek az egekig felverjék az árát, aztán jön a licitháború, ez sohasem volt Marrotta világa (talán (Pjaca az egyetlen akit a vb-n fedeztünk fel). Jó lenne az igazolásokat addigra lezongorázni, hogy Maxi minél előbb képben legyen.

Tényleg, Pjaca jön vissza őszre?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:44

CsT írta:

Szerintem kölcsönadják valahova, ránézésre kb olyan fizikuma van mint kiskokónak. Smile

Nyilván lehet rá bőven izmot pakolni, de amit láttam belőle egyáltalán nem volt elveszve a batár horvátok között. Nagyon jól fedezi a labdát és technikás.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:44

zetterberg40 írta:


Értem a mondandódat, csak ez szerintem nem olyan egyszerű a valóságban. Egyrészt a másik tárgyaló fél tisztában van vele, hogy jó teljesítmény esetén többet kérhet, másrészt alig fejeződött be a klubszezon, a vb-re készülő játékosok már a válogatottal edzőtáboroznak, hakniznak barátságos meccseken.
Persze, de gondolom Marrotta,Paratici egész évben ezzel foglalkozik, hogy ki/mennyiért/honnan mozdítható, nyilván vannak vis maior esetek de gondolom nem erre hegyezzük ki a mercatót. PL Lichti távozásáról tudtunk, gondolom ki van nézve az utód és nem arra várunk, hogy majd a vb-n hátha találunk egy fasza RB-t, akiért aztán majd megküzdünk pár csapattal 2 héttel a transfer window zárása előtt . Smile


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-06-07, 09:52-kor.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:39

CsT írta:

A Lóma idén anyagilag jó évet zárt + jön a Qatar airways, szóval nem lesz szükségük nagy név eladására. Gólam eddig is lojális volt, ráadásul most nem is volt kiemelkedő éve. Stróman a térde miatt időzített bomba. Én lazán elcserélném a mi középpályánkat a Lómaéra! Smile
Nem hiszem hogy kell de ahogy olvasom ebből vagy Ellenség lesz vagy Kína, aztán majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:34

tjunior írta:

Hát azért nem fogadnék nagy tétben arra hogy a Gollam-Stróman kettősből mindkettő a Róma játékosa lesz a mercato végén, azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egyikőjük sem. Gonalons meg meglepő módon elég nagy flop lett, nem tudom miért, nem nagyon nézek lóma meccset. De Rossi vén mint az országút.
A Lóma idén anyagilag jó évet zárt + jön a Qatar airways, szóval nem lesz szükségük nagy név eladására. Gólam eddig is lojális volt, ráadásul most nem is volt kiemelkedő éve. Stróman a térde miatt időzített bomba. Én lazán elcserélném a mi középpályánkat a Lómaéra! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:32

CsT írta:

A VB kb arra jó, hogy néhány kiugró meccsért valakinek az egekig felverjék az árát, aztán jön a licitháború, ez sohasem volt Marrotta világa (talán (Pjaca az egyetlen akit a vb-n fedeztünk fel). Jó lenne az igazolásokat addigra lezongorázni, hogy Maxi minél előbb képben legyen.

Értem a mondandódat, csak ez szerintem nem olyan egyszerű a valóságban. Egyrészt a másik tárgyaló fél tisztában van vele, hogy jó teljesítmény esetén többet kérhet, másrészt alig fejeződött be a klubszezon, a vb-re készülő játékosok már a válogatottal edzőtáboroznak, hakniznak barátságos meccseken.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:29

Krisz írta:

Ha komolyabb terveik vannak Coriccsal (aki Paratici nagy szerelme egyébként) akkor a mostani 433 amúgy se fog működni, kb marad a 4231 vagy a 4312. Tehát a kérdés hogy középpályást adnak el vagy szélsőt.
Szerintem kölcsönadják valahova, ránézésre kb olyan fizikuma van mint kiskokónak. Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:28

zetterberg40 írta:


Világbajnokság éve van, az érdemi erősítések (ha lesznek) úgyis csak a torna után lesznek véglegesítve.

A Can, Perin kettős hogy éppen mikor esik át orvosin, nekem kb mindegy, fix mindkettő érkezése.
A VB kb arra jó, hogy néhány kiugró meccsért valakinek az egekig felverjék az árát, aztán jön a licitháború, ez sohasem volt Marrotta világa (talán (Pjaca az egyetlen akit a vb-n fedeztünk fel). Jó lenne az igazolásokat addigra lezongorázni, hogy Maxi minél előbb képben legyen.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime2018-06-07, 09:24

tjunior írta:

Hát azért nem fogadnék nagy tétben arra hogy a Gollam-Stróman kettősből mindkettő a Róma játékosa lesz a mercato végén, azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egyikőjük sem. Gonalons meg meglepő módon elég nagy flop lett, nem tudom miért, nem nagyon nézek lóma meccset. De Rossi vén mint az országút.
Ha komolyabb terveik vannak Coriccsal (aki Paratici nagy szerelme egyébként) akkor a mostani 433 amúgy se fog működni, kb marad a 4231 vagy a 4312. Tehát a kérdés hogy középpályást adnak el vagy szélsőt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
13 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: