Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Bevásárlóközpont

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AuthorMessage
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-06, 13:08

Azt gondolom, hogy én is elküldeném Allegrit, pedig jó edző, sokat köszönhetünk neki, de:

-túlzottan védekező játékot játszunk, mert elég csak 1-0-ra nyerni.
-mert a csapat erőnléte csapnivaló, ha egy meccsen 2*10 percet tudunk érdemben letámadni  
-túl statikus a játékunk, kevés a mozgás a labdakihozataloknál, ezért hátul szívatjuk magunkat
-labdaszerzés után szinte mindig, minden helyzetből az első 5-6 passz hátrafelé irányul
-nem bízik a fiatalokban és nehezen ad lehetőséget nekik, főleg a védelemben

Nyilván vannak jó képességei is, ezért is nyertünk vele olyan sok mindent, de szeretnék végre egy támadó vagy legalább egy focit játszó Juvét látni.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-06, 12:41

@CsT wrote:

Ami még jobban meglep, hogy "másik" (valószínűleg heteroszexuális) magyar Juvés oldal lehozta ezt a cikket a FB-n és az ott hozzászólók közül 10-ből 9-en elküldenék Maxit, mert :
- szar edző
- egy helyben toporgunk vele (jah, nagyrészt az elsőn Very Happy)
-nem tud igazolni (ez a kedvencem Very Happy)
- Ancelotti már nyert BL-t
- Mert még ettől a szar reáltól is kikapunk...stb Smile
elmebaj
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-06, 09:26

@zetterberg40 wrote:
Eléggé.

Ha előáll ilyen helyzet, és olasz kell legyen, akkor a kis Inzaghit kérném. Nemzetközi porondon is baromi jó focit nyomat a Lazioval. Benne látom a lehetőséget fiatal kora ellenére.

Na de ez már elméleti sík, maradjon Allegri.
Ami még jobban meglep, hogy "másik" (valószínűleg heteroszexuális) magyar Juvés oldal lehozta ezt a cikket a FB-n és az ott hozzászólók közül 10-ből 9-en elküldenék Maxit, mert :
- szar edző
- egy helyben toporgunk vele (jah, nagyrészt az elsőn Very Happy)
-nem tud igazolni (ez a kedvencem Very Happy)
- Ancelotti már nyert BL-t
- Mert még ettől a szar reáltól is kikapunk...stb Smile
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-06, 09:19

Dibcsy helyzete tényleg nem könnyű, prima punta volt, majd seconda punta a 3-5-2-ben, aztán AM a 4-2-3-1-ben most meg valami szélsőtámadó/SS hibrid a 4-3-3-ban és mire az adott felállásban elkezdene klasszis módon játszani addigra jön egy új szisztéma, lásd mostanában a 4-4-2 Smile. Pogbánál is jól látható, hogy a "szpesölvan" taktikájában vegytiszta DM-ként fele annyira sem tűnik jónak mint például nálunk.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-06, 09:17

Eléggé.

Ha előáll ilyen helyzet, és olasz kell legyen, akkor a kis Inzaghit kérném. Nemzetközi porondon is baromi jó focit nyomat a Lazioval. Benne látom a lehetőséget fiatal kora ellenére.

Na de ez már elméleti sík, maradjon Allegri.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-06, 09:10

@zetterberg40 wrote:
Amúgy csak ez a Real elleni bukta kellett, máris megírták, Allegri közölte a játékosokkal, hogy szezon végén távozik. Jön Ancelotti.

jocolor
bebaszna
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 23:37

@LeRoi10 wrote:
Jó lenne ha rám cáfolna a későbbiekben, de egyelőre messze van még a világklasszistól.

Az biztos hogy nem ő az új Messi (de utálom amúgy ezeket a hasonlatokat), de azért sok potenciál van benne. Neki se ártana egy kis állandóság, Palermoban prima punta volt, aztán nálunk seconda, majd most hátra lett vonva trequartistaba. Mi az ő posztja? Ha trequartista akkor játszon ott és nézzük meg hogy jövőre mit alkot, de ez hogy hol itt játszik hol ott biztosan hozzájárul a hullámzó teljesítményéhez. A másik dolog, hogy Allegrinél a taktika nincs egyénekre kihegyezve. A Malac is a töredékét lövi annak amit előtte termelt, mindenkire sok meló van osztva a mezőnyben. Ez szerintem a játék szempontjából nagyon jó, franchise player aspektusból nem igazán.
Back to top Go down
View user profile
zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 23:27

Amúgy csak ez a Real elleni bukta kellett, máris megírták, Allegri közölte a játékosokkal, hogy szezon végén távozik. Jön Ancelotti.

jocolor
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 21:02

Kicsit körüljártam ma Dybalát. 
26 meccsen lépett pályára a BL-ben, összesen 1877 percet játszott (72min/meccs). 22 mérkőzésen volt kezdő, 4-szer csereként állt be. 6 gólt szerzett (1-et a csoportkörben, 5-öt a kieséses szakaszban), azaz 312 percenként talál az ellen kapujába. Hivatalosan nincs gólpassz a neve mellett. A listát végignézve, talán csak 1 igazán kiemelkedő BL meccse volt, mégpedig amikor kettőt lőtt a Barcának.

Az argentin válogatottban 12-szer lépett pályára. Összesen 0 gólt és 1 gólpasszt jegyzett 544 perc alatt (45 perc/meccs). Kezdőként először egy Uruguay elleni ki-ki meccsen lépett pályára a dél-amerikai selejtező csoportban, a 45. percben második sárgával kiállíttatta magát. Az egyetlen gólpassz egy Szingapúr elleni gálameccsen született. 

Az a helyzet, hogy a 90 bajnokin lőtt 48 gól és 21 assziszt sem egy földöntúli teljesítmény. Tudom-tudom, ezek csak számok, hátravonta őt Allegri, stb... , de Dybcsi idén tölti majd  a 25-öt. Vannak későn érő játékosok, de nagyon úgy néz ki, hogy ő egyszerűen csak mentálisan gyenge. Jó lenne ha rám cáfolna a későbbiekben, de egyelőre messze van még a világklasszistól.
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 19:23

A Gazzetta -45,7 millió euró volt a balansz az elmúlt nyáron. Ez az összeg nem tesz ki egy negyed Neymart, szóval kár arra számítani, hogy itt óriási megújulás lesz. Teszem hozzá ezért elég szar, hogy feladtuk például De Vrij-t, és elmegy a szemétdombra: ingyen lehetett volna klasszis matériánk. Mielőtt valaki felhozza Caldarát, Barzát nyugdíjazni kéne már, míg Höwedes végelegesítése helyett azért nagy upgrade lenne egy De Vrij. Nálam ugyanez a kategória Can is, ha ide akar jönni akkor meg kell fizetni és hajrá, ilyen szintű játékos 40 milla környékén kezd mozdítható lenni, mi meg annyit akarunk nettó költeni egy egész átigazolási szezonban. Nem akarok senkit elkeseríteni, de Balo ugyanez a kategória: hozzá hasonló korú, fizikumú és technikájú csatár egyrészt nem nagyon van a piacon, másrészt meg csillagászati összeget kérnének érte. Bárhol fog kikötni, óriásit húz majd vele az a csapat (vagy nem, de akkor sem buktak 60 millát, csak a fizuját). Azért egészségesebb lenne, ha a disznónak elöl lenne egy posztriválisa, mert a Hal szerint Mandzu nem az (meg hát neki idén nem volt értékelhető meccse, bakker).

Szóval kíváncsi vagyok, hogy oldjuk meg a dolgot, idén nyáron kéne egy rohadék nagy tranzisön most már tényleg, de én is félek, hogy maradunk a nyuggereknél. Ami nem baj, csak nagyon hamar elkezd majd szélesedni a szakadék a szűk elit, meg köztünk...

zetterberg40
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 13:12

Balotellit ellenfélként sem szívesen engedném a stadion közelébe, nemhogy a klub játékosaként, napi szinten. Ja, Cassano-féle bohóc. Totális csőd.

A Can-vonal nagyon elhalt, nem bízom már abban annyira.

Nekem fogalmam sincs, mi lesz nyáron. Tippre sok változtatás aligha, szerintem Dybcsi még egy évet marad, de Szandi tuti megy valahova az angolokhoz. A pénzügyi adatok még mindig azt mutatják, nagy költéshez és a balansz megtartásához még mindig előbb egy nagy név eladására van szükség a klubnál. Szandi 50 környékén talán elég lesz.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 10:48

Balotelli topcsapatban már nem fog játszani, normál esetben a Messi-CR szint, de fegyelmezetlen, hullámzó és egy időzített bomba. Valamire való élcsapat már nem veszi számításba, senki nem hiszi már el hogy meg tudna változni.

Viszont Martial diszkont áron jó üzlet lehet a Malac mellé competitionnek. Mandzukic egyedül a mezőnymunkája miatt van számításban (és nagyra értékelve), védekezni remélem egy Fabinho kaliber fog helyette, a szélekre meg van 4 emberünk.
Back to top Go down
View user profile
jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 08:55

számomra balotelli már majdnem cassano kategória, kiráz tőle a hideg
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 08:34

Nekem fura ez a hirtelen nagy Balotelli imádat, én az ilyen Raiola celebektől  még mindig távol maradnék inkább (szerencsére Marrota is Very Happy, az is beszédes, hogy a Conte, Ventura és Di Biagio sem számol(t) vele a válogatottnál. Mellesleg pont a támadószekció az, ami talán nem szorul erősítésre ha meg clutch playert akarunk, akkor sokkal inkább hozzuk vissza Morcit. Persze Balo ingyen lenne, de ennek általában az a hátránya, hogy kurva nagy fizut kér, meg gondolom az aláírásért Minonak is kell tejelni rendesen.

Szandi meg nyilván nem felejtett el "fodbalozni" de az idei teljesítménye tényleg kritikán aluli viszont éppen ezért olyan giga ajánlatokat már nem igen kapunk érte mint tavaly, mellesleg én se tudnék egyetlen nevet sem mondani aki jobb nála és el tudnánk hozni, mert a klasszisnak mondható bekkek mind olyan csapatban vannak, akik fizu tekintetében vernek minket. Jobbhátvédben is hasonló a szitu Darmian nálam semmivel sem jobb mint pl Lichti...

Kebab nemrég egy interjúban elmondta, hogy idén nyáron még nem szeretne távozni a Juvétól...szóval ha Marcsit nem basszuk ki (én remélem hogy nem) akkor max Stuani a távozónk a kp-ról, szóval könnyen lehet, hogy oda csak 1 ember érkezik. Persze ahogy előttem írták Fabinho két posztot is lefedhetne, ahogy pl Can is mert úgy rémlik régebben RB és CB is volt a Poolban.
SMS-re nem hiszem, hogy van reális esélyünk, anyagilag sem meg Lotito sem a haverunk. Torreira meg szerintem nincs is képben nálunk.

Én Martialt sunáznám, gyors, kiszámíthatatlan, csak meg kell tanítani focizni, ahhoz meg maxi ért.
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-05, 00:32

Nem tudom, ki hogy van vele, de én simán Piggy elé tenném Balotellit. Vagyis inkább a fontos BL-meccseken - és előjön, mint a Realnál a Benzema-effektus - a megfelelőbb alternatívát játszatnám, mert vitathatatlan, a bajnokságban és a Tottenham ellen nagyon fontos gólokat lőtt, de a Real ellen megint nem élt a lehetőséggel. Tegyük hozzá, tegnap a jobbak között volt egy ideig, de nagyok ellen nem tud produkálni. Mindig is így volt, továbbra is így lesz. Felőlem játszhat ő sokat, de egy Real-Barca-Bayern trió ellen nem szabad pályára küldeni. Dybala úgy látszik, nem képes megbirkózni a sztárságával, ha nem tud mentálisan is felnőni a feladathoz, akkor nincs baj, de ne itt küszködjön a problémájával tovább. Láthattunk tegnap 14 vérprofi játékost az ellenfélnél, mentálisan és fizikálisan rendben lévő játékost, sebességben jóval előrébb tartó csapatot és egyéneket. Nálunk a sebesség nem kritérium a játékosválasztásnál (kivéve Costa), de a fizikum sem annyira.

Ha tisztogatást akarnak a vezetők, akkor tegyék meg nyáron, és induljunk meg egy olyan irányba, ahol lehet sanszunk a BL-ben. Kell az erő a csapatba (Milinkovic-Savic), kell a tempó a csapatba (Martial tökéletes lenne ebből a szempontból), és kell szemtelenség is (Balotelli). Allegri pedig húzza ki még két évig, utána jöhetne Zidane, addigra csak megunja a Realt.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-04, 23:11

@EsztéNégy wrote:
Alapvetően Martial az, akit nem igazán értek, mit keres a kívánságlistánkon. Csatárnak gyenge, szélsőnek meg elégnek kell lennie a Cuadrado-Bernát-Costa (-Dybala) sornak, főleg Pjacával kiegészülve. Viszont Piggy mögé/mellé jöhetne valaki, és mivel Kean nagyon csikó még, én is Balotellit hoznám: jó korban van, a tehetsége vitathatatlan, ingyen lenne, ha baszakszik, lelátóra még mindig fel lehet ültetni.

A középpályás sorunkból nem is feltétlen Khedirát dobnám ki amúgy, szerintem a sor végéről kellene tisztogatni, ez pedig simán a Stuani-Marcsi duó. Két nagyon jó középpályást kéne hozni, szerintem az egyik tuti Can lesz, mert ingyen meg lehet szerezni, a másik kerüljön ki az SMS/Fabinho duóból. A védelem középen szerintem rendben lesz, viszont mindkét oldalra kéne venni kezdő szintű szélső védőt, na ezekre tippem sincs kb.

Az igazán nagy baj nem az, hogy baromi sok játékost kéne hozni és relatíve sokat elküldeni, hanem hogy ez ránk rohadtul nem jellemző. Kíváncsi leszek, tényleg lesz-e tisztogatás. Nem a bajnokságra kell a friss vér, azt behúznánk jövőre is egy ideihez hasonló csapattal, de ha komoly ambícióink vannak, sokat ki kell csengetni a nyáron.

Marcsit egyelőre szerintem csak akkor rakjuk ki, ha ő akar menni levezetni. Jót tesz az öltözőnek és saját nevelés, a BL keretben nem számít. Ami Khedirát illeti, amíg ő a keretben van tutira nem jön Fabinho vagy SMS. Egyébként Fabinho rögtön két posztra jönne, az ilyen igazolásokat szeretjük. Balhátvédre ötletem sincs...
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-04, 21:39

Alapvetően Martial az, akit nem igazán értek, mit keres a kívánságlistánkon. Csatárnak gyenge, szélsőnek meg elégnek kell lennie a Cuadrado-Bernát-Costa (-Dybala) sornak, főleg Pjacával kiegészülve. Viszont Piggy mögé/mellé jöhetne valaki, és mivel Kean nagyon csikó még, én is Balotellit hoznám: jó korban van, a tehetsége vitathatatlan, ingyen lenne, ha baszakszik, lelátóra még mindig fel lehet ültetni.

A középpályás sorunkból nem is feltétlen Khedirát dobnám ki amúgy, szerintem a sor végéről kellene tisztogatni, ez pedig simán a Stuani-Marcsi duó. Két nagyon jó középpályást kéne hozni, szerintem az egyik tuti Can lesz, mert ingyen meg lehet szerezni, a másik kerüljön ki az SMS/Fabinho duóból. A védelem középen szerintem rendben lesz, viszont mindkét oldalra kéne venni kezdő szintű szélső védőt, na ezekre tippem sincs kb.

Az igazán nagy baj nem az, hogy baromi sok játékost kéne hozni és relatíve sokat elküldeni, hanem hogy ez ránk rohadtul nem jellemző. Kíváncsi leszek, tényleg lesz-e tisztogatás. Nem a bajnokságra kell a friss vér, azt behúznánk jövőre is egy ideihez hasonló csapattal, de ha komoly ambícióink vannak, sokat ki kell csengetni a nyáron.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-04, 19:36

Marrotta Banántelliről pár hete:

"Juventus general manager Giuseppe Marotta denies interest in Mario Balotelli - “he’s a profile we don’t need”.
British tabloid The Sun claimed today that a deal was practically done for the Nice striker, but the Bianconeri won’t be signing him when his contract expires in the summer.
“Beyond our affection and esteem [for him] it’s a fantasy football story, a hoax,” Marotta told Mediaset Premium."

Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-04, 18:49

Az átigazolási politikánkat nagyon gyorsan meg kell változtatni. Az az érzésem, hogy az előzetes elemzésekből valami hiányzik. A játékosprofilok valahogy nincsenek teljesen kielemezve, nincs minden egyes követelményre kiterjesztve. Miért van az, hogy a játékosaink közül sokan vagy valahol korlátozott képességűek, csak bizonyos tulajdonságokkal egy nagyobb csapat alapembereivé válhatnak (Khedira), vagy pedig valamilyen mentális gyengeséggel rendelkeznek, és képtelenek az igazán döntő meccseken koncentráltan, pontosan játszani és kihozni a képességeikből a maximumot (Higuaín, Dybala most már, Buffon, néha Chiellini). Baromira sajnálom, de a kulcsjátékosainkban ott van egy félsz, egy visszatartó erő, amiért egyszerűen képtelenek egy igazi, formában lévő topcsapat ellen minőségi játékot produkálni. Buffonnak mi ez a Ronaldo-féle rémülete? A futballtörténelem egyik legjobb kapusaként mi ez a mérhetetlen fóbiája, hogy lehet ez benne? Dybala meg...pedig már kezdtem azt hinni, hogy ebben a szezonban tényleg jön nála az áttörés, de ahhoz ez a meccs is kellett volna. És még a teljesítményével nem is volt gond, most a magatartása vallott a klasszisa ellen. Higuaín még javult is ebben a szezonban, de azért az első félidőben illett volna belőnie azt, amikor Navas felé stukkolta a lasztit. Tetszik, nem tetszik, olyan kulcsjátékosaink vannak, akik kulcspillanatokban nem tudják biztosan hozzátenni azt a mentális pluszt, amire szükség lenne azzal, hogy magabiztosságot sugároznak. Inkább elengedtük azokat, akik ezt megadták. Vidal, Pogba, Tévez, Bonucci, Dani Alves, mind olyan játékosok voltak, akik hozzátették azt a többletet. És igen, Bonucci távozása neki és a klubnak is érzékeny veszteség volt, mert maradhatott volna a védelem vezére, és most reménykedni kell abban, hogy Caldara hamar felnő a szinthez, és a Bonucci által keletkezett űrt be fogja tölteni, már ami a vezérszerepet illeti. (ezért a két sorért kapni fogok Very Happy)

Kicsit dühből írtam, a nagyját tegnap, csak nem küldtem el, de a lényeg, amiért ebben a topicban is megemlítettem, hogy szerintem olyan játékosok kellenek ide, akik biztosan nem tojják össze magukat a téttől. És van egy lejáró szerződésű játékos, akire ez biztosan illik, Balotelli. Le kell igazolni, nincs mese. Engem egyáltalán nem érdekel a múltja, plusz 1-2 nyilatkozatából az is feltűnik, hogy nem akarja tartani magát a régi énjéhez. Gólokat dögivel rúgja Nizzában, és az ő esetében messze nem állja meg a helyét, hogy megremegne a lába stresszhelyzetben. A mi csapatunkban egyetlen önfejű, laza játékos sincs, aki kicsit megbolondítja a játékunkat. Illetve Costa az, és kell is, de ő is inkább vált csapatjátékossá, ami alapvetően nem baj, de a vagányság nem árt tőle. Kell 1-2 játékos, aki a stílusával felkavarja az állóvizet, és gördülékenyebbé, ösztönösebbé teszi a játékunkat. Pogba ilyen volt, Dani Alves ilyen volt. Balotellire egyszerűen szükség van, Allegri kihozza belőle azt a klasszist, amit még régóta képviselhetne. 1-2 ilyen játékosra lenne szükség, és nem lennénk esélytelenek a Real ellen.
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 22:43

Én a vízilovakkal (és jackie_ddel) vagyok.

jackie_d
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 21:40

én nem bírok haragudni kwadcsira, szerintem kurva jó arc és ráadásul gyakorlatilag mi küldtük el
kissé túldramatizálva azt is mondhatnám hogyha mi hálátlanok vagyunk vele, akkor tőle miért várunk lojalitást?
de nem mondom

leroi10-nek totál igaza van, ez egy teljesen racionális döntés volt, 30 évesen hülye lenne új életet kezdeni
kíváncsi vagyok fogják-e torinóban fújolni, de szerintem nem
azon túl hogy (számomra) minden idők egyik legszimpatikusabb juve játékosa, még neki van a legszebb vádlija is
I love you
Back to top Go down
View user profile
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 14:34

Játékosként én egyáltalán nem tartom nagy veszteségnek Asamoah-t, viszont azt senkitől nem tudom elfogadni, hogy tőlünk a férgekhez igazol
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 14:21

Az idei mercato a VBn villogó játékosokról fog szólni, ha Dybalat nem viszik ki, 200% hogy marad a seggén, amúgy az ő bérén meg státuszán (10-es mez) pont nyáron igazítottunk, miért menne el?
Szandi más kérdés, neki az arcára van írva hogy menne, bár a franc se tudja.
Feltehetően Asamoahnak nincs olyan érzelmi kapcsolata az ínterrel mint nekem, vagy nektek. Ha több pénzt és jobb státuszt (játéklehetőség) ígérnek simán megértem az ő motivációját. De amúgy hogy erősödne velünk szemben a mi "selejtünkkel" a csürhe? Nem lesz fiatalabb, nem lesz kevésbé szétbaszott a térde, aligha fog úgy magára találni mint pl Pirlo. Ha meg nem őt veszi az ínter akkor valószínűleg valaki jobbat (vagy jobbnak ígérkezőt) fog.
Back to top Go down
View user profile
LeRoi10
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 13:23

Én egyáltalán azon vagyok meglepődve, hogy tényleg elengedjük. Idén nagyon stabil, a sérülések is elkerülték, jó srác, kár érte. Az Interen annyira nem húzom fel magam. Ha jól értem mi sem szakadtunk meg azért, hogy hosszabbítson és egy kicsit közelítsük meg emberi oldalról is. Asa 19 éves óta Észak-Olaszországban él. itt alapított családot is, most lehetősége van rá, hogy 130 km költözéssel majd kétszer annyit keressen, alapember lehessen és valószínűleg a BL-ben is szerepeljen. Így már szakmailag is támogatható húzás.
Asa szerintem sosem tartozott a klubikonok közé, egy jó, szorgos, szerethető  katona, aki sosem sírt amiatt, hogy háttérbe szorult. Megmondom őszintén, amikor Vidal eligazolt benne láttam a potenciális jelöltet, aki egy az egyben helyettesítheti... Az, hogy Allegri a középpályás hiányosságaink ellenére sem erőltette középen megnyugtatott, hogy ez csak az én vágyálmom volt, semmi több. Én sok egyéni sikert kívánok neki az Interben is, legyen alapember és maradjon meg az egészsége.
(Egyébként de Vrij-jel, Asával és még 2-3 jó játékossal az Ellenség simán hozhatja jövőre a Napoli szintjét. Spalletti elég jó edző egy második helyhez, már ha ő marad. )

(Nem találom, amikor bőrszandálban tért vissza  a nyári szünetről Very Happy Talán dybala rakta ki a videót vagy még talán Pogba )
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 11:10

Asa bőven erősítés lehet az indának, ahol olyan pojácák vannak mint D'ambrosio, Santon vagy a műbrazil Dalbert.
Nekünk meg tényleg kell 1 kezdő RB, egy csere GK (ha Gigi szögre akasztja) meg 2 CM/DM aztán jónapot.
Persze ez a pozitív változat, de ami szokott lenni, hogy elmegy Dybala meg Szandi...aztán kezdhetünk újra csapatot építeni Sad
Back to top Go down
View user profile
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 09:57

Szerintem kicsit túlgondoljátok ezt srácok. Annyi történik, hogy egyik cégtől elmegy egy másikhoz. Mivel jön a helyére Spina, ezért nálunk már sehogy sincs maradása, engem egyáltalán nem zavar, ha pont az indában köt ki, rengeteget nem fog tudni hozzátenni a játékukhoz. Cserébe korábban volt hír, hogy lehet, a nyáron nálunk köt ki Cancelo.

Akire szerintem szükség lesz a nyáron Spina-Caldara érkezésével: két klasszis középpályás (az egyik lehet Can, a másikra SMS lenne a legjobb de már a Sampos seggdugasz csávó is király lenne, bár szerintem itt nagyobb igazolás fog jönni, Allant menteném ki szívesen a szeméttelepről) meg egy kezdő szintű jobbhátvéd, aki nem Darmian Very Happy

s4tch
Admin

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 09:51

inda = pestis, kolera, ebola

aki nyer itt 5 (6?) bajnoki címet, és lelép milano bűzösebb felébe, annak fogalma sincs, hol dolgozott 5-6 évig.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 09:49

@Tankcsapda wrote:

Azért az az idő már lejárt. Pavel nem ma fejezte be, azóta iszonyatosan elanyagiasodott a sportág. Engem például jobban felhúz, ha egy ígéretes játékos lelép Kínába akkor, amikor érdeklődünk a leigazolása iránt (Witsel, Carrasco). Witselt meg kellett érteni, hogy 4 millió €-ból nehéz lett volna eltartani a nőjét, 18 millió már elég erre. Értem én, óriási a különbség, de megéri ezért feladni a karrierjét valakinek? Asamoahban például becsülöm, hogy nem akar topligán kívülre esni - bár mintha a Galataval lett volna valami szóbeli megállapodása (?) a későbbi szerződtetésére vonatkozóan. Na mindegy, nálam is külön kategóriát képez a Zinter, távolról sem szívlelem őket, sosem fogom elfogadni a tényt, hogy a bunda miatti elszámoltatásból kimaradtak (mert ugye az bebizonyosodott, hogy nyakig benne voltak), de lejárt a klubhűségnek ez a formája is. Plusz azért azt se felejtsük már el, hogy tavaly Asa azért hagyta ki az Afrika-kupát, mert egy erős tavaszi szezont szeretett volna produkálni a csapatnál, ez nem kis lemondás volt tőle.

Különben meg jó volt velük üzletelni (Carini-Cannavaro...) régebben. De még egyszer rákérdezek Quagliarellara, mert ő meg a Toroba igazolt innen, az sem kisebb dolog szerintem. Engem nem nagyon hatott meg, mert nem egy bajnoki riválishoz szerződött, és a kezdőnk közelében nem volt. Valahogy nálam ez is számít, hogy kulcsjátékost visznek-e el tőlünk.
Q azért inkább egy vándormadár típus, persze a Torót sem szeretjük, de ők nem azokért a célokért küzdenek mint mi, persze az inda is csak szeretne azokért küzdeni Smile Nekem kicsit a szurkolók szembeköpése innen az indába menni, de ez legyen Asa baja, ha fel akar ülni a szopórollerre, hát tegye Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 08:53

@CsT wrote:

Az ellenség más szintet képvisel nálam meg szerintem minden normális Juve szurkolónál. Talán nem véletlen, hogy 10 évente egyszer van játékosmozgás a két klub között.
Csak hogy Pavel barátunkat idézzem: "Ha Mourinho világon bárhová máshova hívott volna, követem, de az Interhez nem tudtam volna csatlakozni."

Azért az az idő már lejárt. Pavel nem ma fejezte be, azóta iszonyatosan elanyagiasodott a sportág. Engem például jobban felhúz, ha egy ígéretes játékos lelép Kínába akkor, amikor érdeklődünk a leigazolása iránt (Witsel, Carrasco). Witselt meg kellett érteni, hogy 4 millió €-ból nehéz lett volna eltartani a nőjét, 18 millió már elég erre. Értem én, óriási a különbség, de megéri ezért feladni a karrierjét valakinek? Asamoahban például becsülöm, hogy nem akar topligán kívülre esni - bár mintha a Galataval lett volna valami szóbeli megállapodása (?) a későbbi szerződtetésére vonatkozóan. Na mindegy, nálam is külön kategóriát képez a Zinter, távolról sem szívlelem őket, sosem fogom elfogadni a tényt, hogy a bunda miatti elszámoltatásból kimaradtak (mert ugye az bebizonyosodott, hogy nyakig benne voltak), de lejárt a klubhűségnek ez a formája is. Plusz azért azt se felejtsük már el, hogy tavaly Asa azért hagyta ki az Afrika-kupát, mert egy erős tavaszi szezont szeretett volna produkálni a csapatnál, ez nem kis lemondás volt tőle.

Különben meg jó volt velük üzletelni (Carini-Cannavaro...) régebben. De még egyszer rákérdezek Quagliarellara, mert ő meg a Toroba igazolt innen, az sem kisebb dolog szerintem. Engem nem nagyon hatott meg, mert nem egy bajnoki riválishoz szerződött, és a kezdőnk közelében nem volt. Valahogy nálam ez is számít, hogy kulcsjátékost visznek-e el tőlünk.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 07:37

@Tankcsapda wrote:

Ez most körülbelül olyan, hogy Pjanicot a Romatól, Higuaínt a Napolitól szereztük meg, akik szintén riválisok, most ezért utálni kellene őket? Jó, a serpenyő másik oldaláról nézem a dolgokat, de ők is idejöttek, kaptak is a szurkolóiktól, de ez van. Bonucci esetében is inkább az volt a szomorú, hogy ennyire áron alul adtuk el, holott 10-15 millióval többért mehetett volna Angliába.

De inkább kérdezném azt, hogy Quagliarellaról mit gondolsz?
Az ellenség más szintet képvisel nálam meg szerintem minden normális Juve szurkolónál. Talán nem véletlen, hogy 10 évente egyszer van játékosmozgás a két klub között.
Csak hogy Pavel barátunkat idézzem: "Ha Mourinho világon bárhová máshova hívott volna, követem, de az Interhez nem tudtam volna csatlakozni."
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   2018-04-01, 00:21

@CsT wrote:

100 más csapatba mehetne, csak oda ne...nálam az "ilyen" egy életre elvágja magát....

Ez most körülbelül olyan, hogy Pjanicot a Romatól, Higuaínt a Napolitól szereztük meg, akik szintén riválisok, most ezért utálni kellene őket? Jó, a serpenyő másik oldaláról nézem a dolgokat, de ők is idejöttek, kaptak is a szurkolóiktól, de ez van. Bonucci esetében is inkább az volt a szomorú, hogy ennyire áron alul adtuk el, holott 10-15 millióval többért mehetett volna Angliába.

De inkább kérdezném azt, hogy Quagliarellaról mit gondolsz?
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bevásárlóközpont   

Back to top Go down

Bevásárlóközpont
Back to top 
Page 13 of 14Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next