Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
bombahoppa
Krisz
s4tch
LeRoi10
EsztéNégy
exchaby
Petike007
kilopo
rakkenroll
juventute
vektra
sneco7
_DREAM_
virracocha
laac
Malloy
boric
DartagnanX
simoon
_Tyler
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
LeRoi10
Segédedző
Segédedző



Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-13, 00:53

Csak egy kis tipp a jövőre nézve:

Ha squawkán csináltok összehasonlítást, akkor a linket megosztva mások is tudják interaktívan megnézni és kezelni, amit csináltatok. Persze a képek is fontosak itt a fórumon, hogy egyből kivehető legyen a lényeg, de a másik életéből mentünk meg pár percet ha tovább tudja vinni, amit más elkezdett.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-13, 00:09

verratti a bajnokságban el tud lazázni meccseket, de a bl-ben nézd meg, mennyit szerel... tedd be a mátrixba a bl-es verrattit, állítsd át a statisztikákat 90 percre vetítve: a bl-féle verratti összességében jobb a másik kettőnél, míg a bajnokságban jóval gyengébb, mint pjanic és sms.

na beletettem én, aztán lehet finomítani, ha valakit csak 1-2 stat érdekel:

Bevásárlóközpont - Page 23 Clipbo11
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 23:39

Csak úgy unalmamban.

Bevásárlóközpont - Page 23 1cebc4
Bevásárlóközpont - Page 23 2
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 23:16

verratti iszonyú jól védekezik, hasonlóan jól tartja a labdát, és egy cselt is meg tud húzni, ami pjanicra azért nem jellemző. pjanic fejben egyértelműen erősebb, ez el is dönti, hogy ha választanom kéne kettejük közül, ki lenne az, de azért verrattit sem köpném le. sajnos esélyünk sincs leigazolni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 22:54

Verratti szerintem egy túl hypeolt kis pöcs. Pjancsi a futball minden elemében jobb nála. Ja és magasabb is.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 22:29

Verratti jelen pillanatban kvalitásait tekintve a második legjobb olasz játékos a posztján, Cselló után (szerintem), de a BL-ben többször bizonyította már, hogy ha azt a trófeát meg akarjuk nyerni, nem ő kell nekünk. Jelenleg Pjancsit kb. senkire nem cserélném el, Modric jobb nála de ő már 32 éves. Szerintem ha a bosnyák lelépne a nyáron, kb bárkit igazolhatnánk, az a csapatrész még a mostaninál is gyengébb lenne.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 22:08

Mindig elfelejtem, hogy mennyire is rühellem a mercatokat. Általában mindig csalódás a vége, ráadásul szegény újságíróknak is meg kell tölteni valamivel a lapokat.
napi pletyka: Griezmann --> Barca, a helyére Cavani --> Atletico, a helyére Higany --> PSG 
a másik vonal, hogy Verrattiból már elegük van az olajosoknak, hogy nem képes felnőni és Pjanicot nézték ki maguknak. Pjanic utóda pedig Kovacic lesz nálunk.  Szerintem Pjanic tényleg szeret nálunk, én belőle nézem ki az olaszokon kívül a legjobban, hogy el szeretne innen menni. 

Egyébként szigorúan elméleti síkon, ki mit szólna egy Pjanic- Verratti cseréhez?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 16:20

Morata jó deal lenne szerintem, Koszta kanyarítana pár asszisztot a buksijára (már ha épp pályán lennének mindketten, ami Piggy miatt eléggé kérdéses). Perin nagy kérdőjel, jó kapus de drága és nem egyértelműen gyengébb Csecsnél. Bár amennyire alacsonyan vannak a kapusok vételárai a többi poszthoz képest, akár jöhet is, legalább lesz verseny azon a poszton is. 

Szerintem Higanyból nem szállunk ki, és 55 gól két szezon alatt egy rendkívül jó teljesítmény amúgy. Sanszos, hogy ha idén bugyikékben tolja, akkor nem lettünk volna bajnokok egyébként. Dybala megtartása nálam kulcskérdés, érdemes megnézni a Milan elleni összefoglalót róla (valaki linkelte a Coppás meccstopikba),ez a gyerek szerintem simán top10 támadó jelenleg, benne van a zseni. Nyilván nem Messi szint, de ők ketten Roncival a világ labdarúgása előtt járnak pár évtizeddel.

Úgy gondolom, hogy a kulcskérdés nyáron megint a középpálya lesz, de annyira semmi hír nincs Imrén kívül, hogy szerintem konkrétan ennyi változás lesz (-Stuani/Keddi). Az a csapatrész baromira sovány lesz így jövőre, a szélső védőkről meg ne is beszéljünk, ha az amúgy stabil Asa/Szandi páros dobbant és jön megmentőként Darmian jocolor

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 12:16

_DREAM_ írta:


Perinre egy pár éve nagyon rá voltam izgulva, én örülnék nekije, mondjuk 20 az sok.

Morata vonalhoz mit szóltok?
15 + bónuszokat olvastam, de majd kiderül ha lesz egyáltalán valami belőle
Mandzukic megy helyette jöhet Morata szélen és középen is bevethető, ugyanaz a felállás mint a horvátnál. Martialnál reálisabb célpont. Szívesen visszajönne (állítólag) kölcsön lehet venni, igazi álomüzlet Beppének.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 10:56

Nyilvánvalóan cserekapus fog jönni, Szczesny szerintem rászolgált arra, hogy kapjon egy esélyt. Ő tipikusan olyan nekünk, mint a Realnak Navas. Nem egy nagy hírverést kapott játékos, de nagyon jó kapus, és bár nincs a top 3-ban, de csendben azért hozza, amiért igazolták. Én a lengyelt is ilyennek gondolom, évekig megoldhatja a kapuskérdést. Szerintem már tavasszal is neki kellett volna védenie, de azért nem baj, hogy Buffon két trófeával gazdagabban, kezdőként vonul vissza. Cserekapusért sok a 20 milla, nálam Marchetti vagy Meret lenne a befutó, illetve ha saját nevelést akarunk, akkor Mirante jöjjön.

Higuaín 50 millió, Khedira ingyen? Milyen pletykák keringenek itt? Remélem, akkora kacsa mindkettő, amennyire tényleg hihetetlen. Aktuálisabb Piggyboy esete, 40 millás mínusszal adjunk túl rajta? Nem mondom, a vételárát esély nem lenne visszakapni (tavaly elvileg lett volna...), de 70, nagyon esetleg 65 millióért kellene csak elpasszolni. Ha lelép azért, hogy Dybala megkapja a helyét, akkor azt nem teljesen értem. Van egy fiatal 24 éves tehetség...ja a 24 év az már nem fiatal tehetség kellene, hogy legyen. Ronaldo a ManU-ban nagyon lassan ért be, de 23 évesen BL-t és Aranylabdát nyert, Messi még fiatalabb volt. De tekintsünk el tőlük, a hasonló hírverést kapott Neymar ekkorra BL-győztes lett, klasszisát senki nem kérdőjelezi meg. Dybala 3 szezon után még mindig kérdőjel. De ha Higu lelép, akkor legyen igaza a vezetőknek a döntéssel kapcsolatban. Azért hoztam fel a 3 talán legjobbat, mert csak ők kapnak/kaptak ekkora bizalmat a klubjaiktól, hogy tulajdonképpen nyíltan rá építik/építették a jövőt.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 10:11

tjunior írta:
Elég biztosra mondják a firkászok Perin. Remek kapus csak azok a fránya sérülések. Inkább megvesszük minthogy a kukásoké legyen.

Perinre egy pár éve nagyon rá voltam izgulva, én örülnék nekije, mondjuk 20 az sok.

Morata vonalhoz mit szóltok?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 09:44

tjunior írta:
Elég biztosra mondják a firkászok Perin. Remek kapus csak azok a fránya sérülések. Inkább megvesszük minthogy a kukásoké legyen.
20 milla körüli árról olvasni, ami azért húzós ár egy cserekapusért, nyilván ha kezdőnek vennénk akkor meg azt mondanám megér ennyit! drunken Viszont továbbra sem hal el a Bonaventura szál amiről még el is hiszem, hogy Allegrinek is lehet hozzá köze Sad
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-12, 07:58

Elég biztosra mondják a firkászok Perin. Remek kapus csak azok a fránya sérülések. Inkább megvesszük minthogy a kukásoké legyen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 19:48

A malac eddig 55 gólt szerzett a Juvéban, ezt levonom a 90 millából és tőlem már csomagolhat is 35 milláért Very Happy Very Happy , BL-t nem fog nekünk nyerni, scudettót meg nélküle is lehet, most még kaphatunk érte pénzt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 17:22

Krisz írta:

Én inkább egy világklasszis + egy rampullara szavaznék mint két közepes kapusra...

Szerintem eléggé egyértelmű, hogy Csecsé a poszt. Először rossz viccnek tűnt tavaly nyáron, de mostanra annyira nem fosok.

Jobbhátvéd posztra bedobták Arias nevét a PSV-ből. Na sokkal inkább ez a vonal, mint Darmian. 26 éves, összefoglalók alapján van benne a fantázia, jól megy fel a támadásokkal.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 16:10

LeRoi10 írta:
Mai kacsa, hogy Dybala marad és helyette Mandzukic és Higany távozik. Higany értéke nagyságrendileg 50 millió körül van, de akár egy csere is elképzelhető a cselszkivel Morciért. Mandzut 25 millióra teszik. 
Tisztában vagyok Morci formájával, de én bármikor elcserélném Higanyt érte. Morcival is BL döntőt játszottunk. Morci mintha Higany inverze lenne és ő folyamatosan clucth gólokat szerzett. Nem kell Higanyt sem lebecsülni, de talán inkább rossz befektetésnek minősíteném a leigazolását. 
Arról nem is beszélve, hogy Higany és Marione távozásával, Morci, Martial/Pjaca érkezésével mennyit fiatalodna a csapat. 
Sajnálatos, hogy a középpályáról még igazi pletykák sincsenek Imrén kívül, illetve a szélsőhátvédek nevei sem pörögnek túlságosan.
50 m (font) plusz Morci és okés

ám én Malackánkat megtartanám, pláne az Ellenség meccs után
jó mondjuk én Mandzsut is csak harapjon megint
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 14:51

Mai kacsa, hogy Dybala marad és helyette Mandzukic és Higany távozik. Higany értéke nagyságrendileg 50 millió körül van, de akár egy csere is elképzelhető a cselszkivel Morciért. Mandzut 25 millióra teszik. 
Tisztában vagyok Morci formájával, de én bármikor elcserélném Higanyt érte. Morcival is BL döntőt játszottunk. Morci mintha Higany inverze lenne és ő folyamatosan clucth gólokat szerzett. Nem kell Higanyt sem lebecsülni, de talán inkább rossz befektetésnek minősíteném a leigazolását. 
Arról nem is beszélve, hogy Higany és Marione távozásával, Morci, Martial/Pjaca érkezésével mennyit fiatalodna a csapat. 
Sajnálatos, hogy a középpályáról még igazi pletykák sincsenek Imrén kívül, illetve a szélsőhátvédek nevei sem pörögnek túlságosan.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 12:58

Csecsben én is kellemesen csalódtam igazából jelenleg a De Gea, Neuer, Courtois hármason kívül másra nem cserélném el.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 12:53

Krisz írta:


Én inkább egy világklasszis + egy rampullara szavaznék mint két közepes kapusra...
Cseccsel idén jobban éreztük magunk,  mint Dzsidzsivel Sad

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 11:37

Ha jó áron megszerezhető (asszem jövőre jár le a szerződése) akkor egye fene, persze azért Fabinho jöjjön! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 10:47

zetterberg40 írta:
Napi pletyka: Perinért megyünk. Nem tudom, jönne e, de jó kettős lehetne Cseccsel. Olyasmi lenne amit S4tchy említett, olasz és konkurenciát jelentene. Szakadt térdű, ami mondjuk kis negatívum.

Én inkább egy világklasszis + egy rampullara szavaznék mint két közepes kapusra...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-11, 10:11

Napi pletyka: Perinért megyünk. Nem tudom, jönne e, de jó kettős lehetne Cseccsel. Olyasmi lenne amit S4tchy említett, olasz és konkurenciát jelentene. Szakadt térdű, ami mondjuk kis negatívum.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-10, 12:11

A Whoscored instan kirakott egy szezon statisztikát a holland bajnokságról, ez a Ziyech gyerek hozta a legtöbb assziszt, legtöbb lövés és legtöbb kulcspasszt. Csak összefoglalókban láttam ugyan, de nagyon penge volt. Ránéztem a statjaira whoscoredon és brutál, még úgy is, hogy Zlatan óta tudjuk hogy elég bohócvédelmek vannak holland földön. Echte trequartistank amúgy sincs, ő meg valószínűleg nem annyiba kerülne mint Eriksen.

#álmodozás off
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 21:46

zetterberg40 írta:


Amúgy a nap híre:

It's been confirmed! Starting from next season (18/19), Serie A teams will be allowed to register a reserve/second team. The teams will start from Lega Pro (Serie C) & can be promoted to Serie B, but are not allowed to compete in a league in which their first team plays. 
Szerk: Serie A clubs can choose to have a reserve team that will play in the Lega Pro. They will replace the clubs that won't be able to join the league. Reserve teams will also made up entirely of under 21 players, except for the possibility to play two under 23s. They will need to have a minimum number of players eligible for the Italian national team: the exact number is yet to be decided. They can get promoted or relegated but they will never be able to play in the same division as their respective first teams"

Ezt már korábban meg kellett volna lépni, de mindenképpen jó, hogy végre léptek ez ügyben.
Ez az év híre, jobban örülök neki, mint a bajnoki címünknek. Ezzel sokkal hatékonyabban tudjuk majd validálni és értékelni a fiataljainkat, ez kövezi ki az utat ahhoz, hogy használható saját nevelésű játékosaink neadjisten sztárjaink legyenek! Kell majd neki vagy 5 év de legalább apadt egy kicsit a posvány.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 21:17

Pellegrini kb. Sturaro szintje, teljesen felesleges megvenni azért, mert olasz.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 20:49

pellegrini miért, mire jó?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 20:37

Szerintem ez attól függ, hogy mennyire esnek szét. Az biztos, hogy az első 1-2 távozó nem hozzánk fog jönni. Ha teljes átalakulás lesz, akkor van rá esély.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 19:22

Krisz írta:

Allan is bőven jöhetne.
Őt buzividal távozásakor kellett volna megvenni, tőle már Pellegrinit v Torreirát jobb vételnek tartanám.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 19:10

CsT írta:

Szerintem a malac felvásárlása után ADL kiiktatta a szerződésből a "záradékokat" Wink Ha meg egyezkedni kellene akkor vagy elhajtanák Marrottát a picsába vagy nagyon le akarnának húzni. Őszintén szólva nekem max Hysaj kellene arról a szemétdombról, más nem.
Allan is bőven jöhetne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 18:50

zetterberg40 írta:
Arra szerintetek lehet esély, hogy Marotta trollkodik idén nyáron a Napolival? Van olyan pletyka, hogy ígéretet kaptak a kulcsjátékosaik, hogy mehetnek, amennyiben idén sem nyernek semmit. Erre rátehet még egy lapáttal Sarri esetleges távozása is. 

Koulibalyra pl. rákattant a TS (ami mondjuk nem mérvadó és nem CB poszton vagyunk a legvékonyabbak), de Hysaj vagy valamelyik középpályásuk elférne itt.
Szerintem a malac felvásárlása után ADL kiiktatta a szerződésből a "záradékokat" Wink Ha meg egyezkedni kellene akkor vagy elhajtanák Marrottát a picsába vagy nagyon le akarnának húzni. Őszintén szólva nekem max Hysaj kellene arról a szemétdombról, más nem.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime2018-05-09, 18:43

Arra szerintetek lehet esély, hogy Marotta trollkodik idén nyáron a Napolival? Van olyan pletyka, hogy ígéretet kaptak a kulcsjátékosaik, hogy mehetnek, amennyiben idén sem nyernek semmit. Erre rátehet még egy lapáttal Sarri esetleges távozása is. 

Koulibalyra pl. rákattant a TS (ami mondjuk nem mérvadó és nem CB poszton vagyunk a legvékonyabbak), de Hysaj vagy valamelyik középpályásuk elférne itt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: