Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+15
Petike007
zetterberg40
LeRoi10
_Tyler
CsT
EsztéNégy
Téjlor89
bombahoppa
Tankcsapda
fktgbr
Malloy
s4tch
Krisz
exchaby
tjunior
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-16, 10:04

Ezt mondta állítólag Dybi bátyja és ügynöke: "Let's say that Paulo is no longer at ease and happy, as many other Juventus players are no longer well. He is not the only one who will leave."


Ez gondolom nagyrészt hangulatkeltés, de azért nem kéne 100%-ig elmenni mellette. Simán el tudom képzelni, hogy sok játékost frusztrál a pályán mutatott tanácstalanság az elmúlt két évben.


Viszont szerintem akkor Dybi iránt van nagyon konkrét érdeklődés. Egyébként nem mondana ilyeneket a bátyus. Vagy full hülye, mint Wanda.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-16, 06:57

Bár a firkászok szerint elmaradt a tegnapi a találkozó, de megkezdem a hangulatkeltést! Smile

According to Momblano Juventus don't want to announce anything until the Scudetto party.‬
‪Allegri will leave and the replacement has already signed: Antonio Conte.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 22:06

LeRoi10 írta:

Amennyire görcsösen rajta van a klub körül mindenki a BL győzelmen, én nem csodálkoznék ha a közeljövőben lenne egy kék mezünk sárga csillaggal mindkét vállán
 bárcsak wub
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 21:14

simoon írta:

figyelmet, jövőre majd lesz szipiszupi zebra mez
Amennyire görcsösen rajta van a klub körül mindenki a BL győzelmen, én nem csodálkoznék ha a közeljövőben lenne egy kék mezünk sárga csillaggal mindkét vállán a .

Bár ha minden igaz, akkor jövőre a vendég mez  fehér lesz piros nadrággal és a 3. számú pedig olyan kék mint a real 2017-18-as 3. számú meze... Ilyen szar kollekciónk még nem volt. Az adidashoz képest a Nike-éra ezerszer jobb volt.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 21:05

Krisz írta:


Tényleg ez kell hozzá? Simán lehetne nekik promózni az idegenbeli mezünket ha ennyire meg akarjuk fogni a tipikus amcsit. Ezzel a fos mezzel viszont a konzervatív szurkolobazist osztjuk meg, én pl garantaltan nem veszek ilyen mezt, a social median kommentelok fele sem. Most akkor szakítunk a zebra branddel és újat építünk? Mert vagy ez vagy az, a kettő együtt nem működik, a potenciális vásárlóknak pedig kristálytiszta képet kell mutatni a brandről. Szerintem ez hosszú távú marketing stratégia szempontjából se védhető, tehát ez csak rövid távú dolog lehet. Mit nyerünk ezzel rövid távon?
figyelmet, jövőre majd lesz szipiszupi zebra mez
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 17:55

simoon írta:

szerintem, függetlenül mezek külalakjától ez valójában marginális
szépcsúnya, tetszikvagysem
a vezetőségnek a jövőt kell nézniük, 2019 van nem a csodálatos 80-as évek
tisztán látszik az irány, növekedés biztos alapokkal
ha az kell (és ezt döntsék el a szakemberek) akkor legyen a mez rózsaszín pettyes vagy lila, édesmindegy
az identitásunk a bajnokságok megnyerése, ill. a spirito (na ezt most kicsit vissza kell építeni)

Tényleg ez kell hozzá? Simán lehetne nekik promózni az idegenbeli mezünket ha ennyire meg akarjuk fogni a tipikus amcsit. Ezzel a fos mezzel viszont a konzervatív szurkolobazist osztjuk meg, én pl garantaltan nem veszek ilyen mezt, a social median kommentelok fele sem. Most akkor szakítunk a zebra branddel és újat építünk? Mert vagy ez vagy az, a kettő együtt nem működik, a potenciális vásárlóknak pedig kristálytiszta képet kell mutatni a brandről. Szerintem ez hosszú távú marketing stratégia szempontjából se védhető, tehát ez csak rövid távú dolog lehet. Mit nyerünk ezzel rövid távon?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 15:09

CsT írta:
Az első reakció valóban fontos, én pl ha meglátok egy kék-fekete csíkos mezt, egyből a bohócok jutnak eszembe. Razz Razz 

Amilyen silány ez a mez, lehet csak az volt a marketing, hogy csíkos meze már mindenkinek van (mondjuk nekem pont olyan nincs) ezért legyen most másfajta, hátha az jobban fogy.
nem bohócok, latrok  Twisted Evil

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 14:04

Az első reakció valóban fontos, én pl ha meglátok egy kék-fekete csíkos mezt, egyből a bohócok jutnak eszembe. Razz Razz 

Amilyen silány ez a mez, lehet csak az volt a marketing, hogy csíkos meze már mindenkinek van (mondjuk nekem pont olyan nincs) ezért legyen most másfajta, hátha az jobban fogy.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 12:16

Téjlor89 írta:
Nekem ez nagyon fura. Amúgy simán el tudom képzelni, hogy valamelyik firkász “rakta össze” ezt a csíkos mez/amcsi bírók sztorit a fejében és semmi valóságalapja nincs. A rózsaszín egyértelműen a kezdetekre utal. A csíkok meg már évek óta csak ritkulnak. Ennél már csak akkor ritkulhatnak jobban, ha jövőre a csapat fele tiszta fehérben lesz, a másik fele pedig tiszta feketében.
 
Nem vagyok marketinges, de nem hiszem, hogy ennek komoly visszatartó ereje lenne az amcsi nézők részéről. Össze lesznek zavarodva, hogy ki a bíró? Amelyikből csak egy van a pályán, basszus…
 
Mondjuk engem egyszer leültettek krikettet nézni és mindkét csapat ugyanolyan fehér pólóban volt és én sem igazán vágtam, hogy mi történik 😊

A marketing pont hogy az érzelmekről szól és bőven van logika a sztoriban (ettől függetlenül lehet kamu a sztori). Mivel a birok csikos szerkóban vannak 100 éve azokban a sportokban amit a standard amcsi követ ezért a fejükben ez össze van kötve ezzel és ha meglátnak egy csíkos mezt akkor a bíró ugrik be, nem a Juventus. Olyan ez mint hogy a taxik sárgák, ezért ha meglatnak egy sárga kocsit akkor egyből az jut eszükbe hogy ez egy taxi, vagy ha meglátsz valakit tetőtől talpig feketében akkor az elso gondolat a gyász, stb stb. Ha nem akarod hogy ezekkel a képekkel kössenek ossze akkor másnak kell lenned.
Itt nem arrol van szo hogy összezavarodnak egy meccsen, hanem hogy mondjuk nem fognak csikos mezt venni mert ha abban járkálnak az utcán akkor azt a benyomást keltik majd hogy ők bíró mezben vannak, stb stb
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 10:10

Nekem ez nagyon fura. Amúgy simán el tudom képzelni, hogy valamelyik firkász “rakta össze” ezt a csíkos mez/amcsi bírók sztorit a fejében és semmi valóságalapja nincs. A rózsaszín egyértelműen a kezdetekre utal. A csíkok meg már évek óta csak ritkulnak. Ennél már csak akkor ritkulhatnak jobban, ha jövőre a csapat fele tiszta fehérben lesz, a másik fele pedig tiszta feketében.
 
Nem vagyok marketinges, de nem hiszem, hogy ennek komoly visszatartó ereje lenne az amcsi nézők részéről. Össze lesznek zavarodva, hogy ki a bíró? Amelyikből csak egy van a pályán, basszus…
 
Mondjuk engem egyszer leültettek krikettet nézni és mindkét csapat ugyanolyan fehér pólóban volt és én sem igazán vágtam, hogy mi történik 😊
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 10:06

Krisz írta:


Igen, de meg kell húzni a határt. Ha ez azt jelenti hogy 10%kal kevesebb mezt adunk el az amcsi piacon akkor legyen.
szerintem, függetlenül mezek külalakjától ez valójában marginális
szépcsúnya, tetszikvagysem
a vezetőségnek a jövőt kell nézniük, 2019 van nem a csodálatos 80-as évek
tisztán látszik az irány, növekedés biztos alapokkal
ha az kell (és ezt döntsék el a szakemberek) akkor legyen a mez rózsaszín pettyes vagy lila, édesmindegy
az identitásunk a bajnokságok megnyerése, ill. a spirito (na ezt most kicsit vissza kell építeni)
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 09:02

exchaby írta:


a minap még a mostani keretet kutyáztad.
Az nem lesz jobb az olaszországi bevételekből, szóval igen, borítékolható hogy kiscsapat maradunk nemzetközi színtéren, ha nem villant valamit a menedzsment.

Igen, de meg kell húzni a határt. Ha ez azt jelenti hogy 10%kal kevesebb mezt adunk el az amcsi piacon akkor legyen.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 08:38

Krisz írta:
Az megvan hogy a mez allitolag azert olyan amilyen (csíkok helyett ez a hányadék és középen a rózsaszín), mert az amcsiknal a bírok viselnek fekete feher csíkos mezt (NFL, NHL pl) és mivel az amcsi piacot vettük célba ezért meg kellett minket különböztetni tőlük. Na ez az a szint amire azt momdom hogy inkább ne nyerjünk BLt, adjunk el kevesebb mezt, de így lemenni kutyába a tuskó amcsik miatt...

a minap még a mostani keretet kutyáztad.
Az nem lesz jobb az olaszországi bevételekből, szóval igen, borítékolható hogy kiscsapat maradunk nemzetközi színtéren, ha nem villant valamit a menedzsment.

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 08:07

zetterberg40 írta:


Ezzel viszont egy lehetséges opció nyílik Dybala előtt Spanyolországban. Az Atleti már akkor is erősen akarta, amikor végül a Juveban kötött ki. Vagy Icardira mennek rá?
Pár napja pont ezt álmodtam meg, hogy ha elmegy Gríz akkor lesz hely Dybalának. cheers

Icardi szerintem nem megy sehova (hacsak mi nem leszünk akkora faszok), a szemétdombon ő a király, máshol egy középszerű senki lenne.

Rabiot kibaszott problémásnak tűnik, hisztis, magas fizu, pénzéhes, feltűnési viszketegségben szenvedő anya....másrészt én valahogy a klasszist se látom benne. Oké, hogy "ingyen" van (gondolom anyuci azért némi szignópénzt azért szeretne) de ha nem válik be és rajtunk marad, akkor sok szempontból bukás lehet.

A Bl-ben jövőre kurva nehéz dolgunk lesz, mivel a Barca/Real/Bayern is nagyot bukott, mindenhol lehet számítani egy extra mercatóra.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 01:12

Krisz írta:


Várható volt. A Bárca is csinál egy szép 2-300 millás mercatot, éljen az FFP!

Ezzel viszont egy lehetséges opció nyílik Dybala előtt Spanyolországban. Az Atleti már akkor is erősen akarta, amikor végül a Juveban kötött ki. Vagy Icardira mennek rá?
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-15, 00:28

Krisz írta:


Van? Közelében se hallottam senkiről. Ha Ndombelere gondolsz ő nem ez a kategória és egyébként is mivel kb Európa tetején van (meg lesz még pár évig) aligha fog valami 20 éves csodagyerek felbukkanni az elkövetkező pár hétben aki a közelében lesz. Értem én ezt az átlagéletkor dolgot, de sokszor ez már kicsit görcsös. Ha esetleg tudunk valakit keríteni a posztján 22 évesen a közelében nem lesz Herrera skilljeinek, nekünk pedig megoldás kell azonnal. Kell a fiatalítás - annak ellenére, hogy olyanok húzzák fel az átlagot, mint Barzagli aki 2 hét múlva visszavonul, Khedira akitől sanszosan megszabadulunk, Chiellini, Ronaldo akik meg rendben vannak - de nem minden áron. A védelembe jön Romero, Mandzukic mire kikopik Kean lesz a helyén, ha Cuadradot lecseréljük mondjuk Orsolinire akkor készen is vagyunk, nem lesz 23 éves átlagéletkorú csapatunk mint az Ajaxé, de olyan a City büdzséjével se lenne, Dybala beáldozásával pedig akár lehet flancolni is.

Ha már Orsolini, akkor érdemes megemlíteni, hogy kb ugyanazt hozza, mint Chiesa, ezért is vicces, hogy a firkászok 50 millát hozzácsapva cserélnék Chiesara...

Rabiotra gondoltam. Az ő szempontjából is elég nagy baj, hogy Raiolat eltiltották, mert a Pogba-Real biznisz jó eséllyel bekövetkezett volna, ha nem tiltják el a pizzást (és ha igaz Pogba irreális bérigénye), tulajdonképpen a legkomolyabb rivális szállt volna ki a versenyből. Szerintem Rabiot kiváló opció, mivel lejáró szerződésű, és ugye az ő nyári klubváltása már régóta biztos. Az azonnali megoldásokkal hol ki voltunk segítve, hol nem. Dani Alves, Pirlo, Tévez például a pozitív oldalt képviselik, Higuaín, Matuidi, Khedira, Hernanes már kevésbé tartozik ebbe a körbe. Itt van egy francia, aki hisztisnek tűnik, de mocskos jó játékos, nagyon lazán alapember kell, hogy legyen a jelenlegi keretben, mind minőségben, mind korban előrelépés lenne. 10 millió tényleg sok neki, de ha 8-8,5-ben esetleg meg tudnának vele állapodni, akkor már nem lenne annyira vészes. A középpályára nem azért kell a vérfrissítés, mert annyira görcsösen kell...illetve de. Van Bentancur, akire lehet 5 év múlva is számolni, Can nem véletlenül rakatott bele a szerződésbe kivásárlási záradékot. A jelenlegi 6 középpályásból így maradt egyetlen emberke, akit nem kell pótolni belátható időn belül. Mondjuk Rabiotval két gond lenne még: egyrészt szerintem ő is a Can-verziót választja, és becsúsztat egy 50-60 milliós záradékot, így nyilván csak időleges megoldás lenne ő is, de az eladásából lehetne pótlást is szerezni. A másik probléma akkor merülne fel, ha Deschamps kerülne Maxi helyére, nyilván nem mi lennénk az elsődleges opció.

Ndombele nem a mi árkategóriánk, de sokkal inkább nem az a játékos, akit ilyen érdeklődés közepette el tudnánk hozni. Orsolinit nem fogjuk megtartani szerintem, értékesíteni fogjuk, és nem is lesz olyan szintű, ami elegendő, és Chiesa sem lenne jó megoldás, pláne ennyiért. Dybala eladása meg annyira kézenfekvő, hogy a végén nem lesz belőle semmi. Eddig az volt a gond, hogy kulcsembereket engedtünk el, most meg kvázi a cserepadról passzolnánk el valakit relatíve horribilis áron.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 23:39

zetterberg40 írta:
Grízemberért leteszi a Barca a 125 milliós kivásárlási árat.

Várható volt. A Bárca is csinál egy szép 2-300 millás mercatot, éljen az FFP!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 23:34

Az megvan hogy a mez allitolag azert olyan amilyen (csíkok helyett ez a hányadék és középen a rózsaszín), mert az amcsiknal a bírok viselnek fekete feher csíkos mezt (NFL, NHL pl) és mivel az amcsi piacot vettük célba ezért meg kellett minket különböztetni tőlük. Na ez az a szint amire azt momdom hogy inkább ne nyerjünk BLt, adjunk el kevesebb mezt, de így lemenni kutyába a tuskó amcsik miatt...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 23:34

Grízemberért leteszi a Barca a 125 milliós kivásárlási árat.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 13:08

Téjlor89 írta:


De szép lenne maga a kizárás ténye. Csak nehogy aztán Pep hozzánk jöjjön...
Nekem is ez volt a következő gondolatom. Suspect
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 13:07

CsT írta:


Ki tudja Very Happy

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/man-city-megvezettek-az-uefa-t-kuszobon-a-bl-kizaras-sajtohir-2700337

De szép lenne maga a kizárás ténye. Csak nehogy aztán Pep hozzánk jöjjön...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 13:03

Krisz írta:


Én is szívesen lecserélném Romagnolira, de kétlem, hogy amíg Bonucci keretben van addig változtatnánk az alapkezdőn. Ebben a tekintetben Romagnoli inkább Chiellini alternatívája lenne. Az se rossz persze, de egyébként FFP ide vagy oda, a Milan össze fogja mutyizni hogy ne kelljen eladni senki fontosat.
Ki tudja Very Happy Egyszer muszáj lesz példát statuálni az uefának is, mert kezd nevetségessé válni az FFP...

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/man-city-megvezettek-az-uefa-t-kuszobon-a-bl-kizaras-sajtohir-2700337


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-05-14, 13:07-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:56

Bonucciba bele kell nyugodni, ekkora fizuval nem fogunk "elé" igazolni, max az történhet meg, hogy Romero v Rugani kiszorítja (erre sem sok esély van amúgy).

Coutinho azért egy 5-6 helyen végző Pool húzóembere volt, nem a BL döntőkig jutó csapaté, sokkal többet ért az ára nekik (ezzel szerintem mi is így lennénk Dybala ügyben). Egyébként jó párhuzam, Coutinho dettó Dybala effektus, sok helyen tud játszani, de sehol sem klasszis.

Henderson + Milner azért futkározhatnak vidáman a Poolban, mert ők illenek a PL és Klopp stílusába. Ahogy pl Can is azért volt ott sokkal használhatóbb. 

Agnelli remek üzletember, Paratici ért a focihoz, Pavel meg remek játékos volt, de másban még nem nagyon bizonyított, ezért az, hogy  ő tanácsára basszuk ki Maxit, az nekem kicsit visszás...(picit olyan mint amikor egy magyar szakértő magyarázza el, hogy hogyan kellene játszani egy Barcelonanak Very Happy).

A napokban egyébként megjelent valamiféle könyve Maxinak, de azt mondta taktikákról és technikákról nem írt benne, hiszen ahhoz mindenki jobban ért mint ő! Very Happy Very Happy

Ha lehet hinni a firkászoknak akkor szerdán valósulhat meg az Agnelli-Allegri csúcstalálkozó, úgyhogy holnap pörögni fog a bullshit generátor ezerrel! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:47

Más: az angolok nagyon ráálltak arra, hogy Sanchezt eladja nekünk a MU. Ez majdnem Icardi-Juve szintű horror lenne... A kora, fizetési igénye és motiváltsága alapján hatalmas öngól.

Érdekes lesz nagyon ez az első Paratici-féle mercato.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:43

Téjlor89 írta:


Én reszketek Bonucci kezdőben hagyásától. Nagyon kéne valami B terv, ha De Ligt elúszott. Ruganiban nem bízunk (lehet, hogy okkal, lehet, hogy nem), Romero meg még nagyon kölyök azért. A Milant fenyegeti az FFP. Romagnoli sztem nem Chiellinihez hasonlítható vezér, de Bonuccihez képest nagy ugrás lenne.

Én is szívesen lecserélném Romagnolira, de kétlem, hogy amíg Bonucci keretben van addig változtatnánk az alapkezdőn. Ebben a tekintetben Romagnoli inkább Chiellini alternatívája lenne. Az se rossz persze, de egyébként FFP ide vagy oda, a Milan össze fogja mutyizni hogy ne kelljen eladni senki fontosat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:36

Téjlor89 írta:


Coutinho azért a Liverpool legnagyobb sztárja volt és brutál játékot tett le konzisztensen az asztalra. A tavalyi VB-n pedig a sztárokkal teletűzdelt brazil válogatottat vitte a hátán, világklasszis teljesítménnyel. A Barcában nem találja a helyét, ez tény. Ez lehet a közeg, a játékrendszer, vagy akármi hibája. Ettől Coutinho nem rossz játékos, ahogy Dybi sem az és Henry sem volt az annak ellenére, hogy nálunk megbukott. Szerintem bőven bizonyította ezt a Juventusban már Dybi. Idén egyértelműen nem tudjuk kihozni belőle ami benne van sajnos (bárcsak ő lenne az egyetlen, de nagyon hosszú a lista). Nem gondolom, hogy ez változna, ha nincs radikális változás a játékfelfogásunkban. Ezért gondolom, hogy vagy Max, vagy Dybala. Plusz ugy úgy tűnt sokszor idén, hogy feszültség is van köztük.

Amúgy ez a lyuk betömés vicces. Mert mi is kitettük ám a súlyos tízmillókat nagyon sokszor egy-egy "lyukra". Cancelo, Higuaín? Csak mi mindig keresünk egy újabb lyukat, amit felhasználhatunk arra, hogy ujjal mutogassunk a keret gyengeségére és megmagyarázzuk, hogy miért vagyunk teljesen fogalmatlanok a pályán két éve. Matip, Henderson és Milner meg vidáman futkározik a Poolban Very Happy

Nem rossz persze, de nem egy Neymar, Mbappe stb szint, sőt pl Isco kb kétszer jobb játékos szvsz. Dybalanak is volt 1 szezonja (összekaparva pár év idoszakaiból) mikor cipelte a csapatot, ettől még a korlátok megvannak.

Henderson és Milner... tudom, tudom Pochettino vagy bármelyik éppen topon lévő hypeolt edző agyonverné a világot Plókaival meg Marek Penksaval...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:23

Krisz írta:


Én egy Khedira, Dybala, Cuadrado, Koszta, Bonucci out Ramzi, Herrera, Romero, Rodri, Orsolini in mercatoval simán kiegyeznék, a többi már flancolás. De mondjuk sanszosan ezekből az eladásokból maradna még egy rakat pénz, mert gyakorlatilag csak Rodriért kellene letenni a 70et, ha esetleg de Ligt Bárcába igazolása még nem fix én kicsapnám a brét pénzt az asztalra, ha meg done deal akkor megpróbálnám Joao Felixet.

Én reszketek Bonucci kezdőben hagyásától. Nagyon kéne valami B terv, ha De Ligt elúszott. Ruganiban nem bízunk (lehet, hogy okkal, lehet, hogy nem), Romero meg még nagyon kölyök azért. A Milant fenyegeti az FFP. Romagnoli sztem nem Chiellinihez hasonlítható vezér, de Bonuccihez képest nagy ugrás lenne.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:20

CsT írta:
A firkászok most azt pedzegetik, hogy Pavel és Paratici Dibcsi maradását és Maxi távozását akarja, Agnelli viszont pont fordítva.

Szerintem a szélekre nem szabadna igazolni, főleg nem nagy pénzért kockázatosat (Chiesa), ha Koszta fejéből "kimegy a hülye" akkor azért a Ronci,Bernát,Puli trióval vállalható a jövő év (esetleg Orsolini jöhetne, hiszen ebből a négyből nyilván 2 mindig sérült lesz). Dybala árát meg egy fasza kp-re kell fordítani (Pogesz állítólag 15 millás fizut szeretne, amitől még a real is visszahőkölt).

Ezt a törésvonalat Allegri  és Pavel + Fabio között nagyon sok helyen láttam. Érdekelne, hogy valós-e, vagy csak vlaamelyik "guru" kitalálta és a többi átvette. Meccseken látszik Pavelen, hogy folyamatosan fel van baszva az agya a játék képe miatt.

Nem tudom, hogy Puli csak a sérülése után nem találja-e a formáját, de amit visszatérése óta produkál, az nem, hogy használhatatlan, hanem egyenesen kártékony. Őt mondjuk lecserélhetnénk pont Orsolinire. Talán valami aprót is kaphatnánk Puliért (10-15 reális lehet).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:20

CsT írta:
A firkászok most azt pedzegetik, hogy Pavel és Paratici Dibcsi maradását és Maxi távozását akarja, Agnelli viszont pont fordítva.

Szerintem a szélekre nem szabadna igazolni, főleg nem nagy pénzért kockázatosat (Chiesa), ha Koszta fejéből "kimegy a hülye" akkor azért a Ronci,Bernát,Puli trióval vállalható a jövő év (esetleg Orsolini jöhetne, hiszen ebből a négyből nyilván 2 mindig sérült lesz). Dybala árát meg egy fasza kp-re kell fordítani (Pogesz állítólag 15 millás fizut szeretne, amitől még a real is visszahőkölt).

Én egy Khedira, Dybala, Cuadrado, Koszta, Bonucci out Ramzi, Herrera, Romero, Rodri, Orsolini in mercatoval simán kiegyeznék, a többi már flancolás. De mondjuk sanszosan ezekből az eladásokból maradna még egy rakat pénz, mert gyakorlatilag csak Rodriért kellene letenni a 70et, ha esetleg de Ligt Bárcába igazolása még nem fix én kicsapnám a brét pénzt az asztalra, ha meg done deal akkor megpróbálnám Joao Felixet.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:16

Krisz írta:



Dybala olyan mint Coutinho. Fasza, ügyes meg minden de bőven megvannak a korlátai - még akkor is ha a kókler Allegrit lecseréljük az univerzum legjobb edzőjére aki nem tudom hol lapul. Teljesen logikus lenne beváltani cashre amit strategikusan elköltenénk a keret kiegyensúlyozására és erősítésére. A Liverpool is így lépett szintet annak idején, amikor Salah-Firmino-Coutinho + Mané már megvolt de a vedelmük átjáróház volt. Megvették van Dijket és BL döntőbe jutottak, tavaly nyáron a maradék lyukat is betömték Allisonnal + minőségileg és mennyiségileg fejlesztették a kpt.
Ha Dybalat el tudnánk adni mondjuk 100 milláért, mi is meg tudnánk játszani ugyanezt és talán akkor a keret is okot adna a BL győzelem elváráshoz.
Csupán a keret alapján összevetve az elittel egy BL győzelem egyertelmű overperfomance lenne jelenleg - nyilván számít a formaidozites, taktikai felkeszultseg meg egy rakat szerencse is, de folyamatos overperformancet elvárni évről évre aligha reális Allegrivel vagy akárki mással.

Coutinho azért a Liverpool legnagyobb sztárja volt és brutál játékot tett le konzisztensen az asztalra. A tavalyi VB-n pedig a sztárokkal teletűzdelt brazil válogatottat vitte a hátán, világklasszis teljesítménnyel. A Barcában nem találja a helyét, ez tény. Ez lehet a közeg, a játékrendszer, vagy akármi hibája. Ettől Coutinho nem rossz játékos, ahogy Dybi sem az és Henry sem volt az annak ellenére, hogy nálunk megbukott. Szerintem bőven bizonyította ezt a Juventusban már Dybi. Idén egyértelműen nem tudjuk kihozni belőle ami benne van sajnos (bárcsak ő lenne az egyetlen, de nagyon hosszú a lista). Nem gondolom, hogy ez változna, ha nincs radikális változás a játékfelfogásunkban. Ezért gondolom, hogy vagy Max, vagy Dybala. Plusz ugy úgy tűnt sokszor idén, hogy feszültség is van köztük.

Amúgy ez a lyuk betömés vicces. Mert mi is kitettük ám a súlyos tízmillókat nagyon sokszor egy-egy "lyukra". Cancelo, Higuaín? Csak mi mindig keresünk egy újabb lyukat, amit felhasználhatunk arra, hogy ujjal mutogassunk a keret gyengeségére és megmagyarázzuk, hogy miért vagyunk teljesen fogalmatlanok a pályán két éve. Matip, Henderson és Milner meg vidáman futkározik a Poolban Very Happy

Az edzői hozzáállás mellett alapvető problémák vannak az átigazolási politikánkkal is. Nagy problémának tartom, hogy idősebb játékosokban kerestük a megoldást (lásd: Higany, Bonucci) sokszor. Szerintem anyagilag nagyon kártékony dolog egy befutott (már kifutó???) klasszis átigazolására és fizetésére sokat költeni és ezt rendszeresen eljátszani. Az értéke már csak csökken, nem lehet jó pénzért továbbadni őket és mellette kurva sokat keresnek. Persze  az elvárható teljesítményüket illetően kisebb a kockázat (Bonucci a cáfolat Smile ). Ezért nem szeretnék Rakiticokat, hanem sokkal inkább Ndombeleket látni. Emellett sokkal nagyobb fókusz kellene legyen a nálunk lévő tehetségek felfuttatásán. Rugani tuti lehozta volna idén azt, amit Bonucci. De egy ilyen agyon nyert bajnokság végén sem dobunk be egy Nicolussit, egy Bentancurt kezdőként, annak ellenére, hogy mondjuk Matyi végignyomta a szezont és láthatóan az egész kezdőcsapat fosik a meccsbe. Értem én az eredménykényszert, de lehet ezt okosan és fokozatosan csinálni. Az ekkore fölénnyel megnyert bajnoki szezonokba bőven beleférne.

Egyszerre kellene a játékospolitikán és az edző személyén változtatni. Önmagában egyik sem elég az előrelépéshez szerintem. Leszarom, ha három évig nem nyerünk még BL-t, csak lássam, hogy a pályára letett koncepció alkalmas lehet rá és folyamatosan fejlődik a csapat mind egyénenként, mint csapatként.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime2019-05-14, 12:08

A firkászok most azt pedzegetik, hogy Pavel és Paratici Dibcsi maradását és Maxi távozását akarja, Agnelli viszont pont fordítva.

Szerintem a szélekre nem szabadna igazolni, főleg nem nagy pénzért kockázatosat (Chiesa), ha Koszta fejéből "kimegy a hülye" akkor azért a Ronci,Bernát,Puli trióval vállalható a jövő év (esetleg Orsolini jöhetne, hiszen ebből a négyből nyilván 2 mindig sérült lesz). Dybala árát meg egy fasza kp-re kell fordítani (Pogesz állítólag 15 millás fizut szeretne, amitől még a real is visszahőkölt).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
9 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: