Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 9:55 pm

Krisz írta:
Nekem (és elképzelhető, hogy neki is) a szélsőséges hozzászólásokkal, meg a temetői hangulattal van bajom, ami mostanában egyre gyakoribb. Az általam felsorolt pontokról vagy az ehhez hasonló észrevételekkel kapcsolatban lehet beszélni, vitatkozni, de a "Marrotta takarodj", "meg ez semmire nem lesz elég" típusúakkal nem.

ez is +1

szerintem is lehet/kell beszélni a problémákról, de én sem értem ezt a nagy siránkozást

-giorgio-t nem tudjuk pótolni?:
hát még jó, basszus, a posztján a világ legjobbja... azért így is elég jól lehozzuk a meccseket, meccsenkénti 1-2 engedett kapuralövéssel

-ami kapura megy gól:
mivel komoly kapushiba nem volt (najó, talán egy) ez megint csak a védőket dícséri, mert csak a védhetetlen lövések mennek el a kapuig, a többi már a védőkben elakad. az, hogy mostanában gyakra(bba)n volt ilyen szerintem simán pech

-buffon leszarja:
lófaszt. elég a mai gólörömeit megnézni

-közel az üldözők:
mivan?!? tavaly ilyenkor még így sem álltunk

-marrotta nem hoz csatárt:
könyörgöm, ki akar a nagy (drága) nevek közül olaszországba jönni??? ha meg elkúrjuk dárius kincsét a "megváltóra", aztán másnap eltörik a térde, akkor mi van? ugrott a szezon. akár több is...

én nem látok komolyabb bajt, egyszerűen ilyen a foci
ha lesérül egy kulcsjátékos, persze hogy arra játszik mindenki
az ellenfél eltalálja a kaput? hát basszus ilyen is van
nem igazol ide akit szeretnénk? ez is előfordul

fel a fejjel, még így is toronymagas esélyesek vagyunk és még a duplázás is simán benne van (ha mirkónak lesz kedve játszani Wink)
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 8:26 pm

Krisz írta:
de a "Marrotta takarodj", "meg ez semmire nem lesz elég" típusúakkal nem.

ebből én csak az elöbbi vagyok de legalább büszkén vállalom :DD egyébként féjszbúkos hozzászólásokat is nézve ebből manapság elég sok van...károgókat nemtudom, azok mindig is voltak és lesznek.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 5:43 pm

s4tch írta:
Alapvetően én sem vagyok elégedetlen, sőt. Ha valaki másfél éve azt mondja, hogy a BL-ben álló, bajnokságot vezető csapat lesz a Juve, bárhol aláírtam volna. Ettől függetlenül vannak problémák, pl. te is írtál fél tucatnyit, amivel nagyrészt egyet is értek, és amiről szerintem igenis lehet beszélni.

Nekem (és elképzelhető, hogy neki is) a szélsőséges hozzászólásokkal, meg a temetői hangulattal van bajom, ami mostanában egyre gyakoribb. Az általam felsorolt pontokról vagy az ehhez hasonló észrevételekkel kapcsolatban lehet beszélni, vitatkozni, de a "Marrotta takarodj", "meg ez semmire nem lesz elég" típusúakkal nem.
Vissza az elejére Go down
Online
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 12:02 am

Majd jön vissza Ibra 2015-ben, és minden rendben lesz!

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 8:26 pm

Krisz írta:
Én alapvetően egyetértek juventutevel, nem vagyok elégedetlen

Alapvetően én sem vagyok elégedetlen, sőt. Ha valaki másfél éve azt mondja, hogy a BL-ben álló, bajnokságot vezető csapat lesz a Juve, bárhol aláírtam volna. Ettől függetlenül vannak problémák, pl. te is írtál fél tucatnyit, amivel nagyrészt egyet is értek, és amiről szerintem igenis lehet beszélni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8168
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 5:44 pm

s4tch írta:
juventute írta:
Nyáron én is kivoltam Marottára amiért nem oldotta meg a csatárkérdést, de most egyszerűen rosszul vagyok attól, amit egyes "szurkolók" művelnek. Egyrészt ezt a kérdést nem januárban lehet megoldani (akkor gyakorlatilag csak pótmegoldás lehetséges), másrészt a csapat listavezető és megnyerte a csoportját a BL-ben.

Conte a szarból épít várat rekordidő alatt, erre gyakorlatilag már elvárják tőle, hogy:

- hullámvölgy nélkül vigye végig a bajnokságot
- lehetőleg januárra már nyerje is meg.

Lassan már ott tartunk, hogy még neki kell bocsánatot kérnie, az eszem megáll bazmeg.

Ja, ez alapvetően oké, bazmeg, de...

Egyrészt hogy jön ide a BL? Hónapok óta lezárultak a csoportküzdelmek, ennél aktuálisabb problémák vannak a csapattal. Másrészt hagyjuk már meg a szurkolóknak, hogy véleményük legyen, ami adott esetben ellenkezik a miénkkel. Te a hetedik helyezett csapatokra sem akadtál ki, csak néha utólag, finoman, visszafogottan, pedig ott aztán volt baj csőstül. Lehet egy rózsaszín, végtelenül toleráns szemüvegen át nézni mindent, ami a csapat körül folyik, és lehet kritikusan szemlélni az eseményeket, utóbbit realistán és szélsőségesen. Szerintem van helye, sőt, most alapja is a kritikus hangoknak. Nyilván nem dőlt össze a világ, nyilván Chiellini nélkül is esélyes a Juve a Celtic ellen, nyilván a bajnokságban is meglepetés lenne, ha nem tudnánk megvédeni a scudettót, de aki nem látja, nem akarja látni, Chiellini sérülése óta milyen gondok vannak, Conte mennyire elkúrta a római kupameccset, mennyire cselekvőképtelenek voltunk a téli átigazolási időszakban, az ugyanúgy szélsőséges, mint az, aki halálsorra küldené Marottát, meg Contét Agnellihez rapportra. Van baj, és szerintem lehet, sőt, kell is róla beszélni. Érdekelne a véleményed azon túl is, hogy a pánikolás nívótlan, és tulajdonképp minden rendben.

Én alapvetően egyetértek juventutevel, nem vagyok elégedetlen, viszont vannak dolgok, amik baromira idegesítenek:
- A Lazio elleni visszavágó után legszívesebben máglyára vetettem volna Pelusot, de főleg Padoint és Giaccherinit (sajnos elszállt a netem és nem tudtam kiírni magamból). Azt elfogadom, hogy korlátozottak a lehetőségeink, de akkor már inkább elnézem ahogy valamelyik primaveras bénázik és kussolok, de ezeknek a szerencsétleneknek az erőltetését nem tudom feldolgozni.
- Szorosan utánuk pedig Giovincot, akit amúgy kedveltem és örömmel fogadtam az érkezését, most viszont elveszetettem a türelmem (legutóbb Bonuccira írtam ilyet, remélhetőleg a történelem megismétli önmagát). Az ő fizikuma csak akkor vállalható, ha szinte kivétel nélkül jó döntéseket választ és a helyzeteit is kihasználja. Lehet hogy steril környezetben (edzés) kivételesen játszik, de láthatjuk, hogy élesben nem egy nyerőember.
- Ezt a nagy veszett pihentetést sem értettem, pl. Buffon a meccseink nagy részén a 16oson szotyizik, és Pogba is nyugodtan játszhatott volna Padoin vagy Giak helyett. Nehogy már De Ceglie vagy Caceres fáradt legyen, kb a teljes őszt a padon töltötték.
- Marrone - bár én is kedvelem - SOHA nem lesz Pirlo utódja (ahogy Pogba sem), erre a célra meg kell majd vennünk Verrattit. Viszont a védelemben szerintem nagyon jó lehet, esetleg Marchisio helyén.
- Az elődöntő visszavágón leszarni a kupát irgalmatlan nagy baromság, tekintve hogy utána már csak 1 meccs, a döntő van. Az az 1 db meccs terhelés már tényleg nem számít.
- A bírók bekaphatják, az utóbbi meccseken egyszerűen vállalhatatlanok.
- Mi értelme 6-7 milliókat fizetni az ilyen Padoin, Peluso félékért? Darabra primaverasokkal is meglehet a csapat, többre meg ezek se jók. Miért nem lehet az értük fizetett pénzt hozzácsapni a csatárpénzhez és venni egy tényleg megfelelőt, vagy egy 10 gólost akiből isten lehet (mint anno Zlatan)? Miért van az megírva hogy 30 millát nem fizethetünk ki arra az egy darab játékosra akire szükségünk van?
Vissza az elejére Go down
Online
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 5:20 pm

DartagnanX írta:

Engem egyelőre az vigasztal, hogy több pontunk van, mint tavaly ilyenkor volt.
Marchisio, Chiellini, Bonucci, Asamoah visszatérése jót fog tenni a csapatnak.

hát még nekünk Very Happy
Vissza az elejére Go down
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 1:14 pm

s4tch írta:
juventute írta:
Nyáron én is kivoltam Marottára amiért nem oldotta meg a csatárkérdést, de most egyszerűen rosszul vagyok attól, amit egyes "szurkolók" művelnek. Egyrészt ezt a kérdést nem januárban lehet megoldani (akkor gyakorlatilag csak pótmegoldás lehetséges), másrészt a csapat listavezető és megnyerte a csoportját a BL-ben.

Conte a szarból épít várat rekordidő alatt, erre gyakorlatilag már elvárják tőle, hogy:

- hullámvölgy nélkül vigye végig a bajnokságot
- lehetőleg januárra már nyerje is meg.

Lassan már ott tartunk, hogy még neki kell bocsánatot kérnie, az eszem megáll bazmeg.

Ja, ez alapvetően oké, bazmeg, de...

Egyrészt hogy jön ide a BL? Hónapok óta lezárultak a csoportküzdelmek, ennél aktuálisabb problémák vannak a csapattal. Másrészt hagyjuk már meg a szurkolóknak, hogy véleményük legyen, ami adott esetben ellenkezik a miénkkel. Te a hetedik helyezett csapatokra sem akadtál ki, csak néha utólag, finoman, visszafogottan, pedig ott aztán volt baj csőstül. Lehet egy rózsaszín, végtelenül toleráns szemüvegen át nézni mindent, ami a csapat körül folyik, és lehet kritikusan szemlélni az eseményeket, utóbbit realistán és szélsőségesen. Szerintem van helye, sőt, most alapja is a kritikus hangoknak. Nyilván nem dőlt össze a világ, nyilván Chiellini nélkül is esélyes a Juve a Celtic ellen, nyilván a bajnokságban is meglepetés lenne, ha nem tudnánk megvédeni a scudettót, de aki nem látja, nem akarja látni, Chiellini sérülése óta milyen gondok vannak, Conte mennyire elkúrta a római kupameccset, mennyire cselekvőképtelenek voltunk a téli átigazolási időszakban, az ugyanúgy szélsőséges, mint az, aki halálsorra küldené Marottát, meg Contét Agnellihez rapportra. Van baj, és szerintem lehet, sőt, kell is róla beszélni. Érdekelne a véleményed azon túl is, hogy a pánikolás nívótlan, és tulajdonképp minden rendben.

Engem egyelőre az vigasztal, hogy több pontunk van, mint tavaly ilyenkor volt.
Marchisio, Chiellini, Bonucci, Asamoah visszatérése jót fog tenni a csapatnak.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 12:00 am

juventute írta:
Nyáron én is kivoltam Marottára amiért nem oldotta meg a csatárkérdést, de most egyszerűen rosszul vagyok attól, amit egyes "szurkolók" művelnek. Egyrészt ezt a kérdést nem januárban lehet megoldani (akkor gyakorlatilag csak pótmegoldás lehetséges), másrészt a csapat listavezető és megnyerte a csoportját a BL-ben.

Conte a szarból épít várat rekordidő alatt, erre gyakorlatilag már elvárják tőle, hogy:

- hullámvölgy nélkül vigye végig a bajnokságot
- lehetőleg januárra már nyerje is meg.

Lassan már ott tartunk, hogy még neki kell bocsánatot kérnie, az eszem megáll bazmeg.

Ja, ez alapvetően oké, bazmeg, de...

Egyrészt hogy jön ide a BL? Hónapok óta lezárultak a csoportküzdelmek, ennél aktuálisabb problémák vannak a csapattal. Másrészt hagyjuk már meg a szurkolóknak, hogy véleményük legyen, ami adott esetben ellenkezik a miénkkel. Te a hetedik helyezett csapatokra sem akadtál ki, csak néha utólag, finoman, visszafogottan, pedig ott aztán volt baj csőstül. Lehet egy rózsaszín, végtelenül toleráns szemüvegen át nézni mindent, ami a csapat körül folyik, és lehet kritikusan szemlélni az eseményeket, utóbbit realistán és szélsőségesen. Szerintem van helye, sőt, most alapja is a kritikus hangoknak. Nyilván nem dőlt össze a világ, nyilván Chiellini nélkül is esélyes a Juve a Celtic ellen, nyilván a bajnokságban is meglepetés lenne, ha nem tudnánk megvédeni a scudettót, de aki nem látja, nem akarja látni, Chiellini sérülése óta milyen gondok vannak, Conte mennyire elkúrta a római kupameccset, mennyire cselekvőképtelenek voltunk a téli átigazolási időszakban, az ugyanúgy szélsőséges, mint az, aki halálsorra küldené Marottát, meg Contét Agnellihez rapportra. Van baj, és szerintem lehet, sőt, kell is róla beszélni. Érdekelne a véleményed azon túl is, hogy a pánikolás nívótlan, és tulajdonképp minden rendben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:51 pm

juventute írta:

Conte a szarból épít várat rekordidő alatt, erre gyakorlatilag már elvárják tőle, hogy:

- hullámvölgy nélkül vigye végig a bajnokságot
- lehetőleg januárra már nyerje is meg.


ez nem hullámvölgy, ez lassan Mont Everest, csak ez az egyetlen probléma, szerintem jogosan aggódok meg még vannak igy egy páran.

senki nem várja el hogy januárra nyerje meg, de
- a riválisok mind gyenge idényt fognak ki (tavalyi Milán azért sokkal stabilabb volt, ugye tavaly ilyenkor még félve mertük leirni hogy ebből akár Scudetto is lehet)
- nekünk van a legmasszivabb, legdrágább és legösszeszokotabb keretünk
- ahonnan ha kiesik egy darab védő (legyen ő a világ legjobbja posztján) onnantól kezdve minden meccsen 1-2 gólt kapunk a helyéről
- ahol lesérül, kisárgul, eltiltódik egy-két játékos és a pótlásra kirendelt emberek egyszerűen csődöt mondanak. senki se várja el mondjuk Isla-tól hogy nőjjön fel a mostanába szintén gyenge Forest tavalyi szintjére, de egy erős közepest, legalább mondjuk egy Parma szintű focit igazán lehozhatna legalább 2 meccsenként egyszer. és persze messze nem ő az egyetlen. nem azt várjuk a cseréktől hogy tökéletesen pótoljanak, de legalább valami nyomuk legyen hogy a pályán vannak könyörgöm !
vagy jöjjenek a primaverás srácok...
- a BLben mégcsak most jön a neheze, és a mostani forma nagyon messze van mondjuk a Cselszki ellen mutatottól. a világ legjobb csapata se úgy működik hogy a 2 hónapos szopóág után egyszercsak megrázza magát és behúzza a rangadót. legalábbis ritkán. a Celtic meccs idegenbe 2 hét múlva lesz. lassan látni kéne hogy jövünk ki a gödörből de egyhelyben toporgunk.

- igenis Marotta hibája az hogy nem tud épképzláb csatárt szerezne már legalább 3 átigazolási időszak óta amióta a probléma súlyos. tavaly januárba is kin keserves volt a gólgyártás de legalább a jó védelem miatt min. 0-0ra hoztuk a meccseket...
- Conte sem áll a helyzet magaslatán, pl a Lazio elleni visszavágó most nagy homály volt. imádom az embert és nagyon tisztelem de nem egy tévedhetettlen isten. ezzel együtt még egy rossz szavam nem volt rá. próbál dolgozni abból amit adnak neki a sok sérülés ellenére is.

de rohadtul nem 'szarból épit várat'
helyette egy kipróbált, összeszokott, Olasz Bajnok és nagyrészt Európa-bajnoki ezüstérmes kerete van. ebbe kéne beépiteni még egykét embert. a sok jövevény ellenére ez egyedül eddig Pogbával történt meg majdnemhogy maradéktalanul, és ő úgymond egy 'hajótörött' nálunk, nemhiszem hogy bármilyen kivánság listán rajta volt mint Peluso vagy Padoin csak éppen kaptunk az alkalmon hogy játéklehetőséget keres...

na mind1, bocsi hogy hosszú vagyok de lehet a dolgokhoz szerintem racionálisan is hozzállni és a kritika még nem azt jelenti hogy valaki köpköd. nyilván aggódom kedvenc csapatom miatt, ezért foglalkozom a hibákkal.
a bazdmegeléstől meg nem fogok veled jobban egyetérteni az 100% :DD



_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 8:23 pm

juventute írta:

+1
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 7:45 pm

Nyáron én is kivoltam Marottára amiért nem oldotta meg a csatárkérdést, de most egyszerűen rosszul vagyok attól, amit egyes "szurkolók" művelnek. Egyrészt ezt a kérdést nem januárban lehet megoldani (akkor gyakorlatilag csak pótmegoldás lehetséges), másrészt a csapat listavezető és megnyerte a csoportját a BL-ben.

Conte a szarból épít várat rekordidő alatt, erre gyakorlatilag már elvárják tőle, hogy:

- hullámvölgy nélkül vigye végig a bajnokságot
- lehetőleg januárra már nyerje is meg.

Lassan már ott tartunk, hogy még neki kell bocsánatot kérnie, az eszem megáll bazmeg.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 2:10 pm

Csak röviden:
- van bal oldal, csak épp ilyen. Chiellini minőségű hátvéd az univerzumban sincs sok, nem Marotta intézte a sérülését, Pelusót Conte kérte, Caceres a padra több mint vállalható, DC nem piacképes, ahhoz képest nem _annyira_ rossz, Giak bal szellőhöz képest nem védekezik rosszul, Kwadcsi meg nem tehet a származásáról. A wingback mindenhol hiánycikk, kevés, aki igazán komplett ezen a poszton.
- Vidalért 30 nem sok, sőt. Hiányposzton játszik, fiatal, és az egyik legjobb a fajtájában. Tényleg _csak_ Fernandinho jut eszembe a pótlására. Ha meg tudnánk oldani a cserét úgy, hogy Vidal árából megvesszük Fernandinhót, és még maradna ~15-20 milla egy fasza csatár jobb küllőjére, felőlem máris mehetne a dolog. A brazil is kurvajó. Meg kéne tudni, van-e kivásárlási ár a szerződésében.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:22 pm

s4tch írta:
zetterberg40 írta:
Közben hivatalos, hogy Drogba másfél évre a Galatasarayé.

Érdekes, hogy a kínaiak máshogy gondolják. Very Happy Állítólag bepanaszolták a törököket a FIFA valamelyik gittegyleténél, mondván, ők nem tudnak semmit, Drogba az övék. pig

A Poli-ügyben két érdekes momentum van. Egyrészt az akkori lapok szerint már nyáron megegyezett a két klub és a játékos, Poli kölcsönben maradt volna idén Genovában. Ha ennyire előrehaladott ügyről van/volt szó, akkor minek kellett a téli átigazolási időszak legvégéig várni a papírmunkával, és azt is elpöcsölni végül? Másrészt állítólag azért akarjuk Polit, hogy helyettesítse Vidalt, akinek az árából meg lehetne oldani egy tényleg top csatár leigazolását. (Már tavaly 30-at adott volna érte a Bayern, szerintem kibaszottul le lehetne vele húzni vagy őket, vagy a Reált, ahol egyszerűen nincs ilyen típusú ember, pedig nagyon elférne.) Ezzel annyi a bajom, hogy Vidalt egy Polival nem lehet pótolni, helyette gyakorlatilag egyetlen embert tudnék elképzelni, de őt is olyan 25-30 körüli összegre saccolom (Sahtar, Fernandinho). Meg persze szentimentális kis buzi vagyok, szeretem a cukormackót. I love you

én szentimentalitás nélkül mondom hogy 30 milkát simán elkérünk érte, a 'reális' piaci alapokat tekintve. az hogy egy PSG hajlandó elvileg 30-40 milkát letenni Lichtiért az nem ilyen kategória de egy Reál-Bayern szintű csapatból simán kinézek egy hasonlót a nyáron. majd meglátjuk, hiszen mindkét helyre új edző érkezik.

Vidal-t meg ennyiért már érdemes eladni szerintem, valakit majd csak szerzünk aki ha nem is lesz akkor klasszis de legalább stabilan pótolja. Pogbában reménykedem hogy legalább még 1 évet marad.
Poli gyerek meg ugyan nem akkora tehetség de az Izések szája erősen sirt amikor kirakták onnan mert akkor úgy gondolták az egyetlen valamire való tehetség a csapatba. azóta persze ottvan pl a már-szinte-papiron-juve-játkos Guarin meg hasonlók...

egy szó mint száz, Marottának egy dolga lett volna a télen, nem talált rá megoldást. Anelka még viccnek is rossz, de attól még én leszek az első aki ezért majd elnézést kér ha rug legalább 5 azaz öt gólt.

az hogy Lisandro Lopezre már nem volt időnk, az hogy Poliról is lecsúsztunk itt épp illetve hogy a - szerintem - kiváló Felipe Andersonnal nem jöttek meg időbe a papirjai....KABARÉ az egész amit itt történik.

Marottának nincs itt helye, lehet hogy a keret átalakult de szerintem ez nem az ő érdeme hanem vezetőségi döntés azóta meg a pár hatalmas szerencsés ingyen igazolásán kivül használható dolgot nem tett, a játékunk jelenleg kritikán aluli ami abból is adódik hogy kiderült hogy a keret igencsak sekély, konkrétan egy teljes bal oldal hiányzik...katasztrófa

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:54 am

s4tch írta:
A Poli-ügyben két érdekes momentum van. Egyrészt az akkori lapok szerint már nyáron megegyezett a két klub és a játékos, Poli kölcsönben maradt volna idén Genovában. Ha ennyire előrehaladott ügyről van/volt szó, akkor minek kellett a téli átigazolási időszak legvégéig várni a papírmunkával, és azt is elpöcsölni végül? Másrészt állítólag azért akarjuk Polit, hogy helyettesítse Vidalt, akinek az árából meg lehetne oldani egy tényleg top csatár leigazolását. (Már tavaly 30-at adott volna érte a Bayern, szerintem kibaszottul le lehetne vele húzni vagy őket, vagy a Reált, ahol egyszerűen nincs ilyen típusú ember, pedig nagyon elférne.) Ezzel annyi a bajom, hogy Vidalt egy Polival nem lehet pótolni, helyette gyakorlatilag egyetlen embert tudnék elképzelni, de őt is olyan 25-30 körüli összegre saccolom (Sahtar, Fernandinho). Meg persze szentimentális kis buzi vagyok, szeretem a cukormackót. I love you

Gondolom, hogy Vidal menni fog idővel, de Poli nem az a fajta, ő szerintem se tudja pótolni Artúrt.

S ha már a Sahtar: az itt is sokak által emlegetett Willian lelépett tőlük. Az Anzsi kifizette a 34 millió eurós kivásárlási árát, ami azt jelenti, hiába próbálkoztunk volna (jól gondoltuk, hogy drága és annyi pénzünk nincs).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 10:39 am

zetterberg40 írta:
Közben hivatalos, hogy Drogba másfél évre a Galatasarayé.

Érdekes, hogy a kínaiak máshogy gondolják. Very Happy Állítólag bepanaszolták a törököket a FIFA valamelyik gittegyleténél, mondván, ők nem tudnak semmit, Drogba az övék. pig

A Poli-ügyben két érdekes momentum van. Egyrészt az akkori lapok szerint már nyáron megegyezett a két klub és a játékos, Poli kölcsönben maradt volna idén Genovában. Ha ennyire előrehaladott ügyről van/volt szó, akkor minek kellett a téli átigazolási időszak legvégéig várni a papírmunkával, és azt is elpöcsölni végül? Másrészt állítólag azért akarjuk Polit, hogy helyettesítse Vidalt, akinek az árából meg lehetne oldani egy tényleg top csatár leigazolását. (Már tavaly 30-at adott volna érte a Bayern, szerintem kibaszottul le lehetne vele húzni vagy őket, vagy a Reált, ahol egyszerűen nincs ilyen típusú ember, pedig nagyon elférne.) Ezzel annyi a bajom, hogy Vidalt egy Polival nem lehet pótolni, helyette gyakorlatilag egyetlen embert tudnék elképzelni, de őt is olyan 25-30 körüli összegre saccolom (Sahtar, Fernandinho). Meg persze szentimentális kis buzi vagyok, szeretem a cukormackót. I love you
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 10:12 pm

'A Juventus szerződtette volna Andrea Polit a Sampdoriától, a Lazio pedig Felipe Andersont a Santosból, de hiába egyeztek meg egymással a klubok, nem sikerült időben lezárni az átigazolásokat, így egyik játékos sem vált klubot.'
by origo


faszaaaaaa

egyébként a Poli srác nem lett volna rossz húzás a múltja ellenére sem

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 11:15 pm

zetterberg40 írta:
Cevallos megszerzését megerősítette a klub. Kölcsönbe érkezik, nyáron opciónk lesz a megvásárlására.

Fiatal Dél-amerikaiakat bármikor, bármekkora mennyiségbe hozhatnak :DD
főleg ha kölcsönbe. Primaverába már túlkoros a 18al, mi?
mert itt fél év alatt nem fog kiderülni hogy mit tud mert az úgy fog kinézni hogy 2x 10 perc a kupába meg egyszer 3 perc időhúzó jelleggel vmi rangadón a bajnokságba :DD
Kivéve ha....kivéve ha.... na remélem kitaláltátok mire gondolok









ha tud a szélen játszani, fuckyeaaah cheers cheers cheers








_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 8:44 pm

Cevallos megszerzését megerősítette a klub. Kölcsönbe érkezik, nyáron opciónk lesz a megvásárlására.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 8:20 pm

Közben hivatalos, hogy Drogba másfél évre a Galatasarayé.
Vissza az elejére Go down
Norbee82

Norbee82


Posts : 21
Join date : 2012. Nov. 08.
Age : 41

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 5:11 pm

HungarianMotorMouse írta:
Ezt a fejet.... lol!

http://www.juventus.com/juve/en/news/27gen2013_anleka_eng

Egy az egybe Edouard Montoute a Taxi című filmből...
Vissza az elejére Go down
HungarianMotorMouse

HungarianMotorMouse


Posts : 3
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:39 pm

Ezt a fejet.... lol!

http://www.juventus.com/juve/en/news/27gen2013_anleka_eng
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 9:16 pm

Egyenlőre egy pozőr díszpinty benyomását kelti,de remélem valamit még akar mutatni. Ciro-sokkal jobb igazolás lett volna(motiváltabb,saját nevelés),de hát nem mindig van úgy ahogy egy egyszerű szurkoló szeretné.
Vissza az elejére Go down
Norbee82

Norbee82


Posts : 21
Join date : 2012. Nov. 08.
Age : 41

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 5:14 pm

A legnagyobb baj ezzel a téli átigazolási időszakkal, hogy a nyári maradékából kellene egy olyan támadó, aki min a jelenlegi csatárok szintjét megüti. Ám mivel pénz nincs így Marotta is a szegény ember vízzel főz effekt áldozata. Ezáltal nem hogy egy 30 milkás ( még ha csak a kis táblásban is gondolkozunk ) támadóra nincs pénz, de még egy közös tulajdonú srácot se tudunk visszaszerezni...

Így előre én nem írnám le a kedves bankszámla halmozó francia díszpintyet, hátha véletlen még utoljára meg akarja mutatni, hogy tud úgy futballozni, mint anno az Arsenal-ban.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:57 pm

s4tch írta:


A sportigazgató más kluboknál is kap egy keretet, amiből lehet gazdálkodni. Az, hogy a Juventus mennyit költ átigazolásokra, kb. annyira múlik Marottán, mint rajtam. Bár ez nem igaz, a blognak elég komoly a befolyása - szóval annyira múlik Marottán, mint az utca emberén. Ne feledjük, a Juventus egy részvénytársaság, aminek a fő döntéshozó szerve az igazgatótanács. Amiért felmerül egyáltalán Marotta felelőssége, az az, hogy az adott keretet hogyan használja fel. Úgy sejtem, az igazolásokat Conte és Marotta közösen találják ki. Nyilván Conte idejébe nem fér bele, hogy napi szinten foglalkozzon a piaccal, tehát valahogy úgy nézhet ki a dolog, hogy Conte leadja az igényeit (mittudomén, bal lábas wingback minimum hetes skillel, 8,5-es fizikummal, hatos tapasztalattal, tudjon balbekket is), Marotta átnézi a piacot, összeveti Conte listáját az átigazolási kerettel és a költségvetési mozgástérrel, lerak Conte elé egy listát, és ebből Conte rábök Pelusóra, a csatárlistából meg Drogbára. Majd kiderül, hogy Drogba mégsem pálya, akkor jöjjön Lisandro. Ja, ő se pálya, akkor faszombeleverem Análkába.
Nyáron egyszerűbb lesz a helyzet. A hírek szerint legalább 30 millás keret áll majd Marotta rendelkezésére, amihez hozzá lehet csapni az eladandó csatárok (vélhetően Matri, Q; ha mindkettő megy, olyan 20M) árát. Az viszont teljesen világos, hogy ez megint nem egy csatárra fog elmenni. Saccra még legalább kettő, tavalyihoz hasonlóan jól sikerült év kell ahhoz, hogy elkezdjünk a játékospiac azon részén vadászni, ahol a Chelsea, Real, Zenit teszik.

Ez nagyon rendben van, énis valahogy igy gondolom a dolgot. + annyi hogy szerintem Agnelli foglalkozik annyira a 'hobbiájval' és a pénzével hogy azért ő is rábólint minden nagyobb tranzakcióra vagy ha ő nem, valaki az igazgatótanácsból. az oké hogy kap 30 milkás keretet de az nem azt jelenti hogy ész nélkül elszórhatja. se ő se Conte. Meg ha egy fejes is egyetért a dologgal akkor már késöbb úgymond lehet mosni a kezeket.

Énse 30 milliós sztár igazolást várok, de most komolyan, Anelka?
Egy Immobilétől annyira boldog lennék már hogy az elmondhatattlan. Még akkor is ha nem vállik be. Legalább megpróbáltuk.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 6:43 pm

cortamelasombra írta:
egyébként nemtudom az elmúlt 2 év vásárlási és spórolási politikája mennyire Marotta és mennyire a vezetőség, Agnelli érdeme.

A sportigazgató más kluboknál is kap egy keretet, amiből lehet gazdálkodni. Az, hogy a Juventus mennyit költ átigazolásokra, kb. annyira múlik Marottán, mint rajtam. Bár ez nem igaz, a blognak elég komoly a befolyása - szóval annyira múlik Marottán, mint az utca emberén. Ne feledjük, a Juventus egy részvénytársaság, aminek a fő döntéshozó szerve az igazgatótanács. Amiért felmerül egyáltalán Marotta felelőssége, az az, hogy az adott keretet hogyan használja fel. Úgy sejtem, az igazolásokat Conte és Marotta közösen találják ki. Nyilván Conte idejébe nem fér bele, hogy napi szinten foglalkozzon a piaccal, tehát valahogy úgy nézhet ki a dolog, hogy Conte leadja az igényeit (mittudomén, bal lábas wingback minimum hetes skillel, 8,5-es fizikummal, hatos tapasztalattal, tudjon balbekket is), Marotta átnézi a piacot, összeveti Conte listáját az átigazolási kerettel és a költségvetési mozgástérrel, lerak Conte elé egy listát, és ebből Conte rábök Pelusóra, a csatárlistából meg Drogbára. Majd kiderül, hogy Drogba mégsem pálya, akkor jöjjön Lisandro. Ja, ő se pálya, akkor faszombeleverem Análkába.

Nyáron egyszerűbb lesz a helyzet. A hírek szerint legalább 30 millás keret áll majd Marotta rendelkezésére, amihez hozzá lehet csapni az eladandó csatárok (vélhetően Matri, Q; ha mindkettő megy, olyan 20M) árát. Az viszont teljesen világos, hogy ez megint nem egy csatárra fog elmenni. Saccra még legalább kettő, tavalyihoz hasonlóan jól sikerült év kell ahhoz, hogy elkezdjünk a játékospiac azon részén vadászni, ahol a Chelsea, Real, Zenit teszik.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 6:26 pm

cortamelasombra írta:
egyébként nemtudom az elmúlt 2 év vásárlási és spórolási politikája mennyire Marotta és mennyire a vezetőség, Agnelli érdeme. szerintem nem Marotta az aki visszafogja a srácokat és ha az elnökön múlna akkor itt már Mata meg Falcao egymás mellett nyomnák...
inkább az van h Marottának van kiadva hogy ennyi és annyi a keret de ebből minél kevesebből hozd ki, jó ?

Nem rosszból, de ezt nem gondolhatod komolyan.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 5:19 pm

cortamelasombra írta:
farturo írta:
Pirlo és Barza ÖSSZESEN 300.000 euróba fájt, akkor nincs miről beszélni.

Jaj te kis hamis, neked politikai beszédeket kéne irnod, ez ködösitésből jeles :DD mert a 0 eurót + a 300.000 eurót énis össze tudom adni :DD de igy tényleg sokkal jobban hangzik.

egyébként nemtudom az elmúlt 2 év vásárlási és spórolási politikája mennyire Marotta és mennyire a vezetőség, Agnelli érdeme. szerintem nem Marotta az aki visszafogja a srácokat és ha az elnökön múlna akkor itt már Mata meg Falcao egymás mellett nyomnák...
inkább az van h Marottának van kiadva hogy ennyi és annyi a keret de ebből minél kevesebből hozd ki, jó ?
Mondtam,hogy ez lesz.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 4:07 pm

farturo írta:
Pirlo és Barza ÖSSZESEN 300.000 euróba fájt, akkor nincs miről beszélni.

Jaj te kis hamis, neked politikai beszédeket kéne irnod, ez ködösitésből jeles :DD mert a 0 eurót + a 300.000 eurót énis össze tudom adni :DD de igy tényleg sokkal jobban hangzik.

egyébként nemtudom az elmúlt 2 év vásárlási és spórolási politikája mennyire Marotta és mennyire a vezetőség, Agnelli érdeme. szerintem nem Marotta az aki visszafogja a srácokat és ha az elnökön múlna akkor itt már Mata meg Falcao egymás mellett nyomnák...
inkább az van h Marottának van kiadva hogy ennyi és annyi a keret de ebből minél kevesebből hozd ki, jó ?

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 3:46 pm

[quote="cortamelasombra"][quote="juve 1974"]
Azért én nem mondanám kutyaütőnek a négert!esélyt sem kapott szerencsétlen!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 3:39 pm

azért Marrotta nélkül nem egy veretlen bajnokcsapatot néznénk a bl-ben, hanem egy elszállt fizetésekkel teli nagyképű 7.helyezett csapatot.. igen volt több rossz húzása is de ha belegondolunk, hogy Pirlo és Barza ÖSSZESEN 300.000 euróba fájt, akkor nincs miről beszélni.
Anelka pedig még pályára sem lépett de már szidjátok, pedig egy esélyt megérdemel. Egyszerűen nincs 40 milliónk Cavanikra, bármennyire is jó lenne, úgyhogy abból kell főznünk ami van.
Marrotta for president
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
22 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: