Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
DartagnanX
Admin



Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 15:51

s4tch írta:
Mai gazzettában egy meglehetősen vad találgatást lehet olvasni: Zlatan visszatérésének érdekében beáldoznánk Vidalt (PSG adna érte 35M-t), valamint Q és Matri eladásából is bejönne 25M. Ez összesen 60, amiből egy időre lehetne fedezni Zlatan horror fizetését.

Zlatan a világ talán legjobb csatára (mondjuk már csak pár évig), viszont rátelepszik a csapata játékára, és folyton feszültséget kelt az öltözőben, már csak a fizetésével is. Jovetics biztos kevesebb gólt szerezne, de összességében hasznosabb lehetne, és biztosan jól tudna együtt játszani akár Matrival, akár Llorentével.

Ja, itt írtad már, te rohadék!
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 15:50

A Gazzetta most éppen azt írja, hogy Zlatanért adnánk Vidalt, Matrit és pénzt.
Én szívesen látnám a csapatban Zlatant, de ez az ár kissé túlzás szerintem.
Vidalért kaphatnánk 45 milliót. Matriért kb tízmillió nem túlzás szerintem.
Zlatan pedig nem ér 55 milliót, már. 31 éves.



_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 15:46

Llorente már aláírt, nyílt titok a nettó 4 millája. Én sem értek vele egyet.

Vidal nyilván kap emelést, a mostani 2,7 millióját a hírek szerint jövőre már Pogba is megkaphatja, aki így 2017-ig aláír, és akkor még mindig csak 23 éves lesz. rabbit Az a zsíros állú Raiola nyilvánvalóan egy zseni, hogy rohadna meg. Basketball

Krisz, értem én, hogy 3 millió euró plusz reklámbevételek rengeteg pénz, és ebből már vígan el lehet éldegélni, de egy menedzserekkel körbevett focista nem így gondolkodik. Ha mondjuk te havi 3 milliót keresnél forintban, az is bőven elég lenne mindenre - de mit szólnál hozzá, ha egy rivális cég nettó 6 misit ajánlana ugyanazért a munkáért? Pénzből egy focistának sincs sosem elég, akkor sem, ha normál fejjel szinte átláthatatlanul és elkölthetetlenül sok pénzről beszélünk. Azzal tudod a játékosok 99%-át motiválni. Hogy épp DP kijelenti, hogy rakjanak elé bármit, aláírja, az azért elég ritka. A focista mint munkaerő oda áramlik, ahol többet kap. Az Anzsin kívül van még néhány klub, amelyik nívós bajnokságban, BL-ben szerepel, és többet tud fizetni, mint a Juventus. A Real pl. egy teljesen érthető lépés lenne Vidal részéről: belátható időn belül 100%, hogy nem végeznek BL-helyen kívül, rengeteg pénzt fizetnek, reklámbevételt is generál a mez, patinás klub, mégsem egy Anzsi. Nem lennék meglepve, ha ott kötne ki a srác. Persze a legjobb az lenne, ha még 5-6 évet maradna.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 15:39

cortamelasombra írta:
kilopo írta:


15 gól termelő csatár most is van. csak egyik sem játszik annyit, hogy rúgjon is annyit. nekem elegem van a 15 gól rúgó csatárlehetőségekből. vagy jöjjön egy ibra szintű, vagy senki.

őőőő, és éppenséggel ki lenne az ? a február felé magára találó Matri akiről már 4 gólbe is pattant azóta ?
vagy Q aki a BL-ben villantott párszor azóta meg leginkább abban jeleskedik hogy képes eltalálni a kapust bármilyen közeről is lőjjön ? :DD
esetleg Mirko aki ugyan tud focizni de abszolút leszarja a mezei fordulókat (sőt, minden 3. rangadót is...) és különben sem a kétjegyű góltermeléséről volt eddig hires?
vagy Gio aki egyáltalán nem csatár alkat valamiért mégis centert játszatunk vele?
esetleg majd Anelka lesz a nagy megmentő?

reméljük Llorente ilyen lesz, ha nem akkor vissza kell hozni Immobilét, meg kell venni Suarezt, fenetudja, csak legyen valami.

Szerintem Q és Matri is meg tudná lőni a 15-t. Igaz, Matri szar formában volt év elején, de most eléggé adja neki. Bepattant, vagy 30 méteres bomba. Talán nem mindegyik egyet ér? Ilyen szempontból nem értem mi bajod a gól milyenségével.
Q-nak év elején adta, most talán kevésbé. Lehet, hogy nincs 10 gólja egyiknek sem, de nem is játszottak sokat, még (szerintem) indokolt esetben sem. pl most hétvégén.
Amúgy nem azt állítottam, h embertelen nagy játékosok, hanem azt, hogy 15 gólos csatár van. Ez olyan, mintha giakk meg padoin szerű középpályásokért kiabálnánk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 14:51

s4tch írta:
Jövőre jön Llorente, akinek a 4 milliója el is viszi Jaki felszabaduló 3 misijét.

Nem azt mondom, hogy igenis adjuk el Vidalt, mert lesz klub, aki megadja az árát. Ha rajtam múlna, innen vonulna vissza, kurvajó arc, szerethető figura, és a posztján a szűk elit tagja. Azt mondom, nem szabad azon csodálkozni, ha a 6-8 milliós (vagy magasabb) fizetésekre elindul a focista agya. Ez a srác Chiléből jött, ahol egy bankigazgató nem keres ennyit. Egy focistának van mondjuk 10, max. 15 éve, hogy megszedje magát. Ha 4 millió helyett a nyolcat választja, akkor nem azon kell lamentálni, hogy miért ilyen a világ, meg hová tűnt a klubhűség, hanem neki kell látni azonnal megkeresni azt a fiút, aki a helyén hasonlóan teljesít. Az sem könnyebb feladat, mint előteremteni a sztárfizetéseket, dehát ez legyen Marotta, Paratici, ill. másik oldalról Agnelli gondja.

Mai tuttosport: a liláknak Gio+15M ajánlat megy Joveticsért. Nyilván semmi valóságalapja, a tuttosport nagyon erős a kacsagyártásban, de nem lenne hülyeség.

Jó nagy barmok vagyunk, hogy egy Llorentenek 4 millás fizetést adunk. Én őt egy átlagos esetleg annál picit jobb centernek tartom (nyilván a mostaniaknál jobbnak), ha neki nem sajnáljuk a 4 millát, akkor egy Vidalnak miért a 4-5-öt? Ez ugyanolyan visszás, mint hogy 18-20 éves brazil vagy legalább is külföldi kölykök simán megkapják a bizalmat, röpködnek értük a 10 millák, de egy fiatal olasznak nem sok esélye van, pl a szemmel láthatóan kiemelkedő tehetségű és a korához képest érett Verrattiért nem akartunk letenni 10-12-t.

Az rendben van, hogy 10-15 éve van megszednie magát, de itt már nem B vonalas játékosok évi 100-200ezer eurojáról van szó (azért azt tegyük hozzá, hogy egy senior mérnök nem keres ennyit), hanem 3 millióról. Focista karrierje végén, ha nem egy idióta barom, mint mondjuk Maradona, akkor bőven akkora tőkét halmoz fel, hogy vígan megélhet belőle. Befektetheti cégekbe, tőzsdézhet, nyithat éttermet, night clubot akármit. Utána opció lehet az edzősködés kommentátorkodás. Mellesleg 1-2 embernek mi is ki tudunk köhögni egy 4-5 millás fizut, a karrierje emelkedőjén, egy remek közegben, erős csapatban, Európa legjobb 8 csapata között nem azon kéne járnia egy játékos agyának, hogy az Anzhi Macskalacskában 10 millát is kereshet. Az ő nyilatkozatait nézve vagy egyszerűen a pályán mutatot mentalitását tekintve nem nézem ki belőle a Zlatan vagy Tévez típusú futballkurvát.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 14:30

Asamoah-val kapcsolatban csak halkan jegyezném meg, hogy igaz, hogy támadásban foskupac, de mintha a védekezésben teljesen rendben lenne a srác. januárban nem ez volt jellemző arra a posztra...
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 14:20

kilopo írta:
cortamelasombra írta:

(példa - Vidal el, helyette 1 szélső + 1 legalább 15 gólt termelő csatár, árból simán kijön, Pogba szerintem jövőre már tudja pótolni, összességében jól járunk)

15 gól termelő csatár most is van. csak egyik sem játszik annyit, hogy rúgjon is annyit. nekem elegem van a 15 gól rúgó csatárlehetőségekből. vagy jöjjön egy ibra szintű, vagy senki.

őőőő, és éppenséggel ki lenne az ? a február felé magára találó Matri akiről már 4 gólbe is pattant azóta ?
vagy Q aki a BL-ben villantott párszor azóta meg leginkább abban jeleskedik hogy képes eltalálni a kapust bármilyen közeről is lőjjön ? :DD
esetleg Mirko aki ugyan tud focizni de abszolút leszarja a mezei fordulókat (sőt, minden 3. rangadót is...) és különben sem a kétjegyű góltermeléséről volt eddig hires?
vagy Gio aki egyáltalán nem csatár alkat valamiért mégis centert játszatunk vele?
esetleg majd Anelka lesz a nagy megmentő?

áh, kollektiven rossz a társoság ahogy van, egyáltalán nem bajnok csapathoz méltó, még akkor is ha mi a Európa top 3 középpályánkon nyerjük meg a meccseket. nem azért nem tömik ki az ellenfelet mert nemkapna egyesével elég játékpercet, Q sem azért nem vágott mesterhármast a Catania ellen mert kevés idő jutott neki....
hanem azért mert nincs egy állandó teljesitményt nyújtó csatárunk, akinek nem az lenne a dilemma hogy most-éppen-kivel-kombináljuk ősszem, hanem akit hétről hétre oda lehet rakni és lő 2 meccsenként egy gólt. az már bőőőőőőőőven elég lenne a mostani szinthez képest.
reméljük Llorente ilyen lesz, ha nem akkor vissza kell hozni Immobilét, meg kell venni Suarezt, fenetudja, csak legyen valami.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 13:53

cortamelasombra írta:

(példa - Vidal el, helyette 1 szélső + 1 legalább 15 gólt termelő csatár, árból simán kijön, Pogba szerintem jövőre már tudja pótolni, összességében jól járunk)

15 gól termelő csatár most is van. csak egyik sem játszik annyit, hogy rúgjon is annyit. nekem elegem van a 15 gól rúgó csatárlehetőségekből. vagy jöjjön egy ibra szintű, vagy senki.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 13:28

Szerintem Joveticsről le kell tenni, ahogy a Cavani üzlet is feledésbe merült, hiába volt egy ideig napi szinten hir.
A Fio egy rivális csapat, ráadásul utálnak minket és most egy egész összeszokott gárdájuk van, biztos EL hellyel.
Ha el is adják a srácot az utolsó hely ahova elküldik az Torino lesz, ugyanúgy ahogy Nápolyban is megmondták hogy nincs az a pénz amit lerakhatunk Cavaniért.

Vidal-t énse engedném el, de azért 40 misi környékén már erősen el lehet gondolkozni a dolgon. Szerintem összesen kb. 3 játékos van az egész világon akire azt mondom hogy megér egy komplett csapatnyi pénzt.

Gio természetesen nem megy sehova, vissza lesz vonultatva a mezszáma miutána BL gólkirály lesz jövőre :DD

Egyébként, halkan megjegyzem, Llorente érkeztével én most a legfontosabb betöltetlen poziciót egy winger-ben látom. Lichti formaingadozása életveszély, beadni nem tud de legalább szimpatikus figura. Asamoa meg amilyen nagy lelkesedéssel jött, annyira lett szar mostanság. De tényleg lefelé lóg ki az egyébként se a 82's Brazilokat idéző csapatból.
Kéne valaki aki legalább az egyik oldalt le tudja hozni olyan teljesitménnyel mint amit a középpályánk nyújt.

Egyébként meg ez a mostani csapat bőven jó még 1-2 Scudetto-ra változtatások nélkül, de csak akkor ha az ellenfeleink is ilyne gálánsan segitenek mint idén.
Viszont szerintem mindannyian eggyetértünk abban hogy a csapat újra ez Európai top klubbok közt akar lenni, BL elődöntő, hasonlók....
Ehez viszont minőségileg mélyiteni kell a keretet és pótolni a hiányosságokat. És ha a vezetőség nemtud lerakna erre a célra elég pénzt az asztalra akkor valóban kénytelenek leszünk játékosokat beáldozni úgy, hogy végeredménybe pozitvan jöjjünk ki a dolgoból.
(példa - Vidal el, helyette 1 szélső + 1 legalább 15 gólt termelő csatár, árból simán kijön, Pogba szerintem jövőre már tudja pótolni, összességében jól járunk)

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 12:59

s4tch írta:
Mai gazzettában egy meglehetősen vad találgatást lehet olvasni: Zlatan visszatérésének érdekében beáldoznánk Vidalt (PSG adna érte 35M-t), valamint Q és Matri eladásából is bejönne 25M. Ez összesen 60, amiből egy időre lehetne fedezni Zlatan horror fizetését.

Zlatan a világ talán legjobb csatára (mondjuk már csak pár évig), viszont rátelepszik a csapata játékára, és folyton feszültséget kelt az öltözőben, már csak a fizetésével is. Jovetics biztos kevesebb gólt szerezne, de összességében hasznosabb lehetne, és biztosan jól tudna együtt játszani akár Matrival, akár Llorentével.

Ez eléggé szembemenne az eddigi politikával, vagyis, hogy viszonylag olcsón vásárolunk, kis fizetésért. Ez zlatan esetében mindkét "szabályt" átvágná.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 12:13

Jövőre jön Llorente, akinek a 4 milliója el is viszi Jaki felszabaduló 3 misijét.

Nem azt mondom, hogy igenis adjuk el Vidalt, mert lesz klub, aki megadja az árát. Ha rajtam múlna, innen vonulna vissza, kurvajó arc, szerethető figura, és a posztján a szűk elit tagja. Azt mondom, nem szabad azon csodálkozni, ha a 6-8 milliós (vagy magasabb) fizetésekre elindul a focista agya. Ez a srác Chiléből jött, ahol egy bankigazgató nem keres ennyit. Egy focistának van mondjuk 10, max. 15 éve, hogy megszedje magát. Ha 4 millió helyett a nyolcat választja, akkor nem azon kell lamentálni, hogy miért ilyen a világ, meg hová tűnt a klubhűség, hanem neki kell látni azonnal megkeresni azt a fiút, aki a helyén hasonlóan teljesít. Az sem könnyebb feladat, mint előteremteni a sztárfizetéseket, dehát ez legyen Marotta, Paratici, ill. másik oldalról Agnelli gondja.

Mai tuttosport: a liláknak Gio+15M ajánlat megy Joveticsért. Nyilván semmi valóságalapja, a tuttosport nagyon erős a kacsagyártásban, de nem lenne hülyeség.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 11:59

s4tch írta:
Ja, meg ugye Vidalért a 35M nem egy irreális összeg, annyiért el nem engedném. Azt mondjuk tudomásul kell venni, amiről Conte is beszélt a minap: jelen pillanatban a Juventusnak kb. 200 millió euróval kevesebb a bevétele, mint a legnagyobb bevételű európai kluboknak, így sem bérben, sem transzfereket tekintve nem tudunk velük versenyezni. Ha a PSG mondjuk minimum évi 6 milliós fizetést ajánl Vidalnak, azzal nem lehet versenyezni.

Az nyilvánvaló, hogy a csapat egyik erősségéről van szó; hogy ne menjünk messzire, az összes meccset figyelembe véve Vidal vezeti a házi kanadai táblázatot (9+10). Nálam Buffon, Barza, Bonu, Chiellini, Caceres, Vidal, Pirlo, Marcsi, Pogba lennének az érinthetetlenek, szívem szerint Matrit és Q-t is megtartanám, Pelus is jó igazolásnak tűnik, Giak, Kwadcsi, Lichti szintén nehezen pótolhatóak, egy formában lévő Vucsinics rengeteget tesz hozzá a támadójátékhoz, de a gazdasági szempontokat nem lehet sokáig megerőszakolni. Ha Vidal még egy évig marad, az szerintem komoly eredmény.

Giovinco a legnagyobb talány az egész keretben. Az összes sorozatot nézve a legtöbb gólt ő szerezte (Q-val holtversenyben), Vidal mögött második a kanadain (11+6), mégis talán egyetlen meccsen (udinei bajnoki) volt kulcsszerepe. Papíron komoly szükségünk van rá, amúgy meg simán rásóznám 20M-ért Wengerre.

Nem játszhat mindenki a Cityben, PSGben, Chelseaben, Realban. Vidal jól érzi magát, szereti ezt a helyet, a szurkolók imádják, nem keres rosszul, azt hiszem, hogy a legjobb játékosunknak meg is adhatjuk a 4 millás fizut ha arról van szó, főleg hogy Gigi fizetése csökken, Iaquinta már csak idén szívja a vérünk. Amellett, hogy ha a szűk európai elitbe akarunk tartozni, akkor presztízsből sem szabad kiárusítani a legjobb játékosokat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 11:47

Ja, meg ugye Vidalért a 35M nem egy irreális összeg, annyiért el nem engedném. Azt mondjuk tudomásul kell venni, amiről Conte is beszélt a minap: jelen pillanatban a Juventusnak kb. 200 millió euróval kevesebb a bevétele, mint a legnagyobb bevételű európai kluboknak, így sem bérben, sem transzfereket tekintve nem tudunk velük versenyezni. Ha a PSG mondjuk minimum évi 6 milliós fizetést ajánl Vidalnak, azzal nem lehet versenyezni.

Az nyilvánvaló, hogy a csapat egyik erősségéről van szó; hogy ne menjünk messzire, az összes meccset figyelembe véve Vidal vezeti a házi kanadai táblázatot (9+10). Nálam Buffon, Barza, Bonu, Chiellini, Caceres, Vidal, Pirlo, Marcsi, Pogba lennének az érinthetetlenek, szívem szerint Matrit és Q-t is megtartanám, Pelus is jó igazolásnak tűnik, Giak, Kwadcsi, Lichti szintén nehezen pótolhatóak, egy formában lévő Vucsinics rengeteget tesz hozzá a támadójátékhoz, de a gazdasági szempontokat nem lehet sokáig megerőszakolni. Ha Vidal még egy évig marad, az szerintem komoly eredmény.

Giovinco a legnagyobb talány az egész keretben. Az összes sorozatot nézve a legtöbb gólt ő szerezte (Q-val holtversenyben), Vidal mögött második a kanadain (11+6), mégis talán egyetlen meccsen (udinei bajnoki) volt kulcsszerepe. Papíron komoly szükségünk van rá, amúgy meg simán rásóznám 20M-ért Wengerre.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 11:21

s4tch írta:
Mai gazzettában egy meglehetősen vad találgatást lehet olvasni: Zlatan visszatérésének érdekében beáldoznánk Vidalt (PSG adna érte 35M-t), valamint Q és Matri eladásából is bejönne 25M. Ez összesen 60, amiből egy időre lehetne fedezni Zlatan horror fizetését.

Zlatan a világ talán legjobb csatára (mondjuk már csak pár évig), viszont rátelepszik a csapata játékára, és folyton feszültséget kelt az öltözőben, már csak a fizetésével is. Jovetics biztos kevesebb gólt szerezne, de összességében hasznosabb lehetne, és biztosan jól tudna együtt játszani akár Matrival, akár Llorentével.

nem sok játékoshoz ragaszkodnék jobban, mint Vidalhoz. amellett, hogy kurva jó játékos, én nagyon bírom is. nagyon fegyelmezett, képzett és gondolkodó box-to-box középpályás, ilyet keveset lehet találni, és azok sem megfizethetőek. el kell adni Vucsinicset, Giot és Q-t (utóbbi azért, mert Conte úgyis meg akar szabadulni tőle), értük simán összejönne legalább 30 millió euró - ebből viszont én is inkább Joveticset venném meg, bár elismerem (hülye lennék, ha nem tenném), hogy Zlatan atom jó játékos, és sokkal erősebb lenne vele a Juve
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 11:02

s4tch írta:
Mai gazzettában egy meglehetősen vad találgatást lehet olvasni: Zlatan visszatérésének érdekében beáldoznánk Vidalt (PSG adna érte 35M-t), valamint Q és Matri eladásából is bejönne 25M. Ez összesen 60, amiből egy időre lehetne fedezni Zlatan horror fizetését.

Zlatan a világ talán legjobb csatára (mondjuk már csak pár évig), viszont rátelepszik a csapata játékára, és folyton feszültséget kelt az öltözőben, már csak a fizetésével is. Jovetics biztos kevesebb gólt szerezne, de összességében hasznosabb lehetne, és biztosan jól tudna együtt játszani akár Matrival, akár Llorentével.

Pontosan ezért nem kell visszahozni, vele jól nem járhatunk.

Bár nem jó, hogy Nedved és Conte is róla beszél.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-12, 10:35

Mai gazzettában egy meglehetősen vad találgatást lehet olvasni: Zlatan visszatérésének érdekében beáldoznánk Vidalt (PSG adna érte 35M-t), valamint Q és Matri eladásából is bejönne 25M. Ez összesen 60, amiből egy időre lehetne fedezni Zlatan horror fizetését.

Zlatan a világ talán legjobb csatára (mondjuk már csak pár évig), viszont rátelepszik a csapata játékára, és folyton feszültséget kelt az öltözőben, már csak a fizetésével is. Jovetics biztos kevesebb gólt szerezne, de összességében hasznosabb lehetne, és biztosan jól tudna együtt játszani akár Matrival, akár Llorentével.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-11, 16:25

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcToWCCOzMlmo2TYi_ChgnmwU_1P8x-C8fgNuighBTUJXcCbvvgI4w
Idén próbálgatta a zebracsíkokat,a mutatói sem rosszak.Ilyen rosszul állnánk anyagilag? Smile
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-11, 11:17

az Ascoliban játszó Simone Zaza pofája hasonlít Trezeguet-ére, így örömmel olvasom, hogy le akarjuk igazolni
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-08, 22:02

mancini állitólag 2o millára taksálta, a dortmund meg nem fizet ki ilyen pénzeket watzke állitása szerint, mégha elérik a 25o millás évi bevételt akkor se.

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-08, 15:45

Márti jó formája nyomán nyilván jönnek a pletykák, állítólag a Fior és a Napoli is vinné. Ha Cavani ill. Jovetics lenne a cserealap...

Dzekót meg lassan eladják a Dortmundnak, Lewandowski helyére. Hiába vettük meg Llorrentét, a bosnyák felőlem jöhetne.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-07, 08:04

A mieink közül Pogbának és Nedvednek az ügynöke. Jó lenne őket még pár évig itt tartani, nagy értékei a csapatnak.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-07, 02:10

s4tch írta:
Raiola ma Torinóban járt. Na, a pletykák szerint kit akar visszahozni? Segítek: Joey Barton szerint nagy az orra.

Igazából leszarom hogy kit akar ránktukmálni az jobban érdekel hogy kit vinne el innen....

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-06, 21:39

cortamelasombra írta:
Nekem Bale se.
A mi bajnokságunkba nem jellemző hogy a 90. perc környékén engedik hogy szabadon lőjjön 20 méterről, amikor már lőtt a csapatnak elötte kettőt.
Most nagy körülötte a hype, de biztos vagyok benne hogy Anglián kivül nem teljesitene ilyen jól. A mostani csapatunkba meg különben sem férne be :DD

Ne viccelj már, végre lenne egy tisztességes wingbackünk, aki beadni is tud. Nyilván akkor már egy center is dukál mellé, de az amúgy is kell.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-06, 20:20

s4tch írta:
Raiola ma Torinóban járt. Na, a pletykák szerint kit akar visszahozni? Segítek: Joey Barton szerint nagy az orra.

Inkább vigye máshova.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-06, 20:16

Raiola ma Torinóban járt. Na, a pletykák szerint kit akar visszahozni? Segítek: Joey Barton szerint nagy az orra.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-05, 16:05

http://www.whoscored.com/Blog/s5bcyeh2gke9ta4dhyoq1a/Show/Player-Focus-Six-of-the-Best-from-the-Champions-League
Ezek után szerintem min.40milka.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-05, 14:04

Nekem Bale se.
A mi bajnokságunkba nem jellemző hogy a 90. perc környékén engedik hogy szabadon lőjjön 20 méterről, amikor már lőtt a csapatnak elötte kettőt.
Most nagy körülötte a hype, de biztos vagyok benne hogy Anglián kivül nem teljesitene ilyen jól. A mostani csapatunkba meg különben sem férne be :DD

Izco srácról meg csak annyit, hogyha őt nyáron szúrjuk ki még talán simán elhozható lett volna némi ráfizetéssel, de ősz óta úgy felverte az árát hogy mostmár sosem fog zebrában játszani, szerintem.
Max 39 évesen, egy Shanghai-i kitérő után max :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-05, 09:04

A tuttosport még mindig veszettül kreatív, ma a következő neveket dobták be: Nani, Bale, Kolarov, Santon, Cuadrado, Isco.

Mondjuk ezek közül csak Nani nem kéne. rabbit
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-04, 22:45

zetterberg40 írta:
Tardelli szerint Suárez jó lenne, de Higuaín megszerzésére jobb esélyt lát.
Ennyi pletyka mára elég is.

Higanyt nem csípem, olyan igazi semmilyen játékos. Ha már spanyol selejtezett áru, akkor Sanchez. De BL elődöntősként (ha eljutunk odáig) akkor igazán el lehetne baszni vagy 20-30 millát egy tisztességes centerre.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-04, 17:26

Tardelli szerint Suárez jó lenne, de Higuaín megszerzésére jobb esélyt lát.
Ennyi pletyka mára elég is.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime2013-03-03, 19:38

zetterberg40 írta:
http://football-italia.net/31424/man-city-target-juves-pogba

Kezdődik Smile
Olvastam én is,elég korán megkezdték.Kíváncsi leszek ki a következő célpont Question (Vidal-ra nagy pénzt raknék.)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
19 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: