Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+39
_DREAM_
EsztéNégy
Murasaki
Latya
juventute
Norbee82
HungarianMotorMouse
JuveTaka
Krisz
kilopo
exchaby
Godbluff
Joseph Ducreux
Quagliarescu
farturo
tcs19
enzogigi
virracocha
balazs91
.bb.
s4tch
pietro10
tjunior
baggiofan
cortamelasombra
CsT
AndreasMatri
juve 1974
Arnijuve
el_ceRebr0
zetterberg40
andree10
Juve=scudetto
_benito
daneeka
laac
_Tyler
DartagnanX
Admin
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
.bb.
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-18, 10:44

a góllövést azért Jovetic se viszi túlzásba, kell neki is jó pár helyzet.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-18, 00:43

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
Jovetics azért beférne. Micsoda gólt lőtt a bohóc sinternek.

simán, jó focista

csak a haja...

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-17, 23:40

zetterberg40 írta:
Jovetics azért beférne. Micsoda gólt lőtt a bohóc sinternek.

simán, jó focista
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-17, 22:46

Jovetics azért beférne. Micsoda gólt lőtt a bohóc sinternek.
Vissza az elejére Go down
Latya




Posts : 4
Join date : 2012. Nov. 20.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-17, 11:13

Akkor lehet Mandžukić-ra nem lesz akkor szükségük. Szerintem őt kellene megpróbálni elhozni.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-15, 22:41

zetterberg40 írta:
cortamelasombra írta:
Miért, kiderült hogy mégse cunci ? :DD

Német források szerint már csak formalitások vannak hátra, 25-30 millió körüli összegért nyártól a Bayern játékosa lesz.

A szemét. Nembaj, sose kellett igazán. Llorente azért simán fogja hozni amit ő tudna szerintem. Mondjuk nagyrészt csak az EBn láttam játszani de az alapján bizony nagy a pofám.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-15, 22:07

cortamelasombra írta:
Miért, kiderült hogy mégse cunci ? :DD

Német források szerint már csak formalitások vannak hátra, 25-30 millió körüli összegért nyártól a Bayern játékosa lesz.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-15, 22:06

rebesgetik h a bayern lepaktált a dortmunddal

egyébként debütált ma drogba, beállt csreként, 10 perc alatt gól és gólpassz

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-15, 21:51

zetterberg40 írta:
off: Úgy néz ki, hogy az itt is emlegetett Lewandowskit ki lehet húzni a kívánságlistáról.

Miért, kiderült hogy mégse cunci ? :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-15, 21:38

off: Úgy néz ki, hogy az itt is emlegetett Lewandowskit ki lehet húzni a kívánságlistáról.
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-15, 14:31

Érdekes,hogy most Análka és az ügynöke is megfelelő csapatnak tekintették a Juvét,nem szedtek össze 4 pontot,hogy miért nem minket választanak.(a picsába,megtehették volna újra)
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-14, 20:03

zetterberg40 írta:
Mostanában eléggé sok kritika érte itt Marottát. Íme egy cikk az eddigi munkájáról, s néhány tipp John Cascaranotól, hogy kikkel kéne megerősítenie a keretet, illetve kik távozhatnának.

http://juventiknows.com/winter-mercato-reflection-past-present-future-of-marottas-juventus/


' If I were the DS, I’d make no moves in that area of the pitch – save trying to unload say Simone Padoin, but he must have some seriously incriminating photographs of Conte or something, so that’s unlikely.'

kész :DDDDDDDDD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-13, 22:54

Mostanában általában kezd, nem hiszem, hogy el akarják adni. Olasz lapok olyan 20M körülire saccolják az árát, annyit meg is ér: nagyon fiatal, és ha megtanul védekezni, tényleg Pirlo-utód lesz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-13, 16:12

Kérdés,hogy eladó e,és mennyiért?Tudtommal a Roma érdeklődött iránta a télen,jó lenne hamarább lépni mint ők.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-12, 23:25

Elnézve a sokadik PSG-meccset (illetve most csak összefoglalót), egyre biztosabb vagyok benne, hogy Verrattit meg kell szerezni. Pogba sem rossz középen, de ahogy Verratti passzol, az egészen különleges.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-07, 17:48

Mostanában eléggé sok kritika érte itt Marottát. Íme egy cikk az eddigi munkájáról, s néhány tipp John Cascaranotól, hogy kikkel kéne megerősítenie a keretet, illetve kik távozhatnának.

http://juventiknows.com/winter-mercato-reflection-past-present-future-of-marottas-juventus/

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-07, 08:36

Katt ide ni

Érdekes írás. Marotta 3 év alatt 20 millát költött két csapatra elegendő ifi korú játékosra jövőépítés címszóval. Én örülök neki, meggyőződésem, hogy ha ezek közül 2-3 ember stabil kezdő lesz 5 éven belül, és a többiből kiveszünk 10M körüli összeget, már megérte.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-05, 19:04

Krisz írta:
Rápillantva a várható olasz kezdőre, eszembe jutott, hogy milyen jó lenne még 1 überfasza sinter nevelés a csapatba Bonucci és Pirlo után. Santon, hogy nyomja Angliában? Megtanították beadni?

Abból a pár meccsből amit láttam, azt mondanám, eléggé felemás a teljesítménye.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-05, 18:14

Rápillantva a várható olasz kezdőre, eszembe jutott, hogy milyen jó lenne még 1 überfasza sinter nevelés a csapatba Bonucci és Pirlo után. Santon, hogy nyomja Angliában? Megtanították beadni?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-05, 15:24

zetterberg40 írta:
Számomra csak az meglepő, hogy pár gólt lőttek és egyből 20 millió az áruk.

Na ja, erre írtam, hogy elszemtelenedtek a kicsik. Mondjuk addig érthető a dolog, hogy vagy meg akarják tartani a játékost, vagy lehúzni a $$$-el rendelkező csapatot, csak így utóbbi kizárt, a játékos meg látva az érdeklődő, de túlárazással tulajdonképp elhajtott nagycsapatot elégedetlen lesz, ez meg feszkót szül, és már fel is robbant a Parma székháza.

Belfodillal ellentétben Icardi szerintem nem lesz nagy játékos. (Beni kifejezetten tehetségtelennek tartja.)

DartagnanX írta:
Abramovics Contét akarja a Chelsea kispadjára.
Vagy Mourinhót.

Hát akkor ez eldőlt. José úgysem marad Madridban.

Ha már Mou, ez zseniális:
http://soccermemes.lockerdome.com/media/106178720
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
DartagnanX
Admin
DartagnanX


Posts : 414
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 24

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-05, 14:39

Abramovics Contét akarja a Chelsea kispadjára.
Vagy Mourinhót.

_________________
BIANCONERI.BLOG.NEPSPORT.HU
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-05, 11:37

s4tch írta:
Elszemtelenedtek a kicsik, Icardit a Samp 13-ért akarta odaadni az izének. Mondjuk az akkor 18 éves Sárit is 15 körül vette a Milan, egy betanuló év után a bajnokság egyik legjobbja. (Nyilván Icardi nem Sári kaliber, csak mondom, hogy fiatal csatárokért is letesz némelyik klub komoly lét.)

Amúgy Belfodil beférne hozzánk, nem bólyacenter, nagyon jó egy-az-egyben, és még passzolni is tud. Ha 12-15 körül adnák, és lenne lé a kasszában, Marotta helyében kerek 1M-s fizetéssel elhoznám.

Egyszer láttam mindkettőt, lehetnek jók. Számomra csak az meglepő, hogy pár gólt lőttek és egyből 20 millió az áruk. Asamoah pl. 2-3 éven keresztül stabil játékos volt Udinében, s ha végleg megvesszük, akkor sem fog 20 millióba kerülni, pedig ő is fiatal.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-05, 09:17

Elszemtelenedtek a kicsik, Icardit a Samp 13-ért akarta odaadni az izének. Mondjuk az akkor 18 éves Sárit is 15 körül vette a Milan, egy betanuló év után a bajnokság egyik legjobbja. (Nyilván Icardi nem Sári kaliber, csak mondom, hogy fiatal csatárokért is letesz némelyik klub komoly lét.)

Amúgy Belfodil beférne hozzánk, nem bólyacenter, nagyon jó egy-az-egyben, és még passzolni is tud. Ha 12-15 körül adnák, és lenne lé a kasszában, Marotta helyében kerek 1M-s fizetéssel elhoznám.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-04, 23:30

s4tch írta:
Szerintem Marottáék nagyobb problémának látják a csatárkérdést, mint én. Más lapra tartozik, hogy a szurkoló szerint végtelen pénzmennyiség áll a klubok rendelkezésére, vagy ha mégsem, adjon Agnelli meg Elkann, úgyis kurva gazdagok. What a Face A szurkoló könnyen mondja, hogy Marotta alkalmatlan, mert már rég meg kellett volna venni Cavanit, Falcaót, de legalább Dzekót. Marotta meg ott ül a klubszékházban, előtte az SAP-ból lekért gyorsjelentés, és látja, hogy ebből januárban még Drogba se jön össze kölcsönbe, nemhogy a hirtelen 20 millára (vagy 13+Q-ra) tartott Belfodil, ne adj' Isten a 65 milliós kivásárlási árral rendelkező Cavani.

Idén bejön egy valag pénz a BL-ből és a stadionból + kapcsolódó létesítményekből. Szerintem ezekkel együtt is még legalább 2-3 év kell, hogy _sztárt_ vegyünk, és a fizetését is tudjuk állni.

Ez a Belfodil lőtt 7 gólt és már 20 millió az ára? Smile

Látom a dagadt Raiola már megint viccelődik. Most Ibrahimoviccsal.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-04, 11:37

Szerintem Marottáék nagyobb problémának látják a csatárkérdést, mint én. Más lapra tartozik, hogy a szurkoló szerint végtelen pénzmennyiség áll a klubok rendelkezésére, vagy ha mégsem, adjon Agnelli meg Elkann, úgyis kurva gazdagok. What a Face A szurkoló könnyen mondja, hogy Marotta alkalmatlan, mert már rég meg kellett volna venni Cavanit, Falcaót, de legalább Dzekót. Marotta meg ott ül a klubszékházban, előtte az SAP-ból lekért gyorsjelentés, és látja, hogy ebből januárban még Drogba se jön össze kölcsönbe, nemhogy a hirtelen 20 millára (vagy 13+Q-ra) tartott Belfodil, ne adj' Isten a 65 milliós kivásárlási árral rendelkező Cavani.

Idén bejön egy valag pénz a BL-ből és a stadionból + kapcsolódó létesítményekből. Szerintem ezekkel együtt is még legalább 2-3 év kell, hogy _sztárt_ vegyünk, és a fizetését is tudjuk állni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-04, 11:30

s4tch írta:
...

gyönyörűen kifejtetted amit én a "vagy nem látják akkora problémának"-kal elintéztem, köszi!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-04, 10:55

jackie_d írta:
szerintem biztosan igyekeznek megoldani a csatárproblémát, de vagy nem látják akkora problémának, vagy tényleg csak ennyire vagyunk képesek

Télen nem volt lé csatárra, nyáron lesz. Arra is lehet számítani, hogy az olasz csapatok csak irreálisan drágán fognak nekünk játékost adni, nem véletlen, hogy Análka meg Llorente sem riválistól érkezik. A Serie A-ból amúgy max. három csatárt tudnék nálunk elképzelni: Cavani, Jovetics, meg a pármai nyurga francia fiúka, mindjárt eszembe jut a neve. Belfodil, na.

A csatárprobléma meg nem csak abból áll, hogy szarok a csatáraink. Nem szarok, csak valamiért a Juventus játéka nem kedvez a csatároknak. Boris idén a Genoában már 7 gólnál tart, pedig csak 16 meccsen játszott, és sérült is volt; nálunk tavaly fél szezon alatt kínlódott össze kettőt. Matrit szokás végletekig szapulni, de azt hamar elfelejtjük, hogy ha beszorítjuk az ellenfelet (ahogy az általában történik), akkor a csatárnak gyakorlatilag semmi területe nem marad a középső védők között, Matri meg nem az a típus, aki egyedül megoldja. (Llorente, Anelka, Boris sem ilyenek.) Ahogy elnéztem az összefoglalót, Matri tegnap mindkét gólban vastagon benne volt, és mindkétszer úgy tudott érvényesülni, hogy hagytak neki területet.

A modern fociban a középcsatár nem feltétlenül kulcsember. Van 1-2 olyan figura, aki centerből el tud dönteni egy meccset, pl. Zlatan, Cavani, Falcao, de őket akkor sem lehetne tartani, ha balbekket játszanának. A hamis kilences (Messi, van Persie, Tevez, Lavezzi, Totti) legalább olyan jelentőségű, sőt. Nálunk nincs ilyen pozíció, de Vucsinics hasonló szerepet is képes betölteni támadásoknál, nem is véletlen, hogy ha ő nincs a pályán, jóval kevesebb gólt szerez a csapat. A Juve a középpályán dönti el a meccseket, ha nyer, ha veszít. Engem néha jobban zavar Marchisio szezonbéli gólképtelensége ill. impotenciája, vagy a szélsőink töketlenkedései, mint Matri kihagyott helyzetei. Nem Matrinak kell megoldani egy mérkőzést. Persze ez nem mentesíti a kihagyott ziccerek és a luftok alól, csak jelzem, hogy szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítunk a csatárkérdésnek. 1-2 embert leszámítva jöhet ide bárki, nem egy csatár fogja megoldani a problémáinkat.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8111
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-04, 02:06

cortamelasombra írta:

nagyjából igazad van de ezt a 2 pontot nem gondoltad át.
Giorgo 1 ember a csapatból. nem hiszek abba hogy létezik olyan hogy pótolhatattlan. nyilván nagyon nagy balszerencse hogy nemcsak ő hanem a teljes bal oldal gyengélkedik de akkor sem vagyunk hozzászokva ahoz hogy a Parma meg a Chievo gólokat lőjjön. ha mindenáron a tavalyi helyezéssel meg formával akarsz hasonlitgatni akkor ezt is vedd már össze lécci!
lehet hogy engem kényesztetett el tavaly Európa kb legjobb védelme de igenis nem szoktam meg hogy a Juve ennyi gólt kapjon mint az elmúlt hetekben. nem is a mostani meccsek a bajok hanem a BL meg a tavaszi hajrá. mind1, remélem összeállnak a srácok. ahogy mondtam Giorgo az 1 azaz egy darab ember. nem létezik hogy csak azért vagyunk szarok hátul mert ő kiesett. lehet akkro visszamenni 4 védős rendszerre, lehtne variálni...

a 'sztár' témát meg nemtudom miért hozod fel. nem azért nem birom Marotta pofáját mert Neymar és Falcao nem egymás mellett lövik a gólokat a Juve mezbe. egy Immobilének örülnék leginkább, vagy 2 ismeretlen fiatalnak, vagy 4 primaverás srácnak. csak lássam baszki hogy igyekeznek megoldani a csatárproblémát és nem úgy hogy
1. addig erőltetem amig nagy számok törvénye alapján betalál, lásd Matri ma
2. majd nyáron jön valaki aki majd talán fejel 5 gólt
3. Anelka


érted? :DD ANELKA? :DD még mindig röhögnöm kell amikor leirom a nevét de ez már tragikomédia komolyan.

de mondom a többivel egyetértek.

Szerintem meg igenis vannak pótolhatatlan emberek a csapatunkban. Pirlo és Buffon. Giorgio meg pont a szögleteknél pótolhatatlan (levegőben kb bárkit lenulláz a világon), láss csodát a mostani szopóágunk is beadásokból vagy szögeletkből fakad. Nyilván ha van egy raklap pénzünk meg elegendő időnk akkor bárkit lehet pótolni (mondjuk Pirlohoz hasonló zsenit a posztjáról még egyet nem tudnék mondani). Januárban meg csodacsatárt várni tényleg nevetséges. Egyrészt ilyenkor szinte senki nem mozdítható, másrészt meg semmi pénzünk nincs. A költségvetést negyedévekre kell nézni, egy 10-20 millás mínusz még Juve szinten is vállalhatatlan egy 50 millás mercato után. Ha lehet hinni a pletykáknak Immobilével is próbálkoztunk, de egyrészt nem akarta Preziosi elengedni (elmebetegekkel amúgy is nehéz egyezkedni), másrészt olyan összegek röpködtek amik elfogadhatatlanok főleg januárban. Ismeretlen fiatal csillagokat előhúzni az ingújból megint csak teljesíthetetlen elvárás. Llorentet leigazoltuk szóval nem értem milyen további igyekvést vársz. Hoztuk volna már januárban is, de a Bilbao elnöke is egy szociopata idióta, egy kvázi ingyen igazolható játékosért meg hülye az aki az általunk felajánlott összegnél is többet ad (még az is sok volt szerintem). Marad a primavera vs Análka. Én sem örülök neki, mindig is utáltam de ha már ők (jó olasz szokás szerint) nem bíznak a primaverasokban vagy egyszerűen nincsen olyan képességű játékos aki megütik a szintet, akkor nem nagyon van alternatíva. Nem tehetünk mást, min nagy duzzogva beérjük vele, meg azzal, hogy vezetjük a bajnokságot és állunk a BL-ben...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-03, 22:31

nem csak neked/rólad szólt a hsz, hanem úgy általában a panaszkodóknak/ról Wink

persze, bárkit lehet pótolni, de idő kell hozzá. ha a legjobbat veszed ki, akkor meg pláne
tavaly tényleg el voltunk kényeztetve, de szerintem most sem rosszabb a helyzet, csak mostanában több volt a jobban eltalált lövés

szerintem biztosan igyekeznek megoldani a csatárproblémát, de vagy nem látják akkora problémának, vagy tényleg csak ennyire vagyunk képesek
mindenesetre pénz nélkül nem nagyon lehet mozogni, az meg tisztán látszik hogy zárva a bőségszaru

anelka tényleg vicc, vieri-t kellene reaktiválni mellé, ketten együt 23 klubban játszottak... Smile
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-03, 22:11

jackie_d írta:


-giorgio-t nem tudjuk pótolni?:
hát még jó, basszus, a posztján a világ legjobbja... azért így is elég jól lehozzuk a meccseket, meccsenkénti 1-2 engedett kapuralövéssel


-marrotta nem hoz csatárt:
könyörgöm, ki akar a nagy (drága) nevek közül olaszországba jönni??? ha meg elkúrjuk dárius kincsét a "megváltóra", aztán másnap eltörik a térde, akkor mi van? ugrott a szezon. akár több is...


nagyjából igazad van de ezt a 2 pontot nem gondoltad át.
Giorgo 1 ember a csapatból. nem hiszek abba hogy létezik olyan hogy pótolhatattlan. nyilván nagyon nagy balszerencse hogy nemcsak ő hanem a teljes bal oldal gyengélkedik de akkor sem vagyunk hozzászokva ahoz hogy a Parma meg a Chievo gólokat lőjjön. ha mindenáron a tavalyi helyezéssel meg formával akarsz hasonlitgatni akkor ezt is vedd már össze lécci!
lehet hogy engem kényesztetett el tavaly Európa kb legjobb védelme de igenis nem szoktam meg hogy a Juve ennyi gólt kapjon mint az elmúlt hetekben. nem is a mostani meccsek a bajok hanem a BL meg a tavaszi hajrá. mind1, remélem összeállnak a srácok. ahogy mondtam Giorgo az 1 azaz egy darab ember. nem létezik hogy csak azért vagyunk szarok hátul mert ő kiesett. lehet akkro visszamenni 4 védős rendszerre, lehtne variálni...

a 'sztár' témát meg nemtudom miért hozod fel. nem azért nem birom Marotta pofáját mert Neymar és Falcao nem egymás mellett lövik a gólokat a Juve mezbe. egy Immobilének örülnék leginkább, vagy 2 ismeretlen fiatalnak, vagy 4 primaverás srácnak. csak lássam baszki hogy igyekeznek megoldani a csatárproblémát és nem úgy hogy
1. addig erőltetem amig nagy számok törvénye alapján betalál, lásd Matri ma
2. majd nyáron jön valaki aki majd talán fejel 5 gólt
3. Anelka


érted? :DD ANELKA? :DD még mindig röhögnöm kell amikor leirom a nevét de ez már tragikomédia komolyan.

de mondom a többivel egyetértek.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2013-02-03, 21:55

Krisz írta:
Nekem (és elképzelhető, hogy neki is) a szélsőséges hozzászólásokkal, meg a temetői hangulattal van bajom, ami mostanában egyre gyakoribb. Az általam felsorolt pontokról vagy az ehhez hasonló észrevételekkel kapcsolatban lehet beszélni, vitatkozni, de a "Marrotta takarodj", "meg ez semmire nem lesz elég" típusúakkal nem.

ez is +1

szerintem is lehet/kell beszélni a problémákról, de én sem értem ezt a nagy siránkozást

-giorgio-t nem tudjuk pótolni?:
hát még jó, basszus, a posztján a világ legjobbja... azért így is elég jól lehozzuk a meccseket, meccsenkénti 1-2 engedett kapuralövéssel

-ami kapura megy gól:
mivel komoly kapushiba nem volt (najó, talán egy) ez megint csak a védőket dícséri, mert csak a védhetetlen lövések mennek el a kapuig, a többi már a védőkben elakad. az, hogy mostanában gyakra(bba)n volt ilyen szerintem simán pech

-buffon leszarja:
lófaszt. elég a mai gólörömeit megnézni

-közel az üldözők:
mivan?!? tavaly ilyenkor még így sem álltunk

-marrotta nem hoz csatárt:
könyörgöm, ki akar a nagy (drága) nevek közül olaszországba jönni??? ha meg elkúrjuk dárius kincsét a "megváltóra", aztán másnap eltörik a térde, akkor mi van? ugrott a szezon. akár több is...

én nem látok komolyabb bajt, egyszerűen ilyen a foci
ha lesérül egy kulcsjátékos, persze hogy arra játszik mindenki
az ellenfél eltalálja a kaput? hát basszus ilyen is van
nem igazol ide akit szeretnénk? ez is előfordul

fel a fejjel, még így is toronymagas esélyesek vagyunk és még a duplázás is simán benne van (ha mirkónak lesz kedve játszani Wink)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: