Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
EsztéNégy
virracocha
Tankcsapda
fktgbr
Téjlor89
Malloy
sneco7
LeRoi10
tjunior
zetterberg40
_DREAM_
CsT
bombahoppa
Petike007
_Tyler
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-27, 13:26

Krisz írta:


Pogba csütörtökig meg MU játékos, igazából azt nem értem hogy a bejelentés, orvosi, stb procedúrának mi köze van az adózáshoz, nem az számít hogy mikor ír alá?

Kosticot meg ugye meg kell venni és nem látszik, hogy ez le lenne zsírozva. Egy dealnek van egy publikus mintázata a médiában, még akkor is, ha amúgy total vakon van az összes firkász, pl Pogba kb borítékolható, viszont Kosticnál nem ez a mintázat látszik, ezért még kicsit parázok, hogy valami közbejön.

Én a Serie At lerabló vonalat is adnám (nem a Malac dealt, de pl a Pjanic vonalat), ebben Kulabá tökeletesen illene, de Bremer is evidens lenne. Nyilván nem lehet mindenkit megvenni, de a mostani kínálat és a mi hiányposztjaink metszete kb ez lenne: Fabian Ruiz, Kulabá, Bremer, SMS, Zaniolo, Raspadori, Molina, Udogie. Persze ezek közül néhány nem biztos, hogy megvalósítható, de még mindig jobb stratégia, mint PL rejectekkel próbálkozni vagy elitcsapatok leselejtezett sztárocskáit hajkurászni (jó drágán).

Azt az elemzést be tudod linkelni?
https://bunteto.com/media/rovat/maszkot-le

Anno emlékeim szerint KÁD fel volt tüntetve, most már nem esküdnék meg rá. Minden esetre totál adom ami le van benne írva.

Az olasz bajnokság lerablása nem rossz vonal, feltéve, ha ár/érték vonalon nem mozdolunk el az angol irányba. Amíg domináltunk látszott felénk vastagabban fog a cerka, most ez lehet változhat.

Ami szmáomra bíztató, hogy látszik prioritás a szemét kipakolása, és a rendrakás. Allegri nem lett rosszabb edző, de az előző évi keret semmire nem volt való. így én a következő szezonban mondanék róla a és a vezetőségről is véleményt (most csak félek, de miért ne tenném ez olyan óvatos optimizmus)

Dybala olyan mint a magyar bor, itthon világhírű. Csináltunk belőle egy FC playert, de a hülye maszkos faszságán kívül nem volt más mint egy Recoba, aki sokat sérült. Az, hogy most a kutyának nem kell, több, mint ordító. Ha igaz, hogy a Sinterre rácsörgött, hogy haló adjatok többet, akkor teljesen jogos, hogy kiraktuk.

-------

https://bianconeriblog.hungarianforum.com/viewtopic.php?t=568
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-27, 12:44

Petike007 írta:


Pogba esetén a kedvezőbb adózás miatt egyértelmű, hogy csak júliusban lesz bejelentve. Kostic megintcsak fix (?). Továbbra is vallom, a hogy a túlértékelt játékosok helyett vissza kellene térni a német és holland vonalra, ott egész jó jáékosokat lehet venni, és simán elsüthetőek magasabb áron a jövőben. 

Mariskában nem bízom, 1 évre akar jönni, ami szerintem a VB után átcsap masszív honvágyba.  Viszont az jogos, hogy addig amíg Géza formába lendül ez még akár tökéletes is lehet. 

Anno KÁD írt egy egész jó elemzést arról, hogy a Juve egész idáig a Dybala hype csapdájában volt. Lehet, hogy van benne valami. Minden esetre az elég figyelmeztető jel, hogy nem tépik az istrángot az ingyenes leigazolásáért.

Pogba csütörtökig meg MU játékos, igazából azt nem értem hogy a bejelentés, orvosi, stb procedúrának mi köze van az adózáshoz, nem az számít hogy mikor ír alá?

Kosticot meg ugye meg kell venni és nem látszik, hogy ez le lenne zsírozva. Egy dealnek van egy publikus mintázata a médiában, még akkor is, ha amúgy total vakon van az összes firkász, pl Pogba kb borítékolható, viszont Kosticnál nem ez a mintázat látszik, ezért még kicsit parázok, hogy valami közbejön.

Én a Serie At lerabló vonalat is adnám (nem a Malac dealt, de pl a Pjanic vonalat), ebben Kulabá tökeletesen illene, de Bremer is evidens lenne. Nyilván nem lehet mindenkit megvenni, de a mostani kínálat és a mi hiányposztjaink metszete kb ez lenne: Fabian Ruiz, Kulabá, Bremer, SMS, Zaniolo, Raspadori, Molina, Udogie. Persze ezek közül néhány nem biztos, hogy megvalósítható, de még mindig jobb stratégia, mint PL rejectekkel próbálkozni vagy elitcsapatok leselejtezett sztárocskáit hajkurászni (jó drágán).

Azt az elemzést be tudod linkelni?

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-27, 11:31

Krisz írta:


Kostic statjait nézve alapkezdőnek kell lennie a bal szélen, Mária meg mehet a jobb oldalra amíg Chiesa bele nem lendül. Csak zárnánk már le végre ezeket a kulcs igazolásokat.

Pogba esetén a kedvezőbb adózás miatt egyértelmű, hogy csak júliusban lesz bejelentve. Kostic megintcsak fix (?). Továbbra is vallom, a hogy a túlértékelt játékosok helyett vissza kellene térni a német és holland vonalra, ott egész jó jáékosokat lehet venni, és simán elsüthetőek magasabb áron a jövőben. 

Mariskában nem bízom, 1 évre akar jönni, ami szerintem a VB után átcsap masszív honvágyba.  Viszont az jogos, hogy addig amíg Géza formába lendül ez még akár tökéletes is lehet. 

Anno KÁD írt egy egész jó elemzést arról, hogy a Juve egész idáig a Dybala hype csapdájában volt. Lehet, hogy van benne valami. Minden esetre az elég figyelmeztető jel, hogy nem tépik az istrángot az ingyenes leigazolásáért.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-27, 11:08

Tankcsapda írta:


Ezért jó, ha jön Kostic. Ha Di María nem teszi oda magát, akkor szépen padra teszi Allegri, és ha annyira használhatatlan emiatt, akkor télen el is lehet engedni. De ha hozza a legjobbját (mármint amit még ki tud belőle hozni), akkor hatalmas erősítés lehet.

Én amiatt is jó igazolásnak gondolnám, hogy akár Soulé fejlődését is elősegíthetné. Ez a mentor feladat talán még érdekes is lehet Di María számára.

Kostic statjait nézve alapkezdőnek kell lennie a bal szélen, Mária meg mehet a jobb oldalra amíg Chiesa bele nem lendül. Csak zárnánk már le végre ezeket a kulcs igazolásokat.
Vissza az elejére Go down
bianconeri88




Posts : 3
Join date : 2022. Jun. 24.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-27, 09:29

Azért Arrivabenéék nem sokat szaroztak az elmúlt 1 évben:
KI: CR7,Dybala, Chiellini,Berbardeshi,Morata, bentatncur, Kulusevsky, Demiral, Ramsey?, Arthur?, rabiot?, De light? Kean?

BE: Kean, Pellegrini, Gatti, Vlahovic, Zakaria, Pogba?, Di Maria?, Zaniolo?, Kostic?, egyéb védő(k)?

Ezek közül kevés oylan húzás van, amivel nem értek egyet. És ez talán azt is mutatja, hogy Allegri sem volt maradéktalanul elégedett a kerettel, csupán csak nem akarta szétverni az egység, csak hogy magát jobb színben tüntethesse fel.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 23:18

Krisz írta:


Teljesen adom, már tavasszal is szemezgettem vele, viszont a sok herce-hurca meg pletykák után kicsit elbizonytalanodtam a motivációs szintjével kapcsolatban. Egy kicsit tartok tőle hogy idejön, felveszi a nagy lóvét, egy évet eslikólozik, lom lesz a keretben, mint artúrramsey aztán lelép.

Ezért jó, ha jön Kostic. Ha Di María nem teszi oda magát, akkor szépen padra teszi Allegri, és ha annyira használhatatlan emiatt, akkor télen el is lehet engedni. De ha hozza a legjobbját (mármint amit még ki tud belőle hozni), akkor hatalmas erősítés lehet.

Én amiatt is jó igazolásnak gondolnám, hogy akár Soulé fejlődését is elősegíthetné. Ez a mentor feladat talán még érdekes is lehet Di María számára.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 23:11

Krisz írta:
Amúgy tekintve a mostani helyzetet, ti benyomnátok egy csibész 3 millás ajánlatot Dybalanak?  Laughing

Nem. Ennek az lenne az eredménye, hogy aláírna a Zinterhez akár 4-5 millás fizetésért is, és a Derby D'Italian olyan elánnal küzdene, ahogy senki más. De amúgy sem, ne alázzuk meg őt sem, és ne tekintsünk vissza.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 22:10

Krisz írta:
Amúgy tekintve a mostani helyzetet, ti benyomnátok egy csibész 3 millás ajánlatot Dybalanak?  Laughing
Koncepció kérdése, ha 4-3-3-mat akarunk akkor nem, ha 3-5-2/4-4-2-t akkor akár 5 millásat is, viszont lenne benne sérülékenységi feltétel Smile

Én spec örülök Mariskának, lehet, hogy öreg és már a hazatérésre gondol, de tud futballozni és ilyenünk nem sok van! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 22:02

Krisz írta:
Amúgy tekintve a mostani helyzetet, ti benyomnátok egy csibész 3 millás ajánlatot Dybalanak?  Laughing
Nem geciznék vele. Adnék egy korrektebbet 4-5 körül, plusz teljesítményhez kötném egy részét, akár bónuszokkal. Ha elfogadja, hogy nem egy CR, de nem is Padoin. Bonu is visszaszégyenlőzött.

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 21:41

Krisz írta:
Amúgy tekintve a mostani helyzetet, ti benyomnátok egy csibész 3 millás ajánlatot Dybalanak?  Laughing
Szerintem egész mást érdemelne, hogy benyomjanak neki! 😀

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 20:53

Amúgy tekintve a mostani helyzetet, ti benyomnátok egy csibész 3 millás ajánlatot Dybalanak?  Laughing
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 20:50

Malloy írta:
Több “átigazolási szakértő” állítja, hogy diMaria elfogadta az ajánlatot. Szerintem rá azért van nagy szükségünk, mert Chiesa valószínű nem lesz élete formájában miután visszatér. Egy évre tökéletes áthidaló megoldás lesz.

Teljesen adom, már tavasszal is szemezgettem vele, viszont a sok herce-hurca meg pletykák után kicsit elbizonytalanodtam a motivációs szintjével kapcsolatban. Egy kicsit tartok tőle hogy idejön, felveszi a nagy lóvét, egy évet eslikólozik, lom lesz a keretben, mint artúrramsey aztán lelép.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 18:51

Több “átigazolási szakértő” állítja, hogy diMaria elfogadta az ajánlatot. Szerintem rá azért van nagy szükségünk, mert Chiesa valószínű nem lesz élete formájában miután visszatér. Egy évre tökéletes áthidaló megoldás lesz.

Krisz and CsT like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 10:42

Krisz írta:

Hát lehet, de nekem azért vannak fenntartásaim. Ugyanaz a kategória, mint Artúr, van 1-2 jó skillje, de alapvetően egy túlhypeolt átlagos játékos aki sokba kerül és sokat keres. Én szinte biztos vagyok benne, hogy van egy tucat noname spíler, akár a Serie A-ban is, aki ezt hozza. De pl Kostic bal szélen akármilyen statban ezerszer jobb nála és fele annyit keresne. A másik meg, hogy nekünk egy csere 9es kéne.
Werner egy olyan játékos, aki túl sok kockázat mellett ígér átlagos nyereséget, azokat kihagynám.
Én pusztán a skilljeire írtam. Én sem hoznám semmi pénzért!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 10:38

Malloy írta:
Amúgy ez a Werner gyerek Morata fiatalabb kiadása. Kilencesnek szar, a szélen meg elég ügyes/gyors/sokat melózós.

Hát lehet, de nekem azért vannak fenntartásaim. Ugyanaz a kategória, mint Artúr, van 1-2 jó skillje, de alapvetően egy túlhypeolt átlagos játékos aki sokba kerül és sokat keres. Én szinte biztos vagyok benne, hogy van egy tucat noname spíler, akár a Serie A-ban is, aki ezt hozza. De pl Kostic bal szélen akármilyen statban ezerszer jobb nála és fele annyit keresne. A másik meg, hogy nekünk egy csere 9es kéne.
Werner egy olyan játékos, aki túl sok kockázat mellett ígér átlagos nyereséget, azokat kihagynám.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 10:12

Amúgy ez a Werner gyerek Morata fiatalabb kiadása. Kilencesnek szar, a szélen meg elég ügyes/gyors/sokat melózós.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 09:46

Krisz írta:

[...]De Ligt 2 év múlva nem 80 milla mínusz mert elamortizáltuk, Dybala detto. De ha egy fos Wernert bevonnak akkor mondjuk 0 lesz a könyvekben DL plusz lesz megint egy nagy amortizációs költség és egy magas fizetésű használhatatlan játékos, kb mint Artúr. Emellett ha nem tudjuk érdemben pótolni DLt, akkor az egy minden fronton vesztes deal. Ennél már az is jobb ha kitölti a maradék két évét, hozza amit elvárunk tőle a pályán, és két év múlva jelent költséget olyan formában hogy igazolni kell valakit helyette.
de Ligtet tényleg nem szabad elkotyavetyelni. Ha pedig valoban olyan pragmatikus, mint amilyennek lattatni akarja magat, akkor ket ev mulva -ha jonnek az eredmenyek- lehet hogy konnyebben meg lehetne gyozni a maradasrol, mint most..
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 09:04

CsT írta:

Miretti-Fagioli-Rovella sor még egy Upside Down univerzumban sem lenne Allegrinél. Very Happy De még arra se tennék nagy pénzt, hogy ezekből 2 velünk kezdi a következő szezont.

Souléval is sokan számolnak itt, holott a hal 4 kerek percet adott neki az elmúlt szezonban (azt is két meccsen Very Happy).

Ez tiszta sor, de vagy a fiatalok, vagy igazolunk mást, vagy nem tudjuk elsózni a koloncokat és akkor ők maradnak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 08:45

Krisz írta:


Én azért ennyire nem látom sötéten a dolgokat. Igazaból a keret helyzete (volt) sokkal rosszabb, mint az kívülről látszik. Miután megvettük CRt, semmire nem maradt pénz, illetve a bérekkel is szopóágra futottunk. Paratici meg éveken keresztül a fostenger felett lavírozott - a Tottenhames munkája alapján Marotta nélkül se tűnik kóklernek - és összekukázott egy ilyen Ramsey - Artúr - Rabiot lúzerbandát, mert gondolom a rendelkezésére álló erőforrásokból erre futotta. Az persze más kérdés, hogy lehetett volna kevésbé hypeolt, esetleg méretesen underrated spílereket (pl Kostic ilyennek néz ki) hozni, de CR óta főleg nem ilyenekben gondolkodtunk.

Én a koncepciótlansággal megvárnám a mercato végét, mert optimális esetben egy egész jó koncepció is kirajzolódhat:
 
Szerintem amúgy balhátvéd meg jobbhátvéd is kell. Ha Szandi marad, akkor Pellet fel lehet tolni szélsőbe is (amúgy is a védekezés a gyenge pontja), Kostic amúgy balszélső inkább, de eljátszik mindkét oldalon meg középen is. Jobb oldalra meg van Cuadrado, kellene neki egy fiatal understudy RB + DS, aztán Chiesa és Soulét megtarthatnánk. Zaniolo nem titkoltan juve pizsis, ma is ilyen fekete-fehér utalást instázott, én egy kölcsön + opcióra számítok, aztán cserecsatárnak vagy marad Ken vagy becseréljük másra.

A kpn Pogba után ha nem jön más és a hulladékot se tudjuk kisöpörni akkor a fiatalok még mindig ott vannak. Egy Pogba, Loca, Zakariás, Kenő, Fagyi, Rovella, Miretti + a hulladék sorból simán kijön egy kiegyensúlyozott kp.

Ami a védelem közepét illeti, nálam Danilo sokkal jobb CB mint RB, akár 3 védőnél akár 4nél. Bonucci lesz a csk, ő adott, De Ligt a kérdőjel, mögéjük Gatti és Rugani rendben van. De amúgy meg még 2 évig itt tarthatjuk De Ligtet, max a végén nem tudunk kasszázni vele, mert lejár a szerződése - még mindig jobb, mintha most elfogadnánk valami werneres lúzer dealt.
Miretti-Fagioli-Rovella sor még egy Upside Down univerzumban sem lenne Allegrinél. Very Happy De még arra se tennék nagy pénzt, hogy ezekből 2 velünk kezdi a következő szezont.

Souléval is sokan számolnak itt, holott a hal 4 kerek percet adott neki az elmúlt szezonban (azt is két meccsen Very Happy).

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-26, 07:56

Tankcsapda írta:


Szerintem sem kellene elküldeni a francba a vezetőséget a vélelmezett koncepciójával együtt. Alig több, mint egy év alatt visszahozták a korábbi sikeredzőnket (meglátjuk, milyen sikerrel), megszerezték Locatellit, Vlahovicot, olcsón Zakariat, és megpróbáltuk megint Keant, akiben az elküldése előtt bőven volt potenciál. Nagyon komoly költségcsökkentésbe fogott bele a vezetőség, és bevállalták, hogy Dybala és Bernardeschi ingyen távozzon. Én Bernat megtartottam volna, cserének tökéletes megoldás, de nem védhetetlen álláspont, hogy elengedték. Most kíváncsi vagyok, miért várnak ki az igazolásokkal, de Ligt szándéka mennyire borít fel mindent, bár az elég nagy baj, ha a távozására nincs forgatókönyv.

Viszont nagyon optimista vagy. Ez a Fagioli-Rovella-Miretti egyben...sosem fog létrejönni. Ha Miretti marad, örüljünk, ha őt adjuk kölcsön, akkor örüljünk, hogy Fagioli visszatér a keretbe, de egynél többet közülük Allegri nem fog számításba venni. Nagy kérdés, hogy Daniloval mennyire középen számol Allegri, nem vagyok biztos abban, hogy ő is középhátvédet lát benne, ha igen, akkor elégedjünk majd meg Romagnolival, ha de Ligt lelép.

Amivel viszont abszolút nem értek egyet, amit de Ligtről írtál. Ha marad, és ingyen elengednénk, az semmire nem lenne jó. Oké, ne menjünk bele ebbe a Werner-féle businessbe, de kutya nagy bukás lenne ingyen elengedni. Dybalaért 4 éve nagyon komoly összeget kaphattunk volna, és Ronaldo érkezésével egyértelműen el kellett volna adni. Most ha de Ligten is bukunk, akkor néhány év alatt 160-180 millió € veszteséget könyvelhetünk el csak a két játékos miatt. Ha el akar menni, akkor találjunk egy mindenki számára előnyös üzletet. 80 + Jorginho, 50 + Kovacic/Pulisic (bár az amerikainak annyira kifejezetten nem örülnék), vagy ha ManU, akkor ott is van 1-2 hasznosítható játékos (Varane pl.), de ha nem olyan játékost ajánlanak fel, akit érdemes elfogadni, akkor egyszerűen csak pénzt kérjünk érte, és lehetőleg ne nyomott áron engedjük el. De ingyen elengedni...ekkora lúzerek ne legyünk már.

Ramseyt vagy sikerül kölcsönadni vagy megint a lelátón lesz, Rabiot lehet el tudjuk nyomni a PL-be, Artúrnál vagy a Romaban vagy az Arsenalban reménykedek. Ezek után vagy pótoljuk őket olyan típusú játékosokkal akik kellenek vagy ott a 3 kölyök ha nem akarunk költeni. A lényeg hogy szerkezetileg mindkettővel meglesz a kp.

De Ligt 2 év múlva nem 80 milla mínusz mert elamortizáltuk, Dybala detto. De ha egy fos Wernert bevonnak akkor mondjuk 0 lesz a könyvekben DL plusz lesz megint egy nagy amortizációs költség és egy magas fizetésű használhatatlan játékos, kb mint Artúr. Emellett ha nem tudjuk érdemben pótolni DLt, akkor az egy minden fronton vesztes deal. Ennél már az is jobb ha kitölti a maradék két évét, hozza amit elvárunk tőle a pályán, és két év múlva jelent költséget olyan formában hogy igazolni kell valakit helyette.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 23:31

Krisz írta:


Én azért ennyire nem látom sötéten a dolgokat. Igazaból a keret helyzete (volt) sokkal rosszabb, mint az kívülről látszik. Miután megvettük CRt, semmire nem maradt pénz, illetve a bérekkel is szopóágra futottunk. Paratici meg éveken keresztül a fostenger felett lavírozott - a Tottenhames munkája alapján Marotta nélkül se tűnik kóklernek - és összekukázott egy ilyen Ramsey - Artúr - Rabiot lúzerbandát, mert gondolom a rendelkezésére álló erőforrásokból erre futotta. Az persze más kérdés, hogy lehetett volna kevésbé hypeolt, esetleg méretesen underrated spílereket (pl Kostic ilyennek néz ki) hozni, de CR óta főleg nem ilyenekben gondolkodtunk.

Én a koncepciótlansággal megvárnám a mercato végét, mert optimális esetben egy egész jó koncepció is kirajzolódhat:
 
Szerintem amúgy balhátvéd meg jobbhátvéd is kell. Ha Szandi marad, akkor Pellet fel lehet tolni szélsőbe is (amúgy is a védekezés a gyenge pontja), Kostic amúgy balszélső inkább, de eljátszik mindkét oldalon meg középen is. Jobb oldalra meg van Cuadrado, kellene neki egy fiatal understudy RB + DS, aztán Chiesa és Soulét megtarthatnánk. Zaniolo nem titkoltan juve pizsis, ma is ilyen fekete-fehér utalást instázott, én egy kölcsön + opcióra számítok, aztán cserecsatárnak vagy marad Ken vagy becseréljük másra.

A kpn Pogba után ha nem jön más és a hulladékot se tudjuk kisöpörni akkor a fiatalok még mindig ott vannak. Egy Pogba, Loca, Zakariás, Kenő, Fagyi, Rovella, Miretti + a hulladék sorból simán kijön egy kiegyensúlyozott kp.

Ami a védelem közepét illeti, nálam Danilo sokkal jobb CB mint RB, akár 3 védőnél akár 4nél. Bonucci lesz a csk, ő adott, De Ligt a kérdőjel, mögéjük Gatti és Rugani rendben van. De amúgy meg még 2 évig itt tarthatjuk De Ligtet, max a végén nem tudunk kasszázni vele, mert lejár a szerződése - még mindig jobb, mintha most elfogadnánk valami werneres lúzer dealt.

Szerintem sem kellene elküldeni a francba a vezetőséget a vélelmezett koncepciójával együtt. Alig több, mint egy év alatt visszahozták a korábbi sikeredzőnket (meglátjuk, milyen sikerrel), megszerezték Locatellit, Vlahovicot, olcsón Zakariat, és megpróbáltuk megint Keant, akiben az elküldése előtt bőven volt potenciál. Nagyon komoly költségcsökkentésbe fogott bele a vezetőség, és bevállalták, hogy Dybala és Bernardeschi ingyen távozzon. Én Bernat megtartottam volna, cserének tökéletes megoldás, de nem védhetetlen álláspont, hogy elengedték. Most kíváncsi vagyok, miért várnak ki az igazolásokkal, de Ligt szándéka mennyire borít fel mindent, bár az elég nagy baj, ha a távozására nincs forgatókönyv.

Viszont nagyon optimista vagy. Ez a Fagioli-Rovella-Miretti egyben...sosem fog létrejönni. Ha Miretti marad, örüljünk, ha őt adjuk kölcsön, akkor örüljünk, hogy Fagioli visszatér a keretbe, de egynél többet közülük Allegri nem fog számításba venni. Nagy kérdés, hogy Daniloval mennyire középen számol Allegri, nem vagyok biztos abban, hogy ő is középhátvédet lát benne, ha igen, akkor elégedjünk majd meg Romagnolival, ha de Ligt lelép.

Amivel viszont abszolút nem értek egyet, amit de Ligtről írtál. Ha marad, és ingyen elengednénk, az semmire nem lenne jó. Oké, ne menjünk bele ebbe a Werner-féle businessbe, de kutya nagy bukás lenne ingyen elengedni. Dybalaért 4 éve nagyon komoly összeget kaphattunk volna, és Ronaldo érkezésével egyértelműen el kellett volna adni. Most ha de Ligten is bukunk, akkor néhány év alatt 160-180 millió € veszteséget könyvelhetünk el csak a két játékos miatt. Ha el akar menni, akkor találjunk egy mindenki számára előnyös üzletet. 80 + Jorginho, 50 + Kovacic/Pulisic (bár az amerikainak annyira kifejezetten nem örülnék), vagy ha ManU, akkor ott is van 1-2 hasznosítható játékos (Varane pl.), de ha nem olyan játékost ajánlanak fel, akit érdemes elfogadni, akkor egyszerűen csak pénzt kérjünk érte, és lehetőleg ne nyomott áron engedjük el. De ingyen elengedni...ekkora lúzerek ne legyünk már.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 18:00

CsT írta:

Bremert szerintem rég lezsírozta a kancsi, csupán kivárnak, hogy robbant-e valaki bankot a szlovák tajparasztért vagy nem. Ha nem akkor elég lesz a közepes szezont toló Döfrej elengedése is. Elől ugyanez a szitu, jön vissza a dögnéger, aztán ha kicsapnak 60misit Lautáróérrt akkor eladják, ha nem akkor majd Zsékót rásózzák valakire. Kp-re jött Miki így már Csalhanoglunak is lesz cseréje. Megszabadultak a hulladéktól (Ranoccgia,Kolarov,Veszino) Ez egy profi mercato, koncepcióval.

Ami nálunk van az meg egy katyvasz.

Cselló helyett nem jött senki, oké jött a 0 kilométeres Gatti (ha koncepcióban gondolkodunk neki Rugany helyére kellett volna jönnie) de ez szerintem édeskevés, főleg ha a belga is lelép. Kulabát kizártnak tartom, ő még nagyobb ikon afrikában mint a malac volt nem hiszem, hogy ugyanazt át szeretné élni, bármelyik PL klub/PSG megadja neki azt a fizut ami mi tudnánk. Miért ide jönne?

"Molina/Bellanova/Cambiaso/Udogie" sorból majd jön egy. Valóban így lesz, csak nem mindegy hogy ki, mert ebből 2 jobb 2 meg balhátvéd, jobb hátvéd akkor kell ha Danilo be lesz húzva középre és/vagy Pulival feljebb számolunk (ettől azért fázok), balhátvédre meg akkor lehet szükség ha Pelle/Szandro távozik. De itt sem látod a koncepciót csak azt, hogy majd lesz valahogy. De a lényeg, hogy Desijjó maradt arra az esetre ha nem jön senki Very Happy

Kp-re van Loca, jön Pogesz (reméljük az aki innen elment) marad Kenő és Zaka (akik nekem kurvára nem illenek Allegri focijába de ez csak személyes vélemény). El kell adni ki kell baszni Artúrt meg remzit, pénz egyikért sem lesz, pénz Rabbiból lehet, aki bár baromi sokat keres szerintem használhatóbb a maxiballban mint Kenő és Zaka.

Ha logikusan nézzük két baja volt tavaly a kp-nek, nincs regista (vagy hívjuk védelem előtt játszó kp-nek) és nincs fazonszabász. Nos ezek Pogbával se lesznek megoldva (főleg az első nem) szóval rajta kívül kellene még ide is 2 ember.

Előre kellene 2 szélső + 1 cserecsatár Valoho mögé. Aki leginkább képben van az Kosztics, aki az elmúlt két szezonban bal oldani wingback volt, magyarul ő se posztra jön hacsak nem 3 védős rendszerben gondolkodunk, a többi név pedig csak pletykaszinten volt eddig megemlítve.

Itt van pl Fagyi, aki a mi játékosunk mégse tudjuk eldönteni hogy kell-e. Mi azt szeretnénk, hogy hosszabbítson aztán majd meglátjuk hogy alakul a mercato és ha nem jól akkor maradjon, ha jól akkor meg majd leadjuk valahová, ebbe nem fog belemenni és igaza is van. De ebből is az jön le, hogy fogalmunk sincs arról hogyan fog kinézni a kp jövőre.

Én azért ennyire nem látom sötéten a dolgokat. Igazaból a keret helyzete (volt) sokkal rosszabb, mint az kívülről látszik. Miután megvettük CRt, semmire nem maradt pénz, illetve a bérekkel is szopóágra futottunk. Paratici meg éveken keresztül a fostenger felett lavírozott - a Tottenhames munkája alapján Marotta nélkül se tűnik kóklernek - és összekukázott egy ilyen Ramsey - Artúr - Rabiot lúzerbandát, mert gondolom a rendelkezésére álló erőforrásokból erre futotta. Az persze más kérdés, hogy lehetett volna kevésbé hypeolt, esetleg méretesen underrated spílereket (pl Kostic ilyennek néz ki) hozni, de CR óta főleg nem ilyenekben gondolkodtunk.

Én a koncepciótlansággal megvárnám a mercato végét, mert optimális esetben egy egész jó koncepció is kirajzolódhat:
 
Szerintem amúgy balhátvéd meg jobbhátvéd is kell. Ha Szandi marad, akkor Pellet fel lehet tolni szélsőbe is (amúgy is a védekezés a gyenge pontja), Kostic amúgy balszélső inkább, de eljátszik mindkét oldalon meg középen is. Jobb oldalra meg van Cuadrado, kellene neki egy fiatal understudy RB + DS, aztán Chiesa és Soulét megtarthatnánk. Zaniolo nem titkoltan juve pizsis, ma is ilyen fekete-fehér utalást instázott, én egy kölcsön + opcióra számítok, aztán cserecsatárnak vagy marad Ken vagy becseréljük másra.

A kpn Pogba után ha nem jön más és a hulladékot se tudjuk kisöpörni akkor a fiatalok még mindig ott vannak. Egy Pogba, Loca, Zakariás, Kenő, Fagyi, Rovella, Miretti + a hulladék sorból simán kijön egy kiegyensúlyozott kp.

Ami a védelem közepét illeti, nálam Danilo sokkal jobb CB mint RB, akár 3 védőnél akár 4nél. Bonucci lesz a csk, ő adott, De Ligt a kérdőjel, mögéjük Gatti és Rugani rendben van. De amúgy meg még 2 évig itt tarthatjuk De Ligtet, max a végén nem tudunk kasszázni vele, mert lejár a szerződése - még mindig jobb, mintha most elfogadnánk valami werneres lúzer dealt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 14:26

Krisz írta:
De Ligt távozása az adott körülmények mellett nem is gáz, szerintem a csapatépítés szempontjából (Allegrinél) se hatalmas probléma, ha rendesen pótoljuk, pl Bremer, Kulabá, stb.
Inkább az a cink, hogy nincs még senki lezsírozva. Gondolom, hogy behúzzuk majd Pogbat, Kosticot, legalább egyet a Molina/Bellanova/Cambiaso/Udogie sorból. A baj, hogy nem tudni mikor, illetve melléjük kellene majd egy De Ligt pótlék, meg egy csere csatár még úgy is, ha megtartjuk a keretben a fiatalokat. Ha nem lesznek meg az új kulcsjátékosok max július közepéig, akkor a kora augusztusi kezdés miatt októberre ugyanúgy elbukhatjuk a scudettot, mint tavaly.
Én azt is értem, hogy nincs pénz ezért nem tudják gyorsan lezárni a tárgyalásokat, de most pont jobban járnánk ha kicsit ráfizetnénk, mintha emiatt menne el a szezon.
Bremert szerintem rég lezsírozta a kancsi, csupán kivárnak, hogy robbant-e valaki bankot a szlovák tajparasztért vagy nem. Ha nem akkor elég lesz a közepes szezont toló Döfrej elengedése is. Elől ugyanez a szitu, jön vissza a dögnéger, aztán ha kicsapnak 60misit Lautáróérrt akkor eladják, ha nem akkor majd Zsékót rásózzák valakire. Kp-re jött Miki így már Csalhanoglunak is lesz cseréje. Megszabadultak a hulladéktól (Ranoccgia,Kolarov,Veszino) Ez egy profi mercato, koncepcióval.

Ami nálunk van az meg egy katyvasz.

Cselló helyett nem jött senki, oké jött a 0 kilométeres Gatti (ha koncepcióban gondolkodunk neki Rugany helyére kellett volna jönnie) de ez szerintem édeskevés, főleg ha a belga is lelép. Kulabát kizártnak tartom, ő még nagyobb ikon afrikában mint a malac volt nem hiszem, hogy ugyanazt át szeretné élni, bármelyik PL klub/PSG megadja neki azt a fizut ami mi tudnánk. Miért ide jönne?

"Molina/Bellanova/Cambiaso/Udogie" sorból majd jön egy. Valóban így lesz, csak nem mindegy hogy ki, mert ebből 2 jobb 2 meg balhátvéd, jobb hátvéd akkor kell ha Danilo be lesz húzva középre és/vagy Pulival feljebb számolunk (ettől azért fázok), balhátvédre meg akkor lehet szükség ha Pelle/Szandro távozik. De itt sem látod a koncepciót csak azt, hogy majd lesz valahogy. De a lényeg, hogy Desijjó maradt arra az esetre ha nem jön senki Very Happy

Kp-re van Loca, jön Pogesz (reméljük az aki innen elment) marad Kenő és Zaka (akik nekem kurvára nem illenek Allegri focijába de ez csak személyes vélemény). El kell adni ki kell baszni Artúrt meg remzit, pénz egyikért sem lesz, pénz Rabbiból lehet, aki bár baromi sokat keres szerintem használhatóbb a maxiballban mint Kenő és Zaka.

Ha logikusan nézzük két baja volt tavaly a kp-nek, nincs regista (vagy hívjuk védelem előtt játszó kp-nek) és nincs fazonszabász. Nos ezek Pogbával se lesznek megoldva (főleg az első nem) szóval rajta kívül kellene még ide is 2 ember.

Előre kellene 2 szélső + 1 cserecsatár Valoho mögé. Aki leginkább képben van az Kosztics, aki az elmúlt két szezonban bal oldani wingback volt, magyarul ő se posztra jön hacsak nem 3 védős rendszerben gondolkodunk, a többi név pedig csak pletykaszinten volt eddig megemlítve.

Itt van pl Fagyi, aki a mi játékosunk mégse tudjuk eldönteni hogy kell-e. Mi azt szeretnénk, hogy hosszabbítson aztán majd meglátjuk hogy alakul a mercato és ha nem jól akkor maradjon, ha jól akkor meg majd leadjuk valahová, ebbe nem fog belemenni és igaza is van. De ebből is az jön le, hogy fogalmunk sincs arról hogyan fog kinézni a kp jövőre.

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 13:59

Krisz írta:
De Ligt távozása az adott körülmények mellett nem is gáz, szerintem a csapatépítés szempontjából (Allegrinél) se hatalmas probléma, ha rendesen pótoljuk, pl Bremer, Kulabá, stb.
Inkább az a cink, hogy nincs még senki lezsírozva. Gondolom, hogy behúzzuk majd Pogbat, Kosticot, legalább egyet a Molina/Bellanova/Cambiaso/Udogie sorból. A baj, hogy nem tudni mikor, illetve melléjük kellene majd egy De Ligt pótlék, meg egy csere csatár még úgy is, ha megtartjuk a keretben a fiatalokat. Ha nem lesznek meg az új kulcsjátékosok max július közepéig, akkor a kora augusztusi kezdés miatt októberre ugyanúgy elbukhatjuk a scudettot, mint tavaly.
Én azt is értem, hogy nincs pénz ezért nem tudják gyorsan lezárni a tárgyalásokat, de most pont jobban járnánk ha kicsit ráfizetnénk, mintha emiatt menne el a szezon.

Lájti kalkulálható volt hogy elmegy. Kb az egyetlen piacképes játékosunk mindemellett hatalmas rezsivel fut. 

Amennyiben valóban nincsenek meg a pótlások akkor Arrivabene és Cerberosz is tévút. Továbbra is a legnagyobb félelmem hogy vezetőségi szinten a legnagyobb a lemaradásunk a riválisokkal szemben. 

Eddig minden jel arra mutat, hogy a félelmem nem alaptalan. Nem tudom hogy merte tartunk azt sem hogy mit akarunk és ez elég para
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 13:17

De Ligt távozása az adott körülmények mellett nem is gáz, szerintem a csapatépítés szempontjából (Allegrinél) se hatalmas probléma, ha rendesen pótoljuk, pl Bremer, Kulabá, stb.
Inkább az a cink, hogy nincs még senki lezsírozva. Gondolom, hogy behúzzuk majd Pogbat, Kosticot, legalább egyet a Molina/Bellanova/Cambiaso/Udogie sorból. A baj, hogy nem tudni mikor, illetve melléjük kellene majd egy De Ligt pótlék, meg egy csere csatár még úgy is, ha megtartjuk a keretben a fiatalokat. Ha nem lesznek meg az új kulcsjátékosok max július közepéig, akkor a kora augusztusi kezdés miatt októberre ugyanúgy elbukhatjuk a scudettot, mint tavaly.
Én azt is értem, hogy nincs pénz ezért nem tudják gyorsan lezárni a tárgyalásokat, de most pont jobban járnánk ha kicsit ráfizetnénk, mintha emiatt menne el a szezon.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 11:42

Werner tökéletes lenne, tökéletesen illene az Emre Csan,Artúr,Remzi,Rabbi vonalba. Bár most nem ingyen hoznánk hanem az egyik legjobbunkat basznánk ki érte. Ennél még az is jobb lett volna ha megtartjuk Dybalát 8 mill/évért.

Ennek a csapatnak nagyon kevés támpontja van (Csecs,Ligti,Puli,Loca és Vlaho) Chiesát most átmenetileg vegyük ki, esetleg Danilonak vannak még olyan meccsei (3 védős rendszernél jobb oldali CB-ként) hogy néha rá lehetne húzni ezt a jelzőt. Ha ebből egyet is kiütünk szerintem bele lehet szarni a következő szezonba is függetlenül attól, hogy ki érkezik, mert teljesen új védelmet, kp-t és támadósort kell építeni.

Engem egyébként nem lep meg De Ligt távozási szándéka, szerintem a mai világban nem igazán van értelme lojalitásról/juvés pizsiről beszélni. Egy top játékos akkor fog maradni egy klubnál, ha látja a koncepciót/jönnek az eredmények/nem kínálnak neki olyan szerződést amivel rosszabbul jár. Na most ő top10-es védőként letolt itt két vállalhatatlan szezont, negyedik helyekkel és utolsóban már trófea nélkül. Nyilván látja/olvassa, hogy 7-8 ember távozni fog vagy már távozott is, érkezni meg eddig nem érkezett senki. Szóval kurva nehéz itt pozitív koncepciót látni.

Ami nagyobb baj, hogy látszólag a klub erre nem volt felkészülve és nem volt "b" terv, így ha esetleg távozik akkor majd lehet kapkodni a last minute CB-k után.

Persze lehet úgy gondolkodni, hogy az árából vehetünk 3 játékost (vagy Nejmárt :DDD), de amikor ennyi a távozó akkor szerintem öngyilkosság ez.

Per pillanat nehéz elhinnem, hogy Allegrinek jövőre erősebb kerete lesz az ideinél, ami biztos, hogy sokkal több új arcból kell majd csapatot építenie mint tavaly (emlékezzünk szerinte ez volt az egyik fő oka a sikertelenségnek tavaly, hogy nem ismerte a játékosokat).

A top csapatok szinte mindegyike lezsírozott már 2-3 igazolást, nálunk eddig van egy Pogba aki talán majd aláír ha megunja a hollywoodi celebkedést. Abba most ne is menjünk bele, hogy ő mennyire koncepciózus/kockázatos igazolás a jelenlegi helyzetünkben.

Tényleg mi lettünk az évekkel ezelőtti Ellenség, ők csinálták ezt a 7-8 játékos in-out/év aztán hozták is a stabil 5-6. helyeket, sajnos Agnelli az utóbbi években a csapat helyett a szuperligába verte bele a(z) faszát energiát.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2130
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 10:18

Krisz írta:
Timo Wernertől óvjon meg a jóisten, adják inkább Kovácsot.

Ahogy nálunk vidéken mondják most elválik a szar a májtól. 

Ha egy ekkora balfasz mercato-t csinálunk akkor az sakk-matt. Beppe bár nem volt tévedhetetlen de a hullarablókból Juve lett belőlünk meg játékos temető. 

Egyre jobban bús panda vagyok. Nem az fáj hogy nem A kategóriás gyerekek jönnek, hanem hogy nem látom a koncepciót pedig 2 hét és kezdődik a felkészülés.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 08:28

Krisz írta:
Timo Wernertől óvjon meg a jóisten, adják inkább Kovácsot.
Viccnek is rossz a 45+ Werner (ő konkrétan negatív értékkel bír). Mintha mi azt mondanánk nekik, hogy 30+DS  Kanteért!
Ragaszkodni kell a kivásárlási árhoz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8125
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 08:16

Timo Wernertől óvjon meg a jóisten, adják inkább Kovácsot.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime2022-06-25, 07:58

Tevez for president!!!

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdarugas/cikk/2022/06/22/carlos-tevez-mentora-conte-utmutatojaval-kezdi-meg-edzoi-karrierjet/?fbclid=IwAR1A54uhg9MS-_obZDX_k29LAfN6N-wq1hA6sqY_sUrTv5udcXk9deox4Y4
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: