Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
EsztéNégy
virracocha
Tankcsapda
fktgbr
Téjlor89
Malloy
sneco7
LeRoi10
tjunior
zetterberg40
_DREAM_
CsT
bombahoppa
Petike007
_Tyler
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-25, 07:58

Tevez for president!!!

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdarugas/cikk/2022/06/22/carlos-tevez-mentora-conte-utmutatojaval-kezdi-meg-edzoi-karrierjet/?fbclid=IwAR1A54uhg9MS-_obZDX_k29LAfN6N-wq1hA6sqY_sUrTv5udcXk9deox4Y4
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 21:13

bianconeri88 írta:

Ha valóban tudunk az árából hozni 2-3 tényleg jó játékost akkor mehet annyiért most mennyiért jött. Ha pedig nem, akkor meg maradjon és jövőre is el lehet adni kicsivel olcsóbban, de addig is lesz legalább 1 stabil védőnk. Nem vagyok oda az ilyen játékosokért, de most minden épkézláb védőre szükségünk van amíg nem lesz jobb.
Amúgy azt nem értem, hogy Ők akarták a kivásárlási árat, nyilván nem a klub, az összegben meg is egyeztek, akkor meg most minek kell itt pattogni? Az a baj, hogy most annyira nincs alternatívája, hogy nem baszhatjuk ki csak úgy. 
Érdekesség: Minek igazolni olyan nemzetközi fiatal tehetségeket, akik láthatóan max  3-4 évet akarnak csak a klubnál maradni (persze magas fizetésért), azután egy relatíve olcsó kivásárlási áron távoznának, mikor vannak már érett 28-30 éves focisták is, akik olcsóbbak és már nem csak ugródeszkának akarják használni a klubot és a 3-4 évet ők is simán lehúznák?
Ezt csak azért írom, mert általában mindenki fanyalog h csak idős játékosokat igazol a klub (olaszok amúgy is), de ha megnézzük, akkor De light most kissebb kivásárlási áron szeretne távozni, mint ahogy jött, ráadásul sokat keresett, mi csináltunk belőle rendes védőst (sokszor még be is szívtuk az éretlen játéka miatt), és ez úgy fest mintha kihasznált volna minket kb. Kulusevszkivel, Demiralál is beszívtuk mostanában. Ha egy kis csapat lennénk és ezek az ifik úgy jönnének hozzánk, hogy mi döntjük el az eladási árukat, plusz amíg itt vannak addig szar a fizujuk is (ami még tovább tornászhatja az eladási árukat) akkor azt mondom, hogy Ok, de így ennek nem látom értelmét. Persze ha tudjuk hogy az illető elkötelezett, akkor persze előny a fiatalság, de az egy vicc, hogy már a játékosok , meg az ügynökeik akarnak nekünk diktálni.

Érdekes megközelítés, és nem is rossz. Az a baj, hogy a mostani fiatalok már úgy élték a kamaszkorukat, hogy a Manchester City, a PSG elitklubok, oda érdemes igazolni, ráadásul busásan meg is fizetik őket. Nálunk meg marad ebben a 3-4 évben, ebből másfél azzal megy el, hogy felhozzák őket magas szintre. Merthogy azért de Ligtnél is hasonló volt, Sarri ugyan tényleg rengeteget dolgozott azért, hogy a kezdeti hibáit kiküszöbölje, de Pirlonál megint időbe telt, míg hozta a szintet.

Az tiszta sor, hogy a legtehetségesebb fiatalokra csak úgy van esély, ha számolunk az ugródeszka-effektussal. Bár lásd Julian Alvarez vagy Nuno Mendes példáját, már a pénzes klubok is igyekeznek korán rárepülni a fiatalokra. Megtehetjük mi is, és ha 2-3 éven belül vissza tudunk jutni az élbolyba, akkor ezekből lehet hosszabb házasság is, a baj az, hogy ezeknek a játékosoknak nem a Juventus a prioritás. De a 28-30 éveseknek még lehet, akik még egy nagy dobást akarnak karrierjük potenciálisan talán legstabilabb időszakában, és rájuk már nem kíváncsiak a leggazdagabb klubok. És Allegri nem mondott hülyeséget azzal, hogy kell a csapatnak a rutin, mert abból hiányt szenved a keret, különösen a középpálya. 
A másik út, hogy kifogjuk azokat a játékosokat, akik elkötelezettek lehetnek a klubhoz. Locatelli és Vlahovic már ezt a vonalat képviselik, keresni kell tovább ezeket a játékosokat...amire a Serie A-ban sokkal nagyobb az esélyünk. Zaniolo éppen ezért a vészjósló sérülékenysége ellenére sanszos, hogy nálunk fog kikötni ezen vagy a következő nyáron.
A harmadik út az, hogy az elitcsapatok kezdőből kieső játékosaira lecsapunk, a negyedik pedig az, hogy kölcsönvételekben gondolkodunk, akár opciós jog nélkül is.

Szóval tulajdonképpen a piac ismét meghatározta azt, amit Marrotta anno tökéletesen belőtt, vagyis hogy limitáltak a merítési lehetőségeink, és ha azon túl akarunk terjeszkedni, akkor előbb erősödnünk kell.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 19:00

Krisz írta:


Azt mondjuk megértem, hogy inkább elmenne a PLbe mert kevesebbet akarunk neki fizetni. És én azt is megértem hogy a vezetőség a pénzügyi fenntarthatóságra törekedne, viszont én nem rajta spórolnék, a ballaszt (Ramsey, Artúr, Rabiot, Szandi) mellett van egy csomó értelmezhetetlen játékos akik helyett akár primaveras is lehetne a keretben. Rugani és DS helyett lehetne De Winter a keretben, Zakaria helyett Miretti, Ken & Kaio Jorge helyett meg hoznám Raspadorit.
Én úgy értem, azért akar a klub kevesebbet fizetni neki, mert kisebb kivásárlási árral akar elmenni. Egyébként meg, elment Giorgio, most megmutathatja a világnak, mennyire tökös védő. Nem érzi a szakmai kihívást?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 18:15

fktgbr írta:
De Lájt elvágyódik. Ha nem volt egyértelmű eddig, hogy miért csak akkor hosszabbítana, ha csökkentené a klub a kivásárlási árát (70-80 millára, ami most 120milla, jövőre még több lesz). A klub fizetéscsökkentést szeretne cserébe, de Ligt pedig nem. Smile

Azt mondjuk megértem, hogy inkább elmenne a PLbe mert kevesebbet akarunk neki fizetni. És én azt is megértem hogy a vezetőség a pénzügyi fenntarthatóságra törekedne, viszont én nem rajta spórolnék, a ballaszt (Ramsey, Artúr, Rabiot, Szandi) mellett van egy csomó értelmezhetetlen játékos akik helyett akár primaveras is lehetne a keretben. Rugani és DS helyett lehetne De Winter a keretben, Zakaria helyett Miretti, Ken & Kaio Jorge helyett meg hoznám Raspadorit.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 16:10

A vezetőség helyében elkezdenék megalkotni egy “code of conduct”-ot a Juve játékosainak és a f@szfej ügynökeik számára. 
Lehetne az 1. pont: Aki távozni szeretne, az legkésőbb a bajnokság befejezéséig jelezze. Ezután már nem tudjuk figyelembe venni. Kész. Világos szabály, mindenki korrekt tud maradni, senki nem szopatja be az egész klubot egy utolsó napos távozással (khm Ronaldo).

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 14:02

Tankcsapda írta:


[...] Tudtuk, hogy nem 10 évre szerződtettük, el lehet engedni, de én 100 millió alá nem engedném a vételárat. Grealishért 117,5, Lukakuért 113, de Ligtért még a 100 milla is jutányos ár lenne, de ennyit [...]
A premier líg-es kérői ki is tudnák fizetni, szerintem.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 13:52

fktgbr írta:
De Lájt elvágyódik. Ha nem volt egyértelmű eddig, hogy miért csak akkor hosszabbítana, ha csökkentené a klub a kivásárlási árát (70-80 millára, ami most 120milla, jövőre még több lesz). A klub fizetéscsökkentést szeretne cserébe, de Ligt pedig nem. Smile

Én tudom, hogy ő lesz a világ egyik legjobb védője, de statuáljon vele példát a vezetőség, és ne engedjen a feltételeiből. Ha hosszabbít és csökkentett kivásárlási árat akar, akkor cserébe elégedjen meg 2-3 millióval kevesebbel. És a másik, hogy a záradékot ne lehessen aktiválni 2024-ig...ha ez megvan, akkor jöhet a hosszabbítás. De mivel de Ligt ezeket nem fogja elfogadni, így menjen. Tudtuk, hogy nem 10 évre szerződtettük, el lehet engedni, de én 100 millió alá nem engedném a vételárat. Grealishért 117,5, Lukakuért 113, de Ligtért még a 100 milla is jutányos ár lenne, de ennyit muszáj alkalmazkodni. 100 millió elég ahhoz, hogy a pótlása + 1 vagy 2 játékos érkezzen. Mindenesetre ha de Ligt megy, akkor abból futná Milinkovic-Savicra...tudom, Pogba érkezik, de milyen lenne már egy Pogba-Locatelli-SMS trió a középpályára...

Ha nem Koulibaly, akkor Akanjira lecsaphatnánk. Lejár jövőre a szerződése, szerintem nagyon jó játékos, nem gondolom, hogy a Dortmund ebben a helyzetben nagyon megkérné az árát.
Vissza az elejére Go down
bianconeri88




Posts : 3
Join date : 2022. Jun. 24.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 13:45

Malloy írta:

Iszonyatosan amatőr dolog, hogy nem volt megbeszélve ez a dolog már márciusban. Mindenki tudta, hogy 2 év marad a szerződéséből, ergo utolsó esély jó pénzért eladni. Ha nem akar hosszabbítani, semmi gond, valószínű nem volt Juvés pizsije, nem is olasz. Ha ezt tudja a vezetőség időben, akkor már le lehetett volna zsírozni valamelyik hülye angol klubbal, hogy 90-ért vihetitek. Mi meg már megegyeztünk volna Bremerrel, Kulabával meg Molinával az árából. Most ebből az van, mint Dimáriaval. Várunk, hogy mi a fasz lesz, aztán majd lehet kapkodni, meg C-D megoldásokat keresni, mert mindenkit elvittek már mások... Rohadt dühítő.
Ha valóban tudunk az árából hozni 2-3 tényleg jó játékost akkor mehet annyiért most mennyiért jött. Ha pedig nem, akkor meg maradjon és jövőre is el lehet adni kicsivel olcsóbban, de addig is lesz legalább 1 stabil védőnk. Nem vagyok oda az ilyen játékosokért, de most minden épkézláb védőre szükségünk van amíg nem lesz jobb.
Amúgy azt nem értem, hogy Ők akarták a kivásárlási árat, nyilván nem a klub, az összegben meg is egyeztek, akkor meg most minek kell itt pattogni? Az a baj, hogy most annyira nincs alternatívája, hogy nem baszhatjuk ki csak úgy. 
Érdekesség: Minek igazolni olyan nemzetközi fiatal tehetségeket, akik láthatóan max  3-4 évet akarnak csak a klubnál maradni (persze magas fizetésért), azután egy relatíve olcsó kivásárlási áron távoznának, mikor vannak már érett 28-30 éves focisták is, akik olcsóbbak és már nem csak ugródeszkának akarják használni a klubot és a 3-4 évet ők is simán lehúznák?
Ezt csak azért írom, mert általában mindenki fanyalog h csak idős játékosokat igazol a klub (olaszok amúgy is), de ha megnézzük, akkor De light most kissebb kivásárlási áron szeretne távozni, mint ahogy jött, ráadásul sokat keresett, mi csináltunk belőle rendes védőst (sokszor még be is szívtuk az éretlen játéka miatt), és ez úgy fest mintha kihasznált volna minket kb. Kulusevszkivel, Demiralál is beszívtuk mostanában. Ha egy kis csapat lennénk és ezek az ifik úgy jönnének hozzánk, hogy mi döntjük el az eladási árukat, plusz amíg itt vannak addig szar a fizujuk is (ami még tovább tornászhatja az eladási árukat) akkor azt mondom, hogy Ok, de így ennek nem látom értelmét. Persze ha tudjuk hogy az illető elkötelezett, akkor persze előny a fiatalság, de az egy vicc, hogy már a játékosok , meg az ügynökeik akarnak nekünk diktálni.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 12:09

fktgbr írta:
De Lájt elvágyódik. Ha nem volt egyértelmű eddig, hogy miért csak akkor hosszabbítana, ha csökkentené a klub a kivásárlási árát (70-80 millára, ami most 120milla, jövőre még több lesz). A klub fizetéscsökkentést szeretne cserébe, de Ligt pedig nem. Smile
Iszonyatosan amatőr dolog, hogy nem volt megbeszélve ez a dolog már márciusban. Mindenki tudta, hogy 2 év marad a szerződéséből, ergo utolsó esély jó pénzért eladni. Ha nem akar hosszabbítani, semmi gond, valószínű nem volt Juvés pizsije, nem is olasz. Ha ezt tudja a vezetőség időben, akkor már le lehetett volna zsírozni valamelyik hülye angol klubbal, hogy 90-ért vihetitek. Mi meg már megegyeztünk volna Bremerrel, Kulabával meg Molinával az árából. Most ebből az van, mint Dimáriaval. Várunk, hogy mi a fasz lesz, aztán majd lehet kapkodni, meg C-D megoldásokat keresni, mert mindenkit elvittek már mások... Rohadt dühítő.

Krisz and Petike007 like this post

Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 11:30

De Lájt elvágyódik. Ha nem volt egyértelmű eddig, hogy miért csak akkor hosszabbítana, ha csökkentené a klub a kivásárlási árát (70-80 millára, ami most 120milla, jövőre még több lesz). A klub fizetéscsökkentést szeretne cserébe, de Ligt pedig nem. Smile

bianconeri88 likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 06:51

Krisz írta:


Július 8-16ig, de ebből pár napot Debrecenben leszek. Ami tuti, hogy 15-én pénteken Pest és 16 délután repülök vissza.
A 9 az elég offos, max délutáni matiné lehet, a 15 pofás lehet, esetleg csempészel egy kis alkoholt véralkohol formájában burnuszföldre.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-24, 00:19

Ez inkább ilyen vihar előtti csend. Pogba szinte biztos, hogy érkezik, és abban is biztos vagyok, hogy legalább 3-4 játékossal már előrehaladott tárgyalások vannak, vagy nagyon jól titokban tartják, hogy vannak eredmények.

Illetve van egy másik lehetőség, hogy de Ligttel kapcsolatban kivár a vezetőség, amíg lehet. Ha a holland nem hosszabbít, akkor eladják, és erre az esetre is lehet egy másfajta átigazolási stratégia, és 1-2 posztra egy kicsit drágább opciót is megengedhet magának a klub. Viszont az a baj, hogy tavaly Ronaldo is csak az utolsó pillanatban távozott, és csak egy Keant igazoltak a helyére. Én őszintén remélem, hogy adtak határidőt a válaszadásra, máskülönben egy nagyon elcseszett mercato lesz ebből.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-23, 23:56

Szerintem elég aggasztó, hogy 2 hét múlva kezdjük a felkészülést és jelenleg így néz ki a támadósorunk: Vlahovic.

Mert ugye Morci, Dibcsi, Bernát megy, Kean is nagyon valószínű, arra pedig kár számítani, hogy Chiesa ősszel húzóember lehet, szóval ide alsó hangon 2 de inkább 3 igazolás kapásból kellene.

Ráadásul idén korábban kezdődik a bajnokság és a vébéig lemegy egy rahedli meccs és nem lehet olyan lassan építkezni ahogy Maxi szeret (hogy kb Karácsonyra áll össze a legjobb kezdő).

Bevallom én azt hittem, hogy amikor Bernáttal és Dibcsivel nem hosszabbítottunk, hogy a háttérben már megvan az utódjuk, ezek szerint nincs...

Közben Agresti bedobta, hogyha De Ligt nem hosszabbít, akkor még idén eladhatjuk...na ez hiányozna még mint szar a zsebbe. Sad
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-23, 21:53

Malloy írta:
Romano: Here we go Pogba

Remélem összeszedett és sérülésmentes lesz. Ellenkező esetben szarban leszünk.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-23, 21:46

Vége lehetne már:


Momblano: Di Maria said YES to Juve
Albanese: Juve have given up on Di Maria
Agresti: Di Maria has not yet given an answer
Schira: To date Di Maria has neither said yes or no
Mirko Di Natale: Juve will wait for reply from Di Maria by Sunday at latest.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-23, 21:27

Malloy írta:
Romano: Here we go Pogba

És állítólag lemondtunk Máriáról.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-23, 20:11

Romano: Here we go Pogba
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-23, 09:07

bombahoppa írta:

mely napokon?

Július 8-16ig, de ebből pár napot Debrecenben leszek. Ami tuti, hogy 15-én pénteken Pest és 16 délután repülök vissza.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 22:40

Krisz írta:
Momblano : Chelsea have made an offer for Rabiot. They have also agreed on a 4-year deal with the player. Juventus ask for €25M

Júliusban Pesten leszek pár napot. Ha ez összejön akkor meg kell innunk valamit  Laughing
mely napokon?

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 20:16

szaftos pletyka, hogy amikor tavaly Dybcsinek 9-10 misit ajánlottunk az ügynöke felhívta Marottát, hogy nem-e akarnak rálicitálni (ugyebár átigazolási díj nélkül). Ezen a juve menedzsment felkúrta magát visszavonta az ajánlatot és ezért nem is adtak többet.

Elég szaftos, kicsit kacsaszagú, de ebből a gyökér ügynökből kinézem.
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 19:21

eközben a női csapatnál:

https://www.instagram.com/p/CfHJ8Z2qV8t/

https://www.instagram.com/p/CfElIE1qJe8/

Ezek szerint ide koncentrál a klub! Lehet itt előbb nyerünk BL-t!

_DREAM_ and LeRoi10 like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 14:26

Krisz írta:
Más: azt olvastam, hogy Di Maria fizetésére nem érvényes a growth decree, ha 1 éves a szerződés, szóval így pusztulat sokba fog kerülni. Lassan több lesz a hátránya ennek a dealnek mint amit nyerünk vele, szóval ha jön akkor legalább olyan teljesítményt kell hoznia, mint Teveznek.

Igen, ez egy ideje már téma a hírekben. Ezért preferálna a klub 2 éves szerződést. Na meg azért, mert egy éves szerződés mellett attól tart a klub, hogy a vb után majd benyögi, hoggy ő igazából haza akar menni.

Én az elejétől mondom, hogy ez felejtős. Nem ér ennyit.

Krisz and _DREAM_ like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 13:43

Kicsit elgondolkodtam Lukakun. Ez egy elég fos deal a Chelseanek de nyilván a pro része hogy spórolnak a fizetésen. Viszont 1 év múlva Lukaku megint ugyanabba a szituba kerül, mint most és moratazhat egész nyáron, ez neki miért éri meg ráadásul kevesebb pénzért? Én a helyében biztosan ragaszkodnék valami kötelező opcióhoz.

Más: azt olvastam, hogy Di Maria fizetésére nem érvényes a growth decree, ha 1 éves a szerződés, szóval így pusztulat sokba fog kerülni. Lassan több lesz a hátránya ennek a dealnek mint amit nyerünk vele, szóval ha jön akkor legalább olyan teljesítményt kell hoznia, mint Teveznek.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 12:08

Krisz írta:

Egyébként ez a helyzet, meg az, hogy alacsony fizuval köthet ki a Milanban vagy a Romaban azért a gyenge menedzsment sara is. Nem tudom elképzelni, hogy ilyen előforduljon ha pl Raiola menedzseli.
Ezt nem vitatom. De akkor miért nem cserélt már ügynököt? Mert annyira azért mégsem béna Antun, hogy ne kösse magához az ügyfelét? Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 11:37

fktgbr írta:

Most tartanak ott a tárgyalásaik, mint a Juvéval fél éve, nevezetesen, hogy Dibusz _ügynöke_ kicsit vegyen vissza a saját igényeiből.

Egyébként ez a helyzet, meg az, hogy alacsony fizuval köthet ki a Milanban vagy a Romaban azért a gyenge menedzsment sara is. Nem tudom elképzelni, hogy ilyen előforduljon ha pl Raiola menedzseli.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 244
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 11:01

Malloy írta:
És ez valószínű be is csukja az ajtót dybusz előtt 😂
Most tartanak ott a tárgyalásaik, mint a Juvéval fél éve, nevezetesen, hogy Dibusz _ügynöke_ kicsit vegyen vissza a saját igényeiből.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 09:25

CsT írta:

Vagy Dzekot nekünk...

Momblano szerint Mária igen mondott.

Nem bánom, csak ócsó legyen, meg ne fizessünk érte a férgeknek.

Momblano lehet rá gondolt:
Bevásárlóközpont - Page 2 Screen65

_DREAM_ and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-22, 09:01

Krisz írta:


Én azon se lepődnék meg ha Correat és Sanchezt passzolnák le Skriniar mellett és megtartják Lautarot.
Vagy Dzekot nekünk...

Momblano szerint Mária igen mondott.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-21, 22:30

zetterberg40 írta:


Szerintem nem.
Skriniart és Martinezt eladják.

Én azon se lepődnék meg ha Correat és Sanchezt passzolnák le Skriniar mellett és megtartják Lautarot.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-21, 22:13

Malloy írta:

És ez valószínű be is csukja az ajtót dybusz előtt 😂

Szerintem nem.
Skriniart és Martinezt eladják.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2391
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime2022-06-21, 21:43

zetterberg40 írta:
Marotta még mindig az egyik legjobb a szakmában. 
Opció és kötelező véglegesítés nélkül kölcsönveszi Lukakut 8 millióért.
És ez valószínű be is csukja az ajtót dybusz előtt 😂
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: