Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+16
EsztéNégy
virracocha
Tankcsapda
fktgbr
Téjlor89
Malloy
sneco7
LeRoi10
tjunior
zetterberg40
_DREAM_
CsT
bombahoppa
Petike007
_Tyler
Krisz
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-21, 21:43

zetterberg40 írta:
Marotta még mindig az egyik legjobb a szakmában. 
Opció és kötelező véglegesítés nélkül kölcsönveszi Lukakut 8 millióért.
És ez valószínű be is csukja az ajtót dybusz előtt 😂
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-21, 21:23

Marotta még mindig az egyik legjobb a szakmában. 
Opció és kötelező véglegesítés nélkül kölcsönveszi Lukakut 8 millióért.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3586
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-21, 20:47

Malloy írta:

Pont a napokban gondoltam rá, hogy össze lehetne jönni egy italra a kis közösségnek valamikor! 😀
ÁMEN
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-21, 18:32

Én valamiért nem izgulok most a mercato miatt. Szerintem be fogjuk húzni Pogbat, Di Mariat és Koulibalyt is. És most látok esélyt arra is, hogy sikerül megszabadulni a nagy hármastol is (Remzi,Artúr, Rabiot). 
Ha ezek teljesülnek, és sikerül hozni még 1-2 használható squad playert és megtartunk 1-2-t a fiatalok közül én már elégedett leszek!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-21, 11:41

Igazán belehúzhatnánk az igazolásokba, a nagyobb csapatok lassan lezárják a mercatot mi meg még senkit nem igazoltunk, miközben vagy 5 új érkező minimum kelleni fog.
Azért se érünk rá, mert augusztus és november között 15 bajnokit kell majd lejátszani, gyakorlatilag ki lehet szállni a bajnoki versenyből ha júliusban (lehetőleg már az eleje-közepe fele) nem zongorázzuk le a komplett mercatot.
Egyébként Di Mariat elengedném a Benficaba ha tovább húzza az időnket és másra koncentrálnék - annyira nincs nagy szükség rá, hogy ezzel ennyit vacakoljunk.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-20, 23:39

tjunior írta:

Jó hát Momblanonak teljesen elmentek otthonról vagy már a látszattal se foglalkozik, hogy egy minimálisan hihető legyen a kamuja.
Szerinte ma felajánlotta nekünk a péezsgé Nejmárt, természetesen a fizetésé egy részét ők állják, ugyancsak ma Ronci vissza akar jönni kisebb fizetéssel. Messiról nincs hír de még éjféig van idő.

Én sokat gondolkodtam mostanában, hogy ezt az újságírás dolgot lehet-e manapság normálisan csinálni, vagy csak az számít hogy ki ír valamit meg először (Denzel megmondja). Például egy olyan újságot elindítani aminek az a brandje, hogy csak alátámasztott hírek vannak benne meg szakma. Nyilván adja magát a kérdés, hogy mivel töltöd meg akkor? Itt jutott eszembe a régi NST, amit imádtam, pl Heinrich elemzéseit egy Spal - Genoa meccsről is bármikor elolvasnám. Persze ez effort, meg szakmai tudást is igényel. Meg amúgy sok kommentelő eszmecseréje is nagyon érdekes volt. Bár lehet a piac máshogy néz ki én meg egy letűnő generációhoz tartozom.

Petike007 likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-20, 23:18

Krisz írta:
Momblano : Chelsea have made an offer for Rabiot. They have also agreed on a 4-year deal with the player. Juventus ask for €25M

Júliusban Pesten leszek pár napot. Ha ez összejön akkor meg kell innunk valamit  Laughing
Jó hát Momblanonak teljesen elmentek otthonról vagy már a látszattal se foglalkozik, hogy egy minimálisan hihető legyen a kamuja.
Szerinte ma felajánlotta nekünk a péezsgé Nejmárt, természetesen a fizetésé egy részét ők állják, ugyancsak ma Ronci vissza akar jönni kisebb fizetéssel. Messiról nincs hír de még éjféig van idő.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-20, 22:40

Krisz írta:
Momblano : Chelsea have made an offer for Rabiot. They have also agreed on a 4-year deal with the player. Juventus ask for €25M

Júliusban Pesten leszek pár napot. Ha ez összejön akkor meg kell innunk valamit  Laughing
Pont a napokban gondoltam rá, hogy össze lehetne jönni egy italra a kis közösségnek valamikor! 😀

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-20, 22:35

Momblano : Chelsea have made an offer for Rabiot. They have also agreed on a 4-year deal with the player. Juventus ask for €25M

Júliusban Pesten leszek pár napot. Ha ez összejön akkor meg kell innunk valamit  Laughing

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-19, 16:58

A mai nap legjobb firkászkoholmánya, hogy elcseréljük Artúrt Zaniolora.

Én egyébként az igazolásoknál is jobban várom Artúr, Rabiot és Ramsey távozását.

Petike007, LeRoi10, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-18, 15:39

CsT írta:

Azért ha egy top klub edzőjét látod beszélgetni egy másik top klub igazgatójával és van róla fényképed is hülyeség lenne nem írni belőle egy clickbait cikket. Smile

Mellesleg sokkal nagyobb faszságnak tűnő dolgok is váltak itt valósággá az elmúlt években.

Rabbi átadólistára tétele nem biztos, hogy jó hír, én ebből arra következtetek, hogy Artúrból nem látunk pénz így más próbálunk meg eladni.

A szakács meg csak "bánatpénzért" bontana szerződést, ha van helyzet, hogy példát statuáljunk valakivel és a lelátóra basszuk, akkor ez az. Készülgessen csak a konditeremben Katarra.

Mariskának elvileg a hétvégéig kell választ adnia.

Apropó, Frattesi már egyáltalán nincs képben?
Állítólag haverok. De ha valami más lenne a háttérben abból már ügy lenne és nem csak az újságírók fantáziálgatnának. 
Frattesit a lóma kerülgeti.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-18, 13:45

CsT írta:

Nincs miért aggódni. Profin készül a következő szezonra Pogesz! Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 3 SRPGAJLJ7NDZVLKL7G5U2UWFTQ
Egy évente ~10-15 millió Eurót zsebrerakó 29 éves srác a feleségével és egy haverjával és annak párjával pózol Miamiban, valami extra drága tematikus bulin a szabadidejében? Mi ezzel a probléma?
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2408
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-18, 12:14

CsT írta:
A szakács meg csak "bánatpénzért" bontana szerződést, ha van helyzet, hogy példát statuáljunk valakivel és a lelátóra basszuk, akkor ez az. Készülgessen csak a konditeremben Katarra.
Én játszatnám folyamatosan a C-ben. A libalegelők biztos jót tennének az izomzatának. 
Plusz minden meccs előtt felajánlanék egy láda sört az ellenfél csapatának, ha kettétörik a lábát. 😀

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-18, 09:00

tjunior írta:

Nyilván. Nekem ez az Allegri elégedetlen a mercatoval ezért le akar lépni a péesgébe. Egy fotóból indult az egész és továbbköltötték. Allegri elégedtelen a mercatóval? ALLEGRI? Egész karrierje során állandóan eladták a kulcsembereit, valószínű már hiányozna neki ha nem kellene mindig új csapatot építeni. De a legjobb, nem nyialtkozik a jövőjéről. Ja bakker mert senki meg nem kérdezte tőle  flower. Istenem, annyira aljadék ez az egész sportsajtó, Di Marziostól, mindenkistől.

Rabiot állítólag menni szeretne. Már adom is rá a kabátját, viszlát.
Azért ha egy top klub edzőjét látod beszélgetni egy másik top klub igazgatójával és van róla fényképed is hülyeség lenne nem írni belőle egy clickbait cikket. Smile

Mellesleg sokkal nagyobb faszságnak tűnő dolgok is váltak itt valósággá az elmúlt években.

Rabbi átadólistára tétele nem biztos, hogy jó hír, én ebből arra következtetek, hogy Artúrból nem látunk pénz így más próbálunk meg eladni.

A szakács meg csak "bánatpénzért" bontana szerződést, ha van helyzet, hogy példát statuáljunk valakivel és a lelátóra basszuk, akkor ez az. Készülgessen csak a konditeremben Katarra.

Mariskának elvileg a hétvégéig kell választ adnia.

Apropó, Frattesi már egyáltalán nincs képben?
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3318
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-18, 06:27

Krisz írta:


Ez amúgy eléggé meglepett, a mostani pletykák alapján pont azt gondoltam volna hogy ránk rohad. Nyilván fadzt se tudnak a firkászok.
Nyilván. Nekem ez az Allegri elégedetlen a mercatoval ezért le akar lépni a péesgébe. Egy fotóból indult az egész és továbbköltötték. Allegri elégedtelen a mercatóval? ALLEGRI? Egész karrierje során állandóan eladták a kulcsembereit, valószínű már hiányozna neki ha nem kellene mindig új csapatot építeni. De a legjobb, nem nyialtkozik a jövőjéről. Ja bakker mert senki meg nem kérdezte tőle  flower. Istenem, annyira aljadék ez az egész sportsajtó, Di Marziostól, mindenkistől.

Rabiot állítólag menni szeretne. Már adom is rá a kabátját, viszlát.

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-17, 23:44

CsT írta:
Demiral eladva! Egy gonddal kevesebb. 20Misi + 8 bónusz + 10% ha továbbértékesítik.

Ez amúgy eléggé meglepett, a mostani pletykák alapján pont azt gondoltam volna hogy ránk rohad. Nyilván fadzt se tudnak a firkászok.

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-17, 22:52

Demiral eladva! Egy gonddal kevesebb. 20Misi + 8 bónusz + 10% ha továbbértékesítik.

Krisz and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-17, 18:14

Krisz írta:


Nyilván, csak az eddig nekem ismert kockázat volt, ez meg új dolog. Amúgy szerintem van kapcsolat a kettő között szerintem, remélem az az eshetőség nem áll majd elő, hogy elpasszoljuk kölyköket, hogy legyen hely Pogbanak aki erre jó hosszú udőre lesérül vagy dybalazik egész szezonban.
Nincs miért aggódni. Profin készül a következő szezonra Pogesz! Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 3 SRPGAJLJ7NDZVLKL7G5U2UWFTQ
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 20:05

CsT írta:

Én jobban tartok a fizikai állapotától mint a motivációjától (bár remélem erről a DAB-os gólörömről már leszokott Very Happy).

Nyilván, csak az eddig nekem ismert kockázat volt, ez meg új dolog. Amúgy szerintem van kapcsolat a kettő között szerintem, remélem az az eshetőség nem áll majd elő, hogy elpasszoljuk kölyköket, hogy legyen hely Pogbanak aki erre jó hosszú udőre lesérül vagy dybalazik egész szezonban.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 19:26

Krisz írta:


Szerintem a kettő érkezésére 0% esély van. Az Udinese nem akarja mindkettőt egyszerre eladni és hacsak Udogie nem sírja ki magának, akkor nemcsak nekünk nem adják el de senkinek. Bíznak a kölyökben, jövőre sokkal több lóvét várnak érte.

Amúgy az egy dolog, hogy minőségi játékosokat várnánk az utóbbi 2 év nyomora után, de most még darabra se vagyunk meg, Bentancur helyére nem vettünk senkit télen, ha jön Pogba + a 3 suhancból amennyit megtartunk akkor azért megvagyunk. Viszont Chiellini, Bernát, Dybala, és (jelen állás szerint) Morata helyére akkor is kellenek spílerek ha csak tescosokra futja. Eddig meg csak lófasz pletykák vannak, egyedül Pogba tűnik konkrétnak. Egyébként Zaniolot vagy fél évig izomból nyomatta minden firkász, most meg még ők is elfeledkeztek róla.

Utálom a mercatot...
Jött a helyére a Zakariás, aki nekem eddig ugyanolyan lackó mint Remzi vagy Artúr. Smile

Egyébként LB szerintem sem fog így már jönni mivel Szandit nem fogjuk tudni "minusvalenza" nélkül eladni így gondolom kitölti a szerződését. Pellével nem tudom mi a cél, nekem eddig olyan "padra jó squadplayernek" tűnik, nem látom benne a következő 10 év kezdő balbekkjét.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 19:08

CsT írta:

Pfff eddig 2,7-et keresett? :O

Ha jön Molina meg Udogie akkor nem bánom, ha viszont az egyik nem jön mert őt szánjuk cserének akkor nagyon gáz.

Szerintem a kettő érkezésére 0% esély van. Az Udinese nem akarja mindkettőt egyszerre eladni és hacsak Udogie nem sírja ki magának, akkor nemcsak nekünk nem adják el de senkinek. Bíznak a kölyökben, jövőre sokkal több lóvét várnak érte.

Amúgy az egy dolog, hogy minőségi játékosokat várnánk az utóbbi 2 év nyomora után, de most még darabra se vagyunk meg, Bentancur helyére nem vettünk senkit télen, ha jön Pogba + a 3 suhancból amennyit megtartunk akkor azért megvagyunk. Viszont Chiellini, Bernát, Dybala, és (jelen állás szerint) Morata helyére akkor is kellenek spílerek ha csak tescosokra futja. Eddig meg csak lófasz pletykák vannak, egyedül Pogba tűnik konkrétnak. Egyébként Zaniolot vagy fél évig izomból nyomatta minden firkász, most meg még ők is elfeledkeztek róla.

Utálom a mercatot...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 18:55

Krisz írta:
A másik dolog meg, hogy nekem az jön le, hogy Pogba motivációja elég kérdéses. Az egész karrierjét, mintha a MU komplexusa jellemezné: kölyökként nem bíztak benne eléggé ---> lelép hozzánk --> brét villant --> visszamegy a MUba sztárként --> nem értékelik megint --> lelép hozzánk, hogy bizonyítsa, hogy a MU hibázott hogy nem bíztak benne. Legalábbis ezt mondta a Pogmentaryben (még egyszer biztos nem írom le, annyira gáz, aki kitalálta ezt a nevet négyeljék fel).

Ennyi idősen ez nem tudom mennyire lesz elég motiváció és meddig tart ki.
Én jobban tartok a fizikai állapotától mint a motivációjától (bár remélem erről a DAB-os gólörömről már leszokott Very Happy).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 18:53

Krisz írta:


Most azt olvsstam, hogy 2.7 helyett 1.5 milláért - az mondjuk elég baráti
Pfff eddig 2,7-et keresett? :O

Ha jön Molina meg Udogie akkor nem bánom, ha viszont az egyik nem jön mert őt szánjuk cserének akkor nagyon gáz.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-06-16, 18:57-kor.

LeRoi10 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 18:49

CsT írta:

Van évi 2 vállalható meccse, 15 szar meg 4 hónap táppénz ezt nyomatjuk újabb 3 évig.

Bár várható volt, ő egyértelműen Maxi embere.

Most azt olvsstam, hogy 2.7 helyett 1.5 milláért - az mondjuk elég baráti
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4711
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 15:32

Krisz írta:
A másik dolog meg, hogy nekem az jön le, hogy Pogba motivációja elég kérdéses. Az egész karrierjét, mintha a MU komplexusa jellemezné: kölyökként nem bíztak benne eléggé ---> lelép hozzánk --> brét villant --> visszamegy a MUba sztárként --> nem értékelik megint --> lelép hozzánk, hogy bizonyítsa, hogy a MU hibázott hogy nem bíztak benne. Legalábbis ezt mondta a Pogmentaryben (még egyszer biztos nem írom le, annyira gáz, aki kitalálta ezt a nevet négyeljék fel).

Ennyi idősen ez nem tudom mennyire lesz elég motiváció és meddig tart ki.

https://twitter.com/romeoagresti/status/1536747324986339329?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1536747324986339329%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=

Nem örülök, hogy mindezek után még rá akarunk építeni, de bele kell törődni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 15:29

A másik dolog meg, hogy nekem az jön le, hogy Pogba motivációja elég kérdéses. Az egész karrierjét, mintha a MU komplexusa jellemezné: kölyökként nem bíztak benne eléggé ---> lelép hozzánk --> brét villant --> visszamegy a MUba sztárként --> nem értékelik megint --> lelép hozzánk, hogy bizonyítsa, hogy a MU hibázott hogy nem bíztak benne. Legalábbis ezt mondta a Pogmentaryben (még egyszer biztos nem írom le, annyira gáz, aki kitalálta ezt a nevet négyeljék fel).

Ennyi idősen ez nem tudom mennyire lesz elég motiváció és meddig tart ki.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 15:15

CsT írta:

Van évi 2 vállalható meccse, 15 szar meg 4 hónap táppénz ezt nyomatjuk újabb 3 évig.

Bár várható volt, ő egyértelműen Maxi embere.

Szar meccs mihez képest? Az elvárt "Juve" szinthez, oké, de amúgy ritkán mennek el meccsek rajta, és általában hoz egy átlagot. Ez a keret utolsó emberétől (= Padoin) rendben van, viszont ha ő lesz a 2. számú RB nem pedig egy Molina vagy Bellanova stb, akkor az gáz. 

Valamelyik megmondóember pont ma nyögte be, hogy Allegri nem elégedett a mercatoval, mert ha csak Pogba jön akkor az kevés lesz. Gondolom Allegri nem sírta el a gondjait személyesen pont neki, de amúgy maga amit mond az jogos. Én kicsit tartok tőle, hogy ha júniusban nem jönnek a nagy nevek akkor augusztusban se fognak, maszatolunk majd valamit és "főzzél Maxi abból ami van" lesz megint.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10630
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 14:20

Krisz írta:


Amúgy nincs vele baj, ha nem mások elől veszi el a helyet meg a fizetést. Mint Padoin aki nem bánta a padozást és akármikor pályara küldték hozott egy bizonyos szintet. Az lesz a baj, ha ennél többre akarjuk használni.
Van évi 2 vállalható meccse, 15 szar meg 4 hónap táppénz ezt nyomatjuk újabb 3 évig.

Bár várható volt, ő egyértelműen Maxi embere.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 13:47

LeRoi10 írta:

Fasz lesz itt... nem Molina meg Udogie...... és egyből 3 évre...

Amúgy nincs vele baj, ha nem mások elől veszi el a helyet meg a fizetést. Mint Padoin aki nem bánta a padozást és akármikor pályara küldték hozott egy bizonyos szintet. Az lesz a baj, ha ennél többre akarjuk használni.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2290
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 13:30

Krisz írta:
DS 2025ig hosszabbított, hivatalos... faszombele -_-
Fasz lesz itt... nem Molina meg Udogie...... és egyből 3 évre...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8173
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime2022-06-16, 12:49

DS 2025ig hosszabbított, hivatalos... faszombele -_-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: