Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-25, 18:57

vektra írta:
Barcelonában kezdünk, szerintem ez kedvezhet nekünk, egyenlőre nem álltak még össze.

Mi sem...
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-25, 18:35

Barcelonában kezdünk, szerintem ez kedvezhet nekünk, egyenlőre nem álltak még össze.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-25, 08:45

simoon írta:

aztakurva
Nekik is van Moggijuk! Smile
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-25, 07:39

s4tch írta:
tessék, felmegyek a twitterre és ez jön szembe:
https://twitter.com/FutbolMo/status/900765126982332416
aztakurva
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 21:27

tessék, felmegyek a twitterre és ez jön szembe:
https://twitter.com/FutbolMo/status/900765126982332416
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 21:21

nem rossz ez a csoport, középnehéz. ennyi kell.

viszont a man.utd megint milyen könnyű csoportba került, egyszerűen hihetetlen. nem is nagyon emlékszem, hogy valaha nehéz sorsolásuk lett volna a bl-ben.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 20:26

az apjuk faszát az irányított sorsolóknak, semmi sincsen 150 km-en belül, ugráljunk az időzónákban, és minket délceg északiakat "összesorsolnak" a déli tengellyel mória, balkánia, portónia, halálra akarnak utaztatni

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 19:04

Hát őszintén szólva én a második + negyedik kalapból bárki mást szívesebben kaptam volna + a görög utazás se lesz sétagalopp. Mondjuk azt csodálom, hogy tottyi nem egy külön ligába sorsolt minket! Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 18:58

A továbbjutás nem lehet kérdéses, a csoportelsőség annál érdekesebb kérdés. Nehezebb, mint az előző kiírásban volt a Sevilla-Lyon-Dinamo hármas, de azért aki BL-t akar nyerni, annak egy ilyen csoportból minimum a szimpla továbbjutás kötelező.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 18:10

Nekem City-Anderlecht-Sporting trió jött ki, simán elfogadnám.

Egyébként én PSG-Tottenham-Feyenoord hármast tippelek elsőre.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 16:42

s4tch írta:


ez pontosan így van. az erőviszonyok alapján két, nem első kalapos csapat van előttünk.

Bonu és Alves hiányában nem tudom hol tartunk most.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 14:55

LeRoi10 írta:
...De igazából jöhet bárki, nincs olyan csoport amelyikben az erőviszonyok alapján nem kéne megszereznünk legalább a 2. helyet.

ez pontosan így van. az erőviszonyok alapján két, nem első kalapos csapat van előttünk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 14:12

Nálam MU, Basel, Feyenoord. Ez tökéletes is lenne. Remélem összejön a MU vagy a Liverpool, esetleg a City. Mindeképpen szeretném, hogy már a csoportkörben játszunk angol csapattal, ha pedig a MU-t kapjuk, akkor nekik alanyi jogon úgy is jár 2 gyengébb csapat, teljesen reális is a Basel és a Feyenoord. Very Happy  A másik kívánságom, hogy ne kelljen a halálfaszára utazni, a Qarabag és a CSKA nem hiányzik. Mindig kellemetlenek az ilyen csapatok. De igazából jöhet bárki, nincs olyan csoport amelyikben az erőviszonyok alapján nem kéne megszereznünk legalább a 2. helyet.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 13:41

nekem psg, basel, sporting albino

amúgy ha irányított a sorsolás, akkor a psg-mu kettősből az egyik adja magát a második kalapból.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-24, 10:07

SORSOLJATOK  ITT  Nekem egy Atletico, Anderlecht, Feyenoord hármas jött ki, ezt simán aláírnám! Wink
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-23, 23:38

A legkönnyebb egy Porto-Anderlecht-APOEL hármas lenne, nyilvánvalóan ezt el fogjuk kerülni. Nekem az az érzésem, hogy most nem lesz könnyű dolgunk. Én PSG-Liverpool-Feyenoord hármast tippelnék hirtelenjében, vagy valami hasonló erősségű csoportra. Nagyon sok komoly ellenfél van, itt-ott akad a 3-4. kalapban is, mindazonáltal azt úgyis tudjuk, hogy ellenünk esélyes csapatot nem kapunk.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-23, 22:08

Elég betyáros kis csoportba is kerülhetünk akár, észnél kell majd lenni.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-08-23, 06:23

Wishlist: Maribor, Basel, Porto bounce

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-05-12, 17:24

laac írta:
Jó nagy baj lesz az:  http://index.hu/sport/futball/2016/bl/2017/05/12/brych_fantomgol_bl_donto_juventus_real_madrid/

Ha Bayern-szurkoló, akkor nem. Very Happy

Egyébként nekünk viszonylag jó emlékeink vannak róla. A Porto elleni idegenbeli meccsünket ő vezette, az előző szezonban a City ellen hazai pályán szintén ő volt (2-0 és 1-0 nekünk), viszont az Atletico elleni vereségünkön szintén ő fújta a sípot. Elég sok lapot oszt ki, szóval adott esetben ezt is kihasználhatnánk. Casemirot ki lehetne állíttatni, bár egymás után úszta meg a pirosakat a brazil.
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-05-12, 15:52

Jó nagy baj lesz az:  http://index.hu/sport/futball/2016/bl/2017/05/12/brych_fantomgol_bl_donto_juventus_real_madrid/

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-05-12, 13:31

brych fújja a döntőt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-27, 10:25

Ránéztem az oddsokra, minket tartanak a legesélyesebbnek 2,6-al, a Real 2,65. (csak a tippmixet néztem) Murva jó ezt olvasni azért.. végre eljutottunk ide is, de még messze a cél és rengeteg meló lesz benne.
Még jó hogy én még 10 fölött tettem meg a győzelmünket. afro
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-22, 23:24

LeRoi10 írta:
Kicsit bővebben a gondolataim a Monacoról

Egy angol oldalon olvastam ezt a kommentet, ami szépen összefoglalja a párharcot: " A Monacoval járt a legjobban a Juventus, nem azért mert a Monaco a leggyengébb csapat a 4 között, hanem mert a Monaconak a Juventus a lehető legnehezebben verhető ellenfél."

Cardiffba megyünk mert:
- Nincs olyan poszt amelyen egyénileg a Monaco lényegesen jobban állna. Persze vannak olyan játékosok akiket a Juvéban is szívesen látnék (Fabinho, Bakayoko, B. Silva)
- A Monaco fiatal csapat, Falcaon és Moutinhon kívül soha senki nem nyert semmi komolyabbat. Harcban vannak a bajnoki címért azzal a PSG-vel aminek már csak azzal kell foglalkoznia. Ha megverjük holnap a Genoát és nem kapunk ki Romában akkor mi már simán behúzzuk. (Szerintem a Roma sem fogja kimaxolni a Milan, Lazio duót, de számoljuk tutira).  Ők az idei ligakupa döntőn tükörsimán szoptak ki a legjobb csapatukkal a PSG-től. Persze mi is szarok voltunk a szuperkupán de míg mi azt le sem szarjuk, közülök sokan most nyerhettek volna először valamit, sokuknak ez volt az első kupadöntőjük.
- Miénk a világ legjobb védelme. 2 kapott gól 10 meccsen. A Portot úgy hoztuk le, hogy talán ha 1 igazi helyzetük volt, a Barcának talán 4-5 a két meccsen. 
- Higany csőre van töltve. Egyszer csak el fog sülni, el is kell neki. Nagyobb profi annál, hogy a negatív play-off széria kizökkentse. 
- A széleket kurva jól zárjuk. A Monaco egyik legnagyobb erőssége a szélek jó kihasználása, sok beadás, Falcao/Germain/Mbappe irányában. Bonucci, Chiellini és Barzagli is nagyon hatékony ezekkel szemben, a szélekre pedig Pumukli és Mandzukic hatalmas melóval száll be.
- Hátul bizonytalanok. 10 meccsen 16-ot gólt kaptak, csak a CSZKA nem talált be a kapujukba. 

Amiért kicsit izguljunk:
- Jardim (bár Allegri jobb edző)
- Kebab hiánya
- Nincs vesztenivalójuk

Szerintem az egész Bl sztori azon múlik, hogy a Pjanics,Cuad,Mandzu,Dybcsi,Piggy sor mennyire bírja fáradtság/eltiltás/sérülés nélkül a hátralévő (remélhetőleg) 3 meccset. Sajnos amennyiben innen kiesik 1-2 ember onnantól húzós a dolog. Allegri zseni, de Leminából azért nem tud szélsőt csinálni.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-22, 17:02

Kicsit bővebben a gondolataim a Monacoról

Egy angol oldalon olvastam ezt a kommentet, ami szépen összefoglalja a párharcot: " A Monacoval járt a legjobban a Juventus, nem azért mert a Monaco a leggyengébb csapat a 4 között, hanem mert a Monaconak a Juventus a lehető legnehezebben verhető ellenfél."

Cardiffba megyünk mert:
- Nincs olyan poszt amelyen egyénileg a Monaco lényegesen jobban állna. Persze vannak olyan játékosok akiket a Juvéban is szívesen látnék (Fabinho, Bakayoko, B. Silva)
- A Monaco fiatal csapat, Falcaon és Moutinhon kívül soha senki nem nyert semmi komolyabbat. Harcban vannak a bajnoki címért azzal a PSG-vel aminek már csak azzal kell foglalkoznia. Ha megverjük holnap a Genoát és nem kapunk ki Romában akkor mi már simán behúzzuk. (Szerintem a Roma sem fogja kimaxolni a Milan, Lazio duót, de számoljuk tutira).  Ők az idei ligakupa döntőn tükörsimán szoptak ki a legjobb csapatukkal a PSG-től. Persze mi is szarok voltunk a szuperkupán de míg mi azt le sem szarjuk, közülök sokan most nyerhettek volna először valamit, sokuknak ez volt az első kupadöntőjük.
- Miénk a világ legjobb védelme. 2 kapott gól 10 meccsen. A Portot úgy hoztuk le, hogy talán ha 1 igazi helyzetük volt, a Barcának talán 4-5 a két meccsen. 
- Higany csőre van töltve. Egyszer csak el fog sülni, el is kell neki. Nagyobb profi annál, hogy a negatív play-off széria kizökkentse. 
- A széleket kurva jól zárjuk. A Monaco egyik legnagyobb erőssége a szélek jó kihasználása, sok beadás, Falcao/Germain/Mbappe irányában. Bonucci, Chiellini és Barzagli is nagyon hatékony ezekkel szemben, a szélekre pedig Pumukli és Mandzukic hatalmas melóval száll be.
- Hátul bizonytalanok. 10 meccsen 16-ot gólt kaptak, csak a CSZKA nem talált be a kapujukba. 

Amiért kicsit izguljunk:
- Jardim (bár Allegri jobb edző)
- Kebab hiánya
- Nincs vesztenivalójuk
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-22, 15:05

Így nagyon jó a sorsolás. Idegenben kezdünk, mi alakíthatjuk az első meccs eredményét a visszavágóra. Az esélyesek mi vagyunk, csak élni kell vele. Én úgy gondolom, hogy érdemesebb lenne kezdettől fogva dominálni. Jardimék legnagyobb erőssége a fiatalos lendületből fakadó erőteljes támadójáték. Nem mondom, hogy ne tudnának semennyire sem védekezni, de ők nem viselnék el azt a nyomást, amit Dybalaék gyakorolnának a védelemre. A kontratámadásokra szerintem csak módjával érdemes berendezkedni, azért egy elég gyors csapatról van szó, hamarabb vissza tudnak zárni, és rá tudják erőltetni az akaratukat a visszahúzódó ellenfélre. De nekik a BL kieséses szakaszában a két ellenfelük kifejezetten támadó stílust képviselt, hozzánk hasonló csapattal nem találkoztak, ez számunkra előny.

Nem lesz könnyű, de meg kell csinálni. Mi kaptuk a talán leginkább fogható ellenfelet. Ha idegenben nem kapunk ki, akkor valószínűleg döntőzünk, de eddig gólt sem kaptunk idegenbeli BL-meccsen, ne most törjük már meg ezt a sormintát. Sok múlhat azon, hogy Khedira helyettese hogyan fogja pótolni a németet. Marchisionak nem fekszik annyira ez a felállás, és a sérülése után még mindig nem az igazi, Rincón és Lemina kevés ide, Sturarot meg eleve nehezen tudnám elképzelni azon a poszton. Nem gondoltam volna Khediraról, hogy nálunk kulcsszerepet fog betölteni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-21, 16:13

Oda kell adni a labdát a Monaconak, buzizzák csak ha akarják, aztán jöhetnének a pusztító kontrák, na ezt kellene valahogy úgy megoldani mint a Barca ellen az első meccsen, mert ha nem akkor viszlát.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-21, 14:31

_DREAM_ írta:
Akkor jó. geek

Nekem nagyon sötét lovak, egy meccsüket se láttam, csak az összefoglalókat, az alapján sok mákos gólt lőttek.

ha a digi adja a meccsüket, általában igyekszem elcsípni őket. kurvajó nézni, ahogy fociznak, látványos, gyors, szellemes egy csapat. az 5 legerősebb bajnokságból mindössze 3 csapat jár 80 lőtt gól fölött: real (82), monaco (90), barcelona (91). a monaco támadójátékának minősége tényleg ott van a barcelona mellett, bár ők nem labdabirtoklásra, hanem inkább a gyors kontrákra, beadásokra építenek, úgyhogy a védekező szélső párosainknak (alves-puli, szandi-mandzu) megint nagyon észnél kell lenni. gyakorlatilag minden beadásuk veszélyes tud lenni, mert mbappe és falcao is jól érkezik ezekre. mbappe egy az egyben is embertelen jó, és annak ellenére, hogy ez az első bl-szezonja, eddig mind a 4 meccsükön gólt lőtt a kieséses szakaszban (piggy meg mindjárt 30, van vagy 10 bl-szezonja, és 2 gólja, heló). viszont szerencsére a védekezésük már távolról sem olyan masszív, mint 2 éve, mikor legutóbb játszottunk velük.

egyébként tényleg eljutottunk oda, ahová bonucci szerint tartozunk: senki nem akar velünk játszani. a minap az équipe tolt egy szavazást a twitteren, és az alapján még a reallal is szívesebben játszottak volna a franciák, mint velünk:
https://twitter.com/lequipe/status/854989701874405380

beleolvastam a fórumukba is, "picsába, juve", "a lehető legrosszabb sorsolás", "beszarás, bazmeg", meg ilyen hozzászólások jöttek a sorsolást követően. tele vannak gary neville-ekkel geek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-21, 13:05

Meglepő módon idegenben kezdünk, az utolsó 6 BL párharcunkból 5ször Torinóban volt az első meccs.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-21, 12:59

Akármennyire ijesztő a Monaco, de leginkább Jardim azért nem találkoztak még idén top5-ös védelemmel,  21 gól mellette azért csak kaptak 10 meccsen 16 gólt. Egyedül a CSZKA nem talált be a kapujukba idén. A mi 17-2-es gólkülönbségünk azért sokkal szebben mutat. Többet ért az a 14-gyel kevesebb kapott gól mint az a +4 rúgott. A gólokat a csatárok rúgják, de a kupákat, bajnokságokat mindig a védelmek nyerik.

Isten ments, hogy bárkit is lebecsüljünk de lassan nőjünk fel arra a szintre, hogy elhisszük magunkról, hogy mi vagyunk a Janik. Legalábbis lehetünk.

Kezdjünk máár!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-21, 12:56

_DREAM_ írta:


ez jó nekünk?
A Videoton jobb lett volna de ez van.
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime2017-04-21, 12:51

_DREAM_ írta:


Akkor jó. geek

Nekem nagyon sötét lovak, egy meccsüket se láttam, csak az összefoglalókat, az alapján sok mákos gólt lőttek.

A City ellen oda-vissza láttam őket. 60-70 percig bírják, utána szétkapjuk őket!
Allegri biztosan kifőz valami okosat Mbappe ellen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
14 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: