Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-18, 09:36

s4tch írta:
https://www.facebook.com/sport1tv/posts/10151501891262351

Eldőlt, Bayern-Juve lesz a tévében. Basketball

király, remélem nem látom Smile
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-18, 07:15

https://www.facebook.com/sport1tv/posts/10151501891262351

Eldőlt, Bayern-Juve lesz a tévében. Basketball
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-17, 22:40

farturo írta:
https://www.facebook.com/sport1tv
aki nem indul Münchenbe, szavazzon, hogy a mi meccsünket adja a sporttv

vészesen zárkóznak a divatpicsák, akinek van facebookja és még nem tette, pls szavazzon! nem szeretnék streamet bogarászni a hd tv helyett..
egyáltalán nem is értem amúgy, hogy semleges nézőknek ez hogyan lehet kérdés, sokkal többnek kéne a mi meccsünkön lenni
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-16, 09:51

Krisz írta:
Nincs valami UEFA-s promóció, ahol jegyet lehet nyerni? Smile

olyan volt, hogy a döntőre lehetett jegyvásárlási jogot nyerni, de tegnap lezárult a jelentkezés
mondjuk ez sincs ingyen és így is nagy mák kell, mert kevés az ilyen jegy és sok a jelentkező
de azért nem lehetetlen. az el döntőre meg szinte biztosan sikerül...

"ingyen jegy" sorsolásról én tudok...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-16, 01:09

jackie_d írta:
a nyolcaddöntőre itt vannak az árak, gondolom a negyeddöntő is hasonló lesz

de mint említettem nehéz lesz jegyhez jutni
ha estleg úgy értetted, hogy szerezzek neked, az sajnos biztosan nem fog menni, örülök ha nekem is jut...

eszembe jutott ez a meccs, pont ott ültem ahol zlatan húzogatott, nagy élmény volt
a hazaút meg a BM fanok között még nagyobb Evil or Very Mad

Köszi szépen, igazából csak a nagyságrendekre voltam kíváncsi. Perpillanat valószínűleg egy bajnoki meccs se biztos, hogy beleférne a költségvetésbe. Ezért lett volna jó ha az Arsenal jut tovább és velük sorsolnak össze, Londonba van fapados Debrecenből óccsón, akkor már lehetett volna ötletelni mit-merre-hogyan.

Nincs valami UEFA-s promóció, ahol jegyet lehet nyerni? Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 18:03

laac írta:
jackie_d írta:
nemt'om én valahogy önbizalmat vélek kihallani a mester szavaiból
valszeg,Ő már tudja a gyenge pontjukat!!Nedved nem hiába bazsajgot magába a sorsolásnál!!

biztos arra fogadott, hogy német csapatot kapunk Smile
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 17:45

jackie_d írta:
nemt'om én valahogy önbizalmat vélek kihallani a mester szavaiból
valszeg,Ő már tudja a gyenge pontjukat!!Nedved nem hiába bazsajgot magába a sorsolásnál!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 17:37

nemt'om én valahogy önbizalmat vélek kihallani a mester szavaiból
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 16:38

cortamelasombra írta:
a baj itt megint a jegyekkel lesz. ha skóciába se sikerült szerezni szerintem Münchenbe se lesz könnyebb.

nekünk azért szokott sikerülni, igaz nem mindig
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 16:37

Krisz írta:
jackie_d írta:
találtam egy szponzornál dolgozó forrást is, de ő is azt mondja, hogy nehéz ügy lesz...

Azt lehet tudni, hogy kb mennyibe fájna?

a nyolcaddöntőre itt vannak az árak, gondolom a negyeddöntő is hasonló lesz

de mint említettem nehéz lesz jegyhez jutni
ha estleg úgy értetted, hogy szerezzek neked, az sajnos biztosan nem fog menni, örülök ha nekem is jut...

eszembe jutott ez a meccs, pont ott ültem ahol zlatan húzogatott, nagy élmény volt
a hazaút meg a BM fanok között még nagyobb Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 16:24

farturo írta:
https://www.facebook.com/sport1tv
aki nem indul Münchenbe, szavazzon, hogy a mi meccsünket adja a sporttv
nagyon szavazni sem kell,szerintem!!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
farturo




Posts : 48
Join date : 2012. Nov. 30.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 16:21

https://www.facebook.com/sport1tv
aki nem indul Münchenbe, szavazzon, hogy a mi meccsünket adja a sporttv
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 16:00

jackie_d írta:
találtam egy szponzornál dolgozó forrást is, de ő is azt mondja, hogy nehéz ügy lesz...

Azt lehet tudni, hogy kb mennyibe fájna?
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 15:56

a baj itt megint a jegyekkel lesz. ha skóciába se sikerült szerezni szerintem Münchenbe se lesz könnyebb.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 14:18

costacurta bízik bennünk
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 14:15

találtam egy szponzornál dolgozó forrást is, de ő is azt mondja, hogy nehéz ügy lesz...
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 14:00

jackie_d írta:
Krisz írta:


Mennyibe van egy ilyen kaland, utazással, jeggyel, útszéli szopatással, mindennel együtt?

nem'tom (de komolyan), nem emlékszem utoljára (tán 3 éve) mennyibe került egy müncheni túra...
ha találtok egy balekot aki a meccs után egyből hazavezet, akkor csak jegyre, kajára, sörre, benzinre kell költeni
szerintem ezt ki tudod számolni Wink (alap: 4 szenya, fél tálca sör/fő, 1300km * 8(?) l/hkm * 450 ft/liter, stb...)

a jegy mondjuk most gáz
nekünk passau-i németek szokták szerezni, de már az arsenal ellen sem sikerült...

Vezetést vállalok!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 13:21

Krisz írta:
jackie_d írta:


és oda legalább oda ki tudok menni meccsre... Smile

Mennyibe van egy ilyen kaland, utazással, jeggyel, útszéli szopatással, mindennel együtt?

nem'tom (de komolyan), nem emlékszem utoljára (tán 3 éve) mennyibe került egy müncheni túra...
ha találtok egy balekot aki a meccs után egyből hazavezet, akkor csak jegyre, kajára, sörre, benzinre kell költeni
szerintem ezt ki tudod számolni Wink (alap: 4 szenya, fél tálca sör/fő, 1300km * 8(?) l/hkm * 450 ft/liter, stb...)

a jegy mondjuk most gáz
nekünk passau-i németek szokták szerezni, de már az arsenal ellen sem sikerült...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8124
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:57

jackie_d írta:
laac írta:

nem lesz gond!!!!!!!!!!!

és oda legalább oda ki tudok menni meccsre... Smile

Mennyibe van egy ilyen kaland, utazással, jeggyel, útszéli szopatással, mindennel együtt?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:51

nyugi sima lesz, itthon ugye nem kapunk ki, tehát elég kint egy góllal nyerni
sz'al a terv hogy celticesen beszorulunk, majd az egyik csodacsatárunk kontrából bevág egyet a 87-ik percben
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:43

cortamelasombra írta:
Jah, de mi volt a Arsenal elött a mérlegü, vmi 25 meccsen 10 kapott gól vagy ilyesmi ? meg van valami új ültetvényszökevényük is aki reggelire Matrikat eszik.

Én azt mondom jobb ha összedrótozzuk Anelkát, vagy bizunk vmi csodába. Igazából a középpályán meg a védelmen nem aggódom, abban mi vagyunk a legjobbak és végülis ha kint tudunk egy 0-0 tartani akkor itthon csak tudunk már guritani nekik eggyet.

Vidal-ra nagyooooooon számitok ebben az összecsapásba, szerintem neki kell most a húzóembernek lennie.
De jó lenne most 1 Trez!!!Soha nem felejtem el az utolsó bl-t amiben szerepeltünk,mekkora gólt rúgott a bajor csürhének!!!1 idegenbeli 0-0ra én is hajazok!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:39

Jah, de mi volt a Arsenal elött a mérlegü, vmi 25 meccsen 10 kapott gól vagy ilyesmi ? meg van valami új ültetvényszökevényük is aki reggelire Matrikat eszik.

Én azt mondom jobb ha összedrótozzuk Anelkát, vagy bizunk vmi csodába. Igazából a középpályán meg a védelmen nem aggódom, abban mi vagyunk a legjobbak és végülis ha kint tudunk egy 0-0 tartani akkor itthon csak tudunk már guritani nekik eggyet.

Vidal-ra nagyooooooon számitok ebben az összecsapásba, szerintem neki kell most a húzóembernek lennie.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:28

laac írta:
jackie_d írta:
de legalább utoljára húztak ki minket és ugye az utolsókból lesznek az elsők Smile
Optimizmus ezt szeretem! Laughing Meg tudjuk csinálni!!Bár ha jól sejtem előtte játszunk az izével bajnokit! Crying or Very sad

naja a kiscsapatokkal mindig megszenvedünk... Smile
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:26

jackie_d írta:
de legalább utoljára húztak ki minket és ugye az utolsókból lesznek az elsők Smile
Optimizmus ezt szeretem! Laughing Meg tudjuk csinálni!!Bár ha jól sejtem előtte játszunk az izével bajnokit! Crying or Very sad

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:24

Az ágyúsok is gurítottak nekik 2-öt az allianz-ban,nekünk is ezt kéne tenni,persze kapott gól nélkül.Nem lehetetlen.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:18

laac írta:
jackie_d írta:
nabazz, münchen
nem lesz gond!!!!!!!!!!!

és oda legalább oda ki tudok menni meccsre... Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:17

de legalább utoljára húztak ki minket és ugye az utolsókból lesznek az elsők Smile
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:17

jackie_d írta:
nabazz, münchen
nem lesz gond!!!!!!!!!!!

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:16

nabazz, münchen
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-15, 12:16

eddig kemény...
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 392
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime2013-03-14, 23:33

Kapjuk csak a Barcat,megbánják, még azt is,h a Messi megszületett!!! Twisted Evil

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 24 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
24 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: