Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sörmeccsek

Go down 
+6
kilopo
rakkenroll
juventute
Krisz
Juve=scudetto
s4tch
10 posters
SzerzőÜzenet
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-23, 21:38

"Allegri a napokban azt mondta, hasznos, ha a csapata kétféle felállásban is képes jó teljesítményt nyújtani."

kezdésnek játsszunk egy felállásban jól, utána jöhet a többi.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-22, 13:38

Attol tartok, hogy a jo oreg Barza mar sosem lesz a regi (12/13 szezon)  Sad 
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-22, 12:54

szerintem is allegri a legnagyobb kockázat ebben a szezonban.

kíváncsi leszek a felállásra a chievo ellen. barzagli sérült, chiellini eltiltott, fasza lesz nélkülük. két verziót sejtek alapvetően:

- 3-5-2: felkészülési meccseken leginkább így játszott a csapat, és ha valaki lefénymásolta conte jegyzeteit, nem is lesz nehéz ezt a keret fejébe verni.
buffon - caceres, bonucci, ogbonna - licht, pogba, pirlo, marcsi, evra - tevez, nándi.
ez az eltiltottakon kívül evrával tér el egy tipikus tavaszi juventustól. ja, vidal térdét elővigyázatosságból kímélni köll.

- 4-3-2-1: állítólag az utolsó vinovói foglalkozáson már erre készült allegri.
buffon - licht, caceres, bonucci, evra - marcsi, pirlo, pogba - pereyra, tevez - nándi.
egy védekező emberrel kevesebb, nem vagyok oda érte. pereyrán a világ szeme...
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-17, 22:41

Megfogadtam, hogy amíg ez a bohóc az edző, nem vagyok hajlandó meccset nézni. Ma ezt valamelyest megszegtem, megnéztem az összefoglalókat a hakni meccsekről. Pepét jó dolog pályán látni, pláne hogy jól is mozgott, bár ezek a meccsek semmit sem számítanak. Mindettől függetlenül még mindig elképzelhetetlennek tartom, hogy ezzel az emberrel ez a csapat sikeres szezont produkáljon. Szinte látom magam előtt a tanácstalan képét meccsek közben...
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-10, 13:29

Ogbonna  Evil or Very Mad  Bonucci  Evil or Very Mad 

Pepinnyó  Twisted Evil 
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-10, 12:20

nah aki attól félt hogy allegri majd felforgatja a szezon kezdetére a csapatot, az most megnyugodhat, ugyanazt a langyi foscsi játékot produkáltuk a kenguruk ellen amit conte apánk hagyott ránk Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-08, 18:36

s4tch írta:
volt jó 20 percük az első bajnokin, ez tény. de annyi a celticnek is volt, aztán ziccerig se jutottak (a roma is max. egyig).

pirlo nélkül nekem a 4-4-2 is tetszene. védelem adott (licht, barza, chiellini, evra), csatársor adott (tevez, nándi), a középpályát meg fel lehetne úgy tenni, ahogy az ötöst, pirlo nélkül, jobb oldalon pogbával (játszott ott vagy 2-3 alkalommal tavaly, és ment neki), vagy pereyrával. tehát pogba/pereyra, vidal, marcsi/pogba, kwadcsi.

közben q beállt a toróba, és gólt is szerzett. azért szar kicsit.

Szerintem ez erős csúsztatás, a kupameccs és a bajnoki között kb annyi különbség volt, hogy beakadt a semmiből egy gól meg kiszórtak pár rómait. Ez nem akkota különbség mint amit eza 3-1 sugall.

Ezzel a 4-4-2vel megint az a bajom, hogy nincs aki szervezze a játékot. Akár Marcsival, akár Pogbával túlságosan izzadságszagú lenne az egész játék hosszabb távon nem látok benne perspektívát.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-07, 22:22

Krisz írta:
Ha a száraz statokat nézzük a Roma ellen (otthoni bajnoki) akkor nincs miért aggódnunk, de mindketten láttuk a meccset. Nem a mi kezünkben volt, akár szerencsésnek is mondhatjuk, de azt a meccset a Roma hátrányból is megfordíthatta volna, ha nem zuhan össze fejben. Ők viszont erősödtek és 1 év tapasztalatával és összeszokottságával érettebbek lesznek idén. A kupát benyaltuk, a bajnoki visszavágó meg még annyira se érdekelt senkit.

volt jó 20 percük az első bajnokin, ez tény. de annyi a celticnek is volt, aztán ziccerig se jutottak (a roma is max. egyig).

pirlo nélkül nekem a 4-4-2 is tetszene. védelem adott (licht, barza, chiellini, evra), csatársor adott (tevez, nándi), a középpályát meg fel lehetne úgy tenni, ahogy az ötöst, pirlo nélkül, jobb oldalon pogbával (játszott ott vagy 2-3 alkalommal tavaly, és ment neki), vagy pereyrával. tehát pogba/pereyra, vidal, marcsi/pogba, kwadcsi.

közben q beállt a toróba, és gólt is szerzett. azért szar kicsit.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
boric




Posts : 94
Join date : 2013. Apr. 03.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-07, 14:43

Próbálok kicsit pozitívan, illetve leegyszerűsítve hozzáállni a dolgokhoz. Allegri a Milanban középen inkább a védekező játékosokat preferálta. Vidal személyében van egy klasszis védekező középpályása. Pogba, Asha, Marcsi meg azért szintén egy elég jó szintet tud hozni benne. Szóval ez a része adott neki, csak ezek a játékosok tudnak "focizin" is. Éppen ezért támadásban nem kell egy hígfost a pályára tegyen, szóval ez szerintem most rajta áll, mert az anyag adott.

Ha az egész csapat játékát kicsit zárójelbe teszem, és a középpályára koncentrálok, Pirlo pótlását valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy 4-3-1-2-re vált a csapat. Asha-Pogba-Vidal előtt Marcsi osztogathat, Romulo-val, és Pereyra-val pedig minőségibb cseréjük lenne mint eddig. Bár ha hinni lehet az eddigieknek, Allegri közelebb akarja játszatni Pogbat a kapuhoz, szóval lehet inkább őt csempészi be a csatárok mögé, Marcsi meg Pirloval váltja egymást a hármas középső posztján.

Nálam a letargiát mostanában a kíváncsiság váltotta fel. Ha meglesz a Bl indulás, meg a 8 közé jutás, nem fogom katasztrófaként elkönyvelni ezt az évet.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-07, 14:16

s4tch írta:
a 3-5-2 limitjei csak nagyon erős széljátékkal rendelkező csapatok ellen jöttek ki, ill. akkor, ha pirlót leszerelték, és nem ért vissza vidal v. pogba kisegíteni a védőket. a galata elleni, kiesést jelentő gól pl. pont ilyen volt: hárman maradtak a védők három támadóval, ami megengedhetetlen. más rendszerben is, hozzáteszem. a roma ellen amúgy egész hatékonyan tudtunk védekezni, 3 meccsen 1 bekapott gól (az is szedett-vedett csapattal) nem éppen a világ tragédiája.

Ezzel nem értek teljesen egyet ill. mi a nagyon erős széljáték? Idei RM? Már akkor is bajban voltunk széljátékkal rendelkező csapatok ellen ha Barzagli nem volt (a margit meg szétfutotta). Pirlo védekezésben már csak a sebessége miatt sem tudja tartani a szintet és ez csak rosszabb lesz. Az pedig, hogy Pogba és Vidal nem érnek vissza kisegíteni ugyanúgy a felállásból fakad. De lentebb kifejtem, hogy alapvetően nem a felállást ekézem.
Ha a száraz statokat nézzük a Roma ellen (otthoni bajnoki) akkor nincs miért aggódnunk, de mindketten láttuk a meccset. Nem a mi kezünkben volt, akár szerencsésnek is mondhatjuk, de azt a meccset a Roma hátrányból is megfordíthatta volna, ha nem zuhan össze fejben. Ők viszont erősödtek és 1 év tapasztalatával és összeszokottságával érettebbek lesznek idén. A kupát benyaltuk, a bajnoki visszavágó meg még annyira se érdekelt senkit.

s4tch írta:
van gaal a vébén megmutatta, hogy van kraft a háromvédős játékban. főleg védekezésben voltak erősek a hollandok, de a támadójátékukat is oda tudták tenni - igaz, ehhez kellett egy átalakított szerepkörrel játszó robben. nekünk nincs robbenünk, ami azért gond, mert robben kibaszott gyors. viszont van tevez, aki talán még többet dolgozik mezőnyben, mint robben.

Nekem szilárd meggyőzősésem, hogy nincs használhatatlan felállás, ha a felálláshoz passzoló játékosok megfelelő utasítással lépnek pályára (ez egy jellemző tévhit, mert pl Zeman Romája alapján ki lehetne vágni a 4-3-3at is, egyértelmű hogy az utasításokkal volt baj). Tehát a 3-5-2-t sem tartom életképtelennek akár Európában sem ha #1 megvannak hozzá a megfelelő embereink #2 az edző kiadja nekik a megfelelő utasításokat, azaz meg tudja szervezni a csapat játékát. Egyes felállások azért tűnnek "jobbnak" időről-időre mert az adott időszakban sokkal mélyebb merítés van játékosokból bizonyos posztokra. Baromi kevés használható wingback van de a jó fullback is kevés. A 3-5-2 hátránya nem is annyira támadásban van, hanem a védekezésben. Na most ha mondjuk lenne 2 Lahmunk a szélekre (aki amellett hogy gyors, hatékonyan és sokat szerel, még jól is ad be és van esze a játékhoz) a felállás legnagyobb gyengéje ellensúlyozva lenne.

s4tch írta:
amúgy van gaalnak sem voltak született wingbackjei a 3-5-2-höz (azaz inkább 3-4-1-2-höz). kuyt mint wingback, ugyan. ha vannak jól kiosztott feladatok, fegyelmezett labda nélküli mozgások és pontos passzjáték, a 3-5-2 igenis életképes. jól írja krisz, a beadásokkal kell valamit kezdeni, az tragédia.

Én nem mosnám össze a mi 3-5-2-nket a hollandokéval, mert szerintem támadásban nagyon nagy különbséget jelentett az ő 3-4-1-2-es rendszerük. Nekünk nincsenek szélső támadóink (amolyan W/FW típusú játékosok) mint RvP és Robben és bár Tevez jól teljesített ebben a szerepkörben is alapvetően ez kissé idegen neki (nem erre nevelték). Egyébként én csíptem Kuytöt a Poolban, ugye a PSVben még csatár volt aztán Benítez csinált belőle egy ilyen védekező típusú szélsőt, aki kurvasokat robotol, szóval nem hiszem hogy annyira idegen lett volna neki ez illetve ő egy elég univerzális játékos (=sok skillben értékelhető, persze ezek a skillek nagyobb része csak átlagos), azaz nem echte CB kínlódott a szélen mint a belgáknál.

s4tch írta:
pereyrától egyébként nagyon tartok. nem azért, mert eddig nem villantott nagyot. azért, mert a juventusban az elmúlt 3 évben nem játszott olyan középpályás, akinek ennyire gyenge védekező statjai lettek volna.

pereyra vagy nem tud szerelni, vagy sosem kérte meg rá az edzője (amit kétlek). csak összevetésképp, vidal labdaszerzésben a legjobb a világon, úgy és annyit szerel, mint egy középső védő, mindemellett ilyen mezőnymunka mellett képes minimum egy erős középkategóriás támadó középpályás támadójátékát hozni. ahhoz, hogy pereyra akár 2-3 év múlva pótolhassa vidalt, meg kell tanítani védekezni.

Igen, ezek elég gyengék (mondjuk kíváncsi lennék egy olyan lebontásban hogy AMC-ként ill. sima CM-ként mik voltak ezek a statok, mert bőven elképzelhető hogy AMC-ként nem volt alapvető feladata annyit visszazárni és szerelni), de egy szélsőnek elfogadhatóak. Azt tényleg adom, hogy a mostani Pirlo mellé kell a két gépállat, hogy ellensúlyozza védekezésbeli gyengeségeit, Allegrinél meg aztán főleg, aki a De Jong-Muntari-Montolivo agytröszttel képes csak középpályán védekezni. Egyébként ha Pirlot le akarjuk építeni akkor szerkezetváltással se fog menni a jelenlegi kerettel, mert egész egyszerűen nincs másik szervezőnk (Buoy kölcsönben, Marrone nem volt meggyőző, nem látom most benne hogy képes lenne felnőni ehhez a szinthez), ettől függetlenül bőven el tudom képzelni, hogy Allegri megpróbálja majd, amikor is le fogok ugrani a 34.-ről.

Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-07, 12:33

a 3-5-2 limitjei csak nagyon erős széljátékkal rendelkező csapatok ellen jöttek ki, ill. akkor, ha pirlót leszerelték, és nem ért vissza vidal v. pogba kisegíteni a védőket. a galata elleni, kiesést jelentő gól pl. pont ilyen volt: hárman maradtak a védők három támadóval, ami megengedhetetlen. más rendszerben is, hozzáteszem. a roma ellen amúgy egész hatékonyan tudtunk védekezni, 3 meccsen 1 bekapott gól (az is szedett-vedett csapattal) nem éppen a világ tragédiája.

van gaal a vébén megmutatta, hogy van kraft a háromvédős játékban. főleg védekezésben voltak erősek a hollandok, de a támadójátékukat is oda tudták tenni - igaz, ehhez kellett egy átalakított szerepkörrel játszó robben. nekünk nincs robbenünk, ami azért gond, mert robben kibaszott gyors. viszont van tevez, aki talán még többet dolgozik mezőnyben, mint robben.

amúgy van gaalnak sem voltak született wingbackjei a 3-5-2-höz (azaz inkább 3-4-1-2-höz). kuyt mint wingback, ugyan. ha vannak jól kiosztott feladatok, fegyelmezett labda nélküli mozgások és pontos passzjáték, a 3-5-2 igenis életképes. jól írja krisz, a beadásokkal kell valamit kezdeni, az tragédia.

pereyrától egyébként nagyon tartok. nem azért, mert eddig nem villantott nagyot. azért, mert a juventusban az elmúlt 3 évben nem játszott olyan középpályás, akinek ennyire gyenge védekező statjai lettek volna.

Sörmeccsek Pereyra-def

összehasonlításképp:

Sörmeccsek Def

pereyra vagy nem tud szerelni, vagy sosem kérte meg rá az edzője (amit kétlek). csak összevetésképp, vidal labdaszerzésben a legjobb a világon, úgy és annyit szerel, mint egy középső védő, mindemellett ilyen mezőnymunka mellett képes minimum egy erős középkategóriás támadó középpályás támadójátékát hozni. ahhoz, hogy pereyra akár 2-3 év múlva pótolhassa vidalt, meg kell tanítani védekezni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-07, 10:03

Csak arra gondoltam, amit mar az elozo szezonban is tobbszor irtatok. Nem rossz a 3-5-2, de sokszor jo lett volna valamit valtoztatni, viszont neha-neha valoban jo lehet, es ezt belatja Allegri is. Biztos vagyok benne, hogy az o "kedvenc" felallasat is latjuk majd...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-07, 02:18

kilopo írta:
Habár nagyon félek a szezontól Allegri miatt, azt egy jó dolognak tartom, hogy ma 3-5-2-ben tolták a fiúk. Értem ezalatt, hogy nem rombolt le mindent a földig abból, amit örökölt, hanem megnézte ezt a lehetőséget itt. Képes lehet változtatni és nem csak a megszokottat tolni?
Ettől függetlenül továbbra is félek..

Érdekes, hogy egész előző szezonban azt mantráztuk, hogy legyen már valami váltás, mert ez a 3-5-2 nem működik (Italian kívül) erre most meg az a baj, marad-e a 3-5-2...

A kezdeti pipa után azon kezdtem el gondolkodni, hogy mi lehet a pozitívum Allegriben, mivel lehet több a Juve az 1 éve alatt általa - meggyőződésem, hogy ennél többet nem marad, mivel valamilyen szinten csalódás lesz. Igazából 2 dolog volt ami eszembe jutott: játékosok felépítése - néhány fiatal beépítése (Gabbiadini, Berardi, Coman), háttérbe szorult játékosok (Marcsi, Marrone, Gio) felturbózása, Kwadcsi újra feltalálása, Pereyra felemelése Vidal mellé - mivel ő inkább az a típus aki nem siránkozik ha nem kapja meg akiket kért, hanem azokból próbálja a legtöbbet kihozni akiket kapott. A másik pedig egy 4 tagú védelem alapjainak a letétele.

Nagyságrendileg nem hiszem, hogy változni fognak a dolgok a ligában, ezért marhaság lenne a kukába vágni a 3-5-2-t, viszont a 4 védős felállásra nemcsak a BL-ben lesz szükség, hanem kelleni fog a bajnoksághoz is. Egyrészt a közvetlen riválisaink veszélyesek a széleken, másrészt a Chievoknak sem lehet hosszú évekig ugyanazzal a hatékonysággal eladni a 3-5-2-t. Mindenki tisztában van vele, hogy a 3-5-2 legnagyobb kínja a szélek, és pl a Roma meg itt fog villámgyorsan ostromolni egy Cole-Iturbe és egy Maicon-Gervinho sorral. Bonucci és Chiellini finoman szólva sem a helyezkedésükről híresek, Barzagli meg lassú és egyre sérülékenyebb, Caceres pedig nem klasszis és hülye hibákra képes teljesen kiszámíthatatlanul (Ogbonna meg éretlen és ami engem inkább aggaszt, béna a levegőben), továbbá tartok tőle, hogy idén is kell számolnunk egy fényorgonázós időszakra Buffon részéről. Jelen pillanatban azt mondom, hogy jövőre a Roma lesz a bajnok, a tavalyi teljesítményükkel kb bajnokok lettek volna akármikor az utóbbi 6-8 évben, most pedig 1 évvel összeszokottabbak plusz betömték a lyukakat (Cole és Iturbe - igaz egy normális kapus még mindig hiánycikk), mi pedig Allegrivel lettünk súlyosbítva. De a Roma mellett kemény lesz a Napoli és a Fior is, a Milanon nem látom hogy idén kapják össze magukat, a zinterből meg akármi lehet.

Egyébként hosszú távon nem nagyon tudok elképzelni egy Bonucci-Chiellini párost 4 védős rendszerben, igazából mind2 akkor jó, ha melletük van Barzagli, aki az én szememben egy Nesta light. Lehet ördögtől való gondolat de én örülnék Ranocchiának, aki szerintem sokkal előrébb tartana ha nem a szemétdombon játszana évek óta és ő egy Barzagli kaliber (vagy akár több is lehet).

Árgus szemekkel fogom figyelni a Cesenat és Lealit, aki már a lieblingem a bresciás éve óta, emellett baromi kíváncsi leszek mit fog domborítani Berardi, akitől kiegyensúlyozottabb teljesítményt és több érettséget várok.

Kinek mi jut az eszébe erről?
Sörmeccsek Pereyr10

Első ránézésre két dologra gondolok; univerzális játékos ill. hogy keresik az igazi helyét. Mivel látszik, hogy gyakorlatilag CM-ben tolta végig a szezont 87% passzpontossággal (wow!) akkor logikus az univerzális játékos verzió, ugyanakkor ha ránézünk az erősségeire, akkor ezek egy gecijó szélső skilljei (aki amúgy kétlábas is). Egyáltalán nem bánnám, ha egy 4 védős felállásban (4-3-3 a kézenfekvő) próbálnánk kicsit erőltetni a szélen. Persze ezek csak statok, meg a franc tudja hogyan jön ki ez a whoscorednak, de talán megérné a kísérletezés Pereyraval, főleg, hogy nem épp Real Madrid szinten vagyunk ellátva szélsőkkel.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-06, 22:00

Krisz írta:
jackie_d írta:
a nike vajon direkt baszott ki velünk így az utolsó évre?
katasztrófa ez a mez...

Legalább a vendég mez jól néz ki. Ha nem Allegri lenne a padon akkor mondanám, hogy mit hoztunk össze a BL-ben kék, csillag mintás mezben legutóbb, de ez most túlságosan vad fantáziálásnak tűnik.

az a mez galléros volt, mint ahogy a 85-ös is, szerintem ez lesz a gond, nem allegri  Laughing 
amúgy ez a kék mez nem rossz, az egész idei kollekcióból ez tetszik egyedül
bár lehetne galléros  scratch
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-06, 21:53

Habár nagyon félek a szezontól Allegri miatt, azt egy jó dolognak tartom, hogy ma 3-5-2-ben tolták a fiúk. Értem ezalatt, hogy nem rombolt le mindent a földig abból, amit örökölt, hanem megnézte ezt a lehetőséget itt. Képes lehet változtatni és nem csak a megszokottat tolni?
Ettől függetlenül továbbra is félek..
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-06, 16:44

épp hülyére verjük az indonéz all starokat. pepe beállt, és 10 perc alatt adott egy gólpasszt, valamint volt egy kapufája, aminek a kipattanójából tevez gólt lőtt. sőt, ő rúgta a sorsdöntő nyolcadikat ezen a kiélezett meccsen.

pepe >>> bale  flower
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-08-01, 12:46

jackie_d írta:
a nike vajon direkt baszott ki velünk így az utolsó évre?
katasztrófa ez a mez...

Sörmeccsek Fa14_Match_Juventus_PR_A_Full_Body_R_large

Legalább a vendég mez jól néz ki. Ha nem Allegri lenne a padon akkor mondanám, hogy mit hoztunk össze a BL-ben kék, csillag mintás mezben legutóbb, de ez most túlságosan vad fantáziálásnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-31, 14:23

juventute írta:
s4tch írta:
mintha nem ismernénk egymást virtuálisan legalább 8 éve, és mintha nem olvasnád a blogot az indulás óta... szerinted egy 10-0-ra PAINTTEL kijavított eredmény alá írt nyilvánvaló baromság provokáció vagy irónia?

A trollokat ti vonzottátok be, aminek biztosan megvan a maga előnye is, de a kommentek pontosan jelzik, mennyire működik az ő szintjükön az irónia.
De igazából nekem mindegy, a ti dolgotok eldönteni, milyen közönséghez akartok szólni.

Megnéztem a kommenteket, tényleg eléggé NB1 szint nagyon sok kommentelő. Amúgy nekem a 10-0 nem tűnt fel és inkább tűnt így gúnyos bírálatnak mint iróniának. Én a nyilvános dühöngésen már túl vagyok, csendben várom könnyes búcsút a bohóctól.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-31, 12:48

s4tch írta:
mintha nem ismernénk egymást virtuálisan legalább 8 éve, és mintha nem olvasnád a blogot az indulás óta... szerinted egy 10-0-ra PAINTTEL kijavított eredmény alá írt nyilvánvaló baromság provokáció vagy irónia?

A trollokat ti vonzottátok be, aminek biztosan megvan a maga előnye is, de a kommentek pontosan jelzik, mennyire működik az ő szintjükön az irónia.
De igazából nekem mindegy, a ti dolgotok eldönteni, milyen közönséghez akartok szólni.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-31, 09:04

Ez a mez tényleg elég sittes, ráadásul ha az volt a cél a nagy fehér négyzettel, hogy a számok jobban látszanak, akkor talán nem láthatatlan (világossárga) színnel kellett volna megdobni. Most olvasom a fb-n, hogy a szurkolók már petíciót írtak ez ügyben, nagyon helyes.

Viszont a srácokat jó volt látni, nem sérült le senki és játszhattak vagy 30-an Juve mezben majdnem teltház előtt. Pereyrában, nekem is úgy tűnt, van lehetőség, és az a Spinazzola gyerek se mozgott rosszul. Ja, és a drukkerek előtt le a kalappal.


A hozzászólást rakkenroll összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-07-31, 13:15-kor.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-31, 08:37

mintha nem ismernénk egymást virtuálisan legalább 8 éve, és mintha nem olvasnád a blogot az indulás óta... szerinted egy 10-0-ra PAINTTEL kijavított eredmény alá írt nyilvánvaló baromság provokáció vagy irónia?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 23:50

s4tch írta:
cesena-juve fél óra után:
- sörensen nagyon lassú
- motta még magához képest is elképesztően gyenge
- a mezen lévő számokból szart se látni

az egész csapatból egyedül storari van formában. július végén ez mondjuk teljesen normális. nincs sportértéke a meccsnek

De azért hergeljétek csak a népet a facebookon.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 23:32

Nem volt ez semmivel sem rosszabb, mint a Conte-féle sörmeccsek.
Pereyra ügyi lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 23:13

jackie_d írta:

Allegri, maga Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 23:09

a nike vajon direkt baszott ki velünk így az utolsó évre?
katasztrófa ez a mez...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 22:48

Ez elég hányadék volt, a bohócunk szélvészgyorsan bevágtázott az öltözőbe.
Coman jól mozgott, Pepe mozgott, azért volt pozitívum is...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 22:19

Ez a mez tényleg hulladék, majd jövőre az adidas...

Leali hogy tolta? Kb akkor kezdtem el figyelni a meccset amikor lecserélték.
Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 21:40

s4tch írta:
cesena-juve fél óra után:
- sörensen nagyon lassú
- motta még magához képest is elképesztően gyenge
- a mezen lévő számokból szart se látni

az egész csapatból egyedül storari van formában. július végén ez mondjuk teljesen normális. nincs sportértéke a meccsnek

Egyetértek, mégis félek, hogy a 2014-2015-ös év igazi Juventusát látjuk, már ami a játékosságot és az eredményességet illeti.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime2014-07-30, 21:20

cesena-juve fél óra után:
- sörensen nagyon lassú
- motta még magához képest is elképesztően gyenge
- a mezen lévő számokból szart se látni

az egész csapatból egyedül storari van formában. július végén ez mondjuk teljesen normális. nincs sportértéke a meccsnek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Sörmeccsek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sörmeccsek   Sörmeccsek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sörmeccsek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nyári sörmeccsek
» Nyári sörmeccsek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: