Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+25
Malloy
Tankcsapda
Petike007
zetterberg40
DartagnanX
CsT
LeRoi10
_DREAM_
fktgbr
_Tyler
.bb.
sneco7
elnastra
simoon
bombahoppa
Krisz
s4tch
tjunior
EsztéNégy
rakkenroll
mbence
exchaby
laac
kilopo
virracocha
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 11:50

jackie_d írta:
nyilván, de ez a logo akkor is fos

ennyi. kamázom én ezt a boardot, de lehet, hogy agnellinek nem kellett volna levarrni a marketinges csávó nejét, majd lapo elkannra bízni a logótervet. ez jobban hasonlít két csík kokszra, mint egy klubcímerre.

talán annyit elárulhatok, hogy darti reklámszakember, így ha minden jól megy, lesz a témában szakmai elemeket sem nélkülöző poszt is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 11:20

Magát a brandet fel lehetett volna építeni erre a logóra, de a klubé nyugodtan maradhatott volna.
Gondolom annyi a marketing stratégia, hogy egyszerű, könnyen megjegyezhető, felismerhető legyen.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 10:53

zetterberg40 írta:
Nem vagyok marketinges, de a twitteren most nagyon nyomják, hogy ez az új logó a brandépítés fontos kelléke. Ezzel akarják emelni a brand értékét.

J Stadium
J Village
J Museum
J Medical
J TV
J Hotel
J Lounge

Még mindig nem tetszik, viszont nincs mit tenni, mint megvárni az eredményét ennek az egésznek.

nyilván, de ez a logo akkor is fos
kurvára érdekelne a marketing stratégia...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 10:47

tjunior írta:
Krisz írta:


Azért ez nem egy mez amit 1 evig kell nézni, hanem 10-15 évig tuti ez lesz. A 10 logon vegignezve lathato a hagyomany, az elozore epitkezes, ennel semmi. Megszokjuk ahogy megszoktuk Allegrit meg Higanyt is, de ketlem hogy ennek a logonak hozzajuk hasonlo impaktja lesz barmilyen aspektusban.
1 év múlva észre sem veszed. Radikális változás ez tény, viszont univerzális brandhez általában egyszerű logó dukál. A logót nekem is szokni kell, de tetszik az elképzelés ami mögötte van. (bár ezzel itt nem leszek népszerű,hogy kiemelem, de még Emily Ratajkowskit is meghívták a bemutató partira Very Happy)

Pont jó lesz új avatarnak! Smile

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 2Q==
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 10:40

Krisz írta:
tjunior írta:
Könyörgöm hagyjuk már a siránkozást, ez konkrétan a 10.logónk 120 év alatt, az előző sem volt maga a történelem, most még szokatlan, de ezt is megszokjuk mint az összes többit.

Azért ez nem egy mez amit 1 evig kell nézni, hanem 10-15 évig tuti ez lesz. A 10 logon vegignezve lathato a hagyomany, az elozore epitkezes, ennel semmi. Megszokjuk ahogy megszoktuk Allegrit meg Higanyt is, de ketlem hogy ennek a logonak hozzajuk hasonlo impaktja lesz barmilyen aspektusban.
1 év múlva észre sem veszed. Radikális változás ez tény, viszont univerzális brandhez általában egyszerű logó dukál. A logót nekem is szokni kell, de tetszik az elképzelés ami mögötte van. (bár ezzel itt nem leszek népszerű,hogy kiemelem, de még Emily Ratajkowskit is meghívták a bemutató partira Very Happy)
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 09:57

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 16105553_1428940663831511_34561832779158909_n
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 09:42

Nem vagyok marketinges, de a twitteren most nagyon nyomják, hogy ez az új logó a brandépítés fontos kelléke. Ezzel akarják emelni a brand értékét.

J Stadium
J Village
J Museum
J Medical
J TV
J Hotel
J Lounge

Még mindig nem tetszik, viszont nincs mit tenni, mint megvárni az eredményét ennek az egésznek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 07:33

tjunior írta:
Könyörgöm hagyjuk már a siránkozást, ez konkrétan a 10.logónk 120 év alatt, az előző sem volt maga a történelem, most még szokatlan, de ezt is megszokjuk mint az összes többit.

Azért ez nem egy mez amit 1 evig kell nézni, hanem 10-15 évig tuti ez lesz. A 10 logon vegignezve lathato a hagyomany, az elozore epitkezes, ennel semmi. Megszokjuk ahogy megszoktuk Allegrit meg Higanyt is, de ketlem hogy ennek a logonak hozzajuk hasonlo impaktja lesz barmilyen aspektusban.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 07:16

Könyörgöm hagyjuk már a siránkozást, ez konkrétan a 10.logónk 120 év alatt, az előző sem volt maga a történelem, most még szokatlan, de ezt is megszokjuk mint az összes többit.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 07:09

Rossz topicba ment:

Most komolyan ez a szar lesz a logonk? Nekem mar az előző trendiesitett se tetszett (a 90es evekbelit meg magamra tetovaltatom), de ez nevetseges. Nem egy ruhamarka vagyunk hogy egy pipa legyen a logonk. Biztosan első focicsapat leszunk a vilagon aki egy ilyen hanyast csinal maganak... kivancsi vagyok hogy a marketingesek mivel magyarazzak ezt a hulladekot

Közben elolvastam a magyarazatot: fekete fehér csík - csapat meze, a scudetto forma - győzelem, és belegyúrva az IKONIKUS J betű. Egyik kurvanagy hoba, hogy a J betű kurvara soha nem volt ikonikus. Ez a baj ha a nyomoronc marketingesnek köze nincs a focihoz. Nekem nem az egyszerűséggel van bajom - aki valamilyen formaban design vagy kreativ vonalon van tudja hogy az a kulcs, az mindennek a lenyege - hanem azzal hogy az egyszerűsítéssel a jellegét vesztette az egész. Scudetto meg ikonikus J betű (még mindig muhaha) ide vagy oda ez nem kommunikalja azt ami a Juventus. Elkurvult a világ...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-17, 06:53

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 16105504_10203067813532015_2429402921882773698_n
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-16, 22:56

zetterberg40 írta:
exchaby írta:
túl öreg és konzervativ vagyok én ahhoz hogy felhőtlenül örüljek ennek az új logónak...

Először azt hittem, hogy ez csak valami vicc. Borzalmas.

ez mekkora fos már... Sad
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-16, 22:54

zetterberg40 írta:
exchaby írta:
túl öreg és konzervativ vagyok én ahhoz hogy felhőtlenül örüljek ennek az új logónak...

Először azt hittem, hogy ez csak valami vicc. Borzalmas.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Untitl13

Én itt a 60 éves laptopDJ-nél éreztem azt, hogy egy jót röhögünk, besétál Vidal és Verratti Juventus mezben és egy jót aludhatok.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-16, 22:39

exchaby írta:
túl öreg és konzervativ vagyok én ahhoz hogy felhőtlenül örüljek ennek az új logónak...

Először azt hittem, hogy ez csak valami vicc. Borzalmas.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2017-01-16, 22:16

túl öreg és konzervativ vagyok én ahhoz hogy felhőtlenül örüljek ennek az új logónak...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-19, 16:47

rakkenroll írta:
zetterberg40 írta:
Ma Karcsika is villant a River elleni rangadón.

Tegnap is nagyot jatszott, kemeny, porgos, jo kis meccset hozott le a Boca, helyenket zsenialis megmozdulasokkal, Tevez jatekat pedig mindig szerettem nezni. De mikor lecsereltek, mintha bucsuzkodott volna, meg a szpiker is valami olyasmit mondott, mintha az utolso meccset jatszana a Bocaban, hogy is van ez?

Kínába igazol, a Shanghai Shenhua csapatába. Demba Ba, Guarin, Martins is csapattársa lesz heti 615000 Fontért.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-19, 16:41

zetterberg40 írta:
Ma Karcsika is villant a River elleni rangadón.

Tegnap is nagyot jatszott, kemeny, porgos, jo kis meccset hozott le a Boca, helyenket zsenialis megmozdulasokkal, Tevez jatekat pedig mindig szerettem nezni. De mikor lecsereltek, mintha bucsuzkodott volna, meg a szpiker is valami olyasmit mondott, mintha az utolso meccset jatszana a Bocaban, hogy is van ez?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-19, 12:19

LeRoi10 írta:
Bonuccié megjött:) Dybalaé karácsonyig elvileg megfog jönni.

Szenzációs hír, nagyon örülök neki. cheers
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-19, 12:16

zetterberg40 írta:
Mindenki kedvence, a labdazsonglőr, a Don méltó utódja, ismertebb nevén Stuani szintén új szerződést kapott, ami Ruganiéhoz hasonlóan 2021-ig szól.

Jó lenne, ha most már Bonucci és Dybala is megkapná a sokat emlegetett új kontraktust.

Bonuccié megjött:) Dybalaé karácsonyig elvileg megfog jönni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-15, 12:12

Mindenki kedvence, a labdazsonglőr, a Don méltó utódja, ismertebb nevén Stuani szintén új szerződést kapott, ami Ruganiéhoz hasonlóan 2021-ig szól.

Jó lenne, ha most már Bonucci és Dybala is megkapná a sokat emlegetett új kontraktust.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-14, 12:47

Hivatalos: Rugani új, 2021-ig szóló szerződést írt alá. hbang

Szerk: Ez meg érdekes...

'Antonio Conte got very depressed after Allegri got Juventus to #UCL final'
https://twitter.com/5liveSport/status/808422776897835008
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-11, 23:48

Ma Karcsika is villant a River elleni rangadón. Kettőt lőtt, a második zseniális:



I love you
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-04, 20:30

na csak rászólt a PR managere Pogbára, hogy veszthet pár követőt az Instán ha ilyen holidayeket szövegel, illetve dehogy szólt, gyorsan összeírt pár közhelyet és kiadta közleményben
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-04, 13:31

pogba írta:
Nothing really changed. I'm the same person.

amikor 2012-ben (a juventusmember-es bulin) a meccs után vártuk a játékosokat, én voltam az egyetlen aki pogbát is odahívta autogramot adni, a többi szurkoló le sem szarta...
(én is csak annyit tudtam róla hogy egy kis tehetséges pöcs, aki annyit vinnyogott manchesterben hogy inkább hagyták ingyen lelépni)

tényleg nem változott semmi...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-04, 08:43

jackie_d írta:
zetterberg40 írta:
NapiGyökér: http://www.football-italia.net/95162/pogba-juve-holiday

ribanc...

ne haragudjatok rá, az átlagember hétközben keccsöl, melózik, öregszik, a szabi alatt meg flancol, villog, dőzsöl

ő is ugyanezt csinálta, idegyütt hozzánk a mediterrániumba csillogni-villogni, nyert pár scudettót, coppát, igazi golden boy lett,
majd lejárt az ideje visszament melózni, a "remélem" duplahetedik mencseszterbe, nincs egy buzi barátja ott, nosztalgiázik, nem sokára jönnek az ünnepek, még könnyes szemű fotóit is látni fogjuk a bulvárban

az eredmények is őt igazolják, hol vagyunk mi nélküle, és hol van ő nélkülünk

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Ba   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-03, 22:22

zetterberg40 írta:
NapiGyökér: http://www.football-italia.net/95162/pogba-juve-holiday

ribanc...
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-03, 12:38

NapiGyökér: http://www.football-italia.net/95162/pogba-juve-holiday
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-01, 08:08

Krisz írta:
Én nem is tudtam, hogy Lapo hirtelen megbuzzant. Vagy lehet most eppen trendi.

mindig is sejtettem hogy ő valaki közülünk
te vagy az krisz? pirat
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-01, 06:56

Én nem is tudtam, hogy Lapo hirtelen megbuzzant. Vagy lehet most eppen trendi.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-12-01, 00:27

tjunior írta:
Közben Lapo Elkann New Yorkban, szénné kokózva az éppen felszedett hímringyójával kitalálta hogy elrabolja saját magát. Nem jött össze.
Masszív sztori.
http://index.hu/kulfold/2016/11/29/lapo_elkann_fiat_kokain_tuszejtes_onelrablas/

Mintha csak az én szingapúri naplómat olvastam volna

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Unodin10
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime2016-11-30, 17:38

Közben Lapo Elkann New Yorkban, szénné kokózva az éppen felszedett hímringyójával kitalálta hogy elrabolja saját magát. Nem jött össze.
Masszív sztori.
http://index.hu/kulfold/2016/11/29/lapo_elkann_fiat_kokain_tuszejtes_onelrablas/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 23 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
23 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: