Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeSearchRegisterLog in

Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
DartagnanX
Admin
DartagnanX

Mindenféle pletykák, hírek Empty
PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-04-14, 16:40

@CsT wrote:
Azé' szar lenne ha így érne véget a bajnokság!!

Mindenféle pletykák, hírek 92591641_2825368990872651_6557603200503906304_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=doHVufR5VKMAX_9tmCK&_nc_ht=scontent.fbud5-1

Hát én visongok :DDD

bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-04-08, 06:37

@CsT wrote:

Mindenféle pletykák, hírek 92591641_2825368990872651_6557603200503906304_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=doHVufR5VKMAX_9tmCK&_nc_ht=scontent.fbud5-1
Remélem a csaj transznő, mert ezek nagyon gusztustalan képkockák.  moratti

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-04-07, 20:41

Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-04-01, 14:45

Mindenféle pletykák, hírek Qxb9PhD

Ha Ronci ilyen belet eresztett, hogy nézhet ki a malac? Very Happy
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-04-01, 11:13

Nagyjából 110 Miska a veszteség amit a korona ver a klubon. 

Ha hozzávesszük, hogy 90M amiről lemondanak a játékosok, illetve valós az Agnelliék által bedobott tőkeemelés, akkor valójában kurvára a nyertesei lehetünk ennek.

CR miatt a marketing azért pörög rendesen, így a szponzor és merc lóvék igencsak emelkednek. 

Ha ez így van, Agnelliék köhögték tele a világot. Mát látom az izé fórumokat.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-21, 20:17

Dybcsi is. Sad
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-17, 19:36

Matuidi is elkapta. Sad
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-12, 22:24

@CsT wrote:

Ugyanez jutott eszembe, úgyhogy iszok is egy újabb meggy pálinkát! (Azt olvastam, hogy véd a korona ellen, lehet, hogy fakenews de kit érdekel! Very Happy
king Nobilis szilva + Staropramen világos  king

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-12, 20:14

@bombahoppa wrote:

Sztem ez a szerencsénk, mert az uefa őket nem ejtheti ki, ergo ők a mi precedensünk.
Ugyanez jutott eszembe, úgyhogy iszok is egy újabb meggy pálinkát! (Azt olvastam, hogy véd a korona ellen, lehet, hogy fakenews de kit érdekel! Very Happy
Back to top Go down
bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-12, 18:41

@CsT wrote:
Közben a Real is karanténba vonul mert egyik kosaras (akik ugyanott edzettek) is pozitív mintát produkált, szerintem a BL is halasztódik/törlődik.
Sztem ez a szerencsénk, mert az uefa őket nem ejtheti ki, ergo ők a mi precedensünk.

bombahoppa
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-12, 18:34

Gabbiadini

CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-12, 12:22

Közben a Real is karanténba vonul mert egyik kosaras (akik ugyanott edzettek) is pozitív mintát produkált, szerintem a BL is halasztódik/törlődik.
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-12, 06:47

Igen, itt vége az idénynek. Őszintén szólva nem is izgat. Amikor az olasz kórházakban állítólag szelektálják a betegeket, akkor semmi jelentősége egy BLnek.
Back to top Go down
Malloy
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-11, 23:41

Akkor kiestunk. Már ha folytatják egyáltalán a Bl-t. Őszintén már nem is érdekel. Hagyjuk a focit szerintem most pár hónapra.
Back to top Go down
LeRoi10
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-11, 23:13

@CsT wrote:
Rugani koronavírusos lett...
Az kemény, mert így valószínűleg ki sem állhatunk a Lyon ellen...
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-11, 23:09

Rugani koronavírusos lett...
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-06, 11:00

@Petike007 wrote:
Ami számomra a legaggasztóbb, hogy a klubot milyen negatív gazdasági hatások érik a Koronahiszti miatt.

FFP ügyileg így is nagyon vékony jégen táncoltunk. félek, hogy emiatt nyáron nem nagy előrelépés lesz, hanem áldozat.

Ki kell lobbizni a kluboknak, hogy a korona-hatást vegyék figyelembe a FFP P&L számításakor. Nagyvállalati körökben ez viszonylag bevett gyakorlat, ha valami ilyen jellegű teljesen váratlan dolog üt be.

Jelen állás szerint három zárt kapus meccsünk lesz. A merda kapcsán 5 milla bevételkiesésről van szó (persze ha visszafizetjük a megvett jegyek árát Very Happy ), plusz még van egy BL meccsünk, meg egy bajnoki. A BL-meccsekre ugye nincsenek bérletes helyek, tehát az megint sok lóvé. Bőven10 milla fölötti bevételkiesésről lesz szó. És mindez azt feltételezve, hogy tényleg csak 30 napig tart ez a korlátozás.
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-06, 10:42

Ami számomra a legaggasztóbb, hogy a klubot milyen negatív gazdasági hatások érik a Koronahiszti miatt.

FFP ügyileg így is nagyon vékony jégen táncoltunk. félek, hogy emiatt nyáron nem nagy előrelépés lesz, hanem áldozat.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-05, 19:55

@Téjlor89 wrote:

Fú, ez tényleg nagyon gáz. 

“We must also protect investment and costs." WTF, ezzel gyakrolatilag el is ismerte, hogy a klubok anyagi helyzete kell arról döntsön, hogy a BL-ben játszanak-e. Mekkora faszság. Az Atalanta az idei BL-szezon legüdébb színfoltja és jó esélyük van a 8 közé jutásra...
Totál meg van zakkanva mostanában, pár napja a 10 ojrós kifogásgenerátort meg szemétdomb elnökét szopkodta az égig...

Amúgy érdekes egy vírus, úgy tűnik a serie b-s klubokra és szurkolókra nem annyira veszélyes.
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-05, 19:24

@LeRoi10 wrote:
https://www.football-italia.net/150852/agnelli-should-atalanta-be-champions-league

Azért ez így elég nagy Csubakka Agnellitől. De most komolyan, ezt így miért?

Fú, ez tényleg nagyon gáz. 

“We must also protect investment and costs." WTF, ezzel gyakrolatilag el is ismerte, hogy a klubok anyagi helyzete kell arról döntsön, hogy a BL-ben játszanak-e. Mekkora faszság. Az Atalanta az idei BL-szezon legüdébb színfoltja és jó esélyük van a 8 közé jutásra...
Back to top Go down
laac
Vízhordó
Vízhordó

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-05, 18:46

Most hétvégén zárt kapus zinter??

Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze
LeRoi10

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-05, 17:57

https://www.football-italia.net/150852/agnelli-should-atalanta-be-champions-league

Azért ez így elég nagy Csubakka Agnellitől. De most komolyan, ezt így miért?
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-03, 20:51

Jelen állás szerint nem lesz Juve-Milány meccs se...
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-03, 12:55

Ronci anyját meg stroke gyanúval kórházba szállították, így ő jó eséllyel kihagyja a holnapi meccset.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-03, 09:32

Jelenleg annyi tűnik biztosnak, hogy holnap játszunk a milány ellen, az még kérdéses, hogy nézők lehetnek-e, óránként más olvasok. Wink

Én már kezdem elveszteni a fonalat, olyat is olvastam, hogy május helyett márc 9.-én lenne a derby (természeten Conte már sirat, hogy az nekik nem jó, mert mennyi fontos meccs közé esne Very Happy Very Happy )

Remélem a szövetség tud találni egy olyan időpontot, ahol mi mondjuk 1 napot pihenhetnénk ők meg 2 hetet mert úgy talán belemennének. Wink

Mindenféle pletykák, hírek Rubb870bc512151b48a7
Back to top Go down
tjunior
Sarri jobbkeze
Sarri jobbkeze

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-02, 15:49

@Téjlor89 wrote:
Biztos olvastátok, hogy az Ellenség vezetősége, szurkolói, szertárosai, takarítói mind-mind kikeltek magukból, hogy elhalasztották végül a meccset ahelyett, hogy zárt kapuk előtt játszották volna le.

Én nagyon igyekszem levenni a Juve fan szemüvegem, de egyáltalán nem gondolom úgy, hogy igazuk lenne.

Szerintem pusztán annyiról van szó, hogy reménykedtek benne, hogy kapnak egy ajándék előnyt (torinói zárt kapus meccs), ami végül nem jött össze. Emiatt nyilván frusztráltak, de én nem érzek igazságtalanságot.

A tények:
- A szövetség a meccset megelőző napon hozta meg a döntést, hogy mégsem zárt kapus meccs lesz, hanem halasztás. Ez nyilván nagyon későn van, de erre alapozva összeesküvés-elméleteket gyártnai szerintem nagyon erős.
- Az Ellenség bajnoki formája: DDWWL; a miénk: LWLWW. Itt alapvetően nem látok hatalmas különbséget, így szerintem az az érv is erejét veszti, hogy forma szempontjából nekünk kedvező a halasztás.
- És szerintem a legfontosabb: az összes Észak-Olaszországban rendezendő bajnokit halasztották konzisztensen. Ezek tényleg azt szerették volna, ha csak ezt az egyet megtartják üres stadionban, mert ők már beleélték magukat?

Szóval a kérdésem igazából az, hogy van amit kihagytam a releváns tények felsorolásából, amibe kapaszkodhat a csürhe? Túlságosan is szubjektív szurkolói szemmel nézem a dolgokat? Vagy esetleg ezek a retkes lúzerek már előre kifogásokat keresnek?
A hibát ott követted el, hogy érveket soroltál fel. Minek? Ha valaki nem nekik kedvez az a Jvuentus hibája. Hozzák az igazi hibátlan interlúzer mentalitást. Marrottán kicsit meglepődtem, ő is elkapta ezt a kórt (na nem a koronavírust). Igazi, hitvány útszéli cigány banda, de legalább már megvan az ok ha a végén nem ők futnának be.
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-02, 13:32

@Krisz wrote:

Naa ez nagyon gáz...
Nem azért mert nincs középpályánk, hanem mert ilyen széthúzás van. Így sanszosan nem nyerünk idén semmit, ami megint csak nem tragédia (kivéve ha a férgek behúzzák), viszont ha ezt menedzsment szinten nem kezeljük/nem tudjuk lereagálni akkor könnyen visszacsúszhatunk egy delneris szériába egy egekbe szopott payroll mellett.
Szerintem ezen nem kell izgulni, Sarri világéletében remekül kezelte az ilyen szitukat! Very Happy Very Happy
Back to top Go down
CsT
Sarri maga
CsT

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-02, 13:31

@Téjlor89 wrote:
Biztos olvastátok, hogy az Ellenség vezetősége, szurkolói, szertárosai, takarítói mind-mind kikeltek magukból, hogy elhalasztották végül a meccset ahelyett, hogy zárt kapuk előtt játszották volna le.

Én nagyon igyekszem levenni a Juve fan szemüvegem, de egyáltalán nem gondolom úgy, hogy igazuk lenne.

Szerintem pusztán annyiról van szó, hogy reménykedtek benne, hogy kapnak egy ajándék előnyt (torinói zárt kapus meccs), ami végül nem jött össze. Emiatt nyilván frusztráltak, de én nem érzek igazságtalanságot.

A tények:
- A szövetség a meccset megelőző napon hozta meg a döntést, hogy mégsem zárt kapus meccs lesz, hanem halasztás. Ez nyilván nagyon későn van, de erre alapozva összeesküvés-elméleteket gyártnai szerintem nagyon erős.
- Az Ellenség bajnoki formája: DDWWL; a miénk: LWLWW. Itt alapvetően nem látok hatalmas különbséget, így szerintem az az érv is erejét veszti, hogy forma szempontjából nekünk kedvező a halasztás.
- És szerintem a legfontosabb: az összes Észak-Olaszországban rendezendő bajnokit halasztották konzisztensen. Ezek tényleg azt szerették volna, ha csak ezt az egyet megtartják üres stadionban, mert ők már beleélték magukat?

Szóval a kérdésem igazából az, hogy van amit kihagytam a releváns tények felsorolásából, amibe kapaszkodhat a csürhe? Túlságosan is szubjektív szurkolói szemmel nézem a dolgokat? Vagy esetleg ezek a retkes lúzerek már előre kifogásokat keresnek?
Ez ilyen tipikus indás viselkedés, hogy még le sem zajlott a meccs de már vinnyognak valamiért és utólag ha mi nyerjük a derbit, biztosak lehetünk benne, hogy majd erre fognak mutogatni, hogy "bezzeg ha most lett volna, akkor...".

Egyébként így, hogy gyakorlatilag az összes "északi" régiós meccset törölték nem értem mi a fasz gondjuk van. Nyilván mi örülünk neki de nem azért mert rettegnénk tőlük, hanem mert nekünk a zárt kapu elég előnytelen lett volna abból a szempontból, hogy a jegyek árát vagy vissza kellett volna téríteni vagy másik meccsre áttenni...stb. Így nekünk a halasztás a kevésbé rossz megoldás.

Ha jól tudom akkor az indának két delegáltja is van a liga vezetőségében (az egyik épp a kancsal) így arra hivatkozni, hogy őket nem/későn értesítették eléggé röhejes. Very Happy

Félelmetes, hogy a 10 eurós és a félszemű is hónapok alatt átvedlett igazi vinnyogós lúzerré.

Mellesleg remélem az elnöküket kurvára be sem engedik a derbire, de még a városba se. Very Happy
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-02, 12:45

@Téjlor89 wrote:

A tények:

Független szemmel nézve. Nincsen siralmasabb, mint egy üres stadion. Egy Derby a foci ünnepe, amit az egész világon néznek. Adjuk meg ami jár a nézőknek. Hangulat feszültség. Szopórellerező ellenség.
Back to top Go down
Téjlor89
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2020-03-02, 11:31

A tények:

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime

Back to top Go down

Mindenféle pletykák, hírek
Back to top 
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next