Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Más csapatok meccsei

Go down 
+35
elnastra
Malloy
LeRoi10
simoon
Juve=scudetto
bombahoppa
sneco7
tjunior
boric
rakkenroll
mbence
laac
exchaby
_Tyler
EsztéNégy
kilopo
_DREAM_
Krisz
andree10
buktar
cortamelasombra
zetterberg40
juventute
balazs91
el_ceRebr0
s4tch
juve 1974
.bb.
CsT
virracocha
AndreasMatri
gyergyely
pietro10
baggiofan
DartagnanX
39 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 23:25

“Nagyon messze”

Édes Istenem, ezek a dumák...
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 23:12

Sajnos ettől a szinttől nagyon messze vagyunk... Szomorú Sad
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 23:10

Nagyon örülök, hogy Cakir kibírta nagyobb faszság nélkül.
A negyedik gólnál sírva röhögtem! Very Happy
Grat a poolnak!
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 23:10

LeRoi10 írta:

Fasza kis meccs. Az ilyen végjátékok bizonyítják még jobban, hogy álló óra kéne a fociba is... Kár ezért a fetrengésért a végén, de hát hülyék lennének nem ezt csinálni.
 ne vicceljünk már, mi a 60. perctől időt húztunk volna, nehogy már a foci antikrisztusai kérjenek bárkit számon időhúzás miatt. a mai meccsből nagyon sokat tanulhatnának az olasz csapatok, de persze nem fognak
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 23:07

Kezdem azt érezni, hogy nem csak nálunk gond az, hogy nem lehet a bajnokságban ilyen letámadásra készülni...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 22:51

Szeretném ha a Juve egyszer így támadna mint a Pool ma vagy a Barca 1 hete, viszont ez a védekezés amit ma a Barca csinál még egy Chievonak is égő lenne Very Happy

A Pool olyan jól nyomja, hogy megérdemelnék, hogy befújjanak ellenük valami kamutizit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 22:47

CsT írta:
Amilyen gólokat kap a Barca lol!
Fasza kis meccs. Az ilyen végjátékok bizonyítják még jobban, hogy álló óra kéne a fociba is... Kár ezért a fetrengésért a végén, de hát hülyék lennének nem ezt csinálni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 22:45

Amilyen gólokat kap a Barca lol!


A hozzászólást CsT összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-05-07, 22:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 21:55

Fú, buzividal mekkorát védekezik. Nagyon kell neki ez a BL serleg. Előre játékban már nem az, aki volt, de brutális jelenléte van.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-07, 21:10

Szegény Liverpool. Nem elég, hogy megsérült a fél csatársor, még megkapták a Barca házi bíróját is..
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-01, 23:10

Elnézve ezt a Barcat a max, amit ki tudtunk volna hozni ebből a BL szezonból, az egy elveszített döntő lett volna...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-01, 21:34

EsztéNégy írta:
Fáj nézni ezt a Barca-Poolt már öt perc után is, hol voltunk idén ettől a szinttől, atyaég...

Vidal beférne hozzánk olyan lassúnak és körülményesnek tűnik...
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-05-01, 21:13

Fáj nézni ezt a Barca-Poolt már öt perc után is, hol voltunk idén ettől a szinttől, atyaég...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-30, 23:00

Elképesztő ez az Ajax.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 13:27

ez véletlenül ment ide?

amúgy leginkább az a bajom, hogy chiellini az egyetlen klasszis belső védőnk, és nélküle bármelyik másik belső kettős konkrétan életveszély.

a nézhetőbb játékhoz tök fasza lenne néhány, passzolni is tudó ember pjanic mellé, illetve olyan középpálya, amit nem mandzukicnak meg dybalának kell kisegíteni védekezésben. ezért kéne valahogy bernardeschit felépíteni annyira, hogy egy erős átlagot bármikor hozzon: ő simán lehetne box to box szélső.

mostanában kezdek azon gondolkodni, hogy ha pjanicot ndombélére cseréljük, akkor egy ndombélé - ramsey kettős passzolni is tud, védekezni is tud, cselezni is tud, gyors is, ramsey még a kapu elé is ügyesen érkezik, velük simán lehetne 4-2-3-1-et játszani úgy, hogy még azt a balfasz costát sem kellene eladni. mondjuk imádom pjanicot, fájna a szívem, de megkérdezném allegrit, mit szól a gondolathoz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 13:11

a fő felelősnek én Marottát (és vélhetően Paraticit látom), hiszen ők hozták ide Pogba és Vidal  helyett Khedirát és Matuidit vagy ők igazolták le De Scigliót (illetve Perint, akit én szintén kurva nagy melléfogásnak látok). de én nem érzem égbekiáltóan tévesnek vagy igazságtalannak azt az észrevételt, hogy többet is ki lehetne hozni bizonyos játékosokból. szerintem senki sem azt mondja, hogy Allegri egy szar edző lenne, csak annyit, hogy valami miatt nem sikerül nézhető, proaktív játékot összeraknia. azt ésszel mindannyian tudjuk, hogy vélhetően a mi életünkben nem lesz még egy olyan sorozata a Juventusnak, amikor 8 bajnokságot és 4 kupát nyer egymás után. de ilyen elkényeztetett pöcsök vagyunk; itt már a BL siker kell, itt már egy olyan játék kell, ami nem kínzással ér fel.
abban nem értek egyet s4tchyval, hogy a középső védők annyira update-re szorulnának, szerintem a középpálya rendbe rakásával sokat javulna a helyzet, mert Bonucci ugyan nem tanul már meg védekezni, de nem lenne egyedül hagyva ennyiszer. persze, jobb lenne egy de Ligt-Chiellini páros a jelenlegi helyzetnél, de erre úgy sincs semmi esély
amúgy újra megnéztem de Ligt gólját: a szöglet előtt a 16-os vonalán áll, Rugani Blindet fogja (mellettük Sandro), de sűrűn pislog de Ligt felé. Bonucci az ötösön Matuidivel az egyik szőke csávó mellett. jön a beívelés, Ruganinak hátrálva kell a labdát megközelíteni, kicsit ki is kerüli Blindet, de Ligt Sando mögül érkezve fejel. Bonucci pedig az ötösről érkezve alászalad a labdának. a fő kérdés, hogy amikor mindenki tudta, hogy de Ligt lendületből érkezik, akkor miért nem figyelt rá senki, miért nem tartotta fel valaki? zavartalanul robbanhatott be a labdára, senki nem fékezte lendületét. Rugani miért a nála 10 centivel alacsonyabb Blindet fogta, oda jó lett volna Sandro. Bonucci miért volt igazából ember nélkül az ötösön? az volt a terv, hogy ő bentről érkezve lendületet véve meg tudja majd előzni de Ligtet? szóval a gól erősen koprodukciós volt, és bizony lehet, hogy elfogult vagyok, de a fő felelős nálam Bonucci, aki teljesen érthetetlenül helyezkedett, majd alászaladt a labdának.


A hozzászólást _Tyler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-18, 14:00-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 13:02

Krisz írta:
Marottaek korbeneznek es azt mondjak, hogy "sorry nem volt ilyen jó áron, de itt van helyette egy csatár."
Pedig a Pogba out, Higuain in story pont ilyennek tűnt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 13:02

a 2015-ös bl-döntő után mi volt? allegri szeretett volna egy trequartistát, hogy ne vidalt kelljen feltolva játszatnia.

erre a klub eladta vidalt és jött helyette khedira santa

kb ennyi beleszólása lehet allegrinek
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:56

s4tch írta:


pont 3 ingyen játékost említettél; szerinted őket ki választotta? :insertbeppegrin:

az olasz csapatoknál alapvetően elválik az edző és az átigazolásokért felelős szerepkör. csak az angoloknál menedzserek az edzők. az sem véletlen, hogy zidane real felé támasztott feltételei között állítólag szerepelt, hogy végre beleugathasson az átigazolásokba.

szerintem allegri azért (is) ennyi ideje a juve edzője, mert alapvetően könnyű vele dolgozni: a klub megoldja az átigazolásokat úgy, hogy a könyvek is pofásak maradjanak, allegri meg megoldja, hogy a minden évben átvariált keret a következő évben is versenyképes maradjon. nem véletlen, hogy sokszor nincs játékunk novemberig, meg taktikát kell váltani tavasszal, mert addigra ismeri ki allegri az aktuális keretét, vagy éppen addigra fárad el az előző évről áthozott, kissé erőltetett koncepció.

a klub cigánykodik a piacon, allegri meg főz abból, amit kap. szerintem alapvetően ideális párosítás.



ezzel teljesen egyetértek, nyilván neki sem ártana megújulni. de ne tegyünk úgy, mintha ez a keret lazán bl-győztes matéria lenne, csak allegri gúzsba köti a zsenijeinket.

Pont ez a lényeg, biztosan nem kér konkrét játékost, ez tiszta, de nem hiszem el hogy nincs legalabb annyi beleszólása hogy milyen legyen a keret összetétele illetve, hogy milyen profilú játékost hozzanak neki. Én úgy kepzelem, hogy Allegri azt mondja Marottanak, hogy kellene egy tapasztalt kozeppalyas aki jol helyezkedik és jól olvassa a játékot, aztán Marottaék hozzak neki Khedirat. Nem hiszem hogy az lenne a helyzet, hogy Allegri kerne egy mozgekony labdabiztos középhátvédet, Marottaek korbeneznek es azt mondjak, hogy "sorry nem volt ilyen jó áron, de itt van helyette egy csatár."
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:43

Krisz írta:
...Szerintem ő kéri ezt a Kjedira, Can, Ramzi vonalat...

pont 3 ingyen játékost említettél; szerinted őket ki választotta? :insertbeppegrin:

az olasz csapatoknál alapvetően elválik az edző és az átigazolásokért felelős szerepkör. csak az angoloknál menedzserek az edzők. az sem véletlen, hogy zidane real felé támasztott feltételei között állítólag szerepelt, hogy végre beleugathasson az átigazolásokba.

szerintem allegri azért (is) ennyi ideje a juve edzője, mert alapvetően könnyű vele dolgozni: a klub megoldja az átigazolásokat úgy, hogy a könyvek is pofásak maradjanak, allegri meg megoldja, hogy a minden évben átvariált keret a következő évben is versenyképes maradjon. nem véletlen, hogy sokszor nincs játékunk novemberig, meg taktikát kell váltani tavasszal, mert addigra ismeri ki allegri az aktuális keretét, vagy éppen addigra fárad el az előző évről áthozott, kissé erőltetett koncepció.

a klub cigánykodik a piacon, allegri meg főz abból, amit kap. szerintem alapvetően ideális párosítás.

Krisz írta:
Szerintem szemléletben Allegrinek is váltania / fejlődnie kell, különben a saját potenciáljának szab határt.

ezzel teljesen egyetértek, nyilván neki sem ártana megújulni. de ne tegyünk úgy, mintha ez a keret lazán bl-győztes matéria lenne, csak allegri gúzsba köti a zsenijeinket.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:34

Krisz írta:


Én sem azért választottam a Juventust mert a ronaldinnyócselre verem és a nezhetetlen játékot is el tudom fogadni bizonyos mértékig, viszont amíg Capello Juventusa dominálta és kézben tartotta a meccset az elejétől a végéig, addig Allegrinél az egész meccs remegés. Oké nincs Emerson, Viera középpályánk, de a gól utáni leállást és buzizást ez akkor se validálja, sőt! Pont ezért nem lenne szabad megállni, mert ez a keret nem tudja úgy lehúzni a rolót és kézben tartani a meccset mint Capelloé. A másik dolog, pedig hogy nem hiszem el hogy Allegrinek nincs legalább annyi beleszólása a mercatoba, hogy milyen típusú játékos kell neki és azt se hiszem, hogy ha azt mondja hogy kellene neki egy modern gépállat box to box kp akkor Paraticiek ne találtak volna olyat ami előrelépés a mostani játékosokkal szemben a keretben és meg is tudjuk fizetni. Szerintem ő kéri ezt a Kjedira, Can, Ramzi vonalat.

Szerintem szemléletben Allegrinek is váltania / fejlődnie kell, különben a saját potenciáljának szab határt.
Az a fura, hogy Allegri mindig hangsúlyozza, hogy le kell zárni a meccset, ebből mégse látunk lófaszt se.

Ramseyről azt mondta fogalma sincs milyen típusú játékos, majd ha látta edzésen megmondja...ebből nekem nem az jön le, hogy írta fel a bevásárlólistára.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:31

s4tch írta:


1. hosszú távon kétségtelenül kockázatosabb és kimerítőbb, mint a mély védekezés és a lassú építkezés, ami egyébként eredményes az olasz bajnokságban
2. az ajax ellen nem volt chiellini és mandzukic, akik kulcsemberek voltak az atletico ellen. azt lássuk be, rugani és dybala erre alkalmatlan (bár amíg dybala meg nem sérült, egész jól nyomás alatt tartotta de jongot; onnantól jött föl az ajax, hogy dybala lemászott frenkie hátáról)
+ az atleti engedte, hogy azt játsszuk. Beálltak bekkelni, eszükben sem volna kontrázni, támadni az ajaxnak viszont igen, amitől sajnos beszartunk és megzavarodtunk. Egyébként én is azt gondolom ha van Chello meg Marione tuti nem fejel De Ligt ilyen könnyen egy szögletnél, persze ez nem mentség a kiesésre csak egy megállapítás! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:25

s4tch írta:


bevallom, én sosem hittem a bl-győzelemben. mindegy, én az atleti elleni fordításban sem hittem, úgyhogy ennyit érnek a jóslataim.

a játékkal kapcsolatban: allegri egy eredményorientált edző. ha valaki szép játékot szeretne látni, nézzen délebbre, ott a roma, a lazio és a napoli is, mindegyik szebben focizik, viszont sosem nyernek semmit. én elhiszem allegrinek azt, hogy ezzel a kerettel, adott ellenfelekkel szemben az adott taktika lehet a leginkább eredményes. hogy néha fáj nézni a labdatoszogatást, azt leszarom, olasz csapatot választottam, ez az egyik keresztem.

allegri sara nálam a mérhetetlen mennyiségű sérülés. az eredmények miatt alapvetően nem panaszkodnék, bár azért az ajax akármennyire jó csapat, őket illett volna kiverni.

Én sem azért választottam a Juventust mert a ronaldinnyócselre verem és a nezhetetlen játékot is el tudom fogadni bizonyos mértékig, viszont amíg Capello Juventusa dominálta és kézben tartotta a meccset az elejétől a végéig, addig Allegrinél az egész meccs remegés. Oké nincs Emerson, Viera középpályánk, de a gól utáni leállást és buzizást ez akkor se validálja, sőt! Pont ezért nem lenne szabad megállni, mert ez a keret nem tudja úgy lehúzni a rolót és kézben tartani a meccset mint Capelloé. A másik dolog, pedig hogy nem hiszem el hogy Allegrinek nincs legalább annyi beleszólása a mercatoba, hogy milyen típusú játékos kell neki és azt se hiszem, hogy ha azt mondja hogy kellene neki egy modern gépállat box to box kp akkor Paraticiek ne találtak volna olyat ami előrelépés a mostani játékosokkal szemben a keretben és meg is tudjuk fizetni. Szerintem ő kéri ezt a Kjedira, Can, Ramzi vonalat.

Szerintem szemléletben Allegrinek is váltania / fejlődnie kell, különben a saját potenciáljának szab határt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:16

Téjlor89 írta:
Az utolsó kérdésem annyi, hogy az Atletico ellenl miért tudtunk menő, gyors, presszingre és fizikalitásra épülő játékot játszani Matuidivel és Cannal?

1. hosszú távon kétségtelenül kockázatosabb és kimerítőbb, mint a mély védekezés és a lassú építkezés, ami egyébként eredményes az olasz bajnokságban
2. az ajax ellen nem volt chiellini és mandzukic, akik kulcsemberek voltak az atletico ellen. azt lássuk be, rugani és dybala erre alkalmatlan (bár amíg dybala meg nem sérült, egész jól nyomás alatt tartotta de jongot; onnantól jött föl az ajax, hogy dybala lemászott frenkie hátáról)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:12

Krisz írta:
#2 Ezzel szemben szerintem az is jogos és nem szőnyeg alá söpörhető dolog, hogy nincs játékunk és sokszor szenvedünk kiscsapatok ellen, végig buzizva egy teljes meccset és csak akkor tenni valamilyen erőfeszítést ha beszopunk egy gólt és hajtani kell az eredményért. Ez pedig mindenképp Allegri sara. Lehet mondani, hogy a keret szerkezetileg kiegyensúlyozatlan vagy hogy gyenge a kp, de a mentalitásra akkor sincs kifogás. Én Allegri párti vagyok, de ezzel rövid távon kezdeni kell valamit, különben pedig váltani kell valakire aki akár kevésbé tehetséges Allegrinél.

bevallom, én sosem hittem a bl-győzelemben. mindegy, én az atleti elleni fordításban sem hittem, úgyhogy ennyit érnek a jóslataim.

a játékkal kapcsolatban: allegri egy eredményorientált edző. ha valaki szép játékot szeretne látni, nézzen délebbre, ott a roma, a lazio és a napoli is, mindegyik szebben focizik, viszont sosem nyernek semmit. én elhiszem allegrinek azt, hogy ezzel a kerettel, adott ellenfelekkel szemben az adott taktika lehet a leginkább eredményes. hogy néha fáj nézni a labdatoszogatást, azt leszarom, olasz csapatot választottam, ez az egyik keresztem.

allegri sara nálam a mérhetetlen mennyiségű sérülés. az eredmények miatt alapvetően nem panaszkodnék, bár azért az ajax akármennyire jó csapat, őket illett volna kiverni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:09

Az utolsó kérdésem annyi, hogy az Atletico ellenl miért tudtunk menő, gyors, presszingre és fizikalitásra épülő játékot játszani Matuidivel és Cannal? Azt miért nem lehet nyomokban viszont látni gyakorlatilag soha?

Egyébként agree to disagree, kiveséztük ezt rendesen szerintem. Nem ideális a keret, de a megfelelő koncepcióval a lyukak egy részét be lehetne tömni szerintem, ez viszont nem történik meg.

Allegri meg egy zseni és köszönjük amit eddig tett a Juventusért. Számomra egy nagyon szimpatikus figura és hatalmasat lépett vele előre a csapat. De Cardiff óta nem tálalja a fonalat.

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 12:05

s4tch írta:


nézd, ha szerinted rendben van a középpályánk és megfelelőek a belső védőink egy bl-győzelemhez, annak csak örülni tudok. legyen igazad, és legyen allegri a legnagyobb problémánk.

Két dolgon érdemes elgondolkodni szerintem:
#1 emlékszem, hogy a mercato zárásával mindenki levonta a következtetést, hogy megvan a nyerő ember a BLhez, az a húzóember, aki megadhatja azt a pluszt amivel egy következő szintre léphetünk, aki hátára veszi a csapatot azokban a pillanatokban amikor kollektíve nem megy. Jöttek a "most tuti BLt nyerünk" meggyőződések és az ennek megfelelő elvárások. Aztán azt hiszem valamelyik bianka nénis írasban valaki, hozzátette mindezekhez, hogy ja, "viszont a kp kevés lehet mennyiség és minőség szempontjából is". Most előretekerve minden bejött. Ronaldo cipelte a hátán a csapatot, ő volt a clutch player az Atletico ellen de sok bajnokin is ő volt a különbség. Aztán meg a negyeddöntőt beszoptuk nagyjából kompletten a kp miatt. Szurkolói idill vs realitás.
#2 Ezzel szemben szerintem az is jogos és nem szőnyeg alá söpörhető dolog, hogy nincs játékunk és sokszor szenvedünk kiscsapatok ellen, végig buzizva egy teljes meccset és csak akkor tenni valamilyen erőfeszítést ha beszopunk egy gólt és hajtani kell az eredményért. Ez pedig mindenképp Allegri sara. Lehet mondani, hogy a keret szerkezetileg kiegyensúlyozatlan vagy hogy gyenge a kp, de a mentalitásra akkor sincs kifogás. Én Allegri párti vagyok, de ezzel rövid távon kezdeni kell valamit, különben pedig váltani kell valakire aki akár kevésbé tehetséges Allegrinél.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 11:45

és, mit szeretnél mondani? wanyama és sissoko évente 30 hasonló tempójú meccset játszik alsó hangon. fizikailag nagyjából ezerszer jobb állapotban lehetnek, mint pjanic, bernardeschi vagy matuidi. tedd át ezt a juventust angliába vagy spanyolországba, és szétfutják ezeket a játékosokat a gecibe, ha allegri az edzőjük, ha pochettino. hasonló focit az olaszoknál legfeljebb az atalanta és a napoli játszik.

rághatjuk a gittet, de nem változtat azon a tényen, hogy a bl-ben menő, gyors, presszingre épülő, nagyon fizikai focihoz tőlünk hiányzik 3-4 játékos a kezdőből. ha ez a stílus lesz továbbra is eredményes, akkor minél hamarabb változtatunk az átigazolási politikán, annál hamarabb lesz ismét versenyképes csapatunk.

allegrit meg hagyjuk már ki ebből az egészből. lehet, hogy kitelt az itteni ideje, de addig is nézzük meg, hogy játszott a juventus 2015-ben dortmundban, a real elleni elődöntőben, vagy 2017-ben a barcelona ellen, és hasonlítsuk össze az akkori kezdőket a mostanival... a kapus hasonlóan jó, ronaldo nyilván bármelyik csapatba befért volna, egyébként összességében sokat romlott az állomány, és idén a sérülésekkel is pechünk volt. meggyőződésem, hogy chiellinivel kivertük volna az ajaxot.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 11:27

s4tch írta:


nézd, ha szerinted rendben van a középpályánk és megfelelőek a belső védőink egy bl-győzelemhez, annak csak örülni tudok. legyen igazad, és legyen allegri a legnagyobb problémánk.

BL győzelemhez valószínűleg nem elég, igazad van. Bár játszottunk döntőt Khedirával, Pjaniccsal és Dybalaval. Ahhoz, hogy legyen bármiféle játékunk, elég. Ezt nem látom sajnos.

Ismét felhonám Wanyamat és Sissokot.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 11:24

Téjlor89 írta:
Nem igazoltunk le Allegrinek a legmenőbb világklasszisokat a középpályára? Azt hittem ez lehetetleníti el teljesen edzői ténykedésében.

nézd, ha szerinted rendben van a középpályánk és megfelelőek a belső védőink egy bl-győzelemhez, annak csak örülni tudok. legyen igazad, és legyen allegri a legnagyobb problémánk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime2019-04-18, 11:21

s4tch írta:

hmm?

Nem igazoltunk le Allegrinek a legmenőbb világklasszisokat a középpályára? Azt hittem ez lehetetleníti el teljesen edzői ténykedésében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Más csapatok meccsei - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Más csapatok meccsei   Más csapatok meccsei - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Más csapatok meccsei
Vissza az elejére 
6 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Más csapatok meccsei
» Más csapatok meccsei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: