Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Korábbi játékosok

Go down 
+19
_DREAM_
Téjlor89
vektra
EsztéNégy
tjunior
exchaby
Malloy
Petike007
bombahoppa
Krisz
rakkenroll
simoon
kilopo
virracocha
CsT
zetterberg40
LeRoi10
Tankcsapda
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-09-03, 20:58

Korábbi játékosok - Page 10 MArchisio
Vissza az elejére Go down
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 145
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-09-03, 10:24

Pereyranak is jól megy a Watfordban!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-09-02, 23:13

https://twitter.com/jup1897/status/1036345665448824833?s=19
https://twitter.com/juvefcdotcom/status/1036346001983000584?s=19

úr isten. 10
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 17:16

s4tch írta:


még mindig nem érted. a személyeskedéssel van baj, nem az ellenvéleménnyel, szegényke.

azt meg nem tudom, honnan vetted, hogy ha felteszel egy kérdést, arra kötelező lenne válaszolni. szereptévesztésben vagy még mindig.
nem kötelező, de úgy nehéz vitázni ha kimazsolázod a neked tetsző kérdéseket és csak azokra válaszolsz...
én igyekszem mindenre válaszolni

szereptévesztés?!? mégis mi lenne a szerepem??? bólogatás, vagymi?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 16:21

jackie_d írta:
véleménydiktatúra. kérdésekre nem válaszolunk. aki nem ért egyet az hülye és izomból azonnal lenyomjuk
uhm, honnan ismerős?

még mindig nem érted. a személyeskedéssel van baj, nem az ellenvéleménnyel, szegényke.

azt meg nem tudom, honnan vetted, hogy ha felteszel egy kérdést, arra kötelező lenne válaszolni. szereptévesztésben vagy még mindig.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 16:19

jackie_d írta:
...s4tch úgyis kibaszna a legközelebbi vita után Laughing

szó sincs ilyesmiről, cicus. azt mondtam, hogy a személyeskedést befejezed, vagy magadtól, vagy segítséggel. ha ennyit nem vagy képes feldolgozni, akkor tényleg nem tudom, mi a faszomat tehetnék érted.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 15:34

jackie_d írta:


hát pedig abbamarad, még leszállítom consminor-nak a cuccot amit torinóból hoztam, oszt' törlöm magam, s4tch úgyis kibaszna a legközelebbi vita után Laughing

Regelj újra jackie_dzs néven  Very Happy
Amúgy szerintem offline simán meg lehetne (vagy lehetett volna) beszélni ezt - kinek mi nem tetszik, mire figyeljen oda, pl én se éreztem hogy a "buzulást" valaki nem csípi itt, de ha megírja nekem f2f akkor nyilván nem csinálom és nincs harag. A publikus lebaszások sosem működnek.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 15:10

rakkenroll írta:
Egyebkent en remekul szorakoztam tegnap, imadok jackievel vitatkozni, vagy ahogy hergeli a nepet, kar lenne , ha abbamaradna.

hát pedig abbamarad, még leszállítom consminor-nak a cuccot amit torinóból hoztam, oszt' törlöm magam, s4tch úgyis kibaszna a legközelebbi vita után Laughing
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 14:58

s4tch írta:


szerintem nem volt a vitának érdemi része. a szurkoló fajtajellege, hogy eleve irracionális. ezt fűszerezte a kolléga következetlenséggel, személyeskedéssel, provokációval, majd a végén egy primadonna hisztivel. és az a legszebb, hogy mindez nem először fordul elő. egyszer már elrúgta a pettyest többeknél az asamoah-témával kapcsolatban, majd jött legutóbb a maslow-piramis körüli szétszórt, következetlen magánszám, majd most ez. nekem ezek alapján kialakult róla egy kép, amit megtartok magamnak - ezzel együtt mindkét korábbi esetben hagytam (és most is hagytam volna) elülni a témát, ráhagytam a véleményét. és most sem lett volna semmi gond, ha nem áll belém immár sokadszor. buzuljatok vele nyugodtan, én inkább kimaradnék a továbbiakban a hasonlóan egyoldalú, önreflexiót teljes mértékben nélkülöző, csapongó ego tripjeiből.

¯\_(ツ)_/¯
véleménydiktatúra. kérdésekre nem válaszolunk. aki nem ért egyet az hülye és izomból azonnal lenyomjuk
uhm, honnan ismerős?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 14:48

rakkenroll írta:

Probalunk valamilyen rendszert rahuzni, meg mindenfele elmeletet, de a reszecskek (antireszecskek) ezt magasrol leszarjak, cseppet sem logikusak.
dehogynem logikus, csak épp nem determinisztikus, statisztikus módszerekkel kell megközelíteni
amíg az állapottérredukció be nem következik, addig csak valószínűségeket ismernük
pont ez volt albert baja, rühellte az "p eséllyel van x delta sugarú környezetében" jellegű "méréseket"
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-31, 14:43

tjunior írta:

Csak az egyik megegyezéssel távozott a másik meg elutasította a szerződést, persze értem ha ezt beismered bukik az egész logikát, de ettől ez még tény. Csak egy kétséges jövőbeli eseménybe kapaszkodsz hogy alátámaszd az érved . Mi van ha nem kerülünk össze a PSGvel a következő 2 évben? Ezt már megkérdeztem egyszer de akkor nagyvonalúan átsiklottál felette.
persze, megegyeztek miután gigi elutasította hogy versenyezzen a posztért
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 15:50

s4tch írta:
marchisióval kapcsolatban tegnapi hír:
https://twitter.com/GoalItalia/status/1034833150390808576

a goal és a goalitalia nem keverendő, utóbbi stábnak tagja agresti, és jóval komolyabb társaság, mint a .com-os tesók. kíváncsi vagyok, igaz-e belőle bármi.
remélem mégis Monaco lesz
portugálos mezt nem akarok
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 15:08

marchisióval kapcsolatban tegnapi hír:
https://twitter.com/GoalItalia/status/1034833150390808576

a goal és a goalitalia nem keverendő, utóbbi stábnak tagja agresti, és jóval komolyabb társaság, mint a .com-os tesók. kíváncsi vagyok, igaz-e belőle bármi.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 12:36

Krisz írta:
Kár hogy így elmérgesedett ez a cucc, értem ha nem tetszik a cicusozás (ezt a szurkolói focis bagázs jackievel együtt a 15 évvel ezelőtti juventusfc.hus fórumon majd az indexen kb nyelvjárásként használta), de ezt talán jobb lett volna privátban megbeszélni az oldalakon húzódó parázs kommentek helyett (úgy garantáltan nem sértődik meg senki).

Amúgy szerintem a vita érdemi része jó volt, volt 3 nézőpont ami ütköztetve volt minden szögből. Az szerintem egyáltalán nem baj ha senki nem tudott meggyőzni senkit.

szerintem nem volt a vitának érdemi része. a szurkoló fajtajellege, hogy eleve irracionális. ezt fűszerezte a kolléga következetlenséggel, személyeskedéssel, provokációval, majd a végén egy primadonna hisztivel. és az a legszebb, hogy mindez nem először fordul elő. egyszer már elrúgta a pettyest többeknél az asamoah-témával kapcsolatban, majd jött legutóbb a maslow-piramis körüli szétszórt, következetlen magánszám, majd most ez. nekem ezek alapján kialakult róla egy kép, amit megtartok magamnak - ezzel együtt mindkét korábbi esetben hagytam (és most is hagytam volna) elülni a témát, ráhagytam a véleményét. és most sem lett volna semmi gond, ha nem áll belém immár sokadszor. buzuljatok vele nyugodtan, én inkább kimaradnék a továbbiakban a hasonlóan egyoldalú, önreflexiót teljes mértékben nélkülöző, csapongó ego tripjeiből.

¯\_(ツ)_/¯
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 11:44

jackie_d írta:

dehogynem: csak ott quantumlogikának hívják, einstein azért nem szerette mert hagyományos értelemben nem determinisztikus

mégegyszer: nem utálom gigi-t és asa-t sem "ellenkezőleg"
Probalunk valamilyen rendszert rahuzni, meg mindenfele elmeletet, de a reszecskek (antireszecskek) ezt magasrol leszarjak, cseppet sem logikusak.

Egyebkent en remekul szorakoztam tegnap, imadok jackievel vitatkozni, vagy ahogy hergeli a nepet, kar lenne , ha abbamaradna.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 08:45

s4tch írta:


a személyeskedést fejezted be. az újabb ellentmondásra már fel sem hívom a figyelmed, az utóbbi 4-5 hozzászólásodra már nem reagáltam. told nyugodtan a biciklid, de engem ki fogsz hagyni a cicusozós-bratyizós faszságaidból, vagy magadtól, vagy segítséggel. nem fogok többször szólni.

Kár hogy így elmérgesedett ez a cucc, értem ha nem tetszik a cicusozás (ezt a szurkolói focis bagázs jackievel együtt a 15 évvel ezelőtti juventusfc.hus fórumon majd az indexen kb nyelvjárásként használta), de ezt talán jobb lett volna privátban megbeszélni az oldalakon húzódó parázs kommentek helyett (úgy garantáltan nem sértődik meg senki).

Amúgy szerintem a vita érdemi része jó volt, volt 3 nézőpont ami ütköztetve volt minden szögből. Az szerintem egyáltalán nem baj ha senki nem tudott meggyőzni senkit.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 08:12

jackie_d írta:
...ha mazsolázgatva válaszolsz és mindenen felhúzod magad
és val'szeg a fórumozást is befejeztem, ha csak a gyűlölködő, kretén és/vagy a neked tetsző hozzászólások engedélyezettek...

a személyeskedést fejezted be. az újabb ellentmondásra már fel sem hívom a figyelmed, az utóbbi 4-5 hozzászólásodra már nem reagáltam. told nyugodtan a biciklid, de engem ki fogsz hagyni a cicusozós-bratyizós faszságaidból, vagy magadtól, vagy segítséggel. nem fogok többször szólni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 07:09

jackie_d írta:

az is tény hogy mindkettő maradhatott volna, de mindkettő dobbantott. cáfold meg ha tudod tongue
neked ez a bűn, nekem az ha árt a csapatnak és ennek az esélye giginél nagyobb
sz’al semmivel sem jobb mint asa
Csak az egyik megegyezéssel távozott a másik meg elutasította a szerződést, persze értem ha ezt beismered bukik az egész logikát, de ettől ez még tény. Csak egy kétséges jövőbeli eseménybe kapaszkodsz hogy alátámaszd az érved . Mi van ha nem kerülünk össze a PSGvel a következő 2 évben? Ezt már megkérdeztem egyszer de akkor nagyvonalúan átsiklottál felette.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 06:27

s4tch írta:


befejezted. kösz.
csak így kijelentőben? cenzúra? scratch

igen befejeztem, úgysem jutunk sehová ha mazsolázgatva válaszolsz és mindenen felhúzod magad
és val'szeg a fórumozást is befejeztem, ha csak a gyűlölködő, kretén és/vagy a neked tetsző hozzászólások engedélyezettek

további kellemes buzulást!
juve
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-30, 06:19

bombahoppa írta:

A kérdésre, hogy racionális ajánlat esetén dobbantanék-e úgy, mint bárki más, ez a válasz. Szakmámban, végzettségemmel, tapasztalatokkal nem akarok versenyezni a kezdőért (nagy cégnél, nagy multinál=több műszakos termelés miatt szopni reggel délben este hétvégén), de a focistákkal szemben 3 hónapnál tovább nem tudnám eltartani a családot munka nélkül. A biztos pénzt most megkeresem, iparban nem mennék el máshova kicsit többért. Ha totál másba kezdenék és feladnám az elmúlt húsz évemet (irracionális feltétel) akkor egy ilyen típusú ajánlat azért megfogna (nettó 18 Milla per év, vagyis irracionális feltétel 2). Ha ez most soknak tűnne, tedd hozzá a focista aranyszabályt, "dehát én most keresem meg a pénzt, ebből alapozom meg az életem utána", ez az irracionális feltétel 3. 

Amit a komment elküldése után már nem szerkesztettem bele, mi van, ha egy ilyen irracionális ajánlat milánóból jön, vagy máshonnan? Mikor lesz lófej az ágyamban?

Máshogyan mondva, tetszik, nem tetszik, mindenkinek van ára.
De nem mennék át a szomszéd multiba, mert Nógrád megyében nincsenek ilyen feltételek, kibasznának egy év alatt, mint a szart, ha nem halnék bele az irracionális elvárások miatti stresszbe.

Ha mondjuk az a cég ahol most vagyok, ha lerokkantam volna, kikupált volna, nem mennék el, főleg, ha racionális ajánlat mellett folytathatjuk a közös életünket. De nem tudjuk, mi volt a  lapokban leosztva a távozóknál.

Szerk: Mindkettő csalódás, Gigi kisebb, Asa nagyobb, mégis Gigi fáj valamennyire, Asa nem fáj.
köszi, így már érthetőbb, sz'al te valahol a két tábor között vagy
@Krisz: akkor lehet hogy mégsem csak cégkultúrán múlik
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 23:42

CsT írta:
Na ez jó kérdés, totál csend van körülötte, még a tuttosport sem dobott be semmi lehetőséget.

a távozása után bedobták a monacót, a zenitet és valamelyik mls csapatot is. lassan elfogynak a lehetőségek... kár érte, a sérülése óta a pályán csak a gondolkodása emlékeztetett a régi marchisióra.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 23:33

jackie_d írta:
pláne ha olyan hajlandósággal válaszolsz érdemben mint eddig tongue

befejezted. kösz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 23:24

jackie_d írta:




ezt így most miért? scratch
A kérdésre, hogy racionális ajánlat esetén dobbantanék-e úgy, mint bárki más, ez a válasz. Szakmámban, végzettségemmel, tapasztalatokkal nem akarok versenyezni a kezdőért (nagy cégnél, nagy multinál=több műszakos termelés miatt szopni reggel délben este hétvégén), de a focistákkal szemben 3 hónapnál tovább nem tudnám eltartani a családot munka nélkül. A biztos pénzt most megkeresem, iparban nem mennék el máshova kicsit többért. Ha totál másba kezdenék és feladnám az elmúlt húsz évemet (irracionális feltétel) akkor egy ilyen típusú ajánlat azért megfogna (nettó 18 Milla per év, vagyis irracionális feltétel 2). Ha ez most soknak tűnne, tedd hozzá a focista aranyszabályt, "dehát én most keresem meg a pénzt, ebből alapozom meg az életem utána", ez az irracionális feltétel 3. 

Amit a komment elküldése után már nem szerkesztettem bele, mi van, ha egy ilyen irracionális ajánlat milánóból jön, vagy máshonnan? Mikor lesz lófej az ágyamban?

Máshogyan mondva, tetszik, nem tetszik, mindenkinek van ára.
De nem mennék át a szomszéd multiba, mert Nógrád megyében nincsenek ilyen feltételek, kibasznának egy év alatt, mint a szart, ha nem halnék bele az irracionális elvárások miatti stresszbe.

Ha mondjuk az a cég ahol most vagyok, ha lerokkantam volna, kikupált volna, nem mennék el, főleg, ha racionális ajánlat mellett folytathatjuk a közös életünket. De nem tudjuk, mi volt a  lapokban leosztva a távozóknál.

Szerk: Mindkettő csalódás, Gigi kisebb, Asa nagyobb, mégis Gigi fáj valamennyire, Asa nem fáj.

_________________
a televizenyős düggönypakli


A hozzászólást bombahoppa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-29, 23:36-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 22:33

s4tch írta:
beszéljünk akkor a klubhűségről. van abban bármi ráció egyáltalán?
klubhűség = skill vagy ambícióhiány

nyugodtan tépjetek szét Laughing
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 22:15

s4tch írta:
@Krisz "Nekem ez irracionális."

tényleg vannak irracionális elemei a szurkolói magatartásnak? ez nekem új.
kérdés hogy ez mennyire jó vagy ártalmas adott területen
ill. hogy lehetne-e vagy kellene-e valamilyen szinten kezelni

de ezt nyilván nem fogjuk itt megvitatni
pláne ha olyan hajlandósággal válaszolsz érdemben mint eddig tongue
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 22:08

jackie_d írta:
oké legyen Smile

csak kíváncsiságból: van it valaki aki multinál dolgozik itthon és valamennyire egyetért velünk?

bombahoppa írta:
igen, kis multi is multi ?
Ha a JUVE elém tolna egy 5 éves szerződést nettó 5ezer euróért havonta, +szállás, ingyen orvosi Smile , akkor bizony felhúznám a mezt juve

elüldögélnék a padon Smile 

bónuszokról lemondanék, felmondási opció nincs, ki kell fizetniük, ha még se kellenék nekik, akkor is

kötelező option: persze havonta teljes család repjegy oda-vissza (as usual businnes class) és minden hazai meccsre + BL meccsekre 5 jegy (ebből 2-őt minden hónapban kisorsolnék köztetetek, egyet meg a Biankanéni hónap kommentje kapna)

+MZBZR home/away/third jersey bombahoppa 73 free havonta 2-2 a munkaruhán felül, tetszőleges méretben, ÉS egy évvel előbb felbonthatják a szerződésemet ingyen, ha a FIFA23 borítóján worldwide én szerepelek zebrában

ezt így most miért? scratch
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 22:08

simoon írta:
Marcsival mi van?
Na ez jó kérdés, totál csend van körülötte, még a tuttosport sem dobott be semmi lehetőséget.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-08-29, 22:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 22:02

CsT írta:
Asszem kiveséztük ezt a témát, bár én speciel okosabb nem lettem, Gigi távozását a P$G-be még mindig sokkal jobban elfogadom mint a kis görbenyakú ellenséghez való szegődését vagy a csicska ünneplését. Very Happy

Ha pedig Gigi miatt nem nyerünk BL-t az egyik szemem sírni fog, a másik pedig nevetni (azokon akik szerint szar kapus és vissza kellett volna vonulnia már 2 éve! Very Happy)
ha esetleg rám célzol, akkor már megint olyat adsz a számba, amit nem mondtam  Evil or Very Mad
így elég könnyű vitatkozni...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 22:01

tjunior írta:


Kulcsszó, árthat, még mindig egy hipotetikus eseménnyel akarod alátámasztani a mondandód. A tény meg mindig az hogy Asamoah a leggyűlöltebb riválishoz igazolt Gigi meg nem. Cáfold meg ha tudod.
az is tény hogy mindkettő maradhatott volna, de mindkettő dobbantott. cáfold meg ha tudod tongue
neked ez a bűn, nekem az ha árt a csapatnak és ennek az esélye giginél nagyobb
sz’al semmivel sem jobb mint asa
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 21:57

beszéljünk akkor a klubhűségről. van abban bármi ráció egyáltalán?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime2018-08-29, 21:37

s4tch írta:
@Krisz "Nekem ez irracionális."

tényleg vannak irracionális elemei a szurkolói magatartásnak? ez nekem új.

Asszem ezzel a témát kiveséztük.  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korábbi játékosok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korábbi játékosok
Vissza az elejére 
10 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: