Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Korábbi játékosok

Go down 
+19
_DREAM_
Téjlor89
vektra
EsztéNégy
tjunior
exchaby
Malloy
Petike007
bombahoppa
Krisz
rakkenroll
simoon
kilopo
virracocha
CsT
zetterberg40
LeRoi10
Tankcsapda
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:23

jackie_d írta:
jaj cica, ne kezdd már megint a személyeskedést...

te tényleg nem olvasod, amit írsz. először hiányolod a racionalitást az itteni gondolkodásból, majd mikor rávilágítok, hogy szerintem irracionálisan kritikus vagy buffonnal (süt a gyűlölet egy csomó posztodból), és ehhez képest következetlenül elfogadó asamoah-val, akkor személyeskedést kiáltasz.

én azt látom, hogy pont ugyanúgy érzelmi alapon posztolsz, mint itt bárki más. csak azt nem értem, hogy hol a te posztjaidban a ráció, amit mástól annyira hiányolsz, és feltételezem, úgy gondolod, hogy te racionális alapokon posztolsz. pl. buffon miért buzi, hogy jól érzi magát párizsban, és jó viszonyban van a csapattársaival? vagy a következőnek mi a lófasz értelme van?

jackie_d írta:
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű

scratch

értem én, hogy az a baj a magyar közbeszédben, meg a bianconeri blogban, meg a fórumban, meg az emberiségben, hogy nem elég racionális, ellenben te racionálisan posztolsz, csak kár, hogy ebből semmi nem látszik a posztjaidat olvasva. és még ezzel sem lenne semmi baj, ha nem kérnéd máson számon a racionalitást. ezt ebben az együttállásban úgy hívják, hogy következetlenség.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:22

jackie_d írta:

persze, én vagyok a hülye, mint mindig geek

mekkora lesz majd gigi "bűne" ha a psg tizikkel kiejt minket a bl-ből?
mennyivel nagyobb ennek az esélye, mint annak hogy asamoah miatt nyeri meg az izé a bajnokságot?
sokkal, ugye?
De ha Gigi annyira gyenge évek óta akkor örülni kellene, hogy gyengít egy BL riválist (ahol nyilván ellentétben a Juvéval bérelt helye lesz Areola és Trapp mellett), nem? Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:15

Krisz írta:


Hát 40 évesen azért meg lehet érteni, ha ehhez már nincs kedve. Ez a PSGs dolog akárhogy is van színezve a médiában egy levezetés.
Egyébként meg lehet hogy ő máshogy ítelte meg a teljesítményét, mint a klub. Pirlo annak idején megmondta, hogy ő nem lesz kolonc senkinek, ha azt hiszik hogy kevés akkor keres más helyet. Én ezt is meg tudom érteni. Sőt szerintem ez egészségesebb dolog, mint kétségbeesetten kapaszkodni valamibe ami már elmúlt. Ha Del Piero hamarabb beismeri hogy már nem elég ehhez a szinthez akkor sokkal több méltósággal vonulhatott volna vissza és a vezetőségnek se kell kiraknia - ő a tipikusan szobor rombolós eset Indiaval megkoronázva.
ez így kurva szép is lenne, ha mondjuk visszavonul, vagy más kontinensre megy
de valahogy csak sikerült neki egy potenciális bl kompetitor-hoz igazolnia
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:13

tjunior írta:

Igazából aki kettős mércét használ az te vagy. Buffonnak sokkal kisebb a "bűne" mégis mindenáron egyenlőség jelet akarsz Asamoah meg közé rakni.
persze, én vagyok a hülye, mint mindig geek

mekkora lesz majd gigi "bűne" ha a psg tizikkel kiejt minket a bl-ből?
mennyivel nagyobb ennek az esélye, mint annak hogy asamoah miatt nyeri meg az izé a bajnokságot?
sokkal, ugye?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:13

jackie_d írta:

bőven voltak hibák, de ezt most a bérelt hely szempontjából lényegtelen
ha ezen a szinten valaki a versenyhelyzet elől így megfutamodik az nem túl szimpatikus

vegyük pl. sándort: ő becsülettel padozott (nem is keveset) mielőtt végleg kibasztuk, ő az igazi hős
gigi meg lelépett az első alkalommal, amikor veszélybe került a bérelt helye
remélem érzékelhető a különbség

Hát 40 évesen azért meg lehet érteni, ha ehhez már nincs kedve. Ez a PSGs dolog akárhogy is van színezve a médiában egy levezetés.
Egyébként meg lehet hogy ő máshogy ítelte meg a teljesítményét, mint a klub. Pirlo annak idején megmondta, hogy ő nem lesz kolonc senkinek, ha azt hiszik hogy kevés akkor keres más helyet. Én ezt is meg tudom érteni. Sőt szerintem ez egészségesebb dolog, mint kétségbeesetten kapaszkodni valamibe ami már elmúlt. Ha Del Piero hamarabb beismeri hogy már nem elég ehhez a szinthez akkor sokkal több méltósággal vonulhatott volna vissza és a vezetőségnek se kell kiraknia - ő a tipikusan szobor rombolós eset Indiaval megkoronázva.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:06

s4tch írta:


ilyen szempontból viszont pont magadat kéne elsőre kiherélned, mert olyan szinten rühelled buffont, amire kevés magyarázat létezhet, miközben asamoah-nak tapsikolsz, hogy milyen jó döntést hozott.
jaj cica, ne kezdd már megint a személyeskedést...

nem rühellem buffont (de ha szerinted mégis, akkor szerinted mi lehet rá a magyarázat?)
nem tapsikolok asamoah-nak
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:03

Krisz írta:


Én máshogy látom, szerintem legalább annyira volt bérelt helye, mert a keretben nem volt jobb játékos, mint azért mert ő Gigi (Csecst az éhsége kb arra a szintre emelte ahol Gigi volt, de skillekben illetve hibák számában sem múlta felül Gigit). Khediraval is ez volt a helyzet eddig nagyjából azaz nem volt a posztjára jobb (talán tavaly jobban is lehetett volna nyomni Matuidit, de tavasszal elég fogalmatlan volt, Beni meg szertelen), idén viszont Cannak ki kell szorítania őt (Benit meglátjuk, a VBn nem volt rossz). Egyelőre viszont még ott tartunk, hogy Khedira beton kezdő, ami remélem nagyon hamar meg fog változni.
én félek tőle hogy nem, ahogy említettem can nem tűnt elsőre egy lángelmének...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:01

rakkenroll írta:

Dehát teljesen korrektül reagált, és hál' istennek így is tesz. Eddig pengék Dzsordzsóval, pont amire számítottam, vagy reméltem. Szerintem mindent belead majd az idei szezonban, és ha így folytatja, előbb-utóbb abbamarad a fütyülgetés.
szerintem is korrekt volt az hq-s beszólás, vagy legalábbis nem volt durva. a pályán is jól reagál
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 12:00

jackie_d írta:

nem, nem így volt. mindkettő kapott egy-egy ajánlatot amit nem fogadtak el
ez a lényeg, a többi csak belemagyarázás

a számítás azt mutatja hogy én hogyan látom, ergo így nem lehet rossz
(kivéve ha létezik valamilyen abszolút igazság, de nem)
Igazából aki kettős mércét használ az te vagy. Buffonnak sokkal kisebb a "bűne" mégis mindenáron egyenlőség jelet akarsz Asamoah meg közé rakni.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:57

rakkenroll írta:
Azt azért bírom, hogy mindenki rohadtul dolgozik ma délelőtt!4 !!    Cool
bocsi mindenkitől és mindenki főnökétől!  Laughing
majd számlázzátok ki az elmaradt melót és küldjétek át!
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:56

CsT írta:
Asánál az ellenség a kulcsszó, nem az, hogy többet akar keresni/játszani azt mindenki érti.  Ha nem indába megy, szerintem egy szót sem beszélgettünk volna róla...lásd pl Lichtiről egy szó sem esik. Very Happy
ezt próbáltam az előbb "kiszámolni":

ha ikon/sztár megy az izébe, akkor bassza meg
ha "töltelék" akkor leszarom
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:55

CsT írta:

Én valahogy nem láttam meccset befolyásoló hibákat Gigitől, az, hogy a földöntúli bravúrjait már nem hozta egy ideje az jogos, Csecsnyi jó kapus, de azért nem sok meccset tudnék mondani amit egyértelműen miatta nyertünk meg. Nem hiszem, hogy Allegri csak érzelmi alapon döntene 1 játékos mellett (meg pl az olasz szöv kapitányok se)Persze a kapusposzt más mint a többi, ott mindig van első számú, akit nehéz kitúrni, kicsit olyan mint a boksz ahol a világbajnokot a saját országában pontozással nem lehet legyőzni csak ha kiütöd.
bőven voltak hibák, de ezt most a bérelt hely szempontjából lényegtelen
ha ezen a szinten valaki a versenyhelyzet elől így megfutamodik az nem túl szimpatikus

vegyük pl. sándort: ő becsülettel padozott (nem is keveset) mielőtt végleg kibasztuk, ő az igazi hős
gigi meg lelépett az első alkalommal, amikor veszélybe került a bérelt helye
remélem érzékelhető a különbség
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:50

rakkenroll írta:

Én azt hittem erre inkább alkalmas a szpiho..., pszilo.., pszihológia. Mert ha logikával próbálod például megmagyarázni a gyűlöletet, akkor az olyan racionalitáshoz vezethet, mint a boszorkányos jelenetben a Gyaloggaloppban.
a p...lógia is egy tudomány, így az is logiákra épül tongue
csak azt próbáltam szemléltetni hogy miért nem haragszom jobban asa-ra, mint buffon-ra
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:47

Krisz írta:


Szerintem ez nem annyira a külföld, ez céges kultúra. A multiknál meg ugye a droidok érzelmeivel mennek a dolgok. Egy kisebb cégnél mindenki ismer mindenkit, sokkal családiasabb az egész, nyilvánvalóan több érzelem cserél gazdát. Nekem pl fogalmam sincs hogy mi van a céggel ahol dolgozom, azon az irodán kívül ahol vagyok, kb ha linkedinen szembe jön valami hír vagy valamilyen oknál fogva megnyitok egy hírlevelet. Lehet mondani, hogy azért focistaként ez kicsit máshogy megy, azonosulsz valamennyire a klubbal, viszont a nap végén továbbra is arról szól az egész hogy te az alkalmazottja vagy egy cégnek.
A főnököm pl élvezi ezt a droid közeget (én hányok tőle), lelkiismeretesen oda is teszi magát, hálás a cégnek, büszkén osztja meg ha a cég nyer valami bullshit nemzetközi díjat, szem előtt tartja a cég érdekeit (és prioritásként a beosztottakkal szemben), viszont hogy ha a saját érdekei (család, pénz, karrier) azt diktálja, szemvillanás alatt elmenne a konkurenciához. Asamoah + Juve ill. a főnököm+a multi esete között annyi a különbség hogy az ő esetét nem bírálják külső szemlélők, miközben a profizmus ugyanaz mindkét párnál (és sértődés nincs senkinél, mert ez így működik).
oké legyen Smile

csak kíváncsiságból: van it valaki aki multinál dolgozik itthon és valamennyire egyetért velünk?
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:46

tjunior írta:

Te amúgy tényleg nem érted mi a különbség? Egy klublegenda a vezetőséggel egyeztetve (mond hogy nem így volt) elhagyja a klubot AZTÁN kap egy ajánlatot, nem a leggyűlöltebb riválishoz megy országon belül hanem külföldre. Illetve Asamoah aki ELUTASÍTOTTA a klub szerződését a leggyűlöltebb klub kedvéért.
Valamiért nem tudod ezt a sztorit elengedni. A számításod rossz, inkább folyamatábrát rajzolj.
nem, nem így volt. mindkettő kapott egy-egy ajánlatot amit nem fogadtak el
ez a lényeg, a többi csak belemagyarázás

a számítás azt mutatja hogy én hogyan látom, ergo így nem lehet rossz
(kivéve ha létezik valamilyen abszolút igazság, de nem)
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:01

jackie_d írta:
a logikát/következetességet hiányolom, nem az érzelmek hiányát

ilyen szempontból viszont pont magadat kéne elsőre kiherélned, mert olyan szinten rühelled buffont, amire kevés magyarázat létezhet, miközben asamoah-nak tapsikolsz, hogy milyen jó döntést hozott.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 11:00

rakkenroll írta:

Dehát teljesen korrektül reagált, és hál' istennek így is tesz. Eddig pengék Dzsordzsóval, pont amire számítottam, vagy reméltem. Szerintem mindent belead majd az idei szezonban, és ha így folytatja, előbb-utóbb abbamarad a fütyülgetés.

Az ő szituációjában indokolt lett volna ha nem oda fröcsög valamit arrogánsan, hanem elengedi vagy elismeri a hibáját, elnézést kér és megígéri, hogy a pályán bizonyít.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:57

jackie_d írta:

kebab "bérelt helye" teljesítmény-alapú, míg gigi-é aszkriptív (csak azért mert ő gigi), sz'al nem teljesítmény-alapú
amint teljesítmény-alapúvá akarjuk tenni lelép...

de, szerintem ők a buzik... innen már csak egy kis lépés hogy a saját csapatuk ellen szurkoljanak, mint anno a lazio drukkerek

Én máshogy látom, szerintem legalább annyira volt bérelt helye, mert a keretben nem volt jobb játékos, mint azért mert ő Gigi (Csecst az éhsége kb arra a szintre emelte ahol Gigi volt, de skillekben illetve hibák számában sem múlta felül Gigit). Khediraval is ez volt a helyzet eddig nagyjából azaz nem volt a posztjára jobb (talán tavaly jobban is lehetett volna nyomni Matuidit, de tavasszal elég fogalmatlan volt, Beni meg szertelen), idén viszont Cannak ki kell szorítania őt (Benit meglátjuk, a VBn nem volt rossz). Egyelőre viszont még ott tartunk, hogy Khedira beton kezdő, ami remélem nagyon hamar meg fog változni.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:48

Krisz írta:


Ez így van, a szurkolóknak vagy a klubnak szól (leginkább a szurkolóknak, a klubnál a bottom linet nézik, esetleg a munkavállaló motivációjának megítélésében van szerepe). A gólöröm a katarzis szabadon megélése, ha valaki ennek gátat szab az olyan mint amikor csendben kell szexelni, nehogy a szülők/gyerekek bolti eladók meghallják. Ettől függetlenül meg lehet érteni bizonyos helyzetekben amikor az egyén érdekeit szolgálják (ne vigyenek ki bilincsben a rendőrök a próbafülkéből - a klub amihez vissza akarsz/fogsz kerülni ne rágjon be).

Bonuccinak beszóltak valamit az HQnál amikor aláírásokat osztogatott és mérgesen azt vágta vissza, hogy nem szavakkal fog válaszolni hanem a pályán nyújtott teljesítményével. Egy jobb diplomata ezt vagy hagyja elsiklani vagy nem arrogánsan reagál.
Dehát teljesen korrektül reagált, és hál' istennek így is tesz. Eddig pengék Dzsordzsóval, pont amire számítottam, vagy reméltem. Szerintem mindent belead majd az idei szezonban, és ha így folytatja, előbb-utóbb abbamarad a fütyülgetés.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:47

CsT írta:

Persze, de én sem azért háborgok mert Asa elment, hanem azért hogy pont oda.

más, le kell cserélnem ezt az avatart, mert elképesztő de felmegy a vérnyomásom Kebab puszta látványától is Smile

Pont ez az. Hol érdekel hogy mit csinál valaki a szemetemmel? A kulcsszó az, hogy nekünk nem kellett mert kevés volt már. Persze nem jó hogy pont Mordorba ment, de ettől még hozzánk kevés volt. Nem Asamoahn fog múlni hogy az ínter megelőz-e minket a végén.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:42

jackie_d írta:

szerintem ez egy mesterségesen generált fals érzelem...

a közönség basztatása teljsen korrekt, sőt kifejezetten élvezetes, egészen addig amíg meg nem kergetnek meccs alatt/után (velem megesett Laughing)

milyen odaszólásra gondolsz? lehet lemaradtam valamiről

Ez így van, a szurkolóknak vagy a klubnak szól (leginkább a szurkolóknak, a klubnál a bottom linet nézik, esetleg a munkavállaló motivációjának megítélésében van szerepe). A gólöröm a katarzis szabadon megélése, ha valaki ennek gátat szab az olyan mint amikor csendben kell szexelni, nehogy a szülők/gyerekek bolti eladók meghallják. Ettől függetlenül meg lehet érteni bizonyos helyzetekben amikor az egyén érdekeit szolgálják (ne vigyenek ki bilincsben a rendőrök a próbafülkéből - a klub amihez vissza akarsz/fogsz kerülni ne rágjon be).

Bonuccinak beszóltak valamit az HQnál amikor aláírásokat osztogatott és mérgesen azt vágta vissza, hogy nem szavakkal fog válaszolni hanem a pályán nyújtott teljesítményével. Egy jobb diplomata ezt vagy hagyja elsiklani vagy nem arrogánsan reagál.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:39

Azt azért bírom, hogy mindenki rohadtul dolgozik ma délelőtt!4 !!    Cool
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:35

Krisz írta:


Biztosan nem a levetett ruháim miatt fogok háborogni hanem azért mert le akart szúrni.
Persze, de én sem azért háborgok mert Asa elment, hanem azért hogy pont oda.

más, le kell cserélnem ezt az avatart, mert elképesztő de felmegy a vérnyomásom Kebab puszta látványától is Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:32

Asánál az ellenség a kulcsszó, nem az, hogy többet akar keresni/játszani azt mindenki érti.  Ha nem indába megy, szerintem egy szót sem beszélgettünk volna róla...lásd pl Lichtiről egy szó sem esik. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:29

CsT írta:

Maga a hasonlat nagyon jó hbang , de ha egy olyan csövesen látod meg aki mondjuk tegnap le akart szúrni akkor azért háborogsz, nem? Smile

Biztosan nem a levetett ruháim miatt fogok háborogni hanem azért mert le akart szúrni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:23

jackie_d írta:

kebab "bérelt helye" teljesítmény-alapú, míg gigi-é aszkriptív (csak azért mert ő gigi), sz'al nem teljesítmény-alapú
amint teljesítmény-alapúvá akarjuk tenni lelép...

de, szerintem ők a buzik... innen már csak egy kis lépés hogy a saját csapatuk ellen szurkoljanak, mint anno a lazio drukkerek
Én valahogy nem láttam meccset befolyásoló hibákat Gigitől, az, hogy a földöntúli bravúrjait már nem hozta egy ideje az jogos, Csecsnyi jó kapus, de azért nem sok meccset tudnék mondani amit egyértelműen miatta nyertünk meg. Nem hiszem, hogy Allegri csak érzelmi alapon döntene 1 játékos mellett (meg pl az olasz szöv kapitányok se)Persze a kapusposzt más mint a többi, ott mindig van első számú, akit nehéz kitúrni, kicsit olyan mint a boksz ahol a világbajnokot a saját országában pontozással nem lehet legyőzni csak ha kiütöd.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:21

jackie_d írta:

és azt a valamit pont a matematika, racionalitás és logika segít elmagyarázni... tongue
Én azt hittem erre inkább alkalmas a szpiho..., pszilo.., pszihológia. Mert ha logikával próbálod például megmagyarázni a gyűlöletet, akkor az olyan racionalitáshoz vezethet, mint a boszorkányos jelenetben a Gyaloggaloppban.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3292
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:21

jackie_d írta:

úgy értem: mindkettő kapott egy szerintünk elfogadandó ajánlatot a JUVE-tól, de inkább lelépett
mindkettőtől elvártuk volna (szurkolóként) hogy maradjon, de mégsem, inkább leléptek

az hogy utána hova mentek az nekem majdnem mindegy (persze az izé azért rosszabb)
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű
Te amúgy tényleg nem érted mi a különbség? Egy klublegenda a vezetőséggel egyeztetve (mond hogy nem így volt) elhagyja a klubot AZTÁN kap egy ajánlatot, nem a leggyűlöltebb riválishoz megy országon belül hanem külföldre. Illetve Asamoah aki ELUTASÍTOTTA a klub szerződését a leggyűlöltebb klub kedvéért.
Valamiért nem tudod ezt a sztorit elengedni. A számításod rossz, inkább folyamatábrát rajzolj.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8090
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:13

jackie_d írta:

az ugrott be, hogy ennek lehet valamiféle kultúrális háttere
külföldön talán jobban szétválik a szakma és az érzemlem mint itthon, emiatt lehetünk mi (te+én) "megengedőbbek"
de lehet hogy csak hülye vagyok és túlgondolkodom  jocolor

Szerintem ez nem annyira a külföld, ez céges kultúra. A multiknál meg ugye a droidok érzelmeivel mennek a dolgok. Egy kisebb cégnél mindenki ismer mindenkit, sokkal családiasabb az egész, nyilvánvalóan több érzelem cserél gazdát. Nekem pl fogalmam sincs hogy mi van a céggel ahol dolgozom, azon az irodán kívül ahol vagyok, kb ha linkedinen szembe jön valami hír vagy valamilyen oknál fogva megnyitok egy hírlevelet. Lehet mondani, hogy azért focistaként ez kicsit máshogy megy, azonosulsz valamennyire a klubbal, viszont a nap végén továbbra is arról szól az egész hogy te az alkalmazottja vagy egy cégnek.
A főnököm pl élvezi ezt a droid közeget (én hányok tőle), lelkiismeretesen oda is teszi magát, hálás a cégnek, büszkén osztja meg ha a cég nyer valami bullshit nemzetközi díjat, szem előtt tartja a cég érdekeit (és prioritásként a beosztottakkal szemben), viszont hogy ha a saját érdekei (család, pénz, karrier) azt diktálja, szemvillanás alatt elmenne a konkurenciához. Asamoah + Juve ill. a főnököm+a multi esete között annyi a különbség hogy az ő esetét nem bírálják külső szemlélők, miközben a profizmus ugyanaz mindkét párnál (és sértődés nincs senkinél, mert ez így működik).
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10565
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:10

Amúgy ha már korábbi játékosok topik, Gabriel Appelt Pires neve ismerősen cseng még? Most igazolta le a Benfica 10M-ért, anno hatalmas tehetségnek volt kikiáltva nálunk, legalább akkorának mint Daud és Lanzafame. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime2018-08-29, 10:08

rakkenroll írta:

A kulcsszó azon van, hogy : számomra. Mert szerintem nem kell ide matematika, sem racionalitás, sem logika. Buffit valmiért nem csíped, Asát meg igen. Ez csupán érzelmi kérdés.
és azt a valamit pont a matematika, racionalitás és logika segít elmagyarázni... tongue
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korábbi játékosok - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korábbi játékosok
Vissza az elejére 
12 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: