Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sérültek, hiányzók

Go down 
+28
_DREAM_
Juve1974
Petike007
Tankcsapda
Téjlor89
laac
virracocha
Malloy
LeRoi10
_Tyler
bombahoppa
elnastra
buktar
simoon
.bb.
sneco7
juventute
rakkenroll
EsztéNégy
exchaby
mbence
Krisz
DartagnanX
kilopo
cortamelasombra
zetterberg40
kdavid86
s4tch
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-11, 12:40

Dibcsi nagyon sántikált a J-Medical előtt, ez nem 2-3 nap lesz Sad


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-01-11, 18:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-08, 18:44

Malloy írta:
Na szopas. De Ligt is koronás 🥲
A pihenés mondjuk ráfér, bár lehet nem az inda ellen hagytam volna ki. Sad
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-08, 18:30

Na szopas. De Ligt is koronás 🥲
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-08, 11:22

Malloy írta:


Közben találtam friss hírt. Cuadrado tünetmentes, ha jovohet pénteken negatív akkor játszhat a férgek ellen.
Sandronak vannak tünetei, neki legalább 2 hetet irnak.
Sajnos akinek tünetei is vannak, annál gyakoribb, hogy elhúzódik a dolog, én így mindenképpen visszarántanám Pellegrinit, aztán Frabottát még jan 31.-én is elég kölcsönadni. Ja, Frabottát megkövetem, tőle féltem leginkább a silány ellen, de viszonylag jól megoldotta.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-08, 09:10

Ha minden jól megy Morci is kész lesz a férgek ellen.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-08, 08:01

Malloy írta:
Sandro meg Bongyori hogy vannak? Van valakinek infoja?

Közben találtam friss hírt. Cuadrado tünetmentes, ha jovohet pénteken negatív akkor játszhat a férgek ellen.
Sandronak vannak tünetei, neki legalább 2 hetet irnak.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-07, 22:46

Sandro meg Bongyori hogy vannak? Van valakinek infoja?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-05, 20:35

Én is biztos vagyok benne, hogy Agnelli nem lépi meg az itthon maradást viszont abban is biztos vagyok, hogy rajtunk kívül ezt most bármelyik csapat meglépné a Napoli meccs döntése után...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-05, 18:44

Téjlor89 írta:


Csak arra kell vigyázni, hogy nehogy annyira földbeálljunk, hogy a BL-ben se indulhassunk jövőre.

Idén ez is reálisan benne van a pakliban. 

Dybala is lázas, influenzás.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-05, 17:36

zetterberg40 írta:



Agnelli sosem lépne meg ilyet.

Minden apró jel arra utal, hogy ez nem a mi szezonunk lesz. Ebben a hónapban szerintem végleg földbe is állunk, ami remélhetőleg legalább a fiatalok számára több játéklehetőséget nyújt majd.

Csak arra kell vigyázni, hogy nehogy annyira földbeálljunk, hogy a BL-ben se indulhassunk jövőre.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-05, 17:25

Krisz írta:
Cuadrado is pozitív, szerintem ne utazzunk.

Agnelli sosem lépne meg ilyet.

Minden apró jel arra utal, hogy ez nem a mi szezonunk lesz. Ebben a hónapban szerintem végleg földbe is állunk, ami remélhetőleg legalább a fiatalok számára több játéklehetőséget nyújt majd.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3282
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-05, 17:19

Krisz írta:
Cuadrado is pozitív, szerintem ne utazzunk.
Megérdemelné a liga, hogy a nem kiállással belenyomjuk a pofájukat a szarjukba, de egyúttal le is alacsonyodnánk afrika szintjére, így inkább hagyjuk az egészet.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2623
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-05, 17:08

Krisz írta:
Cuadrado is pozitív, szerintem ne utazzunk.

Faszom... Surprised ez már gáz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-05, 16:50

Cuadrado is pozitív, szerintem ne utazzunk.
Vissza az elejére Go down
Online
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-04, 21:25

Természetesen a legjobbkor, a januári döntő időszakra kellett elkapnia a vírust. Milan, Sass, na meg a Zinter, plusz még Napoli elleni meccset ki tudja, mikor pótoljuk...ezeken legalább 8, de inkább 10 pontot kellene szerezni, plusz a Bolognat ütni kell, szóval a lényeg, hogy féltávnál szerintem legrosszabb esetben is tartani kell a lépést a milánóiakkal legalább a jelenlegi 7 vesztett pont hátrányra, a több a scudettovesztést jelentené szerintem. "Jókor" jött az egyik helyettesíthetetlen játékos kiesése.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-04, 20:52

Remélem már leköpettük vele Khedirát, már csak találni kell egy 87 éves praktizáló orvost, aki egy használt fiatért kiad egy javaslatot, hogy ne utazzunk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-04, 19:24

zetterberg40 írta:
Szandi Covidos. Szerintem ne utazzunk el Milánóba. Azt úgyis szabad.

Pont ez jutott eszembe. Ha lenne vér Agnelli f@szában akkor nem utaznánk el. A precedens megvan. Csináljon ezek után a szövetség valamit.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-04, 18:52

Szandi Covidos. Szerintem ne utazzunk el Milánóba. Azt úgyis szabad.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2371
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2021-01-03, 13:51

Morata izomsérülés.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-19, 14:10

CsT írta:
Csak a szokásos. Dybala izomfáradság miatt kikerült a holnapi keretből...

Ez most vagy valami smoke screen amivel a firkászokat etetjük mert van valami feszkó a klubon belül, vagy irdatlan lackó Dybala játékperceit tekintve. Annak mondjuk örülök hogy tutira nem vele fogunk kínlódni - a Parmaval meg lehet szenvedni ha kijön nekik a lépés.
Vissza az elejére Go down
Online
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-19, 11:55

CsT írta:
Csak a szokásos. Dybala izomfáradság miatt kikerült a holnapi keretből...

Ez baromira kellett. Moratara most ráférne egy kis pihenő, mert az utóbbi két meccsén visszaesett, Dybalanak most játszania kellett volna, szerintem Kulusevski simán jó lenne a helyére, mivel trequartistaban nem az igazi.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-18, 18:47

Csak a szokásos. Dybala izomfáradság miatt kikerült a holnapi keretből...
Vissza az elejére Go down
Online
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-17, 22:33

Krisz írta:

Basszameg... el vagyunk átkozva a kölykökkel, játszott vagy 53 percet idén - edzésen történt?
Edzésen, igen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-17, 18:29

Krisz írta:

Basszameg... el vagyunk átkozva a kölykökkel, játszott vagy 53 percet idén - edzésen történt?
Jobbulást a srácnak, de amennyit eddig játszott abból mindenképpen kuka szezon lett volna. Elég szomorú, hogy még olyan saját nevelésünk sincs, aki egy alsó-közép csapatban egy peremember szintet megütne...
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-17, 18:17

virracocha írta:
Nicolussi Caviglia idényének vége, keresztszalag szakadás.   No
Basszameg... el vagyunk átkozva a kölykökkel, játszott vagy 53 percet idén - edzésen történt?
Vissza az elejére Go down
Online
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-17, 18:01

Nicolussi Caviglia idényének vége, keresztszalag szakadás.   No
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-04, 01:08

Téjlor89 írta:


A Sassuolot Demiral 20 éves korában elhagyta, az azért még gyerek jóformán. Most ez olyan, hogy Zaniolonak sem volt sok sérülése a dupla ACL szakadása előtt, de 21 éves korára valószínűleg vége a karrierjének - valamikor el kell kezdődnie... Ha valaki ilyen állapotban van 22 évesen, mint Demiral, az semmi jót nem jelent hosszú távon.

Ha van a portfóliódban egy kockázatos elem, akkor teljesen valid kockázatkezelési megoldás továbbadni rajta a megfelelő összegért, hogy ne te viseld azt a kockázatot. Aki helyette érkezik az meg remélhetőleg kevésbé lesz sérülékeny - garancia nincs rá persze.

Costa utolsó Bayernes szezonja konzisztens volt azzal, amit utána a Juventus játékosaként láttunk tőle. Ebben a szezonban eddig az emberünk lehúzott 340 percet a pályán sérülés nélkül. Aligha reprezentatív a minta. De Sciglio sérült volt folyamatosan a Juve előtt és most is az. Khedira dettó. 

Fogtuk már az erőnléti stábra meg az edzőkre a sok sérülést gyakran, de azt látni kell, hogy mindegyik többször cserélődött az elmúlt években és a helyzet nem változik. Szerintem sokkal inkább alkat kérdése ez a dolog. A csapat egy valamit tehet: megszabadul a notórius sérültektől. De Scigliora, Costara és Khedirára szerencsére már nem számítunk, remélhetőleg túl is tudunk majd adni rajtuk. Remélem, hogy Ramsey is csatlakozik hozzájuk, illetve Demiral is, ha így folytatja. Chiello pedig visszavonul szezon végén valószínűleg.

Tény, még mindig sok a potenciális kórházi bérletesünk. Szám szerint 4, közülük valószínűleg Chiellini és - remélhetőleg - Khedira az utolsó szezonját tölti a klubnál. Maradt Ramsey és Demiral, ez önmagában egyáltalán nem vészes, viszont jó lenne Ramseytől is búcsúzni szezon végén. Elvileg fekszik neki az új játékstílus, ehhez képest kemény egy meccsen teljesített kifejezetten jól, a többin a tavalyit hozta, ez nálam egyelőre baromira kevés. Mondanám, hogy Kulu tökéletesen jó lenne a posztjára, de nem tud olyan védőmunkát hozzátenni, hogy elbírjuk a magas szinten védekezésre képtelen középpályánkat.

Viszont ha csak Demiral marad, az szerintem egy tökéletes keretösszetétel lenne.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-03, 20:59

Krisz írta:



Szerintem nála az, hogy az ACL szakadás utáni szezonban van elég sokat nyom a latba ezeknél a sérüléseknél. A standard menetrend úgy szokott kinézni, hogy 7-8 hónap rehab, a következő szezonban meg mérsékelt terhelés (emlékezzünk csak Quagliarellara, akinek amúgy később nem volt makacsul visszatérő sérülése). Na most Demiralnál ez úgy néz ki, hogy a covid menetrendbe csöppent a visszatérő szezonjában, alapozás és kb nyaralás nélkül. Ezután meg lejátszott X meccset szerda-szombat rutinban, mert ő meg Danilo volt egyedül egészséges - ez aligha mérsékelt.
Emellett ha jól tudom az ACL műtétnél a hamstringből vesznek ki cuccot, ami eleve gyengíti azt a combot, illetve az extra terhelést (amivel kompenzálni kell a foltozott térdet) a többi izom viseli. Pontosan ezek miatt nekem nem meglepő ez a sok izomsérülés (egyébként Chiellininek se volt ennyi kínja izomsérülésekkel mielőtt szétszakította a térdét).

Giorgionál mondjuk eléggé látszik, hogy ezt már nem kéne erőltetni (plusz az ACL sérülés előtti két szezonban is sokat volt már sérült), egyszerűen fizikailag elfogyott, mint Barza. Demirallal még várnék, de egyébként egyetértek a risk management résszel, hozzátéve, hogy a müncheni kokszból azért nekünk se ártana feltankolni.

Igazad van Demiral terén, bőven vannak súlyosbító körülmények. Ezt a szezont még mindenképp megadnám neki én is. Nagyon remélem, hogy neked lesz igazad és túl tud ezen lépni.

Giorgio azért mindig is egy nagyon sérülékeny játékos volt. A karrierje legfontosabb meccseire rendszerint nem tudott kiállni sérülés miatt, legyen az BL-döntő, vagy EB-döntő.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8077
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-03, 19:52

Téjlor89 írta:


Ha valaki ilyen állapotban van 22 évesen, mint Demiral, az semmi jót nem jelent hosszú távon.

Szerintem nála az, hogy az ACL szakadás utáni szezonban van elég sokat nyom a latba ezeknél a sérüléseknél. A standard menetrend úgy szokott kinézni, hogy 7-8 hónap rehab, a következő szezonban meg mérsékelt terhelés (emlékezzünk csak Quagliarellara, akinek amúgy később nem volt makacsul visszatérő sérülése). Na most Demiralnál ez úgy néz ki, hogy a covid menetrendbe csöppent a visszatérő szezonjában, alapozás és kb nyaralás nélkül. Ezután meg lejátszott X meccset szerda-szombat rutinban, mert ő meg Danilo volt egyedül egészséges - ez aligha mérsékelt.
Emellett ha jól tudom az ACL műtétnél a hamstringből vesznek ki cuccot, ami eleve gyengíti azt a combot, illetve az extra terhelést (amivel kompenzálni kell a foltozott térdet) a többi izom viseli. Pontosan ezek miatt nekem nem meglepő ez a sok izomsérülés (egyébként Chiellininek se volt ennyi kínja izomsérülésekkel mielőtt szétszakította a térdét).

Giorgionál mondjuk eléggé látszik, hogy ezt már nem kéne erőltetni (plusz az ACL sérülés előtti két szezonban is sokat volt már sérült), egyszerűen fizikailag elfogyott, mint Barza. Demirallal még várnék, de egyébként egyetértek a risk management résszel, hozzátéve, hogy a müncheni kokszból azért nekünk se ártana feltankolni.
Vissza az elejére Go down
Online
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-03, 17:58

CsT írta:


És a mi a biztosíték arra, hogy aki helyette jön az nem lesz ugyanilyen?

Inkább az orvosi/erőnléti/edzői stábban kellene valakinek a faszára koppintani.

Ránéztem Demiral adatlapjára a TM-en, a Sass-ban 15 meccsen játszott sorozatban (mindegyiken 90 percet volt a pályán) sérülés nélkül.

Kosztát pont a múltkor tárgyaltuk, hogy a Berlinben ő sem kapdos meccsenként a combjához.

A Sassuolot Demiral 20 éves korában elhagyta, az azért még gyerek jóformán. Most ez olyan, hogy Zaniolonak sem volt sok sérülése a dupla ACL szakadása előtt, de 21 éves korára valószínűleg vége a karrierjének - valamikor el kell kezdődnie... Ha valaki ilyen állapotban van 22 évesen, mint Demiral, az semmi jót nem jelent hosszú távon.

Ha van a portfóliódban egy kockázatos elem, akkor teljesen valid kockázatkezelési megoldás továbbadni rajta a megfelelő összegért, hogy ne te viseld azt a kockázatot. Aki helyette érkezik az meg remélhetőleg kevésbé lesz sérülékeny - garancia nincs rá persze.

Costa utolsó Bayernes szezonja konzisztens volt azzal, amit utána a Juventus játékosaként láttunk tőle. Ebben a szezonban eddig az emberünk lehúzott 340 percet a pályán sérülés nélkül. Aligha reprezentatív a minta. De Sciglio sérült volt folyamatosan a Juve előtt és most is az. Khedira dettó. 

Fogtuk már az erőnléti stábra meg az edzőkre a sok sérülést gyakran, de azt látni kell, hogy mindegyik többször cserélődött az elmúlt években és a helyzet nem változik. Szerintem sokkal inkább alkat kérdése ez a dolog. A csapat egy valamit tehet: megszabadul a notórius sérültektől. De Scigliora, Costara és Khedirára szerencsére már nem számítunk, remélhetőleg túl is tudunk majd adni rajtuk. Remélem, hogy Ramsey is csatlakozik hozzájuk, illetve Demiral is, ha így folytatja. Chiello pedig visszavonul szezon végén valószínűleg.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10538
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime2020-12-03, 17:36

Téjlor89 írta:


Ha olyan hatalmas iránta a kereslet, mint ahogy azt pletykálják akkor lehet, hogy érdemes lenne továbbadni rajta a nyáron. Feltéve persze, hogy így folytatja...

Imádom a hozzáállását, hatalmas benne a potenciál, De Ligttel 10+ évre megoldhatnák a CB kérdést, de aki 22 évesen nem tud három meccset lejátszani zsinórban, azt el kell engedni egy megfelelő ajánlat ellenében.

Eleget szívtunk amiatt az elmúlt években, hogy sérülékeny kulcsemberekre építettük a csapatot, akik rendszeresen nem voltak elérhetőek a szezon legfontosabb meccsein.
És a mi a biztosíték arra, hogy aki helyette jön az nem lesz ugyanilyen?

Inkább az orvosi/erőnléti/edzői stábban kellene valakinek a faszára koppintani.

Ránéztem Demiral adatlapjára a TM-en, a Sass-ban 15 meccsen játszott sorozatban (mindegyiken 90 percet volt a pályán) sérülés nélkül.

Kosztát pont a múltkor tárgyaltuk, hogy a Berlinben ő sem kapdos meccsenként a combjához.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
Ajánlott tartalom





Sérültek, hiányzók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sérültek, hiányzók
Vissza az elejére 
10 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Sérültek, hiányzók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: