Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Udinese 2013.01.19.

Go down 
+9
kdavid86
enzogigi
Juve=scudetto
Joseph Ducreux
laac
cortamelasombra
s4tch
kilopo
zetterberg40
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
balazs91




Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 23:00

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 640-REU_1738248

csöppet meleg-beütésü a kép, Pogba arcán ott virít, hogy már aurán belül érzi a hátulról jövö és enyhén mosolygó Mirkót, és Bonucci is felcsusszanó nadrágjával és némi combkivillantással járul hozzá az este és a kép sikeréhez. Mintha Michelangelo festette volna... Smile


A hozzászólást balazs91 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-01-19, 23:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:59

zetterberg40 írta:
Jackie:

Nem utálom Vucsit. Bevallom, mielőtt jött, rosszul voltam a gondolattól is, hogy ő lesz a csatárunk. A tavalyi év azonban megváltoztatta a róla alkotott véleményemet. Korábban is írtam már, hogy alapjában határozza meg a támadójátékunkat, nélküle tavaly nem nyertünk volna bajnoki címet. Gólt ugyan nem sokat lő, de ha épp kedve van, nagyon hasznos és mocsok jó a helyzetek kialakításában, gólok előkészítésében. Nekem azzal van bajom, hogy inkonzisztens. Illetve nem is az, hanem hogy sokszor lélektelen, nem küzd, nem hajt, hanem csak áll. Lehet szarul játszani, de a lézengés nálam nem volt pálya soha. Ma a góljáig szerintem megint ezt az énjét hozta, semmit nem csinált. Utána tetszett, a gólpassza zseniális volt. Szóval remélem érted, mi zavar Smile

értem mire gondolsz, ha mondjuk q, vagy a kicsi teszi ezt az engem is idegesít
mirko viszont egyszerűen nem ilyen játékos, tőle reálisan nem várhatod hogy hajtsa a labdát

egy (nem túl jó) példa: trezeguet
ő sem hajtotta a labdát, "csak" gólt lőtt MIKOR VOLT KEDVE
mirko sem hajt, csak leköt 1-2 védőt + a hülye passzaival helyzetet teremt. TERET GENERÁL
(ma is többször is a gólja előtt, fura, hogy nem emlékszel)
nem tudom máshogy megfogalmazni: ő eygszerűen nem "olyan" játékos
Vissza az elejére Go down
juve 1974
Vízhordó
Vízhordó
juve 1974


Posts : 581
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:58

Emberek nyertünk,méghozzá szép játékkal kapott gól nélkül. Mirko pedig jó volt minden értelemben,a kicsi is hozta amit tőle el lehet várni.Matri volt a bonus track.Direkt hagytam a végére Pogbát,fantasztikus volt a mezőnyben,és a góljai szépségdíjasok.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:58

balazs91 írta:
zetterberg40 írta:


A Lazio ma döntetlent játszott Palermóban.

még jobb! bontom én is a következö sört Very Happy Twisted Evil

látod ezt kevesebb mint egy perc alatt ki is szurkoltad :DDD taps-taps cak igy tovább :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:57

jackie_d írta:

mindezt úgy, hogy közben egy vak törpét imádtok Smile

kikérem magamnak. szerintem itt én vagyok az egyetlen tényleg elfogult :DD
mindenki másnak már volt rossz szava a kicsire.
én meg ha nagyon szar is csak azt látom legnagyobb negativumnak hogy túlságosan akar. :DD


eeeeeegyébként meg emlékszem még itt október táján amikor ment a sav a kicsire rendesen, hogy nem Juve szint meg tudom is én. akkor pont ugyanezt éreztem mint te most :DD welcome to the dark side
azóta meg vágott egy pár gólt a BL-be meg itthon is jól érzi magát + játszott egy párat Isla, Padoin, Peluso és az egész szinvonal akkorát csökkent hogy már aranylabdákat osztogatunk mindenkinek aki egy egyeneset tud lőni a labádba :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
balazs91

balazs91


Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:55

zetterberg40 írta:

A Lazio ma döntetlent játszott Palermóban.[/quote]

még jobb! bontom én is a következö sört Very Happy Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:53

balazs91 írta:
Lehet hátradölni, és szurkolni a Lazio meg az afrikaiak botlásáért... Smile

A Lazio ma döntetlent játszott Palermóban.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:52

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


én meg azt látom, hog az a 6-7 ember csak azt látja, hogy a flegma balkáni köcsög nem rúg gólt
azt, hogy mit akarunk játszani, meg nem nagyon

szerintem hagyjuk, mert csak összeveszünk

ne sértődjél, hallod! :DD
elfogult Mirko meg Gio fanok nélkül mindenki csak egyetértene és az egész olyan izgalmas lenne mint a Sas kabaré szilveszteri különkiadása.

arról meg hogy mit játszik a csapat csak annyit még hogy tavaly, főleg tavasszal, Mirko sokkal inkább 'találta a helyét' szerintem, akkor egy rossz szavam nem volt rá. akkor volt az amiről most te beszélsz, amit játszania kellene.
de az utóbbi időbe ezt nagyon nem tudja hozni, néhány kivétellel. azt hogy ez miért van, nem tudom.

ja nem, csak az volt a baj, hogy elfogyott a söröm Smile

azt adom, hogy pontatlan (bár ezt is ki tudnám fejteni:)), de ezzel együtt messze a leghasznosabb csatár
amúgy nem alapból nem vagyok mirko fan (de tényleg), ti tesztek azzá az állandó, gyakran túlzó kritikával
mindezt úgy, hogy közben egy vak törpét imádtok Smile
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:51

de komolyra forditva ez nem Alex elengedése miatti fájdalom...
van még olyan ember bőven a keretben aki kűzd legalább annyit mint Gio.
Vidal is mindig kiteszi a lelkét is, Marcsi is robotol mint állat, Lichti még életébe nem lazsált (sőt, akkor se veszi észre h vissza kéne fognia magát amikor nem megy neki és még a 150. beadást is ő lövi amikor már a 2. után csöndben hátra kellett volna húzódnia a meccs végéig :DDD )
még Pirlo is a maga módján. hát nem volt szivszoritó nézni ahogy bőgött tavaly amikor megnyertük ?

lényeg hogy van itt elég ember aki tűzbe menne a csapatért, nemcsak azért sztárolom a kicsit meg ő az egyetlen.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
balazs91

balazs91


Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:49

cortamelasombra írta:

én mondtam hogy a B-vonal aratni fog

hát én rohadtul nem hittem volna... Pogba tényleg most váltott bérletet a kezdöbe, de ennek ellenére mielöbb várom vissza Pirlo-t meg Marcsit... Vucsi a félörült balkán és az ösztönös zseni pont megfelelö mértékü elegye, ha 70 percig nem csinál semmit, és utána az ö golja dönt, nekem az jó, csak legyen így! Lehet hátradölni, és szurkolni a Lazio meg az afrikaiak botlásáért... Smile
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:48

laac írta:
cortamelasombra írta:

Mátri nevű játékost még mindig nem ismerek.
Ez nagyon jó! Laughing
Matri rajongók remélem figyelik a srácot már vagy 4gólnál jár,a végén még gólkirály lesz!! Evil or Very Mad

Max házi gólkirály :DD arra minden esélye megvan. elég olcsón adják azt a cimet az elmúlt pár szezonba :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:47

Joseph Ducreux írta:
jackie_d írta:

amúgy amit írtál az a kicsire is igaz, de az itt uralkodó dp (del piero mielőtt félreértitek Smile) nosztalgia miatt ezt nem nagyon látjátok. NEM LESZ TÖBB DEL PIERO, EZ EGY MÁS FAJTA CSAPAT, MÁS FAJTA JÁTÉKOSOKKAL
amit szintén nem lát a többség az az, hogy egy vucinic-fél csatár nélkül nem lenne ennyi helye a középpályásainknak, jóval eredménytelenebbek lennének

Erre inkább nem írok semmit, mert egyrészt már tényleg azt a fals látszatot keltené, hogy utálom Vucinicet, másrészt pedig tartok tőle, hogy személyeskedésbe torkollna.

ha olvasol, akkor tudhatod, hogy a személyeskedéstől nem kell tartanod...
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:47

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:


hát jobb is hogy nem én vagyok az mert különben lenne pár ember a keretben akinek már ma este megköszönném az eddigi fáradalmakat és eléjük tenném a szerződésmondásról szóló nyilatkozatot :DD

a kicsire azért nem igaz mert ő nem csatár. támadó középpályás. és amig meghal minden nap ezért a mezért és ezért a csapatért addig elnézek neki mindent.

viszont a középszerűséggel nem vagoyk hajlandó kieegyezni. ne csak a védelmünk meg a középpályánk, hanem a csatársorunk is legyen Európa egyik legjobbja!
és ha a kicsi nem lesz ezért a kezdőbe hát legyen, rotálni úgyis kell. képzeld el mire lenne képes ez a csapat ha Pirlo - Marcsi - Vidal elött vmi értelmes emberek lennének és az egész a Bonu-Barza-Giorgo tengelyre támaszkodik. Buffont se akarom kihagyni.
na azért nem vagyok hajlandó kiegyezni egy Mirkoval. bár most jó nézni amit játszott és jelenleg az egyetlen CSATÁRRA emlékzetető valakink.

egyébknét szerintem is jó hogy nem én vagyok az edző :DD de ez kicsit sem zavar :DD

veled jó vitázni, de tényleg Smile

pont ezt mondom, hogy ez a "meghal a mezért" dolog szerintem szentimentalizmus, nem tudjátok elengedni alexet
kell valaki, aki ugyanolyan mit ő, a kicsiben vélitek megtalálni
szerintem meg nem nem kell,

igen, szentimentalizmus. sőt kiskoromba apám vert és ezért nem bizok már a 160 centinél magasabb férfiakba :DDDD most lebuktam :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:46

Jackie:

Nem utálom Vucsit. Bevallom, mielőtt jött, rosszul voltam a gondolattól is, hogy ő lesz a csatárunk. A tavalyi év azonban megváltoztatta a róla alkotott véleményemet. Korábban is írtam már, hogy alapjában határozza meg a támadójátékunkat, nélküle tavaly nem nyertünk volna bajnoki címet. Gólt ugyan nem sokat lő, de ha épp kedve van, nagyon hasznos és mocsok jó a helyzetek kialakításában, gólok előkészítésében. Nekem azzal van bajom, hogy inkonzisztens. Illetve nem is az, hanem hogy sokszor lélektelen, nem küzd, nem hajt, hanem csak áll. Lehet szarul játszani, de a lézengés nálam nem volt pálya soha. Ma a góljáig szerintem megint ezt az énjét hozta, semmit nem csinált. Utána tetszett, a gólpassza zseniális volt. Szóval remélem érted, mi zavar Smile
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:45

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


no offense, de jó, hogy nem te vagy az edző Wink
amúgy amit írtál az a kicsire is igaz, de az itt uralkodó dp (del piero mielőtt félreértitek Smile) nosztalgia miatt ezt nem nagyon látjátok. NEM LESZ TÖBB DEL PIERO, EZ EGY MÁS FAJTA CSAPAT, MÁS FAJTA JÁTÉKOSOKKAL
amit szintén nem lát a többség az az, hogy egy vucinic-fél csatár nélkül nem lenne ennyi helye a középpályásainknak, jóval eredménytelenebbek lennének

hát jobb is hogy nem én vagyok az mert különben lenne pár ember a keretben akinek már ma este megköszönném az eddigi fáradalmakat és eléjük tenném a szerződésmondásról szóló nyilatkozatot :DD

a kicsire azért nem igaz mert ő nem csatár. támadó középpályás. és amig meghal minden nap ezért a mezért és ezért a csapatért addig elnézek neki mindent.

viszont a középszerűséggel nem vagoyk hajlandó kieegyezni. ne csak a védelmünk meg a középpályánk, hanem a csatársorunk is legyen Európa egyik legjobbja!
és ha a kicsi nem lesz ezért a kezdőbe hát legyen, rotálni úgyis kell. képzeld el mire lenne képes ez a csapat ha Pirlo - Marcsi - Vidal elött vmi értelmes emberek lennének és az egész a Bonu-Barza-Giorgo tengelyre támaszkodik. Buffont se akarom kihagyni.
na azért nem vagyok hajlandó kiegyezni egy Mirkoval. bár most jó nézni amit játszott és jelenleg az egyetlen CSATÁRRA emlékzetető valakink.

egyébknét szerintem is jó hogy nem én vagyok az edző :DD de ez kicsit sem zavar :DD

veled jó vitázni, de tényleg Smile

pont ezt mondom, hogy ez a "meghal a mezért" dolog szerintem szentimentalizmus, nem tudjátok elengedni alexet
kell valaki, aki ugyanolyan mit ő, a kicsiben vélitek megtalálni
szerintem meg nem nem kell,
Vissza az elejére Go down
laac
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 391
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 45

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:45

cortamelasombra írta:

Mátri nevű játékost még mindig nem ismerek.
Ez nagyon jó! Laughing
Matri rajongók remélem figyelik a srácot már vagy 4gólnál jár,a végén még gólkirály lesz!! Evil or Very Mad

_________________
Forza JUVE&Heja SVERIGE!!!!
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:44

jackie_d írta:


én meg azt látom, hog az a 6-7 ember csak azt látja, hogy a flegma balkáni köcsög nem rúg gólt
azt, hogy mit akarunk játszani, meg nem nagyon

szerintem hagyjuk, mert csak összeveszünk

ne sértődjél, hallod! :DD
elfogult Mirko meg Gio fanok nélkül mindenki csak egyetértene és az egész olyan izgalmas lenne mint a Sas kabaré szilveszteri különkiadása.

arról meg hogy mit játszik a csapat csak annyit még hogy tavaly, főleg tavasszal, Mirko sokkal inkább 'találta a helyét' szerintem, akkor egy rossz szavam nem volt rá. akkor volt az amiről most te beszélsz, amit játszania kellene.
de az utóbbi időbe ezt nagyon nem tudja hozni, néhány kivétellel. azt hogy ez miért van, nem tudom.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Joseph Ducreux

Joseph Ducreux


Posts : 39
Join date : 2012. Dec. 18.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:41

jackie_d írta:

amúgy amit írtál az a kicsire is igaz, de az itt uralkodó dp (del piero mielőtt félreértitek Smile) nosztalgia miatt ezt nem nagyon látjátok. NEM LESZ TÖBB DEL PIERO, EZ EGY MÁS FAJTA CSAPAT, MÁS FAJTA JÁTÉKOSOKKAL
amit szintén nem lát a többség az az, hogy egy vucinic-fél csatár nélkül nem lenne ennyi helye a középpályásainknak, jóval eredménytelenebbek lennének

Erre inkább nem írok semmit, mert egyrészt már tényleg azt a fals látszatot keltené, hogy utálom Vucinicet, másrészt pedig tartok tőle, hogy személyeskedésbe torkollna.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:39

balazs91 írta:
kiváncsi vagyok, hányan tippelték volna ezt a végeredményt a meccs elött... egyedül Contéból nézem csak ki.... Very Happy de jóóó Very Happy lehet gyakrabban kéne pihentetni a fél csapatot Razz

én mondtam hogy a B-vonal aratni fog, bár ha jobban belegondolsz a főszereplők közül Mirko és Vidal a legerősebb 11ben van, Pogba ma este bérelte ki oda a helyét (amig mindenki egészséges nem lesz addig tuti)
Mátri nevű játékost még mindig nem ismerek.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:37

jackie_d írta:
cortamelasombra írta:


én például nem utálom. ha eladnánk meg kifejezetten szeretném is :DD
most komolyan, luxus egy olasz bajnok csapatba aki komoly BL szereplésről álmodozik hogy az elsőszámú csatárunk ne legyen képes lőni 10 gólt egy szezonba.
de nem bántani akarom, egy zseni az ember Mátrihoz meg Bendtnerhez képest. de pár éve Trez-DP mellett max a törcsiket cipelhette volna az edzés után.

no offense, de jó, hogy nem te vagy az edző Wink
amúgy amit írtál az a kicsire is igaz, de az itt uralkodó dp (del piero mielőtt félreértitek Smile) nosztalgia miatt ezt nem nagyon látjátok. NEM LESZ TÖBB DEL PIERO, EZ EGY MÁS FAJTA CSAPAT, MÁS FAJTA JÁTÉKOSOKKAL
amit szintén nem lát a többség az az, hogy egy vucinic-fél csatár nélkül nem lenne ennyi helye a középpályásainknak, jóval eredménytelenebbek lennének

hát jobb is hogy nem én vagyok az mert különben lenne pár ember a keretben akinek már ma este megköszönném az eddigi fáradalmakat és eléjük tenném a szerződésmondásról szóló nyilatkozatot :DD

a kicsire azért nem igaz mert ő nem csatár. támadó középpályás. és amig meghal minden nap ezért a mezért és ezért a csapatért addig elnézek neki mindent.

viszont a középszerűséggel nem vagoyk hajlandó kieegyezni. ne csak a védelmünk meg a középpályánk, hanem a csatársorunk is legyen Európa egyik legjobbja!
és ha a kicsi nem lesz ezért a kezdőbe hát legyen, rotálni úgyis kell. képzeld el mire lenne képes ez a csapat ha Pirlo - Marcsi - Vidal elött vmi értelmes emberek lennének és az egész a Bonu-Barza-Giorgo tengelyre támaszkodik. Buffont se akarom kihagyni.
na azért nem vagyok hajlandó kiegyezni egy Mirkoval. bár most jó nézni amit játszott és jelenleg az egyetlen CSATÁRRA emlékzetető valakink.

egyébknét szerintem is jó hogy nem én vagyok az edző :DD de ez kicsit sem zavar :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:36

balazs91 írta:
kiváncsi vagyok, hányan tippelték volna ezt a végeredményt a meccs elött... egyedül Contéból nézem csak ki.... Very Happy de jóóó Very Happy lehet gyakrabban kéne pihentetni a fél csapatot Razz

naja, kell a rotáció
Vissza az elejére Go down
balazs91

balazs91


Posts : 62
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:33

kiváncsi vagyok, hányan tippelték volna ezt a végeredményt a meccs elött... egyedül Contéból nézem csak ki.... Very Happy de jóóó Very Happy lehet gyakrabban kéne pihentetni a fél csapatot Razz
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:33

Juve=scudetto írta:
jackie_d írta:
márti!!! a gólpasszt látta rajtam kívül valaki? Razz

Szerintem nem arról van szó, hogy itt a fórumon MINDENKI kivétel nélkül utálja, hanem van valaki, aki teljesítménytől és hozzáállástól függetlenül abszolút elfogult vele... Ennyi. Mások inkább realitást veszik előtérbe.
Ez okoz véleménykülönbséget közted és 6-7 másik ember között.
De ezzel nincs baj.

én meg azt látom, hog az a 6-7 ember csak azt látja, hogy a flegma balkáni köcsög nem rúg gólt
azt, hogy mit akarunk játszani, meg nem nagyon

szerintem hagyjuk, mert csak összeveszünk
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:30

cortamelasombra írta:
jackie_d írta:


nem igaz, útáljátok, divat útálni.
vagy csak pontatlanul fogalmaztok, mert nekem ez jön át a leírtakból
persze az is lehet, hogy csak én vagyok a hülye

én például nem utálom. ha eladnánk meg kifejezetten szeretném is :DD
most komolyan, luxus egy olasz bajnok csapatba aki komoly BL szereplésről álmodozik hogy az elsőszámú csatárunk ne legyen képes lőni 10 gólt egy szezonba.
de nem bántani akarom, egy zseni az ember Mátrihoz meg Bendtnerhez képest. de pár éve Trez-DP mellett max a törcsiket cipelhette volna az edzés után.

no offense, de jó, hogy nem te vagy az edző Wink
amúgy amit írtál az a kicsire is igaz, de az itt uralkodó dp (del piero mielőtt félreértitek Smile) nosztalgia miatt ezt nem nagyon látjátok. NEM LESZ TÖBB DEL PIERO, EZ EGY MÁS FAJTA CSAPAT, MÁS FAJTA JÁTÉKOSOKKAL
amit szintén nem lát a többség az az, hogy egy vucinic-fél csatár nélkül nem lenne ennyi helye a középpályásainknak, jóval eredménytelenebbek lennének
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:28

enzogigi írta:
cortamelasombra írta:
egy jött-ment 19 éves csigazabáló hatékonyabb mint 10 másik játkosunk. ez azért elég félelmetes.

egyébként szerintem Mirko nem annyira szar ma. hozzászoktatott minket a középszerűséghez. én már annak is örülök ha az első védő nem cselezi le.
de Gio is fos volt ma, megint túlságosan akart, sehol egy szélre kitett labda, csak ment előre amig fel nem lökték. mondjuk nem is nagyon segitenek neki a társak. Mirkonak kéne felvinnie többet (mint a Milán ellen legutóbb) mert ha a többiek felfutnak előre Mirko nincs az az isten hogy gyorsabban odasétáljon a 16oshoz :DDDD

Pogba mint jött-ment? ez szép hsz volt

úgy értem hogy jött-ment hogy nem a mi nevelésünk, nincs se a klubbhoz, se az országhoz kötődése, nem lennék meglepve ha első komoly pénzt lerakó arabnak eladnánk.
szóval addig élvezzük amig ittvan.
sajnos ilyen a modern foci és a mostani olasz 'állapot'. itt már nem fognak focizni túlfizetett top sztárok. és neki megvan rá az esélye hogy generációja egyik legjobbja legyen. de nem a Juvéban lesz az hanem a Reálnál, Barszánál, Manu-nál, PSG-nél, vagy a Empolinál (azokat addigra megveszi vmi arab biztos :DDDD )
ezt már sokszor leirtam, nem hiszek benne hogy meg tudjuk tartani, de nem is baj. szóva lezért jöttment.

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
Juve=scudetto
Gyúró
Gyúró
Juve=scudetto


Posts : 1086
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:27

jackie_d írta:
márti!!! a gólpasszt látta rajtam kívül valaki? Razz

Szerintem nem arról van szó, hogy itt a fórumon MINDENKI kivétel nélkül utálja, hanem van valaki, aki teljesítménytől és hozzáállástól függetlenül abszolút elfogult vele... Ennyi. Mások inkább realitást veszik előtérbe.
Ez okoz véleménykülönbséget közted és 6-7 másik ember között.
De ezzel nincs baj.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:25

kdavid86 írta:
jackie_d írta:


nem igaz, útáljátok, divat útálni.
vagy csak pontatlanul fogalmaztok, mert nekem ez jön át a leírtakból
persze az is lehet, hogy csak én vagyok a hülye

Erre eldönti a balkán a meccset Smile. Megérdemelte szerintem. Nem játszott rosszul csak irtó pontatlanul, de a gólért jár a pacsi.

így van, de ennek a csapatnak ezzel együtt is az egyik legfontosabb játékosa
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:25

Ezt várnám mindig Vucsinicstől, vagy legalábbis gyakrabban. Gól és gólpassz, ez szép.
Vissza az elejére Go down
kdavid86

kdavid86


Posts : 26
Join date : 2012. Dec. 09.
Age : 37
Location : Szombathely

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:24

enzogigi írta:
Hát ezért kellett Vucit fent hagyni....

Ez a csodák napja amikor minden megtörténik ami lehetetlennek tűnik. Gólt lőnek a csatáraink.
Vissza az elejére Go down
cortamelasombra
Gyúró
Gyúró
cortamelasombra


Posts : 877
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Verona, Italia

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:24

Jól látok ? :O :O :O :O Mátrinnyó eltalálta a kaput? :O
nembaj, eladjuk őt is :DD

_________________
---- Allegri? Allegri! !!!----



Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1279
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime2013-01-19, 22:24

éés Maaaaaatriiiiiiii

jó ez így nagyon
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Ajánlott tartalom





Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese 2013.01.19.   Juventus - Udinese 2013.01.19. - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Udinese 2013.01.19.
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Juventus - Udinese 2013.12.01. 18:30 streamvadászat
» Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00
» Juventus - Udinese - 2022.01.15 - 20:45
» Juventus - Udinese - 2024.02.12 - 20:45
» Udinese - Juventus, 2016.01.17. 15:00

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: