Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00

Go down 
+5
bombahoppa
Tankcsapda
CsT
Nico
Krisz
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 57
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 34

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-10, 22:02

Tankcsapda írta:


Igen, csak láthattuk a BL-ben is, hogy ez a játék mire jó. Illetve nem, mert addigra nem tudta összerakni a csapatot, de a csoportból ezzel a teljesítménnyel sem jutottunk volna tovább, esetleg pár ponttal többet szerzünk. A talpra állítás szerintem Agnelli érdeme is, valószínűleg hatásos beszédet tartott a játékosoknak, amitől észhez tértek. Ettől függetlenül neked legyen igazad, Allegrit nagyon bírom, de valahogy nem érzem, hogy vissza tud juttatni minket a legjobbak közé.

A támadójáték: a felsoroltak közül Di María tud önállóan is kreatív lenni, esetleg Chiesa. Locatelli egy megfelelő rendszerben hatékonyan tudja irányítani a játékot, segíteni a támadásokat, a fiataloknak meg eleve kell egy alaprendszer, ami mentén fejlődhetnek. Azt nem lehet nekik mondani, hogy figyelj, menj fel és oldd meg, nekik kell egy alapjáték, aminek része a támadásépítés is.
Tevez, Vidal és Pirlo pont azért voltak igen jók nála, mert ők alapjáraton is klasszisok voltak. Illetve Vidal kicsit rossz példa, Contenál volt élete formájában, utána visszaesett.
A bl csoportból esetleg akkor lett volna több esélyünk továbbjutni, ha hagyományos időközönként játszuk a meccseket és nem erőltetett menetben hétről hétre. Ilyen káoszban lehetlen lett volna bárkinek is továbbjutást elérni a csapattal a lézer Benfica és a Psg páros mellett, főleg úgy, hogy a kaotikus állapotok közepette új csapatot is kellett építeni. De sajnos nincs is helyünk jó ideje az európai elitben, úgyhogy reális helyen végeztünk ebben a csoportban. Az európa ligában viszont jó lenne egy szép menetelés és nagyon jó érzés lenne hosszú idő után egy európai kupagyőzelem. Ezt egyébként Maxi is megérdemlné már a két elbukott bl döntő után, hiszen mindkét szóban forgó szezonban elképesztőt menetelt a csapattal.
Egy tavaszi európa liga meneteléssel és egy bravúros bajnoki meneteléssel pedig le lehetne tenni annak az alapját, hogy Itáliában újra a Tőlünk rettegjen mindenki. Hiszen egy építkezési folyamat elején járunk, ennek pedig az első lépcsőfoka a scudetto és a dominanciánk visszaszerzése.
Abban tökéletesen egyetértek, hogy talpraállásunkhoz az is nagy részben hozzájárult, hogy Agnelli odaba*tt az asztalra. A hétvégi VIP páholyt elnézve pedig biztosak lehetünk abban, hogy a háttérben továbbra is Andrea Agnelli irányít most is és ezután is mindent.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-10, 21:32

Bane.Davids.89 írta:

Több dologban is egyetértek veled, viszont úgy gondolom, hogy pontosan Maxi az, akire sikerprojektet építhetünk. Előző időszakában már bizonyította és az utóbbi 8 meccsen újra bizonyítja, hogy ő a legalkalmasabb edző a Juventus kispadján. El lehet marasztalni a mutatott játék képe miatt, de ne felejtsük el, hogy a Juventusnál ez sosem számított, hiszen a győzelem az egyetlen, ami számít! Allegri pedig elkezdte szállítani a győzelmeket és átültette a csapatba azt, amit a pályán szeretne látni. Olyan helyzetben és úgy állította talpra ezt az ezer sebből vérző csapatot, amire bevallom őszintén még én sem számítottam.
Abban sem értek egyet, hogy egyes kreatív játékosokat Allegri játékfelfogása fog vissza. Allegri egyedül a védekezést szervezi és szorítja szigorú keretek közé, támadásban viszont a támadó játékosok kreativitására támaszkodik. Ez pedig úgy gondolom, hogy a Di Maria, Chiesa, Miretti, Locatelli és Soulé féle játékosokra pozitív hatást is gyakorolhatna, hiszen nem kell begyakorolt sémák közé szorítani a játékukat, hanem szabadon és kreatívan megmutathatnák, hogy mi rejlik igazán bennük. Tehát az ő visszafogott teljesítményüket nem tudom kizárólag Maxi nyakába varrni. Úgy gondolom erre az is bizonyíték, hogy olyan klasszisokat sem fogott vissza Allegri játékfelfogása attól, hogy top formát nyújtsanak, mint Tevez, Vidal vagy Pirlo.
Úgy érzem nagy dolgokat fog elérni a csapattal már a tavasz folyamán is és remélem, hogy hosszú távon valóban ő lesz a mi Fergusonunk.

Igen, csak láthattuk a BL-ben is, hogy ez a játék mire jó. Illetve nem, mert addigra nem tudta összerakni a csapatot, de a csoportból ezzel a teljesítménnyel sem jutottunk volna tovább, esetleg pár ponttal többet szerzünk. A talpra állítás szerintem Agnelli érdeme is, valószínűleg hatásos beszédet tartott a játékosoknak, amitől észhez tértek. Ettől függetlenül neked legyen igazad, Allegrit nagyon bírom, de valahogy nem érzem, hogy vissza tud juttatni minket a legjobbak közé.

A támadójáték: a felsoroltak közül Di María tud önállóan is kreatív lenni, esetleg Chiesa. Locatelli egy megfelelő rendszerben hatékonyan tudja irányítani a játékot, segíteni a támadásokat, a fiataloknak meg eleve kell egy alaprendszer, ami mentén fejlődhetnek. Azt nem lehet nekik mondani, hogy figyelj, menj fel és oldd meg, nekik kell egy alapjáték, aminek része a támadásépítés is.
Tevez, Vidal és Pirlo pont azért voltak igen jók nála, mert ők alapjáraton is klasszisok voltak. Illetve Vidal kicsit rossz példa, Contenál volt élete formájában, utána visszaesett.

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Bane.Davids.89

Bane.Davids.89


Posts : 57
Join date : 2022. Dec. 10.
Age : 34

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-10, 00:02

Tankcsapda írta:


Úgy gondolom, hogy sikerprojektet Allegrivel nem lehet tervezni. Ahogy rendbe rakta a védekezést, az fantasztikus, pedig nincsenek olyan opciók, mint pár éve volt a BBC, még akkor sem, ha Danilo klasszis, és Bremer is halad afelé. De nagyon nehézkes a támadójátékunk, a kontrák sem mennek gördülékenyen, egy Udinese ellen is defenzíven játszunk, miközben rengeteg kreatív játékosunk van. Di María, Chiesa, Miretti, Locatelli, Soulé, most csak azokat írtam le, akiket Allegri játékfelfogása visszafog. Locatelli kreativitása teljesen eltüntetve a játékból, Chiesa is hatékonyabb volt Pirlonál, a fiatalok fejlődését meg eleve nem szolgálja ez a minimálfoci. Igazából a védelembe kellene illesztgetni 1-2 fiatalabb focistát, Allegri őket megtanítaná magas szinten védekezni akár fél szezonon belül is.

Én nem hosszabbítanék Rabiotval, csak akkor ha mindenképpen maradni akar, értsd úgy, hogy elfogadja a vezetőség ajánlatát. A Milan játékospolitikája követendő, ha valaki a felkínált feltételeket nem akarja elfogadni, azt nem kell marasztalni.

A két idei meccsen nekem Soulé játéka kifejezetten tetszett, remélhetőleg több lehetőséget fog kapni. Bőven van a srácban potenciál, csak el kellene kezdeni kihozni belőle. Nekem, mint szurkolónak fontosabb, hogy a következő 2-3 szezonban kialakuljon a jövő zálogát képező csapatunk, mint a címek, feltéve persze, hogy azért a BL-helyeket elérjük. Chiesa, Locatelli, Vlahovic, Bremer, Miretti, Fagioli, Soulé, Iling, egy részüket már csak tökéletesíteni kellene, másik részüket meg felfejleszteni.
Több dologban is egyetértek veled, viszont úgy gondolom, hogy pontosan Maxi az, akire sikerprojektet építhetünk. Előző időszakában már bizonyította és az utóbbi 8 meccsen újra bizonyítja, hogy ő a legalkalmasabb edző a Juventus kispadján. El lehet marasztalni a mutatott játék képe miatt, de ne felejtsük el, hogy a Juventusnál ez sosem számított, hiszen a győzelem az egyetlen, ami számít! Allegri pedig elkezdte szállítani a győzelmeket és átültette a csapatba azt, amit a pályán szeretne látni. Olyan helyzetben és úgy állította talpra ezt az ezer sebből vérző csapatot, amire bevallom őszintén még én sem számítottam.
Abban sem értek egyet, hogy egyes kreatív játékosokat Allegri játékfelfogása fog vissza. Allegri egyedül a védekezést szervezi és szorítja szigorú keretek közé, támadásban viszont a támadó játékosok kreativitására támaszkodik. Ez pedig úgy gondolom, hogy a Di Maria, Chiesa, Miretti, Locatelli és Soulé féle játékosokra pozitív hatást is gyakorolhatna, hiszen nem kell begyakorolt sémák közé szorítani a játékukat, hanem szabadon és kreatívan megmutathatnák, hogy mi rejlik igazán bennük. Tehát az ő visszafogott teljesítményüket nem tudom kizárólag Maxi nyakába varrni. Úgy gondolom erre az is bizonyíték, hogy olyan klasszisokat sem fogott vissza Allegri játékfelfogása attól, hogy top formát nyújtsanak, mint Tevez, Vidal vagy Pirlo.
Úgy érzem nagy dolgokat fog elérni a csapattal már a tavasz folyamán is és remélem, hogy hosszú távon valóban ő lesz a mi Fergusonunk.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-09, 10:19

Ezt meg tegyétek el humorosba:

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-08, 00:07

CsT írta:
Nálam a meccs embere ma is Rabbi. Iszonyat nagyot ment és most (sörözés+jameson) akár hosszabbítanék is vele! Smile

Én most lemegyek kutyába, de valahogy elkezdtem egy kicsit bízni Maxiban. Nem Scudettóban vagy Eurépa győzelemben még, de egy Bl helyben és scudettóért küzdésben mindenképpen.

Bajnokságban 8/8 0 kapott góllal ez már nem véletlen. Végre lett egy alapfelállás, ami bár támadásban még mindig nézhetetlen többnyire, de védekezésben stabil. Még Ruganival is, sőt úgy is, hogy a múltkori meccshez képest 2 új belső védő játszott és Danipaci is oldalt váltott. A fiataloktól is kevésbé fosik már a miszter és ami talán a legfontosabb néha úgy érzem, hogy inkább akarunk győzni a második félidőben mint nem kikapni.

És ezeknek a meccseknek a nagy részét még úgy hozzuk le, hogy a húzóemberek(?) nagy része még mindig hiányzik.

Pénteken irány afrika, valahogy mindig szeretem az ilyen meccseket ahová underdogként megyünk.

A végére azért kicsit megérintett a fino alla fine érzés. Jó utat, kapitány! Sad

Úgy gondolom, hogy sikerprojektet Allegrivel nem lehet tervezni. Ahogy rendbe rakta a védekezést, az fantasztikus, pedig nincsenek olyan opciók, mint pár éve volt a BBC, még akkor sem, ha Danilo klasszis, és Bremer is halad afelé. De nagyon nehézkes a támadójátékunk, a kontrák sem mennek gördülékenyen, egy Udinese ellen is defenzíven játszunk, miközben rengeteg kreatív játékosunk van. Di María, Chiesa, Miretti, Locatelli, Soulé, most csak azokat írtam le, akiket Allegri játékfelfogása visszafog. Locatelli kreativitása teljesen eltüntetve a játékból, Chiesa is hatékonyabb volt Pirlonál, a fiatalok fejlődését meg eleve nem szolgálja ez a minimálfoci. Igazából a védelembe kellene illesztgetni 1-2 fiatalabb focistát, Allegri őket megtanítaná magas szinten védekezni akár fél szezonon belül is.

Én nem hosszabbítanék Rabiotval, csak akkor ha mindenképpen maradni akar, értsd úgy, hogy elfogadja a vezetőség ajánlatát. A Milan játékospolitikája követendő, ha valaki a felkínált feltételeket nem akarja elfogadni, azt nem kell marasztalni.

A két idei meccsen nekem Soulé játéka kifejezetten tetszett, remélhetőleg több lehetőséget fog kapni. Bőven van a srácban potenciál, csak el kellene kezdeni kihozni belőle. Nekem, mint szurkolónak fontosabb, hogy a következő 2-3 szezonban kialakuljon a jövő zálogát képező csapatunk, mint a címek, feltéve persze, hogy azért a BL-helyeket elérjük. Chiesa, Locatelli, Vlahovic, Bremer, Miretti, Fagioli, Soulé, Iling, egy részüket már csak tökéletesíteni kellene, másik részüket meg felfejleszteni.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 22:23

Krisz írta:


Most némi eredménnyel az alapgondjaink nem tűnnek el. Ezzel a játékkal legyen bármennyire is stabil a védekezés ugyanúgy kiesnénk a BL csoportból. Sanszosan a mezőny eleje ellen megint siralmasan fogunk teljesíteni.
Nekem ez a szezon választ adott arra, hogy Allegri bármilyen minőségű kpval egy ilyen vackot rakna össze és fizikálisan sosem leszünk Európa közelében aminek egyenes következménye hogy konstans dögrováson van a keret.
Ebben nem lehet hosszabb távon perspektíva, legalábbis nem olyan célok eléréséhez amikre szerintem hajtanunk kéne.
teljesen egyetértek, amellett hogy el kell ismerni 8 győzelem és 8 clean sheet nem lehet véletlen, nem is az: a csapatnak van alapjátéka (3-5-2), célfocit játszunk ezerrel és kijön, hogy a fizetési sapkánk a többiek sokszorosa.
Viszont ezzel ahogy Krisz is mondja hosszú távon nem lehet sikereket elérni Európában, csak megerősíti Allegrit abban, hogy ezt kell játszani holott Chiesa, Rabiot, Vlaho, Di Maria, Locatelli, Kosztics szintű, jellemzően kreatív játékosokkal nem beszari 1-0-kat kéne játszani Cremonese-k ellen. És szerintem ez megmutatja az olasz foci válságát is, mert ezzel az antifocival csak itt lehet eredményt elérni, ami persze lehetne egyéni preferencia: ki mit szeret, de Európában kiderült mennyit ért és az egész olasz foci a saját sírját ássa ezzel. Mert persze Allegri mondhat olyanokat, hogy aki szórakozni akar az menjen a cirkuszba, de a modern foci showbusiness, ki kell szolgálni a nézőket. Láthatjuk ezzel a mentalitással hol tartanak az olasz liga tv-s bevételei, külföldön még mindig a 90es évek hírnevéből él meg, de egyre kevesebb pénz jön, ami persze egyre elszegényedő csapatokat jelent, farmligát.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 21:34

CsT írta:
Én most lemegyek kutyába, de valahogy elkezdtem egy kicsit bízni Maxiban. Nem Scudettóban vagy Eurépa győzelemben még, de egy Bl helyben és scudettóért küzdésben mindenképpen.

Bajnokságban 8/8 0 kapott góllal ez már nem véletlen. Végre lett egy alapfelállás, ami bár támadásban még mindig nézhetetlen többnyire, de védekezésben stabil. Még Ruganival is, sőt úgy is, hogy a múltkori meccshez képest 2 új belső védő játszott és Danipaci is oldalt váltott. A fiataloktól is kevésbé fosik már a miszter és ami talán a legfontosabb néha úgy érzem, hogy inkább akarunk győzni a második félidőben mint nem kikapni.

És ezeknek a meccseknek a nagy részét még úgy hozzuk le, hogy a húzóemberek(?) nagy része még mindig hiányzik.

Most némi eredménnyel az alapgondjaink nem tűnnek el. Ezzel a játékkal legyen bármennyire is stabil a védekezés ugyanúgy kiesnénk a BL csoportból. Sanszosan a mezőny eleje ellen megint siralmasan fogunk teljesíteni.
Nekem ez a szezon választ adott arra, hogy Allegri bármilyen minőségű kpval egy ilyen vackot rakna össze és fizikálisan sosem leszünk Európa közelében aminek egyenes következménye hogy konstans dögrováson van a keret.
Ebben nem lehet hosszabb távon perspektíva, legalábbis nem olyan célok eléréséhez amikre szerintem hajtanunk kéne.

Petike007, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 20:31

Nálam a meccs embere ma is Rabbi. Iszonyat nagyot ment és most (sörözés+jameson) akár hosszabbítanék is vele! Smile

Én most lemegyek kutyába, de valahogy elkezdtem egy kicsit bízni Maxiban. Nem Scudettóban vagy Eurépa győzelemben még, de egy Bl helyben és scudettóért küzdésben mindenképpen.

Bajnokságban 8/8 0 kapott góllal ez már nem véletlen. Végre lett egy alapfelállás, ami bár támadásban még mindig nézhetetlen többnyire, de védekezésben stabil. Még Ruganival is, sőt úgy is, hogy a múltkori meccshez képest 2 új belső védő játszott és Danipaci is oldalt váltott. A fiataloktól is kevésbé fosik már a miszter és ami talán a legfontosabb néha úgy érzem, hogy inkább akarunk győzni a második félidőben mint nem kikapni.

És ezeknek a meccseknek a nagy részét még úgy hozzuk le, hogy a húzóemberek(?) nagy része még mindig hiányzik.

Pénteken irány afrika, valahogy mindig szeretem az ilyen meccseket ahová underdogként megyünk.

A végére azért kicsit megérintett a fino alla fine érzés. Jó utat, kapitány! Sad

Petike007, LeRoi10, bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 20:22

Krisz írta:


Biztos megsérült vagy megunta Maris. Amúgy 5 kulcspassza volt 66 perc alatt, a többieknek összesen 3. Így biztosan sok helyzetünk lesz...
Hogy Kenő mit keres még a pályán az a legjobb kérdés
Calf injury for Angel Di Maria  SKY Sport Italia
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 20:06

A második félidőben volt némi játékunk, fostam is, hogy kikapunk. De akkor a legnagyobb fícsör a kappanhang visszatérése volt  I love you
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 20:01

CsT írta:
MAXI wub wub wub  Legalább valakiben van egy kis grinta!
Ez is hiányzott belőle. Letepi  valakinek a fejét mert nem a sarokba vitte a labdát idothuzni.  cheers  helyesbítek, nem azt csinálja amit az edző kér..... már amikor ment a labda Soule felé mutatta és kiabált hogy a sarokba vigye....
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:55

MAXI wub wub wub  Legalább valakiben van egy kis grinta!

LeRoi10, bombahoppa and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:51

Kár, hogy már cseréltünk 5-öt, így Maxi már nem tud behozni még egy kapust! Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:51

LeRoi10 írta:

Allegrit továbbra sem tudom azért elővenni, mert 2 profi játékos akik együtt 6 millió eurót keresnek évente nem tudnak megcsinálni egy kényszerítőt, mert az egyik agyonrúgja a másikat 3 méterről, az meg elesik a labdában, amit 3 érintésből tudott átvenni.
 Én igen, nem véletlen hogy szinte minden játékos formája rossz Allegri keze alatt

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:49

Danipaci Man of the Season

gól

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT, Petike007 and Bane.Davids.89 like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:49

Nico írta:

Calma, calma lol! #csakgóltnekapjunk
nem mondom, hogy nem nyerjük meg a végén valahogy. de csalódott vagyok.

Allegrit továbbra sem tudom azért elővenni, mert 2 profi játékos akik együtt 6 millió eurót keresnek évente nem tudnak megcsinálni egy kényszerítőt, mert az egyik agyonrúgja a másikat 3 méterről, az meg elesik a labdában, amit 3 érintésből tudott átvenni.


Edit: OTT IS VAN Very Happy


A hozzászólást LeRoi10 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-01-07, 19:49-kor.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:49

CsT írta:
Az az igazság, hogy Chiesa még Kenőnél is haloványabb a jobb oldalon....
Jó ezt Kenő lehet nem így veszi át! Smile

De a Jameson bejött, iszok is mégegyet!

Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:49

CsT írta:
Az az igazság, hogy Chiesa még Kenőnél is haloványabb a jobb oldalon....
Biztos? gól Laughing
  edit: végülis azért ment a bal oldalra Cool


A hozzászólást Nico összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-01-07, 19:50-kor.

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:46

Az az igazság, hogy Chiesa még Kenőnél is haloványabb a jobb oldalon....
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:44

LeRoi10 írta:
naív voltam. Azt hittem, hogy Vialli halálhíre legalább annyire megérintette a csapatot mint az egyszerű szurkolókat és felszántjuk a pályát, átmegyünk a falon, stb.... Semmi.

Mondjuk lefogadom, hogy a keretben van olyan aki azt se tudta igazából ki volt ő.....


És ez a mez.... takaroggyjjjon mindenki
Calma, calma lol! #csakgóltnekapjunk
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:43

bombahoppa írta:

Vagy egy Udinese öngólban.
Vagy abban, hogy iszok egy Jamesont és bejön mint a Cremonese ellen! Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:43

Kenő végigjátsza, pedig még a feliratozó is őt hozta volna le...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:42

naív voltam. Azt hittem, hogy Vialli halálhíre legalább annyire megérintette a csapatot mint az egyszerű szurkolókat és felszántjuk a pályát, átmegyünk a falon, stb.... Semmi.

Mondjuk lefogadom, hogy a keretben van olyan aki azt se tudta igazából ki volt ő.....


És ez a mez.... takaroggyjjjon mindenki

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:41

Eddig vagy 3 percig vezettünk összesen idén két olyan csapat ellen, aki az elmúlt 8 fordulóban nem győzött...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:37

Krisz írta:


Biztos megsérült vagy megunta Maris. Amúgy 5 kulcspassza volt 66 perc alatt, a többieknek összesen 3. Így biztosan sok helyzetünk lesz...
Hogy Kenő mit keres még a pályán az a legjobb kérdés

Vagy eleve ennyit bírt, csak Allegri kicsit halogatta a cserét. Nápolyban ilyen teljesítménnyel biztosan kikapunk.

McKennie-Fagioli és Kostic-Iling csere nagyon beleférne.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:36

CsT írta:

Miretti játéka is ordított a cseréért, ráadásul ő gól ellen is be van oltva. Egy Milik szabiban reménykedhetünk, másban nem.
Vagy egy Udinese öngólban.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:33

Krisz írta:


Biztos megsérült vagy megunta Maris. Amúgy 5 kulcspassza volt 66 perc alatt, a többieknek összesen 3. Így biztosan sok helyzetünk lesz...
Hogy Kenő mit keres még a pályán az a legjobb kérdés
Miretti játéka is ordított a cseréért, ráadásul ő gól ellen is be van oltva. Egy Milik szabiban reménykedhetünk, másban nem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:31

Nico írta:
Milyen logika van abban, hogy 4 perccel a cserénk után cserélünk még egyet?

Biztos megsérült vagy megunta Maris. Amúgy 5 kulcspassza volt 66 perc alatt, a többieknek összesen 3. Így biztosan sok helyzetünk lesz...
Hogy Kenő mit keres még a pályán az a legjobb kérdés
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:29

Milyen logika van abban, hogy 4 perccel a cserénk után cserélünk még egyet?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime2023-01-07, 19:24

Nico írta:

Jön is, bár valószínű nem regista-ba, az túl logikus lenne

Valaki rúgja már ki a labdát, hogy ne kelljen Kenőt néznem...

Ááá nem hiszem el, hogy Mirettit hozta le....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00   Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Juventus - Udinese - 2023.01.07 - 18:00
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Udinese - Juventus 2023.06.04. 21:00 Stream
» Udinese - Juventus 2023.08.20. 20:45 Sport1
» Udinese - Juventus, 2016.01.17. 15:00
» Juventus - Udinese 2013.01.19.
» Juventus - Udinese - 2022.01.15 - 20:45

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: