Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sérültek, hiányzók

Go down 
+18
_Tyler
Nico
laac
sneco7
Juve1974
Tankcsapda
fktgbr
LeRoi10
zetterberg40
kilopo
bombahoppa
DartagnanX
_DREAM_
tjunior
CsT
Krisz
Malloy
Petike007
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-17, 18:01

bombahoppa írta:
apja faszát
Ahonnan annak rendje és modja szerint sérülten tér haza. A kör bezárul.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-17, 14:28

apja faszát

_________________
a televizenyős düggönypakli

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-17, 12:52

Bré 20 napra kiesett. 2018 óta van a Torinoban, azóta volt egyszer koronás, meg volt egy bokasérüléseami miatt 3 meccset kellett kihagynia. ÉS ENNYI. 4 év alatt. Nálunk 10 meccs és 3 hetes izomsérülés. Lehet itt nekem jönni, hogy azóta válogatott lett és a BLben is játszik, de leszarom. Tervezzék meg és hajtsák végre a fizikai felkészítést ennek megfelelően!

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-15, 16:17

Krisz írta:


De mit profitálhatunk vele? Nedved bőven volt akkora vezér, mint ő és mi lett belőle... Emellett Del Piero elhivatottsága erősen kérdőjeles.

Teljesen nonszensz, hogy ilyen-olyan vezéreket keresünk Allegrinek. Spalettinek kellett valami ősnápolyi az öltözőbe vagy a staffba vagy a managementbe? Az edzői stábtól kompetencia kell, a sportszakmai stábtól meg a csapat identitásához passzoló játékosok. Ennyi. Nem kabalafiguráktól fog az egész működni. Ennek a csapatnak a nagy része ilyen - aki nem: Artúr, Rabiot, Kenő, Ken, Rugani, Szandi, Pogba, illetve Mária motivációja kérdéses (Dani Alves 2.0?). Közülük többen nyáron lelépnek, párat megpróbálunk majd eladni, a maradékot meg elbírja a csapat.

Az a helyzet, hogy nehéz megítélni a játékosok karakterét, pl én baromira nem gondoltam volna, hogy Andrea Ranocchia akkora vezér, pedig az volt a férgeknél. Szerintem Danilo és Chiesa jók lehetnek erre a célra.

Allegri totál reménytelen, elképzelhetetlennek gondolom hogy ez 180°ot forduljon. Ez pedig azt jelenti, hogy legkésőbb nyáron repül. A lényeg, hogy valaki olyat hozzunk a helyére aki amellett, hogy zseni és van egy profi erőnléti stábja, mellé még egy karizmatikus motivátor akitől a szar keresztbe áll mindenkiben (Conte típus de nem ő) vagy akiből a zsenije miatt a nyugodtság árad és tekintély övezi. Az előbbi pl Tudor, az utóbbi pl Zidane.

Az amúgy szerintem rendben van, hogy a klasszisokkal lehet BLt nyerni, jól összerakott iparoscsapat 10 évente 1szer szokott kb nyerni. Viszont nem elég csak a pályára zavarni a klasszisokat és elmenni kavézni.

Nedved a vezetőségben van, én Del Pierot a kispadon az edzői stáb tagjaként tudnám elképzelni. Ha kellően elhivatott, lenne haszna a személyi kultuszából fakadóan. Nedved habitusa meg simán jó lenne most edzőként, szerintem kihajtaná a szart is a játékosokból. Persze ez csak elmélkedés, nem akarnám őt javasolni edzőnek.

Nonszensz? Allegritől nem várható el, hogy hirtelenjében egy adott, működőképes szisztéma szerint alakítson ki egy koncepciót. Ő korábban is azért tudott maradandót alkotni, mert voltak mellette olyan játékosok, akikkel tudott limitáltan tervezni, és egy kicsit önműködő rendszerben tudott gondolkodni.
Ranocchiat nem tudom, de én úgy gondolom, hogy Danilo nem vezértípus, bár inkább vezényelje ő a védelmet, mint Bonucci, nem szobrokra van szükség.

Már azzal előrébb lennénk, ha lenne egy középszerű edzőnk, aki az edzések erőnléti részére hangsúlyt fektet, ez nyárig elengedő lehet a felzárkózásra. Igazából ez a legnagyobb gond, mert hátrányban esélyünk nincs esetenként még az egyenlítésre sem. Tudort csípem, nyártól abszolút jó megoldás lenne, előbb úgyis esélytelen, bár én lehet, hogy várnék vele 2024-ig.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-15, 07:13

Malloy írta:
Rohadtul félek, hogy ezek a dilettánsok kezelik Chiesa-t. Attól meg még jobban tartok, hogy a fő dilettáns fel is fogja zavarni idő előtt a pályára, hogy mentse a bőrét…

eleve Allegri küldte pályára félig sérülten, és azt se feledjük, hogy Allegri alatt Chiesa egyáltalán nem játszott jól - mondjuk ez utóbbi nem meglepő, mert Allegri alatt szinte mindenki rossz az elmúlt 1,5 évben

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-15, 06:12

Rohadtul félek, hogy ezek a dilettánsok kezelik Chiesa-t. Attól meg még jobban tartok, hogy a fő dilettáns fel is fogja zavarni idő előtt a pályára, hogy mentse a bőrét…

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-13, 23:36

Tankcsapda írta:


Del Pieronak a jelenlétével profitálhatunk a padon, nem vezetőedzőként, hanem stábtagként. Baromi fontos lenne, hogy legyen a pályán vagy a pálya közelében néhány vezér, akik ösztönösen tudják kezelni a nehézségeket. Korábban ott volt Allegrinek Chiellini, Barzagli, egy szezont leszámítva Buffon, két szezont leszámítva Marchisio és Bonucci, ő a milánói kitérő miatt megfosztotta magát a klublegenda tagságtól. De a korábbi keretekben mások is voltak, akik sokat vettek le Allegri válláról. Most nincsenek - még - karizmatikus egyéniségei a klubnak, talán az egy szem Di Maríat leszámítva, de ő sem "team leader" típus.

Most a keretben nincs olyan játékos, aki képes lenne összefogni a többieket, Allegri meg erre úgy tűnik, nem képes. Spalletti a Napoliban úgy tűnik, hogy igen (pedig 3 klublegenda is távozott, de a játékosok élvezik az offenzív játékot), Pioli is (bár neki Kjaer, de különösen Ibra nagy segítség), a Zinternél Handanovic, Brozovic vagy Skriniar is régóta alapemberek, előbbi kettő abszolút vezéregyéniség, így Simone Inzaghi kényelmesebb helyzetben van. Nálunk a régi motorosok közül (legalább 5 éve) a keretben van még Sandro, Cuadrado, Szczesny, De Sciglio, illetve Bonucci a milánói kitérővel. Van közöttük vezéralak? Mert én nem látok. Bonucci lehetett volna, és tényleg akkora klubikonná válhatott volna, mint Chiellini, de soha nem lesz az.

A projekttel semmi gond nincs, a fentieket kivéve. Arrivabene munkája dicséretes, szerény büdzséből remek igazolásokat hajt végre a klub (+ Vlahovic). A sportszakmai résznél egyébként szerintem Cherubinivel sincs gond, de azért nem árt, ha valaki becsatlakozik mellé/elé, azzal előrébb lehetünk.

Igazából a játékosoknak kell egy játékrendszer, amiben tudatos játékot produkálhatnának. Ez Allegri rendszerében nem létezik. Ő még abban él, hogy a klasszisok eldöntik a meccseket fegyelmezett védekezés mellett. Na most nincs fegyelmezett védekezés, és az egy szem igazi klasszis kétmeccsenként dől ki hetekre. A rendszertelenség és a játéktalanság káoszhoz vezet jelenleg.

De mit profitálhatunk vele? Nedved bőven volt akkora vezér, mint ő és mi lett belőle... Emellett Del Piero elhivatottsága erősen kérdőjeles.

Teljesen nonszensz, hogy ilyen-olyan vezéreket keresünk Allegrinek. Spalettinek kellett valami ősnápolyi az öltözőbe vagy a staffba vagy a managementbe? Az edzői stábtól kompetencia kell, a sportszakmai stábtól meg a csapat identitásához passzoló játékosok. Ennyi. Nem kabalafiguráktól fog az egész működni. Ennek a csapatnak a nagy része ilyen - aki nem: Artúr, Rabiot, Kenő, Ken, Rugani, Szandi, Pogba, illetve Mária motivációja kérdéses (Dani Alves 2.0?). Közülük többen nyáron lelépnek, párat megpróbálunk majd eladni, a maradékot meg elbírja a csapat.

Az a helyzet, hogy nehéz megítélni a játékosok karakterét, pl én baromira nem gondoltam volna, hogy Andrea Ranocchia akkora vezér, pedig az volt a férgeknél. Szerintem Danilo és Chiesa jók lehetnek erre a célra.

Allegri totál reménytelen, elképzelhetetlennek gondolom hogy ez 180°ot forduljon. Ez pedig azt jelenti, hogy legkésőbb nyáron repül. A lényeg, hogy valaki olyat hozzunk a helyére aki amellett, hogy zseni és van egy profi erőnléti stábja, mellé még egy karizmatikus motivátor akitől a szar keresztbe áll mindenkiben (Conte típus de nem ő) vagy akiből a zsenije miatt a nyugodtság árad és tekintély övezi. Az előbbi pl Tudor, az utóbbi pl Zidane.

Az amúgy szerintem rendben van, hogy a klasszisokkal lehet BLt nyerni, jól összerakott iparoscsapat 10 évente 1szer szokott kb nyerni. Viszont nem elég csak a pályára zavarni a klasszisokat és elmenni kavézni.

CsT, Petike007 and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 653
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-13, 22:44

A lentebb leírt vezérehiány miatt lenne az egyetlen járható út,hogy kialakitott rendszerben a "szürke vízhordók" csapatként működnek. Ha ezt nem ismerik fel jelen esetben,akkor az sportszakmai hiányosságokra utal. Lásd pl Klopp rendszerében a Dortmund szárnyalt, aztán azóta meg ők se igazan találják a megfelelő embert, talán most Terzic. És persze mindig is voltak klasszis játékosaink, akik képesek voltak meccseket eldönteni,de alapvetően nekem a Juve mindig is egy jól szervezett csapatként daráló gépezet volt. Lásd Lippi, Capello, Conte...

CsT and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-13, 22:16

Krisz írta:


Barzagli pár hónap után rájött hogy a foci menedzsment oldala nem neki való, és visszament a szőlőjébe, hobbiból meg punditoskodik - ilyen motivációjú emberre semmi szükség. Del Piero visszavonulása óta meg kb 10 éve bohóckodik és sajnos a saját szobrát rombolja ilyen amcsi tévés punditként - semmivel se lenne különb, mint Nedved.
Szerintem a projekt alapvetően rendben van, a jelenlegi büdzsé és pénzügyek mellett még az olyan igazolások is racionálisak voltak, mint Pogba és Di Maria. Nekem Arrivabácsi kitűnő general managernek tűnik, az eddigi döntései alapján. A sportszakmai rész az ami nyilván nem az ő asztala, itt kéne kicsit rendet rakni szerintem ha már a top managementről van szó. A korábban említettek közül egy hidegvérű gazember (Tare) is jót tenne a csapatnak, de egy olyan zsenivel is jól járnánk, mint Giuntoli. Nedved pozíciója értelmezhetetlen nekem, őt különösen az utóbbi pár év balhéi miatt is kibasznám.
Agnelli szerintem nem félkegyelmű, és pont a neve miatt a legjobb elnöknek - nem lennénk előrébb, ha előhúznának egy Cobolli Giglit. Nem hiszem, hogy személyes okokból ragaszkodik Allegrihez, azt se gondolom hogy Elkann ne folyna bele a klub ügyeibe egy minimális high level szinten se - Andreának ha más nem, egy board meetingen el kell számolnia a klub teljesítményével. Allegri megtartása meg simán védhető a board előtt, hogy a jelen helyzetben pénzügyi és egyéb okokból sem tudjuk lecserélni kis kockázatú alternatívára. A VB után azért tisztább lesz a kép, gondolom ezért próbáljuk addig kihúzni. Ilyenkor pedig másnak nincs értelme, mint publikusan kiállni a stáb mellett, még akkor is ha már rég elindult a váltás előkészítése.

Del Pieronak a jelenlétével profitálhatunk a padon, nem vezetőedzőként, hanem stábtagként. Baromi fontos lenne, hogy legyen a pályán vagy a pálya közelében néhány vezér, akik ösztönösen tudják kezelni a nehézségeket. Korábban ott volt Allegrinek Chiellini, Barzagli, egy szezont leszámítva Buffon, két szezont leszámítva Marchisio és Bonucci, ő a milánói kitérő miatt megfosztotta magát a klublegenda tagságtól. De a korábbi keretekben mások is voltak, akik sokat vettek le Allegri válláról. Most nincsenek - még - karizmatikus egyéniségei a klubnak, talán az egy szem Di Maríat leszámítva, de ő sem "team leader" típus.

Most a keretben nincs olyan játékos, aki képes lenne összefogni a többieket, Allegri meg erre úgy tűnik, nem képes. Spalletti a Napoliban úgy tűnik, hogy igen (pedig 3 klublegenda is távozott, de a játékosok élvezik az offenzív játékot), Pioli is (bár neki Kjaer, de különösen Ibra nagy segítség), a Zinternél Handanovic, Brozovic vagy Skriniar is régóta alapemberek, előbbi kettő abszolút vezéregyéniség, így Simone Inzaghi kényelmesebb helyzetben van. Nálunk a régi motorosok közül (legalább 5 éve) a keretben van még Sandro, Cuadrado, Szczesny, De Sciglio, illetve Bonucci a milánói kitérővel. Van közöttük vezéralak? Mert én nem látok. Bonucci lehetett volna, és tényleg akkora klubikonná válhatott volna, mint Chiellini, de soha nem lesz az.

A projekttel semmi gond nincs, a fentieket kivéve. Arrivabene munkája dicséretes, szerény büdzséből remek igazolásokat hajt végre a klub (+ Vlahovic). A sportszakmai résznél egyébként szerintem Cherubinivel sincs gond, de azért nem árt, ha valaki becsatlakozik mellé/elé, azzal előrébb lehetünk.

Igazából a játékosoknak kell egy játékrendszer, amiben tudatos játékot produkálhatnának. Ez Allegri rendszerében nem létezik. Ő még abban él, hogy a klasszisok eldöntik a meccseket fegyelmezett védekezés mellett. Na most nincs fegyelmezett védekezés, és az egy szem igazi klasszis kétmeccsenként dől ki hetekre. A rendszertelenség és a játéktalanság káoszhoz vezet jelenleg.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-13, 12:38

Di Maria kevésbé súlyosan szakította szét a combját a vártnál, 20 nap, J-Medical áfával 40, a VBre pont kész lesz 👌

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-13, 01:18

Tankcsapda írta:


Az egyetlen dolog lenne, amivel feltámaszthatná poraiból a mentálisan gödör mélyén lévő csapatát. Illetve ha már anyuci pici fia, "The Leader" is a csapat rendkívül fontos személyének tartja magát, elgondolkodhatna, hogy az edzői stábba bevegyen olyasvalakit, akire felnéznek a játékosok. Csak finoman jelzem, hogy Del Piero és Barzagli edzői képzésbe fogott bele, legalábbis pár hete ha jól rémlik, erről olvastam. Ez a másik. Semmi mással nem tudná megfordítani a helyzetet, egy szánalmas középcsapattá süllyed a klub olyan játékosokkal, akikkel a scudettoért kellene harcolni.

Ugyanakkor Agnelli leváltása szintén prioritás kell, hogy legyen, ha csak ő tartja Allegrit a padon. Illetve egyébként is, mert ez a felelősségvállalás minden, csak nem felelősségvállalás. Sem magát, sem Allegrit nem jelöli meg, de a játékosokat burkoltan igen. Egy korszak lecsengett, ezt feltámasztani nem lehet, minden erre irányuló próbálkozás csak késlelteti az újjáépítést.

Barzagli pár hónap után rájött hogy a foci menedzsment oldala nem neki való, és visszament a szőlőjébe, hobbiból meg punditoskodik - ilyen motivációjú emberre semmi szükség. Del Piero visszavonulása óta meg kb 10 éve bohóckodik és sajnos a saját szobrát rombolja ilyen amcsi tévés punditként - semmivel se lenne különb, mint Nedved.
Szerintem a projekt alapvetően rendben van, a jelenlegi büdzsé és pénzügyek mellett még az olyan igazolások is racionálisak voltak, mint Pogba és Di Maria. Nekem Arrivabácsi kitűnő general managernek tűnik, az eddigi döntései alapján. A sportszakmai rész az ami nyilván nem az ő asztala, itt kéne kicsit rendet rakni szerintem ha már a top managementről van szó. A korábban említettek közül egy hidegvérű gazember (Tare) is jót tenne a csapatnak, de egy olyan zsenivel is jól járnánk, mint Giuntoli. Nedved pozíciója értelmezhetetlen nekem, őt különösen az utóbbi pár év balhéi miatt is kibasznám.
Agnelli szerintem nem félkegyelmű, és pont a neve miatt a legjobb elnöknek - nem lennénk előrébb, ha előhúznának egy Cobolli Giglit. Nem hiszem, hogy személyes okokból ragaszkodik Allegrihez, azt se gondolom hogy Elkann ne folyna bele a klub ügyeibe egy minimális high level szinten se - Andreának ha más nem, egy board meetingen el kell számolnia a klub teljesítményével. Allegri megtartása meg simán védhető a board előtt, hogy a jelen helyzetben pénzügyi és egyéb okokból sem tudjuk lecserélni kis kockázatú alternatívára. A VB után azért tisztább lesz a kép, gondolom ezért próbáljuk addig kihúzni. Ilyenkor pedig másnak nincs értelme, mint publikusan kiállni a stáb mellett, még akkor is ha már rég elindult a váltás előkészítése.

virracocha, Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 23:32

Krisz írta:


Az is eszembe jutott még a tegnapi Allegri nyilatkozat kapcsán (nem technikai-taktikai a probléma), hogy megérne egy kérdést, hogy ha a játékban mentális probléma miatt teljesítünk alól, mi a helyzet a fizikummal? Rengeteg izomsérülés és 20 perc kondi? Miért teljesít jobban nálunk a fél mezőny ugyanolyan körülmények között?

Az hogy nem mondott még le, illetve az, hogy a játékosokra hárít egyszerűen szánalmas. Az meg igazán szomorú, hogy képtelen felismerni és elismerni a saját és a stábja hibáit.

Az egyetlen dolog lenne, amivel feltámaszthatná poraiból a mentálisan gödör mélyén lévő csapatát. Illetve ha már anyuci pici fia, "The Leader" is a csapat rendkívül fontos személyének tartja magát, elgondolkodhatna, hogy az edzői stábba bevegyen olyasvalakit, akire felnéznek a játékosok. Csak finoman jelzem, hogy Del Piero és Barzagli edzői képzésbe fogott bele, legalábbis pár hete ha jól rémlik, erről olvastam. Ez a másik. Semmi mással nem tudná megfordítani a helyzetet, egy szánalmas középcsapattá süllyed a klub olyan játékosokkal, akikkel a scudettoért kellene harcolni.

Ugyanakkor Agnelli leváltása szintén prioritás kell, hogy legyen, ha csak ő tartja Allegrit a padon. Illetve egyébként is, mert ez a felelősségvállalás minden, csak nem felelősségvállalás. Sem magát, sem Allegrit nem jelöli meg, de a játékosokat burkoltan igen. Egy korszak lecsengett, ezt feltámasztani nem lehet, minden erre irányuló próbálkozás csak késlelteti az újjáépítést.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 21:46

Krisz írta:

 Persze a C opció hogy ölbe tett kézzel nézzük, hogy egyre mélyebbre süllyedünk, miközben Allegri ugyanazokat a szánalmas kifogásokat mantrázza.

A tegnapi után ez a legvalószinübb

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 21:41

bombahoppa írta:

Azért van abban némi bájos naivitás a részünkről (magamat is beleértve), hogy visszatér Pogba és Chiesa, de nem sérülnek vissza, vagy nem lesz helyettük hasonló kaliberű maródi. Pl. Paredes vagy Vlahovic.

Egyszerűen faszkivan, a J-Medical megérdemelne egy nukleáris csapást és a kórház a város szélén Brinkmann doktor úrral nagyobbat teljesítene.

Igazából, mire visszatér Chiesa és Pogba, addigra remélem kibasszák Allegrit, Follettit és kompetens stábra cserélik őket. Ha meg nem basszák ki, akkor az azt jelenti, hogy sínre kerültünk (erre nem sok esélyt látok). Persze a C opció hogy ölbe tett kézzel nézzük, hogy egyre mélyebbre süllyedünk, miközben Allegri ugyanazokat a szánalmas kifogásokat mantrázza.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 18:47

Krisz írta:


Nincs is értelme tovább maradnia, a fantasztikus erőnléti stábunk mellett esélytelen, hogy Ramseynál többet lehessen használni. Miután Chiesa visszatért meg amúgy is lehet majd rá koncentrálni Mária helyett - remélem az már egy komplett új stáb alatt lesz.
Azért van abban némi bájos naivitás a részünkről (magamat is beleértve), hogy visszatér Pogba és Chiesa, de nem sérülnek vissza, vagy nem lesz helyettük hasonló kaliberű maródi. Pl. Paredes vagy Vlahovic.

Egyszerűen faszkivan, a J-Medical megérdemelne egy nukleáris csapást és a kórház a város szélén Brinkmann doktor úrral nagyobbat teljesítene.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 16:13

zetterberg40 írta:


Kipiheni magát a vb kezdetéig, ott persze majd végigtolja az összes meccset, januárban pedig visszamegy Argentínába.

Nincs is értelme tovább maradnia, a fantasztikus erőnléti stábunk mellett esélytelen, hogy Ramseynál többet lehessen használni. Miután Chiesa visszatért meg amúgy is lehet majd rá koncentrálni Mária helyett - remélem az már egy komplett új stáb alatt lesz.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 16:00

zetterberg40 írta:


Kipiheni magát a vb kezdetéig, ott persze majd végigtolja az összes meccset, januárban pedig visszamegy Argentínába.

szerintem marad még tól 4-5 meccset, aztán majd nyáron lelép, hülye lenne itthagyni a pénzt
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 12:10

CsT írta:
Máriának első körben 40 napot jósolnak.

Kipiheni magát a vb kezdetéig, ott persze majd végigtolja az összes meccset, januárban pedig visszamegy Argentínába.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 12:09

CsT írta:
Máriának első körben 40 napot jósolnak.

Az is eszembe jutott még a tegnapi Allegri nyilatkozat kapcsán (nem technikai-taktikai a probléma), hogy megérne egy kérdést, hogy ha a játékban mentális probléma miatt teljesítünk alól, mi a helyzet a fizikummal? Rengeteg izomsérülés és 20 perc kondi? Miért teljesít jobban nálunk a fél mezőny ugyanolyan körülmények között?

Az hogy nem mondott még le, illetve az, hogy a játékosokra hárít egyszerűen szánalmas. Az meg igazán szomorú, hogy képtelen felismerni és elismerni a saját és a stábja hibáit.

Tankcsapda likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-12, 11:30

Máriának első körben 40 napot jósolnak.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-08, 21:57

Malloy írta:
Artúr 😂😂😂😂
Legenda rendeer
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2393
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-08, 21:25

Artúr 😂😂😂😂

CsT and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-08, 14:27

LeRoi10 írta:


Egyébként 3 U20-as olasz válogatott jobbhátvéd van az utánpótlásban:

- Nicolo Savona (19) térdét nyáron műtötték. következő hónapokban térhet vissza. Tavaly primaverában 31 meccsen 2 gól, 5 gólpassz.
- Gabriele Mulazzi (19) U15,U16,U17,U18,U19, u20-as válogatottban is megfordult, tehát régóta a radaron van. Torinói születésű, Juventus nevelés. Tavaly még a primaverában tolta (38 meccs, 7 gól, 8 gólpassz). Támadásban jó, technikás, ugyanakkor védekezésben kemény spílernek írják. Többségében jobb szélsőként játszott , mögötte Savonával.  Idén felkerült a C-s csapatba.
- Tommaso Barbieri (20) 2 éve vettük 1.6 misiért a Novarából. 60 felnőtt (mind C-s) meccs van a lábában. Rendszeresen kiegészítőként szerepel a felnőtt keretben is (sérülések miatt jobbára). A Monza és a Benfica ellen is keretben volt.

Egyedül Barbierinek van esélye közel kerülni, de neki is szerintem csak akkor ha sok sérült lesz.

 videókat nézegetve, pár írást megnézve Mulazzi a legérdekesebb (legalábbis számomra) közülük. Vérbeli torinói, Mirettivel nőtt fel. Idén játszott már jobbhátvédet, balhátvédet és jobb szélsőt. Jobbal és ballal is ügyes, mindkét lábát használja.Jövő áprilisban tölti be a 20-at.

0:26-tól

Nekik már be kellett volna mutatkozniuk az első csapatnál...bocs, elfelejtettem, hogy Serie A, Juve és Allegri. A sorrend fordítva is lehetne, ha a gátló tényezőket fontossági szempont alapján sorolnánk fel. Márpedig ez lenne a járható út, hogy alternatívának elkezdjük a fiataljainkat felsorakoztatni, csak hát amikor Maxi egyébként sem tudja őket játszatni, akkor ez egy beteljesületlen álom marad még egy darabig.

CsT, bombahoppa and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-07, 22:10

Krisz írta:


Meg Molina is meglett volna de én már nem foglalkozom a múlttal, az érdekelne jelen helyzetben van-e valaki RB posztra a tarcsiban és hogy kit lehetne kezdő RBbe hozni. Balra Grimaldo instant get, mögé meg nekem jó akár Pellegrini, akár Cambiaso.

Egyébként 3 U20-as olasz válogatott jobbhátvéd van az utánpótlásban:

- Nicolo Savona (19) térdét nyáron műtötték. következő hónapokban térhet vissza. Tavaly primaverában 31 meccsen 2 gól, 5 gólpassz.
- Gabriele Mulazzi (19) U15,U16,U17,U18,U19, u20-as válogatottban is megfordult, tehát régóta a radaron van. Torinói születésű, Juventus nevelés. Tavaly még a primaverában tolta (38 meccs, 7 gól, 8 gólpassz). Támadásban jó, technikás, ugyanakkor védekezésben kemény spílernek írják. Többségében jobb szélsőként játszott , mögötte Savonával.  Idén felkerült a C-s csapatba.
- Tommaso Barbieri (20) 2 éve vettük 1.6 misiért a Novarából. 60 felnőtt (mind C-s) meccs van a lábában. Rendszeresen kiegészítőként szerepel a felnőtt keretben is (sérülések miatt jobbára). A Monza és a Benfica ellen is keretben volt.

Egyedül Barbierinek van esélye közel kerülni, de neki is szerintem csak akkor ha sok sérült lesz.

 videókat nézegetve, pár írást megnézve Mulazzi a legérdekesebb (legalábbis számomra) közülük. Vérbeli torinói, Mirettivel nőtt fel. Idén játszott már jobbhátvédet, balhátvédet és jobb szélsőt. Jobbal és ballal is ügyes, mindkét lábát használja.Jövő áprilisban tölti be a 20-at.

0:26-tól

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-07, 16:34

LeRoi10 írta:

Cambiaso?
Beruatto?
Rogerio? 
Frabotta? 
Pellegrini? 

Ne mondjuk hogy nem volt lehetőség. Udogie 20 millióból meg pár suhancból meg lett volna...

Meg Molina is meglett volna de én már nem foglalkozom a múlttal, az érdekelne jelen helyzetben van-e valaki RB posztra a tarcsiban és hogy kit lehetne kezdő RBbe hozni. Balra Grimaldo instant get, mögé meg nekem jó akár Pellegrini, akár Cambiaso.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-07, 14:50

Krisz írta:


Mindig is egy kripli volt. Tökjó lenne valami Miretti szintű szélsővédő a tarcsiból
Majd hozunk helyette egy kiöregedő 30+-ost csillagászati fizuval, hogy eladhatatlan legyen.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-07, 11:14

Krisz írta:


Mindig is egy kripli volt. Tökjó lenne valami Miretti szintű szélsővédő a tarcsiból
Cambiaso?
Beruatto?
Rogerio? 
Frabotta? 
Pellegrini? 

Ne mondjuk hogy nem volt lehetőség. Udogie 20 millióból meg pár suhancból meg lett volna...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8131
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-07, 08:59

CsT írta:
Desijjó 3 hét Smile Smile Közönséges táppénzcsaló Maxi fogadott fia.

Mindig is egy kripli volt. Tökjó lenne valami Miretti szintű szélsővédő a tarcsiból

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-07, 08:23

Melyik csapat erősebb a kezdonk, vagy a dogrovas/eltiltott?

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-06, 15:59

CsT írta:
Desijjó 3 hét Smile Smile Közönséges táppénzcsaló Maxi fogadott fia.

Nyilván semmi gond nincs a stábbal, a fél csapat Jmedicalban

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime2022-10-06, 15:43

Desijjó 3 hét Smile Smile Közönséges táppénzcsaló Maxi fogadott fia.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sérültek, hiányzók - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sérültek, hiányzók
Vissza az elejére 
11 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sérültek, hiányzók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: