Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sérültek, hiányzók

Go down 
+18
_Tyler
Nico
laac
sneco7
Juve1974
Tankcsapda
fktgbr
LeRoi10
zetterberg40
kilopo
bombahoppa
DartagnanX
_DREAM_
tjunior
CsT
Krisz
Malloy
Petike007
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-10-04, 19:17

Petike007 írta:


Lassan azon gondolkodom mi lehet az erőnléti stáb munkája. Igyál egy sort egyél egy csülköt és PS? Ok hogy én ezen a menün vagyok, de nem is keresek millió EUR értékben mint profi focista.

Nekem mintha az rémlene, hogy Conte stábja hozta le Giorgiot anno a pizzáról. Azóta azért volt egy fasza leépülés. Én abban is biztos vagyok, hogy ha egyszer lesz egy normális stábunk, annak is kell majd egy átmeneti időszak (lehet akár egy fél szezon is), hogy felhozza a bandát egy elfogadható szintre.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-10-04, 19:09

CsT írta:

Valószínűbb, hogy mégis bedobjuk majd a 60.percben, hogy utána 1 hónapig ne játsszon. Very Happy

Jó látni, hogy az új fiúknál is beérik lassan az itteni erőnléti munka, felkészül Paredes! Very Happy

Lassan azon gondolkodom mi lehet az erőnléti stáb munkája. Igyál egy sort egyél egy csülköt és PS? Ok hogy én ezen a menün vagyok, de nem is keresek millió EUR értékben mint profi focista.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-10-04, 15:01

Krisz írta:
Milik - izomfáradás. Lehet kihagyja a Maccabit, pont jó mert talán a legjobb formában lévő játékosunk. Allegri majd lenyilatkozza, hogy semmi gond, mert itt van Maris.
Valószínűbb, hogy mégis bedobjuk majd a 60.percben, hogy utána 1 hónapig ne játsszon. Very Happy

Jó látni, hogy az új fiúknál is beérik lassan az itteni erőnléti munka, felkészül Paredes! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-10-04, 13:52

Milik - izomfáradás. Lehet kihagyja a Maccabit, pont jó mert talán a legjobb formában lévő játékosunk. Allegri majd lenyilatkozza, hogy semmi gond, mert itt van Maris.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-10-02, 12:20

Moggi: "If Pogba had told me he wanted to have surgery after the World Cup, I would have told him to get his salary from France."

Krisz, _Tyler, CsT, Petike007, fktgbr, bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-27, 14:58

Krisz írta:


Fake news

Igen viszont pont a kegyetlen sok sérülés miatt lett belelő hír. Nekem elképesztő, hogy EUR milliókat bukunk az álandó séüléseken, mégis mindenki csak néz, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. 

A problémáról nem veszünk tudomást, emiatt nincs is megoldás. Elképedek, hogy mindenki aki elmegy azt mondja lófasz erőnléti munka volt itt, ahogy látszik is a csapat bír 20 percet aztán reccs. Megoldás pedig sehol. Ki kéne baszni a teljes erőnléti stábot. Ha MAxikának nem tetszik lehet felmondani.

Krisz, bombahoppa, Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-26, 23:42

Malloy írta:
Di Maria and Paredes will ask Juve - with an official letter signed by the AFA and Conmebol - to be exempted from the match against Lazio on 13 November in order to leave earlier for the training camp with Argentina and avoiding last-minute injuries.

Fake news

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-26, 23:03

Di Maria and Paredes will ask Juve - with an official letter signed by the AFA and Conmebol - to be exempted from the match against Lazio on 13 November in order to leave earlier for the training camp with Argentina and avoiding last-minute injuries.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-25, 19:07

_DREAM_ írta:

Állítólag nem súlyos, de a Bologna ellenit valószínűleg kihagyja.
A nem súlyos nalunk2 hónap.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-25, 17:37

Petike007 írta:
Miretti bokasérülés. Ez basszA meg valami átok.
Állítólag nem súlyos, de a Bologna ellenit valószínűleg kihagyja.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-25, 12:27

Petike007 írta:
Miretti bokasérülés. Ez basszA meg valami átok.

Pedig logikus. Évről évre hulladék fizikai felkészítéssel megyünk neki a szezonnak, nem csoda, hogy balra jobbra sérülnek lefele a játékosok. Ráadásul Miretti izomzata ennyi idősen még eleve nincs kész folyamatosan ekkora terhelésre.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-25, 11:59

Miretti bokasérülés. Ez basszA meg valami átok.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-23, 08:40

Krisz írta:
Az megvan, hogy Bré apró sérüléssel ment a válogatott haknira?

Egy dologban bízom, ő csak azért lett behívva, hogy ne legyen olasz válogatott.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-22, 20:42

Krisz írta:
Az megvan, hogy Bré apró sérüléssel ment a válogatott haknira?
az fasza. ezekből mindig fantasztikus dolgok szoktak kisülni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-22, 12:12

Az megvan, hogy Bré apró sérüléssel ment a válogatott haknira?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 15:36

_DREAM_ írta:
Allegri: "As for injuries, we made a report and we have 11 muscle injuries, one more than last season but playing many more games. We have to do an internal analysis but there is no doubt that the staff are working well"


Be van mindenezve? scratch
Szerinte ha valami nem rosszabb, akkor már jobb.

Én egy stupid emotikon vagyok.

Petike007 and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 15:08

_DREAM_ írta:
Allegri: "As for injuries, we made a report and we have 11 muscle injuries, one more than last season but playing many more games. We have to do an internal analysis but there is no doubt that the staff are working well"


Be van mindenezve? scratch
Vagy csinálhatnának egy összehasonlítást a 2018/19-es sérülésekkel. Ahhoz képest sem lenne kiugró az idei év, ergo jól dolgozik az erőnléti stáb. 

Ezek a nyilatkozatok talán a legijesztőbbek, mert azt mutatják, hogy már egy párhuzamos valóságban él. Kb mint Mourinho az elmúlt 5-6 évben.

Krisz, bombahoppa, Tankcsapda and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 14:37

Allegri: "As for injuries, we made a report and we have 11 muscle injuries, one more than last season but playing many more games. We have to do an internal analysis but there is no doubt that the staff are working well"


Be van mindenezve? scratch

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 12:41

Malloy írta:
Végre jobb hírek érkeznek Chiesa településéről. 
Bár személy szerint nagyon féltem Allegritől, hogy őt is leépíti a szar reaktiv vagy milyen focijával. Már tavaly sem volt olyan jó, mint az előző évben. Allegri is sokat kritizálta a sérüléséig. 
Szerintem az lehet a terv a vezetőség fejében, hogy a VB szünetig kihúzni valahogy Allegrivel, és ott lenne értelme váltani.

Bár az olaszok nem lesznek ott a VB-n, ez nem érint annyit játékosunkat, mint korábban érintett volna. Potenciálisan Szczesny, Danilo, Bremer, Sandro, Paredes, Rabiot, McKennie, Kostic, Di María, Vlahovic és Milik utazik Katarba, Pogba erősen kétséges, Soulé meg egyetlen válogatott behívótól még nem lesz VB-kerettag. Én nem mondom, hogy más csapatoknál ne lenne több, de nagyrészt alapemberek mennek, én emiatt nem várnék a VB-szünetig az edzőcserével, pláne, hogy úgy tűnik, De Zerbi kiesik a jelöltek közül. Bedobták Monterot is, de könyörgöm, ugyanabba a hiába ne essünk bele, mint Pirlonál. Illetve ő nem nullkilométeres edző, hanem olyan, akinek nem a legjobb az ajánlólevele.

Én is félek, hogy Chiesa nem tudja a legjobbját kihozni Allegrivel, de ez a legkisebb félelmem jelenleg a csapattal kapcsolatban.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 12:41

Malloy írta:

Szerintem a Bl-bol már kiestünk, a bajnokságban meg lőtávolban vagyunk, köszönhetően a szoros mezőnynek.

Én meg azt mondom, hogy ha mondjuk holnap egy Tüchel kaliber, vagy egy szigorú motivátor egy atlagos koncepcióval átveszi a csapatot akkor a BLben is továbbjuthatunk (én odavissza fikaverést várok, nekünk pedig a zsifiktől kellene 6 pont, meg kellene verni a fikát, majd 1 pont minimum a tartalékoló PSGtől a végén). Ez persze egy optimista perspektíva. Emellett viszont annyira csúszunk lefele Allegrivel, hogy a VBig a top4es reményeinket is eláshatjuk hiába van egybe a mezőny.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 11:47

Krisz írta:

Az a szezon érdemi része. Max egy könyvelő szemszögéből lenne úgy értelme váltani. Közben amúgy De Zerbi a Brightonnal tárgyal, egy esetleges váltásnál januárra az épkézláb jelöltek is elfogynak.
Szerintem a Bl-bol már kiestünk, a bajnokságban meg lőtávolban vagyunk, köszönhetően a szoros mezőnynek.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 11:29

Malloy írta:
Végre jobb hírek érkeznek Chiesa településéről. 
Bár személy szerint nagyon féltem Allegritől, hogy őt is leépíti a szar reaktiv vagy milyen focijával. Már tavaly sem volt olyan jó, mint az előző évben. Allegri is sokat kritizálta a sérüléséig. 
Szerintem az lehet a terv a vezetőség fejében, hogy a VB szünetig kihúzni valahogy Allegrivel, és ott lenne értelme váltani.

Az a szezon érdemi része. Max egy könyvelő szemszögéből lenne úgy értelme váltani. Közben amúgy De Zerbi a Brightonnal tárgyal, egy esetleges váltásnál januárra az épkézláb jelöltek is elfogynak.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-17, 11:05

Végre jobb hírek érkeznek Chiesa településéről. 
Bár személy szerint nagyon féltem Allegritől, hogy őt is leépíti a szar reaktiv vagy milyen focijával. Már tavaly sem volt olyan jó, mint az előző évben. Allegri is sokat kritizálta a sérüléséig. 
Szerintem az lehet a terv a vezetőség fejében, hogy a VB szünetig kihúzni valahogy Allegrivel, és ott lenne értelme váltani.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-11, 21:25

CsT írta:

Én azt hittem, hogy a Cote D'azur-ről egy edzésre se megy le, nemhogy meccseket játszani. Very Happy
éééss idáig kellett várni. Ramsey izomsérülés, combhajlító. Legalább 2-3 hét off.

Kezdődik a felkészülése a VB-re.

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-11, 19:35

Rabbinak mi a baja?
Amúgy ő korábban kb. sohasem volt sérült, de ebben a szezonban természetesen már ő is az. LOL
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-11, 16:10

Krisz írta:
Most azt írja a TS, hogy Loca tuti kihagyja a Benficat, Rabió csak lehet, viszont a Salernitana ellen egyik se lesz.

Izomsérülések  hbang

Loca mostani formáját nézve, ha nem fikázik, az nekünk valójában nem feltétlen rossz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-11, 14:54

Malloy írta:
Szégyen bassza meg!!
Ez nagyjából a kezdő középpálya, a kezdő kapus, a két kezdő szélső. 

Hát igen. Kaio, Aké trauma/baleset, oké, van ilyen. Loca, Rabiot, Csecs egy dolog, egymagukban is vállalhatatlan lenne persze ennyire a szezon elején 3 izomsérülés, de inkább az a durva, hogy aki más csapatban hajlamos volt valamilyen sérülésre, az nálunk egy bajnokit se bírt (Di Maria, sőt Pogba pontosan 1 sörmeccset), hogy ne jöjjön ki a krónikus sérülése. A többi már csak kreténség -  gondolom Di Maria és Chiesa se sérült volna rá, ha nem siettetik a visszatérését. Itt én azt feltételezem, hogy az edző 100%ban hallgat az orvosi stáb javaslataira (de persze azt is kinézem, hogy nem), ami felment(het)i. Igaz, az előző évek tapasztalatai alapján mondjuk ezeket az javaslatokat szkepticizmussal is fogadhatná és alapból kevesebbet kockáztathatna, persze ha ennyire nem lehet megbízni a stábban akkor már rég ki kellett volna baszni.

Amúgy a 100 éves Buffon kevesebbszer volt sérült, mint Csecs amióta itt van, pihentetni meg nem hiszem, hogy valaha is kellett.

Volt most egy kis nyálverés a NextGen körül, egy erőnléti projectet is indítani kellene...

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-11, 13:47

Szégyen bassza meg!!
Ez nagyjából a kezdő középpálya, a kezdő kapus, a két kezdő szélső. 
Sérültek, hiányzók - Page 12 Bd32a910

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-11, 10:32

Most azt írja a TS, hogy Loca tuti kihagyja a Benficat, Rabió csak lehet, viszont a Salernitana ellen egyik se lesz.

Izomsérülések  hbang

Matteo likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-10, 18:53

Malloy írta:
Allegri azt mondja, hogy Locatelli is izom fáradtság miatt marad ki a holnapi csapatból. 6 szaros meccs után…. Ha már ő nem veszi észre, hogy a nézetei mellett a stábja is szar, akkor legalább a vezetőség tehetne valamit, mondjuk egy ultimátum formájában. Vagy a stábja megy, vagy mindenki…

Annyira nem bánom, hogy nem szokjuk meg Locat registaban. Gondolom a padon ott lesz. Amúgy az egész Serie A kriplinek tűnik, mintha itt nem kokszolna senki, pl a Samp meccsen 5 percenként görcsölt valakinek a lába.
De persze adom hogy Follettinek meg kéne köszönni az eddigi munkát.

Malloy and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime2022-09-10, 17:57

Allegri azt mondja, hogy Locatelli is izom fáradtság miatt marad ki a holnapi csapatból. 6 szaros meccs után…. Ha már ő nem veszi észre, hogy a nézetei mellett a stábja is szar, akkor legalább a vezetőség tehetne valamit, mondjuk egy ultimátum formájában. Vagy a stábja megy, vagy mindenki…

CsT and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sérültek, hiányzók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sérültek, hiányzók   Sérültek, hiányzók - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sérültek, hiányzók
Vissza az elejére 
12 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sérültek, hiányzók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: