Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bajnokok Ligája sorsolás

Go down 
+33
sneco7
Petike007
vektra
bombahoppa
LeRoi10
rcb3n21
CsT
Tankcsapda
juventute
zetterberg40
elnastra
virracocha
.bb.
tjunior
mbence
simoon
_DREAM_
boric
EsztéNégy
exchaby
farturo
buktar
juve 1974
laac
_Tyler
Krisz
rakkenroll
cortamelasombra
kdavid86
kilopo
baggiofan
s4tch
DartagnanX
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-14, 13:12

https://draw.inker.fun/#/cl/ko

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 S8121410
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-12, 22:58

Nyolcaddöntő mezőnye:

Csoportelsők: Dortmund, Barcelona, PSG, Porto, Bayern München, Manchester City, Real Madrid, Juventus
Csoportmásodikok: Atletico Madrid, Tottenham, Liverpool, Schalke, Ajax, Lyon, Roma, Manchester United

Lehet csemegézni hat ellenfél közül. A Schalke egyértelműen a legkönnyebb ellenfél lenne, nem is bánnám, ha a nyolcaddöntőben még elég lenne 80 százalékon pörögni. Ha az Atleticot elkerüljük, akkor már nem rossz, habár a Pool elég kemény ellenfél lenne. De igazság szerint teljesen mindegy, ha BL-t akarunk, tovább kell jutni, bárki is lesz az ellenfél.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 23:19

Téjlor89 írta:
ez mind nagyon szep, de:
1. mostantol a ket fo rivalisunk csak a bajnoksagra koncentralhat
2. kaphatunk egy Tottenhamet v Poolt a nyolc kozott
3. (es ez a legrosszabb) hallgathatom az arrogans fasszopo PL fanok pofajat, h nekik van a legjobb bajnoksaguk es a legjobb csapataik a vilagon, PL uber alles, az olasz foci meg egy fos

borzasztoan luzer ez a Napoli Ellenség duo...

1. A Napoli nagyon talán lehet rivális, ha esetleg hullámvölgybe kerülünk. De a Zinter 14 pont hátrányból...hagyjuk már.
2. Na ez kicsit bosszantóbb, bár a Spurs jelenleg nem képvisel olyan játékerőt, ami komoly ellenállást feltételezne. A Pool kicsit másabb, de pl. ha ma ellenünk játszanak, döntetlennél többre nem futotta volna nekik. Ők jobban tarthatnak tőlünk, mint fordítva. De van rosszabb, az Atletico. Na tőlük tényleg lehet tartani, Simeone elképesztően fel tudja szívni a csapatát, kérdés, hogy nem fáradtak-e el a Simeone-érában. Kiépült egy komoly csapat, talán egy valamivel támadóbb játékkal új erőre kaphatnak. Egy biztos, ha őket kapjuk, akkor azt tartogassák a BL-en kívülre.
3. Na igen, ez sajnos el is fog tartani addig, ameddig ilyen szinten tolják a pénzt a csapatokba. Papíron a legjobb 6 esélyes lehetne BL-helyekre a Serie A-ban, de bajnokságot nem nagyon nyernének. Amúgy meg nem kell foglalkozni vele.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 23:05

Idézet :

Asamoah folytatja a munkát!  Twisted Evil
jó ügynök
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 23:01

ez mind nagyon szep, de:
1. mostantol a ket fo rivalisunk csak a bajnoksagra koncentralhat
2. kaphatunk egy Tottenhamet v Poolt a nyolc kozott
3. (es ez a legrosszabb) hallgathatom az arrogans fasszopo PL fanok pofajat, h nekik van a legjobb bajnoksaguk es a legjobb csapataik a vilagon, PL uber alles, az olasz foci meg egy fos

borzasztoan luzer ez a Napoli Ellenség duo...
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 22:57

Hát akkor ez ennyi volt a férgeknek és a tetveknek. Egy picit majd ra kell akkor kapcsolni a bajnoksagra ezek után.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 21:34

_DREAM_ írta:
egyelőre szopóágon a férgek, de gondolom úgyis behúzzák majd egy Icardi pöccintéssel a 89-ik percben.

Asamoah folytatja a munkát!  Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 21:26

egyelőre szopóágon a férgek, de gondolom úgyis behúzzák majd egy Icardi pöccintéssel a 89-ik percben.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 19:21

Téjlor89 írta:


az "Ellenség" szót írjátok át a hullarablók eredeti nevére Smile
ez csúnya csapda volt... ótvaros lett a kezem, gennyes vízhólyagok, kelések és fekélyek burjánoznak rajtam könyékig, a körmöm fekete ahol nem esett le (6 ujjam oda), orrral gépelek

moratti

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 18:50

s4tch írta:


kb. én is így vagyok vele, és nem azért, mert különösebben kedvelem a kukásokat, inkább azért, mert a psg vagy a pool kiesése nagyot szólna. valahol tetszene, ha egy olasz csapat megnyerné a csoportot a túlsztárolt klubok előtt. valószínűleg nincs gyűlöletesebb szurkoló alfaj, mint az angol foci rajongók.

a realitás viszont az, hogy a barcelona nem hagyja magát legyűrni a camp nouban, az izé szépen továbbmegy, a napoli meg meghajlik a liverpooli presszing és a lelki teher súlya alatt.

A Liverpool megítélése szerintem nagyon csalóka. Középpályán gyengék, az új igazolások nem nagyon találják a helyüket, papíron Keitanak és Fabinhonak beton kezdőnek kéne lennie, ehelyett Fabinho flop, Keita meg jól indult aztán egy ideje (a sérülése óta?) kiszorult. A támadó trió még mindig jó de közel sem olyan lehengerlő mint tavaly, mintha kiismerték volna őket és azóta akadozik a gépezet. Egyértelmű szerintem ezek alapján, hogy ha az ellenfél leül a 16osra, elől meg vannak lőve, a középpálya gyengécske, és győzelmi kényszerben vannak. Ez pontosan egy olasz csapatnak van kitalálva. Szerintem még a mentálisan törékeny Nápolyi és Lóma is jobb az ilyen bunker foci+kontra türelmi játékban mint az átlag akármilyen csapat. Szerintem kiesnek.

A Bárca meg csoportelsőként nem fog megszakadni, ha emellé még a tarcsit küldik fel akkor egy megfelelően motivált Tottenham simán esélyesebb - amúgy is láthattuk a mighty Barcat összeroppantani egy motivált Lóma által.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 17:09

Benatia miért maradt ki az utazó keretből?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 16:52

Krisz írta:
Szurkolok a Nápolyinak, viszont a másik csoportból jusson csak tovább a Tottenham, egy gyengébb csapattal már egyszer hazaküldtük őket, ennyit megér hogy lúzer módon kizúgjon a csürhe.

kb. én is így vagyok vele, és nem azért, mert különösebben kedvelem a kukásokat, inkább azért, mert a psg vagy a pool kiesése nagyot szólna. valahol tetszene, ha egy olasz csapat megnyerné a csoportot a túlsztárolt klubok előtt. valószínűleg nincs gyűlöletesebb szurkoló alfaj, mint az angol foci rajongók.

a realitás viszont az, hogy a barcelona nem hagyja magát legyűrni a camp nouban, az izé szépen továbbmegy, a napoli meg meghajlik a liverpooli presszing és a lelki teher súlya alatt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 15:34

Téjlor89 írta:


az "Ellenség" szót írjátok át a hullarablók eredeti nevére Smile
Izére? Very Happy

Én remélem, hogy malacpofa is kiesik az afrikaiakkal úgy több zsé jön nekünk! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 15:15

exchaby írta:
https://www.calciomercato.com/en/news/from-rivals-to-allies-why-juventus-will-cheer-for-Ellenség-and-napo-72926

Szurkolok a Nápolyinak, viszont a másik csoportból jusson csak tovább a Tottenham, egy gyengébb csapattal már egyszer hazaküldtük őket, ennyit megér hogy lúzer módon kizúgjon a csürhe.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 14:53

exchaby írta:
https://www.calciomercato.com/en/news/from-rivals-to-allies-why-juventus-will-cheer-for-Ellenség-and-napo-72926

az "Ellenség" szót írjátok át a hullarablók eredeti nevére Smile
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-12-11, 13:57

https://www.calciomercato.com/en/news/from-rivals-to-allies-why-juventus-will-cheer-for-Ellenség-and-napo-72926

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-10-31, 15:19

CsT írta:
Úgy tűnik a Real - Conte coitus mégsem válik valóra, mivel a mister szabad kezet és 2 új játékost kérne vagy fogalmazhatunk úgy saját maga rendelné meg az ebédet a Ritzben, Perez viszont inkább összedobna egy rizottót a hűtőből! Smile
Perez bácsi tanul Marottától, Conte pedig nem szereti a csumit.  10

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-10-31, 10:33

Úgy tűnik a Real - Conte coitus mégsem válik valóra, mivel a mister szabad kezet és 2 új játékost kérne vagy fogalmazhatunk úgy saját maga rendelné meg az ebédet a Ritzben, Perez viszont inkább összedobna egy rizottót a hűtőből! Smile
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-10-29, 21:30

s4tch írta:


hol kell aláírni?

Aztán nehogy a katonái meglepetést okozzanak... Lopetegui kirúgva, ki is járt neki egyébként, és ezzel kb. a karrierjének is félig-meddig annyi. Most vannak edzők szabadon viszonylag sokan, szerintem Conte mellett Jardim, Blanc vagy Wenger is alkalmas lehet, utóbbi talán csak erre a szezonra. Blanc nagyon hanyagolva van, pedig mióta kirúgták a PSG-től, csak gyengébbek lettek, hiába erősödött a kezdőcsapat, szerintem meg tudná oldani a Real gondjait.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-10-29, 18:48

exchaby írta:
hahah, nem tudom, állítólag se Curtois se Hazard nem szeretne újra együtt dolgozni Conteval.

márpedig nem zörög a haraszt...
Állítólag Perez inkább Mourinho dákójára pályázik, aki kurva jól érzi magát Manchesterben, függetlenül attól, hogy a játékosok és  a szurkolók nem! Smile
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-10-29, 17:09

hahah, nem tudom, állítólag se Curtois se Hazard nem szeretne újra együtt dolgozni Conteval.

márpedig nem zörög a haraszt...

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-10-29, 16:09

_DREAM_ írta:
Conte megy Madridba + Ronci=> ha lehetne már most megraknám hogy velük játszunk majd...Laughing

hol kell aláírni?
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-10-29, 12:18

Conte megy Madridba + Ronci=> ha lehetne már most megraknám hogy velük játszunk majd...Laughing
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-31, 10:07

zetterberg40 írta:
Egyszerű, sima csoportkörünk még nem volt. Sikerült mindig bonyolulttá tenni. Szerintem most is így lesz.
Ez igaz, de ennél jobb sorsolást nehéz lenne elképzelni:
-Van egy faszán eladható párharcunk a MU-val: CR és Pogba vonallal, a régi Fergie-Lippi párharcokkal jobban eladható meccsek lesznek mintha a Barcával vagy a Bayernnel nyomnánk. Közben pedig egy jóval verhetőbb ellenfelet kapunk.
- A Valencia egy érdekes csapat. Tele vannak jó játékosokkal, de nincs igazi nemzetközi klasszisuk. 
- Idegenbe nem kell sokat utazni, nem kell az orosz/ukrán késő ősszel baszkolódni.
- Valahogyan pont úgy jött ki, hogy minden BL meccs előtt otthon játszunk. Méghozzá a Sassollal, Genoával, Spaval, Cagliarival a MU és Valencia elleni meccsek előtt. A Young Boys elleni meccsek előtt nyomunk egy Napoli és Inda elleni derbit, ami szintén vállalható.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-31, 08:38

Egyszerű, sima csoportkörünk még nem volt. Sikerült mindig bonyolulttá tenni. Szerintem most is így lesz.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-30, 23:21

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Dl4Ho4IX0AEPIrE
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-30, 23:21

Sajnálom, hogy nem a szerbeket kaptuk a 4. kalapból, lehet, hogy Belgrádba elutaztam volna. Ettől függetlenül ez egy piszkosul érdekes csoport. A ManU erős ellenfél, de azért mi jobbak vagyunk, és jó lenne ellenük 4 pontot szerezni. Én a Valencia elleni meccsre sem remélek két győzelmet, nagyon veszélyesek lehetnek. Marcelino egyáltalán nem rossz edző, más kérdés, a BL-ben mennyire fog kiütközni a tapasztalat hiánya. A Young Boys 1 vagy 2 meccsen pontot szerezhet, de a papírforma alapján ők bokszzsákok lesznek, de ha lazán vesszük, akkor Svájcban könnyen veszíthetünk két pontot. 12 vagy 14 pontot jósolok, és csoportelsőséget, talán a ManU-val karöltve jutunk tovább.

A többi:

A: az Atletico két kemény ellenfelet kapott, de valószínűleg mellettük fog a Dortmund vagy a Monaco továbbjutni. Most hirtelen nem tudok közöttük dönteni, talán a Dortmund, de csak talán.

B: szerintem ez az egyik halálcsoport, bár leginkább azért, mert a PSV nem az a tipikus pofozógép, simán borsot törhet bármelyik ellenfél orra alá. A Zinter nem kapott könnyű ellenfeleket, és nem is tartom őket esélyesnek rá. A Barca tovább fog menni, a Spurs piszok erős, pedig senkit nem igazoltak, az összeszokottság miatt már a csoportkörben is komoly erőt képviselhetnek. Barca-Tottenham.

C: ha nem a Crvena lenne a negyedik, egyértelműen ez lenne a legerősebb négyes, de a többiek...nem is nagyon tudok kit mondani kiesőnek. A PSG jó lehet egy negyeddöntőre/elődöntőre (ha nem ellenünk játszanak), a Liverpool döntős volt legutóbb, és azóta csak (sokkal) erősebbek lettek, a Napoli kispadján pedig Ancelotti ül, aki azért ekkora kudarcokat nem szokott vallani. Én nem lennék meglepve azon sem, ha Buffonék kiesnek, de a papírforma alapján PSG-Pool. Viszont szerintem a Napoli egyiküket kiejti, de ne kérdezzétek, melyiküket, ezt nem tudom eldönteni.

D: szégyen, hogy ilyen csoportot össze lehet hozni. A Porto mikor kap már egy nehéz négyest? Mondjuk simán kieshetnek így is, a Schalke "kiemelkedik", de igazság szerint bármelyik csapat továbbmehet. Én Schalke-Porto kettősre tippelek, de a Galata Fatih Terimmel okozhat meglepetést.

E: Bayern a sorsolás szerencsése, innen művészet lenne kiesni. Mellettük a Benfica-Ajax duó valamelyike juthat tovább, én inkább mondanám a Benficat.

F: A City kapott három masszív ellenfelet, akik ellen felkészülhet a nyolcaddöntőre. A Sahtar-Lyon-Hoffenheim bármelyike továbbmehet velük, én talán a Lyont mondanám, de az ukránok tavaly is meglepetést okoztak, most még az sem lenne a továbbjutásuk. A Hoffenheim érdekes csapat, kérdés, elég-e az ő szintjük ehhez. Sok sikert Szalainak.

G: Real-Roma. Ha valahol ennyire egyértelmű a továbbjutók kiléte, az ez a csoport, csak a csoportelsőség lehet kérdéses.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-30, 19:19

Krisz írta:


A Valenciarol csak annyit tudok, hogy Cancelot tőlük vettük, meg ha Zaza még ott játszik akkor gólt fog nekünk lőni.


Zaza már Torinóban van. Úgyértem a Torino FC-ben játszik Very Happy

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-30, 19:17

Krisz írta:


A Porto ugyanilyen, mindig a leggyengébbbet kapják az első kalapból, és onnantól ők lesznek a laza csoport, szerintem meg ők kapják a Moszkvát.

Annyira kurvára megmondtam, mindig ez van...

Amúgy nem rossz csoport, a MU elég rossz rajtott vett, Muringyó agya már elszállt, hatalmas volt ahogy a 3-0s hazai vereséget kimagyarázta azzal hogy ő 3 BLt vagy bajnokságot vagy valamilyen trófeát nyert mindenkinél többet, szóval kapják be. Remélem velük kezdünk idegenben, hogy gyorsan behúzzuk a meccset ha esetleg kesőbb sikerül összekapni a csapatot.

A Valenciarol csak annyit tudok, hogy Cancelot tőlük vettük, meg ha Zaza még ott játszik akkor gólt fog nekünk lőni.

Meg kell baszni mindenkit!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-30, 19:07

A young boys azért jól hagzik minden szempontból, addig egy behintőporozott rozmár fasznak nézett ki a dolog Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime2018-08-30, 19:05

na az Ellenség ki is esett  lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajnokok Ligája sorsolás   Bajnokok Ligája sorsolás - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bajnokok Ligája sorsolás
Vissza az elejére 
9 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» EL-sorsolás
» Sorsolás előtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bajnokok Ligája-
Ugrás: