Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1

Go down 
+8
Matteo
simoon
Nico
zetterberg40
bombahoppa
Krisz
_DREAM_
CsT
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 21:46

Malloy írta:

Akartam is már kérdezni, hogy mennyit csurgatnak vissza neked a szerkesztő urak az 1400+ hozzászólást generáló írásod nyomán?!!!
Még csak gyakornoki pozícióra pályázok a backoffice-ban, de már indiai és mongol vendégmunkásaim vannak a pénzszámolásra, illetve a délolasz maffiával kötöttem bérmunkaszerződést a lóvéforgatásra, plusz ők is nekem számolnak, amikor holtszezon van. Áttétes tőkedaganat, vagy hogy hívják amikor neked fial a minden is.

Megértem a szerk urakat. Jólétben kevés az ihlet, pihenni akarok és lazulni. Néha fordítva. Lehet, alkalmazok egy blogiró rabszolgát.

Volna kedved kreatív algoritmusokkal kombinált content creator diákmunkához? A ciklus végén kaphatsz gyakorlatigazolást és ajánlást, ha tényleg odateszed magad!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 16:15

bombahoppa írta:

Sok a duma!  flower

Értem én, hogy világuniverzumbiznisz meg hacacárépamparam és dolcsevita, de a Biankán a közönség (beleértve magamat is) már negyed éve csak magát szórakoztatja, tejbevajba hullámzunk, mint a maracana hardcore szektor egy outsourcingolt Coppa Italia döntőn, és járjuk a verbális szambát éjt nappalá téve.

Várjuk az új kinyilatkoztatást, és kicsit magunkra hagyatottnak érezzük magunk. A kétségbeesett reménykedésünk lassan reményvesztett kétségbeesésbe csap át. És közel az inflexiós pont.

bounce

Esküszöm fizetek kétszeres tagdíjat, ha oda egy új poszt keretében ezt a szöveget szóról szóra vagy kis torzítással kopipasztázod. 

cheers
Akartam is már kérdezni, hogy mennyit csurgatnak vissza neked a szerkesztő urak az 1400+ hozzászólást generáló írásod nyomán?!!!

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 15:24

_Tyler írta:


"Értem én, hogy egy botrányos vereség után még .... És pont, hogy a NextGen kapcsán látszik leginkább az elképzelés a klubnál, bárcsak ennyire átgondoltan cselekedtek volna a vezetők, amikor új játékosokat igazoltak."
Sok a duma!  flower

Értem én, hogy világuniverzumbiznisz meg hacacárépamparam és dolcsevita, de a Biankán a közönség (beleértve magamat is) már negyed éve csak magát szórakoztatja, tejbevajba hullámzunk, mint a maracana hardcore szektor egy outsourcingolt Coppa Italia döntőn, és járjuk a verbális szambát éjt nappalá téve.

Várjuk az új kinyilatkoztatást, és kicsit magunkra hagyatottnak érezzük magunk. A kétségbeesett reménykedésünk lassan reményvesztett kétségbeesésbe csap át. És közel az inflexiós pont.

bounce

Esküszöm fizetek kétszeres tagdíjat, ha oda egy új poszt keretében ezt a szöveget szóról szóra vagy kis torzítással kopipasztázod. 

cheers

_________________
a televizenyős düggönypakli

fktgbr likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 14:50

_Tyler írta:


Értem én, hogy egy botrányos vereség után még a szar is le van szarva, de ettől függetlenül szerintem nagyon sarkít:
- a NextGen legjobbjai az első kerettel vannak, ez azért fontos magyarázata a gyengébb szereplésnek
- a 2. csapatnak nem az eredmény az elsődleges célja, hanem a játékosok nevelése. Ha mondjuk kiesnek, az azért lenne baj, mert gyengébb ellenfelekkel játszanának jövőre, de amúgy mindegy, hogy harmadikak vagy tizedikek
- a calciopoli óta egyetlen saját nevelésű játékos sem tudott megragadni a keretben, a leginkább még Kean állt ehhez közel. Most meg Miretti, Fagioli, Iling Junior pl. elég jól néznek ki. Ez önmagában már egy jó eredmény. És tudom, hogy sokak számára ez komolytalan, de egyes beszámolók szerint amiatt fő a vezetőség feje, hogy annyi tehetséges fiatal jön fel az utánpótlásból, hogy nehéz eldönteni, kivel mi legyen. A kölcsönadással nagyon vigyázni kell, mert az elmúlt évtizedek megmutatták, hogy az a legtöbb fiatalnak nem tett jót.
- a NextGen bevételi forrás is, még a Paratici-féle elinflált árakat korrigálva is hasznot hozott az elmúlt években
- ha csak annyi az eredmény, hogy a 25-ös keretbe tudunk 4 saját nevelést nevezni, és így több a mozgástere az aktuális edzőnek, már jól járunk. Ha nem kell Mckennie-t, De Sciglió-t és hasonlókat a keretben tartani, fizetni a leigazolásukért, bért adni nekik, akkor az már pozitívum. HA ennél több jön ki belőle, netán sztárjátékos lesz valakiből, akkor az már bónusz.
- nem akarom kihegyezni a dolgot Souléra, de ha már megemlítetted, akkor hadd védjem meg. Eleve az olasz klubokból kikerülő fiatalok általában sokkal gyengébbek fizikailag, mint az angol vagy német csapatok utánpótlásának termékei. Ezt tetézi Allegri alacsony színvonalú fizikai felkészítése is. Soulé lehet, hogy nemhogy új Di Maria, de még új Palladino vagy Giovinco sem lesz, ha így lesz, akkor nem is ragad meg a klubnál. A téli edzőmeccseken amúgy kifejezetten ígéretesen mozgott, én simán adnék neki még 2 évet, hogy mi lesz belőle. Bárkit ki lehet pécézni: Kean hülye, De Winter mellől még Kean is gólt lőtt, Miretti nem elég határozott a kapu előtt, stb. Szerintem csak annyi türelmet kapjanak, mint CR a szabadrúgásokkal, és nem lesz itt semmi baj.
- szerintem a NextGen eddig kifejezetten felülteljesít, és sikertörténet, és sokkal későbbre vártam eredményt a projektből. A fentebb említett La Masiából is voltak hosszú évek, amikor nem került ki értelmes játékos. Ha évtizedes távlatban 5-6 kezdő szintű játékost kitermel, akkor az már nagyon jó eredmény lesz, és eddig úgy tűnik, hogy ez simán össze is jöhet. És pont, hogy a NextGen kapcsán látszik leginkább az elképzelés a klubnál, bárcsak ennyire átgondoltan cselekedtek volna a vezetők, amikor új játékosokat igazoltak.

Ez gondolom nem nekem ment, mert teljesen egyetértek, én is a NextGent igyekeztem védeni.

Mellesleg eddig az egész szezonban akkor kezdtünk "ígéretesen" játszani és egyben teljesíteni, amikor Kenő lesérült és Allegrinek muszáj volt helyette Fagyit és Mirettit játszatni.
Az egyik firkász meg is írta a Tuttosportnál, hogy állítólag a vezetőség lebaszta Allegrit mert nem koncentrál a fiatalokra - ez kicsit nekem olyan, mint a Moneyballban amikor elkezdték eladogatni azokat a spílereket akiket az edző a projektbe illő játékosok helyett használt. Allegri már csak a fiatalokkal való kapcsolata miatt se illik ebbe a projektbe.

Igazából megint ott tartunk, hogy a modernizáció legfőbb akadálya Allegri és a stábja.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 13:39

Krisz írta:


Kicsit sarkítasz, nem? Mert egyelőre nem a next genre alapozunk, annyi van, hogy 4en a felnőtt keretben vannak, továbbá Fagyi és Miretti sűrűn játszanak és jók is. Souléból is bármi lehet még, én azon nem lepődöm meg, hogy az Allegri erőnléti stáb munkája nyomán nem mászik fel rá 10 kiló izom 1 szezon alatt.

A Next Gen se egy La Masia még, hogy ha egy generáció felkerül a felnőtt csapatba akkor már ott toporog mögöttük egy hasonlóan tehetséges és ugyanolyan erős sor. Ettől még nem lesz rossz a projekt, ennél a csapatnál pont a szezon végi eredmény nem számít semmit.

Értem én, hogy egy botrányos vereség után még a szar is le van szarva, de ettől függetlenül szerintem nagyon sarkít:
- a NextGen legjobbjai az első kerettel vannak, ez azért fontos magyarázata a gyengébb szereplésnek
- a 2. csapatnak nem az eredmény az elsődleges célja, hanem a játékosok nevelése. Ha mondjuk kiesnek, az azért lenne baj, mert gyengébb ellenfelekkel játszanának jövőre, de amúgy mindegy, hogy harmadikak vagy tizedikek
- a calciopoli óta egyetlen saját nevelésű játékos sem tudott megragadni a keretben, a leginkább még Kean állt ehhez közel. Most meg Miretti, Fagioli, Iling Junior pl. elég jól néznek ki. Ez önmagában már egy jó eredmény. És tudom, hogy sokak számára ez komolytalan, de egyes beszámolók szerint amiatt fő a vezetőség feje, hogy annyi tehetséges fiatal jön fel az utánpótlásból, hogy nehéz eldönteni, kivel mi legyen. A kölcsönadással nagyon vigyázni kell, mert az elmúlt évtizedek megmutatták, hogy az a legtöbb fiatalnak nem tett jót.
- a NextGen bevételi forrás is, még a Paratici-féle elinflált árakat korrigálva is hasznot hozott az elmúlt években
- ha csak annyi az eredmény, hogy a 25-ös keretbe tudunk 4 saját nevelést nevezni, és így több a mozgástere az aktuális edzőnek, már jól járunk. Ha nem kell Mckennie-t, De Sciglió-t és hasonlókat a keretben tartani, fizetni a leigazolásukért, bért adni nekik, akkor az már pozitívum. HA ennél több jön ki belőle, netán sztárjátékos lesz valakiből, akkor az már bónusz.
- nem akarom kihegyezni a dolgot Souléra, de ha már megemlítetted, akkor hadd védjem meg. Eleve az olasz klubokból kikerülő fiatalok általában sokkal gyengébbek fizikailag, mint az angol vagy német csapatok utánpótlásának termékei. Ezt tetézi Allegri alacsony színvonalú fizikai felkészítése is. Soulé lehet, hogy nemhogy új Di Maria, de még új Palladino vagy Giovinco sem lesz, ha így lesz, akkor nem is ragad meg a klubnál. A téli edzőmeccseken amúgy kifejezetten ígéretesen mozgott, én simán adnék neki még 2 évet, hogy mi lesz belőle. Bárkit ki lehet pécézni: Kean hülye, De Winter mellől még Kean is gólt lőtt, Miretti nem elég határozott a kapu előtt, stb. Szerintem csak annyi türelmet kapjanak, mint CR a szabadrúgásokkal, és nem lesz itt semmi baj.
- szerintem a NextGen eddig kifejezetten felülteljesít, és sikertörténet, és sokkal későbbre vártam eredményt a projektből. A fentebb említett La Masiából is voltak hosszú évek, amikor nem került ki értelmes játékos. Ha évtizedes távlatban 5-6 kezdő szintű játékost kitermel, akkor az már nagyon jó eredmény lesz, és eddig úgy tűnik, hogy ez simán össze is jöhet. És pont, hogy a NextGen kapcsán látszik leginkább az elképzelés a klubnál, bárcsak ennyire átgondoltan cselekedtek volna a vezetők, amikor új játékosokat igazoltak.

Krisz, Petike007, bombahoppa, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 12:44

zetterberg40 írta:


Szerintem ezeknek a kritériumoknak megfelelő elérhető olasz vagy Olaszországban dolgozó edző nincs. 
Egyébként pedig az olasz bajnokság és a szakmai munka olyan szinten le van maradva a top bajnokságoktól, hogy én ezért szavaznék teljes mértékben egy külsősre.

De Zerbi, Ancelotti csak így hirtelen, de nem kell nekem minden áron olasznak lennie, csak ne akarjon tikitakat csinálni a calcioból. Én akárhogy is forgatom Zidane lenne az ideális választás, aki szerintem semmivel se lenne drágább Kloppnál.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 11:53

Krisz írta:

Szerintem nem az a lényeg, hogy olasz vagy sem, hanem hogy milyen focit akar játszatni és olyan típus-e aki képes időről időre megújulni. Emellett szerintem igenis fontos valamilyen kötődés, vagyis inkább hogy tudjon azonosulni a klub identitásával - ezt szoptuk Sarrival és Pirloval is.

Szerintem ezeknek a kritériumoknak megfelelő elérhető olasz vagy Olaszországban dolgozó edző nincs. 
Egyébként pedig az olasz bajnokság és a szakmai munka olyan szinten le van maradva a top bajnokságoktól, hogy én ezért szavaznék teljes mértékben egy külsősre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 11:05

_DREAM_ írta:
Nekem sajnos van egy olyan érzésem hogy meglesz a top4 (ami jól mutatja mennyire fosgyenge ez a bajnokság) és Maxi maradni fog.

Szerintem is meglesz a top4, a többiek is ugyanolyan balfaszok, mint mi. Én igazából azt várnám, hogy értékeljen a vezetőség és lépjen. Szerintem 2019ben sokkal indokolatlanabb volt Allegri elküldése, mint most lenne - akkor jobban néztünk ki, mint most és én úgy gondoltam, hogy ha nem szedik szét minden nyáron a csapatát hanem pont inkább igazolnak neki, akkor szintet lépne, ezt most idén igazolta, hogy nem.

Szerintem nem az a lényeg, hogy olasz vagy sem, hanem hogy milyen focit akar játszatni és olyan típus-e aki képes időről időre megújulni. Emellett szerintem igenis fontos valamilyen kötődés, vagyis inkább hogy tudjon azonosulni a klub identitásával - ezt szoptuk Sarrival és Pirloval is.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 10:05

Nekem sajnos van egy olyan érzésem hogy meglesz a top4 (ami jól mutatja mennyire fosgyenge ez a bajnokság) és Maxi maradni fog.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 09:56

zetterberg40 írta:


Tylival egyetértek abban, hogy ne olasz legyen a következő edző. Sőt, talán az lenne a legjobb, ha semmi kötődése nem lenne a klubhoz (Klopp lenne a top nálam).
Az nyilvánvaló, hogy én Zidaneban nem hiszek. Conte meg szóra sem érdemes az említettek közül.
Én is szívesen megnézném mire mennénk egy nem olasz fociban pallérozódott edzővel.

Ehhez először kellene egy hatalmas szemléletváltás a vezetőségben (vagyis először új vezetőség kellene és nemcsak papíron egy háttérből irányító Agnellivel) és elengedni ezt az "olasz vagy klubhoz kötődő edző lehet csak dolgot".

Klopp hatalmas változás lenne, ő kb az inverz Allegri, a szép támadófocival, gegenpressinggel...stb

Az ő focijához kellenek olyan spílerek akik ebben jók, magyarul rengeteg igazolás kellene ami egyrészt a pü-i helyzetünk másrészt az esetleges bünti miatt lehet necces.

Bár a következő nyár alkalmas lenne egy projekt indításához mivel egyébként is rengeteg távozónk lesz így lehetne az igazolásokat az új edzőhöz igazítani.

Persze a fő kérdés, hogy mi lesz Allegrivel hiszen ha nyáron kibasznánk akkor is ki kellene neki csengetni a fennmaradó 2 évet.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-16, 08:07

CsT írta:

Hát ő annyira életidegen lenne, hogy jöjjön! Smile

Tylival egyetértek abban, hogy ne olasz legyen a következő edző. Sőt, talán az lenne a legjobb, ha semmi kötődése nem lenne a klubhoz (Klopp lenne a top nálam).
Az nyilvánvaló, hogy én Zidaneban nem hiszek. Conte meg szóra sem érdemes az említettek közül.

simoon, CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 20:41

CsT írta:
Értem én, hogy menő erre a "nextgenre" hivatkozni meg alapozni, de ezek kiesnek a serie C-ből, az ilyen 20 kilós Szuléknak sose lesz jövője ebben a fociban.

Láthatóan semmi elképzelés nincs, se vezetői, se edzői se semmilyen fronton....így azért nehéz lesz még stabil Bl résztvevőnek is lenni..

Totál csubakka az egész....

Kicsit sarkítasz, nem? Mert egyelőre nem a next genre alapozunk, annyi van, hogy 4en a felnőtt keretben vannak, továbbá Fagyi és Miretti sűrűn játszanak és jók is. Souléból is bármi lehet még, én azon nem lepődöm meg, hogy az Allegri erőnléti stáb munkája nyomán nem mászik fel rá 10 kiló izom 1 szezon alatt.

A Next Gen se egy La Masia még, hogy ha egy generáció felkerül a felnőtt csapatba akkor már ott toporog mögöttük egy hasonlóan tehetséges és ugyanolyan erős sor. Ettől még nem lesz rossz a projekt, ennél a csapatnál pont a szezon végi eredmény nem számít semmit.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 20:29

_Tyler írta:


na jó, de a Realnál a prime CR, Marcelo, Kroos, Modric, Bale voltak a keretben, persze, hogy oda nem kellett igazolni

Ez igaz, de függetlenül a minőségi és mély kerettől, Zidaneon kívül az összes elitedző minden mercato előtt a vezetőségnek sír sztárjátekosokért - különösen Conte akit még emlegetnek.

Én úgy gondolom, hogy a keretünk a védelmet leszámítva komplett és minőségi is, csak össze kellene rakni, meg csúcsra húzni, a védelembe meg amúgy is igazolni kell, még akkor is ha Allegri maradna.

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 20:15

Értem én, hogy menő erre a "nextgenre" hivatkozni meg alapozni, de ezek kiesnek a serie C-ből, az ilyen 20 kilós Szuléknak sose lesz jövője ebben a fociban.

Láthatóan semmi elképzelés nincs, se vezetői, se edzői se semmilyen fronton....így azért nehéz lesz még stabil Bl résztvevőnek is lenni..

Totál csubakka az egész....
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 20:12

Krisz írta:
Olcsó és jó edzőt (de minimum alkalmasat) biztosan nem fogunk tudni hozni, ha lecseréljük Allegrit az biztos zsebbe nyúlós lesz. Ha már belekezdünk egy ilyenbe akkor nem fogunk zsákbamacskázni, ha az elmúlt 4 év megtanított valamit akkor az mindenképp az, hogy az ilyen lutri/olcsójános döntések még rövid távon (1 szezon) is drágábbak, mintha egyből hozunk valakit aki kompetens és alkalmas a feladatra. Ezért fog jönni Zidane.

Persze ha még mindig ott tartunk, hogy ezt nem látjuk be akkor felülünk majd még egy év szopórollerre imádkozva egy 4. helyért. Lehet, hogy nincs pénz, de ezt mindig megoldottuk, ezután is így lesz.

A másik az, hogy Zidanenak a realnál se nagyon kellett raklap játékost igazolni, nálunk is kb néhány védőre van szükség meg előbb-utóbb Csecs utódjára.

na jó, de a Realnál a prime CR, Marcelo, Kroos, Modric, Bale voltak a keretben, persze, hogy oda nem kellett igazolni
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 20:07

Olcsó és jó edzőt (de minimum alkalmasat) biztosan nem fogunk tudni hozni, ha lecseréljük Allegrit az biztos zsebbe nyúlós lesz. Ha már belekezdünk egy ilyenbe akkor nem fogunk zsákbamacskázni, ha az elmúlt 4 év megtanított valamit akkor az mindenképp az, hogy az ilyen lutri/olcsójános döntések még rövid távon (1 szezon) is drágábbak, mintha egyből hozunk valakit aki kompetens és alkalmas a feladatra. Ezért fog jönni Zidane.

Persze ha még mindig ott tartunk, hogy ezt nem látjuk be akkor felülünk majd még egy év szopórollerre imádkozva egy 4. helyért. Lehet, hogy nincs pénz, de ezt mindig megoldottuk, ezután is így lesz.

A másik az, hogy Zidanenak a realnál se nagyon kellett raklap játékost igazolni, nálunk is kb néhány védőre van szükség meg előbb-utóbb Csecs utódjára.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 19:35

zetterberg40 írta:
Klopp hátha elérhető lesz.
Hát ő annyira életidegen lenne, hogy jöjjön! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 19:11

Klopp hátha elérhető lesz.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 18:49

A pénteki vereség megmutatta, hogy mennyire illúzió volt a kiszenvedett, szerencsés győzelmi sorozat alapján azt gondolni, hogy Allegri bármire is megoldás lehet. Mind a munkája, mind a pofátlan és a tartást teljesen nélkülöző nyilatkozatai vállalhatatlanok. Allegri egy igazi futballterrorista, aki a legdrágább keretből egy masszív, szarul játszó, de valamelyest sikeres (=top4, azért ha ez az elvárt szint a Juventusnál, akkor nem szóltam) csapatot össze tud rakni minden idők leggyengébb olasz bajnokságában, de az nyilvánvaló volt a kis- és középcsapatok elleni "menetelés" alatt is, hogy a BL csoportkör vége ugyanaz lenne most is, mint az ősszel. A mostani káoszban nincs, aki kirúgja, de remélem, nyáron elzavarják az anyjába. Nem csak, hogy semmilyen játéka nincs a csapatnak, de a küzdőszellem nyoma sincs a játékosokban meg, egyes döntései pedig arra engednek következtetni, hogy komoly mentális hanyatlásban van (Chiesa Kvara ellen, Mckennie állandó játszatása stb.). Ja, és szinte mindenki szar formában van alatta, de ez biztos véletlen. Már önmagában azért is takarodnia kellene Allegrinek, hogy nem csak, hogy vállalhatatlan a csapat szereplése a rangadókon, hanem több történelmi vereséget is összehozott az elmúlt 1,5 évben.
Pénz nincs, így Zidane legfeljebb álom lehet, ahogy Simeone is, aki legalább az állatot kihozná a játékosokból. Simeone gondolom, a férgek edzője lesz a nyáron. Azt már nem merem mondani, hogy bárki jöjjön, csak Allegri tűnjön el a csapat környékéről, mert az elmúlt pár év megmutatta, hogy az ilyen kijelentésekkel óvatosan kell bánni. Örülnék amúgy, ha a következő edző nem olasz lenne.

Krisz, _DREAM_, Malloy and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-15, 14:36

Krisz írta:


Jó de ez ilyen utolsó intézkedés a váltások életbe lépése előtt témának tűnt. Meg gondolom Agnelli mindig a klub közelében marad majd.


Meglátjuk, mindenesetre az eddig említett új nevek mind pénzügyesek. Nálam ez inkább a jelenlegi balhénak szól, de a valóságban szerintem nem ezek az emberek fogják igazgatni a klubot.

Közben már a Rubin Kazany is a Juventusból űz gúnyt:
https://football-italia.net/watch-rubin-kazan-joke-with-juventus-e20m-too-much-for-kvaratskhelia/
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-14, 20:10

Petike007 írta:


Alapjában véve a sportszakmai nihil jött ki. Mi sok pénzből tartunk fent egy nem kompakt semmire nem jo keretet. Afrika meg töredék pénzből igazolt okosan posztra. Amit mi Beppe távozása óta nem tettünk. 

Léteztek a voksukat egy játék rendszer mellett és ez apaljan építettek a csapatukat. Mi azt sem tudjuk mit akarunk játszani így viszont rohadt nehéz csapatot épiteni. Fartúr jött Sarri rendszerébe erre kibasszuk Sarrit. Stb. 

Évek óta Csubakka amit csinálunk. Többet ésszel mint esz nélkül.

Marotta összeszedte a mi szemétdombunkat majd csinált egy bajnokcsapatot, amit aztán a férgeknél is megismételt de ennél több nincs benne, ez különösen akkor jött ki látványosan amikor tovább kellett volna lépni, eladni a csúcsra járatott sztárokat és új játékosokba fektetni.

Afrikában egyelőre még a bajnokcsapatnál se tartanak (de ez most szerintem meglesz), viszont én BL-ben a parádés csoportkör után is arra számítok, hogy vagy a Frankfurt lepi meg őket (meg mindenkit nagyon) vagy a következő körben valamelyik nagy. És ezen a ponton jön majd a neheze. Jó eséllyel széthordják nyáron a csapatot - ha valamelyik elitcsapat faszt akar meregetni, akkor Osimhen elsődleges célpont, Kvarára is rámozdulhatnak és akkor vajon fogják tudni pótolni őket ilyen minőségben megint? Erősen kérdéses. Emellett Giuntoli szerződése is lejáróban van. De tegyük fel, hogy mindenki marad a helyén - meg tudják majd védeni a bajnoki címet? Hosszú távon dominálni a BL-ben? Nekem valahogy az az érzésem, hogy ott az ambíciók inkább Italiara korlátozottak és ADL se akarja annyi pénzzel megtolni a projektet ami ehhez szükséges lenne európai szinten.

A koncepció és a pragmatizmus hiánya meg a kapkodás egyértelmű, viszont nekünk az ambíció és az anyagi háttér adott és az infrastruktúra (brand, létesítmények, Next Gen) is megvan. Innentől meg elég nagy a potenciál.

Szerintem reális eséllyel lezsírozható Zidane és Giuntoli is ha akarjuk. Ha Allegri valami csoda folytán megújul akkor megvagyunk, ha nem akkor meg biztosan nem fogják sokáig hagyni alulteljesíteni.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-14, 15:22

Krisz írta:


Jó de ez ilyen utolsó intézkedés a váltások életbe lépése előtt témának tűnt. Meg gondolom Agnelli mindig a klub közelében marad majd.

Alapjában véve a sportszakmai nihil jött ki. Mi sok pénzből tartunk fent egy nem kompakt semmire nem jo keretet. Afrika meg töredék pénzből igazolt okosan posztra. Amit mi Beppe távozása óta nem tettünk. 

Léteztek a voksukat egy játék rendszer mellett és ez apaljan építettek a csapatukat. Mi azt sem tudjuk mit akarunk játszani így viszont rohadt nehéz csapatot épiteni. Fartúr jött Sarri rendszerébe erre kibasszuk Sarrit. Stb. 

Évek óta Csubakka amit csinálunk. Többet ésszel mint esz nélkül.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-14, 12:24

zetterberg40 írta:


Csak papíron más a vezetőség.
Az Udinese ellen Agnelli, Nedved ugyanúgy lent voltak a pálya szélénél a bemelegítés közben. Ők adták át a hónap játékosa díjakat stb.

Változás kb. csak akkor lesz, ha kibasznak minket a ZS ligába.

Jó de ez ilyen utolsó intézkedés a váltások életbe lépése előtt témának tűnt. Meg gondolom Agnelli mindig a klub közelében marad majd.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-14, 12:12

Malloy írta:
Szerencsére nem dőltem be az elmúlt időszak “győzelmi sorozatának”, így nem ért meglepetésként mikor szembejött a valóság. 
Barátaim akik Görögországban élnek pont nálunk vendégeskedtek, így csak távolról fél szemmel követtük a meccset. 
A beton védelem tagjai fogadtak, hogy ki tud nagyobb balfasz lenni? Ki nyert végül közülük? Elég szorosnak tűnt a verseny…

Ha nyáron lesz esély Zidane-ra, (és nem zárnak ki minket a G€CIbe) akkor remélem az új vezetőség mindent elkövet, hogy elhozzák. 
Illetve abban is bízok, hogy csak azzal a feltétellel maradhatott Allegri a Bl kiesés után, hogy ha nem sikerül ebben a szezonban csodát tennie, akkor önként mond majd le a szezon végén (a fizetéséről is). Mert az világosan látszik, hogy nem ez a jövő a fociban.

Csak papíron más a vezetőség.
Az Udinese ellen Agnelli, Nedved ugyanúgy lent voltak a pálya szélénél a bemelegítés közben. Ők adták át a hónap játékosa díjakat stb.

Változás kb. csak akkor lesz, ha kibasznak minket a ZS ligába.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-14, 10:32

Szerencsére nem dőltem be az elmúlt időszak “győzelmi sorozatának”, így nem ért meglepetésként mikor szembejött a valóság. 
Barátaim akik Görögországban élnek pont nálunk vendégeskedtek, így csak távolról fél szemmel követtük a meccset. 
A beton védelem tagjai fogadtak, hogy ki tud nagyobb balfasz lenni? Ki nyert végül közülük? Elég szorosnak tűnt a verseny…

Ha nyáron lesz esély Zidane-ra, (és nem zárnak ki minket a G€CIbe) akkor remélem az új vezetőség mindent elkövet, hogy elhozzák. 
Illetve abban is bízok, hogy csak azzal a feltétellel maradhatott Allegri a Bl kiesés után, hogy ha nem sikerül ebben a szezonban csodát tennie, akkor önként mond majd le a szezon végén (a fizetéséről is). Mert az világosan látszik, hogy nem ez a jövő a fociban.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-14, 07:16

CsT írta:

Na véget ért a dumaszínház? Smile Más meg véreset hugyozik a meccs alatt...
Baszkiri, kilencre hazaértem, telesírtam a párnát mielőtt kommenteltem.  Olyan emocionális hullámvasúton ülök, hogy ez nem is bipoláris, hanem multipoláris zavar. Kezdjük a melóhelyen. Szomorkodom a péntek miatt, de felvidulok, ha eszembe jut, hogy már csak hármat kell aludni (ma már csak kettőt) és ismét hétfő. Otthon elszomorodok,  amikor látom, hogy ötöt tojtak a tyúkok, kis életkezdemények, mi meg dulván lezáljuk a sztolit a hűtőben nekik. Aztán eszembe jut az esti meccs, öttel tömjük ki Afrikát, az egekben érzem magam. Elgondolkodok, mi lesz, ha mégsem, lesből támad a depi. Nem baj dumaszínház, repülök az egekbe. Gyün a meccs. Erről inkább ne, mammutördögcsorda ránt a mélybe.

Valszeg rossz volt a meccs időpontja, a bipoláris zavar rossz hullámgörbe pontján találkoztunk.

Jó hír, hogy a meccs után kóstoltam a házi pilsneremet, még szénsavmentes, de pöpec, vasárnap palackozom a kb. 40 üveget.

Aztán jöhet a hétfő, új remények.

Ilyen ez a bipoláris ámokfutás, nincs pihenés, föl-le. Föl-le.

Most leginkább egy szanaszétbaszott szőrsapkához hasonlítok, ahogy ülök az ágon, egy szép hosszú ágon, föl-he-he-he, le-he-he-he, mivel egy szellő hintáztatja az ágat...

_________________
a televizenyős düggönypakli

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-14, 00:47

Nehéz most 3 sör és 5-6(?) gin tonic után nem teleordítani a fórumot, de most alszok rá egyet.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-13, 23:26

bombahoppa írta:
Jobb ez a szembejövő olasz tehervonat, mint ha 4-2-re vagy 2-1-re kaptunk volna ki. Tiszta kép, lófasz performansz. Zéró darab délibábos milettvolnaha. No excuse. Reset. 

Csak félek, hogy Maxi lófaszt se tanul ebből, mint eddig se.

És nem is gyötör meg igazán, mert talán valami reakcióra késztet kifogás helyett. Talán.
Na véget ért a dumaszínház? Smile Más meg véreset hugyozik a meccs alatt...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-13, 23:19

Jobb ez a szembejövő olasz tehervonat, mint ha 4-2-re vagy 2-1-re kaptunk volna ki. Tiszta kép, lófasz performansz. Zéró darab délibábos milettvolnaha. No excuse. Reset. 

Csak félek, hogy Maxi lófaszt se tanul ebből, mint eddig se.

És nem is gyötör meg igazán, mert talán valami reakcióra késztet kifogás helyett. Talán.

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime2023-01-13, 23:09

Nico írta:
Juventus had not conceded five goals in any tournament since a 5-1 defeat to Pescara in Serie A on May 30, 1993.
Curiously, the first Pescara goal that night was scored by current Juventus coach Max Allegri.
És abban a csapatban nem is ilyen hitványok játszottak mint Megkenni meg Szandro....

Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 322471482_1405179286885899_602563319616399275_n.png?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=PPemfnFN4J4AX-Tj5GS&_nc_ht=scontent-vie1-1

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1   Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Afrika - Juventus 2023.01.13 (Péntek 13!!!444) 20:45 Sport1
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cremonese - Juventus 2023.01.04 18:30 Sport1
» Udinese - Juventus 2023.08.20. 20:45 Sport1
» Juventus-Lecce 2023.09.26 20:45 Sport1
» Juventus-Napoli 2023.04.23 20:45 (Sport1)
» Juventus - Verona 2023.10.28 20:45 Sport1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: