Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+20
simoon
Reggie Hammond
sneco7
vektra
Zici78
Bane.Davids.89
laac
_DREAM_
LeRoi10
CsT
DartagnanX
virracocha
Krisz
tjunior
zetterberg40
Nico
Malloy
Tankcsapda
Petike007
bombahoppa
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 15:44

Nico írta:

Az elmondottak alapján sose tett Juve vagy Cremonese meccsre
Azért zokogott mert az adósságaira gondolt, nem pedig azért mert gólt kapott miatta a csapat. Erre gondoltam. Smile
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 15:26

CsT írta:

És az elmondottak alapján nem is jártam messze az igazságtól. Very Happy
Az elmondottak alapján sose tett Juve vagy Cremonese meccsre
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 15:21

Malloy írta:
Gatti is benne volt. Okos. Kőművesként el jutsz ide, és ennyire becsülöd meg. Felfoghatatlan számomra.
Kölcsönadott Fagiolinak órára
Vissza az elejére Go down
Online
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 262
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 13:28

Nem lehet, hogy Allegri úgy állítja össze a kezdőcsapatot, hogy meccs előtt mindenkitől bekéri a mobilját, és akinél azt látja, hogy X-re fogadott, az mehet a kezdőbe?

CsT, _DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 11:59

"Eleinte csak azért csinálod, mert túl sok szabadidőd van."

Részletek Nicolò Fagioli szövetségi meghallgatáson tett beismerő vallomásából.

"Egy idő után már nem tudtam aludni éjszakánként. A tartozásom egyre nőtt, és az járt a fejemben, hogy csak azért játszok, hogy meggyógyuljak. Ahogy telt az idő, egyre megszállottabbá tett az adósság."

"A teljes tartozásom közel 3 millió euró volt. [A Juventusnál jelenleg nagyjából nettó 1 millió eurót keres évente - a szerk.] Egyre súlyosabb fenyegetéseket kaptam. Azt mondták: "Fizess, vagy eltörjük a lábadat." De már akkora volt az adósságom, hogy ha nyertem is egy fogadáson, nem kaptam semmit, csak csökkentve lett a tartozásom."

"Eleinte csak azért csinálod, mert túl sok szabadidőd van. Reggel edzel, majd leülsz játszani, hogy ne unatkozz, és hogy megtapasztald az izgalmat. Eleinte csak szórakozás volt, időtöltés."

"2021 nyarán kezdtem. Tirreniában voltunk az U21-es válogatott edzőtáborában. Láttam, hogy többen is csinálják, és nem tettem fel a kérdést, hogy ezek az oldalak legálisak-e. A különbség a legális és az illegális oldalak között, hogy utóbbin pénzbefizetés nélkül, hitelre is lehet játszani."

"Tonali mutatta meg az Icebet nevű oldalt. Láttam játszani, megkérdeztem, mit csinál, ő pedig azt mondta, hogy én is játszhatok, mert a fogadásoknak nincs nyoma. A közösségben hallani lehetett róla, hogy szerencsejáték-adósságai vannak."

"Eleinte szinte csak teniszre fogadtam, majd jött a kaszinó és a futballmeccsek. Több illegális oldalt is használtam, az egyik a Betart volt, a másik az Icebet, és voltak mások is, de ezek az oldalak havonta változtatták a nevüket. 2022 tavaszára stresszes állapotba kerültem az adósságok miatt, ősszel már focira is fogadtam, és hatalmas összegekkel próbáltam talpra állni."

"A Juventusnál fiatal korunk óta sulykolták belénk, hogy tilos fogadnunk futballmeccsekre. Fogadtam olasz és nemzetközi meccsekre is, de a Juventusra és a Cremonesére soha. Soha nem beszéltem a fogadásaimról senkivel a Juvénál, sem vezetőkkel, sem csapattársakkal, mert nem bíztam senkiben."

"Gyakran fogadtam folyamatban lévő meccsekre. Egy alkalommal egy Torino-Milan meccsen [2022. október 30. - a szerk.] arra fogadtam, hogy a Milan győz vagy döntetlent játszik, de a Torino 2-1-re nyert. Fogadtam a Bajnokok Ligájára is, többek között a Porto-Atletico Madrid és a Real Madrid-Ellenség meccsekre."

"2022 őszére már 250 ezres tartozásom volt, és egyes illegális o


ldalak tulajdonosai elkezdtek nyomást gyakorolni rám. Ezért időnként értékes órákat vásároltam egy milánói ékszerüzletben. Volt, hogy én magam vittem el az órákat, máskor az oldalak tulajdonosai gyűjtötték be őket."

"Több alkalommal is kölcsönkértem barátoktól és csapattársaktól, hogy rendezni tudjam az adósságaimat. Azt mondtam nekik, hogy azért van szükségem a pénzre, mert venni szeretnék egy órát, és anyám zárolta a bankszámlámat. Gatti 40 ezer eurót adott kölcsön, amit azóta sem tudtam visszafizetni neki. Ugyancsak 40 ezer eurót kaptam kölcsön Dragusintól és néhány piacenzai barátomtól is. Az összegeket banki átutalással küldtem el a milánói ékszerüzletnek, akik továbbították a platformok vezetői felé."

"Tisztázni szeretném, hogy az a szándékom, hogy minden kölcsönt visszafizessek a barátaimnak és a társaimnak, akik nem tudták, hogy mire adják kölcsön a pénzt."

"A legrosszabb időszak 2023 márciusa és áprilisa között volt. Akkor már annyira feszült voltam és annyira féltem, hogy a Sassuolo-Juventus meccsen technikai hibát vétettem, ami után lecseréltek. Ahogy leültem a kispadra, zokogni kezdtem a tartozásaimra gondolva."

"Kijelentem, hogy mostanra abbahagytam a fogadásokat, és folytatni kívánom a kezelési folyamatot."
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 11:41

CsT írta:

Nekem is, pedig még sajnáltam is amikor a hibája után gólt kaptunk és zokogott a padon pedig lehet csak 2,5 underre tett! Smile
És az elmondottak alapján nem is jártam messze az igazságtól. Very Happy

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 10:58

Gatti is benne volt. Okos. Kőművesként el jutsz ide, és ennyire becsülöd meg. Felfoghatatlan számomra.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-18, 07:34

Paolo Rossi esete jut eszembe, akit 2 évre tiltottak el bundázásért. Utóbb kiderült konkrétan nem bundázott, sőt amikor megkeresték elhajtotta őket csak épp nem jelentette, meg nyilván tudok arról ki bundázott és azt sem jelentette. Feltételezem amikor eltiltották akkor is sokan a pokolba kívánták a szurkolók közül. Aztán lejárt a 2 év és a többi már történelm, közhelyesen szólva.
Most pedig az internet, életükben sosem hibázók rögtönítélő bírósága el akarja ásni Fagiolit. Nyilván érthető a düh, hiszen a srác elég nagy baromságot csinált, kicseszett a klubbal de legfőképp saját magával. Ezzel együtt ne akarjuk már derékbatörni a karrierjét ( még akkor sem ha ő lelkesen dolgozik ezen ). Inkább minden eszközzel segíteni, hogy tanuljon az esetből, ha van egy csepp esze tanulni is fog. Nyilván nem kell a végtelenségig páyyolgatni, felnőtt ember de az esélyt meg kell kapnia. Ez nem ilyen jóemberkedés, inkább annak belátása, hogy mindegyik félnek ez lenne az érdeke.

Krisz, virracocha and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 23:12

Krisz írta:


De most neked nem azért volt 'nem profi' Fagyi mert lebukott, hanem mert fogadott, ez volt a kritérium. Tehát az a rengeteg másik 'profi' aki ugyanúgy tipmikszel meg kokszol de kurvára nem tudunk róla ugyanebbe a kategóriába sorolandó.

Nekem csak a címkével van bajom. Mert az jön le nekem, hogy igazából mégis azzal van baj, hogy lebukott. De akkor meg nem arról van szó, hogy 'nem profi', hanem hogy kretén. Kreténség miatt meg nem lehet valakit elásni.

Azért mi bukunk le, mert egyértelműen szopatnak minket ahol tudnak, ezért nagyítóval néznek mindent. Kicsit vicces, mert elnézve ezt a Juve mentes azzurrit a szövetség az olasz foci halálát egyengeti.
Fagyi egy fasz, azért is mert fogadott meg azért is mert lebukott. Amikor tudod, hogy mindenki téged figyel, és mégis ilyet kockáztatsz...Pogba dettó.

Ha meg a klub tudott róla és mégsem basztuk ki nyáron az is hatalmas lúzerség, lehet Tonali sem véletlenül lett eladva.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 22:50

CsT írta:

Amikor Gigi csinálta még nem interneten ment a dolog és a törvényi szabályozás se volt ennyire szigorú. Régen azért máshogy mentek a dolgok, akkor én is tudtam bármiről számlát adni/venni most már meg se próbálnám. Smile

Kicsit átestünk a ló túloldalára mert már mindig mi vagyunk az áldozat, lehet, hogy más is fogad meg kokszol de valahogy mindig mi bukunk le. Számomra unalmas már...

De most neked nem azért volt 'nem profi' Fagyi mert lebukott, hanem mert fogadott, ez volt a kritérium. Tehát az a rengeteg másik 'profi' aki ugyanúgy tipmikszel meg kokszol de kurvára nem tudunk róla ugyanebbe a kategóriába sorolandó.

Nekem csak a címkével van bajom. Mert az jön le nekem, hogy igazából mégis azzal van baj, hogy lebukott. De akkor meg nem arról van szó, hogy 'nem profi', hanem hogy kretén. Kreténség miatt meg nem lehet valakit elásni.

Azért mi bukunk le, mert egyértelműen szopatnak minket ahol tudnak, ezért nagyítóval néznek mindent. Kicsit vicces, mert elnézve ezt a Juve mentes azzurrit a szövetség az olasz foci halálát egyengeti.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 21:54

Krisz írta:


Ugyanazt csinálta, mint Buffon, csak akkor olyan pozícióban voltunk, hogy ezt el tudtuk simítani. Tehát akkor Buffon se volt profi játékos? Az is nyilvánvaló, hogy mindenki ezt csinálja, tekintve, hogy mennyien vannak benne. Megint csak arról van szó, hogy őt lefülelték és rögtön egy szar lett. Pogba nyilván valami kretén sámán lónyállal bukott meg, de mellette a komplett Bayern nyilvánvalóan szét van kokszolva csak senki nem tudja megbuktatni őket.

Fagyi semmivel se különb, mint a többség, csak kretén, hogy lebukott. Azért én is haragszom rá, de ne moralizáljunk már azon, hogy tipszmikszezett és ezért mekkora legalja...
Amikor Gigi csinálta még nem interneten ment a dolog és a törvényi szabályozás se volt ennyire szigorú. Régen azért máshogy mentek a dolgok, akkor én is tudtam bármiről számlát adni/venni most már meg se próbálnám. Smile

Kicsit átestünk a ló túloldalára mert már mindig mi vagyunk az áldozat, lehet, hogy más is fogad meg kokszol de valahogy mindig mi bukunk le. Számomra unalmas már...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 21:25

CsT írta:

Ugyanolyan faszság mint Pogba doppingja, ilyet profi játékos nem csinálhat.

Ugyanazt csinálta, mint Buffon, csak akkor olyan pozícióban voltunk, hogy ezt el tudtuk simítani. Tehát akkor Buffon se volt profi játékos? Az is nyilvánvaló, hogy mindenki ezt csinálja, tekintve, hogy mennyien vannak benne. Megint csak arról van szó, hogy őt lefülelték és rögtön egy szar lett. Pogba nyilván valami kretén sámán lónyállal bukott meg, de mellette a komplett Bayern nyilvánvalóan szét van kokszolva csak senki nem tudja megbuktatni őket.

Fagyi semmivel se különb, mint a többség, csak kretén, hogy lebukott. Azért én is haragszom rá, de ne moralizáljunk már azon, hogy tipszmikszezett és ezért mekkora legalja...

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 20:33

Nico írta:

Ne essünk túlzásba, igazából mit csinált? Meccsekre fogadott, hányan csinálják rajta kívül? Nem a saját meccsére fogadott. Szabálytalan? Igen, de miért? Kinek árt ezzel? 
Ráadásul bevallotta és felvállalta a hibáját, nem biztos hogy minden korabeli megtette volna, sőt emberek évtizedeket leélnek mindenféle függőség árnyékában. Van ugye olyan jelenlegi magyar edző, egykori válogatott aki konkrétan sikkasztott, hogy játszon.
Teljesen mindegy mennyire csekély dolog fogadni pár meccsre, ezzel nemcsak magát hanem a klubot is szar helyzetbe hozta. Ugyanolyan faszság mint Pogba doppingja, ilyet profi játékos nem csinálhat. Másrészt meg mi a garancia arra, hogy nem fogja újra megtenni?

Az, hogy "bevallotta" nyilván azután történt, hogy kiszivárgott az egész...innentől gondolom az ügyvédek utasítását követte.

Kíváncsi leszek mennyire "érte" meg újra becsicskulni, a vádalku általában felezni szokta a büntetést, szóval Tonalinak meg Zaniolonak nagyon hosszú eltiltás járna...persze aztán majd kiderül, hogy ők csak pókereztek.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 20:21

zetterberg40 írta:
Nem leszek népszerű, de én teljes mértékben elengedném Fagioli kezét. Óriási csalódás a kiscsávó.
Nekem is, pedig még sajnáltam is amikor a hibája után gólt kaptunk és zokogott a padon pedig lehet csak 2,5 underre tett! Smile

LeRoi10 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 20:05

zetterberg40 írta:
Nem leszek népszerű, de én teljes mértékben elengedném Fagioli kezét. Óriási csalódás a kiscsávó.
Ne essünk túlzásba, igazából mit csinált? Meccsekre fogadott, hányan csinálják rajta kívül? Nem a saját meccsére fogadott. Szabálytalan? Igen, de miért? Kinek árt ezzel? 
Ráadásul bevallotta és felvállalta a hibáját, nem biztos hogy minden korabeli megtette volna, sőt emberek évtizedeket leélnek mindenféle függőség árnyékában. Van ugye olyan jelenlegi magyar edző, egykori válogatott aki konkrétan sikkasztott, hogy játszon.
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 19:42

Hatalmas balfaszok voltak megint. De ez van. Gentleman mindenki. Tartsuk oda a másik orcánkat is. 

Nyugodtak lehettek, Fagioli kapja a legvastagabb büntetést. Az angolok(arabok) szerintetek hagyni fogják, hogy eltiltsák 1+ évre a 70 milliós játékosukat??? Ne vicceljetek.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 18:46

zetterberg40 írta:
Nem leszek népszerű, de én teljes mértékben elengedném Fagioli kezét. Óriási csalódás a kiscsávó.
1, Én inkább úgy mondanám, hogy időzített bomba.

2, Komoly érdeklődéssel várom a többi érintettre kiszabott büntetést.

3, Még inkább kíváncsi vagyok minden egyes érintett bűnlajstromára.

A uccsó két pont alapján tudunk majd méltatlankodni vagy egyetérteni.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/ Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 18:17

Nem leszek népszerű, de én teljes mértékben elengedném Fagioli kezét. Óriási csalódás a kiscsávó.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 17:44

Krisz írta:
Fagyinál 7 hónapos eltiltásról írnak. 
 Ahogy szokott kicsit több lett, 12 hónap…
Igaz 5 hónapot atvarialtak, utolsó két meccsre már jó
Vissza az elejére Go down
Online
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-17, 16:50

Fagyinál 7 hónapos eltiltásról írnak. Itt azért felmerül a kérdés, hogy megérte-e bevallani, ahelyett hogy beleállunk, illetve hogy a többiek, akik amúgy saját meccsre is fogadtak azok kapnak-e valamit.

2024től eltörlik a growth decreet. Szóval még kevésbé lesz az olasz liga versenyképes.

Conte puncsolása teljesen nevetséges, fog még ő értelmes csapatot edzeni? 

Nem nagyon esett még szó a 200 millás tőkeemelésről. Azért ebből fogunk majd igazolni is az biztos. Főleg mert már januárban égető lesz a kp hiány. Az a durva, hogy Pogba és Fagioli minusszal, elvileg kettő kéne, ugyanakkor gyakorlatilag 3, mert Mirettit meg baromira le kéne passzolni kölcsönbe amíg Allegri itt rongál. Én Samardzicot borítékolom. Tökjó hogy 3 krumpliért odadobtuk Rovellat a Lazionak, meg hogy most már garantáltan a Rabiot - Kenő agytröszt fogja szervezni a támadásainkat 🤦‍�🤦‍�🤦‍�
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-15, 18:41

Nico írta:
Elkann szerint a jövő a fiatalok és Allegri...
szerintem nem sok meccset nézhetett mostanában...
+1 
Giuntoli: “We have to protect our manager Allegri as we want to support him. I’m still surprised by his passion and dedication every day like he was on his first day as coach”.

ebbe a nagy lelkesedésbe miért nem fér bele mondjuk, hogy készít valami támadójátékot is???
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-15, 14:41

Elkann szerint a jövő a fiatalok és Allegri...
szerintem nem sok meccset nézhetett mostanában...
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 23:03

A szivárogtató Corona egyébként egy többszörösen elítélt bűnöző, akinek ez a kedvenc viselete:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 391760093_820912936703079_8213015191434798130_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=uTZT7ijR9EAAX86mX06&_nc_oc=AQm168mqLs8Y2ZcWxIYOLNDIYOyukD14EA7QMrZOTlUKZtikjpucZQlI6eyG0d3bWHc&_nc_ht=scontent-fra5-2

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 20:04

Hogy lehet ,hogy mostanaban csak Juve gyűlölő ügyészek nyomiznak az olasz foci körül? 

Club statement szerint egyből jelentették,amint tudomást szereztek a fogadásokról.
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 18:46

Krisz írta:


A másik dolog pedig, hogy nyilván az ő ügyvédei meg a klub jogi részlege határozta meg hogy mit is tegyen. Buffon is megforgatott pár millát fénykorában, nehéz elhinni, hogy eltiltanák az olasz válogatott kemény magját. Zaniolo Roma meccsekre fogadott, az hogy Fagyi feladta magát mindenképp enyhítő körülmény kell hogy legyen, ezek után ha csak őt/minket basznak meg az megint totál komédia lenne, szóval vagy besöprik az egészet a szőnyeg alá, vagy nagyon remélem, hogy nem leszünk olyan amatőr balfaszok, hogy megint bepucsítunk az ordas brének, miközben mindenki más megússza.
Egészen nyugodtak lehettek, hogy tényleges büntetést mi fogunk egyedül kapni. A plusvalenza hisztinél is csak minket kurtak meg, pedig annál nem kell egyértelműbb ügy…
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 16:38

Nico írta:

Szerintem nem önként ajánlotta fel, hanem együttműködik. És ez nem baj, főleg nem spicliskedes. Az neki jól jöhet ha több játékos érintett, főleg ha válogatottak, akkor talán nem tiltják el őket 3 évre… Persze lehet hősködni, de neki ez a pályafutása végét jelentheti.
Nagyobb baj, hogy állítólag egy másik játékos is érintett tőlünk és hogy lehet hogy a klub pár hónapja tudja és nem jelentette, ami megint büntetést vonhat maga után…

A másik dolog pedig, hogy nyilván az ő ügyvédei meg a klub jogi részlege határozta meg hogy mit is tegyen. Buffon is megforgatott pár millát fénykorában, nehéz elhinni, hogy eltiltanák az olasz válogatott kemény magját. Zaniolo Roma meccsekre fogadott, az hogy Fagyi feladta magát mindenképp enyhítő körülmény kell hogy legyen, ezek után ha csak őt/minket basznak meg az megint totál komédia lenne, szóval vagy besöprik az egészet a szőnyeg alá, vagy nagyon remélem, hogy nem leszünk olyan amatőr balfaszok, hogy megint bepucsítunk az ordas brének, miközben mindenki más megússza.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 13:01

Malloy írta:
Olvasva a friss híreket Fagioli nem csak hülye hanem még egy fasz spicli is. Senki másról nem tudtak a hatóságok, de ő önként ajánlotta fel a telefonját, bízva abban, hogy majd így mérsékli a szövetség az eltiltását. Hát ez a hülye hol volt az elmúlt években???? Nem tűnt fel neki, hogy Juve alkalmazottként teljesen esélytelen vagy még a normális eljáráshoz is??? 

Szerintem amúgy be kellene tiltani a sportfogadás. Az egész világon- mindenkinek. 
Amíg ez nem történik meg (sosem fog) addig ezek fogják uralni a sport világát. Sajna
Szerintem nem önként ajánlotta fel, hanem együttműködik. És ez nem baj, főleg nem spicliskedes. Az neki jól jöhet ha több játékos érintett, főleg ha válogatottak, akkor talán nem tiltják el őket 3 évre… Persze lehet hősködni, de neki ez a pályafutása végét jelentheti.
Nagyobb baj, hogy állítólag egy másik játékos is érintett tőlünk és hogy lehet hogy a klub pár hónapja tudja és nem jelentette, ami megint büntetést vonhat maga után…
Vissza az elejére Go down
Online
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 11:51

Olvasva a friss híreket Fagioli nem csak hülye hanem még egy fasz spicli is. Senki másról nem tudtak a hatóságok, de ő önként ajánlotta fel a telefonját, bízva abban, hogy majd így mérsékli a szövetség az eltiltását. Hát ez a hülye hol volt az elmúlt években???? Nem tűnt fel neki, hogy Juve alkalmazottként teljesen esélytelen vagy még a normális eljáráshoz is??? 

Szerintem amúgy be kellene tiltani a sportfogadás. Az egész világon- mindenkinek. 
Amíg ez nem történik meg (sosem fog) addig ezek fogják uralni a sport világát. Sajna

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 450
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 10:16

nagyon frusztráló, hogy ekkora szemétdomb lett a Juventusból, ahol pár éve még büszkén hirdették, hogy nem csak a játéktudást, hanem az emberi tulajdonásgokat is figyelembe veszik, akikor leigazolnak valakit. teljesen olyan lett ez a klub, mint a moratti alatti férgek, nem lesz könnyű dolga Giuntolinak, hogy erről a pénzügyi, sportszakmai és morális mélypontról kihozza a klubot

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-13, 05:50

CsT írta:

A spicli Desijjó szerintem már ott ül valamelyik Torinói rendőrőrsön. Smile

Gondolom kihozzák majd, hogy Fagyi kap 3 évet Zaniolo meg Tonali meg egy 20ezer eurós büntetést. Smile
Hasonló végkimenetelre számítok én is.

Esetleg még a csapattól le lehet vonni annyiszor 3 pontot ahány meccsen játszott idén.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime2023-10-12, 22:13

Malloy írta:
A szimpatikus ügyész már azt keresi, hogy ki tudott rola a csapatból. Mert az egyből fog kapni 6 hónap eltiltást.
A spicli Desijjó szerintem már ott ül valamelyik Torinói rendőrőrsön. Smile

Gondolom kihozzák majd, hogy Fagyi kap 3 évet Zaniolo meg Tonali meg egy 20ezer eurós büntetést. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
7 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: