Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+20
simoon
Reggie Hammond
sneco7
vektra
Zici78
Bane.Davids.89
laac
_DREAM_
LeRoi10
CsT
DartagnanX
virracocha
Krisz
tjunior
zetterberg40
Nico
Malloy
Tankcsapda
Petike007
bombahoppa
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-29, 08:46

Krisz írta:
A konfetti kizárás hivatalos! Éljen!

Maxi formáját figyelembe véve egy albán libalegelőn a konfettiben a csapat milyen százaléka sérült volna le? Ez a kb hány éves a kapitány kérdés csak sokkal nagyobb talány.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-28, 21:56

Malloy írta:

Azért az a 10+10 elég erős.
Ja, Maxi fennmaradó bére! Smile

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-28, 21:35

Krisz írta:
A konfetti kizárás hivatalos! Éljen!
Azért az a 10+10 elég erős. De legalább mostmár megtisztult a sportág.

_DREAM_ and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-28, 19:57

A konfetti kizárás hivatalos! Éljen!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-26, 22:38

Elég szar ez a nyócker tróger irány.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Fb_img74

Petike007 and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1293
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-25, 09:28

Krisz írta:
Az adidas nemcsak a mi mezeinknél brillírozik, de lehet ez jár kincstárilag a jelenleg játékostemető csapatoknak.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Fb_img73
pizsi
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-24, 20:06

sneco7 írta:
Dögöljek meg, de nekem fekete-fehérben ez tetszene, olyan retrós 😃 De meg lehet sárga kékben is 😁

Nekem nem igazán, a 3 adidas csíkkal együtt túl sok a csík, de igazából nem is az a fő baj ezzel a mezzel, hanem, hogy sehogy se jön össze a MUval, még 2. számú mezként sem. Nálunk is rengeteg a stílusidegen mez.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3674
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-24, 19:55

Nico írta:
Pedig ez most nem olyan rossz
Ez geci jó. Kár hogy gombolós. Biztos felvesszük majd egyszer ősszel és egyszer tavasszal. Van szarrózsaszínfehérfos is.

juve

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-24, 19:48

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Img_4010
Pedig ez most nem olyan rossz

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-24, 18:14

Dögöljek meg, de nekem fekete-fehérben ez tetszene, olyan retrós 😃 De meg lehet sárga kékben is 😁

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-24, 18:09

Az adidas nemcsak a mi mezeinknél brillírozik, de lehet ez jár kincstárilag a jelenleg játékostemető csapatoknak.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Fb_img73

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Gyúró
Gyúró



Posts : 704
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-20, 14:03

Ez megvan? 🤣🤣 Bár majd biztos megpróbálnak a zöld asztalnál 2 millió követőt maguknak követelni 🤣🤣Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Screen14

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-20, 07:28

Érdekes :rolling_eyes:

Az elmúlt, 2022/23-as szezon, amelyben a Barça megnyerte a La Ligát és a spanyol Szuperkupát, nemcsak a sporteredmények tekintetében volt pozitív, hanem fizikai értelemben is. Xavi csapata közel felére csökkentette az izomsérülések számát a 2021/22-es szezonhoz képest.
A nagy fordulat egyik kulcsa Dr. Ricard Pruna beépítése volt, aki visszatért Xavi csapatába. Az orvosi stáb vezetője a 2020-as távozása után tért vissza a Barçához, aki magával hozta az első csapathoz a megbízható fizioterapeutáit is. A fizikai eredmények pedig meg is látszanak. Ebben a szezonban, bár már befejeződött, Xavi játékosai, összesen 704 napot voltak kint izomsérülések miatt. A 2021/22-es szezonban ez 1463 nap volt. A katalánok orvosi stábjának gyakorlatilag sikerült megfeleznie a csapat különböző tagjainak izomsérüléseinek számát, ami azt eredményezte, hogy a játékosok hosszabb ideig álltak a csapat rendelkezésre, mint tavaly.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-19, 22:29

Petike007 írta:


Agnelli egy kurvajó elnök volt, amíg elnök volt és nem akart vezérigazgató is lenni. 

Volt egy víziója amielvitt minket a csúcsra, és egy Marotta, aki a Földön tudta tartani. 

Ahogy Beppe elment Agnelli egy elszabadult hajóágyúvá változott. Kár érte.

Villar Perosa olyan nekem, mint a fekete fehér színek vagy a győztes mentalitás. A Juventus DNS része. NAgyon szomorú vagyok, hogy idén ez kimarad. LEgalább Pogbának van új haja.
Tűpontos.

Villar Perosa és utána a látogatás az Agnelli villában valóban hozzátartozott a "fino alla fine" érzéshez.

Ronaldó volt a fordulópont, ott éreztem, hogy Agnelli dönt nem Beppe, aki ezután távozott is.

A szuperliga ötlete sem volt rossz, arra tényleg nem lehetett számítani, hogy órák alatt mindenki kihátrál mellőle és ő lesz a főgonosz.

Az a baj én most nem látok jövőképet.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-19, 22:08

CsT írta:
Idén nem lesz Villar perosai családi nap és Juventus A-B meccs...csodálatosan ünnepeljük a 100. évfordulót.

Agnellit lehet szidni (én is szoktam) de mióta ő nincs, ez egy gazdátlan telibeszart klub. Kockákat ültettünk mindenhová, akiknek se a fociról, se a hagyományokról nincs fogalma.

Végtelenül bús panda vagyok. Sad

Agnelli egy kurvajó elnök volt, amíg elnök volt és nem akart vezérigazgató is lenni. 

Volt egy víziója amielvitt minket a csúcsra, és egy Marotta, aki a Földön tudta tartani. 

Ahogy Beppe elment Agnelli egy elszabadult hajóágyúvá változott. Kár érte.

Villar Perosa olyan nekem, mint a fekete fehér színek vagy a győztes mentalitás. A Juventus DNS része. NAgyon szomorú vagyok, hogy idén ez kimarad. LEgalább Pogbának van új haja.

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1729
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-19, 17:32

CsT írta:
Idén nem lesz Villar perosai családi nap és Juventus A-B meccs...csodálatosan ünnepeljük a 100. évfordulót.

Agnellit lehet szidni (én is szoktam) de mióta ő nincs, ez egy gazdátlan telibeszart klub. Kockákat ültettünk mindenhová, akiknek se a fociról, se a hagyományokról nincs fogalma.

Végtelenül bús panda vagyok. Sad
Remelem sporoltunk 15€-t
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-19, 16:10

CsT írta:
Idén nem lesz Villar perosai családi nap és Juventus A-B meccs...csodálatosan ünnepeljük a 100. évfordulót.

Agnellit lehet szidni (én is szoktam) de mióta ő nincs, ez egy gazdátlan telibeszart klub. Kockákat ültettünk mindenhová, akiknek se a fociról, se a hagyományokról nincs fogalma.

Végtelenül bús panda vagyok. Sad
Állítólag őrjöngött mikor megmondták neki, hogy kilépünk a szuper ligából…
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-19, 15:34

Idén nem lesz Villar perosai családi nap és Juventus A-B meccs...csodálatosan ünnepeljük a 100. évfordulót.

Agnellit lehet szidni (én is szoktam) de mióta ő nincs, ez egy gazdátlan telibeszart klub. Kockákat ültettünk mindenhová, akiknek se a fociról, se a hagyományokról nincs fogalma.

Végtelenül bús panda vagyok. Sad
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-15, 09:24

zetterberg40 írta:


Nekem úgy tűnik, hogy már nem érdekli őket igazán a klub és a biznisz része sem.

Több cikket olvastam cfinanza pl hogy a mostani szarok miatt egyszerűbb lenne az élet tőzsdei jelenlét nélkül. 

Illetve arab vagy amerikai (Amazon) tulaj bevonását tervezik. 

Nem eladják mert az azt hiszem az örökségünk En is benne van hogy a Juve meg a Ferrari a családért aki Elle e megy annak viszlát pénz. 

Inkább egy olyan fajta tőke bevonás lesz mint anno a Tamoil os pénz mosás. Akarom mondani szponzoráció. Most az arabok pénzét mossuk. Vagy egy Tech óriásét. Jó lesz ez
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-14, 16:52

Krisz írta:


Igen ez elképzelhető, nekem is az eszembe jutott, de előbb fel kéne futtatni kicsit, hogy el tudják adni jó áron. Azt mondjuk nem értem, hogy miért akarnának kiszállni egy 125 éves tradícióból, úgy hogy nyilvánvalóan lehet jó biznisz a fociklub tulajdonlás. Mert megtehetnék azt is, hogy leszabályozzák board szinten a stratégiát megfelelő vezetőség mellett és akkor van egyel több jó cég a holdingban (pl az Arsenal évtizednyi öröknegyedik mellett kitűnően teljesítő cég volt).

Nekem úgy tűnik, hogy már nem érdekli őket igazán a klub és a biznisz része sem.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-14, 15:15

zetterberg40 írta:


Szerintem szimplán arról van szó, hogy el akarják adni a közeljövőben a klubot.
Addig meg megy a költségcsökkentés, spórolás.

Igen ez elképzelhető, nekem is az eszembe jutott, de előbb fel kéne futtatni kicsit, hogy el tudják adni jó áron. Azt mondjuk nem értem, hogy miért akarnának kiszállni egy 125 éves tradícióból, úgy hogy nyilvánvalóan lehet jó biznisz a fociklub tulajdonlás. Mert megtehetnék azt is, hogy leszabályozzák board szinten a stratégiát megfelelő vezetőség mellett és akkor van egyel több jó cég a holdingban (pl az Arsenal évtizednyi öröknegyedik mellett kitűnően teljesítő cég volt).
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-14, 13:45

Krisz írta:


Egy jó Tamoilt kérnék, azok szép idők voltak. 

Ettől függetlenül furcsa nekem ez az egész, egy mezszponzor deal a legegyszerűbb módja a pénzmosásnak, kézenfekvő lenne, hogy az Exor ezt fenntartja magának.
Tamoil csak a Bl-ben volt. Az meg nincs 🙄
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4919
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-14, 13:39

Krisz írta:


Egy jó Tamoilt kérnék, azok szép idők voltak. 

Ettől függetlenül furcsa nekem ez az egész, egy mezszponzor deal a legegyszerűbb módja a pénzmosásnak, kézenfekvő lenne, hogy az Exor ezt fenntartja magának.

Szerintem szimplán arról van szó, hogy el akarják adni a közeljövőben a klubot.
Addig meg megy a költségcsökkentés, spórolás.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-14, 11:45

Petike007 írta:
Nem a Jeep lesz a mezszponzor, Calvo feladata, hogy tlaáljon valakit aki 40M-t lerak legalább. Az USA túra emiatt fontos, és várhatóan szaudi ajnálat is érkezik. 

LEfordítom Agnelli klán nem akar ennyit fizetni mint eddig. Fazasa minden. Az amcsi túra a zsemkápráztató játékunkkal biztos sok szponzort hoz.

Egy jó Tamoilt kérnék, azok szép idők voltak. 

Ettől függetlenül furcsa nekem ez az egész, egy mezszponzor deal a legegyszerűbb módja a pénzmosásnak, kézenfekvő lenne, hogy az Exor ezt fenntartja magának.

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2222
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-14, 09:02

Nem a Jeep lesz a mezszponzor, Calvo feladata, hogy tlaáljon valakit aki 40M-t lerak legalább. Az USA túra emiatt fontos, és várhatóan szaudi ajnálat is érkezik. 

LEfordítom Agnelli klán nem akar ennyit fizetni mint eddig. Fazasa minden. Az amcsi túra a zsemkápráztató játékunkkal biztos sok szponzort hoz.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-12, 21:45

Malloy írta:
A Chelsea már beszerezte a bájernes kokszot:
Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Img_1510
Eddig hatalmas flop a csávó, 70 milláért 0 gól Very Happy Very Happy Bár még lesz ideje bizonyítani mert van hátra 8 év a szerződéséből Smile
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-12, 21:36

A Chelsea már beszerezte a bájernes kokszot:
Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Img_1510

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10936
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-08, 23:30

Malloy írta:
Ha az uefa maffia akar még egy szöget verni a koporsónkba, akkor addig húzza a döntést, hogy nem idén leszünk eltiltva, hanem jövőre. Kvázi 2 évre így kizárhatnak minket a Bl-ből.
Nézd a jó oldalát, legalább nem esünk ki 3 ponttal a csoportból. Smile

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2472
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 39
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-08, 13:43

Ha az uefa maffia akar még egy szöget verni a koporsónkba, akkor addig húzza a döntést, hogy nem idén leszünk eltiltva, hanem jövőre. Kvázi 2 évre így kizárhatnak minket a Bl-ből.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8386
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-04, 20:32

tjunior írta:

A vonalakat ígyis-úgyis huzogatni fogják, de így legalább máshol. Ez elvben a támadófocit akarja elősegíteni, ami mindenképpen pozitív szándék. Ehhez képest, hogy a védőknek alkalmazkodni kell és az elején fogalmatlanok lesznek nem nagy ár. A taktikai változások szerintem izgalmasabbak, egyrészt csak elvben segíti a támadófocit, de ha a kis csapatok taktikákából kiesik a lesreállítás jó eséllyel mennek a kapu elé buszozni de lehet ez részben minden csapatra igaz lesz, ki tudja. Én olyat is el tudok képzelni, hogy pl. visszatérnek a söprögetők ha a lestaktika használhatatlan. Kívácsian várom mi lesz ebből.

Ez az eleinte dolog szerintem meglepően hosszú lesz. 10-20 év automatizmusát nem 2 szezon lesz átkalapálni, illetve az új taktikai elemek megjelenésére is sanszosan szezonokat kell majd várni. De ez egy dolog, inkább az zavar engem, hogy nem a jelenlegi problémával foglalkoztak, vagyis hogy minden gól után méregetni kell. Ha egy olyan találmány lett volna az újítás ami fél másodperc alatt megállapítja a lesállást, majd jelez a partjelzőnek meg a sporinak, hogy les arra azt mondom, hogy fasza. Ehelyett ezt a kurvanagy vonalkazást meg videozgatást hagyták a faszba és bevezettek egy totál új változtatást szóval még nagyobb lesz a káosz.
De mondhatnám az exponenciálisan növekvő súlyos sérüléseket, és állítom, hogy sima izomsérülésből is sokkal több van, mint mondjuk a 90es években. Ehhez képest kibővítették a VBt, új lófaszkupákat vezettek be és terveznek tovább bővíteni.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3479
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime2023-07-04, 19:07

Krisz írta:


Iszonyat faszság... most is azzal van baj, hogy nincs katarzis perceket várunk a VARra és 2mmes lesek vannak befújva. Ez a szabály ezen nem változtat, csak most majd a védő sarka lesz 2mmrel hátrébb, arra viszont jó lesz, hogy a védők akik 20 évig tanulták a helyezkedést most majd totál fogalmatlanok lesznek a lesreállításnál.
A vonalakat ígyis-úgyis huzogatni fogják, de így legalább máshol. Ez elvben a támadófocit akarja elősegíteni, ami mindenképpen pozitív szándék. Ehhez képest, hogy a védőknek alkalmazkodni kell és az elején fogalmatlanok lesznek nem nagy ár. A taktikai változások szerintem izgalmasabbak, egyrészt csak elvben segíti a támadófocit, de ha a kis csapatok taktikákából kiesik a lesreállítás jó eséllyel mennek a kapu elé buszozni de lehet ez részben minden csapatra igaz lesz, ki tudja. Én olyat is el tudok képzelni, hogy pl. visszatérnek a söprögetők ha a lestaktika használhatatlan. Kívácsian várom mi lesz ebből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
9 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: