Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+20
simoon
Reggie Hammond
sneco7
vektra
Zici78
Bane.Davids.89
laac
_DREAM_
LeRoi10
CsT
DartagnanX
virracocha
Krisz
tjunior
zetterberg40
Nico
Malloy
Tankcsapda
Petike007
bombahoppa
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-06, 12:50

Hamarosan feltámadhat a szuper liga a hamvaiból! Ha ez megtörténik, márpedig előbb utóbb meg fog, akkor én a Juve vezetőinek helyében kilátásba helyezném az olasz liga vezetőinél, hogy ha kizárnak minket, akkor mi a jövőben nem kívánunk részt venni az olasz liga küzdelmeiben. És szopjanak le 😁
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3297
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-05, 15:12

Petike007 írta:


Ok eolvastam, mind meghalunk rosszabb mint a Calciopoli volt stb...

Viszont ami miatt annyira nem aggódom, hogy nem egy nemzetközi precedens van rá. Valójában a nemzetközi foci beteg nemcsak a Juventus. Amíg nem lehet egy csapatnak sem nyereségesen működnie, miről beszélünk?

Egy picit olyan, mint amikor a nagyhatalmak mogyorózzák egymást, a végén tudják hogy van egy pont amikor jön az atom. Elkann nem hülye gyerek. Bebizonyosodott, hogy Lapo után a család másik idiótája Andrea (milyen lehet a többi?). Nem gondolnám hogy ne lennének másokra terhelő dolgaink foci vezetők stb. Ha kell akkor ki lesznek játszva.

Az sem véletlen, hogy a VB telibe közepén lett kihozva, és kvázi mi választottuk meg, hogy mikor robbanjon az egész. 2 hét alatt a kutyát nem fogja érdekelni. Addig meg szépen lecseng a cunami, és lehet jogászkodni.
Egyrészt más hülyesége a mi kreténjeinket nem menti, másrészt és ez a lényegesebb, a többiek az uefa meg a fifa szabályai szerint játszották a stiklijeiket mi meg fel akartuk borítani a rendszert. Itt most Agnellit akarják megfingatni, a zsenije meg tálcán szolgálta fel magát nekik, a kérdés inkább az, hogy a klubot járulékos kárként leírják-e.
Hallgattam Benito podcastjét, nem vitattom, nem is tudom vitatni az ott elhangzottakat csak szerintem rossz a megközelítés. A jog irányából, de elfelelejtjük pont most, hogy működik a nemzetközi labdarúgás? Ez tényleg egy maffia, ha meg akarják fingatni a klubot is akkor meg fogják.Aztán majd jó pár év múlva majd lesz egy ítélet ami felmenti a klubot, meg hát nem kellett volna, túl súlyos büntetés stb. stb. Amivel kitörölhetjük. Mint a Calciopolinál.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-05, 14:15

zetterberg40 írta:
https://football-italia.net/sports-lawyer-suggests-investigation-into-juventus-heavier-than-calciopoli/

Ok eolvastam, mind meghalunk rosszabb mint a Calciopoli volt stb...

Viszont ami miatt annyira nem aggódom, hogy nem egy nemzetközi precedens van rá. Valójában a nemzetközi foci beteg nemcsak a Juventus. Amíg nem lehet egy csapatnak sem nyereségesen működnie, miről beszélünk?

Egy picit olyan, mint amikor a nagyhatalmak mogyorózzák egymást, a végén tudják hogy van egy pont amikor jön az atom. Elkann nem hülye gyerek. Bebizonyosodott, hogy Lapo után a család másik idiótája Andrea (milyen lehet a többi?). Nem gondolnám hogy ne lennének másokra terhelő dolgaink foci vezetők stb. Ha kell akkor ki lesznek játszva.

Az sem véletlen, hogy a VB telibe közepén lett kihozva, és kvázi mi választottuk meg, hogy mikor robbanjon az egész. 2 hét alatt a kutyát nem fogja érdekelni. Addig meg szépen lecseng a cunami, és lehet jogászkodni.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-05, 10:08

https://football-italia.net/sports-lawyer-suggests-investigation-into-juventus-heavier-than-calciopoli/
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-04, 16:11

Malloy írta:
Én durvábbnak érzem ezt az ügyet, mint a calciopoli volt. Ezek a beszélgetések amik folyamatosan kerülnek ki elég bicskanyitogatók. Tényleg úgy viselkedtek ezek a kretének mint a maffia. És ami a legnagyobb baj, hogy az arroganciájuk párosult a hülyeséggel. Hogy lehet ilyen dolgokat telefonon meg watsapp-on megbeszélni baszki? (Nyomozó barátom kéri mikor összeülünk beszélgetni, hogy a telefonokat a másik szobában hagyjuk, pedig mi senki lofaszok vagyunk…).
Bizonyos tekintetben jobb, bizonyos tekintetben rosszabb. Jobb, mert itt szó nincs semmilyen sportbeli ügyről, ez szimplán pénzügyi, gazdasági machináció. Rosszabb, mert nagyon úgy tűnik sárosak vagyunk, a kérdés inkább az, hogy ránk tudják-e bizonyítani illetve mi lesz a többi klubbal, maga Gravina mondta hogy ez nem áll meg a Juvénál. A machinációkból én kevésbé érzem súlyosnak a túlárazott cseréket, mert ennél igazából nincs eltitkolás, minden befektető számára ismert a helyzet. Igen, okoz egy pluszbevételt az adott évben, de utána a magasabb amortizáción keresztül rontani fogja az eredményeket. Nyilván nem legális, de ki tudja megmondani mi a játékos igazi értéke? Senki. A másik helyzet sokkal nagyobb galiba, ha tényleg történtek olyan kifizetések, amik nem kerültek be a beszámolóba, ez elég komoly gazdasági bűncselekmény. Itt ugye CR7 pénze a legnagyobb tétel, viszont állítólag lógunk ezzel neki, de ha nincs szerződés, nem utaltunk neki, akkor igazából ez egy nagy semmi.
Azért meg tényleg jár a lúzer díj, hogy nem elég, hogy ilyeneket csinálnak, de ezekről telefonon meg whatsapp-on csevegnek...
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2387
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-04, 13:37

Én durvábbnak érzem ezt az ügyet, mint a calciopoli volt. Ezek a beszélgetések amik folyamatosan kerülnek ki elég bicskanyitogatók. Tényleg úgy viselkedtek ezek a kretének mint a maffia. És ami a legnagyobb baj, hogy az arroganciájuk párosult a hülyeséggel. Hogy lehet ilyen dolgokat telefonon meg watsapp-on megbeszélni baszki? (Nyomozó barátom kéri mikor összeülünk beszélgetni, hogy a telefonokat a másik szobában hagyjuk, pedig mi senki lofaszok vagyunk…).
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-03, 10:58

Le voltam maradva a botrány kapcsán, most kicsit jobban olvasgattam róla, főleg a telefonbeszélgetések érdekesek.

1. Remélhetőleg Agnelli, (ha benne volt, akkor) Nedved, illetve elsősorban Paratici bűnhődik. Ő az első számú felelőse, hogy ilyen mélyre süllyedt a klub.
2. Chiellinit azért nem szólom meg, mert a klub érdekében kérte a játékosokat hallgatásra. Ez amúgy még rombolhatja a csapategységet, sokan nem voltak a keretben akkor, és okozhat ellentéteket.
3. A lesorolás szerintem nem lesz, de a BL-ből és átigazolási szezonból kizárhatnak minket, illetve jókora pénzbüntetés is lehetséges.

Elkann viszont példásan járt el. Korábban kellett volna, de így is, megtartotta azokat, akiknek túl sok közük nem volt az egészhez. Arrivabene mondjuk szerintem maradhatott volna, de ez csak az én véleményem.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-02, 21:45

bombahoppa írta:

Meg a fasznak telefonálnak kényes dolgokról. Már ha bármi is igaz bármiből. Azonkívül, hogy szopatnak.

Azt aláírom hogy total idióták.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime2022-12-02, 20:47

Petike007 írta:
U

Signal-t kell használni. Meg eldobható telcsit. Ez tok alap
Meg a fasznak telefonálnak kényes dolgokról. Már ha bármi is igaz bármiből. Azonkívül, hogy szopatnak.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
19 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: