Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+13
Bane.Davids.89
_DREAM_
zetterberg40
bombahoppa
tjunior
Nico
LeRoi10
virracocha
Tankcsapda
Petike007
Krisz
Malloy
CsT
17 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4823
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-06-03, 08:06

tjunior írta:
Közben harmadikok lettünk. 
Szerencsétlen Scalvini meg az utolsó meccs utolsó perceiben lesérült, nem hinnem, hogy megy az ebre.

ACL szakadás. A 2024-es évben már nem játszik.

Italiano utolsó meccse volt a Fio padján. Valószínűleg Mottat váltja Bolognaban.
Palladino pedig Italiano helyére megy. Az viszont érdekes, rá nagyon kíváncsi vagyok, mire lesz képes egy polccal feljebb.

Krisz and Matteo like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3404
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-06-02, 19:53

Közben harmadikok lettünk. 
Szerencsétlen Scalvini meg az utolsó meccs utolsó perceiben lesérült, nem hinnem, hogy megy az ebre.
Vissza az elejére Go down
fktgbr
Labdaszedő
Labdaszedő
fktgbr


Posts : 250
Join date : 2013. Oct. 01.
Age : 48
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-05-30, 21:49

CsT írta:

Nekem ez az egész európai edzőkeringő érdekes. Főleg a Flick-Barca és a Kompany-Bayern házasságok. Persze a legcukibb Conte nápolyi kalandja lenne, hogy hányadik edzésén verekedik össze ADL-el és hogyan csinál az ebből a keretből egy működő 3-5-2-őt. Smile
Ja, ADL és Conte azon küzdenek, hogy melyiküknek legyen joga indoklás nélkül, ingyen felbontani a szerződést, ha úgy alakul Razz

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10748
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-05-30, 21:31

zetterberg40 írta:


Érdekes, hogy pont ő váltja Mottat Bolognaban, ha igazak a hírek.
Nekem ez az egész európai edzőkeringő érdekes. Főleg a Flick-Barca és a Kompany-Bayern házasságok. Persze a legcukibb Conte nápolyi kalandja lenne, hogy hányadik edzésén verekedik össze ADL-el és hogyan csinál az ebből a keretből egy működő 3-5-2-őt. Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4823
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-05-30, 12:37

CsT írta:
Ez az Italiano a világ lúzere. 😀

Érdekes, hogy pont ő váltja Mottat Bolognaban, ha igazak a hírek.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2700
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-05-30, 10:10

CsT írta:
Ez az Italiano a világ lúzere. 😀
Borzasztó csotrogány meccs volt, mint valami Mennyeis kiesési rangadó, nem is értem hogy nyerték meg a csöves görögök. Very Happy de örültem neki nagyon.
Vissza az elejére Go down
Online
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10748
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-05-29, 23:42

Ez az Italiano a világ lúzere. 😀

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8275
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-05-26, 22:45

Davide Nicola megint megcsinálta... hihetetlen!

Mondjuk az is ahogy a Frosinone elbalfaszkodta ezt az egész szezont, vagy ezt a meccset otthon, miközben az elején teljesen kézben volt és amúgy simán meg is nyerhették volna.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3613
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-05-04, 20:38

A holnapi meccset el lehet engedni. A Bologna csak egy pontot szerzett.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8275
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-25, 22:40

Elég jó kis összefoglaló a Marotta leagueről. Szép csendben akkora maffiózó lett, mint Moggi.



Ezt meg csak így itt hagynám, elég találó:

"Elvesztitek a döntőket, ellopjátok a bajnokságokat, most már azokká váltatok akiket eddig gyűlöltetek"
Minden ami nem Juve meccs Fb_img94

laac and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 666
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-23, 13:23

Krisz írta:


Még egy döntetlen és beérnek minket pontszámban. A lényeg, hogy szar a keretünk azért tudunk csak ennyit.

Mindig ezt mondtam, egyszerűen nincs koncepció,nincs rendszer amiben a középszerű játékosok jól tudnának teljesíteni. Ha nincs világklasszis,meccseket eldöntő zseniből 3-4 egy csapatban, akkor kizárólag akkor lehet esélye , ha van egy rendszer, taktika. De hát a Bolognának jobb edzője van 🤷🏽‍�

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2700
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-23, 11:45

Nico írta:
90. perc után a Milan szépen öntökönrúgta magát: Tomori, Theo Hernandez és Calabria is kihagyja a meccsünket, nem mintha ez változtatna azon, hogy ne az X lenne a cél  jocolor
Pont ezt akartam elkezdeni írni, de megelőztél. Very Happy Ha Maxinak vannak tökei akkor rámegyünk simán a győzelemre, ez ellen a kiherélt, vergődő Milan ellen. De úgyis végtelen buzizás lesz. Very Happy

Nico likes this post

Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1549
Join date : 2022. Jul. 23.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-23, 10:54

90. perc után a Milan szépen öntökönrúgta magát: Tomori, Theo Hernandez és Calabria is kihagyja a meccsünket, nem mintha ez változtatna azon, hogy ne az X lenne a cél  jocolor
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8275
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-22, 22:33

_DREAM_ írta:
A Bologna rendesen leszopatta a Lómàt.

Még egy döntetlen és beérnek minket pontszámban. A lényeg, hogy szar a keretünk azért tudunk csak ennyit.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2700
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-22, 20:28

A Bologna rendesen leszopatta a Lómàt.
Vissza az elejére Go down
Online
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2700
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-17, 10:26

Nico írta:

Az Ellenség a tegnapi döntetlennel már nem tudja megdönteni a 102 pontos rekordunkat
Sajnos ide jutottunk a 9 bajnoki cím után hogy ilyeneknek kell örülnünk, meg annak hogy kiestek a BL-ből. más örömünk nem nagyon van sajnos.

Hőbörgünk Allegri miatt - jogosan, de azért azt tegyük hozzá hogy kellene jópár minőségi igazolás ahhoz hogy megint oda kerüljünk ahol voltunk pár éve. Egy olyan csapat ahol ha Rabiot hiányzik akkor megáll a tudomány, akkor ott azért komoly bajok vannak. 
Nem tudom Maxi mit hozott volna ki ebből a keretből ha Pogesz egészséges és Fagyi se tipszimikszel, de ahhoz hogy előre lépjünk kell egy másik edző és legalább 2-3 minőségi igazolás. 

Nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz a fiatalokkal, ebből a tehetséges garnitúrából ki lesz az akit beáldozunk majd a mocskos k. pénzért.
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1549
Join date : 2022. Jul. 23.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-15, 18:07

bombahoppa írta:

Question
Az Ellenség a tegnapi döntetlennel már nem tudja megdönteni a 102 pontos rekordunkat

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3613
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-15, 18:05

Nico írta:
102  Laughing
Question

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1549
Join date : 2022. Jul. 23.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-15, 08:25

102  Laughing

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3404
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-04-14, 20:28

Ndicka rosszul lett az Udinese - Roman, állítólag szívrohama volt. Ha minden igaz már jól van de ha tényleg szívroham volt akkor Olaszországban nem játszik többet.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2700
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-10, 09:24

Nico írta:
bár idén semmi szüksége nincs az internek a bírói segítségre, azért megszokásosból megteszik idén is...
most éppen mit csaltak nekik? 

biztos már előre fizettek a sporiknak az egész szezonra, muszáj csalniuk. 🤭
Vissza az elejére Go down
Online
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1549
Join date : 2022. Jul. 23.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-09, 19:55

bár idén semmi szüksége nincs az internek a bírói segítségre, azért megszokásosból megteszik idén is...
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8275
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-04, 21:58

https://www.facebook.com/share/v/vZtm2vcuzMjwRTst/

Ez tizi

Ezek közül meg az egyik nem az. Vajon melyik?

Minden ami nem Juve meccs Screen98
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1288
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-03, 19:12

2024-ben én lennék a legboldogabb ha minden meccs elérhető lenne neten (amc)

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10748
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-03, 18:40

Allegri focijánál bármilyen sport  izgalmasabb + nem kell szivárványos János vagy Hegyiiván szakértését hallgatni. Smile

Igazából nekem mindegy, hogy a tv-ben vagy a monitoron megy háttérzajként. Smile
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2445
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-03, 18:23

Minden ami nem Juve meccs Img_2810
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3404
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-03, 17:59

Nico írta:
egyébként nem lehet hogy az amc mikro-n adják majd a  sporttv3-on? most is épp egy jó Empoli-Cagliari-t adnak

megnéztem a sporttv facebook oldalát és kb mnden darts-os hírhez 150-200 hozzászólás van, míg minden más sportnál max 10, valószínűleg ezért adják
ezt a hype-ot mondjuk nem értem, mert a darts kb olyan, mint a 11es rúgás, vagy bemegy vagy nem, izgalmas, ha szurkolsz, de sose fogsz látni egy 20 méteres bombát vagy visszahúzós cselt, nincsen semmi váratlan dolog: dobnak, aztán vagy jó helyre megy vagy nem...

A dartsot értem, most nagyon népszerű, de majd lecseng mint a póker. ( Én is csíptem régebben, de hosszútávon kurvaunalmas) De azt nekem ne magyarázza meg senki, hogy annyi Doncic meg Embid (aki amúgy is sérült) fan Magyaroroszágon, hogy a Mavericks - Phily meccset többen néznék mint egy kukások - Juvét.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3613
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-03, 16:14

Cirkuszt és kenyeret. Söröznek, beltérben, a speaker csinálja a hangulatot és nem Allegri az edző, nincsen VAR, és nem kell egy évadot várni a hype-ra. Igazi sportembereket lehet látni, mint egy kocsmában. És nem kell évente új mezgarnitúrát venni 500 euróért.

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8275
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-03, 15:44

Nico írta:
egyébként nem lehet hogy az amc mikro-n adják majd a  sporttv3-on? most is épp egy jó Empoli-Cagliari-t adnak

megnéztem a sporttv facebook oldalát és kb mnden darts-os hírhez 150-200 hozzászólás van, míg minden más sportnál max 10, valószínűleg ezért adják
ezt a hype-ot mondjuk nem értem, mert a darts kb olyan, mint a 11es rúgás, vagy bemegy vagy nem, izgalmas, ha szurkolsz, de sose fogsz látni egy 20 méteres bombát vagy visszahúzós cselt, nincsen semmi váratlan dolog: dobnak, aztán vagy jó helyre megy vagy nem...

Ez olyan, mint megnézni egy jó filmet vs pörgetni az insta/tiktokot. A tiktoknál 5 másodpercenként kapod a dopaminadagot, még ha kisebbeket is, itt az adagok között eltelt idő a lényeg. Azt mondjuk nem értem, hogy a dartsnál miről lehet írni 200 kommentet.

Elkurvult a világ.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1549
Join date : 2022. Jul. 23.

Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime2024-03-03, 15:38

egyébként nem lehet hogy az amc mikro-n adják majd a  sporttv3-on? most is épp egy jó Empoli-Cagliari-t adnak

megnéztem a sporttv facebook oldalát és kb mnden darts-os hírhez 150-200 hozzászólás van, míg minden más sportnál max 10, valószínűleg ezért adják
ezt a hype-ot mondjuk nem értem, mert a darts kb olyan, mint a 11es rúgás, vagy bemegy vagy nem, izgalmas, ha szurkolsz, de sose fogsz látni egy 20 méteres bombát vagy visszahúzós cselt, nincsen semmi váratlan dolog: dobnak, aztán vagy jó helyre megy vagy nem...

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Juve - Samp, BAJNOKAVATÓ, most!
» Juve - Verona 2013.09.22
» Izé - Juve 2013.09.14., 18:00 SportKlub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: