Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+12
_DREAM_
zetterberg40
bombahoppa
tjunior
Nico
LeRoi10
virracocha
Tankcsapda
Petike007
Krisz
Malloy
CsT
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-26, 18:50

Boldog Karácsonyt kíván Maxi Natale!

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Fb_img82

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-24, 08:54

tjunior írta:

Mondjak az vicces volt hogy 3as emberelőnyben a végén beálltak védekezni  Very Happy
Egy nullnál, remélem Allegri látta. Nem volt benne, hogy gólt kapnak, de csettintettem volna egyet.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-24, 07:57

_DREAM_ írta:
Fú ezt a Roma Napoli meccset rakni kellett volna lapokra..  Very Happy két ilyen cigó csapatot… Very Happy
Mondjak az vicces volt hogy 3as emberelőnyben a végén beálltak védekezni  Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-23, 22:48

_DREAM_ írta:
Fú ezt a Roma Napoli meccset rakni kellett volna lapokra..  Very Happy két ilyen cigó csapatot… Very Happy
Régóta nem láttam Lóma meccset, Mou csapat mióta szokott támadni? Very Happy
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-23, 22:43

Fú ezt a Roma Napoli meccset rakni kellett volna lapokra..  Very Happy két ilyen cigó csapatot… Very Happy

CsT, Petike007 and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-19, 23:09

A kupában a Frosinone idegenben 4-0 verte a kukásokat. Így az elődönőig egy Salernitana-Frosinone duón kellene átverekednünk magunkat.
Az is vicces, hogy hétvégén ellenük játszunk így elvben nekünk kellene a frissebbnek lenni
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-10, 22:36

Bmeg nézem a Roma-Fior meccset, Artúr kb 25ről rálőtt egy labdát!!!!affraidaffraidaffraid


Nálunk csinált ilyet valaha is? Smile
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-07, 15:43

Krisz írta:


Megint oda lyukadunk ki, hogy szar a keret. Pedig nem az. Annyira nem, hogy a BL csoportból ne jussunk tovább. 

De amúgy megismétlem, nem feltétlenül kell proaktív foci, legyen reaktív csak csináljuk jól, legyen részletes elképzelés a támadásra és az átmenetekre, mert mi csak ezt a kiscsapatos bunker focit csináljuk. Nekem az, hogy egy balfasz mezőnyben megvan a top4 így is, az nem jelent semmit, mert láthatjuk mennyit ér Európában. Konkrétan a dögevők stabilan jók, a Napoli tavaly nagyon össze lett rakva, a Milan meg össze van tákolva. A maradék meg... Rómában mindenki lúzer, az Atalanta Papu óta nem az igazi és 3 frontra mostani állapotában nem alkalmas. Itt egy 4. hely azért nem egy nagy feat ezzel a kerettel európai teher nélkül, De Zerbi Brightonjának is menne talán. Egy 10-15 évvel ezelőtti mezőny az más tészta persze.

A másik dolog pedig, hogy a proaktív focihoz egy Loca, Rabiot, Fagyi, Miretti, Rovella, Chiesa, Vlahovic, Milik, Soulé ne mondd már hogy alkalmatlan lenne. Fagyi offolta magát oké, de nyáron ez még nem volt tényező, Miretti azóta szarul néz ki, hogy nem azok a feladatai amikben ügyes, Soulé meg egy tucatjátékosnak nézett ki tavaly, ehhez képest idén a liga legjobbjai között van egy törpecsapatban. Mégis az a döntés született, hogy az iparosokra koncentrálunk, a registanak nevelt registánkat elküldtük (voltak szar meccsei a Lazioban ez igaz, ahogy nekünk az egész csapatnak), Soulé is ment a levesbe de kiderült, hogy mégse kell rá 10 kiló izom, Miretti meg padozik (jogosan amúgy mert ebben a rendszerben halott, ugyanez Vlahovic).
Megint oda lyukadunk ki, hogy az egész Serie A hulladék úgy ahogy van és csak azért tűnik úgy mintha működne itt valami mert a többiek még szarabbak...
Nem szar a keret, egyáltalán nem az, ilyet senki sem mondott. Viszont az is biztos, hogy egyesek túlértékelik. Ez a keret Olaszországban talán 3. de inkább 4. legerősebb, mert a dögök meg a kukások egyértelműen előttünk járnak kereterősség tekintetében és a Milanra is inkább ezt mondanám. Európában meg ha összeszedem maga, szerintem mondok 18-20 csapatot amelyik erősebb ergo a BL 16 nem is annyira egyértelmű dolog jelenleg, sajnos.
Nem, ezek a játékosok így együtt nem alkalmasak a proaktív focira. Ehhez a Soule sztorihoz aannyit, hogy ilyenkor mindig Rugani jut eszembe. Aki egy szezont úgy tolt végig az Empoliban, hogy az első meccstól az utolsóig minden meccset végigtolt és közben nem kapott egy sárgát sem, a többit tudjuk. Nagyon más kávéház egy kiesőjelölt/középcsapatban kvázi tét és nyomás nélkül játszani mint a Juventusban. 
Egy valamit nem értek és szerintem itt van a nagy eltérés a vélemények között. Azt mondod nincs elképzelés a támadára az átmenetekre meg mindenre ami nem a bunkerfoci témaköre. De akkor a támadóstatisztikáink miért nincsennek a béke segge alatt? A 3. az Xg mutatónk, nem lőjjük alul ezt a mutatót, a shoot/Xg mutatónk ugyanannyi mint a dögökké 0.11 meg lehetne még sorolni, de igazából nem ez a lényeg. Én úgy érzem a játék képe torzítóan hat az ítéletre, mert ocsmány ahogy játszunk, lemegyünk kutyába bárki ellen, vitathatatlan de ez nem azt jelenti, hogy amit a stáb kitalált az ne működne. Igenis működik, a labda baromira nincs nálunk de biztosan védekezünk és kialakítjuk a helyzeteinket. Nem tudom, holnap vagy februárban fog-e, de jelenleg jönnek a pontok, ha ez megváltozna akkor kell elővenni Allegrit.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 23:40

tjunior írta:

Kivel gondolod a jelenlegi keretből a proaktív focit? De úgy, teszem hozzá, hogy itt eredménykényszer van, ha törik ha szakad BL kell jövőre (De Zerbi Brightonja egyből kiesik).
Emlékeim szerint a 2015ös BL döntős csapat kifejezetten kontracsapat volt a sorozatban. Szerintem ne menjünk bele abba, hogy Guradiola, Ancelotti vagy bármelyik TOP edző stábjából ki mit rak össze a csapatból, mert egyrészt se te se én nem tudjuk másrészt nem gondolhatod komolyan, hogy minden az ő érdemük csak Allegri szorul rá Megnanellire. Konkrétan Carlo arról ismert, hogy nem a taktika a legnagyob erőssége hanem inkább az, hogy zseniálisan manageli az öltözőt.
Annyira azért nem nyomhatta fullkreténbe Max a dolgokat, még akkor sem ha Pirlot benézte ( és ezt el is ismerte) mert a vége mégiscsak scudetto lett abban a szezonban.
Nyilván ha Conte nem rakja össze neki Allegri nem nyer 5 bajnoki címet, 4 olasz kupát, 3 olasz szuperkupát és nem jut be a csapat 2szer a BL döntőbe.
Persze a kérdést az is eldöntheti ha megnézzük a két BL döntős csapatot
https://en.wikipedia.org/wiki/2015_UEFA_Champions_League_final
https://en.wikipedia.org/wiki/2017_UEFA_Champions_League_final
A védelemtől felvelé 100%ban kicserélt csapat, na meg 2015ben 4 védős rendszer (1 évvel Conte után, aki ugye 3 védővel játszatta előtte 3 szezon keresztül a csapatot de ezzel együtt nem zárnám ki teljesen, hogy ez is az ő hatása) 2017 3 védős.

Megint oda lyukadunk ki, hogy szar a keret. Pedig nem az. Annyira nem, hogy a BL csoportból ne jussunk tovább. 

De amúgy megismétlem, nem feltétlenül kell proaktív foci, legyen reaktív csak csináljuk jól, legyen részletes elképzelés a támadásra és az átmenetekre, mert mi csak ezt a kiscsapatos bunker focit csináljuk. Nekem az, hogy egy balfasz mezőnyben megvan a top4 így is, az nem jelent semmit, mert láthatjuk mennyit ér Európában. Konkrétan a dögevők stabilan jók, a Napoli tavaly nagyon össze lett rakva, a Milan meg össze van tákolva. A maradék meg... Rómában mindenki lúzer, az Atalanta Papu óta nem az igazi és 3 frontra mostani állapotában nem alkalmas. Itt egy 4. hely azért nem egy nagy feat ezzel a kerettel európai teher nélkül, De Zerbi Brightonjának is menne talán. Egy 10-15 évvel ezelőtti mezőny az más tészta persze.

A másik dolog pedig, hogy a proaktív focihoz egy Loca, Rabiot, Fagyi, Miretti, Rovella, Chiesa, Vlahovic, Milik, Soulé ne mondd már hogy alkalmatlan lenne. Fagyi offolta magát oké, de nyáron ez még nem volt tényező, Miretti azóta szarul néz ki, hogy nem azok a feladatai amikben ügyes, Soulé meg egy tucatjátékosnak nézett ki tavaly, ehhez képest idén a liga legjobbjai között van egy törpecsapatban. Mégis az a döntés született, hogy az iparosokra koncentrálunk, a registanak nevelt registánkat elküldtük (voltak szar meccsei a Lazioban ez igaz, ahogy nekünk az egész csapatnak), Soulé is ment a levesbe de kiderült, hogy mégse kell rá 10 kiló izom, Miretti meg padozik (jogosan amúgy mert ebben a rendszerben halott, ugyanez Vlahovic).

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 22:55

Krisz írta:


Ha megnézzük a statokat akkor milyen arányban nyertek csapatok BLt reaktív focival? Így vakon azt mondom, hogy ez elég alacsony lesz. Ha csak a győzelem számít, akkor ez igaz Európára is. Nyilván ezzel a csapattal a jelenlegi állapotában nem lehet BLt nyerni, de egy közepesen nehéz BL csoportból való tovabbjutásnak semmiképp se kellene megugorhatatlan akadálynak lennie - én nem hiszem hogy itt xG számolgatás volt, vagy nagyon félrement valami.

Azt sem gondolom, hogy a csapat identitásán változtatni kéne és mehet a reaktív foci is, de ott is van ez az extrém bunker foci, meg van pl az a kontrafoci amit Carlo játszatott a Realnál évekkel ezelőtt. Ez a mostani engem Hector 'örökmásodiklúzer' Cuper dögevő csapatára emlékeztet és az sehogy sem egyezik a Juve identitással. Meg akkor tényleg kontrázzunk már tudatosan, legyenek begyakorolva dolgok, erre alkalmatlan Allegri - pont Chiesa mondta, hogy Magnanelli munkája a tavalyi és az idei támadójáték közti kicsi de érzékelhető különbség.

Azt se feledjük, hogy Allegri a Milanban a legnagyobb zsenit kibaszta a szélre és van Bommelt rakta a helyére - a pragmatizmust és a célfocit se szabad fullkreténbe nyomni, egy dekát nem változott a Milan óta. Lett volna 9 bajnoki címünk ha Conte nem rakja neki össze az alapcsapatot?
Kivel gondolod a jelenlegi keretből a proaktív focit? De úgy, teszem hozzá, hogy itt eredménykényszer van, ha törik ha szakad BL kell jövőre (De Zerbi Brightonja egyből kiesik).
Emlékeim szerint a 2015ös BL döntős csapat kifejezetten kontracsapat volt a sorozatban. Szerintem ne menjünk bele abba, hogy Guradiola, Ancelotti vagy bármelyik TOP edző stábjából ki mit rak össze a csapatból, mert egyrészt se te se én nem tudjuk másrészt nem gondolhatod komolyan, hogy minden az ő érdemük csak Allegri szorul rá Megnanellire. Konkrétan Carlo arról ismert, hogy nem a taktika a legnagyob erőssége hanem inkább az, hogy zseniálisan manageli az öltözőt.
Annyira azért nem nyomhatta fullkreténbe Max a dolgokat, még akkor sem ha Pirlot benézte ( és ezt el is ismerte) mert a vége mégiscsak scudetto lett abban a szezonban.
Nyilván ha Conte nem rakja össze neki Allegri nem nyer 5 bajnoki címet, 4 olasz kupát, 3 olasz szuperkupát és nem jut be a csapat 2szer a BL döntőbe.
Persze a kérdést az is eldöntheti ha megnézzük a két BL döntős csapatot
https://en.wikipedia.org/wiki/2015_UEFA_Champions_League_final
https://en.wikipedia.org/wiki/2017_UEFA_Champions_League_final
A védelemtől felvelé 100%ban kicserélt csapat, na meg 2015ben 4 védős rendszer (1 évvel Conte után, aki ugye 3 védővel játszatta előtte 3 szezon keresztül a csapatot de ezzel együtt nem zárnám ki teljesen, hogy ez is az ő hatása) 2017 3 védős.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 22:49

Krisz írta:


Ha megnézzük a statokat akkor milyen arányban nyertek csapatok BLt reaktív focival? Így vakon azt mondom, hogy ez elég alacsony lesz. Ha csak a győzelem számít, akkor ez igaz Európára is. Nyilván ezzel a csapattal a jelenlegi állapotában nem lehet BLt nyerni, de egy közepesen nehéz BL csoportból való tovabbjutásnak semmiképp se kellene megugorhatatlan akadálynak lennie - én nem hiszem hogy itt xG számolgatás volt, vagy nagyon félrement valami.

Azt sem gondolom, hogy a csapat identitásán változtatni kéne és mehet a reaktív foci is, de ott is van ez az extrém bunker foci, meg van pl az a kontrafoci amit Carlo játszatott a Realnál évekkel ezelőtt. Ez a mostani engem Hector 'örökmásodiklúzer' Cuper dögevő csapatára emlékeztet és az sehogy sem egyezik a Juve identitással. Meg akkor tényleg kontrázzunk már tudatosan, legyenek begyakorolva dolgok, erre alkalmatlan Allegri - pont Chiesa mondta, hogy Magnanelli munkája a tavalyi és az idei támadójáték közti kicsi de érzékelhető különbség.

Azt se feledjük, hogy Allegri a Milanban a legnagyobb zsenit kibaszta a szélre és van Bommelt rakta a helyére - a pragmatizmust és a célfocit se szabad fullkreténbe nyomni, egy dekát nem változott a Milan óta. Lett volna 9 bajnoki címünk ha Conte nem rakja neki össze az alapcsapatot?
Nekem ez a foci a Rehagellel eb-t nyerő görög válogatottra hajaz (azt is ugyanígy gyűlöltem Very Happy), persze nekik az volt az egyetlen lehetőségük mert volt 12 csapat akinek jobb kerete volt, Chiesa és Vlahovic azért nem Hariszteasz meg Kacuranisz Smile.

Én már ezerszer leírtam, hogy nem a reaktív focival van bajom, de amikor hazai pályán 60-40-ben az empolinál van a labda és meg se próbálunk kontrázni az már nem reaktív foci hanem bekkelés és az szerintem gáz, főleg annak a 40ezer embernek akik ezért fizetnek. Persze van olyan, hogy beszorulsz mert nem megy a játék vagy jobb csapat az ellenfél, de mi ezt tudatosan csináljuk minden egyes meccsen. Most ezzel eddig jobb az eredmény mint tavaly de ez 90%-ban a heti egy meccsnek köszönhető.

Ez a klub identitás is érdekes dolog, nekem a Fino Alla Fine meg Boniperti mondata inkább azt jelenti, amit anno Agnelli nyilatkozott, hogy a Juventusnak mindig a scudettóért kell küzdenie akárkik is alkotják a keretet, Allegrinek idén a legjobb 4 jelenti a győzelmet és kurvára nem akar minden meccset megnyerni, többször is nyilatkozta már, hogy nem szereti ha a csapat túl nagy kockázatot vállal a végén és a vereséget kockáztatja a győzelem érdekében.


Közben Szobo!  wub


A hozzászólást CsT összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2023-12-06, 23:09-kor.

_DREAM_ likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 22:16

tjunior írta:

Szerintem meg te értesz félre valamit de nagyon. Nem a győzelem a fontos hanem az egyetlen dolog ami számít. Talán nem ez a klub filozófiája kimondva kimondatlanul? Ebben sehol nincs a szép játék, csak az eredményeség minden áron. Ergo azért fikázni Allegit vagy bárkit mert a csapat nem játszik szépen csak győz, a Juve identitását nézve éretelmezhetetlen, ez egyszerűen nem az a csapat. Ugyanígy egész nyugodtan lehet ekézni ha belehalunk a szépségbe de nem jönnek a pontok.
Egy játék sem garancia sem a sikerre, tippem szerint a stáb kikalkulálta, ezzel a játékkal, hasamra ütök, lesz az ellenféleknek átlagban 2,3 kaput eltaláló lövésük, ha meg nyiltabba játszunk akkor 4,8 mondjuk. És ja, van hogy ezt is be fogjuk szopni, mint majdnem hétvégén, a Monza az első 91.percben kaput találó lövéséből gólt lőtt, aztán lehetett volna véres kardként körbehordozni az eredményt ( szép képzavarral élve), és 'én megmondtam" csak a masodik verziót emberi számítás szerint sokkal többször szívjuk meg.
Amúgy meg te is tudod a tavalyi szezon kontextusát, ennek ellenére a pályán a 2.lettünk, a többiről nem Allegri és a csapat tehet.
Az meg, hogy változtassunk a klub filozófiáján mert nem trendi, lehet, miért ne. Lehetünk mi a második Róma is, ők sokszor szépen jászanak meg sokszor nem nyernek semmit. Vagy a madrid, lobbogtassuk a fehér kendőt ha nem elég látványos a csapat játéka.

Egy kis statisztika a végére
Akció gólok és Non penalty XG
Dögök   27   23.5
Juventus   20   20.3
Milan   20   16.7
Roma   24   18.1
Kukások   22   20.9
Fio   20   15.4

Őszintén szólva én azt látom, hogy biztos védekezésből mégiscsak összehoztuk a 3. legtöbb Xg-t de vitathatalanul messze a legszarabb a labdatartási arányunk az élcsapatok közül.

Ha megnézzük a statokat akkor milyen arányban nyertek csapatok BLt reaktív focival? Így vakon azt mondom, hogy ez elég alacsony lesz. Ha csak a győzelem számít, akkor ez igaz Európára is. Nyilván ezzel a csapattal a jelenlegi állapotában nem lehet BLt nyerni, de egy közepesen nehéz BL csoportból való tovabbjutásnak semmiképp se kellene megugorhatatlan akadálynak lennie - én nem hiszem hogy itt xG számolgatás volt, vagy nagyon félrement valami.

Azt sem gondolom, hogy a csapat identitásán változtatni kéne és mehet a reaktív foci is, de ott is van ez az extrém bunker foci, meg van pl az a kontrafoci amit Carlo játszatott a Realnál évekkel ezelőtt. Ez a mostani engem Hector 'örökmásodiklúzer' Cuper dögevő csapatára emlékeztet és az sehogy sem egyezik a Juve identitással. Meg akkor tényleg kontrázzunk már tudatosan, legyenek begyakorolva dolgok, erre alkalmatlan Allegri - pont Chiesa mondta, hogy Magnanelli munkája a tavalyi és az idei támadójáték közti kicsi de érzékelhető különbség.

Azt se feledjük, hogy Allegri a Milanban a legnagyobb zsenit kibaszta a szélre és van Bommelt rakta a helyére - a pragmatizmust és a célfocit se szabad fullkreténbe nyomni, egy dekát nem változott a Milan óta. Lett volna 9 bajnoki címünk ha Conte nem rakja neki össze az alapcsapatot?

CsT and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 16:49

Petike007 írta:
Nemigazán értem.

Ha ezen múlna mindenki 10-12 gólos meccsekre hajtana. Nem így van. A lényeg, hogy alapjában véve az oloasz foci mindig is reaktív volt, és az is maradt. Aki cirkuszt akar nézzen FFP bajnok City-t vagy angol csodát. Mondjuk azt pont ne, de a spanyol foci állítólag nagyon szórakoztató, vagy nem?

Annyira relatív kinek mi a szép vagy jó. Valaki a férfias küzdelmet szereti, és van aki a labdafényezést. Vannak akiknek a szőkék jönnek be van  akiknek a szerecsenek. ÉS ez így jó ahogy van. 

Amúgy leszarom, csak győzzünk
Ez az "olasz foci reaktív" dolog sem igazán igaz már mivel az elmúlt években többször is az olasz lett a legnagyobb gólátlagú bajnokság.

Én pl rühellem a PL-t, eddig nem is néztem, de bevallom most Szobo miatt szinte az összes Pool meccset láttam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 14:05

Nico írta:

szerintem valamit nagyon félreértesz, egy korábbi alkalommal már levezettem miért nem igaz ez a hoax, hogy a Juve nézhetetlen játékkal és kevés góllal játszott volna mindig...
és ez a játék se garancia a sikerre, tavaly pl elég gyengén muzsikált, idén eddig eredményesebb, de ez is fordulhat

de mondjuk tegyük fel ez a klub filozófiája, stílusa akkor is el kéne gondolkozni, hogy ez mennyire fenntartható. Ha nézhetetlen a focink, akkor nem jönnek a nézők, nem fogják nézni a tv-ben. Aztán meg csodálkozunk miért nincs bevétel... A múlt heti Juve-Ellenség kb százmilliós kárt okozott az egész Serie A-nak, mert arra meccsre valószínűleg több nem hardcore serie A néző is odakapcsolt, nem hiszem hogy ezt teszik egy ideig... De ameddig olyan edzőnk van, aki azt mondja, hogyha szórakozni akarunk, akkor menjünk cirkuszba, addig ne várjunk mást...
Szerintem meg te értesz félre valamit de nagyon. Nem a győzelem a fontos hanem az egyetlen dolog ami számít. Talán nem ez a klub filozófiája kimondva kimondatlanul? Ebben sehol nincs a szép játék, csak az eredményeség minden áron. Ergo azért fikázni Allegit vagy bárkit mert a csapat nem játszik szépen csak győz, a Juve identitását nézve éretelmezhetetlen, ez egyszerűen nem az a csapat. Ugyanígy egész nyugodtan lehet ekézni ha belehalunk a szépségbe de nem jönnek a pontok.
Egy játék sem garancia sem a sikerre, tippem szerint a stáb kikalkulálta, ezzel a játékkal, hasamra ütök, lesz az ellenféleknek átlagban 2,3 kaput eltaláló lövésük, ha meg nyiltabba játszunk akkor 4,8 mondjuk. És ja, van hogy ezt is be fogjuk szopni, mint majdnem hétvégén, a Monza az első 91.percben kaput találó lövéséből gólt lőtt, aztán lehetett volna véres kardként körbehordozni az eredményt ( szép képzavarral élve), és 'én megmondtam" csak a masodik verziót emberi számítás szerint sokkal többször szívjuk meg.
Amúgy meg te is tudod a tavalyi szezon kontextusát, ennek ellenére a pályán a 2.lettünk, a többiről nem Allegri és a csapat tehet.
Az meg, hogy változtassunk a klub filozófiáján mert nem trendi, lehet, miért ne. Lehetünk mi a második Róma is, ők sokszor szépen jászanak meg sokszor nem nyernek semmit. Vagy a madrid, lobbogtassuk a fehér kendőt ha nem elég látványos a csapat játéka.

Egy kis statisztika a végére
Akció gólok és Non penalty XG
Dögök   27   23.5
Juventus   20   20.3
Milan   20   16.7
Roma   24   18.1
Kukások   22   20.9
Fio   20   15.4

Őszintén szólva én azt látom, hogy biztos védekezésből mégiscsak összehoztuk a 3. legtöbb Xg-t de vitathatalanul messze a legszarabb a labdatartási arányunk az élcsapatok közül.

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2131
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 13:51

Nemigazán értem.

Ha ezen múlna mindenki 10-12 gólos meccsekre hajtana. Nem így van. A lényeg, hogy alapjában véve az oloasz foci mindig is reaktív volt, és az is maradt. Aki cirkuszt akar nézzen FFP bajnok City-t vagy angol csodát. Mondjuk azt pont ne, de a spanyol foci állítólag nagyon szórakoztató, vagy nem?

Annyira relatív kinek mi a szép vagy jó. Valaki a férfias küzdelmet szereti, és van aki a labdafényezést. Vannak akiknek a szőkék jönnek be van  akiknek a szerecsenek. ÉS ez így jó ahogy van. 

Amúgy leszarom, csak győzzünk

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 10:13

tjunior írta:

Egy olyan csapatnak szurkolsz amelynél a pragmatizmus mindennél előrébb való, gyakorlatilag ez a klub filozófiája. Ha év végén 1 ponttal többet szerezni nézhetetlen játékkal mint látványossal akkor a Juventus mindig az előbbit fogja választani. Ezek után azért kárhoztatni Allegrit mert jelenleg "csak" eredményes de nem szép focit játszat, hogy a győzelemért semmi sem számít, lemegy kutyába akárki ellen csak meg legyen a három pont hát már bocvsánat de furcsa. És nekem ne mondja senki, hogy  5-6al több lőtt góllal de hátrébb a tabellán mindenki boldogabb lenne.
szerintem valamit nagyon félreértesz, egy korábbi alkalommal már levezettem miért nem igaz ez a hoax, hogy a Juve nézhetetlen játékkal és kevés góllal játszott volna mindig...
és ez a játék se garancia a sikerre, tavaly pl elég gyengén muzsikált, idén eddig eredményesebb, de ez is fordulhat

de mondjuk tegyük fel ez a klub filozófiája, stílusa akkor is el kéne gondolkozni, hogy ez mennyire fenntartható. Ha nézhetetlen a focink, akkor nem jönnek a nézők, nem fogják nézni a tv-ben. Aztán meg csodálkozunk miért nincs bevétel... A múlt heti Juve-Ellenség kb százmilliós kárt okozott az egész Serie A-nak, mert arra meccsre valószínűleg több nem hardcore serie A néző is odakapcsolt, nem hiszem hogy ezt teszik egy ideig... De ameddig olyan edzőnk van, aki azt mondja, hogyha szórakozni akarunk, akkor menjünk cirkuszba, addig ne várjunk mást...

CsT and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-06, 07:22

Nico írta:

Én azért nézem a meccset mert érdekel a játék, nem csak az eredmény. Ha nincs játék akkor bőven elég az appon megnézni, hogy mi lett a vége, de ennek mi értelme? 
És mégegyszer nem az a probléma, hogy erősebb csapatok ellen cél focit játszunk, hanem hogy kieső csapatok ellen védjük az 1-0-át, ez gáz, szerintem. Mindenki persze úgy értékeli ahogy akarja.
Egy olyan csapatnak szurkolsz amelynél a pragmatizmus mindennél előrébb való, gyakorlatilag ez a klub filozófiája. Ha év végén 1 ponttal többet szerezni nézhetetlen játékkal mint látványossal akkor a Juventus mindig az előbbit fogja választani. Ezek után azért kárhoztatni Allegrit mert jelenleg "csak" eredményes de nem szép focit játszat, hogy a győzelemért semmi sem számít, lemegy kutyába akárki ellen csak meg legyen a három pont hát már bocvsánat de furcsa. És nekem ne mondja senki, hogy  5-6al több lőtt góllal de hátrébb a tabellán mindenki boldogabb lenne.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1370
Join date : 2022. Jul. 23.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-05, 14:27

tjunior írta:

A dögevők jelenleg más kávéház ezt senki sem vitatja. Viszont a szezon statisztikái nem azt mutatják, hogy a támadójátékunk sehol sincs, meg ugye az eredményesség.
De jézusmária hát nem látszik látványosan a csapat (csak eredményesen) és ez egy Juventusnál gond.
Nyugi,lesz olyan, hogy beszopjuk allegri taktikáját ez 100 és akkor majd öroködhetsz hogy neked volt igazad  Wink
Én azért nézem a meccset mert érdekel a játék, nem csak az eredmény. Ha nincs játék akkor bőven elég az appon megnézni, hogy mi lett a vége, de ennek mi értelme? 
És mégegyszer nem az a probléma, hogy erősebb csapatok ellen cél focit játszunk, hanem hogy kieső csapatok ellen védjük az 1-0-át, ez gáz, szerintem. Mindenki persze úgy értékeli ahogy akarja.

CsT, _DREAM_, bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-05, 11:51

CsT írta:

Hát pont ez az. "Idővel" Azért ők már nem 19 éves csiszolatlan gyémántok, és Allegri sem 2 hónapja jött hanem 2,5 éve szóval talán már jogosan várná az ember, hogy támadásban is mutassanak valamit.

Vlaho a Fiorban konkrétan egy klasszissal jobb játékosnak tűnt, de Chiesa is annak tűnik a válogatottban ahol szélsőt játszik. Nyilván egy ACL után az indulósebesség soha nem lesz a régi, de én ezt kevésbé veszem észre, inkább azt, hogy középen sokkal kevesebb a területe és sokkal inkább az összjátékban kellene neki kitűnni mint pl a klasszikus szélső skillekben mint a futás vagy 1vs1-ben cselezés.

Erre a visszavont csatár posztra olyan játékos való mint pl Dybala, aki jól lát a pályán, jó a rövid passzos játékban, jól lő távolról és jól érkezik a második hullámban, sztem Chiesának nem ezek az erősségei.

Egyedül a kontráknál lenne ez hasznos, de az nagyon ritka Allegrinél, hogy úgy kontrázunk, hogy azonos vagy nagyobb létszámban vagyunk. egy-egy kontránál.

Őszintén melyik a sanszosabb, hogy Maxi szerint tényleg erősebb csatárként Chiesa vagy hogy nem akarunk eltérni a 5-3-2-től és ebben a rendszerbe csak ide lehet beilleszteni?

A kulcsszó itt, hogy jelenleg, és jelenlegi szinten nem hiszem hogy bármelyik csapatrészben jobbak lennénk a dögevőknél. Szerintem se hozza ki a maxot Allegri belőlük, Miretti és Vlaho esetében meg egyenesen akadálynak érzem.

Chiesa jól lő, összjátékban is remek, jól is érkezik, ha ezeket fejlesztjük akkor jobb csatár lehet belőle, mint szélső, ahol nem tudsz igazán kiemelkedni, ha az első 2 méteren nem vagy sokkal gyorsabb, mint az ellenfél. Teljesítményt tekintve nálam Chiesa csatárként jól működik, az meg hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb tökmindegy.

Az szerintem megint nem vitás, hogy 3 év után nem itt kéne tartanunk csapatépítés terén, én még azt is megkockáztatom, hogy egy modernebb focival ez a keret már tavaly is jó lehetett volna (eredményes Európában is). Azért az első évben a csapat szerkezete borzasztóan kiegyensúlyozatlan volt, ott teljesen érthető volt az allegriball, utána meg bízhatott volna jobban a fiatalokban, ahelyett, hogy tapasztaltabb játékosokra erőltet rá olyan posztot olyan feladatokkal, amikre nem alkalmasak - most azért nem arról van szó, hogy Zambrottat jobbszélső helyett balbunkóba tesszük és kapunk egy klasszist - mindenki max elpilinckázik a poszton kivül.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-05, 09:30

Krisz írta:


Chiesaból, Vlahovicból, Fagioliból, stb stb idővel ki lehet hozni annyit, mint amit jelenleg a dögevők kezdő11e képvisel.
Hát pont ez az. "Idővel" Azért ők már nem 19 éves csiszolatlan gyémántok, és Allegri sem 2 hónapja jött hanem 2,5 éve szóval talán már jogosan várná az ember, hogy támadásban is mutassanak valamit.

Vlaho a Fiorban konkrétan egy klasszissal jobb játékosnak tűnt, de Chiesa is annak tűnik a válogatottban ahol szélsőt játszik. Nyilván egy ACL után az indulósebesség soha nem lesz a régi, de én ezt kevésbé veszem észre, inkább azt, hogy középen sokkal kevesebb a területe és sokkal inkább az összjátékban kellene neki kitűnni mint pl a klasszikus szélső skillekben mint a futás vagy 1vs1-ben cselezés.

Erre a visszavont csatár posztra olyan játékos való mint pl Dybala, aki jól lát a pályán, jó a rövid passzos játékban, jól lő távolról és jól érkezik a második hullámban, sztem Chiesának nem ezek az erősségei.

Egyedül a kontráknál lenne ez hasznos, de az nagyon ritka Allegrinél, hogy úgy kontrázunk, hogy azonos vagy nagyobb létszámban vagyunk. egy-egy kontránál.

Őszintén melyik a sanszosabb, hogy Maxi szerint tényleg erősebb csatárként Chiesa vagy hogy nem akarunk eltérni a 5-3-2-től és ebben a rendszerbe csak ide lehet beilleszteni?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-05, 07:07

tjunior írta:

Örömködni is fogok, még szép, győzött a csapat, lehet majdnem úgy mint te legutóbb a Monza egyenlítésénél.
Ok monkey
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-05, 05:32

CsT írta:

Köszi a bizalmat, de ezt meghagyom neked azokra az esetekre amikor otthon végig bekkelve 1-0-ra leverjük Salernitánát.
Örömködni is fogok, még szép, győzött a csapat, lehet majdnem úgy mint te legutóbb a Monza egyenlítésénél.

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-05, 00:37

CsT írta:

Én egyáltalán nem érzem, hogy sok poszton erősebbek lennének (nyilván Fagyi meg Pogba miatt a kp-t most nehéz összehasonlítani), de nálam a Bastoni,Acerbi,Pavard sor nem jobb mint a Danilo,Bremer,Gatti ahogy a Chiesa-Vlaho párost se cserélném el a Lau-Thuram kettősre. A Ken-Milka kettőst meg főleg nem a Sanchez, Arnautovicra. A szélen Dimarco jó szezont fut, de nálam Dumfries meg főleg Puli nem magasabb szint Kostic vagy Cambiaso.

Ami szerintem nagy különbség, hogy az ellenségnél látsz egy tudatosan összerakott csapatot, ott az irányít akit tud labdát adni, az játszik szélen aki tud futni meg beadni és a támadók kapnak megfelelő támogatást hátulról. Nálunk meg Szandi bohóckodik belső védőben, Loca szenved registában, Kenő nem is tudom mit csinál a szélen kb ugyanazt mint Cambiaso mezzalában és ugye most már Chiesa is baszakodhat középen ahol lényegesen kevesebb területe van, de hát Allegri szerint csatár...

Jelen pillanatban szerintem minden csapatrészük jobb, az már más kérdés, hogy Chiesaból, Vlahovicból, Fagioliból, stb stb idővel ki lehet hozni annyit, mint amit jelenleg a dögevők kezdő11e képvisel. Persze 1-2 meccsen kijön ez a mi kölykeinkből is, de nem egyenletesen és stabilan, mint a férgeknél.

A második gondolatot viszont adom, ez a kukás foci nem igazán támogatja a játékosok optimális teljesítményét, még ha eredményes is.
Én amúgy Vlahovic ekézésénél szoktam kicsit hülyét kapni, mikor egy 23 éves srácról beszélünk. Zlatan annak idején kb ugyanannyira volt hatékony befejező, mint Vlahovic, csak hát egyrészt sokkal több helyzetet alakítottak ki neki, meg folyamatosan nyomatták akármilyen szar volt. Szerintem lehet a first touchán faragni, de persze soha nem lesz egy Bergkamp. Az meg lehet, hogy ilyen állapotban nem ért 80 millát, de hát manapság nincs tele a piac klasszis csatárokkal. A lényeg, hogy a tehetség egy dolog de azt ki is kell hozni valakiből - csatár nem szívesen lennék egy allegri csapatban. Chiesat meg szerintem szakadt térddel újra fel kellett találni, a sérülés utáni induló sebességével aligha kerülhet a legmagasabb polcra szélsőként, szóval ez a csatár poszt nem feltétlen hülyeség.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 22:45

tjunior írta:

Nyugi,lesz olyan, hogy beszopjuk allegri taktikáját ez 100 és akkor majd öroködhetsz hogy neked volt igazad  Wink
Köszi a bizalmat, de ezt meghagyom neked azokra az esetekre amikor otthon végig bekkelve 1-0-ra leverjük Salernitánát.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 22:31

Tankcsapda írta:


Nem, a különbség ez:

Weah

Pavard, Sommer, Frattesi, Thuram, Klaasen, Cuadrado, Alexis Sánchez, Bisseck, Audero, Carlos Augusto, Arnautovic

A csak véglegesített igazolásokat nem soroltam fel. Azért lássuk már be, hogy a Zinter sokkal előrébb jár, mint mi, az, hogy tartjuk velük a lépést a bajnokságban, a kettős terhelés hiánya mellett sem rossz teljesítmény. Közülük így is csak Sommer, Pavard és Thuram fér be a kezdőbe, a többiek kivétel nélkül cserék. Kapusposzton vagyunk olyan jók, de a mezőnyben le vagyunk maradva. A védelmük hasonlóan erős, de van 5 igen jó játékos 3 posztra, Gatti kb. 6. opció lenne. A középpályájuk minden részében erősebb, mindkét szélen bőven jobb a kezdőjük (és a cseréjük), belül talán lehet egál, de Barella és mondjuk Miretti között azért ég és föld a különbség egyelőre. Elől pedig a Thuram-Lautaro Martínez minőségben jobb és amúgy is stabilabb páros. Chiesa nem csatár, Vlahovic pedig nem tudja állandósítani a formáját.
Én egyáltalán nem érzem, hogy sok poszton erősebbek lennének (nyilván Fagyi meg Pogba miatt a kp-t most nehéz összehasonlítani), de nálam a Bastoni,Acerbi,Pavard sor nem jobb mint a Danilo,Bremer,Gatti ahogy a Chiesa-Vlaho párost se cserélném el a Lau-Thuram kettősre. A Ken-Milka kettőst meg főleg nem a Sanchez, Arnautovicra. A szélen Dimarco jó szezont fut, de nálam Dumfries meg főleg Puli nem magasabb szint Kostic vagy Cambiaso.

Ami szerintem nagy különbség, hogy az ellenségnél látsz egy tudatosan összerakott csapatot, ott az irányít akit tud labdát adni, az játszik szélen aki tud futni meg beadni és a támadók kapnak megfelelő támogatást hátulról. Nálunk meg Szandi bohóckodik belső védőben, Loca szenved registában, Kenő nem is tudom mit csinál a szélen kb ugyanazt mint Cambiaso mezzalában és ugye most már Chiesa is baszakodhat középen ahol lényegesen kevesebb területe van, de hát Allegri szerint csatár...
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 22:14

CsT írta:

Azért a Monza és Napoli talán nem egy kávéház. Smile A férgek ellen meg konkrétan 1 kaput találó lövésünk volt. Az egymás elleni meccs statisztikája nekem azért relevánsabb. Ja és ők ugye hét közben is játszanak. Wink
A dögevők jelenleg más kávéház ezt senki sem vitatja. Viszont a szezon statisztikái nem azt mutatják, hogy a támadójátékunk sehol sincs, meg ugye az eredményesség.
De jézusmária hát nem látszik látványosan a csapat (csak eredményesen) és ez egy Juventusnál gond.
Nyugi,lesz olyan, hogy beszopjuk allegri taktikáját ez 100 és akkor majd öroködhetsz hogy neked volt igazad  Wink
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 20:25

CsT írta:
Na ez a különbség, hogy valaki scudettót akar vagy becsúszni a legjobb 4-be, az Ellenség 0-2-nél is támad Nápolyban, hülye Inzaghi nem tudja, hogy 0-1 után be kell állni a saját tizenhatosra mert idegenben jó az iksz is! Smile

Nem, a különbség ez:

Weah

Pavard, Sommer, Frattesi, Thuram, Klaasen, Cuadrado, Alexis Sánchez, Bisseck, Audero, Carlos Augusto, Arnautovic

A csak véglegesített igazolásokat nem soroltam fel. Azért lássuk már be, hogy a Zinter sokkal előrébb jár, mint mi, az, hogy tartjuk velük a lépést a bajnokságban, a kettős terhelés hiánya mellett sem rossz teljesítmény. Közülük így is csak Sommer, Pavard és Thuram fér be a kezdőbe, a többiek kivétel nélkül cserék. Kapusposzton vagyunk olyan jók, de a mezőnyben le vagyunk maradva. A védelmük hasonlóan erős, de van 5 igen jó játékos 3 posztra, Gatti kb. 6. opció lenne. A középpályájuk minden részében erősebb, mindkét szélen bőven jobb a kezdőjük (és a cseréjük), belül talán lehet egál, de Barella és mondjuk Miretti között azért ég és föld a különbség egyelőre. Elől pedig a Thuram-Lautaro Martínez minőségben jobb és amúgy is stabilabb páros. Chiesa nem csatár, Vlahovic pedig nem tudja állandósítani a formáját.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 20:09

tjunior írta:

Ez tök érdekes, mert a nemlétező támadójátékunkkal több lövésünk (18-11) és több kaput eltaláló lövésünk (7-4) volt pénteken mint tegnap a dögöknek és ők mindezt 43%os labdabirtoklással tették.
Azért a Monza és Napoli talán nem egy kávéház. Smile A férgek ellen meg konkrétan 1 kaput találó lövésünk volt. Az egymás elleni meccs statisztikája nekem azért relevánsabb. Ja és ők ugye hét közben is játszanak. Wink
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3304
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 07:32

CsT írta:
Na ez a különbség, hogy valaki scudettót akar vagy becsúszni a legjobb 4-be, az Ellenség 0-2-nél is támad Nápolyban, hülye Inzaghi nem tudja, hogy 0-1 után be kell állni a saját tizenhatosra mert idegenben jó az iksz is! Smile
Ez tök érdekes, mert a nemlétező támadójátékunkkal több lövésünk (18-11) és több kaput eltaláló lövésünk (7-4) volt pénteken mint tegnap a dögöknek és ők mindezt 43%os labdabirtoklással tették.

Bane.Davids.89 likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8130
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 07:24

CsT írta:
Na ez a különbség, hogy valaki scudettót akar vagy becsúszni a legjobb 4-be, az Ellenség 0-2-nél is támad Nápolyban, hülye Inzaghi nem tudja, hogy 0-1 után be kell állni a saját tizenhatosra mert idegenben jó az iksz is! Smile

Hülye Inzaghi nem tudja, hogy a bírók talicskával tolják be őket az első helyre. Megint botrány módon fújtak a férgek javára, ez azért is nagy szopás, mert pénteken majd ellenünk fogják kompenzálni a kukásokat.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime2023-12-04, 07:08

Na ez a különbség, hogy valaki scudettót akar vagy becsúszni a legjobb 4-be, az Ellenség 0-2-nél is támad Nápolyban, hülye Inzaghi nem tudja, hogy 0-1 után be kell állni a saját tizenhatosra mert idegenben jó az iksz is! Smile

laac and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17
» Lazio - Juve 14.01.25. 20:45 SportKlub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: