Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+33
rakkenroll
mbence
juventute
boric
EsztéNégy
Norbee82
tjunior
kilopo
Krisz
dinovercotti
enzogigi
farturo
Joseph Ducreux
balazs91
exchaby
cortamelasombra
simoon
_Tyler
daneeka
tcs19
baggiofan
AndreasMatri
telhetetlen
virracocha
zetterberg40
juve 1974
.bb.
laac
pietro10
el_ceRebr0
CsT
DartagnanX
s4tch
37 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-16, 16:46

Ne feledjétek, holnap a másodfokú bíróság ítéletet hirdet Moggi büntetőperében.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-16, 16:01

mai gazzetta:

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Buffon

199 perc hiányzik buffonnak a rekordhoz. (atalanta, roma, + a cagliari elleni meccs eleje.) ahhoz képest, hogy pár hónapja még vissza akartuk vonultatni buffont, nem is rossz. persze kellett ehhez a védelem és pirlo feltámadása és némi mázli is, de buffon formajavulása is benne van abban, hogy utoljára firenzében kaptunk gólt.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-14, 21:11

Én Pirlo-pótléknak amúgy Verratti mellett valami spanyol gyereket próbálnék meg. Bár ott kvázi hiányzik a visszavont irányító, mint poszt, azért már a kis- és középcsapatoknál is találni kifejezetten gyors, labdaügyes, remekül passzoló középpályásokat. Védekezésben nem lennénk előbbre egy ilyen sráccal, de Pirlot sem azért szeretjük.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-14, 15:40

exchaby írta:
én meg boriellot. kifárasztaná az ellenfél komplett középpályáját és a 70. perctől jöhetne pirlo vagy valaki hogy bemattolja az ellent

Azt a bajuszt sosem felejtem, hiánya mai napig fáj.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-14, 12:59

én meg boriellot. kifárasztaná az ellenfél komplett középpályáját és a 70. perctől jöhetne pirlo vagy valaki hogy bemattolja az ellent

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-14, 11:36

Én lehet kipróbálnám Ogbonnát, remekül helyezkedik, lát a pályán, ennek következtében jók a hosszú a labdái, védekezni is tud ugye, ki tudja, lehet hogy feljebb is beválna.

Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-14, 03:47

s4tch írta:
jackie_d írta:
szerintem marcsi nem oda való, viszont fabio annál inkább!

erről már beszéltünk korábban: azon a poszton a védekező skillek sokkal fontosabbak, mint az, hogy tudsz-e nagyot lőni, vagy ütemben érkezni a kapu elé. fábi semmit nem tud abból, amit egy védekező középpályásnak tudnia kell.

kérünk egy beszámolót a maláj férfiprosti-üzletágról is!  alien 

mondjuk olyan nagyon sokat pirlo sem mutat, de természetesen igazad van
támadásban hasonló a mozgásuk, fábi is lát a pályán és ráadásul lő is (gyakran és elég jól)
ezt a többiektől nagyon hiányolom
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-14, 03:43

Krisz írta:
jackie_d írta:
ja, amúgy üdv innen: tongue 
https://i.servimg.com/u/f58/17/97/61/23/photo10.jpg

Elmentél dubaiozni? Várod, hogy Darti felszedjen?

a fenét. az ültetvényeimet ellenőrzöm, mert akadozik a durian export. Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 22:24

jackie_d írta:
ja, amúgy üdv innen: tongue 
https://i.servimg.com/u/f58/17/97/61/23/photo10.jpg

Elmentél dubaiozni? Várod, hogy Darti felszedjen?
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 20:17

jackie_d írta:
szerintem marcsi nem oda való, viszont fabio annál inkább!

erről már beszéltünk korábban: azon a poszton a védekező skillek sokkal fontosabbak, mint az, hogy tudsz-e nagyot lőni, vagy ütemben érkezni a kapu elé. fábi semmit nem tud abból, amit egy védekező középpályásnak tudnia kell.

kérünk egy beszámolót a maláj férfiprosti-üzletágról is!  alien 
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 19:49

mbence írta:
kicsit hasonlít a kora tavaszi kalocsára
a k meg az l rendben van, de győrtől a távolság kicsit nagyobb...  pig 
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 19:44

jackie_d írta:
szerintem marcsi nem oda való, viszont fabio annál inkább!
tudom hülyén hangzik, de a mozgáskoordinációja nagyon hasonló pirlóhoz és szerintem van elég esze hozzá, hogy beletanuljon Exclamation 
(BTW: val'szeg pont ezért nem teker a kezdőbekerüésért sem... ("túl okos"))

ja, amúgy üdv innen: tongue 
https://i.servimg.com/u/f58/17/97/61/23/photo10.jpg

kicsit hasonlít a kora tavaszi kalocsára
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 19:40

szerintem marcsi nem oda való, viszont fabio annál inkább!
tudom hülyén hangzik, de a mozgáskoordinációja nagyon hasonló pirlóhoz és szerintem van elég esze hozzá, hogy beletanuljon Exclamation 
(BTW: val'szeg pont ezért nem teker a kezdőbekerüésért sem... ("túl okos"))

ja, amúgy üdv innen: tongue 
https://i.servimg.com/u/f58/17/97/61/23/photo10.jpg
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 18:59

egyszer már valahol elmondtam a véleményemet ezzel kapcsolatban, amit most is fenntartok: pirlo visszavonulásával ki fog halni a klasszikusan vett mélységi irányító.
viszont a gitáros sráccal kell egyetértenem: még van benne annyi, amennyi a posztjához kell.

ha pirlo megy, akkor formációváltás kell. az elmúlt két meccsből leszűrhettük, hogy bár nagyon fegyelmezett volt pubi szundi posztján, semmi esély arra, hogy hosszú távon ő lehessen a helyettes.
amíg szundi pihen, esetleg marcit lehetne kipróbálni a posztján: a támadásokban így sem segít sokat (baszki még 1 [egy, EGY] gólpassza sincs idén), pirospacsizni meg hátul is tud
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 18:14

egyetértek, pirlo helyére nem lehet beépíteni senkit
meg kell várni amíg valaki kinevel egy ilyen zsenit 'oszt megvenni

Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 12:10

Az a baj, hogy a Pirlo-féle posztra tényleg születni kell. Látjuk, hogy a Marci helyén futballozó Pogba már-már villágklasszist nyújt, aztán Pirlo helyetteseként azt se tudja, mit csináljon, hogyan helyezkedjen, merre passzoljon. Ezért nem életképes a 3-5-2 Pirlo nélkül. Verrattit szerintem is meg lehetne próbálni, és én nem is sajnálom, hogy anno lecsúsztunk róla (nálunk nagyon keveset játszott volna Pirlo mögött, idén már egy kiesés elől menekülő csapatban lenne a fele játékjoga)... ha ezért vezéráldozat kell, akkor menjen nyugodtan Mirko/Q/Gio, Marchisio vagy akár Caceres (az ő helyében tuti dobbantanék, esélye sincs formába lendülni, mert Padoin játszik helyette állandóan, igazi csubakka)

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-13, 11:20

a galata ellenit nem fogom megnézni, de a tudósításokból és a listás, itteni hozzászólásokból úgy gondolom, pogba nem tudta hozni ott sem azokat a feladatokat, amiket pirlo szokott végrehajtani. szerintem a bologna ellen nagyon hiányzott szundi.

az a baj, hogy eladni nem tudjuk pirlót, és ha elengedjük, nincs fedezet a pótlására. a játéka garancia egy stabil szintre. sem vidal, sem pogba, sem tevez, sem barzagli hiánya nem jelent akkora problémát, mint pirlóé. nekem nem érv a kora: sosem volt egy gyors játékos, a nem létező sebességét tudja tartani, az állóképessége meg kifogástalan. nagyobb gondot okozna a pótlása, mint a meglévő hiányosságai. ez persze a bajnokságra igaz, ahol nem olyan intenzív, nem pokoli gyors a játék.

a bl más tészta. pirlo sebességével képtelenség bl-t nyerni, viszont az irányítókészsége senkiben nincs meg a jelenlegi keretből. pogbában sem.

most azt hiszem, bankot robbantanék verrattiért. aztán ha tavasszal lesz néhány jó meccse pirlónak, majd meggondolom magam.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
.bb.
Vízhordó
Vízhordó
.bb.


Posts : 483
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 35
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-10, 22:12

a goal.com-on a "nap szavazása". tartsuk meg vagy engedjük el Pirlo-t.

én nem tudom eldönteni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-10, 16:29

a franciáknál - nem meglepő módon - ribéry lett a szezon legjobb játékosa. viszont matuidit megelőzve pogba lett a 2., hoppá!

az a pletyka járja, hogy az isztambuli bl-meccs után marotta leül pogba ügynökeivel egy kávéra, és végre átdumálják a szerződéshosszabbítás részleteit.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-09, 15:39

Mindkettő ajánlott:
http://www.whoscored.com/Articles/kfc1qazdmugtpfekx6cava/Show/Player-Focus-King-Arturo-Firing-Juventus-to-Success
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/paul-pogbas-golden-boy-award-2889582
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-09, 15:27

innen:
http://www.whoscored.com/Regions/108/Tournaments/5/Seasons/3978/Stages/8019/TeamStatistics/Italy-Serie-A-2013-2014

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Ws1

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Ws2

ez nem hiba, csak jellemző: mindkét szélen a legkevésbé aktív csapatok között vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-05, 17:01

http://www.tuttosport.com/foto/calcio/serie_a/juventus/2013/12/04-63500_25/FOTO+Quanti+ospiti+prestigiosi+per+il+Golden+Boy%21

Cool
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-05, 10:07

na végre megjött az idei(...) juventus member csomag, van benne:
köszönőlevél
tagságot igazoló oklevél
kb. fél négyzetméteres juve zászló
dvd, agnelli interjúval, gólokkal
100€ trenitalia utalvány
meg egy tájékoztató füzet, amiben az egyik képen én is rajta vagyok!

mi a világhírnév, ha nem ez? afro 
Vissza az elejére Go down
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-04, 13:51

az uefa év csapatának jelöltjei középpályás posztokra többek között matuidi, matics, isco.

pirlo nem.

mondjuk marci sem.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-04, 07:58

http://sg.sports.yahoo.com/news/italians-ask-football-world-cup-time-outs-162029231--sow.html

nem találok igazán hiteles forrást, viszont nem április elseje van, de akkor meg mi ez? fix időpontban ne szakitsák már meg még 2x a mérkőzést, mivan ha az egyik csapat a 20-45 perc között folyamatos nyomás alatt tartja az ellent(lásd nem szakad meg a játék) mert ők nem szomjasak? Smile

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-03, 20:43

s4tch írta:
a merdázó kiskölkök miatt 5.000 euróra büntették a klubot.
Azért mondja már meg nekem valaki hogy mióta nem lehet kurvaanyázni egy focimeccsen! Ez megint olyan utálatos angol dolog, hogy ülj a seggeden, kussolj és nézzed a meccset. Nyamvadék gének, elbaszott kaja, agyatlan fizikai foci, és steril lelátó, kurvára nem ehhez kéne konvergálni.
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-03, 17:25

s4tch írta:
a merdázó kiskölkök miatt 5.000 euróra büntették a klubot.
iskolabezárás kellett volna
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-03, 15:19

a merdázó kiskölkök miatt 5.000 euróra büntették a klubot.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-03, 15:11

a mostani szerződés-frissítésnek nem a hosszabbítás, hanem az emelt bér volt a központi eleme.

30 éves lesz 2017-ben. a hosszabbítás és a fizetésemelés (5,5 milláról pletykálnak) azt jelenti, hogy egyrészt a klub legalább még 3 évig nincs kényszerben, hogy eladja, másrészt a 6-7 millás fizetési ajánlatokkal valószínűleg nem fognak foglalkozni, harmadrészt aki ekkora fizetést megadna neki, attól a vételárát is vastagon meg lehet kérni.

szerintem 2 év múlva viszi a real, olyan 45-50m körül, xabi alonso helyére.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-03, 14:45

exchaby írta:
http://www.juventus.com/juve/en/news/vidal_contract_renewal

jobb lett volna 2050-ig, de száz km is egy mm-rel kezdődik
Ez azt jelenti, hogy maximum egy év múlva újra kezdődik a szerződés-cirkusz.
Vidalt imádom, de nekem ez az +1 év olyan kompromisszumos megoldásnak tűnik, közben meg annyira de annyira maradna Torinóban...na mindegy a nyáron nyugodt szívvel el lehet zavarni mindenkit a közeléből. Kíváncsi leszek Pogba hosszabbítására.
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime2013-12-03, 14:18

http://www.juventus.com/juve/en/news/vidal_contract_renewal

jobb lett volna 2050-ig, de száz km is egy mm-rel kezdődik

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
17 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: