Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mindenféle pletykák, hírek

Go down 
+20
simoon
Reggie Hammond
sneco7
vektra
Zici78
Bane.Davids.89
laac
_DREAM_
LeRoi10
CsT
DartagnanX
virracocha
Krisz
tjunior
zetterberg40
Nico
Malloy
Tankcsapda
Petike007
bombahoppa
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-04-19, 12:37

Ezt muszáj betennem ide: 😁

Mindenféle pletykák, hírek Img_3110

Krisz, laac, CsT, bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-04-18, 15:19

sneco7 írta:
De ha ő nyert akkor miért csak a felét kell kifizetni?
Lehet a másik felét majd "zsebbe" adjuk! lol!

bombahoppa and Nico like this post

Vissza az elejére Go down
sneco7
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 652
Join date : 2014. May. 01.
Age : 37
Location : Tevel

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-04-17, 21:42

De ha ő nyert akkor miért csak a felét kell kifizetni?
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-04-17, 21:14

Nico írta:
OFFICIAL: Cristiano Ronaldo has won his legal battle with Juventus over his wage dispute. The club will have to pay him 50% of 19.5M€.

remek hír
Nesze sánta itt egy púp.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-04-17, 20:27

OFFICIAL: Cristiano Ronaldo has won his legal battle with Juventus over his wage dispute. The club will have to pay him 50% of 19.5M€.

remek hír
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-13, 21:11

Malloy írta:

Nyilván az új edzővel oda-vissza leszopatják Allegrit a kupában, nehogy nyerjünk valamit végre.
Szerintem már a bajnokin meglesz! Smile
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-13, 20:19

Krisz írta:


Az nagyon fasza, külön öröm, hogy a kukások kárára. ADL hőbörgése a cameramannel meg priceless  Laughing

Közben meg Sarri lemondott - az is nagy dolog! Manapság nem szoktak lemondani az edzők, mondjuk lehet Lotito lófejezte meg.
Nyilván az új edzővel oda-vissza leszopatják Allegrit a kupában, nehogy nyerjünk valamit végre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-13, 19:11

Nico írta:

minimum 50 max 100 milla, kb az idei kimaradt BL bevétel visszajön, nem véletlen sírt már jó előre ADL, ha Osimhen-t vagy Kvara-t jó áron eladják, akkor jön be ennyi nyereség

Az nagyon fasza, külön öröm, hogy a kukások kárára. ADL hőbörgése a cameramannel meg priceless  Laughing

Közben meg Sarri lemondott - az is nagy dolog! Manapság nem szoktak lemondani az edzők, mondjuk lehet Lotito lófejezte meg.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-13, 18:47

Malloy írta:

Cirka 50 milla… azért már érdemes lehajolni. Főleg ha kilóg a segged a gatyaból mint nekünk.
minimum 50 max 100 milla, kb az idei kimaradt BL bevétel visszajön, nem véletlen sírt már jó előre ADL, ha Osimhen-t vagy Kvara-t jó áron eladják, akkor jön be ennyi nyereség
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-13, 08:41

Malloy írta:

Cirka 50 milla… azért már érdemes lehajolni. Főleg ha kilóg a segged a gatyaból mint nekünk.

UEFA már gratulált is a részvételhez. Messze van még az…

Mindenféle pletykák, hírek Fb_img91

CsT and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-13, 05:38

Krisz írta:
Ezért a klub VBért mennyi lóvé jár? Csak mert nem biztos, hogy kellett nekünk ez az extra teher ha amúgy nem fizet sokat. Persze ha egy kicsit a FIFA katona imaget kell magunkra ölteni akkor ez jó puncsolási lehetőség.
Cirka 50 milla… azért már érdemes lehajolni. Főleg ha kilóg a segged a gatyaból mint nekünk.

UEFA már gratulált is a részvételhez. Messze van még az…

Krisz and bombahoppa like this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-13, 01:46

Ezért a klub VBért mennyi lóvé jár? Csak mert nem biztos, hogy kellett nekünk ez az extra teher ha amúgy nem fizet sokat. Persze ha egy kicsit a FIFA katona imaget kell magunkra ölteni akkor ez jó puncsolási lehetőség.
Vissza az elejére Go down
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-09, 17:09

allegri írta:
The Scudetto ? ... Juventus players will be ready in 2 - 3 years !!!
jocolor jocolor jocolor

bombahoppa and Malloy like this post

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-09, 06:54

This week, Juventus were given a capital increase of €196M by Exor. €127M of that went to pay off the clubs debts for players who were purchased over the last two years.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-08, 05:47

CsT írta:

Gondolom most bevallja, hogy igazából juventino és levonnak majd tőlünk 10 pontot! Smile
Én is ebben hiszek. Az eredendő bűn a mi oldalunkon áll, mindenki más ma született bárány. Ha meg mégsem, akkor torz a valóság, és a döntés napján nem fogok tudni aludni.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-07, 09:47

Krisz írta:


Egész biztosan ártatlan és nem találnak majd semmit. Mint egy VAR check a dögevők ellen.
Elévült biztos 😂

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-07, 09:42

Malloy írta:
Gravina ellen sikkasztás és pénzmosás vádjával nyomoznak. Végre. Remélem itt is lesz igazságszolgáltatás.

Karma is a bitch… 🤣

Egész biztosan ártatlan és nem találnak majd semmit. Mint egy VAR check a dögevők ellen.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-07, 06:59

Malloy írta:
Gravina ellen sikkasztás és pénzmosás vádjával nyomoznak. Végre. Remélem itt is lesz igazságszolgáltatás.

Karma is a bitch… 🤣
Gondolom most bevallja, hogy igazából juventino és levonnak majd tőlünk 10 pontot! Smile
Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-06, 20:02

Gravina ellen sikkasztás és pénzmosás vádjával nyomoznak. Végre. Remélem itt is lesz igazságszolgáltatás.

Karma is a bitch… 🤣
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-03-06, 09:53

Mottát nagyon elkezdték pletykálni.
https://tukorszelso.substack.com/p/thiago-motta-es-a-bolognai-mestermunka?r=1wxv8v&utm_campaign=post&utm_medium=web&fbclid=IwAR3B037evmqyPelHcEZYUN6RVZx-pYMWrRY_SydK0bq-rfpNHX-DV5vMYoA&triedRedirect=true

Krisz likes this post

Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-18, 19:48

Puzsér egy fasz. Minden szempontból. Róla mindig az jut eszembe, hogy "aki mindenhez ért, az igazából semmihez sem ért!" Smile Na ő pont ilyen, mindenbe beleszól, mindenről van véleménye de igazából 90%-ban nem lesz igaza, pár éve volt vele valahol egy interjú, ahol azt elemezte, hogy Conte mekkora nagy juventino meg spirito Juve...stb és milyen bohócok gondolják azt, hogy majd leül az Ellenség kispadjára. Smile
 
Bírom Benito podcastját de ez túl nagy hendikep, eddig egy ilyen volt amikor gondolkodtam, hogy nem hallgatom meg: Amikor egriviktor volt a vendég...

bombahoppa, Malloy and Veszettnyuszi like this post

Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-18, 13:20

Krisz írta:


Elvétve nem, de azért akadt egy rakás faszság is, olyan stílusban előadva, mintha kokainra speedet nyomott volna.
„A stílus maga az ember” Buffon  alien

_________________
a televizenyős düggönypakli

CsT likes this post

Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-18, 13:05

Petike007 írta:


Pedig nem mondott baromságokat.

Elvétve nem, de azért akadt egy rakás faszság is, olyan stílusban előadva, mintha kokainra speedet nyomott volna.

Malloy likes this post

Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-18, 12:04

bombahoppa írta:
Benitot még meg is hallgatnám,  de Puzsér miatt offoltam egyből.

Pedig nem mondott baromságokat.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-16, 18:35

Benitot még meg is hallgatnám,  de Puzsér miatt offoltam egyből.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Nico
Segédedző
Segédedző
Nico


Posts : 1353
Join date : 2022. Jul. 23.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-16, 11:24

CsT írta:

Én egyelőre nem tudtam meghallgatni ezt a részt, konkrétan fizikai fájdalmat okoz a hangja vagy a látványa ennek a modernkori Mekk Eleknek. Smile

Anno amikor a megboldogult Sportklubon ő volt a "szakértő" volt, hogy inkább stream-en néztem a meccseket. Smile
Puzser free area  Laughing
Szerintem nem érdemes meghallgatni, ha még nem tetted, nem sok újdonság van, az idő 70-80%-ban Puzser ömleng. A legjobb rész szerintem az volt amikor a PL klubokat azzal intézte el, hogy jó-jó van sok pénzük meg szuper játékosaik, de sose védekeznek úgy mint egy olasz  Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10586
Join date : 2012. Nov. 05.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-16, 11:15

Nico írta:

Puzsért jocolor egy ideje nem hallottam Juvéról értekezni, szerencsére  Laughing  istentelen baromságokat hord össze továbbra is, de legalább lelkesen
Én egyelőre nem tudtam meghallgatni ezt a részt, konkrétan fizikai fájdalmat okoz a hangja vagy a látványa ennek a modernkori Mekk Eleknek. Smile

Anno amikor a megboldogult Sportklubon ő volt a "szakértő" volt, hogy inkább stream-en néztem a meccseket. Smile

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-16, 10:48

tjunior írta:

Puzsérral az a baj, hogy szélsőséges és végleges véleménye van. Pl. amikor azt kezdte el taglalni, hogy a Juventus mindig is fiatal tehetségeket keresett akik világsztárrá nevelt....Volt ilyen is Zidane, Pogba stb. meg  1-2szer átigazolási világrekordot döntöttünk pl. Baggio. Nem jó amikor valakinek ennyire végleges a vélemény pláne az nem amikor az ellenvéleményt meg megpróbálja lesöpörni. (itt nem próbálta az tény).
Abban nagyon egyettudok érteni vele, hogy a csillogáshoz előbb stabilitás kell és Allegri fanja vagyok de a mennybemenesztése nekem is kicsit sok volt. Agnellit szerintem korrektül ítélték meg Benitóval, beszéltek a pozitívumokról is bőven, de hát a regnálásának a vége elég negatív.

Agnellinél az volt a problémám, hogy egy szerencsétlen idiótának lett beállítva, miközben szerintem 2 dolog volt ami elcsúszott nála. Nem túl szerencsés, ha a hierarchia legtetején valaki all-int nyom, CR ilyen volt, be is jöhetett volna, ha nincs a covid meg veszünk alá kiszolgáló játékosokat akik lövetik vele a gólokat és akkor Agnelli lenne a császár. De ekkora szervezetnél chairmanként más kockázati profil a prudens. A másik a Szuperliga, amit szerintem azért dobott be félkészen, mert valaki beköpte a dolgot Cefrénél és olyan szituban volt, hogy nincs más hátra, mint előre.

Én nem értem, hogy Puzsér miért van a Szuperliga ellen, miközben egyértelmű, hogy a foci mára egy biznisz lett és a 90es évek idillje már nem opció. Az UEFA és a Szuperliga közül, meg egyértelmű, hogy a Szuperliga a kisebb rossz, a tisztább szervezet, illetve az az opció, ami az arab/orosz pénzmosodákon kivül minden klubnak előnyösebb.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-16, 10:13

Krisz írta:


Az Allegri szopkodást az Agnelli utálattal együtt nem értem. Agnellivel kapcsolatban amúgy annyi félremagyarázás meg csúsztatás volt...
Marottat is túltolták, mert a szarlapátolást világbajnokul csinálja, de egyel magasabb szinten jöttek a Higany igazolások, meg a felfuttatott játékosainkat is lófasz pénzért szórta el. Én nagyon kíváncsi lettem volna arra, hogy ha a kínai nem szipkázza ki a lóvét a csapatból minden évben akkor kire költötte volna.
Puzsérral az a baj, hogy szélsőséges és végleges véleménye van. Pl. amikor azt kezdte el taglalni, hogy a Juventus mindig is fiatal tehetségeket keresett akik világsztárrá nevelt....Volt ilyen is Zidane, Pogba stb. meg  1-2szer átigazolási világrekordot döntöttünk pl. Baggio. Nem jó amikor valakinek ennyire végleges a vélemény pláne az nem amikor az ellenvéleményt meg megpróbálja lesöpörni. (itt nem próbálta az tény).
Abban nagyon egyettudok érteni vele, hogy a csillogáshoz előbb stabilitás kell és Allegri fanja vagyok de a mennybemenesztése nekem is kicsit sok volt. Agnellit szerintem korrektül ítélték meg Benitóval, beszéltek a pozitívumokról is bőven, de hát a regnálásának a vége elég negatív.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime2024-02-15, 22:52

Nico írta:

Puzsért jocolor egy ideje nem hallottam Juvéról értekezni, szerencsére  Laughing  istentelen baromságokat hord össze továbbra is, de legalább lelkesen

Az Allegri szopkodást az Agnelli utálattal együtt nem értem. Agnellivel kapcsolatban amúgy annyi félremagyarázás meg csúsztatás volt...
Marottat is túltolták, mert a szarlapátolást világbajnokul csinálja, de egyel magasabb szinten jöttek a Higany igazolások, meg a felfuttatott játékosainkat is lófasz pénzért szórta el. Én nagyon kíváncsi lettem volna arra, hogy ha a kínai nem szipkázza ki a lóvét a csapatból minden évben akkor kire költötte volna.

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindenféle pletykák, hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindenféle pletykák, hírek   Mindenféle pletykák, hírek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mindenféle pletykák, hírek
Vissza az elejére 
1 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek
» Mindenféle pletykák, hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Hírek, pletykák - minden, ami nem mercato-
Ugrás: