Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
sneco7
juventute
_Tyler
.bb.
DartagnanX
simoon
s4tch
Krisz
kilopo
zetterberg40
bombahoppa
virracocha
rakkenroll
baggiofan
mbence
tjunior
exchaby
_DREAM_
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
s4tch
Admin



Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-30, 15:13

igazából iscóra azért lenne hatalmas szükség, mert tevez és pirlo lelépnek (ezt adam digby jól összeszedte: http://bleacherreport.com/articles/2509978-juventus-robbed-of-creativity-as-andrea-pirlo-and-carlos-tevez-walk-away ). dybalán iszonyatosan sok múlhat, egyszerűen nem fér bele, hogy ne legyen húzóember.

bonucci amúgy vezéráldozat lenne, idén kurvajó szezont futott, és a bl-ben is elmaradtak azok a hibái, amik mondjuk a galata ellen tavaly kiesést értek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-30, 13:10

s4tch írta:
én arra, hogy nem foglak megerőszakolni, senyvedj csak.

meg arra, hogy a zaza-berardi duóból a jobbik csávót hagytuk meg a sasolnak, neki lenne itt a helye, zazát meg vihetné a newcastle.

meg arra, hogy ha a real bonucciért tényleg ideadná iscót + lemondana morata visszavásárlási jogáról (nyilván túlzás, de egy canalejuvés poszt felveti ezt a lehetőséget is), azon nem kéne sokat gondolkodni.

Zazat en nem tennem Newcastle szintre, de Mandzukic leigazolasaval nem lett ra égető szükség, viszont se szélső, se trequartista nincs a csapatban (Berardi).

Ami Bonuccit illeti, őt szerintem az emeli ki az átlag tisztességes védő közül, hogy korrekt labdakezelesben és jók a hosszú passzai, plusz talan a sebessege. Ez a feature szerintem nagyon hasznos tud lenni, egy full tuskó vedosort nagyon könnyű lepressingelni, gondolom ezert is veszik a nagyobb csapatok az ilyen Benatia es társai típusú vedoket. Iscoert mondjuk siman bealdoznam Leót, bármennyire is csipem, de valakit talalni kell aki az plusz dolgaira kepes a védelemben.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-30, 12:45

én arra, hogy nem foglak megerőszakolni, senyvedj csak.

meg arra, hogy a zaza-berardi duóból a jobbik csávót hagytuk meg a sasolnak, neki lenne itt a helye, zazát meg vihetné a newcastle.

meg arra, hogy ha a real bonucciért tényleg ideadná iscót + lemondana morata visszavásárlási jogáról (nyilván túlzás, de egy canalejuvés poszt felveti ezt a lehetőséget is), azon nem kéne sokat gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
mbence
Vízhordó
Vízhordó
mbence


Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-30, 09:59

te is arra gondolsz, hogy le kellene igazolni Tonit?

_________________
subidubi rókaprém,
más is buzi nem csak én.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-30, 09:05

http://www.whoscored.com/Articles/3gub5epsqeeiutprr8x8da/Show/Player-Focus-Has-Carlos-Tevez-Returned-to-Argentina-too-Soon

Bevásárlóközpont - Page 30 2015%2f6%2fTevez-Top

Neutral Crying or Very sad Sad No pale
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-29, 17:29

baromság. mértékadó forrás nem is hozza, és nincs is mögötte semmi ráció. marotta nem hülye, hogy egy éven belül leépítené a csapatot, és elengedné a tevez, pirlo, pogba (ez lesz az utolsó éve, jövőre 99%, hogy megy), vidal négyest. ezen kívül vidal nemrég tetováltatott juventusost, a tavaly nyárral ellentétben többször is megerősítette, hogy maradni akar, és az arsenal sem egy nagy perspektíva neki.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-29, 16:55

Ez az Arsenal - Vidal téma mennyire komoly? Tudom hogy ilyenkor rengeteg f.szságot lehet olvasni, de itt már kész tényként kezelik, 21m fontot írnak 5 évre. ugye baromság?
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-28, 21:30

" I’m also good at hiding behind a lie at the right moment."

Evil or Very Mad

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-28, 20:59

Ezt az Oscart tényleg nagyon nyomják. Úgy tűnik, nemcsak Paratici kedvence, hanem Allegri is kedveli. Nekem sosem tűnt semmi extrának a fiú, persze az a mocsok nagy gólja azért élénken él bennem.

Ogbonnát vinné a Southampton. Nagyjából 10 millió az az összeg, amit áldoznának rá. Szerintem annyiért már el lehet adni, pláne hogy Ruganinak minél több játékpercre lesz szüksége.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-28, 19:42

Allegrinek trequartista kell (surprise, surprise):
I like Isco of Real Madrid and the Brazilian Oscar. Among the Italians, I’d say Domenico Berardi and Federico Bernardeschi.

Ha elhozzuk Iscot akkor leugrom a Maldív szigetekre s4tchhez ünnepelni. Berardival kapcsolatban meg csak arra tudok gondolni, hogy ez a pozíció túl fontos ahhoz, hogy egy fejben nem túl érett 20 évesre nyomjunk all-int egy olasz dupla és egy BL döntő után.

A Tuttosportban volt ma egy cikk arról, hogy Allegri egy 3. felállást is be akar gyakoroltatni:
Bevásárlóközpont - Page 30 43310

Nemes gondolat, bár ahhoz azért kell még igazolni, hogy ne csak vészmegoldás szintjén legyen hátrányban, a második félidőben. Nagy név trequartistaval együtt ez már kicsit húzós mercato lenne.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-27, 20:38

Értem én, de akkor is pig
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-27, 14:51

kilopo írta:
Azért ez nagyon nem szép az argentinoktól. Mintha Rubinhot akarnák leigazolni, aki nem tett túl sokat a közösbe.. Teveznek sem lehet egy szava sem a klub felé, bőven honorálva van a teljesítménye.

Miután Tevez szerződése jövőre lejár és ő is menni akar nem sok adu mardt a kezünkben. Szerintem bőven jól járunk a fiatalokkal, meg a békés biznisszel (this is the beginning of a beautiful frendship). Mindenki happy, ha még valamelyik ifjonc esetleg Pogba féle felemelkedést produkál akkor meg aztán tényleg.
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-27, 14:32

Azért ez nagyon nem szép az argentinoktól. Mintha Rubinhot akarnák leigazolni, aki nem tett túl sokat a közösbe.. Teveznek sem lehet egy szava sem a klub felé, bőven honorálva van a teljesítménye.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-26, 21:14

az szép Very Happy pedig milyen jó védő. igazából a monacónak összességében egy teveznyivel volt gyengébb az állománya, baromi erős banda.

a boca meg egy kurva eurót nem fog fizetni tevezért. be kéne ezeket is szántani, rohadt csóringerek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-26, 18:07

off: Azért az is komoly, hogy Abdennourt 18-20 millió közötti összegért a West Ham veszi meg...
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-26, 13:32

Valóban. Te aztán olvasod az apró betűt.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-26, 12:50

kilopo írta:
6 + 4-et ír és 3-at Islára.

De ezek csak az idén fizetendő tételei lennének az író által feltételezett eladási árukból.
Ezekkel az összegekkel számol: Llorente 18 (3 részletre bontva), Ogbonna 12 (szintén 3 részletben), Isla 6 (2 részletben).
Vissza az elejére Go down
kilopo
Gyúró
Gyúró
kilopo


Posts : 1080
Join date : 2012. Nov. 05.
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-26, 12:13

zetterberg40 írta:

.. bár azt erősen kétlem, hogy a Llorente/Ogbonna kettősből kivehető 30 millió.
6 + 4-et ír és 3-at Islára.
A többi pedig ilyen-olyan pénzekből jön össze. (pl Matriból még mindig van bevétel Very Happy)

Amúgy köszi a linket.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-26, 10:32

Krisz írta:
Tehát nem fogunk szelsokkel jatszani. Ebben az esetben akkor érkezik egy trequartista. Ha Vidalert vagy Pogbaert bevaltjuk a casht akkor én rámozdulnek Iscora. Szerintem ő a legsanszosabb hogy a peremre kerül Benitez 4231-ben.

Ezt most találtam. Két nappal ezelőtti írás arról, vajon a klub anyagi szempontból megengedhet-e magának egy bizonyított irányítót? Egész jól levezeti több szempont alapján, bár azt erősen kétlem, hogy a Llorente/Ogbonna kettősből kivehető 30 millió.

katt
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-26, 10:26

bombahoppa írta:
remélem figyeljük a Copát, és Jarára lecsapunk idejekorán, hacsak be nem vezetik a szexuális/genitális lest, kiváló taktikai fegyver lehet belőle


pig

Laughing
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-25, 22:16

remélem figyeljük a Copát, és Jarára lecsapunk idejekorán, hacsak be nem vezetik a szexuális/genitális lest, kiváló taktikai fegyver lehet belőle


pig

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-25, 20:37

virracocha írta:
Most már nem is kölcsönről írnak, hanem azt valószínűsítik az olasz lapok, hogy Berardi teljes játékjoga a Sassuolo-hoz kerül és nekünk csak visszavásárlási opciónk lesz, mint Zaza esetében.
Persze lehet, hogy csak az idei pénzügyi mérlegünket akarjuk szépíteni, nem tudom, de a fenti félelmeinket is erősítheti.

A klub hivatalos honlapja szerint 10 millióért került a játékos játékjoga a Sasolhoz, amelyet négy év alatt fizetnek ki.

Ugyanakkor ez tényleg csak azért történt így, hogy a klub mérlegében ne egy újabb kiadásként jelenjen meg ez a tétel. A visszavásárlási opciót 18 millióban határozták meg, ezzel Berardi jövő ilyenkor csatlakozik a Juventushoz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-25, 19:20

Tehát nem fogunk szelsokkel jatszani. Ebben az esetben akkor érkezik egy trequartista. Ha Vidalert vagy Pogbaert bevaltjuk a casht akkor én rámozdulnek Iscora. Szerintem ő a legsanszosabb hogy a peremre kerül Benitez 4231-ben.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-25, 10:44

s4tch írta:
virracocha írta:
Nekem se. Immobilénél is azt éreztem, hogy nem a teljesítményével volt problémája a vezetőségnek, vagy hogy szerkezetileg nem illet volna a csapatba.
Hogy itt ki a hunyó, azt nem tudom. Ne legyen igazam, de van egy olyan érzésem, hogy Berardi soha nem lesz Juve játékos.

dettó. gyere át este, nyitva hagyom az ajtót flower

Most már nem is kölcsönről írnak, hanem azt valószínűsítik az olasz lapok, hogy Berardi teljes játékjoga a Sassuolo-hoz kerül és nekünk csak visszavásárlási opciónk lesz, mint Zaza esetében.
Persze lehet, hogy csak az idei pénzügyi mérlegünket akarjuk szépíteni, nem tudom, de a fenti félelmeinket is erősítheti.
Ma estig mindenesetre rendezni kell a közös tulajdonú játékosok sorsát.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-24, 14:09

s4tch írta:
gyere át este, nyitva hagyom az ajtót flower

ott leszek cunci Wink I love you
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-24, 12:56

virracocha írta:
Nekem se. Immobilénél is azt éreztem, hogy nem a teljesítményével volt problémája a vezetőségnek, vagy hogy szerkezetileg nem illet volna a csapatba.
Hogy itt ki a hunyó, azt nem tudom. Ne legyen igazam, de van egy olyan érzésem, hogy Berardi soha nem lesz Juve játékos.

dettó. gyere át este, nyitva hagyom az ajtót flower

Krisz írta:
Illetve, mintha az is remlene hogy Allegri trequartistaban akarta kipróbálni, amihez szerintem mindene megvan.

ha optimistán közelítjük a berardi-kérdést, akkor ez lehetett az egyik oka annak, hogy hagytuk még egy évig vidéken porosodni. kiderül, ősszel tq lesz-e a sasolban.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-24, 12:21

s4tch írta:
http://gianlucadimarzio.com/serie-a/juventus/juventus-trovato-laccordo-con-il-sassuolo-per-la-comproprieta-di-berardi-tutti-i-dettagli/

ezzel összecseng több más forrás is. a fegyelmezetlenségét szerintem nem kell túldimenzionálni, tavaly 1 piros miatt hagyott ki 3 meccset, meg 2 másikat sárgák miatt; ennyit rotáció miatt is pihent volna. engem jobban zavarna, ha sérülékeny lenne (lásd jovetic). inkább arról lehet szó, hogy a sassuolo vezetésénél így sikerült csökkenteni a vételárat, és berardi is akart még egy évet maradni. állítólag már tavaly is ezért nem jött hozzánk, és ez nem tetszik nekem.

zazáról valóban semmi konkrétum.

Nem is feltétlenül a száraz statisztikaval van baj, hanem azzal, hogy ezeket a lapokat olyan dolgokért kapta amit alap esetben kinevelnek a jatekosbol az ifi evek alatt. En inkabb ezt a zinter szurkerseget latom tulmisztifikalva, olvastam mar olyan interjút is ahol korbenyalta a Juvet. Egyebkent tovabbra sem vagyok meggyőződve róla, hogy akarunk szelsokkel jatszani, tavaly sem volt tervben, szoval nekem inkabb ez tűnik magyarázatnak arra hogy miert nem hoztuk korabban (plusz volt egy Tevezunk, sokkal masabbak voltak a feladatkörök). Most Tevez kiválásával at kell alakitani a tamadoszekciot. Illetve, mintha az is remlene hogy Allegri trequartistaban akarta kipróbálni, amihez szerintem mindene megvan.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-24, 11:01

s4tch írta:
és berardi is akart még egy évet maradni. állítólag már tavaly is ezért nem jött hozzánk, és ez nem tetszik nekem.

Nekem se. Immobilénél is azt éreztem, hogy nem a teljesítményével volt problémája a vezetőségnek, vagy hogy szerkezetileg nem illet volna a csapatba.
Hogy itt ki a hunyó, azt nem tudom. Ne legyen igazam, de van egy olyan érzésem, hogy Berardi soha nem lesz Juve játékos.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-24, 10:19

http://gianlucadimarzio.com/serie-a/juventus/juventus-trovato-laccordo-con-il-sassuolo-per-la-comproprieta-di-berardi-tutti-i-dettagli/

ezzel összecseng több más forrás is. a fegyelmezetlenségét szerintem nem kell túldimenzionálni, tavaly 1 piros miatt hagyott ki 3 meccset, meg 2 másikat sárgák miatt; ennyit rotáció miatt is pihent volna. engem jobban zavarna, ha sérülékeny lenne (lásd jovetic). inkább arról lehet szó, hogy a sassuolo vezetésénél így sikerült csökkenteni a vételárat, és berardi is akart még egy évet maradni. állítólag már tavaly is ezért nem jött hozzánk, és ez nem tetszik nekem.

zazáról valóban semmi konkrétum.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-24, 09:34

s4tch írta:
berardi karrierjéből megint elmegy egy év fölöslegesen Crying or Very sad ha ennyire bízunk benne, hogy kifizetünk érte egy valag pénzt, ráadásul a posztján pepe (volt?) az egyetlen játékosunk, akkor ne a sasol szekerét húzassuk vele.

Egyrészt szerintem nincs semmi konkrétum, rengeteg a spekuláció (én a Zaza; Berardi; megvesszük; eladjuk; kolcsonadjuk minden kombinációját és permutációját hallottam már). Másrészt meg 20 éves, 1 ev kölcsön után nem lesz belőle Giovinco. A skilljeiben én nem kételkedem, a fegyelme adhat okot a jegelesre, Marotta & Paratici know.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime2015-06-24, 08:58

győzinek örülök, itt a helye king

'poolban mindenki, aki nem suarez, alulteljesít. kár érte Crying or Very sad

berardi karrierjéből megint elmegy egy év fölöslegesen Crying or Very sad ha ennyire bízunk benne, hogy kifizetünk érte egy valag pénzt, ráadásul a posztján pepe (volt?) az egyetlen játékosunk, akkor ne a sasol szekerét húzassuk vele.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 30 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
30 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: