Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+20
CsT
Petike007
Tankcsapda
s4tch
rakkenroll
kilopo
_Tyler
.bb.
bombadiltoma
laac
virracocha
juventute
_DREAM_
simoon
mbence
baggiofan
sneco7
tjunior
bombahoppa
EsztéNégy
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
mbence
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 587
Join date : 2013. Oct. 25.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-16, 11:30

Abszolút adom. Mondjuk jelenleg nem látok olyan kp-t, aki elérhető a piacon és örülnék az érkezésének, de reménykedni lehet.
Én elégedett vagyok a mérleggel, még ha én sem tudtam teljesen feldolgozni a már említett cserét.

Krisz írta:
CsT írta:
Vagyis azt írják, hogy Juve és a játékos megegyezett, csak az Ellenség nem akarja nekünk adni, reméljük nincs fix kivásárlási ára.

Kövezzetek meg de az idei mercato (riválisok lerablása) nálam inkább a bajnokság bebiztosítására irányul, nem a Bl győzelemre...

Bár szerintem sem a Napoli,se a Roma se az ellenség nem gyengül jövőre...sőt.

Azt írják...
A Pogba sztori után meg úgy az egész idei mercato alapján meglep hogy még mindig mindenki szo szerint elhiszi amit az ujsagok irnak. Szerintem amit meg lehet állapítani, hogy az ujsagok nagy vonalakban vágják hogy mi történik, de semmit, zerot nem tudnak a részletekről. Tehát el tudom kepzelni, hogy tudjak ha valaki erdekel minket, tudjak ha valaki elment targyalni vagy alairni (pl. Zaza), de az olyanok mint hogy megegyeztünk a jatekossal mar csak a klubbal kell vagy a klub nem engedte full kamu. Ezen felesleges pörögni.

Ami a bajnoksagra készülést illeti, az megint eros túlzás. A bajnoksag megnyeresere egy alapbol bajnok es kimagaslo keret mellé nem kell 160 milliot költeni, meg jatekosokat kivasarolni, sőt ha egyetlen embert sem igazolunk akkor is mi vagyunk a toronymagas favoritok.
Ehhez kepest jött Pjanic, Higany, Pjaca, Alves, Benatia, fel csapat sztár, akik minimum papíron BL aspirans materia.

Szerintem mindegyik gyengült  (kivéve talán az íntert, ha meg tudjak tartani a kis bunkót, Mancini tavozasa maris erosites). A Napoli gyakorlatilag ugy all most, hogy Higany lett Milikre cserelve - ketlem hogy 36 golt fog lőni, a Roma vedelme felig le lett cserélve, elvesztették Pjanicot, az igazolasokkal max potolni tudják a kiesoket elore semmiképp se léptek.

Feltetelezve hogy igazolunk meg egy komoly kozeppalyast es túl tudunk lépni azon, hogy Pogbat Higanyra cseréltük (egyelőre még én sem dolgoztam fel teljesen) akkor ez egy elég pöpec mercato és maga a csapat mindenképp erősödött a tavalyihoz képest, akár hosszú távon is.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-16, 11:19

CsT írta:
Vagyis azt írják, hogy Juve és a játékos megegyezett, csak az Ellenség nem akarja nekünk adni, reméljük nincs fix kivásárlási ára.

Kövezzetek meg de az idei mercato (riválisok lerablása) nálam inkább a bajnokság bebiztosítására irányul, nem a Bl győzelemre...

Bár szerintem sem a Napoli,se a Roma se az ellenség nem gyengül jövőre...sőt.

Azt írják...
A Pogba sztori után meg úgy az egész idei mercato alapján meglep hogy még mindig mindenki szo szerint elhiszi amit az ujsagok irnak. Szerintem amit meg lehet állapítani, hogy az ujsagok nagy vonalakban vágják hogy mi történik, de semmit, zerot nem tudnak a részletekről. Tehát el tudom kepzelni, hogy tudjak ha valaki erdekel minket, tudjak ha valaki elment targyalni vagy alairni (pl. Zaza), de az olyanok mint hogy megegyeztünk a jatekossal mar csak a klubbal kell vagy a klub nem engedte full kamu. Ezen felesleges pörögni.

Ami a bajnoksagra készülést illeti, az megint eros túlzás. A bajnoksag megnyeresere egy alapbol bajnok es kimagaslo keret mellé nem kell 160 milliot költeni, meg jatekosokat kivasarolni, sőt ha egyetlen embert sem igazolunk akkor is mi vagyunk a toronymagas favoritok.
Ehhez kepest jött Pjanic, Higany, Pjaca, Alves, Benatia, fel csapat sztár, akik minimum papíron BL aspirans materia.

Szerintem mindegyik gyengült (kivéve talán az íntert, ha meg tudjak tartani a kis bunkót, Mancini tavozasa maris erosites). A Napoli gyakorlatilag ugy all most, hogy Higany lett Milikre cserelve - ketlem hogy 36 golt fog lőni, a Roma vedelme felig le lett cserélve, elvesztették Pjanicot, az igazolasokkal max potolni tudják a kiesoket elore semmiképp se léptek.

Feltetelezve hogy igazolunk meg egy komoly kozeppalyast es túl tudunk lépni azon, hogy Pogbat Higanyra cseréltük (egyelőre még én sem dolgoztam fel teljesen) akkor ez egy elég pöpec mercato és maga a csapat mindenképp erősödött a tavalyihoz képest, akár hosszú távon is.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-16, 08:02

Vagyis azt írják, hogy Juve és a játékos megegyezett, csak az Ellenség nem akarja nekünk adni, reméljük nincs fix kivásárlási ára.

Kövezzetek meg de az idei mercato (riválisok lerablása) nálam inkább a bajnokság bebiztosítására irányul, nem a Bl győzelemre...

Bár szerintem sem a Napoli,se a Roma se az ellenség nem gyengül jövőre...sőt.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-15, 18:32

fizessünk az izének megint Hernanesért
csak úgy poénból, mert gazdagok vagyunk


uuuuunooooom
kezdjünk már
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-15, 17:40

Úgy tűnik az Ellenség nem akarja eladni nekünk Brozovic-ot. Hála az égnek!

Vagyis azt írják, hogy Juve és a játékos megegyezett, csak az Ellenség nem akarja nekünk adni, reméljük nincs fix kivásárlási ára.

Kövezzetek meg de az idei mercato (riválisok lerablása) nálam inkább a bajnokság bebiztosítására irányul, nem a Bl győzelemre...

Bár szerintem sem a Napoli,se a Roma se az ellenség nem gyengül jövőre...sőt.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-08-16, 08:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-15, 14:02

Nekem tetszik ez a Bentancur gyerek, remélem nem a Milanban köt ki.


https://www.youtube.com/watch?v=JklPhC9BIys
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 17:26

Tankcsapda írta:
zetterberg40 írta:
A sokat citált informátor szerint Brozovics a fő célpont. Mandzukics és Pjacsa is puhítja a játékost, hogy ide jöjjön.

Szerk: Marcsi sérülése és Khedira sérülékenysége mellett margóra még annyit, hogy januárban Afrika Kupa is lesz, szóval Lemina és Asamoah azalatt kiesik.

Én nem örülnék ennek, az Ellenség valószínűleg 35-40 milla alatt nem adná, annyit meg még a mostani árakat figyelembe véve sem ér. Plusz már így is a Romatól és a Napolitól is igazoltunk, nem kellene az Intertől is. Bár De Laurentiis ahelyett, hogy Higuaínt szapulná, örüljön, hogy a tízmilliókkal többet adtunk ki az árulójáért, mint amennyit ért volna.

Hát igen, nem kellene gazdagítani a retkeket, hogy elhozunk egy olyan játékost aki nekik nem is kell, főleg ha Joao Mario is aláír. 30-40 millát csak olyan játékosra lenne szabad kiadni aki egyértelmű erősítést jelent. Ha csak akarunk valakit addig amíg Marci felépül, akkor ott van Diawara a Bolognából, fele ennyiből meglenne és igen nagy potenciál van benne.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 17:03

zetterberg40 írta:
A sokat citált informátor szerint Brozovics a fő célpont. Mandzukics és Pjacsa is puhítja a játékost, hogy ide jöjjön.

Szerk: Marcsi sérülése és Khedira sérülékenysége mellett margóra még annyit, hogy januárban Afrika Kupa is lesz, szóval Lemina és Asamoah azalatt kiesik.

Én nem örülnék ennek, az Ellenség valószínűleg 35-40 milla alatt nem adná, annyit meg még a mostani árakat figyelembe véve sem ér. Plusz már így is a Romatól és a Napolitól is igazoltunk, nem kellene az Intertől is. Bár De Laurentiis ahelyett, hogy Higuaínt szapulná, örüljön, hogy a tízmilliókkal többet adtunk ki az árulójáért, mint amennyit ért volna.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 16:54

zetterberg40 írta:
A sokat citált informátor szerint Brozovics a fő célpont. Mandzukics és Pjacsa is puhítja a játékost, hogy ide jöjjön.

Szerk: Marcsi sérülése és Khedira sérülékenysége mellett margóra még annyit, hogy januárban Afrika Kupa is lesz, szóval Lemina és Asamoah azalatt kiesik.

Hát remélem ő nem jön, felesleges, vele csak többen lennénk semmivel sem jobb játékos mint pl Sturaro vagy Perreyra. Olyan Hernanes 2.0 feelingem lenne tőle, ne hozzunk már ide olyat aki a fos interbe se fér be!
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 13:47

A sokat citált informátor szerint Brozovics a fő célpont. Mandzukics és Pjacsa is puhítja a játékost, hogy ide jöjjön.

Szerk: Marcsi sérülése és Khedira sérülékenysége mellett margóra még annyit, hogy januárban Afrika Kupa is lesz, szóval Lemina és Asamoah azalatt kiesik.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3570
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 11:46

CsT írta:


Blasi esztétikai igazolás volt, mint pl Matri. Kellett, hogy nők is járjanak a meccsekre! Very Happy


Így igaz, Higanyt meg a farmra igazoltuk, mégis mindenki csodálkozik.

pig

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan. king

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 11:20

CsT írta:
Pont ez a baj, hogy Marrottának még villantania kellene és 2 hét van a mercatóból, ilyenkor nagyrészt vagy olyan játékost lehet igazolni, akivel nem számolnak valahol. Kezdőembert ilyenkor már nem nagyon engednek el, hiszen nehéz pótolniuk illetve elengedik: dupla pénzért kb.

Én egészen biztos vagyok benne, hogy már régóta mennek a tárgyalások a helyetessel kapcsolatban, tehát nem most kérdez rá Marotta az adott emberre. Ennek megfelelően akár kezdőember is lehet, mivel a másik klub is időben hozzákezdhetett az eladásra kerülő játékosa pótlására. Egyébként meg nem kell hónapokig tartania egy átigazolásnak mint Pogbanál. Most pedig már a nyaralásoknak is vége, nem kell átfésülni a polinéziai szigetvilágot hogy megegyezzünk a játékossal és aláirassuk a szerződést.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 10:05

_Tyler írta:
Tankcsapda írta:


Sturaro távozásának nem örülnék. Hajtós kis játékos, olasz, és már ennyivel több hasznunkra lenne, mint Pereyra vagy Hernanes, és sajnos a sérülései miatt Asamoah is sokkal nélkülözhetőbb a cserepadról. Khedira meg...nem hiszem el, hogy ez az ember nem képes a szezon jelentős részében játszani, és megint ez lesz. Zazat sajnálom, de ha jön egy jobb játékos helyette, és kapunk érte legalább 25 milliót, akkor nem leszek a távozása miatt elégedetlen.

én Sturaróban egyelőre nem látok többet, mint annak idején Blasiban

Blasi esztétikai igazolás volt, mint pl Matri. Kellett, hogy nők is járjanak a meccsekre! Very Happy

Bevásárlóközpont - Page 21 382e69e0cc0ac5aba7733b45adc58846
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 10:01

Pont ez a baj, hogy Marrottának még villantania kellene és 2 hét van a mercatóból, ilyenkor nagyrészt vagy olyan játékost lehet igazolni, akivel nem számolnak valahol. Kezdőembert ilyenkor már nem nagyon engednek el, hiszen nehéz pótolniuk illetve elengedik: dupla pénzért kb. Mert azt már biztosan ki lehet jelenteni, hogy a DAB-os csavó eladásával párhuzamosan nem lett megegyezve valakivel, mert akkor már bejelentették volna. Eltekintve a felkészülési meccseken mutatott játéktól, jelenleg ez a legerősebb belső középpályánk: Pjanics,Khedira,Lemina....hát azért ha összevetjük a BL-re esélyesre tartott csapatokéval, akkor ez lófasz. Kicsit szar belegondolni, hogy most akár lehetne egy Pjanics,Pogba,Vidal középpályánk is monkey
Sajnos az sem jó jel, hogy naponta két új nevet dob a sajtó (Ma éppen Eriksen és Brozovics). Szóval hajrá Marrotta!


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-08-14, 10:07-kor.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 09:55

Tankcsapda írta:
CsT írta:
Zaza holnap aláírhat a Wolfsburghoz, nem is nevezték a Espanyol elleni meccsre, ahogyan Stuanit sem. Ő sérült? Mert, hogy Khedira nincs ott az nem lep meg! Very Happy

Sturaro távozásának nem örülnék. Hajtós kis játékos, olasz, és már ennyivel több hasznunkra lenne, mint Pereyra vagy Hernanes, és sajnos a sérülései miatt Asamoah is sokkal nélkülözhetőbb a cserepadról. Khedira meg...nem hiszem el, hogy ez az ember nem képes a szezon jelentős részében játszani, és megint ez lesz. Zazat sajnálom, de ha jön egy jobb játékos helyette, és kapunk érte legalább 25 milliót, akkor nem leszek a távozása miatt elégedetlen.

én Sturaróban egyelőre nem látok többet, mint annak idején Blasiban
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-14, 00:06

viszont rugani csak a bajnokságban számít saját nevelésnek.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8109
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-13, 23:53

CsT írta:
Barátságos meccs ide vagy oda, ezt a Bl álmot nagyon ne dédelgessük. Basszus Pjanics a Rómában is ilyen lassú volt? Valahogy nem tűnt fel. Higanynak az eddigi két meccsen még egy futbalistára emlékeztető megmozdulása sem volt. confused confused

Pontosan erre jók a barátságos meccsek, lehet próbálgatni, fel lehet mérni hogy mi jó és mi nem büntetlenül. Tavaly az volt a gond, hogy ezt szeptemberben kellett végigcsinálni a szerencsétlen mercato miatt. Egy 2-2ből sokkal többet lehet tanulni, mint egy 7-0-ból, az ilyen meccseknek pontosan ennyi a tétjük. Calma!

Én inkább amiatt aggódom (csak egy kicsit), hogy megint fel lett forgatva a keret és rengeteg új arc van. Ráadásul még egész biztosan nincs vége a mercatonak.
__________________________________________________________

Az megvan, hogy Ruganit a saját nevelés kvótába sorolják? Na ezt magyarázza el valaki.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-13, 23:51

márciusban kell faszának lenni.

egyébként conte alatt rendszeresen buktuk a sörmeccseket, és tavaly nyáron sem sikerült túl emlékezetesre az előszezon. egyelőre a játék minősége nem jelent semmit. marottán a világ szeme, van bő 2 hete villantani egy kezdőbe való középpályást, a többit allegri megoldja.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-13, 22:37

Pjacában van kakaó, csak valahogy a posztját nem látom. Szerintem még Allegri sem. Győzi számomra rohadt idegesítő játékos, 5-ből 4-szer tuti a szar megoldást választja.
Vissza az elejére Go down
juventute
Labdaszedő
Labdaszedő



Posts : 107
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-13, 22:24

Augusztus, a semmiből sem tanuló károgók ideje. Hajrá, élvezd.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-13, 21:59

Barátságos meccs ide vagy oda, ezt a Bl álmot nagyon ne dédelgessük. Basszus Pjanics a Rómában is ilyen lassú volt? Valahogy nem tűnt fel. Higanynak az eddigi két meccsen még egy futbalistára emlékeztető megmozdulása sem volt. confused confused


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-08-13, 23:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-13, 18:59

CsT írta:
Zaza holnap aláírhat a Wolfsburghoz, nem is nevezték a Espanyol elleni meccsre, ahogyan Stuanit sem. Ő sérült? Mert, hogy Khedira nincs ott az nem lep meg! Very Happy

Sturaro távozásának nem örülnék. Hajtós kis játékos, olasz, és már ennyivel több hasznunkra lenne, mint Pereyra vagy Hernanes, és sajnos a sérülései miatt Asamoah is sokkal nélkülözhetőbb a cserepadról. Khedira meg...nem hiszem el, hogy ez az ember nem képes a szezon jelentős részében játszani, és megint ez lesz. Zazat sajnálom, de ha jön egy jobb játékos helyette, és kapunk érte legalább 25 milliót, akkor nem leszek a távozása miatt elégedetlen.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 23:56

Zaza holnap aláírhat a Wolfsburghoz, nem is nevezték a Espanyol elleni meccsre, ahogyan Stuanit sem. Ő sérült? Mert, hogy Khedira nincs ott az nem lep meg! Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 17:22

a klubvezetés a tuttosport szerint jövő nyáron akarta eladni pogbát... szerintem is fasza lett volna, ha marad még egy évet. ő viszont annyira hamar celeb akart lenni, hogy inkább elment egy el-klubba.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 17:11

s4tch írta:
jackie_d írta:
kérni éppen kérheti, de nem biztos hogy jól jár ha picsog ha aláírt szerződése van

ez is egy érdekes téma. ha ragaszkodunk ahhoz, hogy pogba kitöltse a szerződését, elesünk a nettó 70+ millától, és fizethetünk évekig egy boldogtalan kis gecit.

persze, csak arra céloztam, hogy azért van némi mozgástér ha nekiáll picsogni valaki
pl. +fél-egy évet talán ki lehetett volna verni belőlük, nyilván nem kell kitöltetni a szerződést
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 16:45

olvastam valahol, hogy pogba eleve úgy írt alá hozzánk, hogy abban az esetben, ha eladjuk, az átigazolási összeg 25%-a raioláé. ez nem ügynöki díj, hanem kb. pogba közös tulajdonban volt a dagival. ezért is jött hozzánk: raiola állítólag először a két milánói szarkupachoz ment vele házalni, de a 25%-os igény miatt elhajtották.

engedjük el ezt a pogba-témát. szerintem a klub is jobban teszi, hogy nem foglalkozik vele. pogba ezen a nyáron focistából celebbé vált, és mint ilyen, minden tiszteletemet és érdeklődésemet elveszítette.

jackie_d írta:
kérni éppen kérheti, de nem biztos hogy jól jár ha picsog ha aláírt szerződése van

ez is egy érdekes téma. ha ragaszkodunk ahhoz, hogy pogba kitöltse a szerződését, elesünk a nettó 70+ millától, és fizethetünk évekig egy boldogtalan kis gecit.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10587
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 15:27

Valami nagyon fura ebben a Pogba ügyben. Főleg az, hogy Marrotta/Agnelli egyáltalán nem szólalt még meg, pedig végrehajtottuk a világegyetem legdrágább focibizniszét.

Én lassan arról sem vagyok meggyőződve, hogy nem mi akartuk eladni Pogbát (valami miatt), mert csak ekkor van értelme annak, hogy mi fizettük ki Raiolát....
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 13:55

Tankcsapda írta:
Azért hogy nézne ki az, hogy egy játékos nem kérheti, hogy engedjék el?

kérni éppen kérheti, de nem biztos hogy jól jár ha picsog ha aláírt szerződése van
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 13:53

A tavalyi Fabregasert rettentoen sok az emlitett osszeg, en max 20ert hoznam ide.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 13:18

Újabb jelölt: Fabregas, elvileg a Chelsea ajánlotta fel. Ha ezt a nyári mercatot nézzük, akkor tökéletesen beleillik a profilba, hiszen olyanokat keresünk, akik azonnal képesek egy komoly menetelés részei lenni. 45 millió lenne, ami egyébként kicsit sok érte szerintem, de klasszis játékos.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime2016-08-12, 13:12

kilopo írta:
Csak "hangosan" gondolkodok..

Vidal egy dupla 7. helyes csapatba jött, (igaz, a bayer nem akarta eladni a bayernnek)
Tevez meglepően olcsó volt, már akkor lehetett tudni, hogy haza akar majd menni
Pogba ingyen jött, ő dönthette el, hogy kit választ. biztosan mehetett volna máshova is. (egy dupla 7. majd veretlenül bajnok csapatba, amiről akkor még talán még nem lehetett biztosan megmondani, hogy tovább fog fejlődni, vagy csak egy egész szezonos fellángolás volt a korábbi fél-fél szezonok után)
Coman szintén

Marottának elég nehéz lehetett komoly játékosokat akkor a csapathoz hozni. Talán még nyilatkozat is volt később, hogy korábban nehéz volt meggyőzni a játékosokat, hogy a Juvéba szerződjenek (mivel €€€ nem volt), de a biztos BL indulásnak köszönhetően egyel könnyebb lett a helyzet.
Nem lehetséges, hogy a meglepően nagyvonalúan elengedett emberekkel volt egy szóvali/írásbeli megállapodás, arról, hogy szerződéstől függetlenül leléphetnek, ha szeretnének? Ez egy elég komoly patron lehetett Marotta zsebében, amivel mások ajánlatát felül tudta múlni, hogy az amúgy annyira nem túlságosan vonzó, nem túl jól fizető, már nem olyan jó nevű bajnokságban induló csapatba igazoljanak?

Én ennyire nem keresném az elméleteket. Azért hogy nézne ki az, hogy egy játékos nem kérheti, hogy engedjék el? Legfeljebb meggyőzni lehet őket, hogy maradjanak. Tartottuk volna meg azokat, akik menni akarnak? Pirlo soha nem viselte volna el, hogy kispadra szorul, más kérdés, hogy legalább egy Hernanest megúsztunk volna. De Pirlo úgy érezte, már nem lehetett volna húzóember. Vidal menni akart már egy évvel korábban is, pénzzé kellett tenni. Pogba is le akart lépni, marasztaltunk volna olyasvalakit, aki töredékét adta volna tudása legjavából? Teveznek honvágya volt, az ő megtartása így hatalmas hiba lett volna.
Az érkezésükről: Vidalt nem akarták a Bayernhez elengedni a Leverkusennél, de mi már akkor is előrelépésnek számítottunk. Teveznek kihívásnak számított az ideigazolás, Pogbanak meg valószínűleg csak mi ajánlottunk olyat, hogy rögtön első szezonban hasznos tagja lesz a keretnek. Pirlo pedig központi szerepet kapott, így vonzó lehetőség voltunk számára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
21 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: