Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-19, 11:28

A Pizzás szívesen lenne Dybala ügynöke! geek
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 18:16

SMS az új Pogba?
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 16:35

tjunior írta:
...( meg nyilván Costa, de talán lehet sóherkedni a bajorokkal, jó a kapcsolat).

egy részvényeseknek tartott partin beckenbauer már bejelentette, hogy costa a miénk. nem lesz itt alku, kifizetjük, oszt' ánnyi.

höwedes meg szerintem simán megy vissza mönchengladbachba. nem játszik, sérülékeny, nem fiatal, nincs is rá szükség jövőre. sajnálom, ennél több van benne, de ez most így sikerült.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 16:25

Nézzük meg, mi lesz Cannal. Ha nem tudjuk lezsírozni, akkor szerintem fogunk igazolni valakit középre. Dybala pótlását is meg kell majd oldani, felőlem jöhet Talicska, bár nyilván egy Isconak jobban örülnék  Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 16:25

Sms kb az a játékos aki minden pénzt megérne, gólt lő, gólpasszt ad, szerel, mindent csinál a kp-n. 191 centi de nem gólem, 22 éves, ismeri az olasz focit mi kell még.
A védelembe jön Caldara és gondolom Spianzzola ingyér, de még ott van de Vrij is. Bár a Benatia-Chiello-Rugani-Caldara-de Vrij már talán sok lenne a jóból, 5. hátvédnek Barza még mindig megteszi. Ez eddig nulla euróból megerősített védelem, kellene még Lichti helyet valaki, Conti, Soares stb.
A támadók közül ha nem megy senki nem is kell senki. Középpályára Emre Can ingyen, és még valaki, nyilván SMS.
A mercaton össz 2 játékosra kellene pénzt áldozni, jobbhátvéd, 1 kp semmi több( meg nyilván Costa, de talán lehet sóherkedni a bajorokkal, jó a kapcsolat).
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 16:18

s4tch írta:


hát, rohamnégernek éppen ott van matuidi, még 2-3 év lazán van benne. sms meg lassan ott tart, hogy mindent csinál a középpályán, amit mondjuk vidaltól is vártunk: védekezik, szerel, gólt lő, jól osztja a hosszú labdákat, nem elveszett, ha egy az egyben meg kell verni valakit, és mellé még baszom magas is, szóval a levegőben is használható. szerintem többre mennénk vele, mint egy született irányítóval, mondjuk özillel, mint az egyik legértékesebbnek tartott, talán mozdítható támadó középpályással.

azt a posztot egyébként látványosan hanyagoljuk az agnelli-marotta korszakban. hunyorítva talán pereyra meg hernanes tartozik ebbe a kategóriába azok közül, akiket az utóbbi 6-7 évben megvettünk, és egyik sem volt egy nagy durranás. pedig állítólag olyan arcokkal szemeztünk, mint isco, oscar, james rodriguez, mkhitaryan vagy götze. ha már ez a poszt: a besiktasból a brazil csávó, talisca esetleg megérne egy próbát, a bl-csoportkörben állat volt, és vicces a neve is.



dybalát és szandit nem hiszem, hogy itt éri a szeptember. ami nekem prioritás lenne: szélső védő mindkét oldalra (ha szandi megy, akkor pláne), labdaügyes középpályás (jövőre a kezdő közelében pjanic, matuidi és bentancur lesz, khedira, marcsi, sturaro max. epizodistának maradhatnak).

Mint trequartista Coric szóba jöhet, ő ugye Paratici nagy szerelme, rohamnégernek nyilván Matuidi pofás, de rajta kívül közel távol senki nincs. Én örülnék Sergejnek nagyon, de sajna nem hiszem hogy most nyáron nálunk köt ki a középpálya telítettsége miatt (márpedig szerintem Lotito most akarja majd bekesselni).
Vissza az elejére Go down
Online
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 15:33

CsT írta:
Caldara jön, kérdés akarunk-e Barzamacival +1 évet vagy mi lesz Benedekkel...

Ez mondjuk egy olyan kérdés, ami szintén érdekes lesz. 
Jelenleg a Chiellini, Benatia, Barzagli, Höwedes, Rugani a névsor a védelem közepére.
Ha mindenki marad és hozzátesszük Caldarat, akkor hirtelen túl bő a felhozatal. 
Barzamacinak nyilván van jelentősége az öltözőben, de én vele már nagyon nem hosszabbítanék, ha 1) Benatia tartja formáját, 2) Höwedes hoz egy egészséges, korrekt tavaszt. Az biztosra vehető, hogy Cselló jövőre is lesz sérült eleget, illetve Caldara szvsz lassan, óvatosan kerül beépítésre. Ugyanakkor Ruganinak nagyon kellene a játéklehetőség, ellenkező esetben lassan el is igazolhat, mert olyannyira beragad, aminek értelme nincs (plusz így sem tudom, mennyi türelme lehet még, hogy Bonucci híján sem játszik sokkal többet).
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 14:21

Krisz írta:
Én is úgy gondolom hogy van pénz bőven, viszont nem Sergejre fogunk kicsapni 100 millát, mikor a középpályára van Pjanic, Benő, Matuidi, Khedira, Marcsi és jön vissza Mandragora is. Sergej típusú játékosból tehát el vagyunk látva, esetleg rohamnégert vagy echte trequartistat igazolunk, de 100 millás Sergejt nem valószínű.

hát, rohamnégernek éppen ott van matuidi, még 2-3 év lazán van benne. sms meg lassan ott tart, hogy mindent csinál a középpályán, amit mondjuk vidaltól is vártunk: védekezik, szerel, gólt lő, jól osztja a hosszú labdákat, nem elveszett, ha egy az egyben meg kell verni valakit, és mellé még baszom magas is, szóval a levegőben is használható. szerintem többre mennénk vele, mint egy született irányítóval, mondjuk özillel, mint az egyik legértékesebbnek tartott, talán mozdítható támadó középpályással.

azt a posztot egyébként látványosan hanyagoljuk az agnelli-marotta korszakban. hunyorítva talán pereyra meg hernanes tartozik ebbe a kategóriába azok közül, akiket az utóbbi 6-7 évben megvettünk, és egyik sem volt egy nagy durranás. pedig állítólag olyan arcokkal szemeztünk, mint isco, oscar, james rodriguez, mkhitaryan vagy götze. ha már ez a poszt: a besiktasból a brazil csávó, talisca esetleg megérne egy próbát, a bl-csoportkörben állat volt, és vicces a neve is.

CsT írta:
Szerintem az fogja meghatározni, hogy kit igazolunk, hogy kik lesznek a távozók....Ha nem lenne komoly távozónk  (amit erősen kétlek) szerintem egyáltalán nem szórná Beppe a pénzt még akkor se ha van dögivel, max kisebb kozmetikázások lennének (Asa-Spina, Stuan i- Can , Licht-valaki). Caldara jön, kérdés akarunk-e Barzamacival +1 évet vagy mi lesz Benedekkel...
Illetve ugye Gigi, ott szerintem az fog dönteni, hogy Csecs milyen teljesítményt nyújt idén.

dybalát és szandit nem hiszem, hogy itt éri a szeptember. ami nekem prioritás lenne: szélső védő mindkét oldalra (ha szandi megy, akkor pláne), labdaügyes középpályás (jövőre a kezdő közelében pjanic, matuidi és bentancur lesz, khedira, marcsi, sturaro max. epizodistának maradhatnak).
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 14:16

Szerintem az fogja meghatározni, hogy kit igazolunk, hogy kik lesznek a távozók....Ha nem lenne komoly távozónk  (amit erősen kétlek) szerintem egyáltalán nem szórná Beppe a pénzt még akkor se ha van dögivel, max kisebb kozmetikázások lennének (Asa-Spina, Stuan i- Can , Licht-valaki). Caldara jön, kérdés akarunk-e Barzamacival +1 évet vagy mi lesz Benedekkel...
Illetve ugye Gigi, ott szerintem az fog dönteni, hogy Csecs milyen teljesítményt nyújt idén.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 14:03

s4tch írta:


igazából szerintem lenne 100 millánk. az utóbbi két nyári átigazolási szezon a nettó egyenleget tekintve nagyon visszafogottra sikeredett, miközben a bevételek erőteljesen megszaladtak. nem lepne meg, ha jövő nyáron úgy szórná a pénzt beppe, mintha nem lenne holnap.

Én is úgy gondolom hogy van pénz bőven, viszont nem Sergejre fogunk kicsapni 100 millát, mikor a középpályára van Pjanic, Benő, Matuidi, Khedira, Marcsi és jön vissza Mandragora is. Sergej típusú játékosból tehát el vagyunk látva, esetleg rohamnégert vagy echte trequartistat igazolunk, de 100 millás Sergejt nem valószínű.
Vissza az elejére Go down
Online
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 13:55

virracocha írta:
Valahogy így gondoltam én is, azzal a különbséggel, hogy Szandi marad és mögé jön Spina. Persze tudom én, hogy vezéráldozat nélkül nincs 80 milliónk, amit el lehetne verni.

igazából szerintem lenne 100 millánk. az utóbbi két nyári átigazolási szezon a nettó egyenleget tekintve nagyon visszafogottra sikeredett, miközben a bevételek erőteljesen megszaladtak. nem lepne meg, ha jövő nyáron úgy szórná a pénzt beppe, mintha nem lenne holnap.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-18, 06:53

Én kizártnak tartom, hogy mi szerezzük meg SMS-t. Szerintem az ára is súrolni fogja a 100 millát, Lotito bárki másnak szívesebben adná el....
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-17, 23:39

Krisz írta:


Ha Sergej jön, akkor Khedirát is el kell passzolni. Ezen oknál fogva 100 milliót is megér nekem Smile

Hogy lehetsz ilyen gonosz a csapat motorjával szemben? Pont Khediratól szabadulnál meg? Very Happy

Azért egy Pjanic-SMS-Can-Matuidi-Bentancur-Marchisio középpályás szekció kifejezetten tetszetős lenne. Én nem tudok olyan forgatókönyvet elképzelni jelenleg, amelyben a szerb nem hozzánk igazol.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-17, 23:08

Mindenki nyugodjon le, úgyis Emrekán jön ingyé.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-17, 22:56

s4tch írta:


megvesszük a szandiért kapott lóvéból, jön mellé spinazzola és caldara (utóbbi több gólt lő, mint számos csatár), távozik licht és stu, visszajön mandragora, és nagyjából meg is vagyunk.

Ha Sergej jön, akkor Khedirát is el kell passzolni. Ezen oknál fogva 100 milliót is megér nekem Smile
Vissza az elejére Go down
Online
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-17, 22:53

virracocha írta:


Valahogy így gondoltam én is, azzal a különbséggel, hogy Szandi marad és mögé jön Spina. Persze tudom én, hogy vezéráldozat nélkül nincs 80 milliónk, amit el lehetne verni.

Azért talán 80 millióba csak nem kerül. Én olyan 60-ra tippelek, amit egyébként a mai árak mellett megérne, két-három éve 30 fölött már túlzás lett volna ilyen teljesítmény mellett is. Ha Sandro megy, akkor tuti valami olcsóbb megoldást fogunk pótlásként hozni a helyére Spinazzola mellé, szerintem lenne rá pénz nyáron, főleg egy jó BL-szerepléssel.
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-17, 22:38

s4tch írta:


megvesszük a szandiért kapott lóvéból, jön mellé spinazzola és caldara (utóbbi több gólt lő, mint számos csatár), távozik licht és stu, visszajön mandragora, és nagyjából meg is vagyunk.

Valahogy így gondoltam én is, azzal a különbséggel, hogy Szandi marad és mögé jön Spina. Persze tudom én, hogy vezéráldozat nélkül nincs 80 milliónk, amit el lehetne verni.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-17, 22:30

virracocha írta:
Nem csak a mai teljesítménye miatt mondom, de én a nyári átigazolásokra szánt összeg egészét utalnám át a Lazio számlájára SMS-ért.

megvesszük a szandiért kapott lóvéból, jön mellé spinazzola és caldara (utóbbi több gólt lő, mint számos csatár), távozik licht és stu, visszajön mandragora, és nagyjából meg is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-17, 21:57

Nem csak a mai teljesítménye miatt mondom, de én a nyári átigazolásokra szánt összeg egészét utalnám át a Lazio számlájára SMS-ért.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 23:31

oké, akkor hagyjuk fent a kapu előtt, és kapjunk újra sok gólt rendeer

a barcelona ellen látszott, mekkora iszonyat mezőnymunkát végez a csapat. én nem bánom, ha ennek dybala is a részese, és azt sem, ha csak februárra hozza újra fel az edzői stáb a kondiját. a tottenhamet egyedül ketté tudná harapni, ha a szeptemberi formájában lenne, és még ereje is lenne hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 23:18

s4tch írta:
dybalával kapcsolatban allegri már többször említette, hogy a fizikai állapotára rá kéne gyúrnia. ezt erősíti az is, hogy max tavaly is rengetegszer lekapta dybalát a 70. perc környékén, illetve a végjátékra, amikor dybala már vagy 20 perce labdába se ért.

majd tavaszra ő is rendben lesz.

Ez igaz, de az sem segít, hogy gyakorlatilag középpályást kell játszania, messze a kaputól.  Ez nem neki való. Rengeteget kivesz az amúgy sem bivaly testéből.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 23:08

dybalával kapcsolatban allegri már többször említette, hogy a fizikai állapotára rá kéne gyúrnia. ezt erősíti az is, hogy max tavaly is rengetegszer lekapta dybalát a 70. perc környékén, illetve a végjátékra, amikor dybala már vagy 20 perce labdába se ért.

majd tavaszra ő is rendben lesz.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 22:52

CsT írta:
Egyébként én annyira nem látom vészesnek Szandit, kaptunk pár gólt miatta, ahogy pl tavaly is, de akkor sem tud olyan vergődést produkálni mint Asa. Dybala pl 1 hónapja csak a jelenlétit írja alá...

Én mondjuk örülök neki, hogy például a nápolyi túrát leszignózta.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 22:50

zetterberg40 írta:
Ghoulam másfél héttel ezelőtt hosszabbított 2022-ig.

Egy egészséges Emersonban szerintem is nagy lehetőség van. De ugye az a sérülés.
Szerintem ő egy kalap szar illetve amikor láttam akkor az volt Smile A romás haverjaim őt adnák el először a csapatból....persze ők Dzekot is eladták volna az első szezonja után.


A hozzászólást CsT összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-12-17, 11:23-kor.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 22:46

Ghoulam másfél héttel ezelőtt hosszabbított 2022-ig.

Egy egészséges Emersonban szerintem is nagy lehetőség van. De ugye az a sérülés.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 22:39

Egyébként én annyira nem látom vészesnek Szandit, kaptunk pár gólt miatta, ahogy pl tavaly is, de akkor sem tud olyan vergődést produkálni mint Asa. Dybala pl 1 hónapja csak a jelenlétit írja alá...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 22:22

CsT írta:

Tökéletesen egyetértek! Balhátvéd poszton van kb 3-4 klasszis Szandi mellett (Alaba, Marcelo, Alba, Filipe Luis) a többi igenis olyan tucatjátékos akiért a klubja szívesen elkérne 30-40 millát....szóval én is azt mondom, hogy elsődlegesen meg kell próbálni megoldani a problémát (mert tuti h nem felejtett el focizni fél év alatt) ha nem megy akkor jöjjön Spina, aki középszer, de legalább nem kerül sokba.
Ghoulam? Hagyjuk már tavaly pont ő miatta vertük le a Napolit, most volt jó 2 hónapja aztán már klasszisnak van kikiáltva....

Nem klasszis, de az általad felsoroltak után van egy kisebb űr, és a klasszis-faktor szinte mindenkiből hiányzik. Nincs olyan igazi minőségi játékos, akivel pótolni tudnánk Sandrot, így a 30-40 milliós "tucatjátékosok" felé kell fordulnunk. Szerintem nem azok, de Sandro miatt nyilván rendkívül magas a mérce, és ha ő el is megy, bele kell törődni, hogy valamennyit gyengülni fogunk. Marrottaék valószínűleg már tudnak arról, hogy nyárra (vagy már januárra) kell-e igazolást tervezni, és vélhetően gőzerővel dolgoznak a poszt megoldásán. Fogadni mernék, hogy Ghoulam a kívánságlista legalább dobogóján ott van, más kérdés, hogy a Napoli miatt őt még ingyen is nehézkes lenne zökkenőmentesen megszerezni.
Egyébként Spinazzolara nyártól valószínűleg úgyis számíthatunk, és Asamoah helyett érkezik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 19:33

Krisz írta:


Nekem ezek mind tucatjátékosok, ennyi erővel simán inkább Spinat próbálnám ki. Ha van valaki tényleg ígéretes, klasszis matéria akkor simán rakjuk le pénzt, de az ilyen félmegoldások csak mond kidobott pénz.
Tökéletesen egyetértek! Balhátvéd poszton van kb 3-4 klasszis Szandi mellett (Alaba, Marcelo, Alba, Filipe Luis) a többi igenis olyan tucatjátékos akiért a klubja szívesen elkérne 30-40 millát....szóval én is azt mondom, hogy elsődlegesen meg kell próbálni megoldani a problémát (mert tuti h nem felejtett el focizni fél év alatt) ha nem megy akkor jöjjön Spina, aki középszer, de legalább nem kerül sokba.
Ghoulam? Hagyjuk már tavaly pont ő miatta vertük le a Napolit, most volt jó 2 hónapja aztán már klasszisnak van kikiáltva....
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 19:03

Szerintem kár spekulálni. Könnyen lehet, hogy tényleg valamiféle magánéleti probléma, reméljük sikeresen megoldódik vagy túlteszi egyszer magát rajta és újra megkapjuk azt a Sanyit akit nagyon bírunk. Sanyi az értelmesebb dél-amerikai játékosnak tűnt és még tűnik is. Nem az a fajta, aki piálna meg hasonlók. Más kérdés, hogyha tényleg valami szomorú dolog történt a családban akkor a PR-osoktól volt kurva nagy geciség pont vele forgatni a karácsonyos videón a fülig érő mosolyos, ajtó nyíitós snittet. Az ilyen apró részletek miatt nehéz hova tenni ezt az egészet. Más kérdés, hogyha én vagy itt bárki más egy megrendelést/ munkalyén szarul teljesít hónapokig vagy akár már hetekig egy magánéleti probléma miatt akkor szépen megköszönök a munkát és mehet Isten hírével. Van olyan, hogy nem jön ki a lépés a sportban, de hónapokon át eljesíteni magánéleti probléma miatt.... Hááátt. Nem akarom elbagatelizálni vagy belemenni a futballklub mint munkahely témakörbe, de egy felnőtt embernek illik tudnia túllépni dolgokon, vagy legalábbis azokat a munkaidejére kizárni.

Egyébként Sanyin túl is van élet. Pl.: Grimaldo, Alex Telles, Gaya, Bernat ....

Lényeg a lényeg. Tavaszra Dybala és Sanyi is szépen szedje össze magát.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 18:42

Krisz írta:


Nekem ezek mind tucatjátékosok, ennyi erővel simán inkább Spinat próbálnám ki. Ha van valaki tényleg ígéretes, klasszis matéria akkor simán rakjuk le pénzt, de az ilyen félmegoldások csak mond kidobott pénz.

Azért ez erős túlzás, hogy tucatjátékosok. Ghoulam jelenleg a legjobb balhátvéd Olaszországban (Sandro formája természetesen beleértendő), Guerreiro még bőven tud fejlődni, Filipe Luis pedig 2 szezonra megoldaná a gondokat. Digne oké, ő nem is kezdő, de elvonatkoztatva ettől, ki az, aki nem tucatjátékos ezen a poszton, ha ők azok? Alaba, Marcelo, Mendy, Kurzawa, Alba, Marcos Alonso, nem azok a játékosok, akik könnyen mozdíthatók. Esetleg Alonsot elcserélhetnénk a Chelseavel, akkor meg lenne oldva a gond. De ezen a poszton nincs olyan sok játékos, aki Sandro örökébe léphetne. Ghoulam ingyen jönne év végén jelen helyzete szerint, így azért simán megérné.
Ők nem, hanem inkább a klub- és nemzetközi szinten magas színvonalon eddig nem teljesített Spinazzola jöhet...Spina cserének jöhet, de többre egyelőre nem képes. Értem egyébként, hogy őket félmegoldásoknak tartod, de Spina az ő szintjüket sem éri el, tulajdonképpen nincs is annyira közel hozzájuk, és nem nagyon látszott benne a klasszis lehetősége. Azt most tegyük félre, hogy olasz, mert a kezdőnkben annyira nem fontos most ez, főleg ilyen poszton, ahol eleve minimális a minőség. Valószínűnek tartom, hogy Emerson Palmierit tartogatták Sandro helyettesének, szépen bekavart a sérülése.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime2017-12-16, 16:54

zetterberg40 írta:
OfficialAllegri: "Alex Sandro is better physically but above all better mentally. Tomorrow he will start and I am convinced he will have a great performance."

Még mindig rejtély ez az egész. Családi probléma netán?
Csak tipp. Piál? Lehet, hogy csak Vidal miatt mondom, ő is hasonló utat járt be.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
7 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: