Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevásárlóközpont

Go down 
+19
Krisz
bombahoppa
LeRoi10
s4tch
Tankcsapda
sneco7
torinojuve
virracocha
Petike007
laac
rcb3n21
rakkenroll
simoon
EsztéNégy
exchaby
_Tyler
kilopo
Malloy
_DREAM_
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 16:54

zetterberg40 írta:
OfficialAllegri: "Alex Sandro is better physically but above all better mentally. Tomorrow he will start and I am convinced he will have a great performance."

Még mindig rejtély ez az egész. Családi probléma netán?
Csak tipp. Piál? Lehet, hogy csak Vidal miatt mondom, ő is hasonló utat járt be.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 16:41

OfficialAllegri: "Alex Sandro is better physically but above all better mentally. Tomorrow he will start and I am convinced he will have a great performance."

Még mindig rejtély ez az egész. Családi probléma netán?
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 16:31

Tankcsapda írta:


Pont azt írtam, hogy nem tudni, mi lehet ténylegesen a problémája. A jobb szerződés a nem pénzéhes játékosoknál is sokat nyom a latba. Ha találgatni akarunk, a hosszabbítás elhúzódása simán lehet ok, mert már régen ígérték ezt neki, és akár arra is gondolhat, hogy nem becsülik őt eléggé. De fölösleges jobban belemenni, előbb-utóbb ki fog bukni, miért is teljesít ilyen gyengén.

Hector sérülésével nem voltam tisztában, így más a helyzet. De ha ez nem lenne, tartanám magam ahhoz, hogy ő lenne a legjobb. 27 éves, a német válogatott alapembere, és a Köln előző szezonban 5. lett egy amúgy nem túl acélos kerettel, aminek húzóembere volt. Elég magas, jól fejel, gyors is, nem véletlen, hogy Löw pont őt szemelte ki balhátvédnek a legutóbbi VB után. Télen jobbat - a körülményektől eltekintve - nehéz lenne találni, aki a BL-ben is játszhatna. Gayá lehetne még megfontolandó opció, de a Valenciaból nem tudnánk elhozni most. Nyilván lenne jobb, mint Hector, Ghoulam, Guerreiro (bár ő rettenetesen sérülékeny), Digne vagy Filipe Luis (kora ellenére) is megelőznék a sorban nálam, de ők ugye a BL-ben igen érdekesen játszhatnának tavasszal. Én is amondó vagyok, hogy Sandro bírja ki év végéig, vagy kezeljék a problémáját, bármi is legyen az, mert még előbbi esetén is lenne bőven választási lehetőségünk igazolni valakit a helyére.

Nekem ezek mind tucatjátékosok, ennyi erővel simán inkább Spinat próbálnám ki. Ha van valaki tényleg ígéretes, klasszis matéria akkor simán rakjuk le pénzt, de az ilyen félmegoldások csak mond kidobott pénz.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 16:09

Az idei Alex Sandrot simán pótolja Spinazolla vagy Darmian esetleg De Sciglio. Oké, a tavalyit nem, de az múlt idő. Jelenleg az van, hogy Alex Sandro egy kalap szar ha nem változik tőlem nyugodtan mehet, addig adjuk el jó pénzért amíg lehet.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 15:49

Maxi szerint Sandro játszani fog holnap, egyre jobb formába lendül. Aki viszont a padon kezdi a meccset, az Dybala, aki nem a futballra koncentrál jelenleg...

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 15:21

Krisz írta:


Mert Szandinak a pénzzel lett hirtelen baja? Ez az amit nem tudunk, Marotta megerősítette hogy nyáron maradni akart, szóval nem hiszem hogy most meg hirtelen elégedetlen lett. Persze ha menni akar menjen - a mostani állapotában gyakorlatilag használhatatlan - de januárban akkor se adnám el.
Honnan jött ez a Jonas Hector mint legjobb elérhető opció?? Egy 27 éves tökutolsó Kölnben játszó német védőről beszélünk aki szétszakította a bokáját...

Pont azt írtam, hogy nem tudni, mi lehet ténylegesen a problémája. A jobb szerződés a nem pénzéhes játékosoknál is sokat nyom a latba. Ha találgatni akarunk, a hosszabbítás elhúzódása simán lehet ok, mert már régen ígérték ezt neki, és akár arra is gondolhat, hogy nem becsülik őt eléggé. De fölösleges jobban belemenni, előbb-utóbb ki fog bukni, miért is teljesít ilyen gyengén.

Hector sérülésével nem voltam tisztában, így más a helyzet. De ha ez nem lenne, tartanám magam ahhoz, hogy ő lenne a legjobb. 27 éves, a német válogatott alapembere, és a Köln előző szezonban 5. lett egy amúgy nem túl acélos kerettel, aminek húzóembere volt. Elég magas, jól fejel, gyors is, nem véletlen, hogy Löw pont őt szemelte ki balhátvédnek a legutóbbi VB után. Télen jobbat - a körülményektől eltekintve - nehéz lenne találni, aki a BL-ben is játszhatna. Gayá lehetne még megfontolandó opció, de a Valenciaból nem tudnánk elhozni most. Nyilván lenne jobb, mint Hector, Ghoulam, Guerreiro (bár ő rettenetesen sérülékeny), Digne vagy Filipe Luis (kora ellenére) is megelőznék a sorban nálam, de ők ugye a BL-ben igen érdekesen játszhatnának tavasszal. Én is amondó vagyok, hogy Sandro bírja ki év végéig, vagy kezeljék a problémáját, bármi is legyen az, mert még előbbi esetén is lenne bőven választási lehetőségünk igazolni valakit a helyére.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 12:10

Tankcsapda írta:
Azért a felvetésből kiindulva: egy Spinazzola-Asamoah páros minden lenne, csak BL- vagy scudetto kompetens nem. Sandronak kell adni egy magasabb fizetést, és ha menni akar, akkor tegyenek bele egy záradékot, miszerint nyáron 60-70 millióért vihető. Kényszerhelyzet, de csak motiváltabb lenne. Sosem gondoltam, hogy innen fog visszavonulni, vagy Brazíliába hazatérni, de még ezt az évet kihúzhatná további problémák nélkül. Az a gond, hogy amíg ezt a szemléletet követjük, hogy aki akar, menjen, és ezt Marrottaék hangoztatják is, addig ez fenn fog állni. Most még Sandro (és esetleg Dybala) esetében lehet ennyit engedni, mert már ebből talán nem is lehet kimászni, de innentől kezdve meg kellene húzni a határt. Ha valaki mondjuk 4-5 szezont lehúz nálunk, azzal lehetnénk engedékenyebbek, mert motivációs nehézségek is fennállhatnak, de 2 szezon után nonszensz. Nem tudom, mi lehet a két játékosnál a probléma forrása, de ennyi idő után még lehet erőt meríteni a csapat eredményessége érdekében.

Én egyébként Jonas Hectort igazolnám le adott esetben. Jelenleg nincs jobb elérhető opció, akit a BL-ben is be lehetne vetni, más kérdés, hogy ő egyébként becsületből kitartana-e a Köln mellett vagy él a kihagyhatatlan lehetőséggel.

Mert Szandinak a pénzzel lett hirtelen baja? Ez az amit nem tudunk, Marotta megerősítette hogy nyáron maradni akart, szóval nem hiszem hogy most meg hirtelen elégedetlen lett. Persze ha menni akar menjen - a mostani állapotában gyakorlatilag használhatatlan - de januárban akkor se adnám el.
Honnan jött ez a Jonas Hector mint legjobb elérhető opció?? Egy 27 éves tökutolsó Kölnben játszó német védőről beszélünk aki szétszakította a bokáját...
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 11:53

Azért a felvetésből kiindulva: egy Spinazzola-Asamoah páros minden lenne, csak BL- vagy scudetto kompetens nem. Sandronak kell adni egy magasabb fizetést, és ha menni akar, akkor tegyenek bele egy záradékot, miszerint nyáron 60-70 millióért vihető. Kényszerhelyzet, de csak motiváltabb lenne. Sosem gondoltam, hogy innen fog visszavonulni, vagy Brazíliába hazatérni, de még ezt az évet kihúzhatná további problémák nélkül. Az a gond, hogy amíg ezt a szemléletet követjük, hogy aki akar, menjen, és ezt Marrottaék hangoztatják is, addig ez fenn fog állni. Most még Sandro (és esetleg Dybala) esetében lehet ennyit engedni, mert már ebből talán nem is lehet kimászni, de innentől kezdve meg kellene húzni a határt. Ha valaki mondjuk 4-5 szezont lehúz nálunk, azzal lehetnénk engedékenyebbek, mert motivációs nehézségek is fennállhatnak, de 2 szezon után nonszensz. Nem tudom, mi lehet a két játékosnál a probléma forrása, de ennyi idő után még lehet erőt meríteni a csapat eredményessége érdekében.

Én egyébként Jonas Hectort igazolnám le adott esetben. Jelenleg nincs jobb elérhető opció, akit a BL-ben is be lehetne vetni, más kérdés, hogy ő egyébként becsületből kitartana-e a Köln mellett vagy él a kihagyhatatlan lehetőséggel.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 10:47

Krisz írta:

Én januárban akkor sem adnám el ha felgyújtja a klubszékházat. Viszont a távozása esetén talán Spinazzola megérdemelne egy esélyt, még ha úgy is gondolom, hogy nem klasszis matéria. Asamoahnál biztosan jobb, legfeljebb veszünk valakit elé.

A januári értékesítés meglepő lenne, de tudjuk, hogy ha gáz van, akkor Marottáék nyáron tutira elboltolják Angliába.

Amennyire fontos poszt a védelem széle a mai fociban, annyira hiánycikk a magas minőséget képviselő játékos ezeken a posztokon. Kár, hogy a római Emerson térde szétszakadt. Ő még fiatal, tehetséges gyerek, aki szintet léphet. Azért írom őt, mert talán ő még kellemes árfekvésben mozdítható lett volna/lenne. Más kérdés, hogy egy ilyen műtét után nem biztos, hogy pénzt kellene fektetni bele. 

Spina úgy érzem, jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 10:36

zetterberg40 írta:
Szandi körül valami komolyan sántít. A Bologna ellen megint Asát várják a kezdőbe, Szandi távozása pedig már januárban esélyes lehet.

Én januárban akkor sem adnám el ha felgyújtja a klubszékházat. Viszont a távozása esetén talán Spinazzola megérdemelne egy esélyt, még ha úgy is gondolom, hogy nem klasszis matéria. Asamoahnál biztosan jobb, legfeljebb veszünk valakit elé.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 10:31

Szandi körül valami komolyan sántít. A Bologna ellen megint Asát várják a kezdőbe, Szandi távozása pedig már januárban esélyes lehet.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-16, 00:32

zetterberg40 írta:


Őt csak egy dologgal lehet: rengeteg pénzzel. A Juventusnál meg vannak sokkal gazdagabb klubok, ami a daginál fontos szempont. 

Tankcsapda: a 12+3 millió szerintem a mai árak mellett is sok egy cserekapusért. Nem néztem utána, de a hülye angolokat leszámítva vesz manapság valaki ilyen összegért cserekapust? Nem rémlik. Hirtelen csak a Barca ugrik be a Ter Stegen/Bravo kettőssel, mintha ott fizettek volna mindkettőért ebben a 15 milliós magasságban.

Úgy cserekapus, hogy Buffon-utódként lett beharangozva. Nyilván az lenne az igazi, ha a padra kapust lejáró szerződéssel igazolunk, de ennyiért Szczesnyért valószínűleg csak gyengébb képességű hálóőrt tudtunk volna szerezni. Viszont Marrottaék 2015-ben meglátták azt, amit törvényszerű volt észrevenni: egy első számúnak mondható kapus nem elég. Neto ezért váltotta Storarit. 

Azért annyira nem példátlan az e körüli összeg. Begovic 11 millióért ment a Chelseabe, pedig tudvalevő volt, hogy Courtoist az életben nem szorítja ki. A Barca kettősét említetted, azóta Cillessent megvették a német mögé 13-ért. Navas 10-ért ment a Realba, na ő körülbelül Szczesny verzióját képviselte. Richard Wright 2001-ben 9 millióért igazolt az Arsenalba, szóval régebbi a történet. De a hab a tortán nem angol csapathoz kapcsolódik. A Roma szintén még 2001-ben 14 millió €-ért megvette Ivan Pelizzolit, aki aztán 10 meccset sem játszott a szezonban. Jó érzés látni, hogy még mindig Buffon a legdrágább kapus. Smile

Engem egyébként a lengyel megnyugtatott az Olympiakos ellen. Amit kellett, védett, és azért egy fontos meccsről volt szó. Cserének csere, de megbízható. Annyiban viszont igazad van, hogy nem kevés ez egy kapusért, ha önmagában véve megnézzük, hogy 11 kapusért adtak ki csak többet, mint 15 millió €, amiből heten haladták csak meg a húszat.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-15, 08:58

http://m.spiegel.de/international/business/football-leaks-follows-the-money-to-agent-wealth-a-1125760.html

régi, de izgi olvasnivaló a kandalló mellé.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-14, 13:52

zetterberg40 írta:
Bevásárlóközpont - Page 8 THM_0014799075

Na mi a fene, nem bírja a kis pénzéhes a kritikát?
Lehet, hogy a csicska csak fenyegeti, hogy nehogy már annyit akarjon keresni mint ő! Smile
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-14, 13:02

Bevásárlóközpont - Page 8 THM_0014799075

Na mi a fene, nem bírja a kis pénzéhes a kritikát?
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-14, 12:46

Krisz írta:

csak Raiolat kell kezelni.

Őt csak egy dologgal lehet: rengeteg pénzzel. A Juventusnál meg vannak sokkal gazdagabb klubok, ami a daginál fontos szempont. 

Tankcsapda: a 12+3 millió szerintem a mai árak mellett is sok egy cserekapusért. Nem néztem utána, de a hülye angolokat leszámítva vesz manapság valaki ilyen összegért cserekapust? Nem rémlik. Hirtelen csak a Barca ugrik be a Ter Stegen/Bravo kettőssel, mintha ott fizettek volna mindkettőért ebben a 15 milliós magasságban.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-14, 12:37

Még egy gondolat Donnáról.
A Milan ultrák is bután reagálták le ezt a dolgot. A srácnak akármennyire nem tetszik a Milan mostani helyzete, mégis csak erősen kötődik a klubhoz. Ahelyett hogy inzultálják lehet hogy meglágyították volna a szívét egy maradj velünk témájú marketinggel. A mostani atrocitások után nem csodálom ha még jobban akarna lefele lépni. Nyilván nonszensz hogy a szurkolók könyörögjenek neki, de a kettő között van egy aranyközépút.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-14, 10:56

tjunior írta:
Nekem "csak" annyi gondolom Donnával, a képességeit maximálisan elismerve, hogy amit most csinál a Milannal, azt pár év múlva velünk játszaná el ha ide jönne. Szükségünk van nekünk erre a cirkuszra? Buffon már nem elsősorban a pályán mutatott teljesítménye okán pótolhatatlan, azt a részt Csecsnyi is megoldja. Akárhány játékos nyilatkozik, mindig megemlítik Gigit, hogy mit mondot, tett, amivel átlökte a holtponton, megváltoztatta a szemléletét stb. Ezt senki nem tudja pótolja, Donna meg ezekkel a dolgaival inkább bomlasztana mint építene.

Nyilván nem a csapat vezérét várnánk egy 18 éves kölyöktől. Ha ránézünk a kezdőre nincs is igazi líder a csapatban, talán Giorgio ok. Fel is hígult a korábbi zömében olasz keret, gondolom pont emiatt hosszabbítunk még egy évet Barzaval, (remélem Buffon nem rombolja le a saját szobrát és szezon végén visszavonul). Itt jöhetett volna a képbe Bonucci, de ő a sötét oldalt választotta. Amúgy nem vagyok biztos hogy nálunk is ennyit picsogna Donna. Azt kicsit megértem, hogy egy ilyen Milanra nem akarja elpazarolni a karrierjét - márpedig amekkora káosz van ott pályán kívül és belül is, ez kötve hiszem hogy egyik évről a másikra megoldódik. Hacsak valami kevésbé bohóc kínai vagy arab nem veszi át a klubot, 5 év vergődés simán kinéz nekik, ha nem lennék szerelmes a klubba én se akarnék 5 évet kivágni a kukába. Normális környezetben lehet megnyugszik és akkor csak Raiolat kell kezelni.
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-14, 10:46

Nekem "csak" annyi gondolom Donnával, a képességeit maximálisan elismerve, hogy amit most csinál a Milannal, azt pár év múlva velünk játszaná el ha ide jönne. Szükségünk van nekünk erre a cirkuszra? Buffon már nem elsősorban a pályán mutatott teljesítménye okán pótolhatatlan, azt a részt Csecsnyi is megoldja. Akárhány játékos nyilatkozik, mindig megemlítik Gigit, hogy mit mondot, tett, amivel átlökte a holtponton, megváltoztatta a szemléletét stb. Ezt senki nem tudja pótolja, Donna meg ezekkel a dolgaival inkább bomlasztana mint építene.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-14, 10:15

A Donna témában Orákulum Moggi is megszólalt. Csak annyit tett ki facebookra, hogy #Donnarumma #Juventus

Misterioso.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-13, 22:06

s4tch írta:
a "kicsit problémás" és a "már 18 évesen oda szarik, ahonnan enni kap" között van némi különbség. persze nem ismerjük a fiút, de nekem az a benyomásom, hogy nem hiányzik ő tőlünk, sem a pályáról, sem az öltözőből. egy klasszis vidal-szerű középpályás és egy klasszis jobb hátvéd annál inkább. ha kidobunk valakire 70 millát, az szerintem nem egy kapus lesz.

Dybala maradásától függ, hány nagyobb volumenű igazolás várható. Ha marad, akkor szerintem csak egy, és ha lehet tippelnem, akkor Milinkovic-Savic lesz az. Nem tudom elképzelni, hogy máshol kössön ki. Bellerínt megint nagyon mondják jobbhátvédnek, ő gondolom, megfelelne. Én azért megvárnám még a tavaszt a jobbhátvéd kérdésben. Kell valaki, csak nagyon nem mindegy, hogy DS mögé vagy elé. Persze én még mindig nem vetném el a Cuadrado-jobbhátvéd ötletet, ettől függetlenül szerintem várni kellene. Az olasz kezd magára találni, egyre magabiztosabb teljesítményt nyújt, lehet ő kellemes meglepetés.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-13, 21:11

Szerintem az eredményesség nem feltétlenül jár együtt az eladható játékosokkal. Nekem tök mindegy, hogy 35 éves egy védő vagy középpályás, ráadásul ronda is és hetero, ha a teljesítménye megfelelő én szívesen látom zebracsíkosban. Amúgy lassan úgy vagyok vele, ha Sándor és Dybala nem akar itt játszani, húzzanak el, majd lesz helyettük más. Aki nem akar a Juve logóért címerért megdögleni a pályán, az ne húzhassa már magára ezt a mezt, annál komolyabb ez a klub.

Más: Stuanit kirakjuk most télen az anyázásért, vagy elfelejtjük neki az "apró" kisiklást?  Very Happy

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-13, 20:10

Idézet :



az a baj ebben a közegben, hogy a növekedés nem zárja ki, hogy megállunk valaminek a peremén. a növekedés a juventusnál szerintem legfeljebb azt jelenheti, hogy a klub tartani tudja a pozícióját. a deloitte-féle money league könyörtelen: a juve előtt 2 csapat van 100 milliós, kvázi "lőtávon" belül (bár ez is őrületesen nagy különbség), az arsenal a 6. helyen talán fogható, amennyiben tartósan kiszorul a bl-helyekről, de előttük, az első 6 helyen olyan klubok vannak, amelyek vagy végtelen forráson ülnek (city, psg), vagy olyan a piaci beágyazottságuk, amivel szemben 10 év lemaradását kvázi lehetetlen behozni (bayern, barca, real, mu). ezeknek már 500 milla fölötti bevételük van, a man.utd meg gyakorlatilag 2x akkora költségvetésből gazdálkodhat, mint a juve. nálunk a bevételek szempontjából a stadion nagyjából fullon pörög, a tévés szerződésekkel így is európa élmezőnyében vagyunk, a kereskedelmi bevételek (reklám, szponzoráció, merch) meg legfeljebb akkor ugranak meg, ha valami csoda folytán a jj márka befutna a rajongóbázison kívül is (és ez nem fog megtörténni, annyira nem jók a cuccok), vagy tiszta véletlenül nyerünk egy bl-t, és szerzünk néhány tízmillió divatdrukkert. a bayernhez képest tavaly 240 millió euró volt a lemaradásunk (és egyre nő, 2012-ben még csak 160 milla volt!), ez nagyjából egy atleti-, izé-, spurs-szerű klub teljes éves bevétele. szóval hiába növekszünk, az olló az élmezőnyhöz képest csak nyílik. 6-7 éve eredményességben sehol nem voltunk, ez az utóbbi pár év sem volt egyszerű, és csak most jön a neheze, mikor a hipertér-ugrást meg kéne valahogy lépni.

és akkor itt jön a képbe a legegyszerűbb módszer a bevételek növelésére: adjunk el játékosokat. ez elkerülhetetlen, ha bevételben akarod tartani a tempót. 2010-ben 200, 2014-ben 280, '16-ban 340 milla kellett a 10. helyhez, miközben az eurózónában gyakorlatilag nincs infláció, nulla körüli a kamatszint... egyszerűen így fújják a tévés közvetítési díjak és a szponzorok a klubbevétel-lufit.

persze arra kíváncsi vagyok, hogy te hogyan szeretnéd játékoseladások nélkül tartani a tempót a city-, real-félékkel.

Itt megjegyezném, hogy a lemaradásunk oka, pont a gyenge marketing. 

Míg a foci globális ipar lett, az olasz csapatok és benne a Juve is megmaradt lokálisnak.

Az, hogy szükségünk van divat drukkerekre, az tény. Nekünk ehhez fel kell építeni egy olyan játékost, aki jól pörög a facsén, az instán, és nedvesedik tőle az indonéz, japán kínai üzbég kisfiók és lányok bugyija.

Ezért volt kapitálisan nagy hiba Palika elengedése, és helyette a dagi idehozatala. Ha Dybcsi is elmenne (amire egyre nagyobb az esély), amit kapunk érte nem fedezi a valós veszteségeket. Nem látom azt a játékost, aki valóban a csapat arca lehetne, aki bevonzaná az új fanboyokat.

Ergo úgy kell felvenni a versenyt, hogy izomból kell tolni a csapatunk arcát/arcait. Erre jelenleg egy játékosunk képes. É imádom Mandzu-t de világszinten MAndzu nem eladható. Virtuózok kellenek, akik szépen játszanak jóképűk és (adót csalnak).

Amíg nem tudunk tartósan itt tartani valami hasonlót sem, megmaradunk a világfoci Lazio-jának. Bennünk lesz a lehetőség, de sosem érünk el semmit. A Juve nem erről szól.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-13, 19:47

s4tch írta:

persze arra kíváncsi vagyok, hogy te hogyan szeretnéd játékoseladások nélkül tartani a tempót a city-, real-félékkel.

Azért más az hogy akiben van egy kis potenciál a piacon az a nyáron dobbant, mint hogy Del Piero és Buffon tőlünk megy nyugdíjba de közben jó pénzért eladjuj Zidanet meg Inzaghit. A mostani helyzetben és a mostani mentalitással viszont senkit nem tudunk megtartani ha akarjuk. A Nápolyiban jóval kevesebbet keresnek a játékosok, oké lehet hogy nincsenek világklasszisaik, de Higanyt leszámítva megtartottak mindenkit. Én klublegendát, franchise playert szeretnék a következő 10 évre, nem hiszem hogy ehhez +200 milla bevétel kellene. Egyébként a pénzünk megvan ehhez csak a játékospolitikánk akadályozza meg ezt.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-13, 16:59

Tankcsapda írta:
Sosem? Tevez, Higuaín, Dani Alves, csak pár név, aki hirtelen eszembe jut, hogy azért már kicsit problémás játékosként igazoltuk le. ...

a "kicsit problémás" és a "már 18 évesen oda szarik, ahonnan enni kap" között van némi különbség. persze nem ismerjük a fiút, de nekem az a benyomásom, hogy nem hiányzik ő tőlünk, sem a pályáról, sem az öltözőből. egy klasszis vidal-szerű középpályás és egy klasszis jobb hátvéd annál inkább. ha kidobunk valakire 70 millát, az szerintem nem egy kapus lesz.

amúgy tevez alapvetően elég profi játékos volt, a west ham-ügyben nem feltétlenül hibázott (egy fiatal játékos mitől legyen tisztában egy másik kontinens jogszabályaival, mikor van mellette egy jogász stáb?), mancini meg köztudottan egy primadonna, vele nem nehéz összekapni. higanynak szintén nem volt balhés élete, alvesről meg lehetett tudni, hogy pályán kívül egy bohóc, a pályán viszont nagyjából kiszámítható profi. a három közül egyedül alvest szoptuk meg, leginkább családi okokból. viszont balhék miatt kikúrtuk cacerest és vidalt is, és q, valamint bonucci távozásában is tutira szerepet játszott a személyiségük.

Krisz írta:
...Ami a többit illeti az szerintem nonsense. Nem állhatunk meg semminek a peremén. Egy vállalkozás vagy növekszik vagy tönkremegy. A klub identitása hogy a győzelem mindennél fontosabb - ehhez lehet nem kellenek csilivili sztárok, de az elit, a top3 mindenképp célkitűzés kell hogy legyen, alighanem az is. Ilyenkor mindig a Gary Neville interjú jut eszembe, na oda kell eljutni, és az egyelőre még messze van.

az a baj ebben a közegben, hogy a növekedés nem zárja ki, hogy megállunk valaminek a peremén. a növekedés a juventusnál szerintem legfeljebb azt jelenheti, hogy a klub tartani tudja a pozícióját. a deloitte-féle money league könyörtelen: a juve előtt 2 csapat van 100 milliós, kvázi "lőtávon" belül (bár ez is őrületesen nagy különbség), az arsenal a 6. helyen talán fogható, amennyiben tartósan kiszorul a bl-helyekről, de előttük, az első 6 helyen olyan klubok vannak, amelyek vagy végtelen forráson ülnek (city, psg), vagy olyan a piaci beágyazottságuk, amivel szemben 10 év lemaradását kvázi lehetetlen behozni (bayern, barca, real, mu). ezeknek már 500 milla fölötti bevételük van, a man.utd meg gyakorlatilag 2x akkora költségvetésből gazdálkodhat, mint a juve. nálunk a bevételek szempontjából a stadion nagyjából fullon pörög, a tévés szerződésekkel így is európa élmezőnyében vagyunk, a kereskedelmi bevételek (reklám, szponzoráció, merch) meg legfeljebb akkor ugranak meg, ha valami csoda folytán a jj márka befutna a rajongóbázison kívül is (és ez nem fog megtörténni, annyira nem jók a cuccok), vagy tiszta véletlenül nyerünk egy bl-t, és szerzünk néhány tízmillió divatdrukkert. a bayernhez képest tavaly 240 millió euró volt a lemaradásunk (és egyre nő, 2012-ben még csak 160 milla volt!), ez nagyjából egy atleti-, izé-, spurs-szerű klub teljes éves bevétele. szóval hiába növekszünk, az olló az élmezőnyhöz képest csak nyílik. 6-7 éve eredményességben sehol nem voltunk, ez az utóbbi pár év sem volt egyszerű, és csak most jön a neheze, mikor a hipertér-ugrást meg kéne valahogy lépni.

és akkor itt jön a képbe a legegyszerűbb módszer a bevételek növelésére: adjunk el játékosokat. ez elkerülhetetlen, ha bevételben akarod tartani a tempót. 2010-ben 200, 2014-ben 280, '16-ban 340 milla kellett a 10. helyhez, miközben az eurózónában gyakorlatilag nincs infláció, nulla körüli a kamatszint... egyszerűen így fújják a tévés közvetítési díjak és a szponzorok a klubbevétel-lufit.

persze arra kíváncsi vagyok, hogy te hogyan szeretnéd játékoseladások nélkül tartani a tempót a city-, real-félékkel.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-13, 15:53

A firkászok már tudni vélik, hogy érdeklődtünk is már Donna iránt ő pedig visszautasította élből a gondolatot.

Mindenki döntse el magának mi az igazság, szerintem kamu és lesz majd hamarosan egy körbrnyálazós nyilatkozat hogy a Juve mekkora király. A lényeg, hogy December 13 és beindult a szarkavarás. cheers
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-12, 22:41

zetterberg40 írta:
Én még mindig abba a táborba tartozom, aki nem akarja Dellarummát.
A másik, hogy szerintem Csecst nem hozták volna ide ennyiért, ha nem őt akarták volna Gigi után. Most lehet mondani, hogy más kávéház, de Gigi után mindenki az.

Mennyi is az az ennyi? Ha 30-40 millió lett volna a vételár, akkor azt mondom, oké, de 12 millióért már jó cserekapust is nehezen lehet találni. Nem sokkal ezelőtt leírtam a szerintem felvethető alternatív verziókat, ennek a híve lennék, de ha Donna jönne - vagy Buffon még egy évet ráhúzna -, azon sem csodálkoznék.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-12, 22:16

s4tch írta:


egyrészt szerintem amióta az agnelli-marotta vonal él, sosem vesszük ki a jellemet az egyenletből, különben már itt játszana balotelli (illetve itt játszott volna fél évet, hogy aztán kibasszuk, mint macskát).

másrészt én már tudomásul vettem, hogy anyagilag maradunk a top10 peremén, ami kb. top10-es játékosállományt is fog jelenteni, de sosem top3-at. amivel többek tudunk lenni egy juventusnál is tollasabb klubnál, az a szervezettség, a menedzsment, a klub körüli légkör, esetleg néhány lojális olasz játékos (külfölditől ilyet nem várok), és persze egy okosan kiválasztott edző, aki ráérez a dolgokra.

donnarumma óriási tehetség, de raiolával együtt nyáron már szépen lefosták a milan klubszékházát. nem szabad őket a klub közelébe engedni.

Sosem? Tevez, Higuaín, Dani Alves, csak pár név, aki hirtelen eszembe jut, hogy azért már kicsit problémás játékosként igazoltuk le. Donnarumma mondjuk ennél azért érdekesebb eset, és alapvetően én sem támogatom, hogy egy ennyire pénzéhes fiatalt idehozzunk. Viszont én ennek ellenére Krisz álláspontjával értek egyet.
Van egy olyan érzésem, hogy Dybala helyét melegítik Madridban. Régóta nem igazolnak igazán komoly összegért, de Benzema és CR utódlását lassan el kell kezdeniük megoldani, és nem hiszem, hogy lutrivételt akarnak előre, hanem olyat, aki azonnali megoldást jelent. Mivel beindítottunk egy projektet, amiben fontos szerepe van az eladhatóságnak, ezért ha ő távozik, akkor kell helyette egy reklámarc. Olaszok közül csak ő felel meg ennek, Olaszországban az elérhető játékosok között megint nincs más, más országokból pedig az ilyen játékosokat az ottani legjobbak elviszik. Az az érzésem, hogy Dybala és Sandro is távozni fog nyáron, viszont erősödni fogunk így is.
Donnara visszatérve: egyébként nem létszükség, Szczesny eddig megbízhatóan teljesít, most a BL-ben is fontos meccsen hozzátett a győzelemhez. Én kiegyeznék azzal is, ha Szczesny mögé Consiglit elhoznánk cserének, lejár a szerződése, 4-5 éve a padon még bőven lehet, vagy elhozhatnánk olcsón Navast, mivel elvileg Perez takarítani akar kapusposzton, Navas pedig biztosan nem lenne lutri. Viszont ha az imaget is akarjuk építeni, akkor Donnanak kell jönni.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-12, 22:05

Csecsnit szerintem olyan köztes megoldásnak hoztuk. Első számú kapusnak is vállalható , de nem akkora fajsúlyú igazolás, hogy kizárja azt, hogyha lesz a piacon elérhető klasszis kapus, akkor igazoljunk.
Bár kapusfronton gyér a helyzet az a pár aki Buffon szintjén van mind nálunk gazdagabb klubnál van.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-12, 21:25

Én még mindig abba a táborba tartozom, aki nem akarja Dellarummát.
A másik, hogy szerintem Csecst nem hozták volna ide ennyiért, ha nem őt akarták volna Gigi után. Most lehet mondani, hogy más kávéház, de Gigi után mindenki az.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime2017-12-12, 20:54

Azért szerintem kissé szőrösszívűek vagytok Donnával. A srác nyárig, 19 éves korára már 10 millió ojrót tesz zsebre a fodballból. Persze itt a blogon jóval nagyobb összegek forognak, de vannak emberek akiket még ennyi pénz is meg tud hatni.
Mindenki nézzen magába és emlékezzen vissza a 18 éves énjére és képzeletben adjon maga mellé egy minden hájjal megkent, pénzéhes Raiolát. Raiola sokkal érettebb játékosokat is képes volt kénye-kedve szerint erről-arról meggyőzni. 19 évesen még nem alakul ki egy stabil értékrend. Nem azt mondom, hogy nem volt fasz a nyáron, de abban is biztos vagyok, hogyha Donnának mondjuk Maldni lett volna a mentora egy normális ügynök mellett, akkor nem jutottak volna el idáig. Ha a pizzás 50 misiért tényleg el tudja hozni, akkor szerintem nincs kérdés, 1-2 év múlva is akár 20-40 millióval többet is ki tudunk venni a srácból.
Bár én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy Csecsnyivel 4-5 évre megvan a kapusunk, de mégiscsak az olasz válogatott elsőszámú kapusa dukálna a Juvéba, és ezzel szerintem a made in italy hívő Marrottáék is így vannak. Bár pont az Ellenség ellen szörnyűlködtem, hogy az interben 3 olasz kezdett, míg nálunk csak 2.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevásárlóközpont - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevásárlóközpont   Bevásárlóközpont - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bevásárlóközpont
Vissza az elejére 
8 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: