Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Minden más foci

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 21:09

@tjunior wrote:
"Modricra nagyon figyelnek. Különösen a Dánok."

Jenőke külön műsort csinál.

Jó lenne, ha a horvátok alakítanának valamit, mert most kaptak egy hatalmas esélyt az elődöntőre ezzel az ággal. Nem örülnék, ha ezek a sótlan dánok mennének tovább.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 21:02

"Modricra nagyon figyelnek. Különösen a Dánok."
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 20:44

@CsT wrote:
1 perc alatt elment a szelvényem...nyomorult Subasic

Nekem meg azon ment el a mixem, hogy ezek a szerencsétlen spanyolok nem voltak képesek egy második gólt rúgni a közepes oroszok ellen. NoGood is betalált, az uruk eggyel nyertek, a franciák és az argentinok is kitettek magukért az ellenfél kapuja előtt.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 20:24

@Krisz wrote:

Az angolok még kieshetnének és akkor onnantól nekem nagyjából mindegy ki nyer.
brazilok is!!!
bocsi Koszta
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 20:16

Na bontok egy Karlovačkót Very Happy Hoztam egy olyan szabályt, hogy minden meccsen iszok ahol Juve játékos pályára lép Smile
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 20:07

Mandzu   wub

Amúgy fasza ez a horvát mez, kár, hogy kék-fekete.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 20:03

1 perc alatt elment a szelvényem...nyomorult Subasic
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 19:48

@simoon wrote:
egyre jobb ez a vb
ventura te barom

Az angolok még kieshetnének és akkor onnantól nekem nagyjából mindegy ki nyer.
Back to top Go down
View user profile
simoon
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 18:54

egyre jobb ez a vb
ventura te barom
Back to top Go down
View user profile http://windholz.wix.com/windholz
vektra
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 18:16

Ez a spanyol-orosz meccs olyan, mint egy jobb Juventus meccs volt az idény nagy részében!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 09:19

@CsT wrote:

Meg még a spanyolok egy Ramos kiállítás után! Smile
Ja és a buzi angolok is Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Tankcsapda
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-07-01, 00:05

Benny elég jól játszott, remélem, Allegri két szemét a meccsre szegezte.

Az uruk nagyon erősek, egyáltalán nem esélytelenek a franciák ellen sem. Torreira egyre szimpatikusabb, a kis törpenövésű elképesztő biztonságot ad a középpályájuknak. Vecinot meg el akarják adni a Zinternél, szerintem ez hiba lenne, védekezésben nagyon jó.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 22:41

@bombahoppa wrote:

Menjen haza Nyálmár is, és azt hiszem nem lehet panaszunk.
Meg még a spanyolok egy Ramos kiállítás után! Smile
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 22:36

@CsT wrote:
Szerdán kiesett a migránsválogatott, most megy haza a törpe és roni bohóc is, jó ez a vébé! cheers
Menjen haza Nyálmár is, és azt hiszem nem lehet panaszunk.

CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 22:14

Szerdán kiesett a migránsválogatott, most megy haza a törpe és roni bohóc is, jó ez a vébé! cheers
Back to top Go down
View user profile
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 22:13

@Krisz wrote:
Végre kiesett Ronaldo, sajna a ruszki stream már akkor telerakta reklámmal a képet amikor még Suarez a labdáért futott a végén, szóval nem láttam hogy sírt-e a drága, az lett volna az igazi ha úgy esnek ki hogy az uruk kapnak egy Vazquezes kamutizit de így sem panaszkodom.
Egy sárgát kireklamált a bírótól, pedig nem is szemetesvödörszívű volt a Füttyös. Nem is kapott pirosat.

Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 22:10

Végre kiesett Ronaldo, sajna a ruszki stream már akkor telerakta reklámmal a képet amikor még Suarez a labdáért futott a végén, szóval nem láttam hogy sírt-e a drága, az lett volna az igazi ha úgy esnek ki hogy az uruk kapnak egy Vazquezes kamutizit de így sem panaszkodom.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 21:45

@CsT wrote:

Jól áll neki, hogy egy picit előrébb játszik. Igazából én egy 4-3-1-2-nek látom ezt a felállást Benivel a két csatár mögött. Egyébkánt Kaszeresz is nagyot megy.

Feljebb nem annyira gáz ha elbohóckodja a labdát, ott többet is lehet kockáztatni, ha a védelem előtt csinálja ezt akkor abból többnyire gól lesz. Ettől függetlenül szerintem neki ez a mezzala esetleg regista pozíció passzol, mert van esze a focihoz és védekezésben is erős, trequartistanak szerintem nem elég kreatív.

Korábban felmerült, hogy Cavani semmivel se jobb komoly nyomás alatt, mint a Malac, hát az első gól kulcspasszát ő tutira nem csinálja meg és a befejezésben se vagyok biztos (amúgy az megvan hogy adott egy 30 méteres keresztlabdát majd a kapu elé sprintelt hogy a következő passzból centerezzen? Na erre se képes a Malac), a második gólt meg az utóbbi két évben inkább a kapusba lövi egy élesebb meccsen/komolyabb csapat ellen. A másik pedig, hogy mezőnymunkában Cavani simán hozza a #nogood szintet.

Közben Sturaro a pályán, hátha megtetszik valamelyik angol csapatnak!
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 20:57

@Krisz wrote:
Benő eléggé befűzte a portugál védőt... jól mozog eddig, jó lesz ha kineveljük belőle a könnyelműséget
Jól áll neki, hogy egy picit előrébb játszik. Igazából én egy 4-3-1-2-nek látom ezt a felállást Benivel a két csatár mögött. Egyébkánt Kaszeresz is nagyot megy.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 20:27

Benő eléggé befűzte a portugál védőt... jól mozog eddig, jó lesz ha kineveljük belőle a könnyelműséget
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 20:09

Ronáldó konstans esztétikai lesen van azzal a szakállkával.
Torreiraról akkorát pattant Ronaldo hogy öröm volt nézni.

Közben brutál nagy gólt csinált Cavani  cheers
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 18:22

Mezán én is kivoltam (már amennyire érdekel Argentina). Nigéria ellen is mindent megtett a becserélése után a kiesésért. Dibusz 22 percet kapott a VB, ezért kár volt szétcseszni az alapozását.
Back to top Go down
View user profile
sneco7
Gyúró
Gyúró

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 17:59

@CsT wrote:
Hát Dibcsi nem verte fel az értékét a vb-n Very Happy Ezt a Pavónt meg Mezát ennyire el akarják adni európába?

Pont ugyanez jutott eszembe, a magyarok szokták agyba-főbe játszatni azt,akit el akarnak adni külföldre Very Happy

szerk.: most nézem,hogy már 26 éves ez a Meza csávó és 2 válogatottsága volt eddig,az is idén kér bari meccs...azt gondolták,hogy most fog kijönni belőle a szupersztár vagy mi?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-30, 17:54

Hát Dibcsi nem verte fel az értékét a vb-n Very Happy Ezt a Pavónt meg Mezát ennyire el akarják adni európába?
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-28, 17:03

M4 szagértő szerint Cuadrado nem igazán futóember! lol!

Hát ez meg....

Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-28, 14:26

@s4tch wrote:

ha az kolumbia lesz, őket megpróbálnám elkerülni az angolok és a belgák helyében is. cuadradóék mindkettőt megbasznák szárazon. albino viszont ha japán megveri a lengyeleket (ami sanszos, baromi gyengék a polákok), akkor tényleg öngólfeszt várható este.
Remélem a Belgák lesznek a csoportgyőztesek és a negyeddöntőben kipicsázzák a brazilokat. Olaszok nélkül szurkolok nekik, hogy nyerjék meg a VBt, végre lenne új ország a klubban. (Az uruknak inkább szurkolnék de nekik elég halovány az esélyük átrágni magukat a Portugál-Francia duón.)
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-28, 14:09

@Krisz wrote:
A németeknek nincs csatáruk...

már az árulkodó volt, amikor a szokásos kapus, védő, kp, csatár négyes tagolás helyett ők kapus, védő, csatár+kp tagolásban közölték a keret összetételét. king

@tjunior wrote:
Kíváncsi leszek az esti Anglia-Belgiumra érdekes/vicces lesz. Nagy harc lehet a csoport 2.helyéért. A 2. megkapja a H csoport győztesét,  a negyeddöntőben meg ha továbbmennek az említett Svéd-Svájc továbbjutóját.

ha az kolumbia lesz, őket megpróbálnám elkerülni az angolok és a belgák helyében is. cuadradóék mindkettőt megbasznák szárazon. albino viszont ha japán megveri a lengyeleket (ami sanszos, baromi gyengék a polákok), akkor tényleg öngólfeszt várható este.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-28, 13:56

@s4tch wrote:

azt azért tegyük hozzá, hogy korea ellen 0-0 volt az állás, mikor lejött khedira, és kebab a védekező feladatát jól megoldotta, amíg a pályán volt. khedira volt a németek legkisebb problémája tegnap. mexikó ellen szétfutották, azt aláírom.

ja, nem is sajnálom őket egy percig sem. sosem voltam oda a germán fociért, pedig apám a '80-as években még feléjük terelgetett. csak ez is mutatja, egy kupasorozatban, meg úgy általában a fociban mennyit számít a véletlen, illetve a szerencse, nevezzük akárminek. a németeknek a meccs képe alapján ikszelni kellett volna mexikó ellen (ott is kihagytak mindent), nyerni tegnap, a svédek ellen meg egy erősen ikszes meccset játszottak. ehhez képest egyik meccs sem úgy végződött, ahogy annak "pontozással" kellett volna.

azért az is érdekes, hogy svájc és a svédek közül az egyik válogatott negyeddöntőt fog játszani. szerencsére csak az egyik: nézhetetlen mindkettő.
A németeknek nincs csatáruk. Ez a Werner gyerek nem tudom hogy van 60 millára értékelve (ja bocs, a transfermarkt germán), de semmi extrát nem láttam benne. Amikor a céges tippversenyen top 3 helyezettet kellett választani és kérdezték őket azt mondtam hogy olyan csapat szerintem nem fog nyerni ami lyukas valamilyen poszton, ezért kihoztam őket másodikra. Már egy 2014es Kloseval meglettek volna...
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-28, 13:54

@s4tch wrote:

azért az is érdekes, hogy svájc és a svédek közül az egyik válogatott negyeddöntőt fog játszani. szerencsére csak az egyik: nézhetetlen mindkettő.
Kíváncsi leszek az esti Anglia-Belgiumra érdekes/vicces lesz. Nagy harc lehet a csoport 2.helyéért. A 2. megkapja a H csoport győztesét,  a negyeddöntőben meg ha továbbmennek az említett Svéd-Svájc továbbjutóját.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-28, 13:19

@CsT wrote:
Egész délután a vb statjait böngésztem és felfigyeltem egy érdekes adatra. Amikor Kebab játszott a németek kikaptak, amikor nem akkor nyertek! Wink

azt azért tegyük hozzá, hogy korea ellen 0-0 volt az állás, mikor lejött khedira, és kebab a védekező feladatát jól megoldotta, amíg a pályán volt. khedira volt a németek legkisebb problémája tegnap. mexikó ellen szétfutották, azt aláírom.

@rakkenroll wrote:
Kijárt már nekik, mindig nekik sem lehet szerencséjük...

ja, nem is sajnálom őket egy percig sem. sosem voltam oda a germán fociért, pedig apám a '80-as években még feléjük terelgetett. csak ez is mutatja, egy kupasorozatban, meg úgy általában a fociban mennyit számít a véletlen, illetve a szerencse, nevezzük akárminek. a németeknek a meccs képe alapján ikszelni kellett volna mexikó ellen (ott is kihagytak mindent), nyerni tegnap, a svédek ellen meg egy erősen ikszes meccset játszottak. ehhez képest egyik meccs sem úgy végződött, ahogy annak "pontozással" kellett volna.

Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Minden más foci   2018-06-28, 11:48

@s4tch wrote:
a németek azért elég pechesek is voltak, kihagytak vagy 8-10 ordító helyzetet. ez a meccs 10-ből 9x legalább 2-0 a javukra.
Kijárt már nekik, mindig nekik sem lehet szerencséjük...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Minden más foci   

Back to top Go down

Minden más foci
Back to top 
Page 3 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next