Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Korábbi játékosok

Go down 
+19
_DREAM_
Téjlor89
vektra
EsztéNégy
tjunior
exchaby
Malloy
Petike007
bombahoppa
Krisz
rakkenroll
simoon
kilopo
virracocha
CsT
zetterberg40
LeRoi10
Tankcsapda
s4tch
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-02-08, 20:07

LeRoi10 írta:
Imre eddig hatalmasat megy a Leverkusen ellen. Vert is egy gyönyörű gólt.

Várható volt...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-02-08, 19:14

Imre eddig hatalmasat megy a Leverkusen ellen. Vert is egy gyönyörű gólt.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-01-15, 12:29

Petike007 írta:


Nem biztos hogy rossz lett volna a Poulsen Momo páros, csak előre voltunk lófaszok. MEg a védelem is gané volt. MEg vezetőség is. Meg lehet ők is így jobban végiggondolva. De attól még bírtam Momo-t

Háááát... Sissoko gyakorlatilag egy sokkal gyengébb verziója volt Matuidinek. 3 méternél messzebb nem tudott pontosan passzolni és nem volt egy labdazseni. Labdát kergetni nyilván jó volt, de annyi. Ha az magában érne valamit akkor most nem reménykednénk kétségbeesetten abban, hogy nem hosszabbítunk Mátyással (amúgy szerintem rátolunk majd 2 évet, 32 évesen is 18milla az értéke, de persze eladni nem fogjuk tudni, amint Khedira esete mutatja).
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-01-15, 12:08

CsT írta:

Poulsennel jól zártak középen! Very Happy Ott ember csak fekve ment át. Very Happy

Nem biztos hogy rossz lett volna a Poulsen Momo páros, csak előre voltunk lófaszok. MEg a védelem is gané volt. MEg vezetőség is. Meg lehet ők is így jobban végiggondolva. De attól még bírtam Momo-t
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-01-15, 11:36

Petike007 írta:


Szerintem hatalmas potenciál volt benne. Csak anno senki nem a helyén játszott. Igazi ütköző kp volt brutál jó fizikummal.
Poulsennel jól zártak középen! Very Happy Ott ember csak fekve ment át. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-01-15, 11:34

CsT írta:
Ő meg visszavonult. Anno párszor volt a csapatunk legjobbja Very Happy Belegondolni is rossz milyen csapatunk volt akkor. Very Happy

Korábbi játékosok - Page 6 Sissoko_960px

Szerintem hatalmas potenciál volt benne. Csak anno senki nem a helyén játszott. Igazi ütköző kp volt brutál jó fizikummal.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-01-14, 22:08

Ő meg visszavonult. Anno párszor volt a csapatunk legjobbja Very Happy Belegondolni is rossz milyen csapatunk volt akkor. Very Happy

Korábbi játékosok - Page 6 Sissoko_960px
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2020-01-14, 09:34

Ő megvan még? Maffiaügyletek miatt most ítélték 3,5 év börtönre. :O Mondjuk ő is mindig csak ellenünk volt jó.! Very Happy

Korábbi játékosok - Page 6 Miccoli_960px
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-10-03, 18:56

Basszus, ha az a térdsérülés nincs....

Marci 2-3 szezonon át világ elit volt, amikor végre volt edző és csapat is. Igazi legenda! Imádunk és köszönünk mindent Kis Herceg!
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-10-03, 16:50

CsT írta:
Ma hivatalosan is bejelentette a visszavonulását Marchisio, a saját nevelés vérvonal ezzel kihalt. Sad Sad

Korábbi játékosok - Page 6 69301811_2554039321350654_8887889719002660864_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQnCsd2g6F5SOKiVsnVl8zwrlAnKwIVVN3bCtrCN4ow2ZAqRUKzweh8FZX1hLXmj9Pk&_nc_ht=scontent.fbud4-1
remélem valahogy becsatornázzuk, mondjuk gyerekcsapatok istápolása, vagy véradás, mittudomén
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-10-03, 16:30

Ma hivatalosan is bejelentette a visszavonulását Marchisio, a saját nevelés vérvonal ezzel kihalt. Sad Sad

Korábbi játékosok - Page 6 69301811_2554039321350654_8887889719002660864_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQnCsd2g6F5SOKiVsnVl8zwrlAnKwIVVN3bCtrCN4ow2ZAqRUKzweh8FZX1hLXmj9Pk&_nc_ht=scontent.fbud4-1
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-07-10, 17:16

simoon írta:
Neto a katalányoknál
13-as mez

csórikám
Az olaszoknál a 13as szerencseszám, tudtommal nekik a 17es jelenti a viciousbadevildevilmayhemfilthysatanic badluck csillagzatot.

A brazilspanyolportugálkatalán babonakör és számmisztika számomra ismeretlen.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-07-10, 12:37

Neto a katalányoknál
13-as mez

csórikám
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-06-06, 11:44

s4tch írta:



második számú kapusnak igen.

kár, hogy ő pont azért utasíthatta vissza a psg ajánlatát, vélhetően azért, mert első számú kapus szeretne lenni. tehát nem.

Lehet, hogy neki is csak az olasz kaja hiányzott Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-06-06, 11:26

Téjlor89 írta:
...Második számú kapusnak visszavennétek?

második számú kapusnak igen.

kár, hogy ő pont azért utasíthatta vissza a psg ajánlatát, vélhetően azért, mert első számú kapus szeretne lenni. tehát nem.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-06-06, 10:41

Téjlor89 írta:


Most mondta az ügynöke, hogy tuti nem vonul vissza :O

Mi értelme van ennek a bohóckodásnak, őszintén? Mindenképp le akarja dönteni a saját sobrát? Miért nem érzi, hogy mikor kell méltóságteljesen abbahagyni? Bár lehet, hogy a ManU meccs után ez a vonat már elment...

Az ügynöke a Juventust, a Genoat és a Laziot emlegeti lehetséges következő állomásként. Második számú kapusnak visszavennétek?
Menjen vissza a Parmaba védeni, az még stílusos is lenne, minden más értelmetlen.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-06-06, 10:26

EsztéNégy írta:



Megérte leigazolni horror fizuért, kiestek miatta egy hulladék ManU ellen.

Most mondta az ügynöke, hogy tuti nem vonul vissza :O

Mi értelme van ennek a bohóckodásnak, őszintén? Mindenképp le akarja dönteni a saját sobrát? Miért nem érzi, hogy mikor kell méltóságteljesen abbahagyni? Bár lehet, hogy a ManU meccs után ez a vonat már elment...

Az ügynöke a Juventust, a Genoat és a Laziot emlegeti lehetséges következő állomásként. Második számú kapusnak visszavennétek?
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-06-05, 19:42

s4tch írta:
buffontól elköszöntek párizsban:

https://twitter.com/PSG_English/status/1136294858061205505

Megérte leigazolni horror fizuért, kiestek miatta egy hulladék ManU ellen.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-06-05, 17:46

buffontól elköszöntek párizsban:

https://twitter.com/PSG_English/status/1136294858061205505
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 21:09

bombahoppa írta:

Reggel óta filózok. Valamikor napközben érett meg a gondolat, hogy nem írom alá. Nem Conte miatt, hanem a Juventus miatt. A múltat végképp eltörölni nem stílus. De nem az ellen vagyok aki aláírta, hanem a Conte képviselte "szomjan halok a forrás vize mellett" filozófia ellen. Ikonból zsoldos.

Ne szeptemberben, és ne is decemberben dobják ki. Dobják ki február közepén, amikor kiesnek az EL-ből, a coppa már a feledés homályába vész, és a scudettót végleg elveszítették. Álruhában meneküljön Velencébe, a karnevál legyen egyetlen vigasza, ott egyen 10 Eurós pizzaszeletet a sikátorokban.

Mindaddig persze tiszta szívből kívánom, hogy ezer Belzebub fűtse alatta a kispadot a pokolfajzat-lator stadionban. A kénköves tűz pörkölje le a haját, és rojtosra ordított hangszálai egyenként pattanjanak el a februári zimankóban. Milánó városára telepedjen örök tél, és sűrű szmog eméssze el a szépfiút. Kövesse sötét árnyék szerte Itáliában és verekedjen össze a Nyál Gólemmel, Icardi csábítsa el a nejét, és Marotta vonja meg a borravalóját.

Én kiírtam magamból, remélem nem terheltelek túl Titeket.
én se írom, de megértem
én nem feledem amit a juventusért tett
én a jelenét (a jellemét) siratom
nostredamus legyen veled
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 21:01

Nem tudom miért, de nekem nem érte el az ingerküszöböm. Egyszerűen legyintettem, még egy ember aki eladta a lelkét.
Nem kell vele foglalkozni! Helyette inkább még jobban meg kell becsülni azokat akiknek még emberi érték a becsület.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 20:54

Téjlor89 írta:
Én aláírtam. Jól esett Smile
Reggel óta filózok. Valamikor napközben érett meg a gondolat, hogy nem írom alá. Nem Conte miatt, hanem a Juventus miatt. A múltat végképp eltörölni nem stílus. De nem az ellen vagyok aki aláírta, hanem a Conte képviselte "szomjan halok a forrás vize mellett" filozófia ellen. Ikonból zsoldos.

Ne szeptemberben, és ne is decemberben dobják ki. Dobják ki február közepén, amikor kiesnek az EL-ből, a coppa már a feledés homályába vész, és a scudettót végleg elveszítették. Álruhában meneküljön Velencébe, a karnevál legyen egyetlen vigasza, ott egyen 10 Eurós pizzaszeletet a sikátorokban.

Mindaddig persze tiszta szívből kívánom, hogy ezer Belzebub fűtse alatta a kispadot a pokolfajzat-lator stadionban. A kénköves tűz pörkölje le a haját, és rojtosra ordított hangszálai egyenként pattanjanak el a februári zimankóban. Milánó városára telepedjen örök tél, és sűrű szmog eméssze el a szépfiút. Kövesse sötét árnyék szerte Itáliában és verekedjen össze a Nyál Gólemmel, Icardi csábítsa el a nejét, és Marotta vonja meg a borravalóját.

Én kiírtam magamból, remélem nem terheltelek túl Titeket.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 20:22

exchaby írta:
remélem is hogy sikerült tartania a szavát és visszavezeti őket... a harmadik helyre
C-be inkàbb

ha megteszi, újra imádni fogom


ill. kívánom neki, hogy akkorát bukjon, decembert se élje meg a padon
kibaszott gáz ez az ember
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 19:20

remélem is hogy sikerült tartania a szavát és visszavezeti őket... a harmadik helyre

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 18:20

"Azért választottam a Zintert, mert egy nagyon ambíciózus projektet vázoltak elém, illetve lenyűgöző a csapat történelme, és hihetetlenül motivál, hogy visszahelyezzem oda ezt a csapatot, ahová való."
Ahová való? A Calciopoli utáni éveket megelőzően 1989-ben nyertek bajnokságot, és azért na, a Mancini-Mourinho éra elsősorban a zöldasztalnál tönkre vágott bajnokság megnyerését jelentette... Nekik szigorúan a történelmük alapján a 2-3. hely bőven megfelelő, oda visszavezetheti őket. Ha a Milannál nyilatkozik ilyet, akkor annyira nem lehetne belekötni, plusz nem is bántam volna, ha a Milant szedi össze, nekem régebben is szimpatikusak voltak, és a Juve-Milan csatákat sokkal szívesebben nézném, mint ezt.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 15:58

Téjlor89 írta:


Hm. Érdekes, köszi az infót. Nem tudtam, hogy ebben a témában megszólalt.

Akkor viszont a következő kérdésem az lenne, hogy ennek az oka az volt, hogy:
A.) Agnelli haragudott rá a távozása körülményei miatt és azért nem kellett neki Conte?
B.) Már rég óta le van zsírozva a következő edző?
C.) Nem ilyen profilú edzőt szeretne Agnelli, hanem olyat, aki fogyasztóbarátabb focit játszik?
Az interjú alapján nincsenek rosszban Agnellivel. Ez még ugye Maxi kicsapása előtt volt.

"Úgy érzem, hogy adósa vagyok Agnellinek. Ígéretet tettem neki, s azt mondtam, hogy ugyan időre lesz hozzá szükség, de az a cél, hogy a Juventust visszavezessem a világ csúcsára. Azonban ezt nem tudtam beteljesíteni.
Visszatérni a Juventushoz, hogy beváltsam az ígéretemet? Egy házassághoz mindkét fél belegyezése szükséges. Úgy gondolom, hogy a Juventus elindult egy úton, s szerintem nagyon elégedettek Allegrivel, aki kétségkívül folytatta a munkámat, s nagyon jó teljesítményt nyújt. Az ember soha sem tudhatja, hogy mit hoz a holnap."
Illetve:

"Ha ma hív valaki, tudom, hogy ragaszkodnom kell a labdarúgásról alkotott elképzeléseimhez és a módszereimhez, mert nagyon szigorú vagyok magammal szemben. Nem végzek mikromenedzselést, ahogyan nem gondolom azt sem, hogy az edzőnek az a dolga, hogy a lehető legkevesebb kárt okozza. Amennyiben egy klub így gondolkodik, nem érdemes engem hívniuk. Ezen túl van egy problémám: a győzelem. Ez a munkám célja. Ez vonatkozik bármelyik csapatra, nem csak az Interre és a Milanra. Roma? A feltételek nem adottak."
Ebből az jön le, hogy nagyobb beleszólást akar, amit nálunk nem biztos, hogy megkapna (kérdés, hogy Beppe mennyire hanyagolja majd miatta a fillérbaszást) A lapok szerint Dzeko az első kívánság.
Valamint Conte eddigi munkássága inkább a bajnokságban volt sikeres, nem a nemzetközi színtéren, tehát nekünk itt és most szerintem nem rá van szükségünk.

Szóval én szerintem ezekért nem.
Persze ha mégis Sarri lesz, akkor visszavonok mindent, mert ő a bajnokságokban sem hozott extrákat! Smile
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 14:48

CsT írta:


A múltkori gazettás(?) mélyinterjúban volt egy olyan mondata, hogy ő csak ott lehet edző, ahová hívják. Abból nagyon az jött le, hogy ő visszajönne, de Agnellinek nem kell, pedig állítólag Nedved nek ő volt az első számú jelöltje.

Hm. Érdekes, köszi az infót. Nem tudtam, hogy ebben a témában megszólalt.

Akkor viszont a következő kérdésem az lenne, hogy ennek az oka az volt, hogy:
A.) Agnelli haragudott rá a távozása körülményei miatt és azért nem kellett neki Conte?
B.) Már rég óta le van zsírozva a következő edző?
C.) Nem ilyen profilú edzőt szeretne Agnelli, hanem olyat, aki fogyasztóbarátabb focit játszik?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 14:30

Téjlor89 írta:
Csak az érdekelne engem, hogy vissza akart-e jönni a Juventushoz és Agnelli nem tartott esetleg igényt a szolgálataira?

Nem mintha ez felmentő tényező lenne az árulására. Inkább csak érdekelne.
A múltkori gazettás(?) mélyinterjúban volt egy olyan mondata, hogy ő csak ott lehet edző, ahová hívják. Abból nagyon az jött le, hogy ő visszajönne, de Agnellinek nem kell, pedig állítólag Nedved nek ő volt az első számú jelöltje.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 14:16

Csak az érdekelne engem, hogy vissza akart-e jönni a Juventushoz és Agnelli nem tartott esetleg igényt a szolgálataira?

Nem mintha ez felmentő tényező lenne az árulására. Inkább csak érdekelne.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 14:03

Kedves Antonio, ha azt mondod hogy hazatérsz, az nálad hol van..?
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2019-05-31, 12:27

Most jövök varratszedésről, azt hittem ott fogok hányni, nem itthon a képernyő előtt.

Én edzőként jobban kedveltem mint játékosként.

Az elveim ugyanazok, bárhová csak mordorba ne, aki oda megy számomra halott ember.

Kevés sikert teneuroman!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korábbi játékosok - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korábbi játékosok
Vissza az elejére 
6 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kölcsönbe adott, közös tulajdonú játékosok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Bevásárlóközpont-
Ugrás: