Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share

Korábbi játékosok

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

Korábbi játékosok - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 17:22

@CsT wrote:
Asánál az ellenség a kulcsszó, nem az, hogy többet akar keresni/játszani azt mindenki érti.  Ha nem indába megy, szerintem egy szót sem beszélgettünk volna róla...lásd pl Lichtiről egy szó sem esik. Very Happy

Igazad van, Lichti is heteró!

Egyébként a pontozás lehet jó, csak a súlyozás nem stimmel, PSG 1-es, köcsöginterfalva 10-es szorzó.

Megyek is pszichológushoz, hogy ha tudja, tompítsa már bennem ezt a szimpátiát köcsöginterfalva irányában, mert néha szégyellem magam (csak az utcán).
Back to top Go down
View user profile https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
bombahoppa
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze
bombahoppa

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 17:18

@Krisz wrote:

"CsT
Maga a hasonlat nagyon jó hbang , de ha egy olyan csövesen látod meg aki mondjuk tegnap le akart szúrni akkor azért háborogsz, nem? Smile"

Biztosan nem a levetett ruháim miatt fogok háborogni hanem azért mert le akart szúrni.

mondjuk én duplán gyűlölném, ha ezen felül heteró

Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 16:44

@Krisz wrote:

+1
Nekem ezért kettős mérce mindkét féltől, csak s4tchynek Asaval "van gondja" neked meg Buffonnal. Közben munkavállalói szempontból maximálisan korrektek voltak.
Szerintem Buffon nem menekül csak máshogy akar visszavonulni (nem egy hanyatló legenda, akinek a 0hoz konvergál a szerepe akármennyire küzd), Asamoah meg a levetett ruhánk, ha meg az ínter a gond, akkor miért neki kellene ezt a rivalizálást magára venni, miközben a két klub vígan üzletel egymással (pl Hernyó).
Aki egy faszkalap köcsög volt az Bonucci, aki szerintem bőven megérdemli a hideget amit kap, úgy érzem hogy kell is, ha már a klub szigorúan üzleti alapokon kezeli a dolgot, az érzelmi rész jogosan a szurkolóké. Szóval a szurkolók hőbörögjék ki magukat (szerintem lassan csitulni fognak a kedélyek) aztán szurkoljanak ennek a köcsögnek - szeretni nem kell, én se fogom már soha de amíg nálunk játszik addig kreténség bármi negatív viselkedés felé.
wub

igazából gigi-vel sincs különösebb gondom, a párhuzamba állítás miatt kevertem bele, oszt' ez lett a vége Laughing
mondjuk bekaphatja mert nem vonult vissza, de igazából leszarom

leo-nak meg szerintem mihamarabb meg kell bocsátani, mert az állandó fütyülés árthat a csapatnak
sz'al jó lenne ha a b-közép gyűlölködő csürhe helyett elkezdene szurkolóként viselkedni
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 16:34

@s4tch wrote:
...irracionálisan kritikus vagy buffonnal (süt a gyűlölet egy csomó posztodból), és ehhez képest következetlenül elfogadó asamoah-val...
a gyűlöletet nem értem (kifejthetnéd hogy miért érzed így), de az erős kriticizmus igaz
val'szeg a kapusposzt jellege és gigi túlhype-olása miatt van, + mert velem is így bántak
azt is aláírom hogy sokaknak gyakran irracionálisnak tűnhet és néha tényleg az is

miért vagyok elfogadó asa-val? azért mert nem zavar hogy az izébe ment? scratch
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 16:15

jackie_d wrote:

bocsi ezt lopom mert kurva jó lett:

az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor asa esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett játékos egy riválisnál játszik?

asa szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor bénázzon, ahogy a real ellen is tette.

és ezzel vissza is értünk oda ahonnan indultunk: ez az a kettős mérce amiről beszéltem és amit próbáltam kifejteni a többi szóba hozott dologgal

+1
Nekem ezért kettős mérce mindkét féltől, csak s4tchynek Asaval "van gondja" neked meg Buffonnal. Közben munkavállalói szempontból maximálisan korrektek voltak.
Szerintem Buffon nem menekül csak máshogy akar visszavonulni (nem egy hanyatló legenda, akinek a 0hoz konvergál a szerepe akármennyire küzd), Asamoah meg a levetett ruhánk, ha meg az ínter a gond, akkor miért neki kellene ezt a rivalizálást magára venni, miközben a két klub vígan üzletel egymással (pl Hernyó).
Aki egy faszkalap köcsög volt az Bonucci, aki szerintem bőven megérdemli a hideget amit kap, úgy érzem hogy kell is, ha már a klub szigorúan üzleti alapokon kezeli a dolgot, az érzelmi rész jogosan a szurkolóké. Szóval a szurkolók hőbörögjék ki magukat (szerintem lassan csitulni fognak a kedélyek) aztán szurkoljanak ennek a köcsögnek - szeretni nem kell, én se fogom már soha de amíg nálunk játszik addig kreténség bármi negatív viselkedés felé.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 15:55

@tjunior wrote:

A mártírt azér ne kezd el játszani.
Ha jól értem akkor most egy merőben fiktív jövőbeli eseménnyel akarod alátámasztani az érved? És mi van ha nem következik be?
dehogy kezdem, ott volt a smiley, helló Wink

arról volt szó, hogy mekkora asa "bűne"
gigi eligazolása jobban/nagyobb eséllyel árthat a nekünk, sz'al az ő "bűne" akár nagyobb is lehet
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 15:44

@s4tch wrote:
az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor buffon esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett kapus egy riválisnál játszik?

buffon szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor potyázzon, ahogy a real ellen is tette.
bocsi ezt lopom mert kurva jó lett:

az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor asa esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett játékos egy riválisnál játszik?

asa szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor bénázzon, ahogy a real ellen is tette.

és ezzel vissza is értünk oda ahonnan indultunk: ez az a kettős mérce amiről beszéltem és amit próbáltam kifejteni a többi szóba hozott dologgal
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 15:37

@CsT wrote:

Asa bőven erősítés az indának, ahol eddig Nagatomok meg Dalbertek játszottak a posztján, sőt tavaly Szandi gyér formája miatt még nálunk is az volt néha.

Én itt a logikáját nem értem, mert egyik posztban Gigi már 2 éve kurva gyenge, a következő posztban meg ő fogja kivédeni a szemünket a Bl döntőn. Very Happy

Ez már van sapka - nincs sapka eset. Az egyenletben mindig Gigi buzi....
légyszi' idézd már be hogy hol írtam, hogy kurva gyenge
csakmert nem gondoltam és nem is írtam, mint ahogy azt sem hogy ő fogja kivédeni a szemünket a bl döntőn

az utóbbi egy kérdés volt: ha esetleg így történik akkor mit fogtok szólni?
a'sszem nem kaptam választ
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 15:33

@Krisz wrote:

Ahol a kapusok szintje (meg a bajnokság szintje) olyan, ami az ő megkopott skilljeinek megfelel. A másik dolog pedig, hogy abba az öltözőbe pont egy ilyen "family man" bratyizós leader kell, mert Cavani nekimegy Neymarnak ami miatt Dani Alves nekimegy Cavaninak.

Szerintem az belemagyarázás (és itt jön a kettős mérce) hogy ez gáz mert menekül.
Amit én gondolok (és ez ugyanolyan spekuláció mint a tied vagy a tjunioré), hogy ha megnyerjük a BLt, akkor ő diadalmasan visszavonul, így viszont hogy se VB, se BL maradt benne egy űr. Szerintem a PSG nem akkor telefonált amikor lement a búcsú ceremónia, hanem jóval előtte, akár már januárban és az események csak felgyorsultak az elköszönés után.
igen, a psg deal nyilván beindult az első visszavonulós pletykák után

oké, a "menekül" tényleg erős szó, de lényeg ugyanaz: nem kapta meg a bérelt helyét ezért inkább "visszavonult"(lelépett)
ez minimum visszatetsző, pláne egy klubikontól, sándor sokkal szimpatikusabb volt a padozásával
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 15:28

@rakkenroll wrote:

Nem éppen: a quantumfizika is egy tudomány, és mégsem épül a logikára, sőt, minden törvény borul... gyűlölte is ezért Einstein, mint a szart. 
Értem én: azért, mert Buffit utálod, Asát meg épp ellenkezőleg.
dehogynem: csak ott quantumlogikának hívják, einstein azért nem szerette mert hagyományos értelemben nem determinisztikus

mégegyszer: nem utálom gigi-t és asa-t sem "ellenkezőleg"
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 15:26

@s4tch wrote:

te tényleg nem olvasod, amit írsz. először hiányolod a racionalitást az itteni gondolkodásból, majd mikor rávilágítok, hogy szerintem irracionálisan kritikus vagy buffonnal (süt a gyűlölet egy csomó posztodból), és ehhez képest következetlenül elfogadó asamoah-val, akkor személyeskedést kiáltasz.

én azt látom, hogy pont ugyanúgy érzelmi alapon posztolsz, mint itt bárki más. csak azt nem értem, hogy hol a te posztjaidban a ráció, amit mástól annyira hiányolsz, és feltételezem, úgy gondolod, hogy te racionális alapokon posztolsz. pl. buffon miért buzi, hogy jól érzi magát párizsban, és jó viszonyban van a csapattársaival? vagy a következőnek mi a lófasz értelme van?

scratch

értem én, hogy az a baj a magyar közbeszédben, meg a bianconeri blogban, meg a fórumban, meg az emberiségben, hogy nem elég racionális, ellenben te racionálisan posztolsz, csak kár, hogy ebből semmi nem látszik a posztjaidat olvasva. és még ezzel sem lenne semmi baj, ha nem kérnéd máson számon a racionalitást. ezt ebben az együttállásban úgy hívják, hogy következetlenség.
bocs, de abból a fél mondatos behányásból nem jött át, hogy épp rávilágítasz...
(amúgy pont az ilyeneket szoktad nekem felróni, de ez most nem igazán fontos)

most is inkább rólam írsz, ahelyett hogy a érdemben vitatkoznál...
öregszel cicus Sad
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 15:21

@CsT wrote:

De ha Gigi annyira gyenge évek óta akkor örülni kellene, hogy gyengít egy BL riválist (ahol nyilván ellentétben a Juvéval bérelt helye lesz Areola és Trapp mellett), nem? Smile
egy szóval sem mondtam hogy annyira gyenge, hello...
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 13:53

@s4tch wrote:

az irracionális szurkoló már csak olyan, hogy néha a szar se elég büdös neki. ha del pierónál kellemetlen volt a másik kontinens, vagy giovinco gyakorlatilag feladta a válogatott karrierjét csak azért, mert az mls-ben játszik, akkor buffon esetében miért lenne jó, hogy elmegy a világ faszára? csak azért, hogy elkerülje a juventust, azt a csapatot, amelyik már nem bízott benne? ráadásul ha nálunk már nem kell, mert olyan gyenge, akkor miért lenne probléma, ha egy kiégett kapus egy riválisnál játszik?

buffon szerintem nagyon sokat letett nálunk az asztalra, és jól döntött, hogy nem ment el kínába vagy az mls-be bohóckodni csak azért, hogy mindenképp elkerülje a juvét. így magának is bizonyít, jól is keres, és építi tovább az imázsát. csak a vb-hez kapcsolódóan ne vállaljon tisztséget, az az egész rendezvény roppant kellemetlen. ja, és ha véletlenül a juve ellen játszik, akkor potyázzon, ahogy a real ellen is tette.

10

Ezért mondom hogy ez akkor is levezetés, hiába van máshogy beállítva. Az is benne van hogy jövőre már csak az öltözőben lesz komoly szerepe, ha meg megrázza magát és a régi fényében teljesít akkor ez ugyanaz, mint a Pirlo story és csak magunkat okolhatjuk hogy kiraktuk.
Szerintem ez a szitu win-win-win, Gigi levezethet egy top klubban és a nagy lóvéért nem kell a francba elmennie plusz BL és action, mi már tavaly óta Csecsben gondolkodunk akihez csatlakozott Perin (nem zavar Gigi hiánya, a fizetéséből meg van két kapusunk), a PSG meg kap egy leadert és mentort/vetélytársat Areola mellé.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 13:44

jackie_d wrote:

persze, én vagyok a hülye, mint mindig geek

mekkora lesz majd gigi "bűne" ha a psg tizikkel kiejt minket a bl-ből?
mennyivel nagyobb ennek az esélye, mint annak hogy asamoah miatt nyeri meg az izé a bajnokságot?
sokkal, ugye?
A mártírt azér ne kezd el játszani.
Ha jól értem akkor most egy merőben fiktív jövőbeli eseménnyel akarod alátámasztani az érved? És mi van ha nem következik be?
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 13:09

jackie_d wrote:
ez így kurva szép is lenne, ha mondjuk visszavonul, vagy más kontinensre megy
de valahogy csak sikerült neki egy potenciális bl kompetitor-hoz igazolnia

@CsT wrote:
Én itt a logikáját nem értem, mert egyik posztban Gigi már 2 éve kurva gyenge, a következő posztban meg ő fogja kivédeni a szemünket a Bl döntőn. Very Happy

10
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 13:05

@Krisz wrote:

Ugyanezt felteheted magadnak Asamoahval kapcsolatban is  Very Happy

Asa bőven erősítés az indának, ahol eddig Nagatomok meg Dalbertek játszottak a posztján, sőt tavaly Szandi gyér formája miatt még nálunk is az volt néha.

Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző
rakkenroll

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:53

Buffi a PSG-nek a presztízs és a tapasztalata miatt kellett szerintem elsősorban, úgy a pályára, mint az öltözőben, mert tele vannak sztárokkal, de csapatuk még nincs. Én egyébként Asára sem haragszok, mint már említettem, ő a beépített emberünk az ellenségnél, és -ahogyan azt az eddigi eredmények bizonyítják- remek munkát végez.
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:40

@CsT wrote:

De ha Gigi annyira gyenge évek óta akkor örülni kellene, hogy gyengít egy BL riválist (ahol nyilván ellentétben a Juvéval bérelt helye lesz Areola és Trapp mellett), nem? Smile

Ugyanezt felteheted magadnak Asamoahval kapcsolatban is  Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:38

jackie_d wrote:

Ahol a kapusok szintje (meg a bajnokság szintje) olyan, ami az ő megkopott skilljeinek megfelel. A másik dolog pedig, hogy abba az öltözőbe pont egy ilyen "family man" bratyizós leader kell, mert Cavani nekimegy Neymarnak ami miatt Dani Alves nekimegy Cavaninak.

Szerintem az belemagyarázás (és itt jön a kettős mérce) hogy ez gáz mert menekül.
Amit én gondolok (és ez ugyanolyan spekuláció mint a tied vagy a tjunioré), hogy ha megnyerjük a BLt, akkor ő diadalmasan visszavonul, így viszont hogy se VB, se BL maradt benne egy űr. Szerintem a PSG nem akkor telefonált amikor lement a búcsú ceremónia, hanem jóval előtte, akár már januárban és az események csak felgyorsultak az elköszönés után.
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző
rakkenroll

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:35

jackie_d wrote:

a p...lógia is egy tudomány, így az is logiákra épül tongue
csak azt próbáltam szemléltetni hogy miért nem haragszom jobban asa-ra, mint buffon-ra
Nem éppen: a quantumfizika is egy tudomány, és mégsem épül a logikára, sőt, minden törvény borul... gyűlölte is ezért Einstein, mint a szart. 
Értem én: azért, mert Buffit utálod, Asát meg épp ellenkezőleg.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin
s4tch

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:23

jackie_d wrote:
jaj cica, ne kezdd már megint a személyeskedést...

te tényleg nem olvasod, amit írsz. először hiányolod a racionalitást az itteni gondolkodásból, majd mikor rávilágítok, hogy szerintem irracionálisan kritikus vagy buffonnal (süt a gyűlölet egy csomó posztodból), és ehhez képest következetlenül elfogadó asamoah-val, akkor személyeskedést kiáltasz.

én azt látom, hogy pont ugyanúgy érzelmi alapon posztolsz, mint itt bárki más. csak azt nem értem, hogy hol a te posztjaidban a ráció, amit mástól annyira hiányolsz, és feltételezem, úgy gondolod, hogy te racionális alapokon posztolsz. pl. buffon miért buzi, hogy jól érzi magát párizsban, és jó viszonyban van a csapattársaival? vagy a következőnek mi a lófasz értelme van?

jackie_d wrote:
ha mérlegelnem kellene, akkor kb:
-gigi lelép: -1
-asa lelép: -0.5
-psg: -0.5
-izé: -1

innen:

gigi-psg: -1.5
asa-izé: -1.5

sz'al a két esemény számomra kb. egyenértékű

scratch

értem én, hogy az a baj a magyar közbeszédben, meg a bianconeri blogban, meg a fórumban, meg az emberiségben, hogy nem elég racionális, ellenben te racionálisan posztolsz, csak kár, hogy ebből semmi nem látszik a posztjaidat olvasva. és még ezzel sem lenne semmi baj, ha nem kérnéd máson számon a racionalitást. ezt ebben az együttállásban úgy hívják, hogy következetlenség.
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Allegri maga
CsT

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:22

jackie_d wrote:

mennyivel nagyobb ennek az esélye, mint annak hogy asamoah miatt nyeri meg az izé a bajnokságot?
sokkal, ugye?
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:15

@Krisz wrote:

Hát 40 évesen azért meg lehet érteni, ha ehhez már nincs kedve. Ez a PSGs dolog akárhogy is van színezve a médiában egy levezetés.
Egyébként meg lehet hogy ő máshogy ítelte meg a teljesítményét, mint a klub. Pirlo annak idején megmondta, hogy ő nem lesz kolonc senkinek, ha azt hiszik hogy kevés akkor keres más helyet. Én ezt is meg tudom érteni. Sőt szerintem ez egészségesebb dolog, mint kétségbeesetten kapaszkodni valamibe ami már elmúlt. Ha Del Piero hamarabb beismeri hogy már nem elég ehhez a szinthez akkor sokkal több méltósággal vonulhatott volna vissza és a vezetőségnek se kell kiraknia - ő a tipikusan szobor rombolós eset Indiaval megkoronázva.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:13

@tjunior wrote:

Igazából aki kettős mércét használ az te vagy. Buffonnak sokkal kisebb a "bűne" mégis mindenáron egyenlőség jelet akarsz Asamoah meg közé rakni.

sokkal, ugye?
Back to top Go down
Krisz
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:13

jackie_d wrote:

bőven voltak hibák, de ezt most a bérelt hely szempontjából lényegtelen
ha ezen a szinten valaki a versenyhelyzet elől így megfutamodik az nem túl szimpatikus

vegyük pl. sándort: ő becsülettel padozott (nem is keveset) mielőtt végleg kibasztuk, ő az igazi hős
gigi meg lelépett az első alkalommal, amikor veszélybe került a bérelt helye
remélem érzékelhető a különbség

Hát 40 évesen azért meg lehet érteni, ha ehhez már nincs kedve. Ez a PSGs dolog akárhogy is van színezve a médiában egy levezetés.
Egyébként meg lehet hogy ő máshogy ítelte meg a teljesítményét, mint a klub. Pirlo annak idején megmondta, hogy ő nem lesz kolonc senkinek, ha azt hiszik hogy kevés akkor keres más helyet. Én ezt is meg tudom érteni. Sőt szerintem ez egészségesebb dolog, mint kétségbeesetten kapaszkodni valamibe ami már elmúlt. Ha Del Piero hamarabb beismeri hogy már nem elég ehhez a szinthez akkor sokkal több méltósággal vonulhatott volna vissza és a vezetőségnek se kell kiraknia - ő a tipikusan szobor rombolós eset Indiaval megkoronázva.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:06

@s4tch wrote:

ilyen szempontból viszont pont magadat kéne elsőre kiherélned, mert olyan szinten rühelled buffont, amire kevés magyarázat létezhet, miközben asamoah-nak tapsikolsz, hogy milyen jó döntést hozott.
jaj cica, ne kezdd már megint a személyeskedést...

nem rühellem buffont (de ha szerinted mégis, akkor szerinted mi lehet rá a magyarázat?)
nem tapsikolok asamoah-nak
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:03

@Krisz wrote:

Én máshogy látom, szerintem legalább annyira volt bérelt helye, mert a keretben nem volt jobb játékos, mint azért mert ő Gigi (Csecst az éhsége kb arra a szintre emelte ahol Gigi volt, de skillekben illetve hibák számában sem múlta felül Gigit). Khediraval is ez volt a helyzet eddig nagyjából azaz nem volt a posztjára jobb (talán tavaly jobban is lehetett volna nyomni Matuidit, de tavasszal elég fogalmatlan volt, Beni meg szertelen), idén viszont Cannak ki kell szorítania őt (Benit meglátjuk, a VBn nem volt rossz). Egyelőre viszont még ott tartunk, hogy Khedira beton kezdő, ami remélem nagyon hamar meg fog változni.
én félek tőle hogy nem, ahogy említettem can nem tűnt elsőre egy lángelmének...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:01

@rakkenroll wrote:

Dehát teljesen korrektül reagált, és hál' istennek így is tesz. Eddig pengék Dzsordzsóval, pont amire számítottam, vagy reméltem. Szerintem mindent belead majd az idei szezonban, és ha így folytatja, előbb-utóbb abbamarad a fütyülgetés.
szerintem is korrekt volt az hq-s beszólás, vagy legalábbis nem volt durva. a pályán is jól reagál
Back to top Go down
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 12:00

jackie_d wrote:

nem, nem így volt. mindkettő kapott egy-egy ajánlatot amit nem fogadtak el
ez a lényeg, a többi csak belemagyarázás

a számítás azt mutatja hogy én hogyan látom, ergo így nem lehet rossz
(kivéve ha létezik valamilyen abszolút igazság, de nem)
Igazából aki kettős mércét használ az te vagy. Buffonnak sokkal kisebb a "bűne" mégis mindenáron egyenlőség jelet akarsz Asamoah meg közé rakni.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 11:57

@rakkenroll wrote:
Azt azért bírom, hogy mindenki rohadtul dolgozik ma délelőtt!4 !!    Cool
bocsi mindenkitől és mindenki főnökétől!  Laughing
majd számlázzátok ki az elmaradt melót és küldjétek át!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime2018-08-29, 11:56

@CsT wrote:
Asánál az ellenség a kulcsszó, nem az, hogy többet akar keresni/játszani azt mindenki érti.  Ha nem indába megy, szerintem egy szót sem beszélgettünk volna róla...lásd pl Lichtiről egy szó sem esik. Very Happy
ezt próbáltam az előbb "kiszámolni":

ha ikon/sztár megy az izébe, akkor bassza meg
ha "töltelék" akkor leszarom
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   Korábbi játékosok - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down

Korábbi játékosok
Back to top 
Page 6 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next