Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Korábbi játékosok

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 22:53

jackie_d wrote:
L

ezen gondolkodtam én is, nem lehet hogy ezt úgy értette hogy “a szurkolók úgyis útálni fognak, amíg nem játszom kurva jól, sz’al csak a pályán tudom meggyőzni őket, nem nagy szavakkal”?
ha igen, akkor ebben szerintem nincs semmi rossz...

ja volt valahol egy video, ami szerint a meccs végén bocsánatot kérően integetett az ultráknak

ha tényleg akkor most mi van?scratch
Ezt neked kellene tudni, te voltál ott! Smile Smile
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 22:45

L
@CsT wrote:

Lehetne ha térden csúszva jönne a bonucci nem pedig pökhendi módon közhelyeket puffogtatva (a pályán kell bizonyítanom....bla bla bla).
ezen gondolkodtam én is, nem lehet hogy ezt úgy értette hogy “a szurkolók úgyis útálni fognak, amíg nem játszom kurva jól, sz’al csak a pályán tudom meggyőzni őket, nem nagy szavakkal”?
ha igen, akkor ebben szerintem nincs semmi rossz...

ja volt valahol egy video, ami szerint a meccs végén bocsánatot kérően integetett az ultráknak

ha tényleg akkor most mi van?scratch
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 22:43

@EsztéNégy wrote:
Srácok, ezek ugyanúgy emberek mint ti vagy én. Annyi történt, hogy az egyikük kipróbálta magát az egyik cégnél, ahol szarul érezte magát, és visszament a másikhoz. Milyen térden csúszva könyörgést várunk? A menedzsmentet nyilván a teljesítmény érdekli, azt meg pl. az előző meccsen már hozta. Most tényleg könyörögjön fél évig, hogy pár idióta vezérszurkoló ismét megkedvelje?
Ok tegyük fel van egy jó barátod aki a munkatársad is, elmegy dolgozni a konkurens céghez és elvisz előled egy melót és közelről a pofádba röhög, majd 1 év múlva visszajön a céghez mert kurvára nem jöttek be a számításai, akkor te egy meleg öleléssel fogadod? Smile

Persze a vezetőségnek/menedzsmentnek a teljesítmény a fontos, de a szurkoló érzelmi szempontból közelít egy csapathoz/játékoshoz. Szerintem annyival tartozott volna bonucci, hogy odaáll és azt mondja bocs a látványos gólörömért köcsögök.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 22:36

@s4tch wrote:
érzelmekről beszélgetünk. nem hiszem, hogy itt bármiféle érvelésnek lenne helye.

szerintem:
- asamoah rohadjon meg
- buffon nem érdekel semmilyen szinten addig, amíg aktív játékos
- bonucci rohadjon meg, de mivel már megint a mi kutyánk kölke, ezért rohadjon meg, és mellette teljesítsen jól
igazad van és szerintem pont ez a baj
a racionalitás teljesen háttérbe szorul, mindenről (könnyen befolyásolható) érzelmi alapon alkotunk véleményt
megfontoltságra, mérlegelésre, következetességre szinte semmi igény, egyszerű hangzatos “jelszavak” (patkány, áruló, stb.) ismételgetése teljesen kielégítő
és ez sajnos ugyanúgy kezd igaz lenni a buziblogra is, mint ahogy már régóta igaz a szégyenteljes hazai közéletre
sz’al ezzel van bajom, doktor úr rabbit

nekem elsősorban a teljesítmény számít és az is relatív értelemben (mennyit hoz ki valaki magából)
az hogy honnan jött, hova ment, mit csinált előtte max. másodlagos

sz’al asa-t szerettem, mert szorgalmas/megbízható volt, stb. nem örülök hogy elment az izébe, de ha nem miatta bukjuk a bajnokságot akkor leszarom
buffon már bosszantott az állandó bratyizásaival, a vonalkapusságával + hogy bérelt helye volt. klubikonként (potenciális) riválishoz igazolni nem szép dolog, sz’al bassza meg
bonucci anno bassza meg a távozás körülményei miatt, de újra itt van, ugyanúgy lenyomta az edzéseket mint a körbeszopkodott marchisio, remekül játszik, sz’al leszarom hogy elhúzott egy évre
valami ilyesmi...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 21:56

@tjunior wrote:

az ugye megvan hogy Asamoahának szerződést ajánlottunk?
sz’al akkor mégiscsak hasonló a két eset, mindketten saját elhatározásukból léptek le
Back to top Go down
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 21:40

érzelmekről beszélgetünk. nem hiszem, hogy itt bármiféle érvelésnek lenne helye.

szerintem:
- asamoah rohadjon meg
- buffon nem érdekel semmilyen szinten addig, amíg aktív játékos
- bonucci rohadjon meg, de mivel már megint a mi kutyánk kölke, ezért rohadjon meg, és mellette teljesítsen jól
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
EsztéNégy
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 21:21

Srácok, ezek ugyanúgy emberek mint ti vagy én. Annyi történt, hogy az egyikük kipróbálta magát az egyik cégnél, ahol szarul érezte magát, és visszament a másikhoz. Milyen térden csúszva könyörgést várunk? A menedzsmentet nyilván a teljesítmény érdekli, azt meg pl. az előző meccsen már hozta. Most tényleg könyörögjön fél évig, hogy pár idióta vezérszurkoló ismét megkedvelje?

rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 20:27

jackie_d wrote:
a kettős mérce soha nem lehet indokolt, csak kifogás a gondolkodás hiányára tonguepirat
Hat igen, lebuktam... ha ezt nekem szantad, akkor telitalalat... nem gondolkodok, mert ha gondolkodok, akkor letezek, ha meg mar vagyok, akkor gondolkodok... es ha mar gondolkodok, akkor rajovok, hogy az egesznek semmi ertelme... a miertre nincs valasz... maximum 42!... ezert inkabb nem gondolkodok.
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 20:19

jackie_d wrote:
btw: ha már így a kereszténység újra államvallás lett nálunk, talán lehetne a megbocsátás erényét gyakorolni...

Lehetne ha térden csúszva jönne a bonucci nem pedig pökhendi módon közhelyeket puffogtatva (a pályán kell bizonyítanom....bla bla bla).

Asa szerződést kapott amikor szét volt szakadva a lába, most is fel volt neki kínálva, de inkább elment a leggyűlöltebb riválishoz....ha bárhová máshova  megy nem köpnék utána de így igenis rohadjon meg!

A Gigis sztori részleteit nem ismerem (én legalábbis), de erős a gyanúm, hogy úgy baszta ki Agnelli ahogy Alexet is anno (meg gondolom Marcsit is)....
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 19:58

jackie_d wrote:

az ugye megvan hogy azért ment el, mert nem volt hajlandó nyílt versenyre az 1-es mezért?
az ugye megvan hogy Asamoahának szerződést ajánlottunk?
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 19:47

btw: ha már így a kereszténység újra államvallás lett nálunk, talán lehetne a megbocsátás erényét gyakorolni...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 19:43

@CsT wrote:
Nálam is kettős mérce van, a kis szerecsen cidázza csak a brét indában moratti , a  bonucci meg fütyüljék csak pár meccsig az ultrák, hogy tudja hol a helye jelenleg.
azért ez a saját játékosunk fütyülése dolog már a lazio szurkolók mélységét közelíti...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 19:39

a kettős mérce soha nem lehet indokolt, csak kifogás a gondolkodás hiányára tonguepirat
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 19:36

@tjunior wrote:

Milyen kettős mérce? Gigi is a dögevőkhöz igazolt?
Érzek némi különbséget abban is, hogy MIUTÁN elváltak Buffon és a klub útjai, kapott egy ajánlatot és elfogadta.
az ugye megvan hogy azért ment el, mert nem volt hajlandó nyílt versenyre az 1-es mezért?
Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 19:31

Nálam is kettős mérce van, a kis szerecsen cidázza csak a brét indában moratti , a  bonucci meg fütyüljék csak pár meccsig az ultrák, hogy tudja hol a helye jelenleg.

Gigi enyhén lazább lett Párizsban! Smile
Back to top Go down
View user profile
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 18:16

jackie_d wrote:

ha uncsi miért válaszolsz?
ha meg válaszolsz akkor miért nem válaszolsz?
geek

amúgy most jelent meg a linkelt post, sz'al azért
igazából kb. leszarom miket nyilatkozik, csak az itt jelenlévő kettős mérce idegesít
Marpedig a kettos merce indokolt, mert szerintem Buffi es Asa nem ugyanaz a kategoria... mint ahogyan a kozott is erzek nemi kulonbseget, hogy egy legenda fel befejezni az aktiv sportot, kap egy fasza ajanlatot meg 1-2 evre es elfogadja, ill. valaki elmegy az Interbe -akik, nem mellesleg, el akartak torolni a Juventust a fold szinerol... de ez mar leragott csont, meg szubjektiv, ugyhogy csak a meddo vita van belole.
Back to top Go down
View user profile
tjunior
Allegri jobbkeze
Allegri jobbkeze

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 17:49

jackie_d wrote:

geek

igazából kb. leszarom miket nyilatkozik, csak az itt jelenlévő kettős mérce idegesít
Milyen kettős mérce? Gigi is a dögevőkhöz igazolt?
Érzek némi különbséget abban is, hogy MIUTÁN elváltak Buffon és a klub útjai, kapott egy ajánlatot és elfogadta.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 15:46

@rakkenroll wrote:

Miért kell ezt már megint előhozni? Legalább olyan unalmas már, mint Higany malacozása, Kebab ócsárlása, vagy az idei sláger: Leo patkányozása. 

Egyébként -ahogyan arra exchaby is célzott- Buffi arra utalt, hogy jobban érzi magát most, mint 35 évesen (vagy 5,6,7 évvel ezelőtt), amikor is -ezt máshol olvastam tőle-némi depresszióval küzdött.
geek

Back to top Go down
rakkenroll
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 14:50

jackie_d wrote:
Buffon: ‘Feel better than ever’

kérdés: gigi, buzi-e vagy?

kérdés nektek: ez mennyivel jobb mint asa?
Miért kell ezt már megint előhozni? Legalább olyan unalmas már, mint Higany malacozása, Kebab ócsárlása, vagy az idei sláger: Leo patkányozása. 

Egyébként -ahogyan arra exchaby is célzott- Buffi arra utalt, hogy jobban érzi magát most, mint 35 évesen (vagy 5,6,7 évvel ezelőtt), amikor is -ezt máshol olvastam tőle-némi depresszióval küzdött.
Back to top Go down
View user profile
s4tch
Admin

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-28, 14:49

https://twitter.com/ADP1113/status/1034381322826014720

caceres wub
Back to top Go down
View user profile http://bianconeri.taccs.hu
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-27, 20:25

@exchaby wrote:

miről is beszélünk?

“If you were to ask me ‘do you feel different today compared to age 35?’, I’d say: ‘I think I’m better’
jobban érzi magát mint korábban + a két másik kapust már a tesózza
Back to top Go down
exchaby
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-27, 17:37

jackie_d wrote:

miről is beszélünk?

“If you were to ask me ‘do you feel different today compared to age 35?’, I’d say: ‘I think I’m better’

Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-27, 15:58

Back to top Go down
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-18, 22:25

@Malloy wrote:
Úristen!! Buffon! ❤️❤️❤️

https://www.instagram.com/p/BmoVrjXFPnB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1a12u3o0i4f6k
wub wub :wub:Csecsnyi meg kettőből kettőt beszopott, Perint a kapuba! Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-18, 21:49

@Malloy wrote:
Úristen!! Buffon! ❤️❤️❤️

https://www.instagram.com/p/BmoVrjXFPnB/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1a12u3o0i4f6k
mák
Back to top Go down
Malloy
Labdaszedő
Labdaszedő

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-18, 21:42

Úristen!! Buffon! ❤️❤️❤️

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-08-11, 21:53

A disznó gyorsan bemutatkozott! 

Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-07-31, 20:43

Höwedes ----> Lokomotiv GT
Back to top Go down
View user profile
CsT
Allegri maga

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-07-21, 23:19

@Petike007 wrote:

Maradjunk annyiba, hogy nem illendő hátrafelé köpködni. Mondja azt, hogy új fejezet, és mindent megteszek stb... De ez így gyomorforgató.

Ha pénz kellett volna, menjen Kínába. De ezt nem tudom megérteni. Kívánom, hogy érje el azokat a sikereket, amire a képességei, és az újonnan szeretett csapata predesztinálja. 

Harcolj a BL-ért és ünnepeld ha meglesz az EL te patkány. Amikor senki nem adott volna egy lyukas garast a térded miatt ez a csapat kiállt érted. Ha nem lett volna, most a Benevento B-ben nyomnád. 

Úgyhogy amennyire szerettelek, most annyira tartalak igazi interistának. Kasa sok sikert!
+1 wub

Nincs ezen mit ragozni, a JUVENTINO utálja az indaistát, főleg azt a fajta indaistát aki innen megy oda! Wink
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-07-21, 22:46

@Petike007 wrote:

Maradjunk annyiba, hogy nem illendő hátrafelé köpködni. Mondja azt, hogy új fejezet, és mindent megteszek stb... De ez így gyomorforgató.

Ha pénz kellett volna, menjen Kínába. De ezt nem tudom megérteni. Kívánom, hogy érje el azokat a sikereket, amire a képességei, és az újonnan szeretett csapata predesztinálja. 

Harcolj a BL-ért és ünnepeld ha meglesz az EL te patkány. Amikor senki nem adott volna egy lyukas garast a térded miatt ez a csapat kiállt érted. Ha nem lett volna, most a Benevento B-ben nyomnád. 

Úgyhogy amennyire szerettelek, most annyira tartalak igazi interistának. Kasa sok sikert!
patkány??? hátrafelé köpködés??? nemá’...

nemt’om milyen nyelven adta az interjút, de az “úgy érzem magam, mintha...” az angolban egy bevett udvariassági fomula, különösebb szó szerint vehendő jelentés nélkül
a második kérdésre adott válaszban mi a rossz? mit kellett volna válaszolnia?

de most komolyan, az egész interjú ennyi:
“befogadtak? be. hívott valaki torinóból? nem”

mi a faszom negatív van ebben? mi a francnak kell ez az eszetlen gyűlölködés?
Back to top Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   2018-07-21, 19:30

@Krisz wrote:
Nagyon hűvös volt ahogy távozott (pl Lichtivel ellentétben). Én mondjuk nem értem hogy miért kellett volna kamuznia ha egyszer nem keresték a volt spanok akkor azt ki lehet mondani. Ez tipikusan a véres rongy a tömegbe dobva, az a legintelligensebb ha nem reagálunk rá.

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Korábbi játékosok   

Back to top Go down

Korábbi játékosok
Back to top 
Page 6 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next