Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+25
CsT
zetterberg40
DartagnanX
fktgbr
laac
Téjlor89
_DREAM_
Petike007
sneco7
juventute
_Tyler
simoon
kilopo
buktar
vektra
exchaby
EsztéNégy
Malloy
rakkenroll
tjunior
Tankcsapda
virracocha
bombahoppa
s4tch
LeRoi10
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
CsT
Takaroggyon!!!



Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 14:35

Téjlor89 írta:


Igen, elég kemény volt. Eurosport WATTS létezik még? Smile

Egyébként nagyon durván televannak ők is használhatatlan játékosokkal. Főleg értékelhető wingbackjük nincs, ami Conte 3-5-2 rendszerében elég fontos lenne. A helyükben biztos, hogy nagyon durván rámennék Gosensre.
Gosens fizikálisan brutál jó, főleg a levegőben, de szerintem ő pont ehhez a stílusú Atalantához passzol, nagyobb csapatnál nem biztos, hogy hozná ezt a szintet (ahogy pl De Roon vagy Zapata sem). Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 13:55

Krisz írta:


Gagliardini kihagyott ziccere megvan? lol!

Egyben zseniális amikor a férgek esszencális lúzersége így nyilvánul meg, másrészt pedig sajnálom, hogy szegény kölyök így leépült a szemétdombon. Volt szó róla, hogy az Atalanta vissza igazolná, remélem újra focistát faragnak majd belőle, mimt Caldaraból.

Igen, elég kemény volt. Eurosport WATTS létezik még? Smile

Egyébként nagyon durván televannak ők is használhatatlan játékosokkal. Főleg értékelhető wingbackjük nincs, ami Conte 3-5-2 rendszerében elég fontos lenne. A helyükben biztos, hogy nagyon durván rámennék Gosensre.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 12:59

Téjlor89 írta:
Tegnap mindkét meccs nagyon patent volt.

A merda lúzersége mindig szórakoztató, az meg szinte komédiába illő, hogy a Sassuolo hányszor sz***tta meg őket az elmúlt években.

A Lazio szerintem túl hamar belekényelmesedett a meccsbe és túl passzívak lettek. Pedig ha van egy csapat, aki ellen ezt nem lehet megtenni, az az Atalanta. Nagyon érdekes meccs volt, mert simán lehetett volna az első félidő 0-4 valóban. Viszont a második játékrész helyzetei alapján egy 6-2 sem lett volna túlzó.

Mindenesetre jó emlékeztető volt ez azt illetően, hogy milyen szép is tud lenni ez a sportág. Az elmúlt három év Juve performanszai sokat tettek azért, hogy elfelejtsem, hogy is néz ki a tökös, lendületes foci.

Gagliardini kihagyott ziccere megvan? lol!

Egyben zseniális amikor a férgek esszencális lúzersége így nyilvánul meg, másrészt pedig sajnálom, hogy szegény kölyök így leépült a szemétdombon. Volt szó róla, hogy az Atalanta vissza igazolná, remélem újra focistát faragnak majd belőle, mimt Caldaraból.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 10:34

Kis Inzgahi szépen felépítette ezt a Laziot, de a meccsekbe nem nagyon tud belenyúlni, már-már Contésan ragaszkodik ehhez a 3-5-2-höz (nyilván sok lap nincs a kezében hozzá), aki egyébként tegnap nem a ritzben maradt éhen hanem a mcdonald's-ban Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 09:31

Tegnap mindkét meccs nagyon patent volt.

A merda lúzersége mindig szórakoztató, az meg szinte komédiába illő, hogy a Sassuolo hányszor sz***tta meg őket az elmúlt években.

A Lazio szerintem túl hamar belekényelmesedett a meccsbe és túl passzívak lettek. Pedig ha van egy csapat, aki ellen ezt nem lehet megtenni, az az Atalanta. Nagyon érdekes meccs volt, mert simán lehetett volna az első félidő 0-4 valóban. Viszont a második játékrész helyzetei alapján egy 6-2 sem lett volna túlzó.

Mindenesetre jó emlékeztető volt ez azt illetően, hogy milyen szép is tud lenni ez a sportág. Az elmúlt három év Juve performanszai sokat tettek azért, hogy elfelejtsem, hogy is néz ki a tökös, lendületes foci.
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 08:22

Krisz írta:


Hát ja, de az a baj, hogy jelen állapotokkal ettől az Atalantatól mi is sanszosan kikapunk.

Nézők nélkül gyakorlatilag elveszett a hazai pálya előnye, de hátha mégis dob rajtunk valamennyit, hogy az Atalantaval és a Lazioval is Torinoban játszunk.

Amúgy az első félidőben a Lazio rohadt jól kontrázott, a második félidőben meg fordult a kocka. Jó meccs volt, mokány mindkét csapat.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 07:43

_DREAM_ írta:


Félidőben elmentem aludni, úgy tűnik jól tettem.... BasketballBasketballBasketball

Hát ja, de az a baj, hogy jelen állapotokkal ettől az Atalantatól mi is sanszosan kikapunk.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-25, 04:09

Krisz írta:


Jól tetted Cool

Félidőben elmentem aludni, úgy tűnik jól tettem.... BasketballBasketballBasketball

bombahoppa likes this post

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-24, 23:42

_DREAM_ írta:
Bíztam az Atalantaban... Sad

Jól tetted Cool
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2639
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-24, 22:06

Bíztam az Atalantaban... Sad
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-15, 11:54

Petike007 írta:
Amit megállapítottam a zizé és az afrikaiak meccsén:

Mennyire lófasz középpályánk van. Benkúron kívül simán bárkit eladnék.

Mi elhoztuk ingyen Rabbit, meg Remzit. Egy ik nem ér egy Ericsent. Ott tartunk van 3 ingyé kp-nk. Khedira, Rabbi meg Remzi. Kerülnek évente 30M-ba és cserébe egy kibaszott nagy nulla ez egész garnitúra. Ha hozzávesszük a halál enervált Pjanciskát szégyen, hogy a 2,5M EUR-t kereső kiscsikónk a toronymagas legjobb játékos.

Matyikt nem sorolom ide. Nekem ő nem focista. MB1-be is kevés lenne.

Lehet, hogy Pjanic nincs a legjobb formában, de tegnap is simán hozta amit Sarri kb vár tőle (gyakorlatilag amit Jorginho csinál). Ezek a meccsek kb ilyen felkészülési meccs szinten vannak, az elvárásokat érdemes ehhez igazítani. A többit adom, annyi, hogy Ericksen egyelőre semmivel sem teljesít többet Ramzinál vagy Rabiotnál, mondjuk a posztja nem is létezik Conte rendszerében. Papíron amúgy Ramzi és Rabiot is illett a képbe (az olyan dolgokat nem számítva, hogy Ramzi állandóan sérült, Rabiot meg állandóan rinyál, amiken átsiklottunk). Egyébként kockázatokat tekintve még mindig jobb hogy ingyen igazoltunk magas fizetésű játékosokat, akik nem lesznek jók Sarri rendszerébe, mintha elhoztunk volna valakit drágán, magas fizetéssel és ugyanúgy nem illik a rendszerbe. Rabiot 25 éves, rajta akkor is csak nyerhetünk, ha elkezd balhézni, mint Icardi és el kell adni, Ramzi ebből a szempontból nehezebben védhető.

Matuidit én is sokat köpködöm, de MB1? Ne már...
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-13, 23:29

Petike007 írta:
Amit megállapítottam a zizé és az afrikaiak meccsén:

Mennyire lófasz középpályánk van. Benkúron kívül simán bárkit eladnék.

Mi elhoztuk ingyen Rabbit, meg Remzit. Egy ik nem ér egy Ericsent. Ott tartunk van 3 ingyé kp-nk. Khedira, Rabbi meg Remzi. Kerülnek évente 30M-ba és cserébe egy kibaszott nagy nulla ez egész garnitúra. Ha hozzávesszük a halál enervált Pjanciskát szégyen, hogy a 2,5M EUR-t kereső kiscsikónk a toronymagas legjobb játékos.

Matyikt nem sorolom ide. Nekem ő nem focista. MB1-be is kevés lenne.
Menj a fenébe, pont ugyanezen gondolatok jártak a fejemben a meccs után, még zuhanyzás alatt át is gondoltam, hogy mit akarok majd leírni. Erre már nem kell Very Happy

Jah még annyi, hogy Allan már be se fér a Napoliba? Érte kb bármelyik kp-ket odaadnám.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-06-13, 23:02

Amit megállapítottam a zizé és az afrikaiak meccsén:

Mennyire lófasz középpályánk van. Benkúron kívül simán bárkit eladnék.

Mi elhoztuk ingyen Rabbit, meg Remzit. Egy ik nem ér egy Ericsent. Ott tartunk van 3 ingyé kp-nk. Khedira, Rabbi meg Remzi. Kerülnek évente 30M-ba és cserébe egy kibaszott nagy nulla ez egész garnitúra. Ha hozzávesszük a halál enervált Pjanciskát szégyen, hogy a 2,5M EUR-t kereső kiscsikónk a toronymagas legjobb játékos.

Matyikt nem sorolom ide. Nekem ő nem focista. MB1-be is kevés lenne.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-04-16, 08:00

tjunior írta:

A juventus ifjúságot jelent latinul, inkább az a meglepő hogy csak egy van Smile
Tudom, ezért is találó az öreg hölgy becenév hozzá. Very Happy Amúgy nyertek 2-1-re, nem hiába ez a nevük! Smile Most nézem, hogy van a bajnokságban egy Real Madriz nevű csapat is Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-04-16, 07:25

CsT írta:
Amúgy a nicaraguai U20-ban van egy Juventus nevű csapat. Most játszanak, be is tettem hazaiba! Smile Smile

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Juventuscd15f6ba5dccc42e
A juventus ifjúságot jelent latinul, inkább az a meglepő hogy csak egy van Smile
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-04-15, 23:02

Amúgy a nicaraguai U20-ban van egy Juventus nevű csapat. Most játszanak, be is tettem hazaiba! Smile Smile

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Juventuscd15f6ba5dccc42e
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-08, 16:55

tjunior írta:

Én totál laikus vagyok pedig már lassan mindenki járványügye szakértővé képezte magát az utóbbi pár hétben. Én meg azt látom, hogy ilyen intézkedések még csak megközelítőleg sem voltak eddig. Az összes országban elkeseredett küzdelmet folytatnak a megfékezésére vagy legalább lassítására. Most komolyan, egy kormány karanténba pakolná az ország népességének durván negyedét, bevállalva ennek az intézkedésnek minden társadalmi, gazdasági kockázatát ha nem lenne rá oka? Nem kell pánikolni de az egész járvány komolyan kell venni. 
Ami meg az BL, EL meccseket illeti. Lesznek? Úgy értem be fogják tudni fejezni? Nyugat-Európában mindenhol meredeken emelkedik a fertőzöttek száma, ha nem is annyira mint Olaszországban.

Én is csak wikipedias szakértő vagyok, de kicsit túl van tolva szerintem ez a téma. A spanyol náthánál volt egy világháború és annak minden mocska, 100 évvel ezelőtt, akkor nem hiszem hogy mindenki kis kézfertőtlenítővel járkált, az orvostudomány se járt ott ahol most (ugyanakkor a világ se volt ennyire globális). Azt is hallottam, hogy a meleget annyira nem bírja a corona (így mi védve vagyunk, hahaha), lassan vége a télnek, szóval ha ez igaz, akkor nem soká a felmelegedéssel a számok is jobbak lesznek majd. Ha egy hónapig felfüggesztenék a sporteseményeket talán az lenne a legjobb megoldás - még ha szerintem túl is van pörgetve a dolog. A jegybevételektől nem esnének el a klubok, és hátrányba se kerülnének a hazai csapatok. 1 hónappal simán lehetne tolni minden eseményt (ha egy novemberi foci VBt össze lehet hozni, akkor talán ez is megoldható).
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-08, 15:49

Petike007 írta:


Vicc az egész. Akkor mi lesz a BL-lel, vagy EL meccsekkel? 

Indiában egy nap alatt több ember hal meg, hogy ráül az elefánt, mnt ebből az egész hisztikoronából. Értelmetlen túltolás az egész.

A cikkel ami kikerült sajnos egyet kell, hogy értsek. Lassan mi vagyunk az új izé. Nem vagyunk szimpik.
Én totál laikus vagyok pedig már lassan mindenki járványügye szakértővé képezte magát az utóbbi pár hétben. Én meg azt látom, hogy ilyen intézkedések még csak megközelítőleg sem voltak eddig. Az összes országban elkeseredett küzdelmet folytatnak a megfékezésére vagy legalább lassítására. Most komolyan, egy kormány karanténba pakolná az ország népességének durván negyedét, bevállalva ennek az intézkedésnek minden társadalmi, gazdasági kockázatát ha nem lenne rá oka? Nem kell pánikolni de az egész járvány komolyan kell venni. 
Ami meg az BL, EL meccseket illeti. Lesznek? Úgy értem be fogják tudni fejezni? Nyugat-Európában mindenhol meredeken emelkedik a fertőzöttek száma, ha nem is annyira mint Olaszországban.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-08, 13:10

Téjlor89 írta:


A sportrendezvények pedig teljesen sokadrangú problémának számítanak ilyenkor és ez így is van rendjén.
Egyetértve hozzá kell tennem, hogy ez a sport, illetve ennek a sportnak az élsportszekciója már nem a sportról szól, hanem a "cirkuszt és kenyeret" nevében a minél nagyobb  profitrátáról. Benyalom persze én is, gyarló vagyok, de ha már fogódzkodó kell az élethez, akkor a  juve  legyen az.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-08, 12:10

Petike007 írta:


Vicc az egész. Akkor mi lesz a BL-lel, vagy EL meccsekkel? 

Indiában egy nap alatt több ember hal meg, hogy ráül az elefánt, mnt ebből az egész hisztikoronából. Értelmetlen túltolás az egész.

A cikkel ami kikerült sajnos egyet kell, hogy értsek. Lassan mi vagyunk az új izé. Nem vagyunk szimpik.

Az megvan, hogy a spanyol nátha, amely elvitt 50-100 millió embert 1918-ban is 10% alatti mortalitási rátával dolgozott? Sokan csak 3% körüli számokról beszélnek. Akkor 1/4-e volt a Föld népessége a mainak. Három hullámban jött, a második és a harmadik sokkal halálosabb volt az elsőnél.

El lehet ez bagatellizálni ezt a dolgot, de amikor majd rázuhan 0.5 millió ember 2 héten belül tüdőgyuszival a magyar egészségügyi ellátórendszerre, akkor az a 3% sem 3% marad majd.

Kicsit szerintem átfogóbban kellene mindenkinek gondolkodni ebben a témakörben. Nem az az egyetlen kérdés, hogy te személy szerint félted-e a saját életed... 

A sportrendezvények pedig teljesen sokadrangú problémának számítanak ilyenkor és ez így is van rendjén.
Vissza az elejére Go down
Petike007
Segédedző
Segédedző



Posts : 2128
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-08, 11:49

CsT írta:
Jelen állás szerint nem biztos, hogy lesz meccs, sőt bajnokság se...

Vicc az egész. Akkor mi lesz a BL-lel, vagy EL meccsekkel? 

Indiában egy nap alatt több ember hal meg, hogy ráül az elefánt, mnt ebből az egész hisztikoronából. Értelmetlen túltolás az egész.

A cikkel ami kikerült sajnos egyet kell, hogy értsek. Lassan mi vagyunk az új izé. Nem vagyunk szimpik.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-07, 22:53

Jelen állás szerint nem biztos, hogy lesz meccs, sőt bajnokság se...
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-01, 21:50

LeRoi10 írta:
Örülök, hog elmaradt a mi meccsünk, mert így mára a Lecce-Atalantát választottam délutáni sziesztának. Elfogynak a pozitív jelzők ezzel a csapattal kapcsolatban. Ezerszer elmondta már mindenki, de le a kalappal Gasperini előtt. Bár otthon kötelező elverni a Lyont, de még akár az is lehet, hogy tovább mennek a BL-ben Very Happy
Te piszok mázlista  wub

Én meg a lelencgyerekekkel fociztam jódolgomban.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-03-01, 16:58

Örülök, hog elmaradt a mi meccsünk, mert így mára a Lecce-Atalantát választottam délutáni sziesztának. Elfogynak a pozitív jelzők ezzel a csapattal kapcsolatban. Ezerszer elmondta már mindenki, de le a kalappal Gasperini előtt. Bár otthon kötelező elverni a Lyont, de még akár az is lehet, hogy tovább mennek a BL-ben Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-02-19, 22:44

Végre van egy jó kék-fekete csapat Milánóban Very Happy
Vissza az elejére Go down
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4704
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-02-19, 22:27

Atalanta, wow
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-02-17, 20:16

Téjlor89 írta:


Tavaly nagyon fos szezonja volt, de idén megint egy állat. A gólok mellett nagyon hasznos előrejátékban és védekezésben is. Tegnap olyan önbizalommal nyomta, ami arról tanúskodik szerintem, hogy fejben is nagyon erős.

Ha nem jön Pogba, akkor jó alternatíva lehet. Viszont 100 millát továbbra sem adnék érte.

Pogba nálam kérdéses. Nem a képességeivel van bajom, hanem egyrészt az anyagiasságával, az ő fizetését kigazdálkodni megint elég komoly feladat lenne, másrészt meg ahogy lelépett, az elég csúnya volt tőle, én emiatt annyira nem is örülnék neki.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-02-17, 11:04

Tankcsapda írta:
Az a durva, hogy amilyen gyengén mennek Conteék, csak három pont a különbség. Két két múlva el kell verni őket, hogy végleg elvegyük a kedvüket a trónfosztási vágytól.
Milinkovic-Savic megint döntő gólt szerzett, akárcsak ellenünk. Nem lepődnék meg, ha rövid időn belül elkezdenék összeboronálni velünk és a Zinterrel. Hozzánk szerintem passzolna egyébként.

Tavaly nagyon fos szezonja volt, de idén megint egy állat. A gólok mellett nagyon hasznos előrejátékban és védekezésben is. Tegnap olyan önbizalommal nyomta, ami arról tanúskodik szerintem, hogy fejben is nagyon erős.

Ha nem jön Pogba, akkor jó alternatíva lehet. Viszont 100 millát továbbra sem adnék érte.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-02-17, 08:43

Az a durva, hogy amilyen gyengén mennek Conteék, csak három pont a különbség. Két két múlva el kell verni őket, hogy végleg elvegyük a kedvüket a trónfosztási vágytól.
Milinkovic-Savic megint döntő gólt szerzett, akárcsak ellenünk. Nem lepődnék meg, ha rövid időn belül elkezdenék összeboronálni velünk és a Zinterrel. Hozzánk szerintem passzolna egyébként.
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-02-16, 22:45

EsztéNégy írta:
Csak megfordította a Lazio, ha esetleg nem mi leszünk a bajnokok, ezerszer inkább ők, mint a férgek.
Ámen. Conte meg mehet a gyorsétterembe. Mondjuk egy jó kínai keserédes-savanyú cupákos csumimenüre.

Hétköznap 12.00- 14.00 között féláron.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime2020-02-16, 22:42

CsT írta:
Kis inzagnyi meg ma mutassa meg, addig ne akarjon Juve edző lenni! Very Happy Very Happy
Oké, tőlem jöhet! Smile

Minden ami nem Juve meccs - Page 13 102043420-15ab4840-9e81-4c76-bb3d-057adb500875
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
13 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17
» Lazio - Juve 14.01.25. 20:45 SportKlub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: