Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+25
CsT
zetterberg40
DartagnanX
fktgbr
laac
Téjlor89
_DREAM_
Petike007
sneco7
juventute
_Tyler
simoon
kilopo
buktar
vektra
exchaby
EsztéNégy
Malloy
rakkenroll
tjunior
Tankcsapda
virracocha
bombahoppa
s4tch
LeRoi10
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bombahoppa
Allegri jobbkeze



Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 17:21

CsT írta:

Nagyon sok hasonló esetért adtak mostanában tizit, de csak ezek a tetvek nyüszögtek érte. Még jó, hogy 100 pontra vannak tőlünk, különben már csalók lennénk! Very Happy
1:20 körül nézzétek a linkelt videót, szerintem adható. Ha leírom mit gondolok róluk, elpirulunk mindannyian.

FASZSZOPÓ LÚZEREK
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 15:18

Jól olvastam, hogy ezt a bírót 3 meccsre eltiltották, illetve nem vezethet idén több Ellenség meccset???
Vissza az elejére Go down
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 15:11

Köszi a linket!

Az szvsz nem kérdés hogy a mellkasát érte először, viszont továbbra is véleményes hogy utána hozzáért-e a felkarjához a labda stb.

Nem mennék bele mélyebben, engem csak az érdekelt hogy tényleg egyértelműen hibázott-e a bíró, de szvsz nem, legalábbis nem annyira hogy emiatt eltiltsák(persze lehet hogy nem is konkrétan ez volt az ok, csak a footballitalia erre hegyezte ki a szenzációhajhász címet)

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 14:53

így is csalók vagyunk geek adók, halál, rubentus.

egyébként nekem is úgy tűnik, hogy d'ambrosio mellkasát, vállát érte érte a labda. én az izé tizijét se fújtam volna be, ezek nem szándékos kezezések.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 14:08

s4tch írta:


https://twitter.com/InterYaSkrinYa/status/1099791216722538496

szerintem sem volt tizi. viszont aki szisztematikus csalást emleget, az beverte a fejét. a spori a meccs során vagy 3 kényes esetben is az izé javára döntött, lásd az izé tizije, biraghi elvett gólja, vagy az, hogy skriniart a pályán hagyta egy erősen narancssárga fault után. ha el akarta volna csalni a meccset, lett volna több lehetősége is.
Nagyon sok hasonló esetért adtak mostanában tizit, de csak ezek a tetvek nyüszögtek érte. Még jó, hogy 100 pontra vannak tőlünk, különben már csalók lennénk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 12:48

exchaby írta:
van valami kikockázott értelmes felvétel erről a Fio-Ellenség esetről? YT videó alapján kéznek tűnik(vitatható persze hogy kéz test mellé szorítva stb), viszont most olvasom hogy bannolták a bírót. Most akkor mi van?

https://twitter.com/InterYaSkrinYa/status/1099791216722538496

szerintem sem volt tizi. viszont aki szisztematikus csalást emleget, az beverte a fejét. a spori a meccs során vagy 3 kényes esetben is az izé javára döntött, lásd az izé tizije, biraghi elvett gólja, vagy az, hogy skriniart a pályán hagyta egy erősen narancssárga fault után. ha el akarta volna csalni a meccset, lett volna több lehetősége is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
exchaby
Gyúró
Gyúró
exchaby


Posts : 750
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 37
Location : serbia

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 10:24

van valami kikockázott értelmes felvétel erről a Fio-Ellenség esetről? YT videó alapján kéznek tűnik(vitatható persze hogy kéz test mellé szorítva stb), viszont most olvasom hogy bannolták a bírót. Most akkor mi van?

_________________
Csak a kezdők szörföznek az interneten. Én pl. cirkálok!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-26, 07:04

tjunior írta:

Genius Loci pro és kontra.
Nekem abszolút az jön le, hogy a kobrában van egy nagyon erős sértődöttség bár elég röhejes, hogy mordorból a -22 fokból próbál Godínos meg VAR-os beszólásokkal operálni. Gyorsan beletanult a lúzerségbe! Smile
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-25, 21:07

_Tyler írta:


eléggé feltűnő, hogy minden edzővel szétesnek egy idő után, nem ismerem a Chelsea belügyeit, de laikusként egyértelműnek tűnik, hogy van pár bomlasztó az öltözőben, akiket ki kellene vágni, mert bármelyik edzőt tönkreteszik. lehet, hogy Sarrinak annyi a Chelsea élén, de ha nem az lesz a vezetés első lépése, hogy kibassza a keretből egy időre Kepát, akkor nehéz lesz rendet csinálniuk. nehezíti a helyzetet, hogy a világ legdrágább kapusa (mondjuk ez no comment...), mert amúgy simán el kellene zavarni a klubtól

Csak felreértés volt - a cselszi a PL íntere
Vissza az elejére Go down
tjunior
Allegri jobbkeze



Posts : 3295
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-25, 20:45

Krisz írta:


Egyébként az megvan, hogy Marotta hosszan rinyált a VAR miatt és hogy mekkora kárt okozott ez a csürhének?
Innen lehet tudni, hogy mi a policy nálunk. Itt soha de soha nem volt bírózás, egyedül a madridi nevetséges tizi után szólalt fel a komplett felső vezetés. Talán Marotta is a Juve közegben volt csak az a vérprofi gentleman, ahogy mi elkönyveltük. A csürhében vagy a csürhe hatására elkezdett a piti lúzerség felé konvergálni.
Genius Loci pro és kontra.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-25, 20:15

Krisz írta:

A Milan 2 pontra, a Roma 3ra. Ha lecsúsznának a BLről, annak jobban örülnék mint a scudettonak.

Sarri iszonyat lúzer, a Chelsea meg egy szemétdomb.

Egyébként az megvan, hogy Marotta hosszan rinyált a VAR miatt és hogy mekkora kárt okozott ez a csürhének?
Innen lehet tudni, hogy mi a policy nálunk. Itt soha de soha nem volt bírózás, egyedül a madridi nevetséges tizi után szólalt fel a komplett felső vezetés. Talán Marotta is a Juve közegben volt csak az a vérprofi gentleman, ahogy mi elkönyveltük. A csürhében vagy a csürhe hatására elkezdett a piti lúzerség felé konvergálni.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-25, 00:35

CsT írta:

Na basszus én meg 1-3-nál kilőttem a tv-t Smile inda wub
A Milan 2 pontra, a Roma 3ra. Ha lecsúsznának a BLről, annak jobban örülnék mint a scudettonak.

Sarri iszonyat lúzer, a Chelsea meg egy szemétdomb.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 23:10

Idézet :




Ez a Kepa sztori brutál volt, én ilyet még nem láttam.
öreg vagyok, én már láttam
sőt, valami angol vagy holland meccsen csávokám beintett az edzőnek, aztán vágott két gólt
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 22:51

bombahoppa írta:

Sarrit adom. 

Amúgy 3-1ről a lúzerbanda majdnem elfiorentinázta  lol!
Na basszus én meg 1-3-nál kilőttem a tv-t Smile inda wub
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3569
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 22:37

CsT írta:
17 másodperc kellett az izének, hogy gólt kapjon! Smile Inda wub


Basszus most én is megsajnáltam Sarrit, pedig ezt lehetetlennek tartottam volna mondjuk 20 perce Very Happy
Sarrit adom. 

Amúgy 3-1ről a lúzerbanda majdnem elfiorentinázta  lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 21:35

https://mobile.twitter.com/AdamoMancino/status/1099721358311866368

sepe Very Happy (ha valaki már félig alszik, annak emlékeztető: sepe a napoli játékosa)
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 21:26

Én legalább március végéig nem játszatnám Kepat ezek után, de ha a szezon végéig mellőzi Sarri, az is érthető lenne. Ilyet nem csinálhat egy játékos sem, még Ronaldo vagy Messi sem. Pedig ők azért le is tettek valamit az asztalra, és tény, nem rossz kapusról van szó, de Kepa még semmilyen eredményt nem tudott felmutatni. Nem mondom, Sarri tekintélyének ez durván betett, de vissza csak akkor nyeri, ha példát statuál.
Vissza az elejére Go down
_Tyler
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 445
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 20:48

Téjlor89 írta:


Nagyon szét van esve valami a Chelseanél. És nem hiszem, hogy az edzőkkel van a probléma. Conte és Sarri is nagyon jó edző, mégis becsődöltek a Chelseanél. Nem gondolom, hogy velük van a baj. 

Ez a Kepa sztori brutál volt, én ilyet még nem láttam.

eléggé feltűnő, hogy minden edzővel szétesnek egy idő után, nem ismerem a Chelsea belügyeit, de laikusként egyértelműnek tűnik, hogy van pár bomlasztó az öltözőben, akiket ki kellene vágni, mert bármelyik edzőt tönkreteszik. lehet, hogy Sarrinak annyi a Chelsea élén, de ha nem az lesz a vezetés első lépése, hogy kibassza a keretből egy időre Kepát, akkor nehéz lesz rendet csinálniuk. nehezíti a helyzetet, hogy a világ legdrágább kapusa (mondjuk ez no comment...), mert amúgy simán el kellene zavarni a klubtól
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 20:36

17 másodperc kellett az izének, hogy gólt kapjon! Smile Inda wub


Basszus most én is megsajnáltam Sarrit, pedig ezt lehetetlennek tartottam volna mondjuk 20 perce Very Happy
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 20:21

Malloy írta:
Undorító példa nélküli! Kis taknyos hülyegyerek. Mondom ezt úgy, hogy sarrit utálom, de játékos ilyet nem csinálhat.

Nagyon szét van esve valami a Chelseanél. És nem hiszem, hogy az edzőkkel van a probléma. Conte és Sarri is nagyon jó edző, mégis becsődöltek a Chelseanél. Nem gondolom, hogy velük van a baj. 

Ez a Kepa sztori brutál volt, én ilyet még nem láttam.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 20:19

Malloy írta:
Undorító példa nélküli! Kis taknyos hülyegyerek. Mondom ezt úgy, hogy sarrit utálom, de játékos ilyet nem csinálhat.
egyértelmű
ám jelzi is, hogy sarri helye afrikában van, esetleg az izében
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 20:10

Undorító példa nélküli! Kis taknyos hülyegyerek. Mondom ezt úgy, hogy sarrit utálom, de játékos ilyet nem csinálhat.
Vissza az elejére Go down
simoon
Segédedző
Segédedző
simoon


Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-24, 20:07

sarri mekkora alázást kapott a kapusától
semmi respektje nincs
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-17, 22:52

Most már 5 meccses előnyünk van az afrikaiakkal szemben. Erre a bajnoki szezonra most már csak 2 kívánságom maradt:
1) győzni menjünk a San Paoloba és győzzünk is. (Előtte 1 héttel Bolognában nyomjuk, utána pedig 6 nap múlva otthon az Udinesével. Az ATMA elleni visszavágó csak ezek után jön.)
2) Süllyessze el őket a Vezúv!
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8102
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-17, 09:54

LeRoi10 írta:

Piatek újabb gólja megvan? Szerintem már kezdik nyugaton is jobban felkapni rá a fejüket. Véletlenül vagy egy szezonos csodagyerekek nem szoktak rendszeres így érkezni középen. A 16-oson belül úgy mozog mint a legnagyobbak.

Szimpatikus srác, Milánó kevésbé rossz felén tolja, csak szurkolni tudok neki.

Edit: Közben szöglet után megfejelte a 17. gólját a szezonban.

Szerintem nagyon nem a Belotti vonal és jól alapozott a Milan. Az viszont nevetséges hogy télen költenek 70 millát és a FFP police nem bassza rájuk az ajtót.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-16, 21:47


Piatek újabb gólja megvan? Szerintem már kezdik nyugaton is jobban felkapni rá a fejüket. Véletlenül vagy egy szezonos csodagyerekek nem szoktak rendszeres így érkezni középen. A 16-oson belül úgy mozog mint a legnagyobbak.

Szimpatikus srác, Milánó kevésbé rossz felén tolja, csak szurkolni tudok neki.

Edit: Közben szöglet után megfejelte a 17. gólját a szezonban.
Vissza az elejére Go down
Téjlor89
Vízhordó
Vízhordó



Posts : 556
Join date : 2018. Sep. 24.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-13, 13:20

LeRoi10 írta:
Ha minden igaz a hétvégétől már nem Icardi az Inda CSK-ja, hanem Handanovic. Megnyugtató, hogy amikor kezdhetnének épülni mindig tökön lövik magukat. Sok sikert Beppe!

Goal.com cikk

Vele mi lesz? Real? Benzemanal klasszisokkal jobb, az biztos.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-13, 13:13

Ha minden igaz a hétvégétől már nem Icardi az Inda CSK-ja, hanem Handanovic. Megnyugtató, hogy amikor kezdhetnének épülni mindig tökön lövik magukat. Sok sikert Beppe!

Goal.com cikk
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-11, 12:57

Jamie Carragher: "The worst thing I can say about Sarri is that he looks like he's turned Chelsea into Arsenal."

Szerintem ez a mondat adta meg a kegyelemdöfést. Very Happy
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10581
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-11, 09:21

Malloy írta:
Sarri a meccs végén simán elsétált a vele kezet fogni igyekvő jóbarátja mellett. A stúdióban meg azt ecsetelik, hogy Sarri nem szokott ilyen lenni.... Micsoda úriember volt mindig is!  jocolor
Állítólag sietett mert indult a gépe Firenzébe tovább keresni a scudettót! Smile

Vissza az elejére Go down
Malloy
Segédedző
Segédedző



Posts : 2385
Join date : 2017. Feb. 01.
Age : 38
Location : Szolnok

Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime2019-02-10, 19:00

Sarri a meccs végén simán elsétált a vele kezet fogni igyekvő jóbarátja mellett. A stúdióban meg azt ecsetelik, hogy Sarri nem szokott ilyen lenni.... Micsoda úriember volt mindig is!  jocolor
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
20 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Pescara - Juve 2012.11.10
» Juve - Lazio 2012.11.17
» Lazio - Juve 14.01.25. 20:45 SportKlub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: