Bianconeri Blog - Forza Juventus!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bianconeri Blog - Forza Juventus!

A Bianconeri Blog saját Juventus fórumja. Szeretettel látunk minden kulturált fórumozót!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Minden ami nem Juve meccs

Go down 
+25
CsT
zetterberg40
DartagnanX
fktgbr
laac
Téjlor89
_DREAM_
Petike007
sneco7
juventute
_Tyler
simoon
kilopo
buktar
vektra
exchaby
EsztéNégy
Malloy
rakkenroll
tjunior
Tankcsapda
virracocha
bombahoppa
s4tch
LeRoi10
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
simoon
Segédedző
Segédedző



Posts : 1282
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 20:04

3-0 
nyenye nyenye nyenye nyeeeeeee
Vissza az elejére Go down
http://windholz.wix.com/windholz
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 20:03

3 gól Firenzében,  4 pont előny,  5 pontot kell szerezni

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8129
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 19:32

LeRoi10 írta:

Tudom, hogy teljesen álom kategória, de nekem már a 5 éve Hamsik az álmom. Szerintem az elmúlt években nem volt olyan Juventus amit ő nem tudott volna még jobbá tenni. De ismétlem, tudom, hogy lehetetlen igazolás lenne. A lehetségesekből én Allant és Hysajt mondanám.

A patkányképű akkor se kellene, ha egy Céronáldóba öntött Messi lenne Vidal védekezésével. Nagyon kevés nála ellenszenvesebb arc van a bajnokságban...
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 19:31

Hát-Hát... Albiolnak sem feltétlenül kéne már pályán lennie.. Jövőhéten pedig megnéztem volna a napolit a Tonelli-Chiriches párossal.  Egyébként már 2-0. Nem látom innen, hogy lenne nekik vissza. Callejon szar, a védelem szar, középpálya pedig 2 emberrel nem műküdik.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 18:59

Krisz írta:

Talán volt is valami megegyezés hogy ha idén nem lesznek bajnokok akkor aki akar mehet nagyobb klubba jobb pénzért. Szerintem ha bebukják akkor szét lesz kapva a csapat java.
Tudom, hogy teljesen álom kategória, de nekem már a 5 éve Hamsik az álmom. Szerintem az elmúlt években nem volt olyan Juventus amit ő nem tudott volna még jobbá tenni. De ismétlem, tudom, hogy lehetetlen igazolás lenne. A lehetségesekből én Allant és Hysajt mondanám.
Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8129
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 18:56

Tankcsapda írta:
Na, Simeone betalált. Very Happy Ha most kikap a Napoli, akkor teljesen mindegy, hogy múlt héten kikaptunk. Koulibaly főszerepet vállal a véghajrában, annyi biztos. Mondanám, hogy sajnálom őket, de amennyit köpködtek, élen De Laurentiisszel, annak ellenére nem érdekel az esetleges bukásuk, hogy egyébként szimpatikusan építették fel a csapatukat. Ha Hamsikon kívül lenne már kiforrott klasszisuk a kezdőben, nem nyerhetnénk. Több játékosukat szívesen látnám nálunk, mert Jorginho, Allan, Zielinski, Hysaj vagy Koulibaly is erősítés lehetne, és ha most sem nyerik meg a scudettot, akkor a távozásokra meg is nyílhat az esély.

Talán volt is valami megegyezés hogy ha idén nem lesznek bajnokok akkor aki akar mehet nagyobb klubba jobb pénzért. Szerintem ha bebukják akkor szét lesz kapva a csapat java.
Vissza az elejére Go down
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 18:51

Na, Simeone betalált. Very Happy Ha most kikap a Napoli, akkor teljesen mindegy, hogy múlt héten kikaptunk. Koulibaly főszerepet vállal a véghajrában, annyi biztos. Mondanám, hogy sajnálom őket, de amennyit köpködtek, élen De Laurentiisszel, annak ellenére nem érdekel az esetleges bukásuk, hogy egyébként szimpatikusan építették fel a csapatukat. Ha Hamsikon kívül lenne már kiforrott klasszisuk a kezdőben, nem nyerhetnénk. Több játékosukat szívesen látnám nálunk, mert Jorginho, Allan, Zielinski, Hysaj vagy Koulibaly is erősítés lehetne, és ha most sem nyerik meg a scudettot, akkor a távozásokra meg is nyílhat az esély.
Vissza az elejére Go down
LeRoi10
Segédedző
Segédedző
LeRoi10


Posts : 2284
Join date : 2015. Feb. 24.
Age : 30

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-29, 18:17

Amikor igazán kell azért Moggi közbelép. Koulibaly kiállítva, 10 emberrel a Napoli a 10. perctől. Bár tegnap óta tudjuk, hogy ez nem sokat jelent.

UPDATE1 40':  A Napolinak még nem volt ma helyzete. Jó látni, hogy a Fior tényleg megy és dominálják a meccset. Allan és Hamsik ketten nagyon kevesek a Fior középpálya ellen. A Veretout- Badelj páros elég kemény és jól zár. Chiesa idáig gyenge, de a megmozdulásain látszik, hogy milyen szintet is képvisel. Ragad hozzá a labda, gyorsan fordul, jól helyezkedik, csak folyamatosan rossz döntést hoz.
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-21, 22:52

bombahoppa írta:
Milán fiam,  te szopni jársz Beneventóba! 

lol!
Isteni volt rápillantani a végén Bonuccsicska arcára, igazi szánalmas pöcs! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-21, 22:40

Milán fiam,  te szopni jársz Beneventóba! 

lol!

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Tankcsapda
Segédedző
Segédedző



Posts : 1928
Join date : 2015. Sep. 01.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-15, 17:07

Na ha most nyerünk, akkor a hatos szám bűvöletében várhatjuk a hajrát. 6 meccs, 6 pont előny. Az utóbbi 15 bajnokin nem buktunk ennyit, ha most behúzzuk, akkor szerintem kész csoda lenne elveszíteni a scudettot, hiába van még a négy papíron legerősebb ellenfélből hárommal meccsünk.
Vissza az elejére Go down
_DREAM_
Segédedző
Segédedző
_DREAM_


Posts : 2648
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-15, 16:54

Köszi Donna!
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-08, 14:39

Very Happy
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-08, 14:33

az izé mindig képes örömet szerezni egy jól időzített vereséggel jocolor
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-08, 14:31

Szép volt Madzári! hbang

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
zetterberg40
Allegri jobbkeze
zetterberg40


Posts : 4705
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-04-07, 20:17

A Fio nagyon komolyat megy szegény Astori halála óta, ma Lómában nyertek. Rivalizálás ide vagy oda, szurkolok nekik!
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-31, 20:01

Közben a szudániak ránk tették a terhet, feljöttek 1 pontra! Wink
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-31, 16:30

Év gólja ha bemegy! Smile

Vissza az elejére Go down
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8129
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-28, 11:58

Nem láttam az amgol meccset, csak a gazzettat olvasom. Méltatták Ruganit, 6.5öt adtak neki és megjegyezték, hogy paradoxon hogy a válogatottban több lehetőséget kap mint a Juveban. Mondjuk szerintem a válogatott keret gyengébb mint a Juve keret, de én is úgy vagyok vele, hogy nem kéne orrvérzésig (sérülésig) erőltetni a Beni-Giorgio párost illetve kerülhetne Barza elé a rangsorban, még ha esetleg pillanatnyilag Barza jobb teljesítményt is nyújt. Az Udinesek meg Cagliarik ellen ez még túlzott kockázatvállalást se jelent...
Vissza az elejére Go down
Guest
Vendég




Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-24, 17:50

CsT írta:
Én vagyok részeg vagy Giginek illett volna fogni ezt a Banyega lövést!? Sad Vagy legalább mozdulni rá, olyan kurva öregnek tűnt közben.....
eléggé lefagyott, mozdulni leglább illett volna rá
a másodiknál meg kissé kint állt
Vissza az elejére Go down
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-23, 22:24

Én vagyok részeg vagy Giginek illett volna fogni ezt a Banyega lövést!? Sad Vagy legalább mozdulni rá, olyan kurva öregnek tűnt közben.....
Vissza az elejére Go down
buktar
Vízhordó
Vízhordó
buktar


Posts : 515
Join date : 2012. Nov. 06.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-23, 21:31

Khedira csk. és (alibi)gólpassz a spanyolok ellen.
Akárhogyan nézem, a legstabilabb kezdőnk a VB-n.
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-16, 11:32

azért a svéd geci a bayern-juve után jól elfújta az arsenal-milant is.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-16, 08:42

CsT írta:
Dollárrumma idén szépen megfelezi az árát! Smile
Most még nem késő bejelenteni,  hogy a szezont végén visszavonul. Dzsidzsi példáját követve nem  kellene lerombolja a nimbuszát. 
  lol!

Szerk: aztán amatőrként ingyen reaktiválhatnánk a cserepadra Csecs mögé. Azért ha az előétel után a desszert jönne,  azon csak a pizzás károghatna,  őt meg lexarjuk.
   flower

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
CsT
Takaroggyon!!!
CsT


Posts : 10596
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-15, 22:39

Dollárrumma idén szépen megfelezi az árát! Smile
Vissza az elejére Go down
bombahoppa
Allegri jobbkeze
bombahoppa


Posts : 3576
Join date : 2015. May. 10.
Age : 51
Location : all around You everywhere

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-12, 20:22

Immobile gólja Megvan?  Del Pierót idéző. 

A híres 2:12-es pillanat.

BTW a videót nézve Dybala jutott eszembe.  Ha nem viszik el a marketingcsapatok,  akkor megtaláltuk az új messit ADP-t.  Ha marad.

_________________
a televizenyős düggönypakli
Vissza az elejére Go down
https://vote4bombahoppa.blogspot.com/
Krisz
Takaroggyon!!!



Posts : 8129
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 38
Location : Budapest

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-12, 17:29

virracocha írta:
De ha a keret nem alkalmas a rövidpasszos játékra, akkor mi a faszért akar velük azt játszatni??

Pontosan. Ez akkora csubakka, hogy nálam Spaletti totál elásta magát, nekem ez bőven elég ahhoz hogy szar edzőnek minősítsem. Én simán lecsapnék Gagliardinire, garantáltan állatot lehetne nevelni belőle. Az álnémet álfutbalista mehetne is az MLSbe vagy a levesbe, nekem mindegy.
Vissza az elejére Go down
rakkenroll
Vízhordó
Vízhordó
rakkenroll


Posts : 675
Join date : 2013. Feb. 18.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-12, 15:25

Spal jó arc, de szerintem is hülyeségeket beszélt most. Ezek szerint azért ixeltek otthon a Crotonével, ill. kaptak ki a Genoától februárban, mert azoknak olyan baszott jó keretük lenne?!
Vissza az elejére Go down
virracocha
Labdaszedő
Labdaszedő
virracocha


Posts : 288
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-12, 14:01

Jó, abban igaza van, hogy a keret minősége messze van a miénktől vagy a Napoliétól. De ha a keret nem alkalmas a rövidpasszos játékra, akkor mi a faszért akar velük azt játszatni?? Találjon ki egy olyan játékot, ami a keret adottságaihoz illik. Ezt a kirohanást most nem értem, mert hülyeséget beszélt. Vicces persze, a lúzereken csak jót lehet mostanában szórakozni.
Vissza az elejére Go down
EsztéNégy
Segédedző
Segédedző



Posts : 1430
Join date : 2012. Nov. 05.

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-12, 13:41

Nekem nem volt jobb dolgom tegnap este, szóval megnéztem ezt a meccset. Alapvetően aki jó volt szerintem, az a Handa-Skriniar-Miranda-Gagliardini-Brozovic tengely, ők megoldották a feladataikat, nagyon kevés terület hagytak az ellenfélnek (amikor elfáradtak, voltak horror labdavesztéseik, azt meg kell hagyni). A védekező részét a szélső védőik is megoldották, főleg D'Ambrosio. Amelyik csapatrészük teljesen homály volt 90 percig, az a felső négyes, ez viszont szerintem nem csak minőség, hanem taktika kérdése is. A legszembetűnőbb az volt, amikor feldobta Spal a Karamoh gyereket, és szó szerint azt se tudta, mit kéne csinálnia, amikor hozzákerült a labda. Valami nagyon megtört a sinternél, miután kihúzták nálunk gól nélküli ikszre a derbit, azóta nem találják magukat elöl.

Ami még durva, hogy most megint igazolnak elvileg valami argentin csodagyereket 40-ért. Ugyanennyiért hozták Mariot és Gabigolt is, mi ennyiért az európai szinten klasszis Costát és olaszhon legnagyobb reménysége Bernátot akasztottunk le, azért van egy kis különbség. Ja igen, múltkor néztem a Romában szerencsétlenkedni Csikket is, benne egy-egy cselen kívül semmi izgalmasat nem láttam. Valahogy jól működik nálunk ez a játékoskiválasztás.

_________________
---- Még 10 Padoint a a kezdőbe ----
Vissza az elejére Go down
s4tch
Admin
s4tch


Posts : 4924
Join date : 2012. Nov. 05.
Age : 46

Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime2018-03-12, 12:52

valóban szokatlan ez a coming out, és pont az a legviccesebb benne, hogy az indánál történik. szerintem az lehet mögötte, hogy spalletti látja, fölöslegesen beszél a kínaiaknak meg ausiliónak minőségi igazolásokról. egyébként teljesen igaza van, abban a keretben minimális a minőségi, legalább olasz szinten elit focisták száma (handanovic, skriniar, icardi), és még ennél is kevesebben vannak azok, akik rövid passzos, gyors játékra alkalmasak. amúgy ahol ennyit költenek, ott előbb-utóbb törvényszerűen össze fog állni valami épkézláb keret, és ki fog nekik csúszni egy jó szezon. erre fel kell készülni, ahogy arra is, hogy a 4 automatikus bl-hely is meg fog erősíteni néhány csapatot.
Vissza az elejére Go down
http://bianconeri.taccs.hu
Ajánlott tartalom





Minden ami nem Juve meccs - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minden ami nem Juve meccs   Minden ami nem Juve meccs - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Minden ami nem Juve meccs
Vissza az elejére 
28 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Minden ami nem Juve meccs
» Minden ami nem Juve meccs
» Juve - Carpi, 2016.05.01. 12:30
» Juve - Samp, BAJNOKAVATÓ, most!
» Juve - Verona 2013.09.22

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bianconeri Blog - Forza Juventus! :: Ha Muntari gólját megadták volna! :: Serie A - Coppa Italia-
Ugrás: